سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
خداوند متعال، هرگاه بنده ای را دوست بدارد، روزی اش را به اندازه قرار می دهد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 100 فروردین 16  3:37 عصر

مجموعه: متفرقه اینترنت و کامپیوتر

 

تفاوت ADSL در مقابل VDSL, تفاوت بین ADSL و VDSL

تفاوت میان اینترنت ADSL و VDSL

 

ارائه دهندگان اینترنت باند پهن گزینه های ارتباط متفاوتی را به مشترکان ارائه می دهند که ADSL و VDSL در بسیاری از مناطق دنیا گزینه های محبوب هستند. درک تفاوت های بین این گزینه ها به شما کمک می کند تا پوششی را انتخاب کنید که به بهترین نحو از اینترنت شما پشتیبانی کند.

 

ADSL :

ADSL مخفف (asymmetric digital subscriber line) خط مشترک دیجیتال نامتقارن است، ADSL نوعی اتصال DSL است که از فرکانس های موجود در خطوط تلفن معمولی مسی که توسط تماس های صوتی استفاده نمی شود ، استفاده می کند. مزیت این نوع اتصال این است که نیازی به نصب خطوط خاصی نیست ، بنابراین نسبت به سایر اشکال باند پهن ارزان تر و در دسترس تر است. با ADSL می توانید سرعت بارگیری حداکثر 24 مگابیت بر ثانیه را داشته باشید ، اما سرعت بارگذاری بسیار محدودتر است. سرعت تحت تأثیر وضعیت سیمها ، فاصله بین خانه شما و محل ارائه دهنده و هرگونه سر و صدا یا تداخل در خط قرار دارد. 

 

VDSL :

VDSL مخفف (Very-high-bit-rate Digital Subscriber Line) خط مشترک دیجیتال با میزان بسیار زیاد است. VDSL برای بارگیریها می تواند پنج برابر سریعتر و ده بار سریعتر برای بارگذاری ها باشد. اگر نزدیک به ارائه دهنده اینترنت زندگی می کنید ، حداکثر سرعت بارگذاری در حدود 60 مگابیت بر ثانیه است و سیگنال به همان اندازه بالادست قوی است که از پایین دست است.

 

VDSL این کار را با استفاده کارآمدتر از خطوط تلفن که از طریق پیکربندی به دست می آید ، انجام می دهد که به طور موثر مسافت سیگنال را برای مسافرت کوتاه می کند. مسافت های کوتاه تر به معنای تخریب کمتر و اتصال قابل اطمینان تر است. مقدار بالاتری از پهنای باند موجود عملکرد کلی بهتری نسبت به ADSL ارائه می دهد. با این حال ، وضعیت فاصله و سیم هنوز هم می تواند VDSL را تحت تأثیر قرار دهد.

 

تفاوت ADSL در مقابل VDSL, تفاوت بین ADSL و VDSL

 ADSL حداکثر سرعت بارگیری 24 مگابیت بر ثانیه را فراهم می کند

 

تفاوتهای کلیدی ADSL در مقابل VDSL :

سرعت : تفاوت اصلی بین این دو نوع اتصال، سرعت اینترنت است. VDSL سرعت بیشتری نسبت به اتصالات ADSL ارائه می دهد. VDSL سرعت بارگیری را حداکثر 70 مگابیت بر ثانیه و سرعت بارگذاری تا 10 مگابیت بر ثانیه را فراهم می کند. از طرف دیگر ADSL حداکثر سرعت بارگیری 24 مگابیت بر ثانیه را فراهم می کند و سرعت بارگذاری بسیار پایین تر است.

 

برنامه های کاربردی: با استفاده از VDSL ، می توانید برنامه های پهنای باند بالایی مانند Skype ، YouTube یا پشتیبان گیری آنلاین را به راحتی و بدون هیچ گونه تاخیری اجرا کنید.

 

دسترسی: در مقایسه با VDSL ، ADSL به طور گسترده و به راحتی در دسترس است. بیشتر ارائه دهندگان خدمات اینترنت در سراسر جهان این خدمات را ارائه می دهند.

 

 

هزینه : در قیمت هر دو نوع اتصالات اینترنتی تنوع زیادی وجود ندارد. این درست است که تعدادی از ارائه دهندگان اینترنت این خدمات را ارائه می دهند. رقابت بالاتر باید دلیل این امر باشد! 

 

از دست دادن سیگنال : مقاومت سیگنال ADSL و VDSL با افزایش فاصله سیم مسی بین کاربر و ایستگاه سوئیچینگ کاهش می یابد. اما در مقایسه با ADSL ، سیگنال VDSL سریعتر ضعیف می شود.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 100 فروردین 16  3:35 عصر

مجموعه: برای زندگی بهتر

 

خطاهای شناختی, خطاهای شناختی طلاق, خطاهای شناختی دهگانه در زوج درمانی

خطاهای شناختی و مشکلات ما 

 

انواع خطاهای شناختی + درمان خطاهای شناختی

خطاهای شناختی برخی اشتباهات در تفسیر، یادآوری و تصمیم گیری های ما هستند که در طی سال ها زندگی روی زمین و تکامل ایجاد شده اند. گرچه خطاهای شناختی باعث تصمیم گیری سریع تر و بهتر، دور شدن افراد از برخی خطرات و... می شود اما معایبی نیز دارد. در ادامه جهت آشنایی کامل با انواع خطاهای شناختی، تاثیرات آنها و شناسایی و جلوگیری از ایجاد مشکل در زندگی همراه ما باشید.

خطاهای شناختی یعنی چه؟

خطاهای شناختی یا Cognitive Errors یک اصطلاح کلی است و زیر مجموعه های بسیاری دارد و مانند هر چیز دیگری مزایا و معایبی را شامل می شود. این خطاها به فکر کردن و تصمیم گیری سریع تر کمک کرده و در برخی مواقع ما را از خطراتی هم دور می کنند اما هزینه هایی هم دارند. می توان این خطاها را به دو دسته در سوگیری که معمولا میان بسیاری از انسان ها مشترک است و تحریف های شناختی که خطاهایی فردی هستند تقسیم کرد.

 

خطاهای شناختی چیست, خطاهای شناختی, خطاهای شناختی طلاق

خطاهای شناختی در جهت تصمیم گیری های سریع تر و ایجاد منطقه امن بوجود آمده اند

 

تاثیرات خطاهای شناختی

موقعیت شغلی، سبک زندگی و روابط زناشویی تحت تاثیر این خطاها ممکن است آسیب ببینند اما آگاهی یافتن درباره آنها، برخورد در موقعیت های روزانه را راحت تر می کند و موجب تصمیم گیری بهتر می شود. از دیدگاه رویکرد روانشناسی-شناختی  اکثر مشکلات ریشه در سبک تفکر ما دارند و در واقع این نوع نگاه ما به موضوعات و تحلیل و تصمیم گیری ماست که در نتیجه گیری تاثیر بسیاری دارد و اشتباه در هرکدام از این مراحل به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در زندگی شخصی،‌ احساسات و روابط اثربخش است و ممکن است زمینه ساز بروز انواع اختلالات روانی شود.

 

وجود اینترنت و شبکه های اجتماعی نیز باعث شده است هر اطلاعاتی را به سرعت خوانده و به تجزیه و تحلیل آن ها بپردازیم بدون اینکه از درست یا غلط بودن آن ها مطمئن باشیم و همین خطاهای شناختی باعث ایجاد «توهم آگاهی» بسیاری شده اند.

 

انواع خطاهای شناختی

 

 تاثیرات خطاهای شناختی, خطاهای شناختی چیست, خطاهای شناختی

خطاهای شناختی یک اصطلاح گسترده است و انواع مختلفی دارد

 

خطاهای شناختی انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی برخی از رایج ترین ها می پردازیم:

 

1. تایید و اعتماد بیش از حد به خود

ما از لحاظ شناختی تنبل هستیم و معمولا دوست نداریم ساختار دانش و طرز تفکر خود را عوض کنیم. اگر کمی دقت کرده باشید می توانید ببینید در طول تاریخ جایگزینی بسیاری از یافته ها دانش های جدید نیز دشوار بوده است و عده زیادی در ابتدا آن ها را قبول نمی کردند. در این نوع خطا معمولا افراد به دنبال منابعی می گردند که باورهایشان را تایید کنند و در عین حال از کنار تفکر و منابعی که آن ها را مورد نقد قرار می دهد بی توجه می گذرند و آن ها را قبول نمی کنند. 

 

2. تمرکز روی اطلاعات موجود

 

انواع خطاهای شناختی, تاثیرات خطاهای شناختی, خطاهای شناختی چیست

به طور ناخوداگاه تمرکز ما بر روی اطلاعات موجود و بیشتر بخش منفی آنهاست

 

ما برای تصمیم گیری از اطلاعاتی که در گذشته وارد ذهنمان شده است استفاده می کنیم و بدین ترتیب با بروز شرایط مشابه مغز موقعیت جدید و قدیمی را مقایسه کرده و در نتیجه تصمیمی گرفته می شود. سال ها تکامل باعث شده است که توجه به شرایط پیچیده تر و خطرناک تر بیشتر باشد و خاطرات واضح تری از آنها داشته باشیم تا یک قدم به امنیت نزدیک تر شویم. بدین ترتیب با شنیدن یک صدای بلند، ناخودآگاه احتمال انفجار چیزی را بیشتر از زمین افتادن یک شیء در نظر می گیریم حتی اگر احتمال انفجار کمتر باشد. 

 

3. اثر لنگر

این اتفاق وقتی می افتد که با محدودیت در چیزی روبرو شویم بدین ترتیب احتمال زیادی وجود دارد که از تمام ظرفیت آن استفاده کنیم. برای مثال فروشگاهی را در نظر بگیرید که سقف حداکثری برای برخی از محصولاتش تعیین می کند و بدین ترتیب عده بسیاری حتی اگر قبلا قصد دریافت مقدار کمتری داشتند اقدام به خرید در حداکثر ممکن می کنند.

 

4. اثر هاله ای

اثر هاله ای تاثیر اولین برخورد با یک شخص یا موضوعی است که باعث ایجاد دیدگاهی کلی در رابطه با آن می شود. برای مثال اگر شخصی در اولین قرار بسیار مهربان و متشخص باشد در قرارهای بعدی نیز حتی اگر رفتارش کمی تهاجمی و غیر اجتماعی شود نیز آنچنان ناخوشایند و بد به نظر نمی رسد.

 

5. اثر دانینگ - کروگر

این موضوع به وضعیتی اشاره می کند که در آن افراد دانش و اطلاعات خود را بیش از اندازه واقعی تصور می کنند. درحالی که افراد آگاه و دانا معمولا درباره ندانسته ها روراست هستند و فروتنی پیشه می کنند و در رابطه با موضوعات با اطمینان نظر نمی دهند. این نوع رفتار نه از سر کمبود دانش یا اعتماد به نفس بلکه در نتیجه آگاهی از محدود بودن ذهن و دانسته های ما نسبت به جهان اطراف اتفاق می افتد.

همچنین عدم آگاهی در رابطه با موضوعی باعث می شود ساده تر به نظر برسد و پیش پا افتاده تصور شود که اظهار نظر با اطمینان را آسان تر می کند.

 

6. نفرین آگاهی!

عده زیادی از افراد هستند که پس از کسب دانش و اطلاعات در موضوعی فراموش می کنند که در ابتدا نا آگاه بودند و این تصور که دیگران نیز هر آنچه که ما می دانیم را بلد هستند نفرین آگاهی و دانش است. 

 

7. سوگیری پس نگری

این اتفاق زمانی می افتد که در رابطه با موضوعی اطلاعاتی داشته باشیم اما اگر نتوانیم به درستی اتفاقات مربوط به آینده آن را پیشبینی کنیم به سرزنش خود یا بیان جملاتی مانند «باید میدونستم...» می پردازیم.

 

8. طرز تفکر همه یا هیچ

 

تاثیرات خطاهای شناختی, انواع خطاهای شناختی, تاثیرات خطاهای شناختی

در طرز تفکر همه یا هیچ کوچک ترین ناکامی مساوی با شکست در نظر گرفته می شود

 

افرادی که به این طرز تفکر مبتلا می شوند برای همه چیز تنها دو حالت در نظر میگیرند: «بله یا خیر»، «درست یا غلط»، «شروع یا پایان»، «پیروزی یا شکست» و... که همه نوعی از تفکر صفر و یک هستند. این نوع خطا انعطاف فرد را در حل کردن مسائل از بین می برد و باعث مشکلات بسیاری می شود و بهتر است به جای سفید و سیاه دیدن، با عینکی خاکستری به مسئله ها نگاه کنیم.

 

9. ذهن خوانی

در این خطا شما فکر می کنید که می دانید در ذهن دیگران چه می گذرد درحالی که هیچ گاه نمی توان با اطمینان صد درصدی در رابطه با افکار دیگران نظر داد. مخصوصا اینکه اطلاعات در دسترس نیز ناقص باشند.

 

10. پیشگویی

 

 

خطاهای شناختی در روانشناسی, خطاهای شناختی و مشکلات ما همدردی, فهرست خطاهای شناختی

پیشگویی آینده تقریبا غیر ممکن است و هر قطعه از پازل در زمان مناسب سر جای خود قرا می گیرند.

 

ما همواره سعی در پیشگویی یا پیشبینی آینده و جلوگیری از بروز مشکلات داریم؛ اما این اتفاق به عنوان یک خطای شناختی بدون دلایل و مدارک کافی و معمولا با دیدی منفی صورت می گیرد بدین صورت که شما با وجود داشتن فرصت برای تلاش اظهار کنید که مثلا «در این مسیر موفق نخواهم بود» یا «این کار نتیجه مثبتی نخواهد داشت» و....

 

11. برچسب زدن

برچسب زدن مرحله بعدی پس از تفکر سیاه و سفید است که شدت می یابد. افراد در این زمان یک ویژگی خیلی کلی مانند «دوست داشتنی نبودن» یا «بی استعدادی» و... را به خود یا دیگران نسبت می دهند. همچنین به جای اظهار اشتباه و درس گرفتن از آنها برچسب هایی مانند بازنده و احمق یا شکست خورده به خود میزنند. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید برچسب زدن امری غیر منطقی است و هیچ فایده ای ندارد و از معایب بسیار آن می توان به ایجاد خشم، اضطراب و دلسردی یا کم شدن عزت نفس اشاره کرد.

 

12. جانب گرایی درون گروهی

این خطا با برچسب زدن و طرفداری از خود شروع می شود و طی آن به صورت غیر منصفانه طرف کسانی را میگیریم که خود را با آن ها یک دسته می دانیم. البته می توان گفت چون تقریبا همه ما اینطور هستیم، ممکن است این مورد به نظرتان صحیح باشد و خود را منصف و بی اشتباه بدانید. از جنبه تکامل زیستی این اتفاق یک مزیت است و باعث حمایت از افراد مشابه و اهمیت بیشتر به خانواده و بقای نسل می شود اما در زندگی اجتماعی ممکن است مشکل ساز باشد.

 

درمان خطاهای شناختی

خطاهای شناختی قابل اصلاح هستند اما با توجه به شدت آنها ممکن است به تنهایی از پس این کار برنیاید و نیاز به یک مشاور یا روانشناس داشته باشید. همچنین می توانید در این مسیر برخی مواقع با افراد مورد اعتماد هم مشورت کنید. از بین بردن خطاهای شناختی شامل دو مرحله است که عبارتند از:

 

• شناسایی خطاهای شناختی

در اولین قدم باید خطاهای شناختی را در خود شناسایی کنید اما این کار به همین سادگی ها نیست و به صرف زمان و دقت زیادی نیاز دارید. این افکار معمولا برای خود فرد شناخته شده نیستند یا با وجود نقض با فرضیات و... برخی همچنان به خطاهای شناختی خود وفادار می مانند. جهت شناسایی خطاهای شناختی به احساسات خود توجه کنید و در زمان هایی که فکر کردید غمگین، مضطرب یا ناراضی هستید کمی تامل کرده و سعی کنید فکری که قبل از این احساسات داشتید را به یاد بیاورید و به دلایل پدید آمدن این حس ها توجه کنید.

 

• به چالش کشیدن خطاهای شناختی

پس از شناسایی نوبت به چالش کشیدن و مقابله با خطاهای شناختی است که بدین منظور می توانید سوالاتی مانند موارد زیر را مطرح کنید:

 

«آیا دلیل منطقی برای درست بودن این فکر وجود دارد؟»

«واکنش من نسبت به این طرز تفکر در دیگران چیست؟!»

«در صورت درست بودن این افکار نتایج آن ها نیز به همین اندازه بد هستند و واقعا نمی توانم کاری انجام دهم؟»

«این طرز تفکر چه مزایا و معایبی دارد؟»

 

البته همانطور که گفته شد یادآوری خاطرات بد و منفی همیشه راحت تر است چرا که در تلاش برای بقا و جهت پیشگیری از مشکلات بسیاری تاثیر گذار است اما در صورت شدت یافتن خطاهای شناختی افراد ممکن است حتی شواهد مثبت و خنثی را هم منفی در نظر بگیرند.

 

جمع بندی

خطاهای شناختی انواع مختلفی دارند که از جنبه های مثبت و منفی در زندگی ما اثر گذار هستند و باید با بررسی و اهمیت دادن به آنها از ایجاد تصمیم گیری های غلط جلوگیری کنیم اما ممکن است این کار آسان نباشد. به همین دلیل مشورت کردن با افراد مورد اعتماد یا یک روانشناس خوب در صورت حاد بودن وضعیت فرد توصیه می شود.

 

گردآوری:بخش روانشناسی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 100 فروردین 15  4:55 عصر

مجموعه: اخبار تکنولوژی

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,دایرکت اینستاگرام
از این پس کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام قادر خواهند بود در نسخه وب این پلت‌فرم نیز به پیام های شخصی خود دسترسی پیدا کنند.

به گزارش ایسنا، گزارش‌های پیشین نشان می‌داد که اینستاگرام قصد دارد قابلیت دسترسی کاربران به قسمت دایرکت یا پیام های خصوصی در این شبکه اجتماعی را به نسخه وب خود نیز اضافه کنند. در ابتدای سال جاری میلادی نیز این قابلیت جدید به صورت محدود و آزمایشی برای عده‌ای از داوطلبان در برخی از کشورهای دنیا فعال شد تا طبق روال همیشگی شبکه های اجتماعی، اینستاگرام بتواند کم و کاستی های آن را برای انتشار و عرضه رسمی و نهایی برای عموم کاربران را بسنجد و در صورت لزوم آنها را برطرف کند.

 

اما بر اساس گزارش وب سایت the verge، این قابلیت در حال حاضر برای تمامی کاربران در کشورهای مختلف جهان فعال شده و از این پس قادر خواهند بود از طریق مرورگر خود یعنی نسخه وب نیز پیام های خصوصی یا دایرکت خود را مشاهده کرده و در صورت تمایل به ارسال پیام به دوستان خود اقدام کنند.

 

به عقیده بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه فناوری، بسیاری از این فاینفلوئنسرها، خبرنگاران و سایر افرادی که روزانه با ارسال و مشاهده خیلی عظیمی از پیام های خصوصی در بخش دایرکت اینستاگرام روبرو می‌شوند، از این قابلیت جدید استقبال خواهند کرد؛ چرا که بسیاری از آنها با استفاده از لپ تاپ‌های خود در فضای این شبکه اجتماعی و انتشار محتوای مورد نظر خود می پردازند.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار تکنولوژی

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,واتس‌اپ
واتس‌اپ به تازگی اعلام کرده که مدت زمان آپلود ویدیو در قسمت status این پیام‌رسان را تحت تاثیر افت سرعت اینترنت در هند به 15 ثانیه کاهش داده است.

به گزارش ایسنا، واتس‌اپ که بدون شک بزرگترین اپلیکیشن‌ پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود، به‌تازگی اعلام کرده که تحت تاثیر افت شدید سرعت و پهنای باند اینترنت در هند که ناشی از شیوع گسترده ویروس کرونا و اعلام قرنطینه 21 روزه در این کشور به وجود آمده است، مدت زمان آپلود و نمایش ویدئوهای قسمت status در این پیام رسان را از 30 ثانیه به 15 ثانیه کاهش داده است.

 

بر اساس گزارش وب سایت thehindubusinessline، واتس‌اپ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین زیرمجموعه‌های فیسبوک علت این اقدام را این چنین بیان کرده است: مدت زمان آپلود ویدیوهای قسمت استاتوس واتس‌اپ از 30 ثانیه به 15 ثانیه کاهش پیدا کرده است تا بدین ترتیب تمامی کاربران هند بتوانند با توجه به کاهش سرعت و پهنای باند اینترنت در این کشور از ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده توسط دوستان و مخاطبان خود بهره ببرند.

 

دولت هند از زمان شروع گسترده و ویروس کرونا از تاریخ 24 مارس سال جاری میلادی به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار بیماری کووید-19 به مدت 21 روز اعلام قرنطینه کرد.

 

بدیهی است که در زمان قرنطینه و در خانه ماندن‌های اجباری، شهروندان تنها به سمت و سوی استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها و سایر سرویس‌های آنلاین روی می‌آورند که همین امر موجب افت شدید سرعت اینترنت می‌شود.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 99 اسفند 24  5:46 عصر

مجموعه: اخبار تکنولوژی

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, گوشی
نوکیا سی 2 گوشی ارزان قیمت جدیدی است که توسط اچ ام دی گلوبال به بازار آمده و مهم‌ترین نقطه قوت آن پردازنده چهار هسته‌ای یونی ساک است. 

به گزارش مهر به نقل از اسلش گیر، گوشی یادشده جایگزینی برای گوشی ارزان قیمت دیگر این شرکت یعنی نوکیا سی 1 محسوب می‌شود که تنها با شبکه‌های نسل سوم تلفن همراه سازگار بود.

 

از جمله ویژگی‌های گوشی سی 2 می‌توان به یک گیگابایت رم و 16 گیگابایت حافظه داخلی اشاره کرد. این گوشی دارای یک دوربین 5 مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو به عنوان دوربین سلفی است. باتری این گوشی هم 2800 میلی آمپری است.

 

نمایشگر 5.7 اینچی این گوشی دارای کیفیت اچ دی است. یکی از ویژگی‌های خاص این گوشی استفاده از نسخه‌ای متفاوت از سیستم عامل اندروید موسوم به اندروید گو است. با توجه به استفاده از سخت افزارهای ضعیف‌تر در این گوشی در مقایسه با دیگر گوشی‌های اندرویدی چنین تمهیدی موجب اجرای روان تر برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌شود. نسخه‌ای از اندروید گو که در این گوشی به کار گرفته شده، Android 9 Pie نام دارد.

 

اچ ام دی گلوبال هنوز قیمت و زمان عرضه این گوشی را اعلام نکرده، اما با توجه به ویژگی‌های سخت افزاری گوشی یادشده به احتمال زیاد گوشی یادشده حتی کمتر از صد دلار قیمت خواهد داشت.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: موبایل ، لپ تاپ و تبلت

 

اخبار,موبایل،لپ تاپ وتبلت,بهترین دوربین‌های گوشی‌های حال حاضر
با پیشرفت تلفن‌های هوشمند در سال‌های اخیر شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از بازار‌های پیرامون این محصولات نیز تحت تاثیر قرار گرفته و حتی برخی از آن‌ها مشتری‌های خود را به کلی از دست داده‌اند. یکی از این بازار‌ها به دوربین‌های دیجیتال اختصاص دارد. محصولاتی که در رده‌های مختلف، مشتری‌های بسیاری داشتند و معمولا اگر می‌خواستید تصاویری با کیفیت را ثبت کنید باید یکی از مدل‌های آن‌ها را خریداری می‌کردید.

به گزارش برترین ها، امروزه، اما شرایط به کلی تغییر کرده. همکاری مستمر سازندگان تلفن‌های هوشمند با کمپانی‌های تولیدکننده سنسور و لنز دوربین باعث شده که کیفیت دوربین‌های قرار گرفته در تلفن‌های هوشمند به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. در حال حاضر امکانات معرفی شده از سوی تلفن‌های در زمینه تصویربرداری دست کمی از دوربین‌های حرفه‌ای ندارد و همین موضوع تاثیر منفی را روی این بازار گذاشته که روزی قدرت بسیاری داشت.

 

در حال حاضر بسیاری از تولیدکنندگان تلفن‌های هوشمند به سراغ استفاده از چند لنز و سنسور مختلف رفته‌اند تا در تمامی موقعیت‌های ممکن، بهترین کیفیت را به کاربر ارائه کنند. در این میان البته کمپانی همچون گوگل تصمیم به اتخاذ چنین رویکردی نگرفته بود و تا پیش از عرضه آخرین پرچمدار خود تنها از یک دوربین استفاده می‌کرد، مسئله‌ای که نهایتا تغییر کرد و گوگل هم به استفاده از چند دوربین رضایت داد. با توجه به این موضوع امروز قصد داریم به معرفی تعدادی از تلفن‌هایی بپردازیم که در زمینه دوربین، بهترین عملکرد ممکن را ارائه می‌کنند.

 

Google Pixel 4 XL

متوسط قیمت: 16 میلیون تومان (128 گیگابایت)

اخبار,موبایل،لپ تاپ وتبلت,بهترین دوربین‌های گوشی‌های حال حاضر

 

گوگل تنها شرکتی بود که گوشی‌های هوشمندش را تنها به یک لنز برای دوربین اصلی مجهز می‌کرد، زیرا مدعی شده بود که با همین یک سنسور هم می‌تواند تصاویر باکیفیت و عکس‌های پرتره خوبی بگیرد. اما با گذر زمان همیشه همه چیز، به خصوص در دنیای تکنولوژی یکسان نمی‌نماند بنابراین کمپانی مالک اندروید امسال تصمیم گرفت پرچمدارانش را با یک لنز بیشتر و با ماژولی دوگانه تولید و روانه بازار کند.

 

در کنار سنسور اصلی 12.2 مگاپیکسلی با دریچه دیافراگم f/1.7 که به سیستم ثابت‌سازی اپتیکال هم مجهز شده، این‌بار شاهد اضافه شدن یک لنز تله فوتو هستیم که اتفاقاً این حسگر هم از فناوری ثابت‌سازی بهره می‌برد و با دریچه دیافراگم f/2.4 خود به محصول گوگل اجازه می‌دهد تصاویری با قابلیت زوم 2 برابری بگیرد. ضمن اینکه سنسور اصلی به نام Super Res Zoom هم این فرصت را به وجود آورده تا بتوان از زوم 2 برابری استفاده کرد و به خاطر وجود الگوریتم‌های HDR+ گوگل در هر دو لنز، کیفیت تصاویر افزایش یابد.

 

به هر حال، در کنار لنز ثانویه، گوگل چند حالت دیگر را هم به اپلیکیشن دوربین خود آورده که اولین آن‌ها Live HDR+ (HDR پلاس زنده) نام دارد و با استفاده از آن می‌توان خروجی نهایی را پیش از فشردن دکمه شاتر مشاهده کرد. تا پیش از این قابلیت و به خصوص در برخی شرایط خاص، در قسمت منظره‌یاب تنها می‌توانستیم ببینیم چه محتوا‌هایی به ثبت می‌رسند و پس از لمس دکمه شاتر آن چیزی که گرفته بودیم را می‌دیدیم، ولی حالا بسیار خوشحالیم که می‌بینیم گوگل چنین ویژگی را اضافه کرده، زیرا مطمئناً تأثیر بسزایی بر افزایش کیفیت عکس‌های گرفته شده خواهد شد.

 

ویژگی بعدی هم در مورد قابلیت تنظیم دستی سایه‌ها و قسمت‌های تاریک می‌باشد که بیشتر جا‌هایی به درد می‌خورد که می‌خواهیم عکس‌های هنرمندانه بگیریم. از آن جایی که گوگل معمولاً اجازه نمی‌داد تا افراد به صورت دستی گزینه‌های دوربین را تغییر دهند، مطمئناً باید از فراهم شدن این فرصت استقبال کنیم. این خصوصیت را همچنین می‌توان با گزینه Live HDR+ ترکیب کرد تا عکس‌هایی گرفته شود که قبل از ذخیره شدن آنها، از میزان نورپردازی در صحنه مدنظر آگاه شویم.

 

iPhone 11 Pro

متوسط قیمت: 20 میلیون تومان (64 گیگابایت)

اخبار,موبایل،لپ تاپ وتبلت,بهترین دوربین‌های گوشی‌های حال حاضر

 

اپل در نهایت لنز سوم را به دوربین اصلی خودش اضافه کرد. هر سه لنزی که برای دوربین اصلی این گوشی استفاده شده سنسور‌های 12 مگاپیکسلی دارند. لنز اصلی که پیکسل‌های 1.4 میکرومتری دارد به f/1.8 مجهز شده و به تثبیت کننده اپتیکال تصاویر هم مجهز است در حالی که برایش فوکوس خودکار دوتایی پیکسل‌ها هم استفاده شده. لنز دوم هم سنسور 12 مگاپیکسلی دارد و یک لنز تلفوتو به حساب می‌آید و قابلیت زوم 2 برابر اپتیکال را برای این گوشی فراهم می‌کند.

 

این لنز نور بیشتری نسبت به نسل قبل دریافت می‌کند و به f/2.0 مجهز شده و از ویژگی OIS پشتیبانی می‌کند. لنز سوم هم سنسور 12 مگاپیکسلی دارد و یک لنز اولترا واید است و می‌تواند تا 120 درجه را پوشش دهد. این لنز از موهبت OIS محروم است. دوربین سلفی هم در آیفون‌های جدید بهبود داشته‌اند. لنز تایم آو فلایت برای تشخیص چهره، پرتره و انیموجی‌ها به کار می‌رود.

 

لنز اصلی دوربین سلفی سنسور 12 مگاپیکسلی دارد که به f/2.2 مجهز است. زمانی که گوشی را در حالت عمودی نگه می‌دارید آیفون شما زاویه دید 30 میلی‌متری و سلفی 7 مگاپیکسلی را بازسازی می‌کند و زمانی که آن را در حالت افقی بگیرید رزولوشن 12 مگاپیکسلی با دیدی کامل استفاده می‌شود. البته می‌توانید بین هر کدام از این حالت‌ها به صورت دستی سوییچ کنید. لنز‌های اصلی آیفون به صورت دائم با هم در ارتباط هستند و زمانی که بین آن‌ها جا به جا می‌شوید نقطه فوکوس به طور خودکار اصلاح می‌شود و تنظیمات نوردهی هم به همان صورت ذخیره می‌شود. این حالت هم برای عکاسی و هم برای فیلم‌برداری پاسخگو است.

 

در صفحه ویوفایندر دوربین این گوشی می‌توانید تمام زاویه‌ای که تحت پوشش لنز‌ها است را مشاهده کنید و در نتیجه در همان حالت زنده ببینید که چه سوژه‌ای در تصویر شما قرار دارد و چه سوژه‌ای خارج از سوژه است. نایت مود گزینه‌ای است که به دوربین این گوشی هوشمند راه پیدا کرده است. با کمک این تکنولوژی می‌توانید عکس‌هایی روشن‌تر در نور کم تهیه کنید. آیکون مربوط به این ویژگی بالای صفحه به نمایش در می‌آید. زمانی که در نور کم عکاسی می‌کنید کنار این آیکون به شما مدت‌زمانی که برای عکاسی نایت مود و نوردهی به سوژه‌ها نیاز است را نمایش می‌دهد که امکان خاموش و روشن کردن یا کم و زیاد کردن زمان به صورت دستی وجود دارد.

 

Samsung Galaxy S10

متوسط قیمت: 11 میلیون و 200 هزار تومان (128 گیگابایت)

اخبار,موبایل،لپ تاپ وتبلت,بهترین دوربین‌های گوشی‌های حال حاضر

 

از مهم‌ترین تغییرات اعمال شده در سری S10 گلکسی، اضافه شدن یک دوربین اولتراواید (بسیار عرض UltraWide) به عنوان دوربین سوم، در پشت گوشی است. دوربین اصلی 16 مگاپیکسل رزولوشن دارد و دریچه دیافراگم متغیر به همراه لرزشگیر اپتیکال و فوکوس اتوماتیک در آن به کار رفته است. حالا وظیفه گرفتن عکس‌های پرتره در حالت Live Focus هم به این لنز سپرده شده است. دو لنز دیگر 12 مگاپیکسل رزولوشن دارند؛ لنز تله فوتو برای زوم کردن دو برابری و لنز التراواید برای عکس برداری با زاویه دید وسیع. عملکرد این دوربین‌ها در روز و شب بسیار مناسب است و به خوبی می‌توانند با iPhone XS و Google Pixel 3 رقابت کنند.

 

البته یکی از مشکلات جزئی که همیشه در گوشی‌های سامسونگ وجود داشته، اشباع بیش از اندازه رنگ‌ها، در تصاویر ثبت شده است. ویدیو‌های الترا اچ‌دی هم در این گوشی به خوبی ضبط می‌شوند و جزییات در آن‌ها دقیق به نظر می‌رسد. همچنان امکان ضبط ویدیو‌های صحنه آهسته با نرخ 960 فریم بر ثانیه با رزولوشن اچ‌دی نیز وجود دارد. اصلی‌ترین تفاوت S10 و S10+ در دوربین سلفی آنهاست. در هر دو گوشی یک دوربین 10 مگاپیکسلی به کار رفته است که کیفیت بسیار مناسبی دارد.

 

اما در مدل پلاس یک دوربین دیگر برای تشخیص عمق به کار رفته است، به همین علت سلفی‌های پرتره در این گوشی به نسبت مدل پایین‌تر خود دقیق‌تر است و سوژه بهتر از محیط پیرامونش جدا شده. اگر بین S10 و S10+ شک دارید، باید به این نکته توجه کنید که تفاوت ابعاد صفحه نمایش این دو گوشی زیاد نیست و از لحاظ سخت افزاری با هم برابر هستند، اصلی‌ترین تفاوت دوربین جلوی دوم برای کسانی که به ثبت پرتره‌های سلفی علاقه دارند، دیده می‌شود. با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد S10 گزینه محبوب‌تری نسبت به S10+ برای بیشتر کاربران باشد.

 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 99 بهمن 12  5:57 عصر

مجموعه: خواندنیهای دیدنی

 

معنی دقیق ایموجی ها, ایموجی چیست

جدول معنی ایموجی ها

 

جدول معنی ایموجی 

یکی از مفیدترین ابزارهای ارتباطی است. از یک شکلک می توان برای بیان احساسات در ایمیل خود یا در شبکه های اجتماعی استفاده کرد. در حقیقت ، تقریباً نیمی از نظرات و توضیحات در اینستاگرام حاوی یک شکلک است و استفاده از یک شکلک در توییتر می تواند منجر به تعامل 25.4 درصدی شود.

ایموجی یا شکلک در واقع تصاویر مفهومی و صورتک‌هایی هستند که در پیام‌های مجازی و تارنماهای جهانی استفاده می‌شود. ایموجی در واقع به معنای خط تصویری است. اما شکلک ها ممکن است گیج کننده باشند و تشخیص تفاوت در معنا اغلب دشوار است.

 
 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 چهره ایموجی خشمگین . صورت خشمگین بیانگر نارضایتی از شخص یا موقعیت است. مراقب باشید ، خطر انفجار است!
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 نمادهای روی دهان نشان دهنده نفرین است. این شکلک جدی به نظر ناراحت است. خشم یا ناامیدی ناگهانی را نشان می دهد. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 این ایموجی می‌گوید نمی‌توانم این موضوع را باور کنم. بیانگر چیزی بسیار هیجان انگیز یا شگفت آور است. از این صورتک می‌توان برای ابراز شوک یا ترس نیز استفاده کرد.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 فرد شوکه شده ، در یک موقعیت ناراحت کننده قرار گرفته یا اشتباه کرده است. ابراز شرمندگی در برابر چیزی بسیار شرم آور است که فرد نمی خواست دریافت کند، واکنش نشان می دهد. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
خیلی گرم است ، سر قرمز روشن ، زبان از دهان آویزان است و قطرات عرق روی پیشانی نشان دهنده گرمی هوا است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
هوا خیلی سرد است ، شما از شدت سرما در آستانه مرگ هستید. لبخند تقریباً یخ زده است. اکنون فقط یک فنجان چای ، قهوه یا وان آب گرم می تواند به شما کمک کند.  
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورت وحشت زده با دو دست ، جیغ کشیدن چیزی جز ترس و وحشت احساس نمی کند. از این شکلک همچنین می توان به طعنه یا به عنوان نمادی برای هالووین استفاده کرد. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
ایموجی ترسیده، وحشت زده و مبهوت است. به نظر می رسد از یک اتفاق شوم یا یک تجربه عمیقا شوکه و متعجب شده است.  
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
ایموجی با پیشانی آبی شوکه و نگران است. عرق سرد از پیشانی می چکد و دهان گنگ و مبهوت است. تعریق به دلیل استرس جسمی یا روحی است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 این ایموجی از اینکه چیزی تمام شده راحت است اما ناامید نیز هست. شرایط استرس زا را با نتیجه ناخوشایند تجربه کرده است ، به عنوان مثال یک امتحان.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
این ایموجی بیانگر استرس یا نگرانی از یک تجربه‌ی بد است. برای مثال، مدرسه استرس زا است یا هنوز کار‌های زیادی برای انجام در دفتر وجود دارد. شما خسته هستید، اما هنوز هم کار‌های زیادی برای انجام دادن دارید.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
لبخندی با گونه های قرمز ، دستان خود را به سمت شما دراز کرده است. می خواهد شما را بغل کند. این یک حرکت صریح و صمیمانه است و بیان گرما و صمیمیت است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 چهره ای متفکر و دارای دست روی چانه. فکر فرد یا ایده ای را زیر سوال می برد یا فکر کردن فکر کردن در مورد چیزی یا یک ایده است.  
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
این ایموجی به معنی خجالت ، نگرانی ، سورپرایز ، شوکه شدن یا در کل برای نشان دادن کلمه “ای وای” به کار گرفته می شود.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 برای ساکت کردن دیگران است. یا کسی به رازی می گویید که نباید دوباره بازگو شود.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 همانند پینوکیو ، با هر دروغ بینی بلندتر می شود و این نشان می دهد که او دروغگو است. نماد یک دروغ ، لاف یا یک داستان بعید است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
شکلک بدون دهان. لال است ، حرف ندارد. شخصی نمی خواهد یا نمی تواند در مورد یک موضوع خاص چیزی بگوید. در مکالمات دشوار ، شرم آور یا بد استفاده می شود. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 چهره ای بدون بیان با ظاهری خنثی. ناخوشایند ، ناجور یا بی تفاوت
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورت بدون هیچ گونه ابراز احساسات ، با چشم و دهان بسته. خسته ، آزرده ، بی احساس ، بدون حوصله . کلمات مناسب برای ادامه مکالمه از دست رفته نیستند. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
این الان واقعاً برای من شرم آور است! ابراز عصبی بودن ، بی قراری یا خجالت. لبخند ترسیده و گناهکار: شخصی کار احمقانه ای انجام داده است و سعی دارد با گریم زدن وضعیت متشنج را حل کند.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
ایموجی چشمهایش را می چرخاند. وضعیت فعلی یا شخصی را کسل کننده یا آزار دهنده می یابد. پیام را نادیده می گیرد.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 اوه خدای من! چهره غافلگیر شده ناخوشایند به خاطر یک موضوع تکان دهنده. در پاسخ به رفتار بد یا پیام بی ادبانه. هیچ چیز را نمی توان به آنچه که گفته شد اضافه کرد. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
نمی توانم باور کنم که شما چنین کاری کرده اید! وحشت و همچنین ترس ، نگرانی و بی اعتمادی را بیان می کند. در پاسخ به یک تعجب منفی. احساس می کند کاملاً غافلگیر شده است.  
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
اتفاق غیر منتظره ای رخ داد! صورت با ابروهای بالا رفته ، چشمان باز و دهان باز. ترکیبی از شوک و ناامیدی. ترس ، وحشت و شگفتی های منفی غیر منتظره را نشان می دهد. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 این ایموجی می‌گوید: «واو، من تحت تأثیر قرار گرفته ام»! این صورتک با دهانی باز گیج کننده، کاملاً متعجب به نظر می‌رسند. به دلیلی مثبت یا منفی شگفت زده است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 این باورنکردنی است ، من هیچ ایده ای نداشتم! صورت حیرت زده با دهان و چشمهای کاملا باز: غرق در تعجب ، کاملاً شوکه یا ناباورانه محض. به سختی می توان اتفاقات تازه را باور کرد! 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
شب بخیر و خوابای خوب ببینی! در کمیک ها یا کارتون ها ، zZz بالای سر مخفف شخصیت های خوابیده است. ایموجی خسته است ، می خواهد به رختخواب برود یا در آستانه خواب است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورت شاد با بزاق از گوشه دهان جاری می شود. تمایل به یک فرد ، غذای خوشمزه ، ماشین جدید یا پیش بینی یک اتفاق را نشان می دهد. ابراز علاقه و تمایل شدید.  
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 ایموجی خسته است و دوست دارد اکنون بخوابد. حباب خارج شده از بینی یک نماد مانگای معمولی برای یک شخصیت خواب است. یا به عنوان عبارتی که یک مکالمه یا سفر بسیار کسل کننده و خواب آور است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 احساس سرگیجه می کنم!ایموجی با چشمان متقاطع و دهان باز کاملا گیج است. گیج و منگ است و نمی داند چه چیزی درست است. همچنین نماد احساسات شدید یا مستی است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
لبخند با زیپ به جای دهان ، برای خودش یک راز است. لبها بسته است یا لبهای شریک چت باید بسته بماند. همچنین می تواند به معنای سکوت باشد زیرا شما کلمات مناسب را پیدا نمی کنید.  
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 چشم های نیمه باز ، نیمه بسته ، دهان مایل ، گونه های برافروخته. این صورتک حالت چهره ای گیجی دارد: به دلیل خستگی یا دنیای احساسی در حال حاضر گیج شده.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
لبخند منزجر ، که در حال حاضر از بیماری و حالت تهوع سبز است. ممکن است به معنای انزجار ، بی میلی ، یا انزجار یا ایستادن برای بیماری باشد. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
این ایموجی ممکن است نشان دهد چقدر مریض هستید. همچنین می‌تواند حالت شما را در مورد چیزی که فکر می‌کنید، بیان کند. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
ایموجی آبریزش با چشمان بسته ، بینی اش را به دستمال می دمد. سرما خوردم! نشان می دهد کسی بیمار است یا احساس ناراحتی می کند.  
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
ماسک برای محافظت است. یا برای محافظت از خود یا دیگران در برابر عفونت. شخصی در بیمارستان بستری است ، مجبور است به دکتر مراجعه کند یا به بیماری مبتلا شده است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورت غمگین با دماسنج در دهان بیانگر بیماری است. آنفولانزا یا بیماری دیگری که با تب همراه است گرفتار شد. یا نگران بیمار شدن است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورت غمگین با باند سر: فردی بیمار است ، تصادف کرده یا در بیمارستان بستری است. باند نمادی از مشکلات سلامتی است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 این ایموجی در چشمانش علائم دلار و زبانش اسکناس است. نشان دهنده‌ی احساس شانس مالی و حس ثروت است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 این ایموجی از شکلک‌های معمول آمریکایی با کلاه گاوچران از غرب وحشی است. نشانه‌ای از آزادی، طبیعت و سخت کوشی است.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 99 بهمن 12  5:43 عصر

مجموعه: اخبار تکنولوژی

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,
با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات، تعرفه اینترنت زیرساخت 25 درصد کاهش یافت. 

به گزارش سیتنا، تعرفه اینترنت زیرساخت، با تصویب امروز (یکشنبه 12 بهمن 1399) کمیسیون تنظیم مقررات، 25 درصد کاهش یافت.

 

با اعمال این کاهش قیمت در شرکت ارتباطات زیرساخت، قیمت اینترنت برای ارائه دهندگان خدمات و نهایتا مصرف کننده نهایی به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار تکنولوژی

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, گوشی آیفون
شرکت تایوانی فاکس کان که گوشی‌های آیفون اپل را در چین مونتاژ می‌کند، تقریباً روند تولید خود را در این کشور از ترس شیوع ویروس کرونا به طور کامل متوقف کرده است.

به گزارش مهر به نقل از آسین ایج، توقف فعالیت‌های فاکس کان در چین می‌تواند بر روی تولید و عرضه مدل‌های مختلف آیفون تأثیر جدی بگذارد. این در حالی است که از انتشار ویروس کرونا در چین دو هفته می‌گذرد و چشم اندازی از مهار ویروس یادشده به چشم نمی‌خورد.

 

شرکت تایوانی فاکس کان که علاوه بر اپل برای شرکت‌های دیگری نیز گوشی تولید می‌کند، اعلام کرده که کارخانه‌های خود را در چین حداقل تا 10 فوریه بسته نگه می‌دارد و افزوده که این وضعیت به طور قطع بر روی عرضه محصولات شرکت‌های سازنده گوشی و از جمله اپل تأثیر منفی می‌گذارد.

 

فاکس کان امیدوار است بتواند مشکلات ناشی از کمبود عرضه گوشی را از طریق افزایش فعالیت در کشورهای دیگری همچون ویتنام، هند و مکزیک جبران کند. هر چند با توجه به گستردگی تولیدات فاکس کان در چین این امر به سادگی ممکن نیست.

 

ناظران بازار می‌گویند اگر توقف فعالیت‌های کارخانه فاکس کان تا پایان ماه فوریه طول بکشد، روند عرضه انواع گوشی در بازار چین و کشورهای همسایه با اختلال جدی مواجه می‌شود.

 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 99 بهمن 7  5:50 عصر

مجموعه: خواندنیهای دیدنی

 

معنی انواع ایموجی قلب, معنی ایموجی های قلب

جدول معنی ایموجی ها

 

جدول معنی ایموجی 

یکی از مفیدترین ابزارهای ارتباطی است. از یک شکلک می توان برای بیان احساسات در ایمیل خود یا در شبکه های اجتماعی استفاده کرد. در حقیقت ، تقریباً نیمی از نظرات و توضیحات در اینستاگرام حاوی یک شکلک است و استفاده از یک شکلک در توییتر می تواند منجر به تعامل 25.4 درصدی شود.

از ایموجی ها می توانید به عنوان جایگزینی برای کلمات استفاده شده مانند "پول" استفاده کنید و محتوای خود را تازه و فریبنده کنید.

اما شکلک ها ممکن است گیج کننده باشند و تشخیص تفاوت در معنا اغلب دشوار است.
 
 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورت خندان و شاد یکی از رایج ترین شکلک ها است، اگر شما فقط می خواهید سلام کنید ، از چیزی ابراز شادی یا هیجان کنید این شکلک کاربرد داد.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورت خندان معمولی با دهان باز و چشمان بیضی شکل. روحیه مثبتی دارد ، دندانهایش را نشان می دهد و شاد می خندد. ابراز شور و شوق می کند: از سلام و احوالپرسی شاد تا شادی بی حد و مرز.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
لبخند کاملاً باز است ، چشمانش از خوشحالی فشرده شده اند با صدای بلند ، شاد و قلبی می خندد. فقط چشمان شکلک معمولی آن را از چهره خندان کلاسیک متمایز می کند. همچنین می تواند برای کنایه استفاده شود.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
چهره شاد با خنده شیطنت آمیز. نشان دهنده خونسردی و نشاط است. سرشار از لذت به دلیل یک اتفاق ، هیجان زده یا کمی خجالت زده.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
ایموجی خنده است زیرا چیزی بسیار احمقانه است یا فوق العاده خنده دار است
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
خنده با دهان باز با عرق سرد به طور مشابه خوشبختی را اگرچه همراه با تسکین نشان می دهند. در پیام هایی که از این ایموجی ها استفاده می شود، اغلب از وقوع یک رویداد بالقوه منفی اظهار شادی می کنند. به عنوان مثال، اگر شما پیامی را ارسال کردید که توضیح می دهد تازه یک امتحان سخت را قبول شده اید، یا یک آزمایش دشوار پزشکی را پشت سر گذرانده اید، می توانید از این ایموجی ها استفاده کنید.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
من به شدت می خندم که به سختی می توانم خودم را روی صندلی خود نگه دارم! چیزی به قدری باورنکردنی خنده دار است که با خنده ،گریه می کنید. لبخند می زند و به سختی می تواند خودش را مهار کند.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
روی زمین غلت می‌خورد و قهقهه می‌زند. اگر چیزی بی‌نهایت خنده‌دار باشد از این ایموجی استفاده می‌شود. صورت خندان، روی زمین می‌چرخد و می‌خندد. نشان دهنده‌ی خنده‌ی بی حد و حصر است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
کاملا راضی و بی زبان. بیان سعادت. پوزخندی خجالتی در پاسخ به تعارف خوب یا اتفاق بزرگی که افتاده است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
خجالتی و باخجالت لبخند می زند گونه های قرمز بیانگر شادی است. نشان دهنده خوشبختی ، رضایت ، آرامش خاطر و شکرگذاری است.   
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
مایل است بی گناهی خود را (احتمالاً تظاهر شده) بیان کند. شخصی کارهای خوب انجام می دهد ، بسیار شیرین ، بی گناه است و رفتاری مثال زدنی دارد. از چهره فرشته ای نیز می توان به طرز طنزآمیز برای کارهای نه چندان خوب استفاده کرد.

 

جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
لبخند سبک یعنی شما از خود و دنیا راضی هستید. می تواند یک جمله را دوستانه تر از آنچه که تصور می شود ، بیان کند. یا وقتی لبخند در واقع با محتوای متناسب نیست معنای کنایه آمیز داشته باشید.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
مرا جدی نگیر! پیام مبهم است ، کنایه آمیز است یا شوخی است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
لبخند با یک چشم که با شیطنت پلک می زند. بیان شوخ طبعی ، یک شوخی عملی بوده است. چشمک زدن پیام را ضعیف می کند: آن را جدی نگیرید ، آن را به عنوان طنز تلقی کنید.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
همه چیز خوب پیش رفت! صورتک خنده دار خوشحال است که اتفاق ناخوشایند بدون آسیب رساندن تمام شده است. آرام ، شکرگزار و بدون نگرانی.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورت خوشحال با چشمانی به شکل قلب. دیوانه وار عاشق. میزان عشق و علاقه و همچنین قدردانی را بیان می کند و اغلب بخشی از پیام های عاشقانه است. فقط نمی داند که با تمام شانس چه کاری انجام دهد.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
شما عاشق هستید. شکلک عاشقانه با بیان چهره جذاب
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
لبخند برای شما بوسه ای دوست داشتنی می فرستد که از قلب بیرون می آید. دوستانه ، برای ابراز محبت یا قصد عاشقانه ، به عنوان ابراز عشق.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورتک بوسه با چشمان گرد، چشمان باز و صورت خنثی این ایموجی، چندان نشانه‌ی بوسه صمیمی نیست، بلکه بوسه‌ای برای یک دوست یا بستگان است. همچنین، معنی آن "متشکرم"، "سلام" یا "خداحافظ" و یا "سوت زدن" یا "صورت اردک" می‌باشد.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
این ایموجی با چهره‌ای آرام، چشمان خندان و بوسه‌ای به دوستان یا "ما شما را در آغوش می‌گیریم و می‌بوسیم" به بستگان کاربرد دارد. همچنین می‌تواند برای سوت زدن نیز استفاده شود.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورت ناز با چشمان بسته و گونه های گلگون. به عنوان یک تشکر از شما برای یک نکته یا یک لطف. بوسه دوست داشتنی به نزدیکترین دوستان ، خانواده یا عشق

 

جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
این چهره نشانه گرسنگی یا چیزی بسیار خوشمزه پخته یا یک غذای کامل خورده است. غالباً به عنوان یک دهن کجی و شکلک تعبیر می‌شود و بعد از یک پیام خنده دار استفاده می‌شود. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
این ایموجی می‌تواند برای بیان بدبینی ، ناباوری یا عدم تأیید استفاده شود.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
چیزی مشکوک به نظر می رسد! استفاده از این شکلک برای هشدار به اطرافیان است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
عینک های بزرگ ، لبخند ناشیانه و دندانهای مشخص. برای شوخ طبعی یا برای بیان اینکه چقدر باهوش هستید از طنز استفاده می کنید. کلیشه یک آدم شیطان ؛ فردی باهوش اما خنده دار و با کمبودهای اجتماعی.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
من پادشاه جهان هستم! آقای باحال لبخند با عینک آفتابی. همه چیز کاملا آسان و جالب است. همچنین نمادی برای آفتاب ، تعطیلات تابستان و تعطیلات در ساحل است.
 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
در مورد چیزی بسیار هیجان زده است و در حال حاضر پر از انتظار است. پس از ملاقات با کسی که خیلی دوستش دارید ، پریشان و بی زبان است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
این ایموجی نماد یک مهمانی هیجان انگیز یا "بیایید جشن بگیریم" است. مهم نیست که چه رویداد شادی داشته باشید، اما با این ایموجی به طور مناسب جشن خواهید گرفت. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
این ایموجی نشان دهنده‌ی لبخندی نصفه و شاید با دلخوری است. نمایانگر کنایه ، خونسردی یا بازیگوشی است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
نگاه عبوس نارضایتی را بیان می کند. علاقه مند به یک چیز نیست و ابراز بی علاقگی و عدم تأیید را نشان می دهد.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
این ایموجی، چهره‌ای سر به زیر است. صورتک بسیار ناراحت و ناامید است و احساس ناامیدی به شما می‌دهد. برای ابراز غم، پشیمانی و حسرت به کار می‌رود. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
یک حالت متفکرانه در صورت.ایموجی به پایین نگاه می کند و به فکر نیاز دارد. نماینده مالیخولیا ، نارضایتی عمومی و ناامیدی است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
به دلیل وضعیت پیچیده یا اتفاق مهم ، نگران به نظر می رسید. احساس اضطراب ، ناامنی و ناراحتی می کند.

 

جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
گیج است یا با چیزی موافق نیست. مطمئن نیست یا ناامید ، این را به روش دیگری تصور کرده بود.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
 "متأسفم که این را شنیدم" یا "آنچه شما می گویید کمی من را آزار می دهد". اخم می تواند طرد شدن و عصبانیت را نشان دهد یا شخص متعجب ، مضطرب شود.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
صورت با زاویه دهان بسیار غمگین. به نظر می رسد ایموجی ناراضی و ناراحت است. از آب و هوا ، اشتباهات یا رفتار یک فرد ناراضی است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
ایموجی در تلاش است و رنج می برد. با این حال ، باید شرایط را تحمل کند و روزی آن را حل خواهد کرد. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
چگونه ممکن است روی زمین این اتفاق بیفتد؟ لبخند بسیار مأیوس و متحیر است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
شکلک مفرط با چشمان باریک و دهان باز. به دلیل خواب کم ، به دلیل آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، از یک فرد یا موقعیت. بسیار خسته و شکسته است. در ابتدا به آرامش احتیاج دارد.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
دست از سر من بردار! ناله از چیزهای طاقت فرسا ، ناخوشایند اما اجتناب ناپذیر. از نظر روحی یا جسمی گریه ، ناراحت و کاملاً خسته است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
چشمان بزرگ در حال درخشش و بیان اختصاصی چهره هستند. ایموجی به طرز سرگرم کننده ای برای چیزی التماس می کند: می خواهد مقداری پول یا ماشین قرض کند. اگر با درخواست چیزی نمی توانید پیش بروید ، چشمها آخرین راه حل برای رسیدن به خواسته شماست. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
لبخند با ابروهای افتاده غمگین و گریان است. قطره قطره اشک روی گونه جاری می شود. تصویری از بدبختی. نه غم عمومی ، بلکه درد بیش از یک چیز است. هنوز هم یادآوری یک اتفاق خاص دردناک است. 
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
ایموجی بسیار غمگین و پریشان است و هم از غم دارد می میرد. اشک مانند آبشار از چشمانش می ریزد. آسیب ، درد یا شکست را نشان می دهد. به طعنه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
ابر‌های بخار سفید از بینی این ایموجی بیرون می‌آیند. خرخر کردن به طرز تحقیر آمیز به نشانه‌ی برتر بودن و افتخار و پیروزی بر شخص دیگری است.
جدول معنی ایموجی ها،جدول معنی ایموجی ها
ایموجی ناراحت و کاملاً عصبانی است. واکنش به چیزی نامطلوب یا نشانه رد شدن. بهتر است از راه شخص دور باشید. 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 
نظرات شما ()
 
<      1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
جمعه 100 بهمن 1
امروز:   83 بازدید
دیروز:   1083  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
دیار عاشقان
EMOZIONANTE
رز یخ زده
نظرمن
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
خورشید تابنده عشق
اگه باحالی بیاتو
Smile of dream

عاشق آسمونی
آخرالزمان و منتظران ظهور
***جزین***
لحظه های آبی
عصر پادشاهان
Different.fdan
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
د نـیـــای جـــوانـی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل
اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com