سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
تندخویى گونه‏اى دیوانگى است ، چرا که تندخو پشیمان شود و اگر پشیمان نشد دیوانگى او استوار بود . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 99 آبان 1  8:38 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال ماهانه آبان, طالع بینی ماهانه

فال و طالع بینی آبان ماه 

 

طالع بینی آبان ماه 1399

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

فال ماهانه متولدین فروردین:

ممکن است تجار نیاز داشته باشند که به روشهای اساسی افزایش فروش پایبند باشند و به روشی سیستماتیک کار کنند. آنها ممکن است نیاز به حفظ آرامش داشته و از درگیری های غیر ضروری با مردم جلوگیری کنند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ممکن است همچنان درگیر امور بی ربط و غیر مهم باشند. در نتیجه ، آنها ممکن است نتوانند به درستی بر روی مطالعات تمرکز کنند. این مسلماً ممکن است تأثیر نامطلوبی در پیشرفت آنها داشته باشد. کارمندان ممکن است تحت فشار بالادستی در محل کار خود باشند تا تولید بیشتری داشته باشند. احتمالاً اداره امور دشوار خواهد بود. آنها ممکن است نیاز به صبر داشته باشند ، به خصوص پس از اواسط ماه. در مورد معادلات رابطه شما ممکن است این ماه خیلی راحت نباشد. افراد در یک رابطه جدی ممکن است در مورد برخی مسائل با شریک زندگی خود در مورد برنامه های آینده خود با هم، همنظر نباشند. آنها ممکن است بدون گوش دادن به حرف شریک زندگی خود ، به زور بر نقطه نظرات خود تأکید کنند. زوج های متاهل احتمالاً بر مشکلات زناشویی غلبه خواهند کرد و ممکن است از لذت های زندگی زناشویی تا حد ممکن لذت ببرند. به نظر می رسد ماه برای موضوعات مربوط به امور مالی و پول شما بسیار معتدل باشد. ممکن است از شما خواسته شود که برای افزایش درآمد مالی خود بسیار سخت کار کنید. مسلماً در این دوره ممکن است اوضاع برای شما آسان نباشد. در این ماه هیچ مسئله عمده بهداشتی پیش بینی نشده است. با این حال ، ممکن است لازم باشد مراقب بیماری های جزئی باشید. به نظر می رسد این بیماری ها تهدید کننده ای نیستند ، اما ممکن است گاهی اوقات دردسر ساز شوند. 

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت:

به دلیل برخی انسداد های ذهنی یا محدودیت ها ، کارمندان نمی توانند حداکثر بازده خود را ارائه دهند. در نتیجه ، آنها ممکن است دائماً نسبت به موقعیت خود در داخل سازمان احساس ناامنی کنند. دانشجویانی که فارغ التحصیلی را دنبال می کنند ممکن است بتوانند ساعتهای طولانی تحصیل کنند. یک معامله بزرگ تجاری ممکن است بدون دلیل قابل قبول به تأخیر بیفتد. این می تواند بسیار ناامید کننده باشد! با این حال ، صبر ممکن است پاداش های خود را داشته باشد. تجار ممکن است بتوانند در اواسط ماه یک معامله عادی انجام دهند. ممکن است برخی از مسائل مربوط به خانواده شما باشد که شما را تحت فشار قرار دهد. برای شما ممکن نیست که بلافاصله موضوع را حل کنید. با این حال ، ممکن است بتوانید زمان بسیار لذت بخشی را با دوستان نزدیک خود سپری کنید. به نظر می رسد ماه بسیار خوبی در زمینه مسائل مالی و اقتصادی شما باشد. با این حال ، ممکن است لازم باشد هزینه های ناخواسته خود را کنترل کنید. این ممکن است شما را در یک موقعیت مالی سالم نگه دارد. به نظر نمی رسد تأثیرات سیاره ای برای موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام شما در این ماه بسیار مطلوب باشد. احتمال آشکار شدن یک بیماری جزئی وجود دارد. به محض مشاهده علائم ناراحتی جسمی ، سریعاً به پزشک مراجعه کنید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد:

استقامت ممکن است عامل اصلی برای تاجران باشد. پیگیری منظم مشتری ممکن است برای فروش شما معجزه کند. در پایان ماه ، امکان دریافت سفارش تکرار از مشتری بسیار مشهور وجود دارد. دانشجویانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند ممکن است نتوانند تمرکز خود را در این ماه حفظ کنند. آنها ممکن است بهانه آورند و ممکن است وقت کافی برای مطالعه اختصاص ندهند. با این حال ، به زودی ممکن است چنین موانعی را پشت سر بگذارند و پیشرفت لازم را داشته باشند. کارمندان حقوق بگیر ممکن است کمی مأیوس شوند زیرا انگیزه ای دریافت نمی کنند. با این حال ، عملکرد آنها ممکن است شگفت انگیز باشد. مجردها به احتمال زیاد عاشق یک آشنای جدید از جنس مخالف می شوند. هر دو ممکن است به طور متقابل جذب یکدیگر شوند. به نظر می رسد ماه بسیار خوبی در زمینه مسائل مالی و اقتصادی شما باشد. ممکن است ورودی مالی شما افزایش یابد. احتمال سود بزرگ مالی زیاد است. یک مسئله مهم در خانواده ممکن است شما را دائماً تحت استرس منفی نگه دارد. قبل از تصمیم گیری مالی در این ماه باید آرام و متین باشید. ریسک های ناروا نکنید. این ممکن است اطمینان حاصل کند که از هر فرصتی که پیش روی شماست حداکثر استفاده را می کنید. به نظر می رسد موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام شما در این ماه چیزهای زیاد امیدوار کننده ای نیستند. شاید لازم باشد در این زمینه بسیار مراقب باشید. مصرف بیش از حد بسیاری از فست فودها و غذاهای پرادویه ممکن است مسائلی را در ارتباط با سیستم هضم شما ایجاد کند. ریسک های ناروا نکنید. این ممکن است اطمینان حاصل کند که از هر فرصتی که پیش روی شماست حداکثر استفاده را می کنید. به نظر می رسد موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام شما در این ماه چیزهای زیادی امیدوار کننده نیستند. شاید لازم باشد در این زمینه بسیار مراقب باشید. بیش از حد بسیاری از فست فودها و غذاهای پرادویه ممکن است مسائلی را در ارتباط با سیستم هضم شما ایجاد کند. ریسک های ناروا نکنید. این ممکن است اطمینان حاصل کند که از هر فرصتی که پیش روی شماست حداکثر استفاده را می کنید. به نظر می رسد موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام شما در این ماه چیزهای زیاد امیدوار کننده نیستند. شاید لازم باشد در این زمینه بسیار مراقب باشید. 

 

فال ماهانه متولدین تیر :

ممکن است تجار نیاز به آرامش و تحکم داشته باشند. آنها نباید هیچ تصمیم تکانشی یا عجولانه ای در رابطه با تجارت خود بگیرند. آنها ممکن است نیاز به استقامت داشته باشند و بسیار سخت کار کنند. دانشجویانی که فارغ التحصیلی را دنبال می کنند ممکن است با برخی از مسائل شخصی مشغول باشند. آنها ممکن است همچنان در تلاش برای حل اختلافات با یکی از عزیزان خود باشند. ممکن است برای کارمندان حقوق بگیر عملکرد موثر و تحویل خروجی هدفمند در زمان مقرر دشوار باشد. ممکن است لازم باشد هرگونه حواس پرتی را دفع کنند و همچنان روی کارهایی که اختصاص داده اند متمرکز باشند. افراد در روابط متعهد ممکن است به دلیل عدم اطمینان در جبهه شغلی دچار استرس شوند. آنها ممکن است نتوانند زمان زیادی را با شرکای خود بگذرانند. به نظر می رسد این ماه هیچ مسئله مهم مالی را ارائه ندهد. ممکن است بتوانید بدون تلاش زیاد ، ورودی پول را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. ممکن است انتظار داشته باشید که در پایان ماه برخی از نتایج را در این زمینه مشاهده کنید. این ماهی است که ممکن است لازم باشد در موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام خود بسیار محتاط باشید. افراد میانسال و بالاتر ممکن است درد طولانی در مفاصل بدن داشته باشند که باعث آزار آنها شود.

 

فال ماهانه متولدین مرداد :

ممکن است بازرگانان نیاز به تعامل با چندین رقبا در بازار داشته باشند. سفرهای کوتاه مدت ممکن است فوراً سودآور نباشد. ممکن است ایده خوبی برای کاهش حاشیه سود برای افزایش فروش باشد. دانشجویان متقاضی فارغ التحصیلی ممکن است نتوانند تمرکز خود را در این ماه حفظ کنند. به دلیل حجم زیاد کار ممکن است کارمندان حقوق بگیر تحت فشار دائمی قرار بگیرند. حتی ممکن است آنها برای اتمام کار خود در زمان مقرر ساعات اضافی کار کنند. آنها باید صبر و استقامت داشته باشند. این ماهی است که ممکن است صبر شما با موضوعات مربوط به معادلات رابطه و عشق شما امتحان شود. مجردها ممکن است به دلیل برخی رفتارهای نامناسب عزیزانشان بسیار ناراحت شوند. ممکن است واقعاً نگران صحت و صحت شریک زندگی خود باشند. این احتمالاً یک ماه نسبتاً پربار برای امور مربوط به امور مالی و پول شما خواهد بود. در این ماه افزایش حاشیه ای ورودی مالی شما برای شما پیش بینی شده است. با توجه به تأثیرات سیاره ای فعلی ، گانشا توصیه می کند که در این دوره هرگونه سرمایه گذاری جدید در نظر گرفته نشود. در این ماه هیچ بیماری عمده سلامتی برای شما پیش بینی نشده است. در بیشتر ماه ممکن است سلامتی شما درجه یک باشد. در این ماه از خوردن غذای بی ارزش خودداری کنید زیرا ممکن است باعث ناراحتی های معده و اختلالات دستگاه گوارش شود. 

 

فال ماهانه متولدین شهریور:

تجار ممکن است در افزایش فروش محصولات خود متمرکز باشند. با این حال ، افزایش فروش نباید تنها هدف آنها باشد. آنها همچنین باید به طور مساوی بر مطالبات متمرکز شوند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ممکن است انگیزه داشته باشند که ساعتهای طولانی مطالعه کنند. شاید لازم باشد که آنها برای یادگیری موضوعات پیچیده و به خاطر سپردن موثر ، بسیار سخت کار کنند. دانشجویان باید از این ماه که قطعاً به نفع آنها است بهره کافی را ببرند. کارمندان ممکن است بتوانند خروجی کار عالی داشته باشند. به دلیل تلاش مجدانه ممکن است به آنها پیشنهاد ارتقا یا افزایش حقوق داده شود. مجردها به احتمال زیاد عاشق شخصی می شوند. هر دو ممکن است متقابلاً به سمت یکدیگر جذب شوند. به نظر می رسد این ماه از نظر مسائل مربوط به امور مالی و پول شما کاملاً خوب باشد. سخت کوشی مداوم و پیگیری ممکن است افزایش مالی را برای شما مشخص کند. احتمالاً متضرر شدن برخی از هزینه های عمده مالی در رابطه با خانواده شما در این ماه وجود دارد. به نظر می رسد تأثیرات سیاره ای برای موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام شما متوسط ??باشد. احتمال ابتلا به عفونت ویروسی وجود دارد. شما باید در این زمینه مراقب باشید. از خوردن غذای بی ارزش خودداری کنید و همیشه دست های خود را تمیز نگه دارید.

 

فال ماهانه آبان, طالع بینی ماهانه

فال ماهیانه

 

فال ماهانه متولدین مهر:

به دلیل برخی اختلالات روحی ، کارمندان حقوق بگیر ممکن است نتوانند حداکثر بازده خود را ارائه دهند. در نتیجه ، آنها ممکن است دائماً نسبت به موقعیت خود در داخل سازمان احساس ناامنی کنند. تجار ممکن است به طور هم زمان درگیر مذاکره در مورد چندین معامله باشند. آنها ممکن است نتوانند معاملات عمده ای را ببندند. با این حال ، آنها ممکن است بتوانند با موفقیت چند معامله عادی را منعقد کنند. دانشجویانی که فارغ التحصیلی را دنبال می کنند ممکن است نکات بسیار مفیدی از استادان خود دریافت کنند. این توصیه ها ممکن است ارزش داشته باشد و ممکن است به آنها کمک کند درک سریع تری از مطالعات داشته باشند. دانشجویانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند ممکن است تمایل به رفتن به خارج از کشور برای تحصیلات عالی را نشان دهند. مجردها ممکن است در مورد برخی موضوعات تحت فشار منفی باشند. آنها ممکن است نتوانند زمان کافی برای عشق تازه پیدا شده خود اختصاص دهند! به نظر نمی رسد تأثیرات سیاره ای به نفع عاشقانه آنها باشد. موقعیت های فعلی سیاره بیشترین احتیاط را در زمینه امور مالی و پول در این ماه دارند. شاید لازم باشد همه امور مربوط به امور مالی خود را با دقت انجام دهید. ممکن است جریان مالی شما افزایش یابد. به نظر نمی رسد که موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام شما در این ماه خیلی امیدوار کننده باشد. در اواسط ماه احتمال آسیب دیدگی تصادفی در قسمت فوقانی بدن وجود دارد. شاید لازم باشد در این زمینه بسیار مراقب باشید. در اواسط ماه احتمال آسیب دیدگی تصادفی در قسمت فوقانی بدن وجود دارد. شاید لازم باشد در این زمینه بسیار مراقب باشید.

 

 

فال ماهانه متولدین آبان:

دانشجویانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند ممکن است بتوانند تمرکز خود را حفظ کنند. آنها ممکن است انگیزه خود را برای کار بسیار سخت حفظ کنند که در نتیجه آنها نمرات عالی می گیرند. ممکن است ایده خوبی باشد که تاجران برای افزایش فروش خود افق قلمرو خود را گسترش دهند. سفرهای کوتاه مدت اما مداوم ممکن است سودآور باشد. کارمندان حقوق بگیر ممکن است شروع به جستجوی گزینه هایی کنند که از نظر اقتصادی سودآوری بیشتری داشته باشند. در این ماه ، مجردها ممکن است عاشق یکدیگر شوند. هر دو ممکن است به طور متقابل جذب یکدیگر شوند. آنها ممکن است بخواهند در یک کافه نزدیک با هم ملاقات کنند تا احساسات خود را به طور مناسب تری بیان کنند. احتمال متمایز سود پولی در پایان ماه وجود دارد. این ممکن است با مثبت و اشتیاق پر شود. همیشه آماده نگه داشتن بودجه های احتمالی برای مقابله با شرایط اضطراری ایده خوبی است. به نظر می رسد تأثیرات سیاره ای برای موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام شما در این ماه چندان مطلوب نباشد. احتمال آشکار شدن برخی از مسائل جزئی بهداشتی به وضوح وجود دارد.

 

فال ماهانه متولدین آذر:

کارمندان حقوق بگیر ممکن است همچنان روی کار خود تمرکز داشته باشند. آنها ممکن است با یک ذهنیت مثبت کار کنند ، در نتیجه خروجی با کیفیتی را ارائه می دهند. صبر ممکن است بسیار مهم باشد. ممکن است به بازرگانان فرصتی داده شود تا با یک شرکت مستقر در خارج از کشور معامله عمده ای انجام دهند. یک نماینده ارشد از شرکت ممکن است برای نهایی کردن این معامله از شما بازدید کند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ممکن است نتوانند تمرکز خود را حفظ کنند. آنها ممکن است با شخصی که به لحاظ عاطفی به او وابسته هستند مشغول مشکلات شخصی باشند. در مورد معادلات رابطه شما ممکن است ماه خیلی امیدوار کننده ای نباشد. طبع مزاجی شما ممکن است با کسی که عاشق آن هستید باعث آشفتگی شدید شود. اگر کنترل نکنید ، در نهایت ممکن است از هم جدا شوید. ممکن است روزهای ابتدایی ماه با مسائل مربوط به امور مالی شما بسیار خوب باشد. ممکن است جریان مالی شما افزایش یابد. احتمال متمایز سود بزرگ مالی وجود دارد. احتمال آشکار شدن مشکل در بیماری هایی مانند عفونت گلو وجود دارد. شاید لازم باشد در این زمینه بسیار مراقب باشید. در صورت مشاهده علائم ناراحتی ، بلافاصله به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.

 

 

فال ماهانه متولدین دی:

در طی روزهای ابتدایی ماه ، احتمال تمایل بازرگانان به معامله سودآور وجود دارد. این موفقیت ممکن است انگیزه آنها را برای کار حتی بیشتر فراهم کند. آنها باید آرام و متین باشند. دانشجویانی که در رشته هنر یا تجارت فارغ التحصیل می شوند ممکن است در طول کلاس توجه خود را حفظ کنند. آنها ممکن است زمان کافی برای مطالعات اختصاص دهند و ممکن است بتوانند بسیار موثر حفظ کنند. افراد در روابط جدی ممکن است در مورد موقعیت نامطمئن خود در شغل فعلی استرس منفی داشته باشند. آنها ممکن است نتوانند زمان کافی برای شریک زندگی تازه پیدا شده خود اختصاص دهند. ماه ممکن است با مسائل مربوط به امور مالی و پول شما بسیار خوب باشد. ممکن است جریان مالی شما در روزهای ابتدایی ماه افزایش یابد. احتمال متمایز سود بزرگ مالی وجود دارد. دانشجویانی که به دنبال فارغ التحصیلی هستند ممکن است نتوانند تمرکز خود را حفظ کنند. آنها ممکن است با مشکلات شخصی و خانگی درگیر شوند. توجه آنها ممکن است از مطالعات منحرف شود. گانشا به شما توصیه می کند در موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام خود بسیار محتاط باشید. یک درد طولانی مدت در مفاصل و عضلات بدن شما احتمالاً باعث آزار شما خواهد شد.

 

فال ماهانه متولدین بهمن :

کارمندان حقوق بگیر ممکن است در خارج از کشور با یک کار مسئول گسیل شوند. با این حال ، ممکن است زمان کمی برای استقرار و عملکرد موثر داشته باشند. دانشجویانی که در رشته های علوم یا فناوری اطلاعات فارغ التحصیل می شوند ، ممکن است در طول کلاس بسیار با توجه باقی بمانند. آنها ممکن است زمان زیادی را برای مطالعه صمیمانه اختصاص دهند و ممکن است بتوانند بسیار موثر حفظ کنند. تجار ممکن است بخواهند روشهای مختلفی را برای عبور از مرزهای فروش خود امتحان کنند. آنها ممکن است شکار فرصت های جدید را شروع کنند و همچنین ممکن است قصد داشته باشند محصولات خود را صادر کنند. یک مسئله مهم در خانواده ممکن است شما را دائماً تحت استرس منفی نگه دارد. در این ماه ، مجردها ممکن است عاشق یکدیگر شوند. به نظر می رسد ماه با موضوعات مربوط به امور مالی و پول شما متوسط ??باشد. بی صبری یک فضیلت نیست. منابع درآمد خود را برنامه ریزی کنید و در این ماه بیش از حد هزینه نکنید. در تمام جنبه های مربوط به بهزیستی جسمی خود بسیار مراقب باشید. با مشاهده علائم ناراحتی ، بلافاصله به پزشک مراجعه کنید. افراد میانسال و بالاتر ممکن است توسط یک بیماری قدیمی دچار مشکل شوند.

 

فال ماهانه متولدین اسفند:

ممکن است بازرگانان در مورد پرداخت های معوقه احتیاط کنند. آنها ممکن است مقداری اعتبار را به مشتریان جدید ارسال کنند که بررسی پیشینه مناسب را انجام دهند. کارمندان حقوق بگیر ممکن است انگیزه کار سخت را حفظ کنند. دانشجویانی که به دنبال فارغ التحصیلی هستند ممکن است نیاز به آرامش و خونسردی داشته باشند. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی ممکن است همچنان مشغول انجام امور بی ربط و غیر مهم باشند. در نتیجه ، آنها ممکن است نتوانند به درستی بر روی مطالعات تمرکز کنند. افرادی که از قبل با کسی رابطه جدی دارند ممکن است توسط همسرشان تحت فشار قرار گیرد تا در اسرع وقت ازدواج کنند. اگرچه ، ممکن است آنها با این ایده خیلی راحت نباشند. این ممکن است عمدتا به دلیل چشم انداز مالی نامشخص در آینده باشد. به نظر می رسد ماه بسیار خوبی در زمینه مسائل مالی و اقتصادی شما باشد. ورودی مالی شما احتمالاً افزایش خواهد یافت. احتمال متمایز سود بزرگ مالی وجود دارد. گانشا به شما توصیه می کند در موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام مراقب باشید زیرا احتمال آسیب دیدگی غیرمنتظره در این ماه وجود دارد.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
جمعه 100 اردیبهشت 24
امروز:   321 بازدید
دیروز:   1177  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
Different.fdan
اگه باحالی بیاتو
نظرمن
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com