سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
آفت دانش تکبّر است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 93 اردیبهشت 25  3:54 عصر

تیکه هایی از خانواده سبز- شماره 405 و 406

 

شگفتی های خلقت

و هیچ کس جنبده ای درزمین نیست، مگر روزی آن بر خداست. آیه 6، سوره زهد

 

سخنی از جنس نور

آرزوها، چشمان بصیرت را کور می کنند. حضرت علی (ع)

 

فال حافظ

در نوعی نگرانی به سر می برید، به زودی رفع خواهد شد.

نیتی دارید با شخصی قابل اطمینان مشورت کنید.

به زودی خبرهایی خوش به شما می رسد.

 

ایستگاه سلامتی

- هر 10 نفر، یک نفر «پوکی استخوان» دارد!؟: «پوکی استخوان یک «بیماری متابولیک» است که در اثر عدم تعادل بین تشکیل و برداشت استخوان که منجر به کاهش توده استخوانی می شود، به وجود می آید.»

- خوردن داروها، همیشه به سودتان نیست: انجام دادن برخی کارها تاثیر داروها را افزایش یا کاهش می دهند. به این دلیل است که پزشکان تاکید می کنند برخی داروها پس یا پیش از صرف غذا مصرف شوند. در ادامه با 4 کار خطرناکی که پس وپیش از صرف دارو نباید انجام داد آشنا می شوید.

1. دوش گرفتن با آب گرم

2. باز کردن پوشش کپسول

3. مصرف دارو همراه با آب میوه

4. مصرف هم زمان داروها

- ببخشید! عمرتان را زیاد کند: افرادی که دست و دلباز هستند، به راحتی دیگران را می بخشند و به مردم یاری می رسانند، طول عمر بیشتری دارند.

- با دانه های برنج اعصاب تان را تقویت کنید.

- سبزیجات بهاری را خام مصرف کنید: آقای دکتر خاطرنشان می کند که بهتر است این گیاهان برای افراد بزرگسال به صورت خام و برای کودکان به صورت پخته مصرف شود.

- سیر کهنه یادتون نره!

- اشک انگور، نوشیدنی بهار: دکتر علی دادرا عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد شیروان می گوید: اشک درخت انگور، بهترین نوشیدنی فصل بهار به ویژه ماه فروردین برای انسان هاست.

- چه زمانی شیر بخورید؟ چه زمانی نخورید؟ : از جمله پرسش هایی که مطرح است این که بهترین و بدترین زمان مصرف شیر، چه زمانی است و میزان مصرف آن برای گروه های مختلف سنی چه مقدار باید باشد و هر لیوان شیر چند کالری دارد؟

بهترین زمان قبل از خواب است اگر دچار نفغ و دل درد نمیشوید چون شیر به برقراری خوابی آرام و راحت کمک میکند.

مصرف یه لیوان شیر در وعده صبحانه نیز توصیه میشود چون رفع بی حالی ، بی حوصلگی و عصبانیت می شود.

اما بدترین زمان مصرف شیر در وعده ناهار است چرا که جلوی اشتهای بچه ها را می گیرد.

درطب سنتی امده که افراد سالمند با دارچین میل کنند چرا که سردی شیر را می گیرد و واسه پوکی استخوان، آرتروز خوب است.

بهتر است در طول روز، کودکان زیر هفت سال 5/1 تا دو لیوان، پسرها در سن بلوغ سه لیوان، دخترها در همین سن 5/2 لیوان، افراد بالغ و سالمند دو لیوان و خانم های شیرده و باردار 5/3 تا چهار لیوان در کنار مصرف سایر لبنیات بنوشند.

- سالاد شیرازی برای این افراد ممنوع!: برای افرادی که نمی توانند غذاها را به سادگی هضم کنند و نفخ یکی از مشکلات گوارشی آنها به حساب می آید، دردسرساز شود. بهتر است آن را به تنهایی مصرف کرد تا روده دچار دردسر نشود.

- چای سبز مغزتان را آرام می کند! در تقویت عملکرد حافظه موثر است و بهبود دهنده حافظه است.

چای سبز برای درمان اختلال مشاعر مفید است. برای درمان از دست دادن حافظه بر اثر اختلالات روانی، میتواند موثر واقع شود.

 

 

آرایشی بهداشتی

-7 رنگ سلامت ضامن زیبایی شماست:

قرمز: اولین رنگ سلامت

ارغوانی: دارای رنگ زیبا و ارامش بخش

نارنجی: در کاهش ابتلا به سرطان موثر است.

زرد متمایل به نارنجی: خاصیت ضد سرطانی دارد.

سفید متمایل به سبز: خاصیت ضد تومور

سبز:ژن خاصی را که باعث تحریک آنزیم های شکننده مواد شیمیایی سرطان زا می شود.

سبز متمایل به زرد: برشاداب سازی پوست در حفظ قوه بینایی و جلوگیری از رشد سلول های سرطانی دخیل است.

 

- مراقبت از پوست در فصل بهار: فصل بهار با شروع گرم شدن هوا و افزایش تابش نور خورشید با وجود فواید بسیار می تواند اثرات منفی و مضری هم بر روی پوست داشته باشد. مهم ترین دلیل این آسیب ها به علت زمان بیشتری است که در خارج از خانه می گذرانید. کودکان و نوجوانان به مناسبت شرایط خاص در فصول بهار و تابستان بیشتر محیط پارک و با پوششی کم استفاده می کنند.

توصیه ما به شما:

1- شسشتشوی مناسب با استفاده از شوینده های معتبر و با آب ولرم، افراد با پوست چرب روزی 2بار و در پوست های خشک روزی یک بار.

2- در فصل بهار و تابستان غدد چربی فعال ترند. اگر پوست خشک دارید به جای شستشو از مرطوب کننده مناسب نوع پوست استفاده کنید.

3- مصرف ضدآفتاب با توجه به گرم شدن هوا در بین ساعات 10 صبح تا 3 بعدازظهر و تا شب که گرما بیشتر است، از ضد آفتاب مناسب نوع پوست استفاده کنید.

 

- ریزش 100 تار مو عادی است!: همین استرس ها و دلهره و تلاش برای وقت گرفتن از پزشک و ... می تواند ریزش موی ساده را به یک بحران تبدیل کند و مشکلی واقعی برای سلامت همه اعضای بدن تان در اثر این استرس ایجاد شود.

 

 

اگر دوست دارید موفق شوید

حرف های صمیمی برای آدم های صمیمی

خوشبختی همین نزدیکی هاست، اما ...

زیاده روی در خواستن چیزهای خوب

گذشته ای که دیگر وجود ندارد

یک زندگی راحت و بدون دغدغه

احساس خوشبختی در زندگی خانوادگی

در آینده ای که هنوز به وجود نیامده

جلب رضایت

تلاش برای مقصر دانستن دیگران

تلاش کنید

خوشبختی در مادیات نیست

بسیاری از چیزهایی که از نظر خودتان به ان احتیاج دارید، اصلا برای شما ضروری نیستند بلکه صرفا خواسته شما هستند و نبود آنها خللی برای شما ایجاد نمی کند. هر چه خواسته ها و تمنیات مادی شما کاهش یابد، آزادی و نشاط شما نیز افزایش می یابد.

 

ورود دختران دم بخت ممنوع

بهانه گیری های پسران دم بخت را بخوانید

خلاصه ای مطلب: خیلی از اقا پسرها برای ازدواج کردن بهانه هایی عجیب و غریب می آورند.

امیدوارم نوشتن این جملات، دختر خانم های دم بخت را آزرده خاطر نکند ولی باید واقعبت را بیان کرد و ان را پذیرفت.

امیدوارم نوشتن این جملات، دختر خانم های دم بخت را آزرده خاطر نکند ولی باید واقعیت را بیان کرد و آنرا پذیرفت از اقوام و آشناهای تان کافیست بپرسید که «دخترهای دهه 50 و اواسط شصت برای این که خواستگار بپیچونند چه بهانه هایی می گرفتند و بنده خدا آقای به اصطلاح داماد را چگونه ناامید به خانه بر می گردوندند؟ ولی حالا بعد از گذشت چند سال و بنا به دلایلی نامعلوم، دیگر از این خبرها نیست، حالا نوبت تلافی آقا پسرها است. البته اسم آن را نمی توان تلافی گذاشت ولی آنقدر برای یک آقا موارد انتخاب زیاد است که متاسفانه باید گفت حالا خیلی از پسرها کلاس می گذارند و تن به ازدواج نمی دهند و با بهانه های عجیب که در بالا خواندید از ازدواج فرار می کنند اما یک موقع به خودشان می آیند که سن شان بالا رفته است به قول معروف ترشیده شده اند، بله، آقا پسرها هم ترشیده می شوند و انتخاب برای شان سخت می شود. دکتر پروانه صفایی مقدم در این باره می گوید: «از نگاه روان شناسانه به این مبحث می پردازیم و باید بگویم که وقتی یک فرد در زندگی دامنه انتخاباتش وسیع می گردد، خیلی سخت تر می تواند تصمیم گیری کند به خصوص اگر در حوزه ازدواج باشد. امروزه  آقایان ازادی عمل و انتخاب بهتر و بیشتری برای پیداکردن همسر مورد نظر خود دارند و از این لحاظ بعضا وسواس بیشتری را به خرج می دهند، به طور مثال وقتی یک پسر شغلی مناسب دارد و از لحاظ اخلاقی هم در سلامت است، برای انتخاب همسر آینده خود به دنبال این است که بهترین را انتخاب کند، در صورتی که خود شاید وضعیت متوسطی را داشته باشد ولی چون این روزها به خاطر مشکلات اقتصادی آقایان دیگر کمتر به سمت ازدواج می روند و تعداد دختران دم بخت زیاد شده است، از این بابت خانواده هایی هم که دختر دارند بعضا صلاح می بینند که دخترشان را به چنین افرادی بدهند. چرا که هم تصمیم به ازدواج دارد و هم شغل خوب و در سلامت اخلاقی نیز به سر می برد. علاوه بر این دلیل، معمولا دختران در رابطه هایی که برقرار می کنند به دنبال ازدواج هستند و همین باعث می شود تا یک آقا، حس آزادی پیدا کند و به دنبال کیس های بهتری برای ازدواج باشد. به نظر من بهانه گیری بیش از حد و وسواس در انتخاب؟ نه تنها کاری از پیش نمی برد، بلکه موجب می شود تا فرد از سن ازدواج فاصله بگیرد و سرانجام مجبور شود معیارهایش را تغییر بدهد.

توصیه ما به آقا پسرها، این است که ملاک و معیار خودشان را مسائلی، قرار بدهند که امروز جای خالی آن در زندگی کاملا مشهود است، مثل ایمان، صداقت، سازگاری، خانواده و سطح سواد و ... این معیارها می تواند انتخاب شما را سهل و آسان و در عین حال صحیح کند.

 

 

مادرانه

مامان، اجازه ست، گریه کنم!

1. برخورد متفاوت نسبت به سن

2. توجه کافی را از آنان دریغ نکنید

3. از مخالفت های بی جا دست بردارید

4. نگذارید این جنگ بالا بگیرد

5. حواسش را پرت کنید

6. قاطع باشید

 

 

ایستگاه سلامتی

نخور اون ناخنت رو: هستند کودکان و نوجوانانی که عادت بدی دارند آن هم این که ناخن های شان را می جوند، این عادت، علاوه بر ایجاد احساس خجالت به دلیل جویدن ناخن و داشتن ناخن های زشت، اثرات منفی و خطرناک دیگری نیز دارد، مانند:

1-    عفونت های دهان

2-    مشکلات دندانی

3-    ناتوانی استفاده از دست ها

4-    عفونت ناخن

 

لیموترش بی خوابی را رفع می کند: لیموترش، از کوچک ترین مرکبات به حساب می آید که دارای خواص زیاد و طعم فوق العاده است.

 

اسفناج، ضداشتهای معجزه گر: محققان بر این باورند که خوردن اسفناج به تنهایی کافی نیست، باید این سبزی مفید را خرد و کاملا له کنید.

 

کدام غذاها را با هم میل نکنید: مصرف همزمان بعضی از  مواد غذایی با یکدیگر می تواند بسیار مضر باشد و حاصل آن تولید اختلال در بدن می شود که گاهی تاثیرات این تداخلات در چندین سال بعد به صورت بیماری های مختلف و صعب العلاج بروز خواهد کرد. به عنوان مثال خکمای طب ایرانی معتقدند که مصرف همزمان موارد ذیل باعث تولید بیماری می شود:

- مثلا مصرف ماست با هر نوع و هر مقدار گوشت باعث لکه های پوستی و مصرف سرکه یا انواع «شور و ترشی» که با سرکه ساخته می شود همراه با برنج باعث کولیت و دردشکم می شود که ممکن است این بیماری ها حاصل عدم رعایت این موارد در طول چندین سال باشد.

اما دیگر موارد، خربزه با عسل، ماست با هر نوع گوشت یا غذای گوشتی، کله پاچه با انگور، پنیر با بادام، شیر با میوه های تازه، شیر با تخم مرغ، شیر با مواد غذایی ترش و شور، شیر با حبوبات، شیر با ترب، شیر با سبزیجات خام، شیر با شیره خرما، شیر با گوشت، شیر با ماهی تازه، تخم مرغ با ماهی تازه، سرکه یا انواع شور و ترشی که با سرکه ساخته می شود با برنج، سرکه یا انواع شور و ترشی که با سرکه ساخته می شود با ماش، سرکه یا انواع شور و ترشی که با سرکه ساخته می شود با حلیم، انار با حلیم، فرآورده های لبنی با ترشیجات، فرآورده های لبنی با انواع آلو، ضمنان خوردن خربزه یا هندوانه با همراه وعده غذایی و همچنین خوردن گوشت خام نیز می تواند امراض جدی در پیش داشته باشد.

 

داروی ماهواره ای لاغری 3 نفر را کشت: دیناروند اشاره کرد: در این راستا کارشناسان سازمان غذا و دارو را به یکی از بیمارستان هایی که یکی از همین افراد مصرف کننده این فرآورده غیر مجاز لاغری بستر شده است، اعزام کرده ایم تا این فرآورده غیر مجاز به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

 

مگر با آب می شود لاغر شد! : بسیاری از افراد تلاش می کنند با نوشیدن آب وزن کم کنند. اما دانشمندان بر این باورند که این امر پایه و اساس علمی ندارد.

منبع: مجله خانواده سبز


 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
سه شنبه 100 فروردین 24
امروز:   345 بازدید
دیروز:   854  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
اگه باحالی بیاتو
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
Different.fdan
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com