سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
آنکه بیندیشد از فرجام [بد] دور گردد . [امام علی علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 99 شهریور 29  6:8 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفته مهر, طالع بینی هفتگی

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته (29 شهریور تا 4 مهر 99)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین 

زوجین ممکن است در این مرحله به دلایلی با همسرشان خیلی راحت نباشند. بهترین کار این است که صبور بمانیم و به یکدیگر زمان و فضای کافی اختصاص دهیم. موقعیت مالی شما در طول هفته ثابت خواهد ماند. در این هفته هیچ هزینه عمده ای برای شما در نظر گرفته نشده است. احتمال افزایش هزینه های عادی شخصی شما وجود دارد. بازرگانان به سختی کار خود را ادامه خواهند داد اما نمی توانند به موفقیت بزرگی دست پیدا کنند. این به دلیل تأثیر منفی سه سیاره است. این هفته را یک چالش بدانید! دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ، از موضوعات غیر مهم پرت می شوند. در نتیجه ، آنها قادر نخواهند بود که زمان کافی را برای تحصیل اختصاص دهند. این مسلماً تأثیر نامطلوبی بر پیشرفت آنها خواهد داشت. احتمال آسیب دیدگی در قسمت فوقانی بدن بسیار زیاد است. در این زمینه مراقب باشید. همچنین باید از نزدیک سطح فشار خون خود را کنترل کنید.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت

علی رغم اختلاف نظرها ، زوج های متاهل در این هفته اوقات بسیار عاشقانه ای را در کنار هم خواهند گذراند. برخی مسائل در خانواده ممکن است شما را تحت فشارهای منفی قرار دهد. برای افزایش ورودی پول باید خیلی سخت کار کنید. مطمئناً کارها آسان نخواهند بود.  ممکن است شما وسوسه شوید که به سرعت اقدام به کسب درآمد غیراخلاقی کنید ، که باید از آن اجتناب کنید. مذاکرات برای یک معامله مهم ممکن است به دلایلی به تأخیر بیفتد. بازرگانان در این مورد استرس خواهند داشت. دانشجویانی که تحصیلات خود را دنبال می کنند قادر خواهند بود موضوعات پیچیده را به راحتی یاد بگیرند و مهارت های حفظ آنها به همان اندازه تیز خواهد بود! به نظر می رسد سیاره مریخ از طریق خانه دوازدهم شما حرکت می کند که به وضوح احتمال آسیب دیدگی ناشی از سقوط از ارتفاع را افزایش می دهد. شما باید در این زمینه مراقب باشید.

 

طالع بینی متولدین خرداد

به نظر می رسد این هفته برای زوج های متاهل چندان مطلوب نیست. آنها باید صبور باشند تا عشق به زندگی زناشویی آنها برگردد. کارمندان حقوق بگیر با دریافت مشوق های غیرمنتظره خوشحال خواهند شد. آنها شور و شوق خواهند داشت. چنین انگیزه مثبتی به آنها کمک می کند تا بهترین عملکرد خود را داشته و با موفقیت به همه اهداف برسند. دانشجویانی که فارغ التحصیلی را دنبال می کنند قادر به حفظ تمرکز خود نخواهند بود. آنها زیاد توجه نخواهند شد و دائماً مشغول امور بی ربط و پیش پا افتاده خواهند بود. در این هفته از خوردن مواد غذایی بی ارزش خودداری کنید زیرا ممکن است باعث ناراحتی های معده و اختلالات دستگاه گوارش شود. مسائل مربوط به کلیه نیز ممکن است. بیشتر مراقب همه جنبه های مربوط به سلامتی خود باشید.

 

طالع بینی متولدین تیر

به نظر نمی رسد هفته برای زوج های متاهل مطلوب باشد. درگیری مکرر خواهند داشت. به آنها توصیه می شود با یکدیگر صبور باشند. احتمال متمایز خرج کردن مبلغ گزافی برای خرید چیزهایی که از الان نیازی ندارید وجود دارد. هزینه های شخصی شما نیز افزایش می یابد. به شما توصیه می شود خرید خود را کنترل کنید. بازرگانان می توانند در اواسط هفته یک معامله بسیار سودآور انجام دهند. با این حال ، ممکن است تحویل به موقع کالا کمی دشوار باشد. کارمندان حقوق بگیر بهترین عملکرد خود را ارائه می دهند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند در جستجوی یک فرصت مناسب کسب درآمد خواهند بود. همه دوستان و افراد خیرخواه به آنها توصیه می کنند که ادامه تحصیل دهند و آن را در نیمه راه رها نکنند. شما باید مراقب تأثیر منفی مریخ در این مدت باشید. احتمال آسیب دیدگی غیرمنتظره وجود دارد. برای اینکه در طول هفته از نظر جسمی متناسب بمانید ، ورزش منظم را انجام دهید.

 

طالع بینی متولدین مرداد

هفته برای زوج های متاهل چندان مساعد نیست زیرا اختلاف نظرات شدیدی بوجود می آید. با یکدیگر صبور باشید زیرا از حالا کار دیگری نمی توان انجام داد. هزینه های خانواده در طی این هفته به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. احتمال متمایز ورود مالی بیشتر وجود دارد.  تأثیرات سیاره ای پیشرفت زیادی را برای تجار نشان می دهد. رقابت نباید تأثیر منفی روی آنها بگذارد. آنها باید هرجا لازم باشد استراتژیهای تجاری را تغییر دهند تا چشم انداز فروش خود را افزایش دهند. دانشجویانی که آخرین سال فارغ التحصیلی خود را دنبال می کنند ، در مورد تحصیلات خود بسیار مراقب خواهند بود. برای نظم بخشیدن به سیستم گوارشی خود از خوردن غذای بی ارزش خودداری کنید. این یک ایده عالی برای حفظ یک رژیم سالم خواهد بود. ایجاد عادت به ورزش هر صبح به تناسب اندام شما کمک می کند.

 

طالع بینی متولدین شهریور

معادلات روابط شما ، به طور کلی ، ممکن است در این هفته خیلی مثمر ثمر نباشد. برای حفظ آرامش و هماهنگی کلی باید با خود و همچنین دیگران صبور باشید. احتمال خرج کردن مقدار قابل توجهی پول برای خرید وسایل لوکس و لوازم شخصی برای لذت شخصی وجود دارد. قبل از صرف چنین مبالغ گزافی باید دوباره فکر کنید. به بازرگانان توصیه می شود تحت هر شرایطی صبور باشند و خوی خود را کنترل کنند. آنها برای بدست آوردن سود سریع باید از اتخاذ هرگونه عمل غیراخلاقی خودداری کنند. دانشجویانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند با فعالیتهای سرگرم کننده همراه خواهند شد. دانشگاهیان اولویت اصلی خود نخواهند بود. آنها قادر نخواهند بود که زمان کافی را برای مطالعات اختصاص دهند. در صورت مشاهده هرگونه ناراحتی در بینایی ، به شما توصیه می شود سریعاً به چشم پزشک مراجعه کنید.

 

فال هفته مهر, طالع بینی هفتگی

فال هفته

 

طالع بینی متولدین مهر

میانسالان در مورد برخی مسائل در خانواده تحت فشار منفی باقی خواهند ماند. شما ممکن است در شرایطی نباشید که تمام نیازهای عاطفی خانواده خود را رعایت کنید. شما ممکن است تمایل به صرف هزینه برای اهداف خیرخواهانه داشته باشید. امکان صرف مقدار قابل توجهی پول برای هزینه های خانه وجود دارد. شما قادر به پس انداز زیادی نخواهید بود. کارمندان حقوق بگیر در این هفته در سازمان خود احساس ناامنی خواهند کرد. به دلیل برخی محدودیت ها ، آنها نمی توانند مطابق با الزامات مافوق خود عمل کنند. دانشجویانی  قادر نخواهند بود در طول تحصیلات توجه لازم را داشته باشند. در نتیجه ، مطمئناً پیشرفت تحصیلی آنها آسیب خواهد دید. مریخ نفوذ شدیدی دارد و در تقابل با علامت شما حرکت می کند.

 

طالع بینی متولدین آبان

مجردها تمایل شدیدی برای برقراری رابطه جدی با فردی پیدا می کنند. برخی از شما ممکن است در مورد موضوعی در خانواده تحت فشار قرار بگیرید. شما باید بسیار سخت کار کنید و به دنبال راه های جدید باشید تا درآمد مالی بیشتری ایجاد کنید. در انجام این کار در جایی آخر هفته موفق خواهید بود. از صرف هزینه های زیاد خودداری کنید. بازرگانان باید سازمان یافته بمانند و یک رویکرد روشمند را در پیش بگیرند. تورهای کوتاه مدت تجاری راه های جدیدی را برای شما باز می کنند. با این حال ، برای دستیابی به اهداف فروش مورد نظر ، بسیاری از این تورها مورد نیاز خواهد بود. دانشجویانی که پس از فارغ التحصیلی را دنبال می کنند ، از اساتید خود نکات بسیار مفیدی دریافت می کنند. چنین توصیه هایی به ارزش وزن آنها در طلا خواهد بود و به آنها کمک می کند تا سریعتر مطالعات را درک کنند. افراط در خوردن غذاهای مضر باعث ریفلاکس اسید زیادی در سیستم گوارشی شما می شود.

 

طالع بینی متولدین آذر

برخی از شما ممکن است در این مرحله مضطرب باشید. این به دلیل برخی سوءتفاهمات در مورد عشق تازه پیدا شده شما خواهد بود. ممکن است در مورد نظرات خود بسیار مصمم بمانید ، که این مسئله را حتی بدتر می کند. هزینه های مربوط به خانواده شما افزایش می یابد. هیچ هزینه عمده و غیرمنتظره ای برای شما در نظر گرفته نشده است. در رسیدگی به امور مربوط به امور مالی خود خردمندتر خواهید شد. بازرگانانی که با دولت یا سازمان های نیمه دولتی سروکار دارند می توانند یک قرارداد سودآور بلند مدت منعقد کنند. این هفته همچنین از تجار و بازرگانانی که در محصولات صنعتی کار می کنند ، حمایت می کند. دانشجویانی که تحصیلات خود را پس از فارغ التحصیلی دنبال می کنند بسیار خوش شانس خواهند بود که نکات بسیار مفیدی دریافت می کنند که به آنها کمک می کند تا موضوعات پیچیده را درک کنند و موارد ضروری را به طور موثر حفظ کنند. افراد میانسال و بالاتر باید مراقب هرگونه بیماری قدیمی باشند که در گذشته از آن رنج می برده اند. معاینات منظم و دقیق بدن مطمئناً همه چیز را کنترل می کند و از عوارض بعدی جلوگیری می کند.

 

طالع بینی متولدین دی

زوج های متاهل برای حفظ جذابیت زندگی خود باید کار خاصی انجام دهند. احتمال متمایزی برای ایجاد برخی از مسائل با کسی که با او نزدیک هستید وجود دارد. با توجه به حرکت سیاره ای فعلی ، جریان مالی شما به طور قابل توجهی افزایش می یابد. با این حال ، شما باید بسیار سخت کار کنید. هیچ هزینه تصادفی یا عمده ای پیش بینی نشده است. کارکنان حقوق بگیر برای ارتقا عملکرد شغلی و ارائه بازدهی بهتر توسط مافوق خود راهنمایی می شوند. این به آنها کمک می کند تا انگیزه خود را حفظ کنند تا بهترین تلاش خود را برای سازمان خود انجام دهند! دانشجویانی که فارغ التحصیلی را دنبال می کنند ، از اساتید خود مشاوره مفیدی دریافت می کنند. افراط در غذای ناسالم ممکن است سیستم گوارشی شما را مختل کند. بهتر است یک رژیم غذایی سالم داشته باشید و همچنین برای حفظ تناسب اندام خود به طور منظم ورزش کنید.

 

 

طالع بینی متولدین بهمن

برخی مسائل مالی در خانواده ممکن است شما را نگران کند. آنها قادر به حل این مسئله نخواهند بود. با این حال ، اواخر آخر هفته با دوستان خود اوقات خوبی خواهید داشت. برای مقابله با هر شرایط اضطراری باید بودجه های احتمالی را آماده نگه دارید. برای کسب درآمد سریع از انجام کارهای غیراخلاقی خودداری کنید. با وجود تلاش بسیار ، بازرگانان ممکن است نتوانند به نتایج مطلوب برسند. آنها باید با خود و دیگران صبور باشند. هفته برای گسترش یا توسعه کسب و کار مطلوب نیست. دانشجویانی که قصد دارند برای تحصیلات عالیه به خارج از کشور مهاجرت کنند ، در اولین تلاش خود موفق نخواهند شد. آنها باید استقامت کنند و دوباره امتحان کنند، تلاش دوم مطمئناً آنها را موفق خواهد کرد! احتمال آشکار شدن یک بیماری بزرگ وجود دارد.

 

طالع بینی متولدین اسفند

یک احتمال مشخص وجود دارد که ممکن است از شما خواسته شود در خانواده با یک مسئله جدی روبرو شوید. علی رغم تلاش ها ، شما ممکن است نتوانید این مسئله را دوستانه حل کنید. هیچ هزینه عمده تصادفی پیش بینی نشده است. شما در پس انداز پول برای امنیت آینده خود و همچنین عزیزانتان موفق خواهید بود. تجار باید مجدداً استراتژی های خود را در نظر بگیرند و برنامه های بازی خود را تغییر دهند تا اطمینان حاصل شود که فروش آنها افزایش می یابد. آنها همچنین می توانند برای جلو ماندن در رقابت ، کاهش حاشیه سود خود را در نظر بگیرند. دانشجویان متقاضی فارغ التحصیلی نمی توانند تمرکز خود را در این هفته حفظ کنند. مشتری حاکم نشانه شماست. در حال حرکت است که همراه با زحل تحت تأثیر منفی است. در این هفته باید مراقب موارد مربوط به سلامتی خود باشید. حتی از کوچکترین ناراحتی جسمی غافل نشوید.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
جمعه 99 آبان 9
امروز:   172 بازدید
دیروز:   1158  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
به سوی فردا
خورشید تابنده عشق
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

ن والقلم ومایسطرون
عاشق آسمونی
Smile of dream
هستی همیشگی
Different.fdan
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
نظرمن
لحظه های آبی
آخرالزمان و منتظران ظهور
سرباز ولایت
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
د نـیـــای جـــوانـی
فرزانگان امیدوار
عصر پادشاهان
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
● بندیر ●
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com