سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
از روی دوستی نگریستن به چهره دانشمند عبادت است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 98 آبان 25  4:31 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

طالع هفتگی, فال هفتگی

 فال و طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی هفتگی (25 آبان تا 1 آذر 98)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی ما باشید. 

 

فال هفته متولدین فروردین:

علاقه شما به مشارکت فعال در ورزش بدنی ، شما را از ابتلا به بیماری دور نگه می دارد. ممکن است از مشکل اعصاب و دیابت رنج ببرید. شما باید در برخورد با کارهای مهم حضور ذهن خود را به کار گیرید ، وگرنه مرتکب شدن حتی کوچکترین اشتباه ممکن است شما را با مشکلات بیشتری روبرو کند. به طور کلی دانش آموزان این هفته عملکردهای خوبی خواهند داشت. زوج های متاهل برای حفظ هماهنگی در خانه باید تلاش کنند. مجردها برای بدست آوردن قلب شریک زندگی آینده خود ، باید مثبت و مودب باشند. شما ممکن است پشتیبانی یا همکاری مورد انتظار را از حلقه دوست یا مافوق خود بدست آورید. در امور مالی نیز خوب عمل خواهید کرد. ممکن است با کنترل هزینه ها به هدف پس انداز کردن خود برسید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت:

زوجین در روابط متعهد ممکن است مشکلاتی داشته باشند. مجردها ممکن است شخصی را برای گذراندن اوقات فراقت پیدا کنند. دانش آموزان ممکن است نیاز به تلاش بیشتری نسبت به آموزش خود داشته باشند. مشاغلی که نیاز به کار در شیفت شب دارند ممکن است نتوانند درآمد مورد انتظار را ایجاد کرده و با مشکل روبرو شوند. همچنین ممکن است در مواقعی احساس کنید که به دلیل بدشانسی، موقعیتهای نامطلوبی در زندگی شما اتفاق می افتد. ممکن است بیش از حد انتظار از کارفرمایان خود داشته باشید و ممکن است مجبور شوید کارهایی را انجام دهید که در آن حرفه ای نشده اید.

 

فال هفته متولدین خرداد:

شغل شما ممکن است در این مرحله پیشرفت کند و رضایت بخش باشد. با این حال ، شما ممکن است ارتقا یابید و یا ممکن است احتمال انتقال شما به مکان دیگری وجود داشته باشد. برای یک شخص در تجارت ، ممکن است تجارت شما به دلیل تلاش هایتان موفق تر شود و ممکن است مجبور شوید از شرکت مالی خود جدا شوید. وضعیت مالی شما ممکن است پایدار بماند ، اما بهتر است مراقب هزینه های خود باشید. تلاش های شما در جهت شغل شما ممکن است موفقیت بیشتری در حرفه شما داشته باشد. دانشجویان باید برای دستیابی به پیشرفت مطلوب در تحصیلات خود ،  سخت تر تلاش کنند و ممکن است بخواهید برای تحصیلات عالی به خارج از کشور بروید.

 

فال هفته متولدین تیر:

این مرحله می تواند برای شما مشکل باشد. مسائل سلامتی شما ممکن است باعث ناراحتی شما و ضعف شما شود. ممکن است در مورد سلامت معده یا دستگاه گوارش با مشکلات بهداشتی روبرو شوید ، به همین دلیل ممکن است مجبور شوید در خانه بمانید. شاید مجبور شوید کنترل بهتری در هزینه های خود داشته باشید. ممکن است اهداف مهمتری را در مورد شغل خود بدست آورید. همچنین ، شما ممکن است بازده مورد انتظار از سرمایه گذاری های انجام شده را دریافت نکنید. ممکن است در موسسات معتبر پذیرش شوید و همچنین ممکن است در امتحانات نیز عملکرد خوبی داشته باشید.

 

طالع هفتگی, فال هفتگی

 فال هفتگی

 

فال هفته متولدین مرداد:

شما ممکن است در مطالعات خود عملکرد خوبی داشته باشید و باعث افتخار دیگران شوید. ممکن است فعالیت هایی مانند شنا ، بدمینتون و تنیس روی میز را شروع کنید که به شما در حفظ یک سبک زندگی سالم کمک می کند. با این وجود ، ممکن است خسته شوید ، بنابراین نیاز به استراحت داشته باشید تا از فشار جسمی رنج نبرید. ممکن است در شغل خود عملکرد خوبی داشته باشید اما ارشد شما از شما راضی نباشد. و این باعث می شود که شما با کارفرمایان یا افراد برتر خود رابطه پرتنش داشته باشید. ممکن است شما از همسرتان پشتیبانی دریافت کنید ، در حالی که زندگی عاشقانه شما ممکن است به همین راحتی پیش نرود و ممکن است مرتباً با ناامیدی روبرو شوید. ممکن است از نظر مالی بهتر باشید. 

 

فال هفته متولدین شهریور:

به دلیل مسائل مربوط به سلامتی در زندگی با مشکل روبرو خواهید شد و اغلب بیمار شوید. شما ممکن است به دلیل سخت کوشی، از مافوق یا کارفرمای خود حمایت کنید. به عنوان یک دانش آموز ، پیشرفت شما در آموزش ممکن است رضایت بخش باشد. ممکن است در تحصیلات دانشگاهی و تحصیلات بالاتر عملکرد بهتری داشته باشید. از نظر عشق و روابط خود ، ممکن است همسرتان محبت فراوانی به شما کند. موقعیت مالی شما ممکن است کمی مشکل و استرس در زندگی شما ایجاد کند. در طول تعطیلات آخر هفته ، شما ممکن است قادر به کنترل هزینه های خود با توجه به بودجه و برنامه ریزی مالی خود باشید. این عاقلانه خواهد بود که امید خود را از دست ندهید و منتظر تغییر جزر و مد باشید.

 

فال هفته متولدین مهر:

سلامتی شما ممکن است بهتر از حد معمول باشد ، اما ممکن است در مورد بیماری های فصلی شکایتی داشته باشید. اگر از این مسائل جزئی مراقبت نکنید ، ممکن است وضعیت شما بدتر شود. ممکن است به دلیل داشتن جو گرم و دوست داشتنی در خانه ، از زندگی متاهلی خود لذت ببرید. دانشجویان ممکن است در دستیابی به نمرات بالاتر در امتحانات سختی بکشند. ممکن است بخواهید در مورد امور مالی و معاملات مربوطه احتیاط کنید. صداقت شما نسبت به شغل شما ممکن است مورد توجه قرار گیرد و ممکن است شما پیشرفتی به دنبال آن داشته باشید. شما می توانید در تجارت خود به یک درآمد خوب و سود معقول برسید. وضعیت مالی شما ممکن است بسیار پایدار باشد ، اما شما هنوز هم می خواهید در مورد هزینه های خود احتیاط کنید.

 

فال هفته متولدین آبان:

شغل شما ممکن است پیشرفت کند ، اما ممکن است انتقال به یک مکان دیگر را دریافت کنید. ممکن است یک تبلیغ در شرکت خود دریافت کنید ، یا ممکن است نیاز به تغییر موقعیت تجاری خود به دلیل پیشرفت مورد انتظار داشته باشید. وضعیت مالی شما ممکن است تا حد زیادی شما را نگران کند. ممکن است سلامتی شما به مراقبت و توجه بیشتری نیاز داشته باشد ، یا احتمال اینکه در این مرحله بیمار شوید وجود دارد. هزینه های شما ممکن است از مرز عبور کند. به عنوان یک دانش آموز ، ممکن است شما بتوانید تحصیلات خود را بهتر در مدرسه خود دنبال کنید. ممکن است روابط شما با شریک زندگی تان دچار شود. این عاقلانه است که آرامش خود را در چنین مواردی حفظ کنیم.

 

طالع هفتگی, فال هفتگی

 طالع بینی هفته

 

فال هفته متولدین آذر:

به طور کلی ، تلاشهای شما نتایج مورد انتظار را به شما می دهد. زندگی عاشقانه شما ممکن است در این مرحله رضایت بخش باشد. به عنوان یک دانش آموز ، شاید شما نیاز به گذراندن وقت بیشتری برای تحصیلات خود داشته باشید و شاید نیاز به تمرکز بیشتر داشته باشید. رابطه با خانواده ممکن است به طور معمول خوب نباشد. در صورت وقوع استدلال ممکن است لازم باشد اوضاع را آرام کنید. در جنبه کار ، ممکن است رفتار شما با ارشد ، مشتری یا همکارانتان مثبت نباشد. ممکن است در هنگام انجام معاملات مهم تجاری نیاز به آرامش داشته باشید. ممکن است مجبور شوید برای تجارت خود وام بگیرید. شاید نیاز باشد که مراقب ثبات مالی خود باشید. سلامتی شما ممکن است مسئله ای را ایجاد کند که  شما را مجبور به استراحت چند روزه کند.

 

فال هفته متولدین دی:

ممکن است تغییرات مثبتی پیدا کنید و به فعالیتهای خود اطمینان بیشتری پیدا کنید. شما ممکن است در حرفه خود رضایت داشته باشید ، و ارشد شما نیز ممکن است از شما راضی باشند. ممکن است شما مجبور شوید برای پایدار ماندن به عنوان یک تاجر در حلقه خود تلاش کنید. شما ممکن است یک زندگی زناشویی پایدار داشته باشید که همسرتان در امور مالی از حمایت و کمک بیشتری برخوردار باشد. از نظر سلامتی ، این مرحله عالی خواهد بود. اما ممکن است مستعد ابتلا به بیماریهای فصلی باشید. این امر عاقلانه خواهد بود که نسبت به امور مربوط به امور مالی محتاط باشید ، شاید مجبور شوید هزینه‌های اضافی را در رابطه با کارمندان یا همکاران خود انجام دهید. به عنوان یک دانش آموز ، ممکن است برای انجام کارهای خوب تلاش کنید ، که ممکن است برخی از مشکلات را به وجود آورد. با این حال ، کسانی که مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند ، این مرحله را مطلوب می یابند.

 

فال هفته متولدین بهمن:

شما می توانید برای به دست آوردن مزایای مهم تر در طرح هایی سرمایه گذاری کنید. همسر شما ممکن است به شما هدیه دهد. ممکن است شما شاهد پیشرفتهای خوبی در جهت دین یا تعقیبات معنوی خود باشید. در این مرحله دانش آموزان فوق العاده خوب عمل می کنند. وضعیت مالی شما پایدار خواهد بود ، اما ممکن است شما نیاز به کاهش هزینه های خود داشته باشید. سلامتی شما ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد کند و بر زندگی روزمره شما تأثیر بگذارد. 

 

فال هفته متولدین اسفند:

این هفته ممکن است برای شما مثمر ثمر باشد. ممکن است در این مدت فرصتهایی برای تعالی کار در حرفه خود بدست آورید. ممکن است لازم باشد برای دستیابی به اهداف خود در این هفته سخت تلاش کنید. برای مسائل مربوط به امور مالی ، این هفته ممکن است برای شما مطلوب باشد. ممکن است بتوانید مبلغ بیشتری را در معاملات پرسود سرمایه گذاری کنید. ممکن است شما بتوانید سطح زندگی خود را بهبود بخشید و از سرمایه گذاری های قدیمی خود بهره مند می شوید. احتمال دریافت وراثت یا مزایای سرمایه گذاری های مشترک اقتصادی وجود دارد. برای مجردها ، این هفته به احتمال زیاد خبرهای خوبی در رابطه شما برقرار خواهد کرد. شما و شریک زندگی تان ممکن است هفته ای عالی داشته باشید. دانش آموزان ممکن است نتایج مورد انتظار را بدست آورند.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
دوشنبه 99 مرداد 13
امروز:   463 بازدید
دیروز:   1372  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
Different.fdan
Smile of dream
نظرمن
سرباز ولایت
EMOZIONANTE
لحظه های آبی
خورشید تابنده عشق
ن والقلم ومایسطرون
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

آخرالزمان و منتظران ظهور
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
د نـیـــای جـــوانـی
منتظر ظهور
فرزانگان امیدوار
عصر پادشاهان
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
● بندیر ●
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
سکوت ابدی
عاشق آسمونی
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
دانلود آهنگ جدید
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
امام زمان (ع)
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com