سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
آنکه با کسی که از مدارایش ناگزیر است مدارا نمی کند، حکیم نیست . [امام علی علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

داریوش فرهنگ سوسن تسلیمی, علت مهاجرت سوسن تسلیمی, عکسهای جدی

سوسن تسلیمی یکی از بازیگران موفق ایرانی است که در سوئد زندگی می کند

 

بیوگرافی سوسن تسلیمی+ عکس و علت طلاق

سوسن تسلیمی متولد 1328 هنر پیشه و کارگردان تئاتر و سینمای ایرانی است که هم اکنون در کشور سوئد زندگی می کند. مهمترین آثاری که در آن ایفای نقش کرده شامل فیلم هایی مانند چریکه تارا، مرگ یزدگرد، باشو غریبه کوچک و شاید وقتی دیگر می باشد. او اغلب در فیلم های آقای بیضایی بازی کرده است. در این مقاله با بیوگرافی این هنرمند معروف بیشتر آشنا خواهید شد.

چکیده ای از بیوگرافی سوسن تسلیمی

نام و نام خانوادگی: سوسن تسلیمی

تاریخ تولد: بهمن سال 1328

محل تولد: رشت

پیشه: بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما

وضعیت تاهل: مجرد

 

بیوگرافی سوسن تسلیمی

سوسن در بهمن سال 1328 در شهر رشت متولد شد. او در یک خانواده سینمایی و فرهنگ دوست رشد یافت. پدرش خسرو تسلیمی، مدیر تولید و تهیه کننده بود و مادرش منیره آخوندنیا بازیگر بوده است. برادر او سیروس تسلیمی فیلمنامه نویس و تهیه کننده و بازیگر می باشد. 

 

 او کار خود را با بازیگری تئاتر در سال 1350 آغاز کرد و سپس در همین رشته به تحصیل پرداخت. در دوران دانشجویی با افراد سرشناس و مشهوری مانند داریوش فرهنگ، هرمز هدایت، مهدی هاشمی، بیژن مفید و بهرام بیضایی همکاری داشته است. او برای اولین بار در سال 1357 وارد سینما شد و در فیلم چریکی تارا کاری از بهرام بیضایی ایفای نقش کرد.

او در همان سالهای اول فعالیت خود که وارد تئاتر شد با داریوش فرهنگ آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج آنها شد.

 

آغاز فعالیت سوسن تسلیمی در زمینه تئاتر

 

تصاویر سوسن تسلیمی , سوسن تسلیمی, عکس سوسن تسلیمی

عکس سوسن تسلیمی 

 

سوسن تسلیمی در سال 1350 وارد گروه حرفه ای تئاتر می شود و بازیگری تئاتر را در این گروه به رهبری آربی آوانسیان می آموزد. سپس وارد رشته تئاتر در دانشگاه هنرهای زیبای تهران می شود و در سال 1352 از این رشته فارغ التحصیل می شود.

 

ورود سوسن تسلیمی به عرصه سینما

 

عکس سوسن تسلیمی, عکسهای سوسن تسلیمی, عکس های سوسن تسلیمی

اولین اثر سینمایی سوسن تسلیمی فیلم چریکه تارا بود

 

سوسن تسلیمی بیشتر در آثار بهرام بیضایی هنر نمایی می کند و به عنوان بازیگر اصلی در فیلم های او ظاهر می شود. اولین اثر سینمایی که در آن ایفای نقش کرد فیلم چریکه تارا بود که کارگردانی آن را بهرام بیضایی بر عهده داشت. این فیلم در سال 1357 و همزمان با حوادثی که منجر به انقلاب شد تولید می شود و به همین علت نیمه تمام می ماند و در سال 1360 تکمیل می شود.

 

چریکه تارا اولین فیلم تاریخ سینمای ایران بود که موفق به شرکت در جشنواره فیلم کن فرانسه شد. سوسن تسلیمی در این فیلم در نقش یک زن مقتدر بازی درخشانی داشت و در جشنواره سن سباستین مورد تقدیر قرار گرفت. با متوقف شدن چریکه تارا سوسن تسلیمی نیز برای مردم ناشناس باقی می ماند.

 

او در سریال معروف سربداران به کارگردانی محمد علی نجفی بازی می کند و با بازی بی نظیرش در این سریال می درخشد و به چهره ای معروف تبدیل می شود.

او در سال 1350 در تله تئاتر روسپی بزرگوار و در سال 1352 در حلقه جادو که از کارهای تلویزیونی ایشان بود بازی می کند.

 

او در سریال سربداران در نقش فاطمه بازی کرد و یک چهره مقتدر و فعال از یک زن را به تصویر کشید به طوری که در تاریخ بازیگری ایران و جهان بی سابقه بود. 

 

او در سال 1364 در فیلم مادیان با کارگردانی علی ژکان بازی کرد. این فیلم موفق تحسین منتقدان را در پی داشت. وی در سال بعد در فیلم طلسم ساخته داریوش فرهنگ ایفای نقش کرد. او در این فیلم که بر اساس نمایشنامه قلعه کولاک نوشته بهرام بیضایی بود در نقش یک زن مطیع و آرام بازی متفاوتی از خود ارائه می دهد. این فیلم در 5 رشته در پنجمین جشنواره فیلم فجر نامزد شد و یکی از آثار مهم داریوش فرهنگ بود.

 

سوسن تسلیمی بازیگر اصلی فیلم های بهرام بیضایی

 

داریوش فرهنگ سوسن تسلیمی, علت مهاجرت سوسن تسلیمی, عکسهای جدید سوسن تسلیمی

سوسن تسلیمی با فیلم سربداران به شهرت رسید

 

سوسن تسلیمی از بازیگران محبوب بهرام بیضایی بود و از همان آغاز همکاری این دو هنرمند ، سوسن تسلیمی در تمام مراحل تولید فیلم شرکت می کرد. آنها حتی در مرحله تدوین هم باهم همکاری می کردند. 

 

او حتی در سال 1365 ایده ساختن فیلمی را به بهرام بیضایی می دهد که متأثر از سال های جنگ بود و این ایده مورد قبول آقای بیضایی قرار می گیرد که حاصل آن تولید فیلمی به نام باشو غریبه ای کوچک می باشد.

 

عکسهای سوسن تسلیمی, عکس های سوسن تسلیمی, بیوگرافی سوسن تسلیمی

عکس نوجوانی و جوانی سوسن تسلیمی

 

این فیلم اگر چه به موضوع دفاع مقدس می پردازد اما به علت سلیقه مدیران فرهنگی متوقف می شود و تا سال 1368 اکران نمی شود. در این زمان او دیگر در ایران حضور نداشت و موفق به تماشای این فیلم در کنار مخاطبان داخل ایران که یکی از آثار موفق ایشان بود نشد.

 

زمانی که این فیلم اکران شد استقبال زیادی از طرف منتقدان را در پی داشت. به طوری که حتی منتقدان سخت گیری مانند مسعود فراستی از این اثر بسیار استقبال کرد و آن را تحسین کرد و در مورد بازی بی نقص سوسن تسلیمی سخن گفت. علاوه بر این ایشان منتقدان سینمایی زیادی در این فیلم از بازی بی نظیر تسلیمی تمجید کردند و آن را به عنوان بهترین بازی در تاریخ سینمای کشور عنوان کردند و آن را در گروه بهترین فیلم های تاریخ سینمای کشور قرار دادند.

 

 

فعالیت سوسن تسلیمی در زمینه کارگردانی

 

سوسن تسلیمی, علت مهاجرت سوسن تسلیمی, عکسهای جدید سوسن تسلیمی

 سوسن تسلیمی بازیگر

 

اولین اثر او در زمینه کارگردانی در فیلم حادثه قریب الوقوع بود که در جشنواره فیلم گوتنبرگ به عنوان فیلم افتتاحیه به نمایش در آمد. بعد از آن او بیشتر به کارگردانی پرداخت. او همچنین کارگردانی سه فیلم سریالی برای تلویزیون سوئد را بر عهده داشته است که یکی از آنها یک فیلم سه ساعته به نام "عشق، عشق، عشق" می باشد که در مورد زندگی یک مادر و دختر سوئدی است و بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت.

 

سپس یک فیلم چهار ساعته به نام بازداشتگاه را کارگردانی کرد. او علاوه بر این در زمینه تئاتر نیز چند اثر را کارگردانی کرد. که از جدید ترین کارهای او مدیرعامل نام دارد.

 

 

مهاجرت سوسن تسلیمی به سوئد

 

عکسهای جدید سوسن تسلیمی, فیلم های ساخت سوسن تسلیمی, تصاویر سوسن تسلیمی

سوسن تسلیمی  

 

وی در سال 66 و بعد از اینکه در فیلم شاید وقتی دیگر به کارگردانی بهرام بیضایی بازی کرد ممنوع الکار شد و برای ادامه فعالیت در این عرصه هنری چاره ای جز مهاجرت از ایران نداشت. به این ترتیب او تصمیم می گیرد از ایران مهاجرت کند و ایران یکی از بازیگران با استعدادش را از دست داد.

او بعد از ورود به سوئد در فیلم مرز به کارگردانی رضا پارسا بازی کرد. اما بعد از این بیشتر روی بازیگری و نمایش نامه نویسی و تدریس تئاتر تمرکز می کند.

 

زندگی شخصی و ازدواج سوسن تسلیمی

 

تصاویر سوسن تسلیمی , سوسن تسلیمی, عکس سوسن تسلیمی

سوسن تسلیمی در کنار همسر سابقش داریوش فرهنگ

 

سوسن تسلیمی در سال های اولیه فعالیت خود به عنوان بازیگر با داریوش فرهنگ در گروه تئاتر آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج آنها شد. آنها صاحب دختری به نام توکا شدند ولی بعد از چند سال به علت تصمیم سوسن برای مهاجرت به اروپا در سال 1366 از هم جدا شدند. خود ایشان علت جدایی را اختلاف سلیقه عنوان می کند.

سوسن تسلیمی بعد از بازی در مرگ یزد گرد برای همیشه از تئاتر ایران جدا می شود.

 

فهرست برخی از آثار سوسن تسلیمی

سینما

چریکه تارا 1357   مرگ یزد گرد 1361
مادیان 1364  باشو غریبه ای کوچک 1365 
طلسم 1365  شاید وقتی دیگر 1366 

 

تلویزیون

روسپی بزرگوار 1350  حلقه جادو 1352 
سربداران 1363  --- 

 

تئاتر

مرگ یزدگرد 1370  زیر زمین 
دایره گچی قفقازی   زنده به گور
خواهر من باغی است با حصار  پیر مرد مضحک 
خلوت خفتگان  سواری درآمد 
داستانی نه تازه   عروسی خون
کالگولا  انسان و حیوان و تقوا 
ایولف کوچک   نامه هایی از من به خانواده ام
ترس و نکبت رایش سوم باغ آلبالو
شهر کوچک ما روسپی بزرگوار
وای بر مغلوب با خشم به یاد آور
 امشب از خود می سازیم چشم اندازی از پل 

 

گردآوری :بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: ورزشکاران

 

بیوگرافی رود گولیت, رود گولیت بازیکن فوتبال هلندی,رود گولیت بازیکن فوتبال

بیوگرافی رود گولیت

 

بیوگرافی و عکس های رود گولیت

رود گولیت (متولد 1 سپتامبر 1962) مربی و بازیکن سابق فوتبال هلندی است. وی کاپیتان تیم ملی هلند فاتح جام ملت های اروپا 1988 بود. رود گولیت در سال 1987 بهترین بازیکن فوتبال اروپا و در سال های 1987 و 1989 بازیکن سال جهان از طرف مجله? ورلد ساکر شناخته شد. مهاجمی با موهای بافته بلند که در اواخر دهه 80 میلادی از بهترین بازیکنان جهان بود.

چکیده ای از بیوگرافی رود گولیت:

نام کامل: Ruud Gullit

تاریخ تولد: 1 سپتامبر 1962

محل تولد: آمستردام، هلند

قد: 1?89 متر( 6 فوت 2 اینچ)

پست: هافبک/ مهاجم

 

بیوگرافی رود گولیت:

رود گولیت در تاریخ اول سپتامبر سال 1962 در آمستردام هلند به دنیا آمد. مادر گولیت، ریا دیل هلندی و پدرش، جرج گولیت از سورینام بودند. پدر وی در تیم ملی فوتبال سورینام بازی می کرد. از آنجایی که پدر او خانواده دیگری هم داشت، وی پیش مادر و پدربزرگش زندگی می کرد. اسم رسمی او هم رود دیل است.

 

هنگامی که 16 ساله بود و هنگامی که نخستین قرارداد حرفه ای اش را امضا کرد، نامش را به رود گولیت تغییر داد، زیرا اعتقاد داشت که این نام برای یک فوتبالیست بزرگ، بهتر به گوش می خورد. او را بخاطر موهای فری و پرپشتش، لاله سیاه می نامند.

 

بیوگرافی رود گولیت, رود گولیت بازیکن فوتبال هلندی,رود گولیت بازیکن فوتبال

رود گولیت بازیکن فوتبال هلندی

 

نخستین باشگاه اف سی هارلم

در سال 1978 گولیت به باشگاه اف سی هارلم پیوست. باشگاهی که مربیگری ان بر عهده" بری هاگوس" بود. گولیت در نخستین فصل حضورش در این باشگاه تنها 16 سال سن داشت و 3 سال در این تیم توپ زد. گولیت در مدت حضورش در این باشگاه 91 بار به میدان رفت و 32 گل به نتیجه رساند. در آخرین فصل حضور گولیت در این باشگاه وی بهمراه همبازیانش توانستند برای نخستین بار مجوز حضور در بازیهای اروپایی را با کسب مقام چهارم به دست اورند.

 

حضور در تیم ملی هلند

رودگولیت نخستین بازی ملی اش را اول سپتامبر سال 1981 در مقابل تیم ملی سوئیس برای هلند در حالی که تنها 19 سال شن داشت انجام داد. او در آن بازی به جای فرانک ریکارد- او هم نخستین بازی اش را در تیم ملی انجام می داد- وارد زمین شد. گولیت در سال 1986 کاپیتان تیم ملی هلند شد. تیم ملی هلند که نتوانسته بود به جام جهانی 1986 مکزیک راه پیدا کند، تصمیم داشت تیم جدیدی را حول محور گولیت بسازد.

 

گولیت در سال 1987 بعنوان برترین فوتبالیست اروپا و هم بهترین بازیکن جهان انتخاب شد. این انتخاب غیرمنتظره بود، چراکه او تاآن زمان هیچ موفقیت بین المللی بدست نیاورده بود. وی جایزه اش را به نلسون ماندلا، که آن هنگام هنوز در زندان بود، تقدیم کرد.

 

باشگاه های رودگولیت

- اف سی هارلم

- فاینورد

- آیندهوون

- میلان

- سمپدوریا

- چلسی

 

بیوگرافی رود گولیت, رود گولیت بازیکن فوتبال هلندی,رود گولیت بازیکن فوتبال

دوران سرمربیگری رودگولیت

 

افتخارات رودگولیت:

- قهرمان جام ملت های اروپا، 1988

- قهرمان جام باشگاه های اروپا 1989 و، 1990

- قهرمان جام باشگاه های جهان 1989 و، 1990

- قهرمان سوپر جام اروپا 1989 و، 1990

- قهرمان سری A ایتالیا 1988، 1992 و 1993

- مرد سال فوتبال جهان 1987 و 1989

 

 

تیم ملی:

64 بازی، 16 گل

حضور در جام جهانی:یک دوره( 1990) 4 بازی

یک گل کاپیتان سورینامی الاصل تیم هلند در دهه 80 فوتبال حرفه ای را سال 1979 در هارلم شروع کرد

 

 

دوران سرمربیگری رودگولیت

چلسی تابستان 1996 جوان ترین مربی تاریخ فوتبال انگلیس، قهرمان جام حذفی

نیوکاسل1998 عنوان سرمربی تیم نیوکاسل

در فصل 05- 2004 مربی فاینورد روتردام هلند

از 8 نوامبر سال 2007 تا 11 آگوست 2008 نیز مربی تیم لس آنجلس گالکسی آمریکا

در 18 ژانویه 2011 گولیت بعنوان سرمربیگری تیم ترک گوروژنی از تیمهای لیگ روسیه

 

زندگی خصوصی رود گولیت

رود گولیت تا به حال سه بار ازدواج کرده است :با نخستین همسرش، ایوون دو وریس از سال 1984 تا 1991 زندگی کرد و از وی دو دختر به نام های فلیسیتی و شارماین دارد. 1994 با کریستینا پنزای ایتالیایی ازدواج کرد که دو فرزند هم به نام های کوئینسی و شین دارند. آن ها در سال 2000 از یکدیگر جدا شدند. تنها یک ماه بعد از آن، با همسر فعلی اش، استله کرایف، برادرزاده یوهان کرایف ازدواج کرد. این دو هم دو فرزند به نام های جوئل و ماکسیم دارند.

 

تصاویر رود گولیت

 بیوگرافی رود گولیت, رود گولیت بازیکن فوتبال هلندی,رود گولیت بازیکن فوتبال

زندگینامه رود گولیت

 

بیوگرافی رود گولیت, رود گولیت بازیکن فوتبال هلندی,رود گولیت بازیکن فوتبال

باشگاه های رودگولیت

 

بیوگرافی رود گولیت, رود گولیت بازیکن فوتبال هلندی,رود گولیت بازیکن فوتبال

افتخارات رودگولیت

 

گردآوری: بخش ورزشی بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

فیلم های سعید پور صمیمی, سعید پور صمیمی , تصاویر سعید پور صمیمی

سعید پور صمیمی یکی از بازیگران پیشکسوت سینما و تئاتر می باشد

 

بیوگرافی و عکس های سعید پورصمیمی بازیگر

سعید پور صمیمی متولد 9 اسفند سال 1322 در تهران ، بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر می باشد. او در بازی نقش های دوم استاد است و تا کنون موفق به کسب سه سیمرغ بلورین برای فیلم های ناخدا خورشید، تحفه ها و پرده آخر برای بهترین بازیگر نقش دوم شده است. در دومین جشنواره کمدی گل آقا از او به عنوان پیشکسوت سینمای کمدی تقدیر شد.

چکیده ی بیوگرافی سعید پور صمیمی

نام و نام خانوادگی: سعید پور صمیمی

تاریخ تولد: 9 اسفند سال 1322

محل تولد: تهران

پیشه: بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما

وضعیت تأهل: متأهل

 

بیوگرافی سعید پورصمیمی

 

آثار سعید پور صمیمی, همسر سعید پور صمیمی, سعید پور صمیمی

سعید پورصمیمی در فیلم کلمبوس

 

آقای پور صمیمی در 9 اسفند سال 1322 در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه تهران می باشد. او فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد ولی شهرت او بیشتر به خاطر بازی در سینما و تلویزیون است.

 

آغاز فعالیت هنری سعید پور صمیمی

 

 بیوگرافی سعید پور صمیمی, عکس های سعید پور صمیمی, زندگی نامه سعید پور صمیمی

سعید پورصمیمی بازیگر

 

آقای پور صمیمی کار خود را با تئاتر آغاز می کند. شروع کار بازیگری او مربوط به سال  1340 با تشکیل گروه بازار گاه و با همکاری عباس یوسفیانی، پرویز پور حسینی، اسماعیل پور حسینی، پرویز فنی زاده و ... می باشد. 

 

او دوره بازیگری خود را در دانشگاه هنر های زیبا  در شهر رشت به اتمام رساند و بعد از آن کارمند اداره تئاتر شد و سپس کارمند واحد نمایش صدا و سیما شد و فعالیت خود را در زمینه کارگردانی نمایش های صحنه ای و تلویزیونی و نوشتن نمایشنامه ادامه داد.

از جمله کار های او در زمینه تئاتر شامل آندورا، پژوهشی ژرف و سترگ، استثناء و قاعده، ریچارد سوم ، بازرسی، خسیس و هنر می باشد.

 

او برای اولین بار در سال 1354 و زمانی که 32 سال داشت در سریال سلطان صاحب قرآن به کارگردانی علی حاتمی جلوی دوربین رفت و از آن زمان به بعد بیشترین وقت خود را تا انقلاب به فعالیت در تئاتر گذراند.

 

فعالیت سعید پورصمیمی در سینما

آقای پور صمیمی فعالیت خود در زمینه سینما را در سال 1365 و با بازی در فیلم ناخدا خورشید به کارگردانی آقای ناصر تقوایی آغاز کرد.

او به خاطر بازی در این نقش موفق به دریافت جایزه لوح زرین بهترین بازیگر نقش مکمل از جشنواره فجر شد. وی بعد از این موفقیت یک بار دیگر موفق شد در سال 1366 برای نقش مکمل در فیلم تحفه ها جایزه لوح زرین را دریافت کند. در سال 1369 برای بازی در فیلم پرده آخر موفق به دریافت سیمرغ بهترین بازیگر مکمل مرد از جشنواره فجر شد.

از جمله آثار تلویزیونی او می توان به مجموعه های تلویزیونی در پناه تو، ماه عسل و شبی از شب ها اشاره کرد. 

فعالیت های دیگر سعید پور صمیمی

 

عکس های سعید پور صمیمی, زندگی نامه سعید پور صمیمی, سعید پور صمیمی بازیگر

سعید پور صمیمی در فیلم برگ جان 

 

آقای پور صمیمی علاوه بر بازیگری و کارگردانی در زمینه نویسندگی نیز فعالیت داشته است و از نویسندگان با تجربه می باشد. از جمله آثار وی می توان به کتاب آزادی به سرزمین خود باز می گردد ، کتاب آشغال سازان و کتاب کاخ نیرنگ اشاره کرد.

 

 

زندگی خصوصی و ازدواج سعید پور صمیمی

 

 سعید پور صمیمی و همسرش, تصاویر سعید پور صمیمی, آثار سعید پور صمیمی

عکس های جدید سعید پورصمیمی 

 

سعید پور صمیمی سال هاست که ازدواج کرده است و متأهل می باشد اما در این مورد علاقه به توضیح جزئیات ندارد.

 

همسر سعید پور صمیمی, سعید پور صمیمی, بیوگرافی سعید پور صمیمی

سعید پور صمیمی موفق به کسب سه سیمرغ بلورین شده است

 

فیلم های سعید پور صمیمی

 ناخدا خورشید 1365 تحفه‌ها 1366 
 هی جو 1367 تا غروب 1367 
پرده آخر 1369  مدرسه پیرمردها 1370 
 دلشدگان 1370 آبادانی ها 1371 
عشق طاهر 1378  زیر آواز باران 1381 
 زشت و زیبا 1377 چهره 1373 
 سرزمین خورشید 1375 ایران سرای من است 1377 
 نسل سوخته 1378 عروش آتش 1378 
اینجا چراغی روشن است 1381  معادله 1382 
 تب 1381 قاعده بازی 1384 
تک درخت‌ها 1386  یه حبه قند 1389 
بوسیدن روی ماه 1390   -

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

آیچا آیشین توران,بیوگرافی آیچا آیشین توران,عکس های آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران، بازیگر اهل ترکیه

 

عکس ها و بیوگرافی آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران برای بازی برجسته خود در مجموعه تلویزیونی مریم در سال های 2017 و 2018 توانست جوایز متعددی را از آن خود کند. 

چکیده ای از بیوگرافی آیچا آیشین توران

نام: آیچا آیشین توران

تاریخ تولد:  25 ماه اکتبر 1992

محل تولد: سینوپ، ترکیه

محل زندگی: شهر استانبول

محل تحصیل: دانشگاه استانبول

شغل: بازیگر

سال های فعالیت :2011 - تاکنون

 

بیوگرافی آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران (زاده 25 اکتبر 1992 در شهر سینوپ)، بازیگر اهل ترکیه است. آیچا آیشین توران پنج برادر و یک خواهر بزرگ تر دارد و خودش آخرین فرزند خانواده است. آیشین توران از همان سنین کودکی به بازیگری و نوازندگی ویولن علاقه داشت و بعدها در رشته فیلم در دانشکده سینما، تلویزیون و رادیو دانشگاه استانبول مشغول به تحصیل شد و کلاسهای بازیگری را هم در تئاتر قضنفر اوجان و گونول اولکو گذراند.

 

آیچا آیشین توران,بیوگرافی آیچا آیشین توران,فیلم های آیچا آیشین توران

تصاویر آیچا آیشین توران

 

آغاز فعالیت هنری  آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران در سال 2013 با نقش مروه در مجموعه تلویزیونی "شفکات تپه" برای نخستین بار در تلویزیون حضور پیدا کرد و بعضی منابع دیگر حضور در مجموعه تلویزیونی "گوش کن عشقم" را نخستین تجربه تلویزیونی وی نام برده اند. ولی در هر صورت آیچا آیشین توران با مجموعه تلویزیونی "رز سیاه" و ایفای نقش ادا به شهرت رسید و با بازی در فیلم سینمایی "خطرناک دوست داشتنی"هم بازی در سینما را تجربه کرد.

 

آیچا آیشین توران,زندگینامه آیچا آیشین توران,تصاویر آیچا آیشین توران

جدیدترین عکس های آیچا آیشین توران

 

جوایز و افتخارات آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران برای بازی برجسته خود در مجموعه تلویزیونی مریم در سال های 2017 و 2018 توانست جوایز متعددی را از آن خود کند. از جمله در مراسم اهدای جوایز پروانه طلایی سال 2017 جوایز بهترین زوج تلویزیونی و بهترین بازیگر زن را بدست آورد.

 

آیچا آیشین توران,تصاویر اینستاگرام آیچا آیشین توران,تصاویر آیچا آیشین توران

تصاویر اینستاگرام آیچا آیشین توران

 

 

 همچنین آیچا آیشین توران در سال 2018 مجدداً برای همین مجموعه تلویزیونی جوایز بهترین زوج تلویزیونی و بهترین اجرا توسط بازیگر زن را در مراسم اهدای جوایز پروانه طلایی و جایزه بهترین بازیگر زن تلویزیونی را در مراسم اهدای جوایز ستاره طلایی نوجوانان ترکیه دریافت کرد.

 

آیچا آیشین توران,زندگینامه آیچا آیشین توران,تصاویر آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران، بازیگر معروف ترکیه ای 

 

 

فیلم های آیچا آیشین توران

سال

فیلم

شخصیت

2011_2013 گوش کن عشقم گلفام
2013_2016 رز سیاه ادا
2015 خطرناک دوست داشتنی زلیش
2016 آلتین سویلر بورجو
2017_2018 مریم مریم
2018_2019 محافظ لیلا
2020 زمهری فیروزه

 

تصاویر آیچا آیشین توران:

 

آیچا آیشین توران,بیوگرافی آیچا آیشین توران,عکس های آیچا آیشین توران

عکس های جدید آیچا آیشین توران

 

آیچا آیشین توران,فیلم های آیچا آیشین توران,زندگینامه آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران 

 

آیچا آیشین توران,بیوگرافی آیچا آیشین توران,زندگینامه آیچا آیشین توران

تصاویر اینستاگرام آیچا آیشین توران

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

تصاویر کیران هایندز, فیلم های کیران هایندز, کیران هایندز بازیگر

کیران هایندز بازیگر ایرلندی 

 

بیوگرافی و عکس‌های کیران هایندز بازیگر ایرلندی

کیران هایندز متولد 9 فبریه سال 1953 بازیگر ایرلندی است ، اصالتاً بلفاست ، ایرلند شمالی است. هندز ، بازیگری با شخصیت های همه کاره ، نقش هایی از شخصیت های شرور تا قهرمان بازی کرده است و در فیلم های سینمایی از جمله مجموع همه ترس ها ، جاده به هلاکت، مونیخ، خون وجود خواهد داشت، هری پاتر و یادگاران مرگ - قسمت 2، تینکر بازی کرده است.

چکیده ای از بیوگرافی کیران هایندز 

نام و نام خانوادگی: کیران هایندز

تاریخ تولد: 9 فوریه 1953

محل تولد: بلفاست ایرلند

پیشه: بازیگر

وضعیت تأهل: متأهل

 

بیوگرافی کلی کیران هایندز

 

کیران هایندز بازیگر, همسر کیران هایندز, فرزندان کیران هایندز

عکس دوران جوانی کیران هندز  

 

کیران هایندز بازیگر باسابقه ایرلندی است. او در طول چهار دهه فعالیت حرفه ای خود ، بیش از صد اعتبار سینمایی و تلویزیونی جمع آوری کرده است. هندز که اهل بلفاست بود ، در خانواده ای کاتولیک بزرگ شد و علاقه اولیه ای به رقص پیدا کرد.

 

او در ابتدا حرفه ای را در زمینه حقوق دنبال کرد تا اینکه توجه خود به سمت بازیگری تغییر پیدا کرد. وی پس از تحصیل این هنر در آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک حرفه ای خود را روی صحنه آغاز کرد.

 

اولین نمایشنامه او در سال 1976 در تئاتر شهروندان گلاسکو به نام سیندرلا بود. در سال 1977 ، او اولین نمایش خود را در قسمتی از مجموعه تلویزیونی تاریخی "خارج از گذشته" انجام داد. او اولین نمایش خود را در فیلم ماجراجویی فانتزی "Excalibur" در سال 1981 انجام داد.

 

در سالهای بعد ، هندز تصویری به یاد ماندنی از شخصیت های مختلف را در هر سه رسانه هنرهای نمایشی نوشته است. وی برنده جوایز متعددی از جمله جایزه پیشرفت شغلی در جشنواره بین المللی فیلم دوبلین 2010 و دو جایزه Behind the Voice Actors در سال 2014 به عنوان بخشی از گروه آوازی در فیلم انیمیشن 2013 "یخ زده" شده است.

 

دوران کودکی و اوایل زندگی کیران هایندز 

 

عکس های کیران هایندز, زندگی نامه کیران هایندز, کیران هایندز و همسرش

کیران هایندز در آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک فارغ التحصیل شد

 

کیران هایندز متولد 9 فوریه 1953 در بلفاست، ایرلند شمالی، پسر بازیگر آماتور مویا کیران هایندز و دکتر و معلم مدرسه، جری کیران هایندز است. او چهار خواهر دارد: کایتریونا ، برونا ، جراردین و مویا. این خانواده کاتولیک بودند و در شمال بلفاست ساکن بودند.

 

هندز در سنین جوانی شروع به یادگیری رقص کرد. او در مدرسه ابتدایی خانواده مقدس و کالج سنت ملاچی تحصیل کرد. در ابتدا، او می خواست حرفه حقوقی را دنبال کند و در دانشگاه کوئینز بلفاست ثبت نام کرد. با این حال، او بعداً متقاعد شد که پیشه واقعی او در زندگی بازیگری است. او بعداً برای تحصیل در آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک ، از تحصیل در ملکه کوین صرف نظر کرد ، جایی که در سال 1975 فارغ التحصیل شد.

 

فعالیت کیران هایندز در تئاتر

 

فرزندان کیران هایندز, کیران هایندز, بیوگرافی کیران هایندز

عکس های جدید کیران هایندز 

 

کیران هایندز اولین نمایش خود (سیندرلا) را در سال 1976 اجرا کرد. در اواخر دهه 1970 و اواسط 1980 ، او به طور منظم در تولیدات مختلف در تئاتر شهروندان ظاهر می شد. 

در سال 1987 ، او به گروه بازیگران پیتر بروک با عنوان "مهاباراتا" در نقش اشواتامان پیوست.

 

براساس حماسه سانسکریت "Mahabharata" ، نمایشنامه اصلی فرانسه در سال 1985 نه ساعت طول کشید. برای یک مینی سریال تلویزیونی به مدت شش ساعت و برای سینما و دی وی دی حدود سه ساعت قرارداد بسته شد. هندز همچنین به شرکت رویال شکسپیر وابسته بوده است.

 

 عکس های کیران هایندز, زندگی نامه کیران هایندز, کیران هایندز و همسرش

کیران هایندز در فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ ایفای نقش داشته است

 

در سال 1999 ، برای بازی در نقش لری در لندن و برادوی در تولیدات «نزدیکتر» پاتریک ماربر ، هندز جایزه تئاتر جهان برای بهترین فیلم اول را در نیویورک و جایزه حلقه منتقدان بیرونی را برای دستاورد ویژه دریافت کرد.

از دیگر آثار برجسته تئاتر او می توان به "بازی یالتا" (2001) ، "دریانورد" (08-2007) و "پرندگان" (2009) اشاره کرد.

 

فعالیت کیران هایندز در سینما و تلویزیون 

 

فیلم های کیران هایندز, کیران هایندز بازیگر, همسر کیران هایندز

اولین تجربه ی کیران هایندز در تلویزیون در سال 1997 بود

 

کیران هایندز اولین حضور سینمایی خود را در فیلم "Excalibur" (1981) با فیلم درام "عروس دسامبر" (1991) ، درام عاشقانه "حلقه دوستان" (1995) و درام اروتیک فرانسوی-ایتالیایی "Il tempo dell"amore" دنبال کرد. "، (1999).

 

در فیلم جنایی 2002  ‘Road to Perdition’، هندز فضای مشترکی را با تام هنکس ، پل نیومن ، جود لاو و جنیفر جیسون لی به اشتراک گذاشت. او در درام تاریخی «مونیخ» محصول سال 2005 استیون اسپیلبرگ نقش سرباز سابق و نظافتچی اسرائیلی کارل را بازی کرد.

 

او با دانیل دی لوئیس در فیلم درام زندگینامه ای پل توماس اندرسون در سال 2007 با نام «خون خواهد بود» همکاری کرد.

 

تصاویر کیران هایندز, فیلم های کیران هایندز, کیران هایندز بازیگر

عکس کیران هایندز  

 

در فیلم "هری پاتر و یادگاران مرگ - قسمت 2" (2011) ، هندز در مورد اببرفورت دامبلدور ، برادر آلبوس دامبلدور ، به نگارش پرداخت. او در سال 2011 در فیلم هیجان انگیز جاسوسی «جاسوس سرباز Tinker Tailor Sailier» در نقش Roy Bland («سرباز») بازی کرد.

 

 فرزندان کیران هایندز, کیران هایندز, بیوگرافی کیران هایندز

کیران هایندز  

 

 

در فیلم فانتزی موزیکال انیمیشنی رایانه ای دیزنی سه بعدی "Frozen" ، هندز برای نقش پادشاه ترول گرند پابی صداگذاری کرد.

او همچنین استپن وولف را در فیلم ابرقهرمانی زنده "Justice League" (2017) صدا گذاری کرد. او قرار است در فیلم کمدی "مرد لاغر" ظاهر شود.

 

همسر کیران هایندز, فرزندان کیران هایندز, کیران هایندز

کیران هایندز بازیگر

 

پس از اولین حضور تلویزیونی خود در قسمت 1977 ‘Out of the Past’ ، هندز در فیلم تلویزیونی "راهپیمایی طولانی" در 1980 ظاهر شد. در مینی سریال تلویزیونی 1994 "Seaforth" ، کیران هایندز نقش جان استیسی را بازی کرد. او در سریال تلویزیونی چهار قسمتی بی بی سی ‘Cold Lazarus’ (1996) نقش فیودور را بازی کرد.  

 

بین سالهای 2005 تا 2007 ، هندز گایوس ژولیوس سزار را در 13 قسمت از سریال HBO "Rome" به تصویر کشید. کیران هایندز در بهترین بازی خود روی پرده، کاریزمای طبیعی، شجاعت و نبوغ سیاسی شخصیت را به نمایش گذاشت.

 

خانواده و زندگی شخصی کیران هایندز 

 

کیران هایندز, بیوگرافی کیران هایندز, عکس های کیران هایندز

کیران هایندز و همسرش هلن پاتاروت 

 

کیران هایندز در سال 1987 با هلن پاتاروت بازیگر آشنا شد در حالی که هر دو آنها در گروه بازیگران "مهاباراتا" حضور داشتند. او در این پروژه نقش گانداری را بازی می کرد. آنها از آن زمان با هم بوده و در پاریس اقامت دارند. در سال 1991 ، این زوج صاحب یک دختر به نام Aoife شدند.

 

کیران هایندز دوست لیام نیسون است و در مراسم تدفین همسر نیسون، بازیگر زن ناتاشا ریچاردسون، در شمال ایالت نیویورک در سال 2009، به عنوان یک طرفدار شرکت کرد.

 

همسر کیران هایندز, فرزندان کیران هایندز, کیران هایندز

کیران هایندز بازیگر با سابقه و با تجربه 

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

همسر امید علیمردانی, ماشین امید علیمردانی, امید علیمردانی و همسرش

عکس امید علیمردانی در سریال همسرایی

 

بیوگرافی امید علیمردانی بازیگر + زندگی شخصی هنری 

امید علیمردانی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است که از سال 1377 فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرده است و در سال 1392 با ایفای نقش در سریال ستایش شناخته شد. وجه تمایزی که باعث شده است او با سایر بازیگران تفاوت داشته باشد قد کوتاه او است.

چکیده ای از بیوگرافی امید علیمردانی

نام : امید علیمردانی

تاریخ تولد : 2 مرداد 1364

محل تولد : تهران ، ایران

وضعیت تاهل : مجرد

تحصیلات : لیسانس فیلمسازی و کارگردانی

نوع حرفه : بازیگر

سال آغاز فعالیت : 1377

 

 تصویر امید علیمردانی, امید علیمردانی, بیوگرافی امید علیمردانی

تصویر امید علیمردانی در کنار مهران مدیری

 

بیوگرافی کامل امید علیمردانی

امید علیمردانی کارگردان ، بازیگر و فیلمنامه نویس کشورمان ایران در سال 1364 در لواسان تهران متولد شده است. امید علیمردانی مدرک کارشناسی را در رشته فیلم سازی و کارگردانی در دانشگاه هنر گذرانده است.

 

یکی از تفاوت های بسیار جالب او با سایر بازیگران ایرانی قد کوتاه او است.

این بازیگر با بازی در سریال ستایش در نقش رستم به یک چهره ماندگار تبدیل شد و بازی او مورد توجه اغلب بینندگان قرار گرفت.

 

تصویر امید علیمردانی, امید علیمردانی, بیوگرافی امید علیمردانی

امید علیمردانی در کنار امیر جعفری

 

آغاز حرفه بازیگری امید علیمردانی  

امید علیمردانی فعالیت خود را از سال 1377 زمانی که 9 سال داشت با تئاتر آغاز کرد و برای اولین بار در سال 1378 با سریال گل های آبی به کارگردانی حبیب الله کاسه ساز وارد قاب تلویزیون شد.

 

شهرت امید علیمردانی در سینما و تلویزیون

این بازیگر با سعید سهیلی بازی در سینما را تجربه کرد اما شهرت او با بازی و ایفای نقش رستم در سریال ستایش 2 از سال 1392 در کنار بازیگرانی مانند داریوش ارجمند و رامستین کبریتی رقم خورد.

 

فعالیت امید علیمردانی در تهیه کنندگی 

آقای امید علیمردانی از سال 1398 با فیلم سایلنت وارد عرضه تهیه کنندگی شده است و هنری نیز در نویسندگی و کارگردانی نیز دارد و در این زمینه نیز مشغول به فعالیت است.

امید علیمردانی به مطالعه کتاب و نویسندگی فیلمنامه علاقه فراوانی دارد.

 

الگو های امید علیمردانی در سینما و تلویزیون

امید علیمردانی در این باره می گوید در بازیگری الگو ی من آقای داریوش ارجمند هستند.

همچنین ذکر می کند که در انتظار نقش های متفاوت تری هستم زیرا انتظار دارم نویسندگان و کارگردان ها به من نقش متفاوتی بدهند.

 

نقش پیچیده امید علیمردانی در سریال ستایش 3

شخصیت من در فصل های قبلی سریال ستایش منفی بوده است و در فصل سوم سریال ستایش هم اتفاقاتی رخ می دهد که نقش من را بیشتر منفی جلو می دهد.

 

فیلم ها و سریال های امید علیمردانی

امید علیمردانی بازیگر کوتاه قامت کشورمان برای بار اول با بازی در سریال چهار چرخ به دنیای تلویزیون راه یافت و در جلوی دوربین قرار گرفت. او در این سریال به بازی در نقشی متفاوت پرداخت که برای خودش از جذابیت های ویژه ای برخوردار بود.

این هنرمند از طریق تهیه کننده به کارگردان این سریال جواد مزدآبادی معرفی شد و با بازی در نقش یک دزد مورد توجه مخاطبان این سریال قرار گرفت.

 

تصویر امید علیمردانی, امید علیمردانی, بیوگرافی امید علیمردانی

بازی امید علیمردانی

 

سریال دست بالای دست به کارگردانی  محسن یوسفی تجربه دیگر امید علیمردانی در تلویزیون بود که به واسطه هنرنمایی امید علیمردانی در نقش قبلی اش مورد توجه کارگردان این سریال قرار گرفت و برای بازی در این نقش انتخاب شد.

 

اما نقطه عطف بازیگری امید علیمردانی در تلویزیون مربوط به بازی امید علیمردانی در سریال ستاش است.بازیگر نقش رستم مباشر حشمت فردوس در فصل دوم سریال ستایش همان امید علیمردانی است که توانست به خوبی از عهده این نقش در این سریال بر آید.

 

امید مردانی بازی در فیلم هایی چون همسرایی ، فیلم دهه شصتیا ، چارچنگولی ، قصه پریا ، نارنجی پوش ، خفگی ، ستایش 2 و 3 ، چهار چرخ ، دست بالای دست ، دنیای گمشده و … را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.

 

نقش های مورد علاقه امید علیمردانی

امید علیمردانی در این باره که بیشتر دوست دارد چه نقش هایی را ایفا کند گفته است : یکی مساله که وجود دارد این است که فکر می کنند بیشتر باید از کوتاه قامتان بلند همت برای کار های طنز استفاده شود. در حالی که من کمتر نقش های کمدی را دوست دارم و از نقش های جدی بیشتر خوشم می آید و حتی در سریال های کمدی هم دوست دارم نقش های جدی را بازی کنم.

 

ازدواج و زندگی شخصی امید علیمردانی

این بازیگر مجرد است و و هنوز ازدواج نکرده است. در واقع تاکنون هیچ عکسی از امید علیمردانی و همسرش منتشر نشده است.

این بازیگر اصالتا اهل لواسان تهران است و اطلاعاتی از پدر و مادر این بازیگر در دسترس نیست.

 

 

امید علیمردانی و همسرش, قد امید علیمردانی, زندگی نامه امید علیمردانی

امید علمردانی در کنار جواد یساری

 

گزیده کاری امید علیمردانی در انتخاب نقش 

امید علیمردانی در این باره می گوید : بازی در تلویزیون را ترجیح می دهم چون بیشتر با آن دیده می شوم البته من صرفا برای دیده شدن بازی نمی کنم و به همین خاطر گزیده و با کارگردان های خوب و با تجربه کار می کنم.

 

اعتراض امید علیمردانی به بی توجهی به کوتاه قدان

امید علیمردانی درباره این که در سریال های تلویزیونی بیشتر چه نقش هایی به وی و افرادی که از لحاظ فیزیکی مشابه به او هستند داده اند گفت :یک مسئله این که فکر می کنند از کوتاه قدان فقط باید برای نقش های طنز استفاده کرد و این در حالی است که من به شخصه از نقش های جدی بیشتر خوشم می آید و حتی دوست دارم در سریال ها کمدی هم نقش های جدی داشته باشم .

 

او این دیدگاه را به کارگردانان نسبت داد و اظهار کرد بیشتر از این که نقص فیلمنامه نویس ها باشد کارگردانان انتخاب می کنند که چه کسی چه نقش را داشته باشد و کارگردان بر اساس یک شخصیت می گوید که باید لودگی بیشتری در کار باشد تا مخاطب بیشتر بخندد. الته خدا را شکر می کنم که این دیدگاه چندین سال است عوض شده است و نقش های جدی تری به ما پیشنهاد می شود.

 

 

همچنین این بازیگر به این موضوع اشاره کرد که بیشتر دوستان من اذیت می شوند از نقش هایی که به آنها داده می شود ، زیرا این نقش ها بیشتر در حد یک شاگرد مغازه است یا این که نقش های زیر خط فقر است در حالی که به نظرم اشکالی ندارد که در نقش های دیگری هم  نوشته شود ، نقش هایی که در واقعیت هم وجود داشته اند و دارند.

 

به عنوان مثال من دوستی دارم که در دوران دفاع مقدس به دلیل همین فیزیک بدنی توانسته است به خاکریز دشمن وارد شود و یا دوستی دارم که استاد دانشگاه است. اما این ها در سریال ها دیده نمی شوند.

 

"بیوگرافی

تصویر امید علیمردانی در کنار احسان علیخانی 

 

شایعاتی در خصوص فوت امید علیمردانی 

در 7 شهریور 1398 خبر درگذشت امید علیمردانی بر اثر سانحه تصادف در سایت های مختلف درج شد. اما ساعاتی بعد از انتشار این خبر امید علیمردانی بازیگر سریال ستایش با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود خبر سلامتی خود را به همه طرفداران خود اعلام کرد و خبر درگذشتش را که در رسانه ها منتشر شده بود را تکذیب کرد. 

 

امید علیمردانی با انتشار ویدئو در کنار گنبد منور ابا عبدالله الحسین (ع) نوشت :

در کنار کربلای معلی هستم در کنار بارگاه آقا عبدالله الحسین (ع) ، متاسفانه شایعه ای از من پر شده است که از طریق این متن خواستم بگویم حال بنده خوب است.

 

فعالیت امید علیمردانی در اینستاگرام

این بازیگر مانند سایر بازیگران دیگر در اینستاگرام فعالیت دارد و در آن عکس ها و ویدئو های از خود و زندگی روزمره ش با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد. همچنین برخی از سکانس هایی که د آن نقش داشته است را نیز در صفحه خود قرار می دهد.

 

آلبوم تصاویر امید علیمردانی

 

تصویر امید علیمردانی, امید علیمردانی, بیوگرافی امید علیمردانی

امید علیمردانی در کنار عوامل و دوستان پشت صحنه

 

امید علیمردانی, بیوگرافی امید علیمردانی, عکس های امید علیمردانی

امید علیمردانی در کنار محمدرضا گلزار

 

تصویر امید علیمردانی, امید علیمردانی, بیوگرافی امید علیمردانی

امید علیمردانی و مصطفی زمانی

 

گردآوری : دنیای بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

عکس های مینه توگای, بیوگرافی مینه توگای, زندگی نامه مینه توگای

مینه توگای بازیگر بااستعداد ترکیه ای است

 

بیوگرافی و عکسهای مینه توگای بازیگر ترکیه ای 

مینه توگای متولد 28 جولای 1987 در قونیه می باشد. وی یکی از بازیگران پر نبوغ و زیبا روی ترکیه به شمار می رود که پس از فارغ التحصیلی در مدرسه، وارد دانشگاه بازیگری در کنسرواتور دولتی استانبول شده است. از سری نقش های برجسته ی مینه توگای می توان به استانبول ظالم، گل رز سفید، آلیه و بوی توت فرنگی اشاره کرد. 

چکیده ای از بیوگرافی مینه توگای

نام اصلی: مینه توگای

تاریخ تولد: 28 جولای 1978

محل تولد: شهر قونیه در ترکیه

وضعیت تأهل: مجرد

 

عکس های مینه توگای, بیوگرافی مینه توگای, زندگی نامه مینه توگای

یکی از نقش های برجسته ی مینه توگای بازی در فیلم استانبول ظالم می باشد

 

بیوگرافی کامل مینه توگای

مینه توگای زاده ی 28 جولای 1878 میلادی در شهر قونیه واقع در ترکیه می باشد. این چهره از همان دوره ی طفولیت به ایفای نقش در فیلم و سریال علاقه مند بوده است.

مینه توگای به موجب علاقه ی فراوانی که به بازیگری داشته است پس از فارغ التحصیلی از مدرسه در سال 1998 وارد دانشگاه بازیگری در کنسرواتور دولتی استانبول شد. سپس پس از کسب مدرک کارشناسی حرفه ی تئاتر را در " semaver " دنبال کرد. وی همچنین در سال 2006 میلادی کارشناسی ارشد بازیگری را دریافت نمود. 

 

پدر مینه توگای افسر بازنشسته اهل ترکیه است و مادر او نیز خانه دار می باشد. 

مینه توگای با قد 170 سانتی متری یکی از بازیگران سرشناس اهل ترکیه به شمار می رود. این چهره به عنوان نقش اصلی یا مکمل زن جوایز متعددی را دریافت کرده است. 

مینه توگای در طول ساخت سریال های مختلف در نقش های مثبت و منفی ظاهر شده است. یکی از نقش های برجسته ی مینه توگای ایفای نقش در سریال استانبول ظالم می باشد.

 

مینه توگای بازیگر ترکیه ای, عکس اینستاگرام مینه توگای, جوایز مینه توگای

شب دوازدهم یکی فیلم های معروف مینه توگای است

 

آغاز فعالیت مینه توگای

نخستین تجربه ی بازیگری مینه توگای به سال 1997 به بازی در " Büyük Kulakl? Küçük Ay?" یا خرس کوچک گوش بزرگ اختصاص دارد. وی در دوره ی شرکت در تئاتر در کلاس های بازیگری مرکز هنری موژدات گزن شرکت نمود. مینه توگای در دوره ی شرکت در کلاس های بازیگری با همکارانی اعم از اوزگه اوزبرک و اوزگو نامال هم کلاس بود. 

 

سپس در سال 2002 با ایفای نقش در سریال " رز سفید" در قاب صدا و سیما ظاهر شد. البته این چهره قبل از حضور در فیلم رز سفید به عنوان یک چهره تبلیغاتی در قاب تلویزیون ترکیه به هنر نمایی پرداخته است. 

 

مینه توگای پس از کسب شهرت فراوان در فیلم های متعددی اعم از روزی روزگاری در نقش بهار، جزر و مد در نقش آندر سرز حضور یافت. 

یکی از فیلم های برجسته ای که مینه توگای در آن به ایفای نقش پرداخته است، استانبول ظالم نام دارد. این سریال در سال 2019 با ژانری رمانتیک، درام و اجتماعی به تولید رسید.

 

مینه توگای در سریال استانبول ظالم نقش دختری جاه طلب با عنوان شنیز را بر عهده دارد. 

از سری نقش های برجسته مینه توگای در عرصه ی تئاتر و بازیگری  می توان به دل درد، آن را عشق بنامید، شب دوازدهم و مجمع پرندگان، میم و زین اشاره کرد. 

 

مینه توگای قد و وزن, مینه توگای, عکس های مینه توگای

علاقه مینه توگای به ورزش یوگا 

 

مینه توگای در سریال استانبول ظالم

سریال استانبول ظالم محصول 1 آوریل 2019 است. این سریال به وسیله ی شرکت افشار فیلم تحت کارگردانی جودت مرجان، گوکچن اوستا و شنول سونمز به تولید رسیده است. 

استانبول ظالم با ژانری رمانتیک، حکایت از ماجرای دو خانواده در سطح های مختلف اجتماعی دارد. در ضبط این فیلم بازیگران برجسته ی ترکی اعم از دنیز اوگور، مینه توگای، بهار شاهین، برکر گوون، سرا کوتلوبی، سیمای بارلاس و اوزان دولونای حضور یافته اند. 

 

مینه توگای در سریال استانبول ظالم نقش شنیز، همسر أگاه و مادر داملا و جنک را بر عهده دارد. او زنی جاه طلب با راز های مخفیانه است. مینه در نقش شنیز سعی دارد با زیرکی ندیم را از خانه بیرون کند. بدین ترتیب سبب اعتیاد ندیم به مواد مخدر می گردد. 

 

مینه توگای بازیگر ترکیه ای, عکس اینستاگرام مینه توگای, جوایز مینه توگای

مینه توگای علاوه بر بازیگری مدل تبلیغاتی نیز می باشد

 

 

وضعیت تأهل و ازدواج مینه توگای

مینه توگای، بازیگر خوش چهره و پر نبوغ ترکی تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد. 

مینه توگای در سال 2011 میلادی برای مدتی با خواننده ی مشهور ترکی به نام امره آیدین در ارتباط بود. سپس با کارگردان و عکاس هنری به نام محمد تورگوت وارد رابطه شد. 

 

حدود پنج سال بعد، مینه توگای با یک بازیگر ایتالیایی به نام Gianfranco Russo رابطه ای عاشقانه را آغاز کرد. متأسفانه این رابطه ی عاشقانه نیز پس از یک سال به فرجام نرسید. 

 

 

مینه توگای در طی مصاحبه ای عنوان کرده است:" عشق در تمام لحظه های زندگی من وجود دارد. به ازدواج کردن فکر می کنم اما واهمه دارم. من فکر می کنم تا به امروز مردی که بتوانم برای همیشه بهش اعتماد کنم و تا آخر عمر از کنار او بودن لذت ببرم، سر راهم قرار نگرفته است." 

 

 مینه توگای بازیگر ترکیه ای, عکس اینستاگرام مینه توگای, جوایز مینه توگای

مینه توگای در فیلم زخم قلب ایفای نقش داشته است

 

علاقه مندی های مینه توگای

مینه توگای همانند سایر بازیگران برجسته در اقصی نقاط جهان به وسیله ی پیج اینستاگرام با طرفداران در ارتباط است. این چهره با اشتراک گذاری تصاویر شخصی و عکس های هنری به برقراری ارتباط نزدیک با طرفداران پرداخته است. 

 

مینه توگای در کنار بازیگری تجربه های متعددی را کسب کرده است. یکی از تجارب حائز اهمیت این چهره، به عنوان مدل تبلیغاتی است. وی همچنین به ورزش یوگا علاقه فراوانی دارد و به کمک این ورزش به انعطاف بدنی بالایی دست یافته است. 

 

 مینه توگای بازیگر ترکیه ای, عکس اینستاگرام مینه توگای, جوایز مینه توگای

عکس های مینه توگای 

 

فیلم شناسی مینه توگای

سریال های تلویزیونی 

Karambol Kamil (1988)   Gülbeyaz یا گل رز سفید (2002)
 اسمش عشق باشه یا آن را عشق بنامید (2004)  آلیه (2004)
زخم قلب (2004)  گلبهار (2006) 
من نمی توانم پدر باشم (2007)  کلاس (2008) 
بازار بزرگ فرید (2009- 2020)  بهزت سی (2011- 2012) 
 Lie World Aysu 02012) روزی روزگاری (2012- 2013) 
دزد قلب (2014)  بوی توت فرنگی (2015) 
جزر و مد (2013)  استانبول ظالم (2019) 
گوزل یا از هم پاشیده (2015-2016)   فیلم های کوتاه مینه توگای
گربه در راه (207)  فیلکس و عقرب مشتری (2007) 

 

تصاویر مینه توگای 

 

زندگی نامه مینه توگای, مینه توگای و همسرش, مینه توگای بازیگر

تصاویر مینه توگای

 

مینه توگای بازیگر ترکیه ای, عکس اینستاگرام مینه توگای, جوایز مینه توگای

مینه توگای بازیگر ترکیه ای

 

گردآوری : بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

 آریا دلفانی بازیگر, عکس جدید آریا دلفانی, آریا دلفانی

آریا دلفانی بازیگر

 

بیوگرافی آریا دلفانی بازیگر نقش مهران در سریال افرا

آریا دلفانی متولد فروردین ماه سال 1371 از بازیگران جوان و موفق ایرانی است که در سریال افرا در نقش مهران بازی کرده است. او علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی دکور نیز فعالیت دارد. با ما همراه باشید تا با زندگی نامه این بازیگر جوان بیشتر آشنا شوید.

چکیده ای از بیوگرافی آریا دلفانی

نام و نام خانوادگی: آریا دلفانی

تاریخ تولد: 17 فروردین سال 1371

پیشه: بازیگر و طراح دکور

وضعیت تأهل: مجرد

 

بیوگرافی آریا دلفانی

 

همسر آریا دلفانی, اینستاگرام آریا دلفانی, آریا دلفانی بازیگر سریال افرا

عکس آریا دلفانی بازیگر

 

حتما شما هم از بینندگان سریال افرا بوده اید و این بازیگر را با بازی در این سریال در نقش مهران می شناسید. آریا دلفانی در 17 فروردین سال 1371 در یکی از شهر های شمالی کشور متولد شد. او علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی  دکور و دستیاری کارگردان نیز تجربه فعالیت داشته است.

 

ورود آریا دلفانی به عرصه هنری

 

آریا دلفانی, بیوگرافی آریا دلفانی, زندگی نامه آریا دلفانی

آریا دلفانی در زمینه دستیاری کارگردانی نیز فعالیت داشته است

 

او فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد. از جمله فعالیت های هنری او مربوط به دو نمایش نامه خوانی در سال 1392 به نام های "آن هنگام که پای به خانه نهاد" و "به خاطر یک مشت پزشک نازنین" می باشد.

 

او علاوه بر این دو نمایش نامه در سال 1394 در دو نمایش دیگر به نام ازدواج های مرده و کالیگولا بازی کرد. او همچنین در زمینه دستیاری کارگردان نیز تجربه فعالیت داشته است و در تئاتری به کارگردانی امیر امیری در سال 1397 که در سالن استاد انتظامی برگزار شد او به عنوان دستیار ایشان در این تئاتر حضور داشت.

 

آریا دلفانی در طراحی دکور نیز دستی دارد و از جمله فعالیت های او در این زمینه می توان به هنر نمایی او در طراحی دکور نمایش کالیگولا که در آن بازیگری هم کرده اشاره کرد.

 

فعالیت های هنری آریا دلفانی 

 

آریا دلفانی, بیوگرافی آریا دلفانی, زندگی نامه آریا دلفانی

اولین تجربه بازی در فیلم بلند آریا دلفانی فیلم من زهره است

 

او ابتدا از فیلم های کوتاه شروع می کند. در سال 97 در فیلم بایرن مونیخ بازی کرد. کارگردانی این فیلم به عهده نگین امین زاده بوده است. در این فیلم او در نقش شهریار ظاهری می شود و برای تماشای بازی فوتبال بایرن مونیخ و بارسلونا، دوستانش را به خانه دعوت می کند تا غزاله را سورپرایز کند اما او را پیدا نمی کند.

از دیگر فیلم های کوتاهی که او در آن بازی کرده می توان به فیلم دراپ اشاره کرد.

 

آریا دلفانی بازیگر, عکس جدید آریا دلفانی, آریا دلفانی

اولین تجربه ی سریالی آریا دلفانی سریال افرا است

 

سپس با بازی در فیلم من زهره به کارگردانی سیامک ابراهیمی در سال 1398 اولین تجربه بازی در فیلم بلند را کسب می کند. این فیلم روایت گر داستان ساعت های پایانی زندگی یک ورزشکار قبل از مهاجرت است.

 

بازیگرانی مانند ملیسا ذاکری، شیرین آقا رضا کاشی، سروش طاهری، سجاد بابایی، فرانک مرادی، فریماه مسگرنیا، علیرضا شریعتی، سجاد علیخانی، ارسام غریب و یاسمین فرخ زا در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

بازی آریا دلفانی در سریال افرا

 

آریا دلفانی بازیگر, عکس جدید آریا دلفانی, آریا دلفانی

آریا دلفانی نقش مهران را در سریال افرا بازی کرد

 

سریال افرا یکی از سریال های پر بیننده ای است که در سال جاری از تلویزیون پخش شد. این سریال یکی از کار های موفق بهرنگ توفیقی از کارگردانان توانای کشور مان است. او که قبل از این سریال، در سریال هایی مانند آقا زاده و سریال پدر و بر سر دو راهی موفق عمل کره بود این بار نیز با یک اثر موفق بر می گردد. آقای توفیقی فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره می باشد. او فعالیت و کار حرفه ای خود را با بازیگری شروع کرد.

 

 

سپس در سال 88 فیلم تلویزیونی گور به گور را کارگردانی کرد و از سال 90 وارد مسیر کارگردانی سریال های تلویزیونی شد و سریال طنز مسیر انحرافی را ساخت. سپس سریال انقلاب زیبا را کارگردانی کرد که به گفته خود این سریال نقطه عطف موفقیت اوست و بسیاری از مردم او را با این سریال شناختند.

 

همسر آریا دلفانی, اینستاگرام آریا دلفانی, آریا دلفانی بازیگر

عکس جدید آریا دلفانی 

 

آریا اولین تجربه بازیگری در سریال را با بازی در نقش مهران در این اثر ایفا می کند. او با بازی در این نقش بیشتر شناخته می شود.

 

این مجموعه تلویزیونی زندگی سخت و پر مشقت محیط بانان و شرایطی که با آن دست و پنجه نرم می کنند را به تصویر می کشد. در این اثر داستان های خانوادگی نیز روایت می شود. او در نقش مهران در این مجموعه ظاهر می شود که در کار شکار غیر مجاز فعالیت دارد. سریال عاشقانه ای با بن مایه محیط زیستی که بهرنگ توفیقی آن را ساخته است.

آریا دلفانی در این سریال از اولین کسانی بود که به این اثر پیوست و در یک نقش اصلی هنر نمایی کرد.

 

آریا دلفانی, بیوگرافی آریا دلفانی, زندگی نامه آریا دلفانی

عکس آریا دلفانی 

 

از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی می توان به مهدی سلطانی، پژمان بازغی، مینا وحید، روزبه حصاری، فریبا متخصص، اسماعیل محرابی، پیام دهکردی، علیرضا آرا، نسرین بابایی، محمد صادقی، هامون سیدی، سارا باقری، مهرداد بخشی، آریا دلفانی، فهیمه مؤمنی، بهمن صادق حسنی و … اشاره کرد.

 

اینستاگرام آریا دلفانی 

 

آریا دلفانی بازیگر سریال افرا, آریا دلفانی بازیگر, عکس جدید آریا دلفانی

عکس اینستاگرامی آریا دلفانی

 

آریا دلفانی از طریق رسانه اجتماعی تلگرام با مخاطبان و طرفدارنش در ارتباط است و صفحه رسمی این بازیگر در دسترس عموم قرار دارد. با ورود به صفحه اینستاگرام ایشان می توانید با این بازیگر جوان بیشتر آشنا شوید و از جدیدترین عکس ها و فیلم های او دیدن کنید.

 

زندگی نامه آریا دلفانی, آریا دلفانی در افرا, عکس آریا دلفانی

آریا دلفانی در زمینه طراحی دکور نیز فعالیت دارد

 

گرد آوری: بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

محمدرضا رهبری,بیوگرافی محمدرضا رهبری,تصاویر محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری

 

عکس ها و بیوگرافی محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری، بازیگر و مجری جوانی است که بیشتر مخاطبان تلویزیون وی را با مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه و به عنوان پسر کوچک حاج آقا فتوحی یعنی علی نصیریان به یاد می آورند.

چکیده ای از بیوگرافی محمدرضا رهبری

نام: محمدرضا رهبری

تاریخ تولد: 5 دی ماه 1361

تحصیلات: لیسانس تربیت بدنی

آغاز فعالیت: 1384

وضعیت تاهل: متاهل 

 

محمدرضا رهبری,بیوگرافی محمدرضا رهبری,عکس های محمدرضا رهبری

تصاویر محمدرضا رهبری

 

زندگینامه محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری در 5 دی سال 1361 در تهران زاده شد. محمدرضا رهبری دارای مدرک کارشناسی رشته تربیت بدنی است. 

محمدرضا رهبری تنها یک خواهر به اسم مهسا دارد و هنگام بازی در مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه به کارگردانی حسن فتحی پدرش را از دست داد و او این موضوع را از بزرگ ترین حسرت های زندگیش می داند زیرا دوست داشت پدرش زنده بود و موفقیت های وی را در دنیای بازیگری و نیز کار اجرا میدید. مادرش پرستار است و پدرش نیز استاد دانشگاه بود.

 

محمدرضا رهبری,زندگینامه محمدرضا رهبری,تصاویر محمدرضا رهبری

عکس های محمدرضا رهبری

 

آغاز فعالیت هنری محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری بازیگر جوان کشورمان پس از سپری کردن دوره های بازیگری زیر نظر امین تارخ به دنیای هنر وارد شد و توانست هنر بازیگری خویش را در معرض دید همگان قرار داد.

سرانجام بعنوان مجری برنامه موج نو تاکسی در سال 84 نخستین تجربه خویش را در تلویزیون کسب نمود و بعد از پخش برنامه، پیشنهادهای زیادی در خصوص بازی در مجموعه ها و تله فیلم ها به او شد و در انتها در دومین تجربه خویش با مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه به کارگردانی حسن فتحی در سال 86 وار دقاب تلویزیون شد. 

 

محمدرضا رهبری,بیوگرافی محمدرضا رهبری,عکس کودکی محمدرضا رهبری

عکس کودکی محمدرضا رهبری

 

ازدواج محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری در بهمن 96 با انتشار عکسی از همسرش در اینستاگرام اعلام کرد که ازدواج کرده است؛ او نوشت: من و همسر جان، متشکرم از این که احترام میزارید، عشق یعنی تفاهم، درک و فهم متقابل یعنی آرامش توأمان جسم و روح یعنی پایبندی و ماندن در کنار هم تا پای جان، تا ابد. 

 

محمدرضا رهبری,همسر محمدرضا رهبری,تصاویر همسر محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری و همسرش

 

علاقه محمدرضا رهبری به طنز

هر کسی من را می بیند می گوید من بخاطر ظاهر و رفتار جدّی ام به درد طنز نمی خورم ولی افردی که من را از نزدیک می شناسند می دانند که می توانم در کار طنز هم موفق باشم زیرا بداهه گویی طنز را از حفظ هستم. 

 

محمدرضا رهبری,فیلم های محمدرضا رهبری,بیوگرافی محمدرضا رهبری

تصاویر جدید محمدرضا رهبری

 

نظر محمدرضا رهبرى درباره پیشنهادات سینمایى به بازیگران

 در سینما وضعیت متفاوت تر و پیچیده تر است. مثلا وقتى بعضى از بازیگران صاحب نام و سرشناس ناچارند براى بازى کردن در فیلمى اسپانسر و یا سرمایه گذار ببرند تکلیف روشن است...!!!

 

 

محمدرضا رهبری,بیوگرافی محمدرضا رهبری,تصاویر اینستاگرام محمدرضا رهبری

عکس های اینستاگرام محمدرضا رهبری

 

متأسفانه براى وارد شدن به سینما و بازى در نقشهاى اصلى یکى از این چهار اصل مد نظر بوده که در صورت دارا نبودن یکى از آن ها امکان همکارى میسر نمیباشد: پدر یا مادر یا یکى از بستگان نزدیکت و یا صمیمى ترین دوستت باید کارگردان یا تهیه کننده باشد. در هیچ جاى دنیا اینکه پدر یا مادر یا دوست صمیمى آدم کارگردان یا تهیه کننده باشد و آن فرد را سر کار بیاورد ایرادى به آن وارد نیست شرط اینکه طرف استحقاق، توانمندى و سوادشو داشته باشد و فرصت سوزى نکند در غیر اینصورت این کار غیر حرفه اى و غیر اخلاقی است به دلیل اینکه جاى کسانى گرفته می شود که به مراتب لایق تر و محق ترند و ممکن است در زندگیشون با این فرصت متحول شود. یا به ازاى حضورت در فیلم سینمایى با خودت اسپانسر یا سرمایه گذار ببرى. یا از قبل یکى از سوپر استارهاى سینما باشى که سالها در گیشه امتحان خود را در جهت جذب سرمایه پس داده باشد و یا از طرف شخصى خاص و برش دار و یا مقامى رده بالا به پروژه سینمایى تحمیل شده باشى. 

 

محمدرضا رهبری,عکس اینستاگرام محمدرضا رهبری,تصاویر جدید محمدرضا رهبری

تصاویر محمدرضا رهبری و همسرش

 

محمدرضا رهبری,فیلم های محمدرضا رهبری,جدیدترین تصاویر محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری

 

فیلم شناسی محمدرضا رهبری

- سریال خانه امن

 

- سریال دادزن

- فیلم سرزمین آبی

- فیلم ایکس لارج

- هشت چهار

- فیلم یگان ویژه

 

- فیلم بهت

- فیلم شانه دوست

- سریال دوردست ها

- سریال چرخ و فلک

- سریال دولت مخفی

- سریال راه و بیراه

- سریال آخرین بازی

- سریال پرستاران

- سریال میوه ممنوعه

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 100 آبان 25  6:39 عصر

مجموعه: دنیای بازیگران

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

عکس اصغر حیدری

 

 بیوگرافی و عکس های اصغر حیدری

اصغر حیدری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار اصغر حیدری می‌توان به بازیگری در سریال شب‌های برره و ساختمان پزشکان اشاره کرد. در ادامه بیوگرافی کامل اصغر حیدری را خواهید خواند.

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

تصاویر اصغر حیدری

 

چکیده ای از بیوگرافی اصغر حیدری:

نام اصلی: اصغر حیدری

زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون

تولد:1341 آبادان

والدین:حسین حیدری، حنانه کریمی

محل زندگی: تهران

پیشه:بازیگر

سال‌های فعالیت: 1372 تا کنون

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

عکس کودکی اصغر حیدری

 

بیوگرافی اصغر حیدری:

اصغر حیدری (زاده? 1341 در آبادان)، بازیگر ایرانی است که در تهران بزرگ شده است. پدر اصغر حیدری اهل تهران و مادرش اهل شیراز می باشد. 

 

شروع فعالیت های هنری اصغر حیدری در سال 1368 به عنوان تهیه کننده بود و اولین حضورش در جلوی دوربین در سال 1372 در فیلم سینمایی همسر به کارگردانی مهدی فخیم زاده بوده است و شروع کار در تلویزیون هم در سال 1381 در سریال پاورچین بود.

 

اصغر حیدری بیشتر در مجموعه‌های طنز تلویزیون فعالیت دارد. و در سریال شب های برره در نقش دکتر جکول به کارگردانی مهران مدیری شهرت یافت.

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

بازی اصغر حیدری و مهران مدیری در سریال شب های برره

 

ویژگی های اخلاقی اصغر حیدری:

او فردی شوخ و خون گرم بوده و می گوید که در مهمانی های خانوادگی کسی از نظر شوخی و مجلس گرم کنی به گرد پایم نمیرسد.

 

وی در پاسخ سوالی که چهره عصبانی دارید ولی به نظر مهربان می رسید گفت: 

بله هرکس خوب چهره ای دارد ولی انتخاب من به عنوان بازیگر نقش های منفی این حس را بیشتر به بیننده منتقل می کند ولی سعی می کنم مهربان باشم.

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

گریم اصغر حیدری در فیلم خرها آدم نمی شوند

 

 

ازدواج اصغر حیدری: 

اصغر حیدری چندین سال قبل ازدواج کرده است و ماحصل این ازدواج یک دختر و یک پسر به نام رضا است.

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

دختر و پسر اصغر حیدری در برنامه دستپخت

 

آثار هنری اصغر حیدری:

فیلم های سینمایی:

 

همسر (1372)  زیر نور ماه (1379)   چند می‌گیری گریه کنی (1384)
ستاره‌ها 1(1384)  یتیم خانه ایران  (1395) دم‌سرخ‌ها  (1396)

 

 سریال های تلویزیونی:

پاورچین (1381–82 ) هم‌نفس (1382)   نقطه چین(1382–1383)
جایزه بزرگ  (1384) شب‌های برره (1384) متهم گریخت  (1384)
چارخونه (1386)  مسافران  (1388) ساختمان پزشکان (1390)
دزد و پلیس(1391)  پژمان(1392)  خروس(1392) 
 سیگنال موجود است (1393) شمعدونی (1394) بیمار استاندارد  (1395) 
گسل  (1396) شش قهرمان و نصفی (1397)  زیر خاکی (1399) 

 

تصاویر اصغر حیدری:

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

اصغر حیدری و نوه هایش

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

اصغر حیدری و دخترش

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

مادر اصغر حیدری

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

عکس جوانی اصغر حیدری و پدرش

 

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

اصغر حیدری و جمشید هاشم پور

 

اصغر حیدری,بیوگرافی اصغر حیدری,عکس اصغر حیدری

اصغر حیدری، شهین تسلیمی،امیر غفارمنش و ارژنگ امیرفضلی

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته 


 
نظرات شما ()
 
   1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
چهارشنبه 100 آذر 17
امروز:   980 بازدید
دیروز:   840  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
EMOZIONANTE
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
دیار عاشقان
خورشید تابنده عشق
اگه باحالی بیاتو
Smile of dream

نظرمن
عاشق آسمونی
آخرالزمان و منتظران ظهور
***جزین***
لحظه های آبی
عصر پادشاهان
Different.fdan
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
د نـیـــای جـــوانـی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل
اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com