سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
برترین ذخیره، دانشی است که بدان عمل شود و احسانی است که بدان منّت ننهند . [امام علی علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 98 بهمن 30  4:20 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال ماهانه, فال ماهانه اسفند

طالع بینی اسفند ماه

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد. 

 

فال ماهانه متولدین فروردین:

در این ماه ، ممکن است سفرهای داشته باشید. ممکن است سفر با یک دوست عزیز داشته باشد یا یک سفر تجاری در خارج از کشور . از سلامتی خود مراقبت خوبی داشته باشید و آنچه را که می خورید بررسی کنید. سعی کنید از انحرافات و استدلال ها خودداری کنید ، خصوصاً بعد از دو روز اول. ممکن است با فراز و نشیب روبرو شوید. در حالی که این موارد جزئی از زندگی است ، اطمینان حاصل کنید که از سلامتی و رفاه خود غافل نشوید.  در جبهه کار ممکن است خبرهای خوبی باشد. ممکن است مصاحبه های شما خوب پیش برود ، رئیس شما ممکن است خوشحال باشد و شما حتی می توانید آن سمت رویایی را بدست آورید. برای رسیدن به موفقیت در جبهه کار تلاش کنید ، اما از سلامتی و خانواده خود غافل نشوید. سیارات ممکن است به نفع شما تراز شوند و باعث خوشبختی در خانه و سلامتی عمومی در این ماه شوند.اجازه ندهید مسائل کوچک ، ذهن شما را خراب کند.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت:

در این ماه ممکن است با چالش هایی روبرو شوید. رفتار ضعیف یک همکار ممکن است باعث استرس شود. از طرف دیگر ، رئیس شما ممکن است از کار و مشارکت شما راضی باشد. این ممکن است یک دوره عالی برای تحصیلات ، یادگیری بالاتر و آزمون های ورودی باشد ، زیرا ستارگان مطلوب هستند تنها کاری که باید انجام دهید ممکن است این باشد که بهترین تلاش خود را بکنید! نگاهی کلی به ستاره های ماه نشان می دهد که ممکن است در زندگی شما هیچ مشکلی رخ ندهد ، به شرط آنکه تعادل خود را حفظ کرده و بدون استرس بمانید. روابط و عشق در زندگی شما بسیار زیاد است و باعث شادی شما می شود و باعث می شود شما فریبنده و جذاب شوید. این ممکن است در سلامت و رفاه شما نیز احساس شود. با پیشرفت ماه ، همه چیز بهتر می شود. این ماه ممکن است شما بیشتر سفر کنید و از سفر بی نهایت لذت ببرید. ممکن است افراد جدیدی را ملاقات کنید ، و پیوندها و روابط جدیدی شکل دهید. در محل کار ، به نظر می رسد همه چیز پایدار است. هزینه و درآمد شما هر دو افزایش می یابد. اگر به دنبال نقشی در دولت یا بخش های مرتبط هستید ، می توانستید خوش شانس باشید! نمودار شغلی شما به طور متوسط ??باقی مانده است ، با پیشرفت ماه ، سلامتی شما بهتر می شود ، تا زمانی که شما در خوردن غذای مضر زیاده روی نکنید و یا از آن بی بهره باشید. شما ممکن است یک انرژی پشت سر هم را تجربه کنید ، که می توانید آن را به ورزش یا یک پیاده روی تبدیل کنید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد:

این ماه ممکن است برای زوج های جوان ، مجردها ، دانشجویان و متخصصان بسیار مناسب باشد. زوج ها باید از درگیری نفس بیهوده خودداری کنند. با نزدیک شدن به آخر هفته ماه ، ممکن است وضعیت مالی شما بهتر شود. برای جلوگیری از بیماری معده از خوردن غذا به خصوص مواد غذایی نامناسب خودداری کنید. به یاد داشته باشید که هیدراته بمانید. تورهای تجاری را به تعویق بیندازید. این ممکن است دوره خوبی برای مشاغل باشد که براساس مشوق ها ، کمیسیون ها یا ساختار کارگزاری انجام می شود. دانشجویان نباید در این دوره برای امتحانات رقابتی شرکت کنند. مراقب آنچه می خورید باشید. ممکن است زوج ها افزایش عشق را تجربه کنند ، مجردهایی که به کسی پیشنهاد می دهند ممکن است موفق باشند! امروز کارهای کوچک را نادیده بگیرید ، زیرا فردا می توانند به شکست های بزرگی تبدیل شوند. عصبانی نشو ، هیچ چیزی را حل نمی کند. حتی اگر به شما پیشنهاد بهتری داده شود به شغل فعلی خود بچسبید. درآمد اضافی ، قدرت و پاداش اضافی ممکن است در  انتظار باشد. افرادی که به شما بدهکار هستند ممکن است پرداخت کنند.  

 

فال ماهانه متولدین تیر:

برای متولدین تیر ، این ممکن است یک دوره عالی باشد. کارگران ممکن است شغل بهتری کسب کنند. احتمال افزایش حقوق یا ترفیع وجود داشته باشد. دانشجویان به یادگیری موضوعاتی مانند فناوری و تجارت علاقه مند شوند. کسانی که به دنبال فارغ التحصیلی و تحصیلات تکمیلی هستند ، می توانند در امتحانات بعدی خود عملکرد خوبی داشته باشند. ممکن است کارگران دارای حقوق و دستمزد افزایش قیمت را تجربه کنند و حتی ممکن است مشاغل سودآور نیز به آنها پیشنهاد شود. دانش آموزانی که به دنبال رفتن به خارج از کشور برای تحصیل هستند ممکن است موفقیت را تجربه کنند. فقط اجازه ندهید اضطراب وارد شود و دانشگاهیان شما را تحت تأثیر قرار دهد. با کار گروهی می توان به موفقیت دست یافت.  افرادی که در تیم کار می کنند بیشتر از افرادی که به صورت انفرادی کار می کنند موفقیت به دست می آورند. این دوره ممکن است برای دانش آموزانی که به دنبال یادگیری موضوعات جدید هستند عالی باشد ، به طور خاص در حوزه های فنی و تجاری. سرانجام ، سرمایه گذاری های بلند مدت که در گذشته انجام داده اید ، حاصلخیز باشد.کسانی که به دنبال تحصیلات تکمیلی هستند ، ممکن است بتوانند برای امتحانات بعدی بهتر آماده شوند. 

 

فال ماهانه, فال ماهانه اسفند

فال ماهانه اسفند

 

فال ماهانه متولدین مرداد:

برای متولدین مرداد این ماه می تواند یک ماه خوب برای تلاش شما باشد که مورد توجه مدیران در محل کار قرار گیرد. کسانی که در بورس سهام مشغول به کار هستند ، ممکن است شاهد افزایش قابل توجهی سود باشند. ممکن است هزینه های غیر منتظره ای هم داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که قبل از برنامه ریزی سرمایه گذاری ، به دنبال مشاوره مالی هستید. دانش آموزان به خوبی روی اهداف علمی خود متمرکز شوند. به مسئولیت های خود پایبند باشید ، زیرا چشم پوشی آنها مانع پیشرفت شما می شود. از افزایش حجم کار وحشت نکنید. دانشجویان از مطالعات و بحثهای گروهی بهره مند می شوند. ممکن است دانشجویانی که در امتحانات مختلف رقابتی شرکت می کنند موفق باشند.کار تیمی ممکن است به شما در رسیدن به موفقیت حتی در سخت ترین زمان ها کمک کند. با همکاران و مافوقان مشاجره نکنید. متخصصان شاغل ممکن است پیشنهادات شغلی پرسود دریافت کنند. آنها را با عجله قبول نکنید. روی کار خود تمرکز کنید و تعلل نکنید. با بزرگان خود خوب باشید. دانش آموزان ممکن است از این برنامه ریزی سیاره ای در این ماه بهره مند شوند. در یک گروه کاملاً گره خورده مطالعه کنید. دانشجویانی که به دنبال رفتن به خارج از کشور برای تحصیل هستند ممکن است موفق شوند

 

فال ماهانه متولدین شهریور:

برای متولدین ماه شهریور ، این ممکن است یک دوره آزمایشی باشد. مسائل دادگاه و حقوقی ممکن است بار مالی را افزایش دهد. ممکن است عمیقاً با علاقه عشق خود پیوند برقرار کنید. ممکن است در مورد همسر خود برخی از مسائل و استدلال های جزئی داشته باشید. مخارج غیر ضروری را مهار کنید. به هیچ یک از دوستان یا اقوام وام ندهید. شما ممکن است این هفته هزینه های قابل توجهی متحمل شوید. شما می توانید احساسات واقعی خود را به یک شخص خاص به روشی واقعاً هنری بیان کنید. در جبهه سلامت ، سردرد خفیف یا میگرن ممکن است شما را آزار دهد. در جبهه تجارت ، شرکت هایی که در زمینه آموزش ، فناوری اطلاعات ، رسانه ها ، بازیگری و داروسازی فعالیت می کنند ، از صنایع دیگر فراتر هستند. برای کارمندان شاغل ، این دوره ممکن است متوسط ??باشد. متخصصان شاغل می توانند رویکرد متفاوتی نسبت به مشاغل اتخاذ کنند. دانش آموزان به خوبی تلاش می کنند و عطش دانش خود را فرو می برند. کسانی که در شرکت ها هستند ممکن است در طول ماه به یک سفر تجاری خارجی بروند. افراد درگیر در بورس سهام سود خواهند برد. دانشجویانی که قصد داشتند برای تحصیلات عالی به خارج از کشور بروند یا برای امتحانات دولتی تحصیل کنند ، می توانند موفق شوند. 

 

فال ماهانه متولدین مهر:

برای متولدین مهر ، این ممکن است یک ماه مختلط باشد. در حالی که از یک طرف ، ممکن است برای در نظر گرفتن گسترش پروژه های جدید بسیار مطلوب نباشد ، از سوی دیگر ، سرمایه گذاری های انجام شده در گذشته ممکن است شروع به بازدهی کند. سعی کنید هزینه های غیر ضروری را کاهش دهید. یوگا ، ورزش و مراقبه می توانند 3 عامل مهم در این مرحله باشند. مسائل بهداشتی و آلرژی خود را بررسی کنید. یک سبک زندگی سالم را حفظ کنید. برای بازرگانان و همچنین افراد دارای حقوق و دستمزد ، ممکن است سفر کنند. در حال حاضر ممکن است زمان مناسب برای کسانی که به فکر گسترش تجارت هستند. افراد حقوق بگیر ممکن است از کار سنگینی برخوردار باشند. دانش آموزانی که در رشته های فنی یا دوره های فنی ثبت نام کرده اند ، باید این هفته سخت کار کنند. دانش آموزانی که هنرهای نمایشی را دنبال می کنند ممکن است عملکرد عالی داشته باشند. این ممکن است دوره ایده آل برای شروع سرمایه گذاری مشترک با شریک زندگی نباشد. ممکن است کارگران حقوق بگیر به منطقه مورد نظر خود منتقل شوند. این سیارات با هم همبستگی مثبت دارند و این نشان می دهد که دانشجویان در این ماه شانس خوبی برای استفاده از بورس تحصیلی دارند. در مطالعات گروهی شرکت کنید این ممکن است به شما در کسب دانش بیشتر کمک کند. در این دوره ممکن است درآمد قابل ملاحظه ای افزایش یابد. کارمندان حقوق بگیر ممکن است به دلیل حجم کار و مسئولیت های دفتر با استرس روبرو شوند. اگر تحقیق و کارهای درست انجام نداده اید ، از جلسات مهم خودداری کنید. این ماه ممکن است ببیند که تمرکز و دقت بیشتری به امور مالی خود می کنید. در این مدت سرمایه گذاری نکنید. دانش آموزان باید سعی کنند دانش را با تمرکز تیز تیغ و توجه غیرقابل تفکر جذب کنند. این امر نشان می دهد که دانشجویان در این ماه شانس خوبی برای استفاده از بورس تحصیلی دارند. در مطالعات گروهی شرکت کنید این ممکن است به شما در کسب دانش بیشتر کمک کند. در این دوره ممکن است درآمدتان به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد. کارمندان حقوق بگیر ممکن است به دلیل حجم کار و مسئولیت های دفتر با استرس روبرو شوند. اگر تحقیق و کارهای درست انجام نداده اید ، از جلسات مهم خودداری کنید. این ماه ممکن است ببیند که تمرکز و دقت بیشتری به امور مالی خود می کنید. در این مدت سرمایه گذاری نکنید. این امر نشان می دهد که دانشجویان در این ماه شانس خوبی برای استفاده از بورس تحصیلی دارند. در مطالعات گروهی شرکت کنید این ممکن است به شما در کسب دانش بیشتر کمک کند. در این دوره ممکن است درآمد قابل ملاحظه ای افزایش یابد. کارمندان حقوق بگیر ممکن است به دلیل حجم کار و مسئولیت های دفتر با استرس روبرو شوند. اگر تحقیق و کارهای درست انجام نداده اید ، از جلسات مهم خودداری کنید. این ماه ممکن است ببیند که تمرکز و دقت بیشتری به امور مالی خود می کنید. در این مدت سرمایه گذاری نکنید. 

 

فال ماهانه متولدین آبان:

برای متولدین آبان ، این ماه یک کیف شانس مختلط ارائه می دهد. اگر کارمند حقوق بگیر هستید ، نباید با افراد سالخورده در محل کار مشاجره کنید. اگر دانشجو باشید ، به دلیل کاهش تمرکز ممکن است 4 روز ابتدایی ماه کمی سخت باشد. برای بازرگانان ، سود ممکن است خوب باشد ، و راههای دیگر درآمد ممکن است باز شود. اطمینان حاصل کنید که با خود و دیگران صبور هستید. انتظارات بیش از حد همیشه به بدبختی منجر می شود ، بنابراین آرامش خود را حفظ کرده و از استدلال های بیهوده خودداری کنید. دانشجویانی که می خواهند در خارج از کشور تحصیل کنند ممکن است به موفقیت برسند. بدهی های قدیمی ممکن است کاهش یابد. کارمندان دارای حقوق و دستمزد باید وظایف محوله را در مدت زمان محدود انجام دهند. برای دانش آموزان، پیشرفت و نتایج ممکن است به دلیل عدم تمرکز و تمرکز تحت تأثیر منفی قرار بگیرد. 

 

فال ماهانه, فال ماهانه اسفند

طالع بینی ماه اسفند

 

فال ماهانه متولدین آذر:

باید فشار خون خود را در این ماه کنترل کنید. همچنین عصبانیت خود را کنترل کنید. اگر دانشجویی هستید که یک رشته فنی را دنبال می کنید ، می توانید با مشکل روبرو شوید. چند روز اول ماه ممکن است فرصت های مالی داشته باشد. اگر کارمند هستید ، آماده شوید که از مافوق خود مورد ستایش قرار بگیرید. ممکن است برای پروژه رویایی خود سیگنال سبز را از دولت دریافت کنید. با این وجود ، آماده باشید تا برای عزیزانتان هزینه های مالی عمده ای متحمل شوید. ممکن است درآمد شما افزایش یابد ، همانطور که ثبات مالی و رشد اقتصادی شما ممکن است باشد. زمان بسیار خوبی برای شروع سرمایه گذاری و پس انداز برای آینده است. تصمیمات عجولانه ای نگیرید ، وقتی صحبت از امور مالی یا حرفه ای شما می شود همیشه وجوه خود را برای روزهای بارانی کنار بگذارید. با وجود تلاش های صادقانه ، کارمندان حقوق بگیر می توانند نتایج مورد نظر خود را بدست نیاورند. در حالی که ممکن است بازرگانان در انعقاد معامله غوطه ور شوند. در هر دو مورد ، پشتکار ممکن است حیاتی باشد. این ممکن است یک ماه عالی برای ارتباط مجدد با دوستان قدیمی و گذراندن زمان با کیفیت در کنار شما عزیزان باشد. در این دوره نسبت به مسائل مالی احتیاط کنید.

 

فال ماهانه متولدین دی:

برای متولدین دی ، چهار روز اول ماه برای مسائل مالی شگفت انگیز است. از سرمایه گذاری در بورس کالا محتاط باشید ، زیرا ممکن است سرمایه های شما از بین برود. دانشجویان ممکن است در انتخاب رشته خود تأمل کنند و دانشجویان ادبیات ممکن است بخواهند در خارج از کشور تحصیل کنند. دانش آموزانی که مهندسی ، امور مالی و IT را دنبال می کنند ، موفق می شوند. خانواده های آنها نیز ممکن است از صمیم قلب از آنها حمایت کنند. ممکن است بازرگانان برای انجام یک محصول یا خدمات جدید ، در حال انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل داشته باشند. دانشجویان نباید توجه خود را از دانشگاهیان منحرف کنند. دانش آموزان ممکن است از صمیم قلب توسط مربیان و والدین خود پشتیبانی شوند ، مشروط بر اینکه پشتکار داشته باشند. وقتی صحبت از سرمایه گذاری می شود ، این ماه مطلوب نیست. افراد با بهره در بورس و سهام باید آگاه باشند. صرف نظر از اینکه آنها کجا هستند و از کجا آمده اند ، باید مراقبت کنند.

 

فال ماهانه متولدین بهمن:

این ماه ممکن است برای متولدین بهمن مطلوب باشد ، با عناصر خوب و بد ترکیب شده است. زوج های متاهل نباید با یکدیگر دعوا کنند و مجردهایی که میخواهند به کسی پیشنهاد دهند در این مرحله این کار را انجام دهند. ممکن است دانشجویانی که در حال پیگیری زمینه های فنی هستند ، نیاز به تمرکز بیشتری داشته باشند. بیماری های عفونی یا حملات ویروسی ممکن است در این ماه از مسیر شما عبور کنند. ممکن است کارمندان دارای حقوق و دستمزد مورد تحسین مدیران خود در محل کار قرار بگیرند. به لطف کار تیمی ، کارهای دشوار ممکن است آسان تر شوند. سعی کنید خود را درگیر فعالیتهای جالب در فضای باز کنید. اگر می توانید یک تمرین سبک را در ورزشگاه انجام دهید. این ممکن است یک ماه مناسب برای در نظر گرفتن گسترش تجارت شما باشد. ممکن است به کارمندان حقوق بگیر چندین پیشنهاد شغل بهتر و سودآور ارائه شود. با خواهر و برادران خود به طور غیر ضروری مشاجره نکنید. انجام این کار ممکن است به روابط آسیب برساند. هرگونه سوء تفاهم با همسرتان ممکن است در این ماه پاک شود. از نظر مالی ، این ممکن است متوسط ??باشد و جریان درآمد شما ممکن است نوسان داشته باشد. سیارات به طور مطلوب در این ماه تراز شده اند. برای رسیدن به وظایف خود با افراد همفکر هماهنگ شوید. این ماه ممکن است برای نمایندگان کمیسیون خیلی مطلوب نباشد ، اما ممکن است زمان خوبی برای در نظر گرفتن سرمایه گذاری های جدید باشد. با این حال ، قبل از سرمایه گذاری در هر چیزی ، مشاوره حرفه ای بخواهید. آخرین و کمترین چیز ، به کسی پول قرض ندهید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند:

این ممکن است یک ماه مهم برای شما باشد. اگر هزینه های خود را به درستی برنامه ریزی نکنید ، ممکن است دچار مشکل شوید. اولویت شما باید ایجاد راه های جدید درآمد باشد. حساب های دقیق مربوط به معاملات مالی خود را نگه دارید. زوج های مجرد ممکن است مرحله عالی را تجربه کنند. ممکن است افراد متاهل نیاز به بررسی زندگی زناشویی خود داشته باشند. بازرگانان ممکن است گسترش را در نظر بگیرند یا پروژه های جدیدی را در این دوره برنامه ریزی کنند. کارمندان باید از گفتگو با افراد بالاتر از خود خودداری کنند. دانشجویان ممکن است به سمت فناوری و قانون گرایش پیدا کنند. دانش آموزانی که برنامه های تحصیلات تکمیلی ، کارشناسی ارشد و دکترا را دنبال می کنند ، ممکن است عملکرد بسیار خوبی داشته باشند. ممکن است کارمندان حقوق بگیر نیاز به مراقبت بیش از حد در دفتر خود داشته باشند. ممکن است تجار تجاری با چندین فرصت سودآور ارائه شود. آنها قبل از اجرای هر چیز جدید ، باید تمام جوانب مثبت و منفی را تحلیل کنند. دانش آموزان باید بدانند که کلید های میانبر در زندگی کار نمی کنند. تجدید نظر در روزانه افراد ممکن است یک ضرورت باشد. دانش آموزان همچنین ممکن است اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. شما ممکن است این هفته با موفقیت شغل بهتر و پردرآمد تری پیدا کنید. دانشجویان ممکن است بتوانند از مدرسه مورد نظر خود در مدرسه ، کالج یا دانشگاه استفاده کنند. کسانی که می خواهند تحصیلات عالی را در خارج از کشور دنبال کنند ، ممکن است در طول این هفته موفق شوند. اگر شخصی از خانواده از شما قرض گرفته است ، در درخواست بازگشت آن احساس خجالت نکنید. اجازه ندهید که مردم از مهربانی شما سوءاستفاده کنند.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
چهارشنبه 99 فروردین 13
امروز:   92 بازدید
دیروز:   813  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
ن والقلم ومایسطرون
خورشید تابنده عشق
فرزانگان امیدوار
بلوچستان
د نـیـــای جـــوانـی
عصر پادشاهان
بامبو
لحظه های آبی
***جزین***
Different.fdan
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
مدرسه ای شاد
EMOZIONANTE
محفل آشنایان((IMAN))
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
سرباز ولایت
● بندیر ●
نظرمن
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
منتظر ظهور
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
آخرالزمان و منتظران ظهور
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
سکوت ابدی
عاشق آسمونی
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
دانلود آهنگ جدید
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
SIAH POOSH
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
امام زمان (ع)
مطلع مهرورزی ومحبت
به بهترین وبلاگ سرگرمی خوش امدید
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com