سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
زیور دانش احسان است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

جزییات ویژه برنامه نوروزی احسان علیخانی


پیمان قانع، طراح دکور برنامه‌های مختلف سیما، در خصوص طراحی دکور ویژه برنامه نوروز امسال در شبکه سه گفت: نوروز امسال را با احسان علیخانی هستم و طراحی دکور برنامه نوروزی این مجری را بر عهده دارم.

قانع در مورد چگونگی طراحی و ساخت دکور ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه عنوان کرد: دو ردیف پله، یکی از سمت چپ و دیگری از سمت راست تصویر، برای ورود مهمانان در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: این بار به دلیل مقارن شدن نوروز با ایام فاطمیه، طراحی دکور، فضای شهادت را تداعی می‌کند.

وی افزود: مهمان‌هایی که امسال در برنامه حضور دارند، بیشتر از بین بانوان هستند قصد و نیتم از عبور خانم‌ها از این پلکان‌ها، یادآوری عبارت "بهشت زیر پای مادران است" بوده و تلاش کردم این حس را در بیننده ایجاد کنم که مادران و بانوان از بهشت و یک فضای معنوی، پای در زمین خاکی گذاشته و وارد فضای اصلی دکور می‌شوند.

قانع ادامه داد: یک LED بزرگ در قسمت مرکزی دکور تعبیه شده و قرار بر این است که این LED باز شده و از این طریق، مهمان ویژه وارد صحنه شود.

قانع تصریح کرد: فضای برنامه امسال، فستیوالی از بزرگان است.

وی اظهار داشت: دکور امسال به شکلی است که مجری و مهمانان به صورت ایستاده با یکدیگر گفتگو می‌کنند.

در پایان خاطرنشان کرد: مدگرا نیستم، ولی سعی کرده‌ام در فضای کلی دکور برنامه امسال از رنگ سال یعنی عنابی هم بهره‌ ببرم.


باشگاه خبرنگاران
مجله خانواده سبز


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 93 اسفند 16  9:13 عصر

 معرفی سریال های نوروزی

 
سریال‌‌های قورباغه و قناری ، پله پله و سربه‌ راه برای پخش در ایام نوروز 94 از شبکه‌های اول، دوم و سوم سیما در نظر گرفته شده‌اند. 
پله پله در 15 قسمت به سفارش گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو تولید می‌شود و سعید فرهادی و امیر عباس پیام فیلمنامه آن را می‌نویسند.
 آتیلا پسیانی ، مریم سعادت ، زهره فکور صبور ، بیژن رحمانی و پروین ملکی بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در این مجموعه قطعی شده است و انتخاب سایر بازیگران همچنان ادامه دارد.
 
مریم سعادت
 
در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است: آقا سلمان از اون مردهای نیک روزگاره که در کار و امور خانواده به خوش نامی‌ و آبروداری مشهور است. سلمان پله پله از نردبان زندگی بالا رفته و مردی خودساخته و زحمتکش است حالا او باید دردانه دخترش را به جوانی بدهد که از دار دنیا فقط یه قلب پاک داره و یک مادر بزرگ مهربان که دنیا را باهاش عوض نمی‌کند. آقا سلمان دنیا دیده و با تجربه حس می‌کند که گرفتار یک بازی مار و پله‌ای شده است. حالا او باید تصمیم تازه و عاقلانه‌ای بگیرد.
 
مهدی فخیم زاده
 
سریال قورباغه و قناری به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده  موضوعی پلیسی دارد و حبیب دهقان‌نسب، شقایق فراهانی، رامین راستاد، گلناز خالصی، مهدی کاسه‌ساز، مهدی محمدی‌نژاد و محمد صادقی از جمله بازیگران آن هستند.
 
شقایق فراهانی
 
همچنین ساخت سریال نوروزی سر‌به‌راه به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی امروز برای پخش از شبکه سه سیما کلید ‌خورد.
این سریال خانوادگی و اجتماعی در 15 قسمت 40 دقیقه‌ای ساخته می‌شود و نگارش فیلم‌نامه آن به عهده مهدی محمد نژادیان است.
مسعود کرامتی ، شهین تسلیمی ، افسانه چهره‌آزاد ، شقایق دهقان ، ارژنگ امیرفضلی ، محسن کیایی ، سیاوش خیرابیو الناز حبیبی در این سریال نقش‌آفرینی می‌کنند.
مجله خانواده سبز

 

نوشته شده توسط:     

چهارشنبه 93 مهر 16  8:50 عصر

استاد من امروز چون استراحت کافی نداشتم جلوی پیشانیم خیلی درد میکرد. وبعد از نگاه کردن به جزوه ماساژ برای درد جلوی سر را پیدا کردم و3 دقیقه ماساژدادم و واقعا تاثیر کرد وسرم خوب شد.
از استاد متشکرم

سلام انرژی مثبت جزوه بخاطر همین برای همه لازم است که راحت میتوانید خودتون درمان کنید. خوشحالم که موفق شدید.

" کلیو باکستر " = " پدر نیروی ادراک سلول اولیه " صحبت کردن از ادراک سلولاولیه مستلزم اینه که ما " کلیو باکستر " رو که " پدر نیروی ادراک سلولاولیه " نامیده شد، رو بشناسیم.: کلیو باکستر" کسی است که هیچ گونه مدرکتحصیلی ندارد!دارای مدرک دکترا هم نیست! این آقا با وجود اینکه در دانشگاهتگزاس و همین طور در کالج " میدلبوری در ورمونت" و تگزاس آ_ ام ، به تحصیلدر رشته های مهندسی و کشاورزی و روانشناسی پرداخت ، به دلیل یک ترم نرفتنبه دانشگاه از اخذ مدرکهای علمی خودش محروم شد!

به قول گودمن، گوروی بزرگ متافیزیک: "شاید اگه کلیو باکستر از داشتن مدرکفارغ التحصیلی خود در هر رشته ی علمی، محروم نمی شد، آن وقت تمام دانشمندانجهان و همین طور من و شما، هرگز پی نمی بردیم که چنانچه یکی از انگشتان مازخمی شود، کرفسها و کلم قمریهای درون یخچال ما آن را حس کرده و به ثبتخواهند رسانید! " ( تعجب نکنید، براتون توضیح می دم! )

به گونه ای شاعرانه تر: " انسان نمی تواند به گلی دست بزند بدون آنکه ستاره ای در آسمان بلرزد! "

حالا که می دونم کنجکاو شدین تا رابطه ی زخمی شدن انگشت رو با کلم قمریهای توی یخچال بدونید، پس می ریم سر اصل ماجرا!

در فوریه ی 1996 ، کلیو باکستر توی لابراتوار خودش در شهر نیویورک، نشستهبود که به طور اتفاقی نگاهش به گیاه بزرگ سبز رنگش افتاد که گوشه یآزمایشگاه قرار داشت.اون به نظرش رسید که گیاهش اندکی بی حال و افتاده است وتصمیم گرفت به اون آب بده. بعد ناگهان به فکرش رسید که چقدر وقت می گیرهتا آب از ریشه ها به سمت برگهای گیاه برسه.بنابراین اون یک جفت الکترود بانمودارهای مختلف به یکی از برگها وصل کرد.

به قول خودش اون یه کمی هم احساس بلاهت از این کارش پیدا کرد چون هیچ آدمتحصیل کرده و درس خونده ای در امور علمی چنین کاری نمی کنه! اون صبر کرد تاببینه که آیا امکان داره رطوبت وارده به گیاه به کندی و به تدریج باعثتغییر دادن سطح مقاومت گیاه بشه و آن قدر ملموس باشه تا بر روی نقشه ینمودار ظاهر بشه یا نه؟

اینجا معجزه اتفاق افتاد! اون دید که روی نمودار واکنشی آنی ظاهر شد! بهنظر باکستر رسید که واکنش گیاه مزبور که در این هنگام وضعیتی بهتر داشت، بهواکنش انسانی که تحت تاثیر محرکی عاطفی و احساسی قرار گرفته باشه، شبیهبود! اون با هیجان از خودش پرسید آیا گیاه مزبور می تونه همانگونه همواکنشی انسانی در برابر تهدید به سلامت و امنیتش، بر روی نمودار ظاهر کنه؟! و تصمیم گرفت یکی از برگهای گیاه رو بسوزونه و این رو امتحان کنه!

بهتره اینجای داستان رو از زبون خود باکستر بشنوید : " ...درست در لحظه ایکه تصویر آتش در ذهنم نقش بست، مداد دستگاه با شدتی وحشیانه به حرکت دراومد و از روی صفحه ی نمودار بیرون افتاد! این اتفاق به شدت من رو منقلبکرد! "
یعنی گیاه بدون اینکه برگش سوزانده بشه به محض اینکه باکستر در ذهنش تصویرسوزوندن اون رو مجسم کرد، واکنش ترس نشون داده بود!! یعنی گیاه به وسیله ینوعی ارتباط سلول اولیه، مورد تهدید قرار گرفتن سلامت و امنیتش را حدس زدهبود!

کشف بزرگ :

کلیو کشف کرد که گیاهان قادرند علایمی از ارتباطات ذهنی انسان را از فواصلبسیار دور دریافت کنند! اون به گیاهانش الکترود وصل می کرد و وقتی از فاصلهی بیست کیلومتری به آب دادن به اونها فکر می کرد ، گیاهان علایم شادی ولذت رو بروز می دادند!

تصویر ذهنی نه کلام :

تصاویر و احساسی که از دیگر موجودات ارسال میشه و گیاهان اون رو دریافت میکنند، کلمات بر زبان رانده شده رو شامل نمیشه ، این خیلی طبیعیه چون گیاهاندوره ی آموزشی فراگیری زبان ما رو سپری نکرده اند! و کلماتی مثل آتش و آب ویا جملاتی مثل  دوستت دارم گیاه من، یا الان بهت آب می دم یا شاخه هات رومی کنم  ، رو متوجه نمی شوند و به اون واکنش نشون نمی دهند اما هنگامی کهچنین نیاتی را به جای راندن بر زبان، در ذهن مجسم کنید ( مثلا" در ذهن مجسمکنید که به محض رسیدن به خونه آب پاش رو بر می دارید و گلها رو آب می دید) اون وقت،  اونها مفهوم شادی، لذت، تهدید، غم و ... رو حتی از راه دور درکمی کنند و واکنش نشون می دن!

چرا باکستر این پدیده را ادراک سلول اولیه نامید؟

به این دلیل که این نیروی ادراک بدون توجه به عملکرد بیولوژیکی در نظرگرفته شده ی فردی اونها، تمام سلولهایی را که او نحوه ی کارشان را موردآزمایش قرار داد، شامل میشه! اون این آزمایشها رو روی جانوری تک سلولی بهنام پارامسیوم انجام داد و دید حتی یه جانور که فقط یک سلول داره می تونهاز فواصل دور تصاویر ذهنی آدمها رو درک کنه و بهش واکنش نشون بده!! اون دورو بر جانور رو پر از مخزنهای قفل دار و قفس های پرده ای کرد اما هیچ مانعفیزیکی نتونست مانع بشه که سلولهای مورد آزمایش اون به تصویرهای ذهنی آدمهاواکنش نشون ندن!!

_واکنش  تخم مرغها :
اونها این آزمایش رو با تخم مرغها هم انجام دادند و به نتیجه ی مشابهیرسیدند. وقتی توی ذهن تصمیم گرفتند که یک تخم مرغ رو از داخل یخچال بردارندو بشکنند، تخم مرغ همون عکس العمل اغما رو نشون داد و از هوش رفت! وقتیتخم مرغ شکسته ای رو در کنار تخم مرغهای سالم قرار دادند، تخم مرغهای سالمواکنشی عصبی از خودشون نشون دادند!

جست و خیز سبزیجات :
اون و همکارهاش الکترودهایی رو به سه نوع مختلف سبزی تازه متصل کردند. اونوقت یکی از دوستهای باکستر تو ذهنش مجسم کرد که تصمیم داره بره و یکی ازاون سه سبزی رو در آب جوش بندازه! سبزی انتخاب شده همین که در مغز انتخابکننده، برگزیده شد قبل از اینکه حتی توسط دست لمس بشه از خودش واکنشی رونشون داد( این واکنشها توسط دستگاه ثبت و دیده میشه نه با چشم ) . که اونهااسمش رو گذاشتن بی هوشی! چرا؟ چون روی صفحه ی رسم نمودار، ناگهان جهشی بهسمت بالا دیده شد و سپس بلافاصله خط مستقیمی رسم شد که نشان دهنده ی حالتبی هوشی است! در واقع این واکنش گیاهه برای اینکه درد نکشه! اون حالت بیهوشی پیدا می کنه تا تجربه ی دردناکی رو که در انتظارشه بتونه تحمل کنه!
دو سبزی دیگر همچنان به جست و خیزهای خود( بر روی صفحه ی نمودار) ادامهدادند تا آنکه سبزی از هوش رفته، آب پز شد. اون وقت دو سبزی دیگه با نوعیناراحتی دلسوزانه واکنش نشون دادند!

 

نمونه ای از گفتگوهای طب سوجوک


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 92 شهریور 19  2:3 عصر

دستگاه طب سوزنی الکتریکی DJT- A4

دانلود کنید:

http://s2.picofile.com/file/7930522254/teb_soozni_DJT_A4.pdf.html

 


 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
چهارشنبه 100 آذر 17
امروز:   989 بازدید
دیروز:   840  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
EMOZIONANTE
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
دیار عاشقان
خورشید تابنده عشق
اگه باحالی بیاتو
Smile of dream

نظرمن
عاشق آسمونی
آخرالزمان و منتظران ظهور
***جزین***
لحظه های آبی
عصر پادشاهان
Different.fdan
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
د نـیـــای جـــوانـی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل
اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com