سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
من از هنگام بعثتم تا روز قیامت، شفیع هر آن دوتنی هستم که در راه خدا با یکدیگر، دوستی و برادری می کنند. [رسول خدا صلی الله علیه و آله]

نوشته شده توسط:     

سه شنبه 92 دی 17  10:20 عصر

«قَالَ رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی یَفْقَهُوا قَوْلِی» (10), پروردگارا! سینه ام را بگشاه, کارم را آسان کن, گره از زبانم باز کن, تامردم سخنان مرا بفهمند.
-
پروردگارا ما را در دنیا نیکی عطا فرما و در آخرت نیکی عطا فرما و ما را از عذاب آتش دوزخ حفظ فرما
-
پروردگارا ما ایمان آوردیم؛ پس ما را از گواهان بنویس. سورة مائده آیة 83
-
پروردگارا از ما بپذیر زیرا فقط تو شنوای دانایی. 127 سوره بقره

-
وقتی ما شکایت ، سرزنش و انتقاد کنیم ، غبطه بخوریم ، حسادت کنیم یا هر نوع احساس منفی دیگری داشته باشیم ، در واقع به تمام نعمت های الهی پشت کرده ایم . راز شکرگزاری یکی از قدرتمندترین ابزاری است که ما برای تحول زندگیمان به سوی لذت و شادی محض ، از آن استفاده خواهیم کرد .
-
«پروردگارا از همسران و فرزندانی که نور چشم باشند به ما عطا فرما و ما را برای متّقین پیشوا قرار ده».
-
«پرودگارا محقّقاً تو می‌دانی آنچه را پنهان می‌کنیم و آنچه را آشکار می‌کنیم و چیزی در آسمان و زمین بر خدا پنهان نیست»
-
«پروردگارا ما بر خود ستم نمودیم و اگر ما را نیامرزی و رحم نکنی، البتّه از زیانکاران خواهیم بود».

-

«پروردگارا والدینم را رحم فرما، چنانکه در کوچکی مرا تربیت کردند».
-
خدا را دوست دارم چون . . .

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با هر username که باشم، من را connect می کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه تا خودم نخواهم مرا D.C نمی کند .

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با یک delete هر چی را بخواهم پاک می کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اینهمه friend برای من add می کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اینهمه wallpaper که update می کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با اینکه خیلی بدم من را log off نمی کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همه چیز من را می داند ولی SEND TO ALL نمی کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه می گذارد هر جایی که می خواهم Invisibel بروم

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه جزء friend هام می ماند و من را delete و ignore نمی کند.

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه اجازه، undo کردن را به من می دهد

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه آن من را install کرده است

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچ وقت به من پیغام the line busy نمی دهد

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اراده کنم، ON می شود و من می توانم باهاش حرف بزنم

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه دلش را می شکنم، اما او باز من را می بخشد و shout down ام نمی کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه password اش را هیچ وقت یادم نمی رود، کافیه فقط به دلم سر بزنم

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچ وقت پیغام no response to نمی دهد

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچ وقت ویروسی نمی شود و همیشه سالم است

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچوقت نیازی نیست براش BUZZ بدهم

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه نامه هاش چند کلمه ای بیشتر نیست، تازه spam هم تو کارش نیست

خدا را دوست دارم ، بخاطر اینکه وسط حرف زدن نمی گوید، وقت ندارم، باید بروم یا دارم با کس دیگری حرف می زنم
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه فقط وقت بی کاریش یاد من نمی افتد

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه می توانم از یکی دیگر پیشش گله کنم، بگویم که ....

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه پیشم می ماند و من را تنها نمی گذارد، دوست داشتنش ابدی است

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه می توانم احساسم را راحت به آن بگویم، نه اصلا نیازی نیست بگویم، خودش میتواند نگفته، حرف ام را بخواند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه به من می گوید دوستم دارد و دوست داشتنش اش را مخفی نمی کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه تنها کسی است که می توانی جلوش بدون اینکه خجل بشوی گریه کنی، و بگویی دلت براش تنگ شده

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه ، می گذارد دوستش داشته باشم ، وقتی می دانم لیاقت آنرا ندارم

خدا را دوست دارم به خاطر اینکه از من می پذیرد که بگویم : خدا یا دوستت دارم. ...

-

 

اى کسانىکه ایمان آورده‏ اید از بسیارى از گمان ها بپرهیزید که پاره‏ اى از گمانهاگناه است و جاسوسى مکنید و بعضى از شما غیبت بعضى نکند آیا کسى از شما دوستدارد که گوشت برادر مرده‏اش را بخورد از آن کراهت دارید [پس] از خدابترسید که خدا توبه‏پذیر مهربان است(12)
-
که این (قرآن) سخنی است که حقّ را از باطل جدا می‌کند، (13) و هرگز شوخی نیست! (14)
-
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیَواةَ الدُّنْیَا ا16ا وَالْءَاخِرَةُ خَیْرٌا وَأَبْقَىاا ا17ا
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید، (16) در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است! (17)
-
ومال و ثروت را بسیار دوست دارید (و بخاطر آن گناهان زیادی مرتکب می‌شوید)! (20) چنان نیست که آنها می‌پندارند! در آن هنگام که زمین سخت در هم کوبیدهشود، (21) و فرمان پروردگارت فرا رسد و فرشتگان صف در صف حاضر شوند، (22) ودر آن روز جهنم را حاضر می‌کنند؛ (آری) در آن روز انسان متذکّر می‌شود؛امّا این تذکّر چه سودی برای او دارد؟! (23) می‌گوید: «ای کاش برای (این)زندگیم چیزی از پیش فرستاده بودم!»
-
امّا انسان هنگامی کهپروردگارش او را برای آزمایش، اکرام می‌کند و نعمت می‌بخشد (مغرور می‌شودو) می‌گوید: «پروردگارم مرا گرامی داشته است!» (15) و امّا هنگامی که برایامتحان، روزیش را بر او تنگ می‌گیرد (مأیوس می‌شود و) می‌گوید: «پروردگارممرا خوار کرده است!»
-
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَـانِ الرَّحِیمِ
قسمبه این شهر مقدّس [= مکّه‌]، (1) شهری که تو در آن ساکنی، (2) و قسم بهپدر و فرزندش [= ابراهیم خلیل و فرزندش اسماعیل ذبیح‌]، (3) که ما انسان رادر رنج آفریدیم (و زندگی او پر از رنجهاست)! (4) آیا او گمان می‌کند کههیچ کس نمی‌تواند بر او دست یابد؟! (5) می‌گوید: «مال زیادی را (در کارهایخیر) نابود کرده‌ام!» (6) آیا (انسان) گمان می‌کند هیچ کس او را ندیده (کهعمل خیری انجام نداده) است؟! (7) آیا برای او دو چشم قرار ندادیم، (8) و یکزبان و دو لب؟! (9) و او را به راه خیر و شرّ هدایت کردیم! (10) ولی او ازآن گردنه مهمّ نگذشت! (11) و تو نمی‌دانی آن گردنه چیست! (12) آزادکردنبرده‌ای، (13) یا غذا دادن در روز گرسنگی... (14) یتیمی از خویشاوندان، (15) یا مستمندی خاک‌نشین را، (16) سپس از کسانی باشد که ایمان آورده ویکدیگر را به شکیبایی و رحمت توصیه می‌کنند! (17) آنها «اصحاب الیمین» اند (که نامه اعمالشان را به دست راستشان می‌دهند)! (18) و کسانی که آیات ما راانکار کرده‌اند افرادی شومند (که نامه اعمالشان به دست چپشان دادهمی‌شود). (19) بر آنها آتشی است فروبسته (که راه فراری از آن نیست)! (20)
-
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَـانِ الرَّحِیمِ
بهخورشید و گسترش نور آن سوگند، (1) و به ماه هنگامی که بعد از آن درآید، (2) و به روز هنگامی که صفحه زمین را روشن سازد، (3) و به شب آن هنگام کهزمین را بپوشاند، (4) و قسم به آسمان و کسی که آسمان را بنا کرده، (5) و بهزمین و کسی که آن را گسترانیده، (6) و قسم به جان آدمی و آن کس که آن را (آفریده و) منظّم ساخته، (7) سپس فجور و تقوا (شرّ و خیرش) را به او الهامکرده است، (8) که هر کس نفس خود را پاک و تزکیه کرده، رستگار شده؛ (9) و آنکس که نفس خویش را با معصیت و گناه آلوده ساخته، نومید و محروم گشته است! (10) قوم «ثمود» بر اثر طغیان، (پیامبرشان را) تکذیب کردند، (11) آنگاه کهشقی‌ترین آنها بپاخاست، (12) و فرستاده الهی [= صالح‌] به آنان گفت: «ناقهخدا [= همان شتری که معجزه الهی بود] را با آبشخورش واگذارید (و مزاحم آننشوید)!» (13) ولی آنها او را تکذیب و ناقه را پی کردند (و به هلاکترساندند)؛ از این رو پروردگارشان آنها (و سرزمینشان) را بخاطر گناهانشان درهم کوبید و با خاک یکسان و صاف کرد! (14) و او هرگز از فرجام این کار [= مجازات ستمگران‌] بیم ندارد! (15)
-
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَـانِ الرَّحِیمِ
قسمبه شب در آن هنگام که (جهان را) بپوشاند، (1) و قسم به روز هنگامی کهتجلّی کند، (2) و قسم به آن کس که جنس مذکّر و مؤنّث را آفرید، (3) که سعی وتلاش شما مختلف است: (4) امّا آن کس که (در راه خدا) انفاق کند وپرهیزگاری پیش گیرد، (5) و جزای نیک (الهی) را تصدیق کند، (6) ما او را درمسیر آسانی قرار می‌دهیم! (7) امّا کسی که بخل ورزد و (از این راه)بی‌نیازی طلبد، (8) و پاداش نیک (الهی) را انکار کند، (9) بزودی او را درمسیر دشواری قرار می‌دهیم؛ (10) و در آن هنگام که (در جهنّم) سقوط می‌کند،اموالش به حال او سودی نخواهد داشت! (11) به یقین هدایت کردن بر ماست، (12)و آخرت و دنیا از آن ماست، (13) و من شما را از آتشی که زبانه می‌کشد بیممی‌دهم، (14) کسی جز بدبخت‌ترین مردم وارد آن نمی‌شود؛ (15) همان کس که (آیات خدا را) تکذیب کرد و به آن پشت نمود! (16) و بزودی با تقواترین مردماز آن دور داشته می‌شود، (17) همان کس که مال خود را (در راه خدا) می‌بخشدتا پاک شود. (18) و هیچ کس را نزد او حق نعمتی نیست تا بخواهد (به اینوسیله) او را جزا دهد، (19) بلکه تنها هدفش جلب رضای پروردگار بزرگ اوست؛ (20) و بزودی راضی و خشنود می‌شود! (21)
-
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَـانِ الرَّحِیمِ
قسمبه روز در آن هنگام که آفتاب برآید (و همه جا را فراگیرد)، (1) و سوگند بهشب در آن هنگام که آرام گیرد، (2) که خداوند هرگز تو را وانگذاشته و موردخشم قرار نداده است! (3) و مسلّماً آخرت برای تو از دنیا بهتر است! (4) وبزودی پروردگارت آنقدر به تو عطا خواهد کرد که خشنود شوی! (5) آیا او تو رایتیم نیافت و پناه داد؟! (6) و تو را گمشده یافت و هدایت کرد، (7) و تو رافقیر یافت و بی‌نیاز نمود، (8) حال که چنین است یتیم را تحقیر مکن، (9) وسؤال‌کننده را از خود مران، (10) و نعمتهای پروردگارت را بازگو کن! (11)
-
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَـانِ الرَّحِیمِ
آیاما سینه تو را گشاده نساختیم، (1) و بار سنگین تو را از تو برنداشتیم؟! (2) همان باری که سخت بر پشت تو سنگینی می‌کرد! (3) و آوازه تو را بلندساختیم! (4) به یقین با (هر) سختی آسانی است! (5) (آری) مسلّماً با (هر)سختی آسانی است، (6) پس هنگامی که از کار مهمّی فارغ می‌شوی به مهم دیگریپرداز، (7) و به سوی پروردگارت توجّه کن! (8)
-
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَـانِ الرَّحِیمِ
قسمبه انجیر و زیتون [یا: قسم به سرزمین شام و بیت المقدّس‌]، (1) و سوگند به «طور سینین»، (2) و قسم به این شهر امن [= مکّه‌]، (3) که ما انسان را دربهترین صورت و نظام آفریدیم، (4) سپس او را به پایین‌ترین مرحلهبازگرداندیم، (5) مگر کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده‌اند کهبرای آنها پاداشی تمام‌نشدنی است! (6) پس چه چیز سبب می‌شود که بعد از اینهمه (دلایل روشن) روز جزا را انکار کنی؟! (7) آیا خداوند بهترینحکم‌کنندگان نیست؟! (8)
-
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَـانِ الرَّحِیمِ
هنگامیکه زمین شدیداً به لرزه درآید، (1) و زمین بارهای سنگینش را خارج سازد! (2) و انسان می‌گوید: «زمین را چه می‌شود (که این گونه می‌لرزد)؟!» (3) درآن روز زمین تمام خبرهایش را بازگو می‌کند؛ (4) چرا که پروردگارت به او وحیکرده است! (5) در آن روز مردم بصورت گروه‌های پراکنده (از قبرها) خارجمی‌شوند تا اعمالشان به آنها نشان داده شود! (6) پس هر کس هموزن ذرّه‌ایکار خیر انجام دهد آن را می‌بیند! (7) و هر کس هموزن ذرّه‌ای کار بد کردهآن را می‌بیند! (8)
-
إِنَّ الَّذِینَ ءَامَنُواا وَعَمِلُوااالصَّـالِحَـاتِ أُوالَـاائِکَ هُمْ خَیْرُ الْبَرِیَّةِ ا7ا جَزَااؤُهُمْعِندَ رَبِّهِمْ جَنَّـاتُ عَدْنٍا تَجْرِى مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَـارُخَـالِدِینَ فِیهَاا أَبَدًاا ا رَّضِىَ اللَّهُ عَنْهُمْ وَرَضُواا عَنْهُاذَ الِکَ لِمَنْ خَشِىَ رَبَّهُا ا8ا (امّا) کسانی که ایمان آوردند واعمال صالح انجام دادند، بهترین مخلوقات (خدا) یند! (7) پاداش آنها نزدپروردگارشان باغهای بهشت جاویدان است که نهرها از زیر درختانش جاری است؛همیشه در آن می‌مانند! (هم) خدا از آنها خشنود است و (هم) آنها از خداخشنودند؛ و این (مقام والا) برای کسی است که از پروردگارش بترسد! (8)
-
«پرودگارا محقّقاً تو می‌دانی آنچه را پنهان می‌کنیم و آنچه را آشکار می‌کنیم و چیزی در آسمان و زمین بر خدا پنهان نیست»
-
«پروردگاراما را مؤاخذه مفرما، اگر فراموش کردیم و یا خطا نمودیم، حکم مشکل را بر ماو عهدة ما مگذار چنانکه بر کسان پیش از ما گذاردی، پروردگارا بر عهدة مامگذار آنچه را که به آن توانا نیستیم و از ما بگذر و ما را بیامرز و ترحّمنما. تویی مولای ما پس ما را بر قوم کفّار یاری نما».
-
پروردگارا ما را در دنیا نیکی عطا فرما و در آخرت نیکی عطا فرما و ما را از عذاب آتش دوزخ حفظ فرما

 


 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
سه شنبه 99 بهمن 7
امروز:   960 بازدید
دیروز:   1210  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
خورشید تابنده عشق
سلام
دیار عاشقان
Smile of dream
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
نظرمن
لنگه کفش
Different.fdan
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
لحظه های آبی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
عصر پادشاهان
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
● بندیر ●
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com