سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
از نافرمانى خدا در نهانها بپرهیزید چه آن که بیننده است هم او داورى کننده است . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 98 مرداد 16  5:38 عصر

مجموعه: بازیهای محلی

 

بازی قیش گوتدی,معرفی بازی قیش گوتدی,کمربندبازی

معرفی بازی محلی قیش گوتدی

 

بازی قیش گوتدی در دهه شصت و هفتاد من جمله بازی هایی است که به علت هیجان بالا محبوبیت خاصی در شهرستان نیر داشت. ولی امروزه به فراموشی سپرده شده است. بازی قیش گوتدی با اسم های دیگر شلاق بازی، کمربند بازی، قیش بازی هم مشهور بوده است.

نکات مهم در خصوص بازی قیش گوتدی:
هدف: تحرک، همکاری گروهی، تمرکزحواس، اعتماد بنفس
مدل بازی: گروهی
تعداد اشخاص: 4 نفر به بالا
گروه سنی: 7 سال به بالا
جنسیت: پسر
محل بازی: فضای باز
وسایل بازی: طناب و یا کمربند حدود 2 متری( تعداد آن ها بستگی به تعداد بازیکن ها دارد به صورتی که هر دو بازیکن یک طناب نیاز دارد)

شرح بازی قیش گوتدی
روش نخست:
در ابتدا باید روی زمین دایره ای با شعاع حدود دو الی 3 متر کشیده شود و بعد بازیکنان به دو گروه تقسیم میشوند ( تعداد افراد شرکت کننده خیلی مهم نیست ولی بهتر است هر گروه از 4نفر بیش تر باشد) بین دو تیم برای تعیین گروهی که باید داخل دایره و تیمی که بیرون از دایره قرار گیرد توافق یا قرعه کشی میشود . بعد کمربندها را با فاصله مساوی در داخل دایره به گونه ای قرار می‌دهند که یک سر آن نزدیک با روی خط محیط و سر دیگر آن( در وضعیت کشیده) به طرف مرکز از دایره گذاشته شوند.

کسی که در بیرون دایره قرار دارد، تلاش میکند که بازیکنی که در داخل روی کمربند ایستاده را به بیرون بکشد. بازیکنی که در داخل دایره است مقاومت میکند که به بیرون دایره کشیده نشود. درصورتی که پای بازیکن داخل دایره به بدن بازیکن بیرون دایره بخورد آن فرد از بازی حذف شود و درصورتی که بازیکن بیرون از دایره توانست کمربند را بیرون بکشد، برنده میشود . بازیکن بیرون از دایره باید مجدد سعی کند تا کمربند های دیگر را هم بیرون بکشد. زمانی که بازیکنان سوخته شوند بازیکنان داخلی به بیرون و بازیکنان خارجی به داخل دایره برای ادامه بازی میروند.

 

بازی قیش گوتدی,معرفی بازی قیش گوتدی,کمربندبازی

بازی قیش گوتدی


روش دوم:
روی زمین دایره ای با شعاع حدود دو الی 3 متر کشیده میشود و افرد به دو دسته تقسیم میشوند یک دسته باید داخل دایره که به آن« کُو» میگویند قرار می گیرند و شلاق ها را از مرکز دایره به طرف محیط پهن کرده و مراقب اند اشخاص حریف که بیرون دایره هستند شلاقها را از چنگ آن ها بیرون نبرند.

اما اشخاص داخل کُو با گذاشتن یک دست روی طناب هادر حالت دراز کشیدن و با یک پا میتوانند به اشخاص حریف حمله برده و آن ها را لگد بزنند ولی درصورتی که شلاقی از دست آن ها برده شد اشخاص بیرون با شلاق به جان گروهی که در مرکز دایره است می افتند و آن ها را با شلاق میزنند و آن ها بدون این که بتوانند از دایره بیرون شوند صرفا با پا میتوانند دفاع کنند.

درصورتی که لگد افراد داخل کوبه یکی از شلاق به دست ها خورد جای خود را عوض میکنند و در این بازی گروه بیرون دایره گروه غالب هستند. از قانون های این بازی این است که برای بیرون کشیدن کمربند تنها باید از زانو به پائین ضربه زده میشد و بالای زانو خطا به حساب می آید و همچنین ضربه زدن با کمربند به بالای کمرممنوع بود.

اما در این بازی علاوه بر خطرات احتمالی مانند مجروح شدن و تورم پاها و دررفتگی های انگشتان پا کتک و دعوای پدر و مادرها هم بخاطر پاره شدن لباس ها حتمی بود.


گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

معرفی بازی کور و گردله، بازی محلی استان لرستان

 

کور و گردله,بازی کور و گردله,بازی محلی کور و گردله

معرفی بازی کور و گردله

 

هر بازی محلی دنیایی از باورهای فرهنگی یک قبیله و یک محل را در دل خود به امانت دارد، بنابراین با فراموشی هر یک از این بازی ها در روزگاری که تکنولوژی امروزی در حال توسعه است همچنین که قسمتی از خاطره پیشینیان ما را از بین می برد به آسانی گنجایش بسیار زیاد این بازی ها را هم برای ایجاد تنوع در اوقات فراغت را کمرنگ میکند. در ادامه به معرفی بازی محلی کور و گردله می پردازیم.

هدف از بازی کور و گردله:
داشتن یک روز شاد و مفرح

معرفی بازی کور و گردله:
بازی کور و گردله جزء یکی از محبوبترین بازی های محلی و بومی استان لرستان میباشد. تعداد بازیکن های بازی کور و گردله بایستی مسلما جفت باشند.

برای آغاز و تعیین نوبت بین دو دسته، نخست با یک سکه ای شیر یا خط می اندازند و یا میتوانید بازی گردو شکستم را انجام دهید و کسی که پایش روی پای دیگری رفت آغاز کننده بازی می شود.

گروهی که نوبت به انها نرسیده است، بشکل چهارپایه می ایستند و شخصی که به عنوان سر گروه انان برگزیده شده ، رشته نخی به دست یکی از آن ها داده دور تا دور آن ها را می بندد و یک سر نخ را به دست خود می گیرد.

گروه مقابل که در نزدیکی نفرات خوابیده گردش میکنند ، باید تلاش نمایند تا سوار بر کتف آنان شوند و سر دسته آنان هم با پای خود تلاش میکند تا به قوزک پای انها بزند.

هر موقع در این بین پای سردسته به پای یکی از اشخاص حمله کننده اصابت کند، آنان بازی را باخته و بایستی بجای اشخاص خوابیده قرار گیرند. ولی هر موقع یکی از اشخاص ایستاده سوار بر کتف یکی از اشخاص خوابیده شود، سرگروه دسته خوابیده حق زدن ندارد و باید گروه خوابیده هم چنان در حالت خود باقی بمانند و بازی به همین طریق ادامه پیدا میکند .

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 98 تیر 24  9:29 عصر

مجموعه: بازیهای محلی

 

خانه بازی,وسایل بازی,راه اندازی خانه بازی

 

معرفی خانه بازی 
خانه بازی به مکانی گفته میشود که مجموعه ای از وسایل کودکان در ان قرار دارد و با توجه به سرپوشیده بودن ان مکانی امن و مناسبی را برای کودکان و خانواده ها فراهم میکند.


وسایل قابل استفاده در خانه های بازی شامل:

- محصولات پلی اتیلنی مانند تاب و سرسره، تعادلی و الاکلنگ برقی و استخر توپ

محصولات بادی مانند استخر توپ بادی، جامپینگ بادی، رقصنده بادی، سرسره بادی و صخره نوردی بادی

 

- سافت پلی و ... می باشد که برای سنین مختلف طراحی و تولید میشود و به دلیل امنیت بالا و بی خطر بودن انها ، خانواده ها را به سمت خود جذب میکند.


خانه های بازی معمولا بصورت ساعتی خدمات ارایه می دهند و با توجه به شرایط اقتصادی مبالغ مناسبی را جهت ورودی دریافت میکنند. از دیگر خصوصیات خانه بازی متنوع بودن محصولات می باشد و کودکان بصورت دلخواه می توانند از وسایل مورد خود استفاده کنند.

 

خانه بازی,وسایل بازی,راه اندازی خانه بازی

 
چطور خانه بازی راه اندازی کنیم 
برای راه اندازی خانه بازی نیاز با فضای سرپوشیده داریم که این فضا میتواند خانه، مغازه، پارکینگ، زیرزمین و ... باشد که بهتر است چند نکته را رعایت کنیم:
*حداقل فضای ممکن 100 متر وحداکثر 200 متر نیاز است 
*سعی کنید در محله های شلوغ و پر تردد فضای مورد نظرتان را انتخاب کنید 
*ترجیحا کنار خیابان اصلی ودارای جای پارک مناسب باشد 
*بهتر است ارتفاع سقف فضا بالای 80/2 باشد که محدودیتی برای استفاده از محصولات نداشته باشید


مشاوره قبل از خرید:  
بعد از تهیه فضای مناسب، فاز دوم راه اندازی خانه بازی انتخاب محصولات است. اکثر مشتریان اطلاعات چندانی از محصولات و نحوه استفاده از ان را ندارند اما با یک جلسه مشاوره، تمام اطلاعات مربوط به محصولات را دریافت میکنند. تیم مشاوره تجهیزات بازی ایرانیان با مشاوران مجرب وحرفه ای همواره بصورت تلفنی و حضوری پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

 

خانه بازی,وسایل بازی,راه اندازی خانه بازی

 

مشاوره یکی از اصلی ترین ارکان برای راه اندازی کسب وکار می باشد و به هیچ وجه بدون مشاوره اقدام به راه اندازی و خرید محصول نکنید.

 

یک مشاوره ایده ال میتواند باعث رشد درامد شما شود و یک مشاوره بد باعث تعطیلی کسب و کار شما پس حتما در انتخاب مشاوران خود دقت بفرمایید


تیم تجهیزات بازی ایرانیان این تضمین را به شما میدهد که با مشاورانی قدرتمند باعث رشد کسب و کار و ابعاد درامدی شما شود.


ایا خانه بازی مجوز لازم دارد ؟
تقریبا این سوال در ذهن تمام علاقمندان به تاسیس خانه بازی پیش می اید که ایا خانه بازی مجوز میخواهد ؟


در حال حاضر خانه بازی زیر نظر هیچ ارگان ونهادی نمی باشد ومجوز خاصی برای ان تعریف نشده است فقط این نکته بسیار مهم است که تمام محصولات دارای استاندارد باشند چون در غیر این صورت ممکن است دچار مشکل شوید.


با محصولات استانداردی که تجهیزات بازی ایرانیان به شما ارائه میدهد با خیال راحت میتوانید کسب وکار خود را راه اندازی کنید.

 

خانه بازی,وسایل بازی,راه اندازی خانه بازی

 


چرا تجهیزات بازی ایرانیان: 
تجهیزات بازی ایرانیان همواره تلاش کرده است با بهترین قیمت وکیفیت رضایت کامل مشتری را جلب کند. ما بطور صادقانه و شفاف تمام اطلاعات محصولات را در اختیار مشتریان قرار میدهیم تا بتوانند بهترین ومناسبترین انتخاب را داشته باشند . ارایه کردن انواع پلن های درامدی و مشاوره راه اندازی از دیگر خدمات تجهیزات بازی ایرانیان می باشد. حتی در صورت خرید نکردن هم میتوانید از مشاوره های بی نظیر تجهیزات بازی ایرانیان بصورت رایگان بهره مند شوید.


هدف ما راه اندازی خانه بازی شما نیست !
هدف ما رشد درامدی کسب وکار شماست 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 98 تیر 19  2:50 عصر

مجموعه: معما و تست هوش

 

 

معماها فقط برای سرگرم کردن نیستند، اما آنها همچنین یک راه عالی برای گرم کردن و تست چابکی مغز شما هستند. 

در این مطلب ، تعدادی معما را برای شما آماده کرده ایم امیدواریم لذت ببرید.

 

معمای شماره 1)

به جای علامت سوال چه عددی قرار میگیرد؟

 

 معما همراه با جواب, معما وتست هوش

 

معمای شماره 2)

اتوبوس از کدام طرف حرکت می کند؟

 

 معما همراه با جواب, معما وتست هوش

 

معمای شماره 3)

3 را توپ قرار دهید تا عدد 30 را بدست بیاورید.

 

 معما همراه با جواب, معما وتست هوش

 

 

معمای شماره 4)

کدام یک از این خطوط موازی هستند؟

 

 معما همراه با جواب, معما وتست هوش

 

 

معمای شماره 5)

خواندن در تاریکی ، جان و همسرش در اتاق نشسته بودند. در حالی که جان تلویزیون تماشا می کرد و همسرش کتاب می خواند. در ساعت 11 شب برق قطع شد و جان به رختخواب رفت، اما همسرش به خواندن ادامه داد. 

چطوری میتواند بدون نور مطالعه کند.

 

 معما همراه با جواب, معما وتست هوش

 

 

معما باحال با جواب, معما های تصویری

 

 
معما باحال با جواب, معما های تصویری
 

 

معما باحال با جواب, معما های تصویری
 

 

معما باحال با جواب, معما های تصویری
 
معما باحال با جواب, معما های تصویری
 

پاسخ معماها : 

معمای شماره 1)

پاسخ : 25

اردک = 7

پرنده نارنجی = 5

کلاغ = 8

یک اردک (7) + دو پرنده نارنجی (2x5) + یک کلاغ (8) = 25

 

 

معمای شماره 2)

کلید حل معما این است که بیابید درهای ورودی مسافر (که در تصویر در آن طرف  است و در تصویر قابل مشاهده نیست). بنابراین، اگر شما در انگلستان هستید، اتوبوس به سمت راست حرکت خواهد کرد زیرا در سمت چپ جاده رانندگی می کند. با این حال، در ایالات متحده، که در آن مردم در سمت راست جاده رانندگی می کنند، اتوبوس به سمت چپ حرکت می کند.

 

 

معمای شماره 3)

تمام توپ های داده شده عدد صفر هستند.

شما می توانید با استفاده از توپ های شماره 11، 13 و 9 (فقط توپ را به شکل "6" بچرخانید) عدد 30 را بدست آورید.

 

 

معمای شماره 4)

تمام خطوط موازی هستند. خطوط به دلیل یک توهم نوری (که به عنوان توهم زولنر شناخته می شود)  به نظر می رسد موازی نیستند.

 

 

معمای شماره 5)

او قادر است در تاریکی بخواند زیرا او کور است و  بریل می خواند.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شماره 1)

تست هوش تصویری با جواب, تست هوش تصویری جدید

 

شماره 2)

تست هوش تصویری با جواب, تست هوش تصویری جدید

 

شماره 3)

تست هوش تصویری با جواب, تست هوش تصویری جدید

 

شماره 4)

تست هوش تصویری با جواب, تست هوش تصویری جدید

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

 

پاسخ تست هوش گزینه های متفاوت را بیابید:

شماره 1)

تست هوش تصویری با جواب, تست هوش تصویری جدید

 

شماره 2)

 

تست هوش تصویری با جواب, تست هوش تصویری جدید

 

شماره 3)

 

تست هوش تصویری با جواب, تست هوش تصویری جدید

 

شماره 4)

 

تست هوش تصویری با جواب, تست هوش تصویری جدید

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: بازیهای محلی

 

بازی چشمک,معرفی بازی چشمک,چشمک بازیمعرفی بازی گروهی چشمک
 
بازی چشمک یک بازی گروهی و هیجان انگیز می باشد که تعداد افرادی که میتوانند در این بازی شرکت کنند از 4 تا 10 نفر می باشد. این بازی را به شما پیشنهاد میکنیم که در کنار دوستان و اعضای خانواده خود تفریحی شاد و سالم داشته باشید.

معرفی چشمک بازی:
یک بازی گروهی بوده که تعداد افراد در آن مطرح نمی‌باشد ولی معمولاً به صورت 4 تا 10 نفره انجام می‌شود. 

وسایل مورد نیاز بازی چشمک:
به تعداد افراد شرکت کننده کارت یا کاغذ


قوانین بازی چشمک:
به تعداد افراد گروه تکه های کاغذ تهیه کنید؛ روی یکی واژه چشمک را بنویسید و و بقیه را خالی بگذارید. (می توانید به جای کاغذ از کارت های ورق استفاده کنید به صورتی که یکی از ورق ها حکم چشمک را داشته باشد و بقیه بی اثر باشند.) حال افراد به صورت دایره وار می نشینند، به طوری که هر کس به چشم های دیگر افراد تسلط داشته باشد.

 

سپس تمامی کاغذها را که از قبل تا زده شده است در مرکز دایره قرار داده و هر فرد یک کاغذ را انتخاب می کند. فردی که روی کاغذش عبارت چشمک نوشته شده موظف است به دیگر افراد چشمک بزند به طوری که فقط شخص مخاطبش متوجه چشمک زدن او شود؛ فرد چشمک زن به همین صورت ادامه می دهد تا فقط یک نفر باقی بماند. آن یک نفر بازنده بازی خواهد بود.

 

فردی که به او چشمک زده شده است باید برگه خود را در وسط دایره بیاندازد و با گفتن جمله کوتاهی نظیر «گرفتم» به دیگران بفهماند که به او چشمک زده شده و از روند بازی کنار رفته است.  فردی که می خواهد کاغذ خود را در وسط دایره بیاندازد نباید همان لحظه که چشمک به او زده شده این کار را انجام دهد، چرا که با این کار باعث می شود دیگر افراد متوجه شوند که چشمک دست چه کسی است.

 

خود فردی که چشمک را در دست دارد نیز باید در زمانی مناسب برای گمراه کردن دیگر افراد برگه خود را به وسط دایره انداخته و از روند بازی به ظاهر کنار رود. در صورتی که هر یک از افراد، مچ شخصی را که چشمک دست او است در حین چشمک زدن به شخص دیگری بگیرند، با گفتن جمله ای نظیر «دیدم» اعلام می کنند که چشمک دست چی کسی است. در این صورت فردی که چشمک دست او بوده بازنده بازی می باشد.

 

اگر در حین انجام بازی فردی برگه خود را بدون اینکه به او چشمک زده شود به وسط دایره بیاندازد، بازیکنی که چشمک دست او است اعلام می کند که چشمک دست من است و من به او چشمکی نزده ام و فردی که برگه خود را به زمین انداخته است، به عنوان بازنده معرفی می شود. در روند بازی افراد می تواند حدس بزنند که چشمک دست کدام فرد است، در صورتی که درست حدس زده باشند فردی که چشمک دستش بوده بازنده بازی است، و در غیر این صورت کسی که حدس اشتباه زده است، بازنده است.

 

شایان ذکر است افرادی که برگه های خود را به وسط دایره انداخته اند نیز باید کماکان در جریان بازی بمانند و به چشمان دیگر افراد نگاه کنند تا حدس زدن فردی که چشمک دست او است دشوارتر شود.

مجازات فرد بازنده:

مجازات بازی نسبت به بازیکنان و جنسیت آنان متفاوت می‌باشد، اما مجازات رایج برای این بازی تنبیه‌های گروهی بوده که برای بازنده تعیین می‌شود. تعدادی از مجازات هائی که در این بازی بکار می‌روند عبارتند از: کتک زدن دسته جمعی، قلقلک دادن دسته جمعی، جشن پتو، بو کردن جوراب بدبو، خوردن پیاز خام، خوردن لیوان آب (شور، تند و ..)، نوشتن جمله‌ای در حد 5 کلمه یا کشیدن نقاشی (مثل گل) با قسمتی از بدن به دیوار (با پشت سر، پیشانی، با کمر یا باسن) که باید کل بدن به صورت یکپارچه تکان بخورد، جوجه فنگ کردن، غلتیدن، چرخیدن سریع به دور خود و هر چیز دیگری که بتوان به عنوان مجارات برای یک فرد بکار برد. 

تبصره‌های بازی چشمک:
- تمامی قرعه‌ها باید به صورت یکسان بوده و هیچ‌کدام نباید دارای علامت یا رنگ خاصی باشد که آن را از دیگر قرعه‌ها متمایز کند.


- هیچ بازیکنی حق صحبت کردن در مورد قرعه? خود یا دادن نشانی ای که مشخص شود قرعه اش چیست را ندارد و در صورت انجام، آن بازیکن بازنده بوده و مجازات خواهد شد.


- هر بازیکنی که هنگام شروع بازی بیش از یک قرعه را بردارد بازنده? بازی بوده و باید مجازات شود.


- بازیکنی که چشمک دست او می‌باشد وظیفه? تعیین مجازات بازنده? بازی را به عهده دارد.
    قرعه‌ها در هر نوبت توسط یک نفر به مرکز دایره ریخته می‌شود که به آن مدیر بازی می‌گویند.


- در شروع بازی مدیر بازی نیز تغییر می‌کند و این تغییر نوبت برخلاف جهت عقربه‌های ساعت انجام می‌شود.


- مجازات توسط مدیر بازی تعیین می‌شود به غیر از اینکه خود مدیر بازی، بازنده? بازی باشد که در اینصورت کسی که چشمک دست او بوده مجازات را تعیین می‌کند.


- اگر مدیر بازی بازنده شود و همچنین چشمک نیز دست او بوده باشد، مجازات توسط مدیر بعدی تعیین می‌گردد.

گردآوری: بخش کودکان بیتوته

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 98 تیر 12  7:20 عصر

مجموعه: معما و تست هوش

 

عکس تفاوت ها, تست هوش تصویری با جواب

تفاوت ها را بیابید

 

عکس تفاوت ها, تست هوش تصویری با جواب

 بازی پیدا کردن تفاوت ها

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

↓↓↓

 

پاسخ تست هوش تصویری تفاوت ها را بیابید:

 

عکس تفاوت ها, تست هوش تصویری با جواب

تست هوش تصویری جدید

 

عکس تفاوت ها, تست هوش تصویری با جواب

تست هوش تشخیص تفاوت ها

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: معما و تست هوش

 

 

هر تصویر یک اشتباه دارد. آیا شما قادر به پیدا کردن همه آنها در عرض یک دقیقه هستید؟

 

تصویر شماره 1)

 

 تست هوش تصویری با جواب, تست هوش با جواب

اشتباه تصاویر را بیابید

 

تصویر شماره 2)

 

 تست هوش تصویری با جواب, تست هوش با جواب

 

تصویر شماره 3)

 

 تست هوش تصویری با جواب, تست هوش با جواب

 

تصویر شماره 4)

 

 تست هوش تصویری با جواب, تست هوش با جواب

 

تصویر شماره 5)

 

 تست هوش تصویری با جواب, تست هوش با جواب

 

↓↓↓↓

 ↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

 

پاسخ تست هوش :

 

تصویر شماره 1)

 

 تست هوش تصویری با جواب, تست هوش با جواب

 

 

تصویر شماره 2)

 

 تست هوش تصویری با جواب, تست هوش با جواب

 

تصویر شماره 3)

 

 تست هوش تصویری با جواب, تست هوش با جواب

 

تصویر شماره 4)

 

 تست هوش تصویری با جواب, تست هوش با جواب

 

تصویر شماره 5)

 

 تست هوش تصویری با جواب, تست هوش با جواب

 

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 98 تیر 9  7:3 عصر

مجموعه: بازیهای محلی

 

خرید یوسی,خرید یوسی پابجی,خرید uc

خرید پول پابجی موبایل

 

یوسی پابجی که به پابجی موبایل هم مشهور است یکی از بازی های رایانه ای مشهور، جذاب و شگفت انگیز در دنیاست که کاربران خیلی زیادی در دنیا از این برنامه استفاده می کنند و برای سیستم عامل اندروید و IOS و همچنین کامپیوترهای خانگی ساخته شده است و همین محبوبیت یوسی پابجی باعث شده که خیلی از کاربران آن در سرتاسر دنیا آن را میلیون ها بار دانلود کنند و این یک رکورد شکنی در دنیای بازی های رایانه است.

اگر شما هم دنبال سایتی هستید که یوسی پابجی موبایل به ارزان ترین قیمت ممکن بفروشد این مطلب تا آخر بخوانید!
یوسی پابجی که به پابجی موبایل هم مشهور است یکی از بازی های رایانه ای مشهور، جذاب و شگفت انگیز در دنیاست که کاربران خیلی زیادی در دنیا از این برنامه استفاده می کنند و برای سیستم عامل اندروید و IOS و همچنین کامپیوترهای خانگی ساخته شده است و همین محبوبیت یوسی پابجی باعث شده که خیلی از کاربران آن در سرتاسر دنیا آن را میلیون ها بار دانلود کنند و این یک رکورد شکنی در دنیای بازی های رایانه است.
 
قبل از اینکه به بحث اصلی که خرید UC پابجی یا همان پول یوسی است، بپردازیم اجازه دهید مقداری در مورد قابلیت هایی که این بازی اینترنتی در اختیار کاربران قرار می دهد، صحبت کنیم: 
- یکی از شگفت انگیزترین موارد در این برنامه صدای صوتی سه بعدی است که اگر با هدست به هنگام بازی کردن به آن گوش دهید به طور حتم تأثیر خیلی زیادی روی شما خواهد گذاشت و هیجان شما را چند برابر می کند


- اسلحه هایی که در بازی رایانه ای پابجی موبایل  استفاده می شود تنوع خیلی زیادی دارد و با در اختیار داشتن پول یوسی به راحتی می توانید اسلحه های متنوعی را خریداری کنید


- پول پابجی یا همان دلار پابجی را برای خرید لباس، اسلحه، غذا و هر چیز دیگری می توانید استفاده کنید


- وسایل نقلیه در پابجی موبایل متنوع است از موتور گرفته تا موتورسیکلت، ماشین، قایق و غیره


- به طور حتم محیط سه بعدی بازی اینترنتی پابجی موبایل باعث شده تا در هنگام استفاده هیجان خیلی زیادی به کاربران وارد شود

خرید یوسی,خرید یوسی پابجی,خرید uc

خرید یوسی پابجی

 
مهمترین مورد در بازی رایانه ای پابجی موبایل چیست؟
هیچ چیزی در این بازی به اندازه خرید یوسی پابجی که به اسم های دیگر مانند خرید یوسی، خرید UC، خرید دلار پابجی، خرید یوسی پاپجی موبایل ارزان، خرید پول پابجی و خرید پول پابجی ارزان قیمت مشهور است، وجود ندارد. خرید پول پابجی زمانی اهمیتش را به نمایش در می گذارد که کاربران اعتیاد ویژه ای به این برنامه داشته باشند و برای رفتن به مراحل بعدی حتماً بایستی اقدام به خرید دلار پابجی یا UC پابجی داشته باشند.


اما یک سوال خیلی مهم که ذهن خیلی از کاربران را به خودش مشغول کرده این است:


از چه سایتی اقدام به خرید پول یوسی پابجی داشته باشیم؟
این بازی رایانه ای آنقدر در دنیا شهرت و معروفیت و در عین حال کاربر دارد که با یک جستجوی ساده به راحتی می توانید سایت های خیلی زیادی را پیدا کنید که اقدام به فروش پول پابجی داشته باشند. اما به هر حال به هر سایتی نمی توان اعتماد کرد چرا که هر سایتی پول UC پابجی ارزان قیمت ارائه نمی دهد.


اما ما در اینجا قصد داریم یک سایت را به شما معرفی کنیم که برای خرید یوسی پابجی ارزان قیمت می توانید از آن استفاده کنید. برای این مورد فقط کافیست به سایت http://ogem.ir وارد شوید و با اطمینان خاطر و اعتماد کامل از سایت اُوجم، ارزان ترین پول پابجی موبایل آن هم ارزان تر از همه ی سایت های رقبا، خریداری کنید.


اما شاید از خودتان بپرسید چرا سایت اُوجم را معرفی کردیم. به طبع هر سایتی یک سری امکانات خاص خودش را دارد اما www.ogem.ir امکانات خاص خودش را دارد و برای خرید uc پابجی موبایل یکی از سایت های معتبر در کل اینترنت محسوب می شود به دلیل های زیر:
- www.ogem.ir بهترین سایت است چرا که همان طوری که بیان کردیم به نسبت دیگر رقبا ارزان ترین دلارهای یوسی را ارائه می دهد


- بعد از خرید uc، تمام پول ها و دلارها اگر به دنبال ارزان ترین خرید یوسی هستید سایت ogem.ir به صورت اورجینال و مستقیم به حساب شما و از طریق شرکت سازنده بازی، واریز می شود


- بعد از خرید، uc پابجی های ارزان قیمت در کمتر از 24 ساعت حسابتان واریز خواهد شد


- پشتیبانی و خدمات پس از فروش در سایت اُوجم به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته است


- همچنین این سایت با در اختیار داشتن چت آنلاین می تواند در هر زمانی که کاربران نیاز به کمک داشتند به آنها کمک کند


- مشاوران و کارشناسان این شرکت در کار خودشان خبره هستند


پس اگر قصدتان خرید ارزان ترین پول پابجی آن هم ارزان تر از همه جا در کل اینترنت است به سایت اوجِم به نشانی اینترنتی http://ogem.ir مراجعه نمایید و UC پابجی ارزان قیمت موبایل را در کمتر از 24 ساعت خریداری کنید.

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 98 تیر 8  1:53 عصر

مجموعه: بازیهای محلی

 

بازی یک مرغ دارم,معرفی بازی یک مرغ دارم,بازی کودکانه یک مرغ دارمبازی یه مرغ دارم روزی ... تخم میذاره
 
بازی یک مرغ دارم، یک بازی زبانی است که به تمرکز و دقت کودکان کمک می‌کند.

 اهداف بازی یک مرغ دارم:
- نگهداری ذهنی را افزایش داده و حافظه، تمرکز و توجه را تقویت می‌کند.
- مهارتها و توانایی های ادراکی- حرکتی پایه را تقویت کنند و تمیز ادراکی را افزایش دهند.
- مهارتهای گفتاری و مهارت های اجتماعی را افزایش دهند.

 

رده بازی :
 7 تا 18 سال به بالا

شرح بازی یک مرغ دارم:
بچه‌ها به دور هم جمع می‌شوند، آن‌ها برای این‌که نظم و قانون رعایت شود یکی را از میان خود به عنوان استاد انتخاب می‌کنند، استاد خودش را عدد 1 می‌نامد و عددهای بعدی را روی بر روی بازیکنان می‌گذارد.

بازی این طور آغاز می‌شود که استاد یا سرگروه می‌گوید یه مرغ دارم روزی مثلاً (8) تا تخم میزاره باید شماره? 8 بلافاصله بلند شود و بگوید چرا 8 تا استاد می‌گوید پس چند تا دانش آموز می‌گوید مثلا 12 تا که بلافاصله باید شماره? 12 بلند بشه و بگوید چرا 12 تا استاد می‌گوید پس چند تا او می‌گوید 2 تا که شماره? 2 باید بلند شود تا آخر زیبایی این بازی در آن است که اگر دانش آموزی در موقعی که شماره‌اش خوانده شد حواسش نبود و بلند نشد از دور بازی کنار می‌رود و دیگران حق ندارند شماره? او را بگویند که اگر دچار این اشتباه شوند آن‌ها هم حذف خواهند شد در پایان دو نفر برنده خواهند شد.

قوانین بازی یک مرغ دارم:
1. به محض خواندن شماره بلافاصله (1 ثانیه) باید دانش آموز بلند شود در غیر این صورت حذف خواهد شد.

2. اگر در موقع خواندن شماره مثلاً (4) شماره 5 یک لحظه کوتاه از سر جایش بلند شد او هم حذف خواهد شد.

 

3. هر بازیکنى شماره‌اى را بگوید که قبلاً سوخته باشد، مى‌سوزد و از بازی خارج می شود.

 
گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته


 
<      1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
شنبه 100 فروردین 21
امروز:   679 بازدید
دیروز:   647  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
اگه باحالی بیاتو
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
Different.fdan
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com