سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
ثروت دانش، رهایی بخش و ماندگار است . [امام علی علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری

 

بیوگرافی هنرمندان,برگشت مهران مدیری به تلویزیون,رضاعطاران,عکسهای دیدنی مهران مدیری

کارگردان " سین مثل سریال":

امیدوار به حضور " مهران مدیری" و " رضا عطاران" هستیم

سری جدید " سین مثل سریال" با بررسی آثار هر کارگردانی با دیگر سریال های قبلی اش در ایجاد فضایی شاد و متنوع تلاش می کند.

محبوبه قاضی میر سعید کارگردانی برنامه تلویزیونی " سین مثل سریال" در خصوص تنوع آیتم ها در سری جدید این کار، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: هنوز کار کلید نخورده ولی همه آیتم های جدید به نحوی جذاب و خاص طراحی شده اند.

وی در خصوص پخش این برنامه در یک روز هفته گفت: در سری جدید" سین مثل سریال" رقابت سنگین تر می شود و حضور هنرمندان بزرگ و برجسته ای فضای برنامه را متنوع می کند.

قاضی میر سعید با اشاره به دشواری کار نسبت به گذشته تصریح کرد: حساسیت و تنوع و دقت در برنامه ای که در طول سال به طور روتین روی آنتن رفته در سری جدیدش باید به گونه ای باشد که مخاطب از ما زده نشود.

این کارگردان با اشاره به محوریت "سین مثل سریال" اظهار داشت: بیشترین تنوع ها، حول محوریت کار کارگردان و چگونه به چالش کشیدن گفتگوهای میهمانان طراحی شده است.

* بیان بیوگرافی هنرمندان به شیوه ای دیگر

قاضی میرسعید با اشاره به چگونگی فضای "س ین مثل سریال" نسبت به گذشته افزود: در سری جدید "سین مثل سریال" همه آثار یک کارگردان با کارگردان دیگری وارد رقابت نمی شود بلکه یک اثر در میان کارهای خود آن هنرمند برگزیده می شود.

* حضور کارگردانان یک سریالی در بخش مسابقه

وی در خصوص هنرمندان تک سریالی مثل " فریدون جیرانی" اظهار داشت: سعی کردیم هنرمندان محبوبی که با داشتن یک سریال پر مخاطب، علاقه مخاطبان را به سمت خود کشانده اند را در بخش های " سین مثل سریال" بگنجانیم تا رقابتی هم میان آنان ایجاد شود.

بیوگرافی هنرمندان,برگشت مهران مدیری به تلویزیون,رضاعطاران,عکسهای دیدنی مهران مدیری

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

* "مهران مدیری" و "رضا عطاران" از جنس مردم اند

 

این کارگردان در خصوص حضور آثار "مهران مدیری" و "رضا عطاران" در بخش های مسابقه گفت: امیدوار به حضور "مهران مدیری" و "رضا عطاران" هستیم چون آن ها به خوبی توانستند با ژانر طنز در دل زندگی مردم روند و هنوز هم مخاطبان آنان را دوست دارند.

قاضی میر سعید تصریح کرد: آن ها جزء هنرمندان خوب ما هستند و امیدوارم که در سری جدید شاهد حضورشان در "سین مثل سریال" باشیم.

وی افزود: در سری گذشته با گفتگو و تعامل با آنان آثار را بررسی کردیم و آن ها نهایت همکاری را با ما داشتند.

* " سیروس مقدم" و "حسن فتحی" پرکارترین کارگردانان

قاضی میرسعید ادامه داد: "سیروس مقدم" و "حسن فتحی" جزء پرکارترین کارگردانان تلویزیونی هستند که هر کدام از آثارشان با دیگر سریال های قبلی شان به رقابت می پردازد و در بخش فینال نوروزی همه آثار با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت./باشگاه خبرنگاران


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار سیاست خارجی

 

اریک اسوبواتنگ سفیر جدید جمهوری غنا در تهران امروز در دیدار با روحانی استوارنامه خود را تقدیم کرد. 

 

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,سفیر جدید جمهوری غنا
 
همشهری 

 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار علمی و آموزشی

 

 اخبار علمی ,خبرهای علمی,سنگ آسمانی
طبق اطلاعاتی جدید امروز و فردا 5 صخره آسمان از کنار زمین می‌گذرند که بزرگترین آنها قطری 213 متری دارد. 

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک نیوز، طبق اطلاعات وب سایت آزمایشگاه JPL ناسا، چند شیء آسمانی به سمت زمین در حرکت هستند که قطر بزرگ‌ترین آنها 213 متر است. این سیارک که به اندازه یک استادیوم ورزشی است «2020XU6» نام دارد و با سرعت 8.4 کیلومتر بر ثانیه در فضا حرکت می‌کند. پیش بینی می‌شود «2020XU6» امروز از فاصله حدوداً 4 میلیون کیلومتری زمین گذر کند.

 

همچنین امروز دو شیء آسمانی دیگر نیز از فاصله نزدیک زمین می‌گذرند. یکی از آنها «2020BV9» با قطر 23 متر است که از فاصله 4.5 میلیون کیلومتری زمین گذر می‌کند. شیء آسمانی دیگر «2021CC5» با قطر 40 متر است که از فاصله 6.9 کیلومتری ما می‌گذرد.

 

فردا نیز دو سیارک «2021DX1» با قطر 91 متر و «2015 EQ» با قطر 20 متر به ترتیب از فاصله 4.119 و 6.887 میلیون کیلومتری زمین می‌گذرند.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی

 

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,داره کل زندان‌های تهران
اداره کل زندان‌های تهران در رابطه با « بهنام محجوبی» اطلاعیه‌ای صادر کرد. 

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، «در پی مسمومیت محکومی به نام بهنام محجوبی در یکی از بیمارستان‌های تهران، اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران در اطلاعیه‌ای ضمن ابراز تاسف، نسبت به این واقعه اعلام کرد:

 

فرد مورد اشاره، دارای سابقه بیماری بوده و به همین دلیل در جریان تحمل محکومیت، تحت نظر پزشک قرار داشته است.

 

این اطلاعیه می‌افزاید: زندانی محجوبی از ابتدای امسال تاکنون نیز هیچ درخواست ملاقاتی به جز یک مورد نداشته است، در تاریخ 7 بهمن 99 مادر وی درخواست ملاقات داشته اند که ملاقات هم انجام شده است.

 

اداره کل زندان‌های تهران تصریح کرده: در تاریخ 12 بهمن 99 با نظر مرجع قضایی به دلیل بیماری محکوم مورد اشاره با تعویق اجرای مجازات وی موافقت می‌شود مشروط به اینکه وثیقه 200 میلیون تومانی جهت خارج شدن از زندان اخذ شود این موضوع همان زمان رسما و به صورت کتبی به وی ابلاغ می‌شود.

 

بر اساس این اطلاعیه: متاسفانه در روزهای گذشته، این محکوم دچار مسمومیت شده که بلافاصله جهت درمان به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل میشود.

 

اداره کل زندان‌های تهران در این اطلاعیه، تاکید کرده است، تمام مراقبت‌های مورد نیاز پزشکی در طول دوران حبس و همچنین اقدامات ویژه درمانی در زمان بستری شدن متهم در بیمارستان، به صورت کامل انجام شده و وی هم اکنون نیز تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی می‌باشد.

 

 

اداره کل زندان‌های تهران با اشاره به اینکه بررسی‌های اولیه و ادعای هم اتاقی‌های وی نشان می‌دهد زندانی محجوبی بر اثر مصرف بیش از حد دارو مسموم شده تاکید دارد: موضوع علت مسمومیت وی در حال بررسی دقیق و فوری است و نتیجه نهایی پس از بررسی پزشکی و قضایی اعلام می‌شود.

 

 

 

این اطلاعیه در پایان یادآور شده است: این محکوم در غائله خیابان گلستان هفتم در سال 96 دستگیر و پس از طی همه فرایندهای قضایی، به تحمل حبس محکوم گردیده بود.»


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار سیاست خارجی

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,وزیر خارجه انگلیس
معاون وزیر خارجه انگلیس در امور غرب آسیا و شمال آفریقا به بیان اظهاراتی در مورد ایران پرداخت. 

به گزارش ایلنا به نقل از الشرق الاوسط، جیمز کلیفرلی در بخشی از مصاحبه درباره برنامه هسته‌ای ایران گفت: انگلیس از انگیزه جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا و تلاش‌های او برای شرکت در توافق هسته‌ای اصلاح شده، استقبال می‌کند. موضع ما ثابت است؛ ایران باید در زمینه غنی‌سازی اورانیوم به تعهداتش در برجام بازگردد.د اکنون فرصت خوبی برای تهران است و ایران باید از این فرصت استفاده کند‌‌.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی

 

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,فرمانده کل سپاه
فرمانده کل سپاه گفت: آرایش مردم ما برای عبور از تحریم و غلبه بر دشمن و تامین نیازها جهادی و جدی است. 

به گزارش مهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در حاشیه جشنواره جهادگران علم و فناوری در جمع خبرنگاران با گرامیداشت ایام دهه فجر گفت: امروز رویداد خوبی را در این نمایشگاه مشاهده می کنیم و شاهد شکوفایی استعدادهایی هستیم که این استعدادها به وفور در جامعه ما وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه برای پیشرفت در حوزه های علمی، صنعتی، اقتصادی و فناوری پتانسیل های خوبی داریم، افزود: دشمنان ما تلاش می کنند همه روزنه‌های پیشرفت را به روی ملت ایران ببندند اما به همت جوانان هوشمند و پرتلاش که جهاد علمی و فناوری را در مسیر پیشرفت کشور قرار دادند امروز می‌بینیم بسیاری از محصولاتی که تا قبل از این از کشورهای خارجی وارد می‌شد و ما را به کشورهای دیگر وابسته می‌کرد در داخل تولید می‌شود.

 

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه کشور ایران در حال پیشرفت است، تاکید کرد:در حال قطع همه وابستگی ها هستیم. به نظر ما تحریم یکی از فرصت‌های بزرگ تاریخی برای ایران است نه یک فرصت در یک مقطع زمانی بلکه برای تمام تاریخ فرصت است.

 

وی با اشاره به اینکه امروز تحریم به فرصتی برای تحریک انگیزه ها، اعتقادات و باورهای مردم تبدیل شده است، تصریح کرد: به مفهوم واقعی تحریم‌ها یک تلاش واقعی را در جامعه برای قطع همه نیازمندی‌ها ایجاد کرده است.

 

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه نمی‌توانیم به هیچ کشوری وابسته باشیم، عنوان کرد: ما با همه کشورهای دنیا متفاوت هستیم، ما در تحریم جهانی هستیم و هیچکس به ما کمک نمی کند حتی دوستان ما در بهترین حالت با ما دشمنی نمی‌کنند ولی هیچکس کمک نمی کند که این کشور روی پای خودش بایستد.

 

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه جوانان ما یاد گرفتند که باید به پای خودشان تکیه کنند، تاکید کرد: جوانان ایرانی روی پای خود ایستادند تا آرزوی دشمنان را دفن کنند.

 

 

وی  با بیان اینکه این حرکتی که امروز می بینیم آرایش جهادی بسیجیان ما برای پیشرفت های علمی، فناورانه است، گفت:البته نه در سطح محصولات پیش پا افتاده بلکه در سطح پیچیده ترین قطعات و دستگاه های مورد نیاز کشور، واقعا یک شور فوق العاده ای در سطح جامعه ما وجود دارد که نمونه آن را در این نمایشگاه دیدیم.

 

 

 

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه آرایش مردم ما برای عبور از تحریم و غلبه بر دشمن و تامین نیازها جهادی و جدی است، خاطرنشان کرد: ما مطمئن هستیم که فرمول ما برای عبور از مسایل جاری همین همت و عظمی است که در این نمایشگاه می‌بینیم.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: بیماری ها و راه درمان

 

قارچ کاندیدا آریس, قارچ کاندیدا آریس چیست

 کاندیدا آریس در بیماران با سیستم ایمنی ضعیف ایجاد می شود

 

همه چیز درباره عفونت قارچی کاندیدا اریس

کاندیدا اریس نوعی قارچ است که می تواند باعث بیماری جدی در بیماران بستری در بیمارستان می شود. درمان عفونت با این قارچ دشوار است. 

کاندیدا آریس چیست؟

مراکز درمانی در چندین کشور گزارش داده اند که نوعی مخمر به نام Candida auris باعث ایجاد بیماری شدید در بیماران بستری شده است. در برخی از بیماران ، این مخمر می تواند وارد جریان خون شده و در بدن پخش شود و باعث عفونت های جدی تهاجمی شود.

 

این مخمر اغلب به داروهای ضد قارچی که معمولاً استفاده می شود ، پاسخ نمی دهد و درمان عفونت را دشوار می کند. بیمارانی که مدت طولانی در یک مرکز بهداشتی درمانی بستری شده اند ، کاتتر ورید مرکزی یا خطوط یا لوله دیگری وارد بدن آنها می شوند یا قبلاً آنتی بیوتیک یا داروهای ضد قارچی دریافت کرده اند ، به نظر می رسد در معرض بالاترین خطر ابتلا به این مخمر هستند.

 

قارچ کاندیدا آریس, قارچ کاندیدا آریس چیست

کاندیدا آریس باعث عفونت های جریان خون ، عفونت زخم و عفونت گوش می شود

 

علائم عفونت کاندیدا آریس 

علائم ممکن است قابل توجه نباشد، زیرا بیماران مبتلا به عفونت کاندیدا آریس اغلب در بیمارستان با بیماری جدی دیگری بستری هستند.

علائم عفونت کاندیدا آریس به بخشی از بدن آسیب دیده بستگی دارد. کاندیدا آریس می تواند انواع مختلفی از عفونت مانند عفونت جریان خون ، عفونت زخم و عفونت گوش را ایجاد کند.

از آنجا که علائم می توانند بسیار متفاوت باشند ، برای تعیین اینکه آیا بیمار به عفونت کاندیدا آریس مبتلا است ، نیاز به آزمایش آزمایشگاهی است.

 

کاندیدا آریس چه نوع عفونت هایی می تواند ایجاد کند؟

کاندیدا آریس باعث عفونت های جریان خون ، عفونت زخم و عفونت گوش می شود، همچنین نمونه های از عفونت تنفسی و ادراری ایجاد شده است ، اما مشخص نیست که آیا باعث عفونت در ریه یا مثانه می شود.

 

چه کسانی به عفونت کاندیدا آریس مبتلا می شوند؟

کاندیدا آریس عمدتاً بیمارانی را تحت تأثیر قرار می دهد که از قبل دارای مشکلات پزشکی زیادی هستند. این بیماری اغلب در افرادی که مکرراً در بیمارستان بستری شده اند یا در خانه های سالمندان زندگی می کنند ، تأثیر می گذارد.

 

کاندیدا آریس به احتمال زیاد بیمارانی را تحت تأثیر قرار می دهد که سیستم ایمنی بدنشان را شرایطی مانند سرطان خون یا دیابت ضعیف کرده ، آنتی بیوتیک زیادی دریافت می کنند یا دستگاه هایی مانند لوله هایی (به عنوان مثال لوله های تنفسی ، لوله های تغذیه ، کاتترهای رگ ، یا کاتتر مثانه) وارد بدن آنها می شود.

افراد سالم معمولاً به عفونت های کاندیدا آریس مبتلا نمی شوند.

 

تشخیص عفونت کاندیدا آریس

مانند سایر عفونت های کاندیدا ، عفونت های کاندیدا آریس معمولاً با کشت خون یا مایعات دیگر بدن تشخیص داده می شوند. با این حال ، تشخیص کاندیدا آریس دشوارتر از سایر انواع رایج Candida است . به عنوان مثال ، می توان آن را با انواع دیگر مخمرها ، به ویژه Candida کاندیدا همولونی اشتباه گرفت. برای شناسایی کاندیدا آریس آزمایشات آزمایشگاهی ویژه ای لازم است.

 

قارچ کاندیدا آریس, قارچ کاندیدا آریس چیست

عفونت های کاندیدا آریس معمولاً با کشت خون یا مایعات دیگر بدن تشخیص داده می شوند

 

آیا عفونت های کاندیدا آریس قابل درمان هستند؟

بیشتر عفونت های کاندیدا آریس با دسته ای از داروهای ضد قارچ به نام اکینوکاندین قابل درمان هستند.

برخی از عفونت های کاندیدا آریس نسبت به هر سه گروه اصلی داروهای ضد قارچ مقاوم بوده و درمان آنها را دشوار می کند. در این شرایط ، برای درمان عفونت ممکن است چندین داروی ضد قارچ در دوزهای بالا مورد نیاز باشد.

 

عفونت کاندیدا آریس چقدر می تواند جدی باشد؟

هرگونه عفونت تهاجمی ، که شامل عفونت جریان خون با هر گونه کاندیدا است ، می تواند جدی و حتی کشنده باشد. بسیاری از افرادی که با کاندیدا آریس فوت کرده اند ، بیماری های جدی دیگری داشتند که خطر مرگ آنها را افزایش می دهد.

 

چرا بیمار مبتلا به عفونت کاندیدا آریس در طول مراقبت به احتیاط های ویژه ای نیاز دارد؟

کاندیدا آریس می تواند از یک بیمار به بیمار دیگر در محیط مراقبت های بهداشتی مانند بیمارستان ها و خانه های سالمندان گسترش یابد ، حتی اگر کاندیدا آریس روی پوست یا سایر نقاط بدن باشد و بیمار علائمی نداشته باشد.

 

اقدامات احتیاطی خاص احتمال انتشار قارچ به سایر بیماران را کاهش می دهد. این اقدامات احتیاطی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

• قرار دادن بیمار در اتاق جدا

• در صورت مراقبت از بیمار ، پرسنل مراقبت های بهداشتی یا سایر مراقبان از روپوش و دستکش استفاده می کنند.

• نظافت اتاق با محصولات متفاوت 

• اعضای خانواده و پرسنل مراقبت های بهداشتی پس از مراجعه به بیمار ، دست های خود را کاملاً تمیز کنند. همچنین بهتر است که بیمار مرتباً دستهای خود را بشویید.

 

 

قارچ کاندیدا آریس, قارچ کاندیدا آریس چیست

افراد خانواده که سالم هستند احتمال کمی برای ابتلا به عفونت کاندیدا آریس دارند 

 

چه مدت بیمار با کاندیدا آریس باید تحت این احتیاطات خاص باشد؟

حتی پس از درمان عفونت کاندیدا آریس، بیماران ممکن است همچنان دارای  C. auris  بر روی پوست یا سایر نقاط بدن خود باشند که باعث عفونت یا بیماری نمی شود اما هنوز هم می تواند به سایر بیماران سرایت کند.

 

اقدامات احتیاطی ویژه باید تا زمانی که بیمار دارای کاندیدا آریس بر روی پوست یا سایر نقاط بدن است ، ادامه یابد. در بیشتر شرایط ، اقدامات احتیاطی باید برای کل مدت اقامت بیمار در یک مرکز بهداشتی درمانی ادامه یابد. 

 

ساکنان خانه های سالمندان که کاندیدا آریس بر روی پوست یا سایر نقاط بدن خود دارند یا به عفونت کاندیدا آریس مبتلا هستند ، می توانند در وعده های غذایی و عملکردهای گروهی شرکت کنند اما باید:

• آنها باید به طور منظم دست های خود را کاملا بشویند.

• زخم ها بانداژ می شوند تا از ترشح مایعات و آلودگی جلوگیری شود.

• مواردی که ساکنان اغلب لمس می کنند و تجهیزات مشترک (به عنوان مثال ، تجهیزات فیزیوتراپی یا منابع تفریحی) باید پس از استفاده تمیز و ضد عفونی شوند.

 

 

 

آیا اعضای خانواده می توانند بیمار شوند؟

افراد خانواده که سالم هستند احتمال کمی برای ابتلا به عفونت کاندیدا آریس دارند.

کاندیدا آریس عمدتاً یک مشکل در میان افرادی است که از قبل با مشکلات پزشکی متعدد بیمار هستند و زمان زیادی را در محیط های بهداشتی سپری کرده اند.

 

اعضای خانواده و سایر افرادی که از بیماران مبتلا به کاندیدا آریس مراقبت می کنند ، باید قبل و بعد از لمس بیمار یا لمس دستگاه های پزشکی ، دست های خود را به خوبی بشویند.

شستن دست به ویژه در صورت مراقبت از بیش از یک بیمار در خانه ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

گردآوری:بخش سلامت بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 99 بهمن 11  6:9 عصر

مجموعه: اخبار بین الملل

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , ترامپ
وکیل ترامپ اعلام کرد به دنبال شکایت همسایه در حال بررسی توافقنامه 1993 بین شهر و اقامتگاه تابستانی ترامپ است. 

به گزارش توییت پرس، طبق توافقنامه، ملک متعلق به باشگاه خصوصی است و نباید از آن به عنوان اقامتگاه شخصی استفاده شود. 

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , ترامپ
 

 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار تکنولوژی

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, واتس اپ
در واکنش به خروج عظیم کاربران از واتس اپ به دلیل تغییرات قوانین، این پلتفرم اعلام کرد مهلت تایید نوتیفیکیشن را تا 15 می افزایش داده و بیانیه ای جدید منتشر کرد. 

به گزارش مهر به نقل از تلگراف، فیس بوک برنامه جنجالی خود برای اشتراک گذاری اطلاعات کاربران واتس اپ با کسب وکارهای دیگر این شرکت از جمله اینستاگرام و مسنجر را به تأخیر انداخت.

 

این شبکه اجتماعی چندی قبل با نوتیفیکیشنی به کاربرانش اعلام کرد اطلاعات شخصی آنان از جمله شماره موبایلشان را با فیس بوک به اشتراک می‌گذارد و به کاربران تا 8 فوریه مهلت داد با این قوانین موافقت کنند. در غیر این صورت آنها مجبور به حذف اپ بودند. این اقدم واتس اپ به مهاجرت عظیم کاربران از آن منجر شد.

 

اما روز گذشته واتس اپ اعلام کرد مهلت تعیین شده برای تغییرات قوانین این پیام رسان از 8 فوریه به 15 می تغییر داده تا فرصت بیشتری برای از بین بردن اخبار جعلی و سردرگمی ناشی از شایعات آنلاین داشته باشد.

 

گروه‌های حامی حفظ حریم شخصی کاربران این اقدام واتس اپ را نقد کرده‌اند و معتقدند پیام‌ها میان کاربران واتس اپ و شرکت‌ها را در فیس بوک ذخیره می‌شوند و از آن برای تلبیغات در شبکه‌های اجتماعی دیگرش استفاده می‌شود. پیام‌های بین کاربران همچنین خصوصی باقی می‌ماند.

 

واتس اپ تعهد کرده در اروپا و انگلیس فقط کاربران تجاری شاهد تغییرات خواهند بود و بقیه کاربران حتی با تأیید نوتیفیکیشن تغییری در فرایند فراوری اطلاعات آنها به وجود نمی‌آید. اما قانونگذارن ایتالیایی اعلام کرده‌اند هنوز مشخص نیست اطلاعات کاربران اروپایی واتس اپ برای چه مواردی استفاده می‌شود.

 

 

در بیانیه واتس اپ آمده است: «ما شاهد سردرگمی بسیاری از افراد درباره آپدیت اخیر خود بودیم. ما همیشه از چت های شخصی با فناوری رمزگذاری انتها به انتها محافظت می‌کنیم و فیس بوک یا واتس اپ نمی‌توانند آنها را رصد کنند. ما تماس‌ها یا پیام‌ها را رصد نمی‌کنیم و اطلاعات تماس را با فیس بوک به اشتراک نمی‌گذاریم. در این آپدیت‌ها هیچیک از این موارد تغییر نمی‌کند و در عوض آپدیت‌ها شامل گزینه‌های جدید برای ارسال پیام به یک کسب وکار در واتس اپ است… حساب کاربری هیچکس تا 8 فوریه تعلیق یا حذف نمی‌شود.»


 Volume 0%

 
 
 

 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار تکنولوژی

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,تلگرام

مدیر تلگرام اعلام کرد که 25 میلیون نفر در 72 ساعت گذشته وارد تلگرام شدند.

 

پاول دوروف از 500 میلیونی شدن تلگرام خبر داد. احتمالا این اتفاق به علت قوانین جدید واتساپ است.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,تلگرام

 

خبرفوری


 
نظرات شما ()
 
<      1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
جمعه 100 فروردین 27
امروز:   1020 بازدید
دیروز:   1262  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
اگه باحالی بیاتو
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
Different.fdan
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com