سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
نیکویی پرسش، نیمی از دانش است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

 فال هفته میلادی, فال هفتگی, طالع بینی هفتگی

فال هفته

 

فال هفته (6 آذر تا 12 آذر 1400)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید. به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

فال هفته متولدین فروردین

در این هفته اخبار خوبی در رابطه با شغل و تحصیلات خود دریافت خواهید کرد. سعی کنید به کار و برنامه روزانه خود پایبند باشید. در کار خود مصمم باشید و به شانس وابسته نباشید زیرا ستاره ها پیش بینی می کنند که ممکن است از شانس کمک نگیرید. این هفته برای شما موفقیت آمیز خواهد بود. از نظر مالی این هفته نتیجه متفاوتی خواهد داشت. ممکن است با برخی هزینه های برنامه ریزی نشده درآمد داشته باشد. کسانی از شما که در سفر یا کار مرتبط با گردشگری هستید، در این هفته درآمد خوبی به دست خواهید آورد. ممکن است هزینه های ناگهانی برای مسائل مربوط به سلامتی انجام شود. شما باید تمام کارهای معلق مربوط به مالیات یا بیمه را پاک کنید. از خوردن خارج از منزل خودداری کنید و سبزیجات برگدار را در برنامه غذایی خود بگنجانید. قبل از خواب از وسایل الکترونیکی استفاده نکنید، این می تواند باعث ناراحتی خواب شود و باعث مشکلات سلامتی شود.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

این هفته احتمالاً مشغول خواهید بود. از قبل یک برنامه داشته باشید تا از چالش ها دور شوید. شما باید در مورد نیازهای روزمره خود هوشیار باشید. شروع روز خود با ورزش سبک و یک رژیم غذایی مغذی به شما سلامتی می دهد. این هفته باید روی رابطه شخصی خود کار کنید. احتمال درگیری با همسرتان وجود دارد، بنابراین برای حفظ آرامش از چنین موقعیت هایی اجتناب کنید. سرمایه گذاری بخش کوچکی از پول مطلوب به نظر می رسد.  ممکن است همراه با حجم کاری با مشکلاتی در دفتر کار مواجه شوید. شانس ممکن است در محل کار به شما کمک نکند. از این رو، همچنان به تلاش و اراده خود اعتماد کنید. متخصصان خوداشتغال ممکن است یک معامله عادلانه غیرمنتظره از مشتری دریافت کنند. دانش آموزان ممکن است علاقه مند به یادگیری دوره های زبان جدید باشند.

 

فال هفته متولدین خرداد

ممکن است در این هفته ایده های مختلف پروژه ای دریافت کنید. توانایی تجربی شما به شما کمک می کند تا بهترین را از بین همه انتخاب کنید. برخی از رفتارهای غیرمعمول شما که سازگاری در جمع را برای شما دشوار می کند، ممکن است با تمرینات سخت و مراقبه شما به پایان برسد. ممکن است در برخورد با مردم اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید. سعی کنید شروع پروژه های جدید خود را به تاخیر بیندازید. ممکن است در هر کاری که با آن برخورد کرده اید موفق شوید، اما این جدید ممکن است نتواند ثمره دلخواه را بدهد. شما آن فردی هستید که به اصالت تمایل دارید. این پروژه‌های تازه‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد که احتمالاً بدون تاخیر اضافی برای شما سود می‌آورند. احساسات شما ممکن است باعث شود که سلامت شما تحت تاثیر قرار گیرد. اگر کینه، عصبانیت فروکش کرده یا خاطرات آزاردهنده دارید، ممکن است مشکل ذهنی برای شما ایجاد کنند. 

 

فال هفته متولدین تیر

در این هفته، ممکن است حمایت لازم را از ستاره ها دریافت کنید تا درک عمیق تری از زندگی خود داشته باشید. شما متوجه خواهید شد که از تجربیاتی می توانید استفاده کنید تا در زندگی شخصی و حرفه ای خود سازنده تر باشید. مهارت ها و صبر شما هر دو احتمالا مورد آزمایش قرار می گیرند. هنگامی که بتوانید در زمان حساس حرکت کنید، انرژی های پیشرونده ممکن است با پیشرفت هفته به شدت عمل کنند. تلاش‌های شما ممکن است نتایج کمتر از حد انتظار داشته باشد، اما به تدریج، کار متمرکز شما ممکن است نتایج و دستاوردهای ثمربخشی برای شما به ارمغان بیاورد. ممکن است احساس کمبود چیزی در زندگی شما وجود داشته باشد. این ممکن است منجر به ناامیدی شود، اما به شما کمک می کند تا یاد بگیرید که خودتان را ارزیابی کنید و با احساس شفافیت جلو بروید. احتمالاً در تحصیلات خود پیشرفت خوبی خواهید داشت و در امتحانات نیز عملکرد خوبی خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین مرداد

ممکن است در یک رابطه خاص، چه شخصی و چه حرفه ای، احساس ناراحتی کنید. اگر اینطور نیست، برخی از تماس های اجتماعی یا دوستی ممکن است برای شما اضطراب ایجاد کند. در این زمان نیاز به آرامش است. ممکن است احساس هول کنید، اما این به زودی تمام می شود. می توانید انتظار داشته باشید که با پیشروی هفته اوقات خوشی داشته باشید. تنش های شما کاهش می یابد و ممکن است به راحتی بتوانید وضعیت خود را بیان کنید. از این رو، شانس خوبی برای حل چند مسئله در زندگی شخصی و حرفه ای شما وجود دارد. برخی از تأثیرات سیاره ای ممکن است باعث اختلال در امور مالی شما شود. شما باید نظم و انضباط دقیقی داشته باشید تا وضعیت مالی خود را مرتب نگه دارید. دانش آموزان ممکن است در این هفته عملکرد بهتری داشته باشند و نتایج قابل تحسینی در آموزش خود کسب کنند. ممکن است هیچ مشکل سلامتی مهمی وجود نداشته باشد، اما برای شما مفید است که از مصرف غذاهای ناسالم خودداری کنید. این شما را در سلامت کامل نگه می دارد.

 

فال هفته متولدین شهریور

نمودار شغلی شما ممکن است در این هفته شاهد یک حرکت صعودی باشد. این احتمالاً یک مرحله سودمند است که در آن می توانید با تلاش های صادقانه خود علامتی بگذارید. به نظر می رسد گذرهای سیاره ای نتایج متفاوتی را به تجار می دهد. ممکن است در این هفته توانایی بهبود وضعیت مالی خود را داشته باشید. معاملات پولی انجام شده در این هفته احتمالا نتایج مثمر ثمری را برای شما به همراه خواهد داشت. برخی از مشکلات مالی گذشته ممکن است حل شود. شما می توانید از زندگی و رابطه عاشقانه خود لذت ببرید. این احتمال وجود دارد که موقعیت های چالش برانگیز احساسات شما را عمیقاً تحریک کند. با این حال، ممکن است آنها را به روشی سازنده مدیریت کنید. در ابتدای هفته، چند ایده تشویق کننده ممکن است به شما در تکمیل پروژه های مهم کمک کند. زمان مناسبی برای گسترش دانش و مهارت های شما خواهد بود. ایمنی و قدرت مقاومت شما احتمالاً در این هفته حفظ خواهد شد.

 

 فال هفته بیتوته, فال هفته تاروت, طالع بینی هفته پی ام سی

فال هفته آینده

فال هفته متولدین مهر

این هفته تقریباً هر کاری که شما را خوشحال می کند،پیش می آید. با وجود آگاهی از خواسته های خود، باید خود را به صورت منطقی در مقابل دیگران نشان دهید تا رویکردی نرم داشته باشید. توصیه می شود در حین به نمایش گذاشتن خود معقول بمانید. گردش با عزیزانتان لحظات هیجان انگیز و سرگرم کننده ای را برای شما رقم می زند. از آن نهایت لذت را ببرید زیرا ممکن است اغلب در زندگی ظاهر نشوند. سفرهایی که در برنامه شما هستند ممکن است بدون اینکه متوجه شوید هزینه های بیشتری برای شما به همراه دارد. این که آیا قصد دارید یک سرمایه گذاری جدید را شروع کنید یا شریک زندگی خود را انتخاب می کنید، باید یک ارزیابی کامل از وضعیت وجود داشته باشد. به این ترتیب شما بهترین ها را دریافت خواهید کرد. برای زندگی مشترک باید درک متقابل را تمرین کرد. این یک مرحله مناسب برای با هم بودن است.

 

فال هفته متولدین آبان

ممکن است تغییری در طول هفته اتفاق بیفتد، که برای بسیاری از شما در شروع کار سخت باشد. هنگامی که بر این تغییر غلبه کردید، ممکن است مقابله با مسائل سخت شود. بنابراین، اجازه دهید همه چیز به آرامی در زندگی شما فرو برود. اگر می خواهید در این هفته فعالیت جدیدی را شروع کنید، بهتر است آن را برای آخر هفته برنامه ریزی کنید. شما اوقات فراغت بیشتری خواهید داشت تا همه چیز را برنامه ریزی کنید و آنها را به مرحله اجرا در آورید. علاوه بر این، افرادی که در جستجوی دوست هستند، احتمالاً یکی را پیدا می کنند. اما ممکن است در درک این موضوع کند باشید. اگر یک برنامه سرمایه گذاری دارید که می تواند به شما در افزایش درآمد کمک کند، توصیه می شود هرچه سریعتر آن را در نظر بگیرید.

 

 

فال هفته متولدین آذر

در این هفته، ممکن است با احتمالات جدید زیادی در اطراف روبرو شوید. برخی ممکن است در زمان مقید باشند و برخی دیگر آزاد باشند. زمان برای کار بر روی تغییراتی که می خواهید در پروژه های خود ایجاد کنید مناسب است. ممکن است در این هفته از منابعی که پیش بینی می کنید کمک مالی و مادی دریافت کنید. شما همچنین ممکن است احساس ناامنی کنید، بنابراین نیاز به کسی وجود دارد که به شما احساس خاص بودن بدهد. زمانی را با معشوق خود بگذرانید تا احساس آرامش کنید. شغل شما نیز ممکن است روند صعودی داشته باشد زیرا هفته برای بسیاری از شما مطلوب به نظر می رسد. خونسردی خود را در این هفته حفظ کنید، به خصوص اگر به دنبال فرصت های خوداشتغالی هستید. طبیعت وفادار شما نسبت به دوستان و اقوام کمک های لازم را به شما ارائه می دهد. ممکن است شما برای کمک به آنها آنجا بوده اید، و اکنون زمان آن رسیده است که عشق و مراقبتی را که می تواند به طور قابل توجهی از شما حمایت کند، جبران کنند.

 

فال هفته متولدین دی

در این هفته ممکن است با افراد مهم با شخصیت های درخشان برخورد کنید. آنها ممکن است به شما کمک کنند تا برخی از مشکلاتی را که برای مدت طولانی شما را آزار می دهد حل کنید. این احتمال وجود دارد که با دوران سختی در روابط خود روبرو شوید. احتمالاً به درمان فردی و گروهی نیاز دارید تا بتوانید به راحتی خود را ابراز کنید و در تصویر اجتماعی شاد باشید. اگر فرزندان شما با مشکلاتی روبرو هستند، سعی کنید راه حلی برای مقابله با وضعیت آنها بیابید. آنها ممکن است منتظر باشند تا شما پشتیبانی را گسترش دهید. به عنوان فردی با احترام، ممکن است از توقع بیش از حد مردم نسبت به شما احساس خستگی کنید. شما باید مسائلی را که مانع پیشرفت در مسیرتان می شود حل کنید. از متعهد شدن بیش از حد خودداری کنید زیرا باعث استرس بیشتر شما می شود.

 

 

فال هفته متولدین بهمن

ممکن است فرصتی سودآور برای یادگیری مهارت های جدید برای کار خود داشته باشید. ملاقات با افراد جدید در دفتر شما امکان پذیر است. سعی کنید رابطه صمیمانه ای با همسرتان داشته باشید. این هفته ممکن است مشکلاتی را در زندگی زناشویی به همراه داشته باشد. این هفته احتمال درگیری با همسرتان وجود دارد. از تصمیم گیری در رابطه با عصبانیت خودداری کنید. این می تواند اتصال شما را تحت فشار قرار دهد. زندگی عاشقانه ممکن است به دلیل عدم درک با مشکل مواجه شود. از تندخویی با شریک زندگی خود خودداری کنید. مجردها ممکن است پیشنهادی برای رابطه دریافت کنند. باید از ارتباط تهاجمی با همکار خود اجتناب کنید. کار تحقیقاتی در رابطه با کسب و کار شما ممکن است موفق باشد. این هفته ممکن است پروژه های مربوط به یک کشور خارجی را وارد تجارت شما کند. دانش آموزان ممکن است بتوانند دوره های آموزش از راه دور را بگذرانند. دانش آموزان موضوعات خلاق، هنر و آواز احتمالا هفته مفیدی خواهد داشت. ممکن است هزینه های ناگهانی در خرید اقلام الکترونیکی رخ دهد.

 

فال هفته متولدین اسفند

این هفته ممکن است در یک مصاحبه شغلی پیروز شود. احتمال تغییر شغل، انتقال یا تغییر در فضای کاری شما وجود دارد. ممکن است وظایف ناگهانی به شما داده شود. دانش آموزان مدرسه ممکن است زمان سختی با مسائل نامشخص روبرو شوند. عزم راسخ و نظم و انضباط را حفظ کنید تا به نتایج دلخواه برسید. سفر برنامه ریزی نشده مرتبط با کار در این هفته پیش بینی شده است. برخی از مشاجرات یا اختلافات با ارشد شما ممکن است در دفتر شما رخ دهد. این ممکن است برای شما استرس زا باشد. این احتمال وجود دارد که زندگی خانگی شما مسئولیت های غیرمنتظره ای را برای شما به ارمغان بیاورد. توصیه می شود زمان با کیفیتی را با خانواده خود سپری کنید. مجردها احتمالاً پیشنهاد رابطه دریافت می کنند. زندگی زناشویی ممکن است در این هفته چالش هایی داشته باشد. به دلیل حجم کاری، ممکن است نتوانید وقت خود را با شریک زندگی خود بگذرانید. سعی کنید هماهنگی بین زندگی شخصی و حرفه ای را حفظ کنید. ارسال هدایا و پیام های شیرین باعث خوشحالی همسرتان می شود. این می تواند زندگی زناشویی شما را نیز تقویت کند.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
جمعه 100 بهمن 1
امروز:   80 بازدید
دیروز:   1083  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
دیار عاشقان
EMOZIONANTE
رز یخ زده
نظرمن
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
خورشید تابنده عشق
اگه باحالی بیاتو
Smile of dream

عاشق آسمونی
آخرالزمان و منتظران ظهور
***جزین***
لحظه های آبی
عصر پادشاهان
Different.fdan
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
د نـیـــای جـــوانـی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل
اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com