سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
به زشتى یاد کردن مردمان پشت سر آنان ، سلاحى است براى مرد ناتوان . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفته ی بعد, طالع بینی هفتگی

فال هفته

 

فال هفته (3 آبان تا 9 آبان 99)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین

تجار باید "هوشمندانه و خارج از چارچوب" فکر کنند. اگر آنها بخواهند جهش بزرگی در جاده پیشرفت ایجاد کنند ، نیاز به تنظیم مجدد استراتژی ها دارند. دانشجویانی که فارغ التحصیلی را دنبال می کنند ، برای تأمین نیازهای مالی خود ، در تکالیف یا شغل نیمه وقت متمرکز می شوند. در عین حال ، آنها همچنین در مورد تحصیلات خود صادق خواهند بود. تأثیرات سیاره ای افزایش جریان پول در این هفته را تضمین می کند. با این حال به شما توصیه می شود در این مدت هیچگونه سرمایه گذاری تازه انجام ندهید. افراد مجردی که در یک رابطه جدی قرار دارند در مورد برخی از مسائل با شریک زندگی خود در مورد برنامه های آینده مشترکشان ناراضی خواهند بود. آنها بدون اینکه به حرف شریک زندگی خود گوش دهند ، به زور بر نقطه نظرات خود تأکید می کنند. احتمال آسیب دیدگی غیرمنتظره وجود دارد. شما باید در این زمینه بسیار محتاط باشید. بیماران دیابتی باید دستورالعمل های رژیم غذایی را که توسط پزشک تعیین شده است دنبال کنند.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت

یک معامله بزرگ تجاری بدون هیچ دلیل قابل قبولی به تأخیر می افتد. این می تواند بسیار ناامید کننده باشد! با این حال ، صبر پاداش خواهد داشت. بازرگانان می توانند در اواسط هفته یک معامله عادی را انجام دهند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند در هنر یا تجارت می توانند بدون هیچ مسئله اساسی یاد بگیرند. با این حال ، آنها برخی از مشکلات را در حفظ مفاهیم دشوار دارند. تأثیرات سیاره ای برای در نظر گرفتن سرمایه گذاری های جدید در این هفته مطلوب نیست. احتمال متمایز هزینه کردن مقدار قابل توجهی پول برای هزینه های عادی و غیر ضروری وجود دارد. ممکن است موضوعی در رابطه با خانواده شما وجود داشته باشد که شما را تحت فشار قرار دهد. برای شما ممکن نیست که بلافاصله موضوع را حل کنید. به نظر می رسد تأثیرات سیاره ای برای موارد مربوط به سلامتی و تناسب اندام شما بسیار مثبت است. با این حال، احتمال آسیب دیدگی جدی وجود دارد. شما باید در این زمینه مراقب باشید.

 

طالع بینی متولدین خرداد

کارمندان حقوق بگیر به دلیل مسائل شخصی از اشتیاق بی بهره خواهند بود. آنها قادر نخواهند بود بهترین عملکرد خود را ارائه دهند. آنها نیاز به بازگرداندن تمرکز از دست رفته به هر قیمتی دارند. دانشجویان پس از گرفتن مدرک تحصیلات تکمیلی در مورد چشم انداز آینده خود مطمئن و گیج نخواهند شد. تلاش آنها برای دستیابی به اهدافشان نیمه جان خواهد بود. این یک اثر سوء دارد. این هفته ای است که باید صرفه جویی در هزینه قابل توجهی را برای ایمنی خود و همچنین امنیت آینده عزیزانتان در نظر بگیرید. ممکن است به دلیل یک مسئله جدی در خانواده که می تواند آرامش و هماهنگی داخلی را به خطر بیندازد ، از نظر ذهنی اذیت شوید. با خود و دیگران صبور باشید. احتمال متمایزی برای ایجاد مسئله ای در چشم چپ وجود دارد.

 

طالع بینی متولدین تیر

تصمیمات هرگز نباید تکانشی و عجولانه گرفته شود. تصمیمات مهم همیشه باید پس از تأمل مناسب اتخاذ شوند. سفرهای کوتاه مدت کاری در آینده بسیار سودمند خواهد بود. دانشجویانی که تحصیلات خود را پس از فارغ التحصیلی دنبال می کنند ، همچنان درگیر امور غیرمرتبط او خواهند بود. آنها قادر نخواهند بود که به مطالعات خود توجه کافی داشته باشند. این مسلماً تأثیر منفی بر پیشرفت تحصیلی آنها خواهد داشت. یک حرکت هوشمند همراه با یک نگرش عملی به شما کمک می کند تا به یک سود بزرگ پولی دست پیدا کنید. این بدان معنا نیست که شما شرایط مالی پایدار خود را مسلم می دانید. در مصرف پول زیاده روی نکنید. مجردها به دلیل عدم اطمینان در جبهه شغلی دچار استرس می شوند. خانه دوم شما تحت تأثیر سوء نفوذ سیاره ای قرار دارد. این امر باعث ایجاد ناراحتی عمده در خانواده خواهد شد.

 

طالع بینی متولدین مرداد

بازرگانان باید با چندین رقبای در بازار سر و کار داشته باشند. ایده خوبی برای کاهش حاشیه سود برای افزایش فروش و رزرو سهم بازار آنها خواهد بود. دانشجویان متقاضی فارغ التحصیلی می خواهند در اسرع وقت درآمد کسب کنند. از آنجا که توجه آنها در مطالعات کم خواهد بود ، در این هفته نمی توانند پیشرفت مطلوبی داشته باشند. خانه دوازدهم شما با هزینه ها و ضررها مرتبط است. زحل به شدت بر این خانه تأثیر می گذارد. برای مقابله با شرایط اضطراری و غیر منتظره باید بودجه احتمالی کافی داشته باشید. با وجود تمام تلاشهای صادقانه شما ، از الان قادر به حل و فصل مسائل شخصی نخواهید بود. زوج های متاهل نیز ناراضی خواهند ماند. برای داشتن تناسب اندام باید به طور منظم ورزش کنید. عضویت در باشگاه ورزشی ایده ای خارق العاده خواهد بود. هیچ مشکل عمده سلامتی برای شما پیش بینی نشده است.

 

طالع بینی متولدین شهریور

دانشجویان متقاضی فارغ التحصیلی می توانند تمرکز و دقت خود را در طول هفته حفظ کنند. آنها فقط بر روی مطالعات متمرکز خواهند شد و زمان کافی را برای همان موارد اختصاص می دهند. هفته بسیار امیدوار کننده ای برای صرف هزینه در توسعه تجارت نیست! بعداً می توانید این کار را انجام دهید. برای تجار مهم خواهد بود که هرگونه خلأ در تجارت خود را تجزیه و تحلیل و اصلاح کنند. در طول آخر هفته می توانید جریان مالی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. شما برای خانواده خود مبلغ قابل توجهی هزینه خواهید کرد تا آنها احساس خوشبختی کنند. احتمال زیادی برای بروز مسائل در خانواده وجود دارد. با این کار استرس منفی خواهید داشت. فقط در حال حاضر صبور باشید . احتمال متمایزی برای ایجاد مسئله ای با چشم چپ وجود دارد. هیچ دلیلی برای وحشت شما وجود ندارد.

 

 

فال هفته ی بعد, طالع بینی هفتگی

 طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی متولدین مهر

مذاکرات برای یک معامله مهم ممکن است به دلایلی به تأخیر بیفتد. بازرگانان در این مورد استرس خواهند داشت. دوباره روی پاهای خود بایستید و شکاف های موجود در تجارت را تجزیه و تحلیل و اصلاح کنید. دانشجویانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند به دلیل برخی از مسائل مربوط به امور مالی یا خانوادگی ، از نظر ذهنی تحت فشار قرار خواهند گرفت. علیرغم نیت صادقانه خود ، آنها قادر نخواهند بود که زمان کافی را برای تحصیل اختصاص دهند. با احتیاط امور مربوط به امور مالی را مدیریت کنید. هیچ تصمیم مالی را بر اساس انگیزه یا عجله نگیرید. شما باید نسبت به هزینه های ناخواسته مراقب باشید. زوج های متأهل از نظر ذهنی با نگرش همسر خود استرس خواهند داشت. آنها برای حفظ صلح و هماهنگی در روابط خود باید صبور باشند. در این هفته از خوردن غذاهای بی ارزش و ادویه دار خودداری کنید.

 

طالع بینی متولدین آبان

کارمندان حقوق بگیر شروع به جستجوی گزینه هایی می کنند که از نظر اقتصادی سودآوری بیشتری داشته باشند. تجار باید به فکر گسترش افق دید خود باشند سفرهای کوتاه اما مداوم تجاری قطعاً سودآور خواهد بود. دانشجویان متقاضی فارغ التحصیلی قادر به حفظ تمرکز و دقت خود نخواهند بود. آنها با مشکلات شخصی درگیر خواهند شد و زمان کافی را برای تحصیل اختصاص نخواهند داد. بازپرداخت بدهی های معوق قدیمی را در این هفته در نظر بگیرید. همیشه آماده نگه داشتن بودجه های احتمالی برای مقابله با شرایط اضطراری ایده خوبی است. دور هزینه های ناخواسته خود را محکم نگه دارید. یک مسئله مهم در خانواده دائماً شما را تحت فشارهای منفی قرار خواهد داد. زوج های متاهل می توانند از زندگی زناشویی و عاشقانه خود تا حد ممکن لذت ببرند. احتمال آسیب دیدگی زیاد است. در این زمینه مراقب باشید.

 

 

طالع بینی متولدین آذر

به نظر نمی رسد این هفته هفته خوبی برای در نظر گرفتن گسترش یا توسعه بیشتر تجارت باشد. در این هفته باید سعی کنید خونسردی خود را حفظ کنید. دانشجویان متقاضی فارغ التحصیلی قادر به حفظ تمرکز خود نخواهند بود. توجه آنها از مطالعه منحرف شده و پیشرفت تحصیلی آنها آسیب خواهد دید. . احتمال متمایز سود بزرگ مالی در اواسط هفته وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که صبور باشید. حفظ آرامش به شما کمک می کند تا پیشرفت شما تسریع شود. احتمال ایجاد سوء تفاهم با شخصی که با او بسیار نزدیک هستید وجود دارد. سعی کنید برای حفظ آرامش و هماهنگی ذهنی در روابط تا حد ممکن درک کنید. احتمال مشخصی وجود دارد که بخاطر برخی مسائل جزئی بهداشتی نگران باشید.

 

طالع بینی متولدین دی

بازرگانان کاملاً مجذوب دریافت سفارشات تکراری از مشتریان می شوند. آنها خواهان احیای ارتباطات قدیمی برای گسترش افق فروش و افزایش سودآوری خود هستند. دانشجویانی که فارغ التحصیلی را دنبال می کنند ، می توانند خیلی سریع چیزها را یاد بگیرند. با این حال ، آنها برای یادآوری آنچه مورد نیاز است زمان زیادی می گیرند. پیشرفت آنها کند اما ثابت خواهد بود. امکان خرج کردن مقدار قابل توجهی پول برای خوشبختی خانواده شما وجود دارد. به طور کلی ، در طول کل هفته ، وضعیت مالی شما کاملاً محکم خواهد بود! ممکن است درد مفصلی در بدن شما ایجاد شود.

 

طالع بینی متولدین بهمن

ممکن است به بازرگانان فرصتی داده شود تا با شرکت بزرگ مستقر در خارج از کشور معامله کنند. دانشجویانی که در رشته های علوم یا فناوری اطلاعات فارغ التحصیل می شوند ، در طول کلاس با توجه باقی می مانند. آنها برای مطالعه صادقانه وقت خواهند گذاشت و می توانند به طور موثر حفظ شوند. از آنجا که هیچ پیشرفت عمده ای در جبهه مالی اتفاق نمی افتد ، اقدامات غیراخلاقی کسب درآمد سریع را در پیش نگیرید. ریسک های ناروا نکنید. مجردها به دلیل برخی رفتارهای نامناسب عزیزانشان ناراحت می شوند. اگر زمان و مکان کافی داشته باشید ، همه سوء تفاهم ها به تدریج مرتب می شوند. شما باید از احساسات یکدیگر مراقبت کنید. افراد میانسال و بالاتر با یک بیماری قدیمی نگران خواهند شد. آنها باید دقیقاً از جدول غذایی که توسط پزشک تعیین شده است پیروی کنند.

 

طالع بینی متولدین اسفند

بازرگانان می توانند در آخر هفته معامله ای سودآور انجام دهند. در رسیدگی به هزینه های اتفاقی و روتین مشکلی پیش نخواهد آمد. هیچ چیز خیلی خطرناک را امتحان نکنید. دانشجویان متقاضی فارغ التحصیلی قادر به یافتن شغل یا تکلیف نیمه وقت خواهند بود. آنها قادر نخواهند بود که زمان کافی برای تحصیل خود اختصاص دهند. شما در مورد رفتارهایی که می توانید جریان مالی خود را افزایش دهید در یک معضل دائمی قرار خواهید گرفت. احتمال سود اقتصادی عمده در اواسط هفته وجود دارد. مجردانی که از قبل با کسی رابطه جدی دارند از طرف شریک زندگی تحت فشار قرار می گیرند تا در اسرع وقت ازدواج کنند. اگرچه ، ممکن است آنها با این ایده خیلی راحت نباشند. احتمال ابتلا به یک بیماری بزرگ وجود دارد.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
جمعه 100 اردیبهشت 24
امروز:   264 بازدید
دیروز:   1177  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
Different.fdan
اگه باحالی بیاتو
نظرمن
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com