سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
در مصیبتها چون آزادگان شکیبایى باید و یا چون نادانان فراموش کردن شاید . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 97 بهمن 20  3:16 عصر

چطور از قانون جذب عشق کمک بگیریم

 

جذب عشق,قانون جذب عشق,راه های جذب عشق

راه های جذب عشق


پیدا کردن نیمه گمشده، عشق حقیقی و فرد ایده آل با بهره گیری از اصول قانون جذب عشقغیرممکن نیست. چرا که قانون جذب، قانون جذب مشابهات است و درواقع به کمک این قانون شما با تمرکز بر تفکرات مثبت، نتایج مثبتی می‌توانید در زندگیتان بدست آورید. البته طبیعتا این قانون زمانی برای شما عملی خواهد بود که درک صحیحی از نحوه  بکارگیری قانون جذب عشق داشته باشید. در این مقاله "رادیو عشق:برگزار کننده دوره‌های روانشناسی پیش از ازدواج" بیان می‌کند که چطور می‌توانید به کمک قانون جذب، همسر و شریک عاطفی ایده آلی را به سوی خودتان جذب کنید.


چگونگی استفاده از قانون جذب در یافتن عشق 
بیایید نگاهی بر گامهایی که برای اجرای این قانون در زندگی‌تان، و یافتن عشق و شادی در سریع‌ترین زمان ممکن بردارید، بیاندازیم.


مثبت اندیش باشید 
راجع به چیزی که از شریکتان می‌خواهید مثبت باشید و از افکار منفی دوری کنید. اگر بخواهیم منظورمان را به روشنی بیان کنیم، وقتی می‌گوییم در استفاده از قانون جذب برای یافتن عشق باید از افکار منفی پرهیز کنید، منظورمان این نیست که افکارتان را به شکل "بد" یا "منفی" مورد قضاوت قرار می‌دهید. وقتی کاربرد عبارت منفی را به این شکل می بینید، به معنای متضاد آنچه می‌خواهید است.


هر رابطه شکست خورده‌ای شواهدی راجع به آنچه از شریک ایده‌آل‌تان می‌خواهید، برای شما به ارمغان خواهد آورد. مساله اینست که بسیاری از زنان و مردان به جای تمرکز بر نکات مثبت، بر نکات منفی تمرکز خواهند نمود. برای مثال وقتی می‌گویید به دنیال مردی که کارش را بر رابطه اش اولویت می‌دهد نیستم، در واقع بر مردی تمرکز کرده اید که همین کار را می‌کند و این همان خواسته‌ای است که ناخودآگاه از طریق انرژی‌تان ارسال می‌کنید.


خبر خوب اینست که وقتی می‌دانید چه چیزی را نمی‌خواهید، این بدان معناست که می‌دانید به دنبال چه هستید. قدرت شما، در توانایی انتخاب افکار مثبتی است که به حدی واضح‌اند که قادرید دقیقا خواسته خود را به جهان بیان کنید. پس برای جذب دختر دلخواه و زن ایده آل میتوانید بگویید:"به دنبال زنی هستم که اولویت اولش من باشم و مرا بی قید و شرط دوست بدارد."


تاثیر افکارتان را با حسی که از آن ناشی خواهد شد، می‌توان دریافت. اگر حس فوق العاده‌ای داشتید، مثبت و اگر احساس بدی به همراه داشت، پس منفی بوده است. به همین سادگی است. اگر خودتان را غرق در افکار منفی یافتید، سریعا آنها را تغییر داده و تمرکز بر افکار مثبت را آغاز نمایید. بلافاصله احساس بهتری خواهید داشت و در مسیر عشق قرار خواهید گرفت. تمرکز انرژی بر آنچه احساس خوبی به همراه دارد، بهترین روش در استفاده از قانون جذب در یافتن عشق است.


به رویا پردازی ادامه دهید 
اگر آماده عشق هستید، یکی از بهترین کارهایی که قادر به انجام آن هستید، رویاپردازی راجع به نیمه گمشده‌تان است. همانطور که شریک ایده‌آل‌تان را مجسم می‌کنید، جهان این تصاویر را به عنوان شاخص‌هایی از آنچه در زندگی‌تان خواهد ساخت، در نظر خواهد گرفت. می‌توانید در تصوراتتان، رابطه مد نظرتان را تا حد ممکن بهبود دهید تا به بالاترین سطح ایده‌آل‌هایتان نزدیک شود.


وقتی که این تصویر در ذهنتان شکل گرفت، آن را بارها و بارها مرور کنید، تا زمانیکه واقعا متوجه می‌شوید که در حال زندگی کردن آن هستید. قدرت تصوراتتان غیرقابل توقف است و می‌تواند زندگی عشقی‌تان را متحول کند.


علاقه، عشق را به همراه خواهد داشت 
قانون جذب به مانند قانون علاقه، علاقه را به همراه خواهد داشت، عمل می‌کند. عمل شما، عکس العمل (پاسخ)ی به همان شکل به دنبال خواهد داشت. علاقه، علاقه – در این مورد عشق – را در پی خواهد داشت. برای مثال اگر شما با اعتماد به نفس باشید و باور داشته باشید که پسر جذابی هستید، طبق قانون جذب عشق، یک دختر با اعتماد به نفس و جذاب را به سوی خودتان جذب خواهید کرد.


عاشق خودتان شوید 
اگر خودتان عاشق خودتان نباشید، نمی توانید از دیگران انتظار داشته باشید که عاشقتان شوند. وقتی خودمان را مورد انتقاد و قضاوت قرار دهید، از خود نوعی انرژی ارسال خواهیم کرد که دیگران را دفع می‌کند. خودانتقادی، انرژی منفی بروز می‌دهد که افراد احتمالی را دفع خواهد نمود.


در طرف دیگر، عشق به خود را داریم که بسیار جذاب است و افراد احتمالی را جذب خواهد نمود. فهرستی از ده ویژگی که در رابطه با خودتان دوست دارید را یادداشت نموده و آن را جایی بگذارید که هر روز بتوانید ببینید. محتویات داخل این فهرست آنقد مهم نیست، تنها نکته مثبت این فهرست، حس خوبی است که از دیدن آن در قبال خود خواهید گرفت.


هر چقدر بر روی ویژگی هایی از خودتان که دوستشان دارید متمرکز شوید، حس علاقه به خودتان را بیش از پیش تجریه خواهید نمود. دیگران به راحتی عاشق شما می‌شوند، چرا که بودن در کنار افرادی که خودشان را دوست دارند، احساس فوق العاده‌ای است.


به دنبال عشقی باشید که مناسب شما باشد 
وقتی از قانون جذب استفاده می‌نمایید، نمی توانید فرد بخصوصی را برای دوست داشتن مشخص کنید. این کار خلاف اراده آن فرد است، مگر اینکه آنها نیز از قضا دوست داشته باشند که با شما باشند. در عوض شما باید به دنبال عشقی باشید که با نیازهای فردی شما مطابقت داشته باشد.


چه ویژگی‌های بخصوصی به بهترین شکل با اخلاقیات شما مطابقت دارند، یا شما را تکمیل خواهد نمود و به شما در فردی بهتر بودن کمک می‌کنند؟این همان چیزی است که در استفاده از قانون جذب برای یافتن عشق، از جهان طلب می‌کنید. 

به حسادت نه بگویید 
حسادت در قبال تجربیات فردی دیگر از آنچه ما به دنبال آن هستیم و آن را در اختیار نداریم، کاملا طبیعی است، ولی در واقع حسادت شما را از دستیابی به عشق باز خواهد داشت. حسادت، احساسی منفی است که خواسته هایتان را از شما دور خواهد نمود.


در عوض حسادت، این را در نظر بگیرید که اگر فرد دیگری را در حال تجربه آن چیزی که رویایش را دارید، می‌بینید، به معنای نزدیک تر شدن رویاهایتان است. بنابراین در عوض حسادت، عشق و روابط عاشقانه‌ای که می‌بینید را جشن بگیرید و برایشان ارزوی خوشبختی کنید. به این شیوه به جهان اعلام خواهید نمود که مقداری از آن را نصیب شما نماید.


تسلیم شک نشوید 
در دنیایی از جبر زندگی می‌کنیم که در آن ممکن است تمامی رویاها و امیالمان را تجربه کنیم. یکی از بزرگترین موانع در ظهور خواسته هایمان، شک است. چیزهایی را می‌خواهیم، اما در دستیابی به آن شک می‌کنیم. در واقع همین شکل مانع بروز آنها خواهد شد.


دانش، انرژی مثبتی است که درهای جذب را باز خواهد نمود. شک انرژی منفی است و همان در را خواهد بست. وقتی در به دنبال جذب نیمه گمشده خود هستید، حسی از اعتقاد عمیق بر اینکه او هم در مسیرش به سوی شماست، وجود خواهد داشت.


تسلیم نشوید 
اولین دلیلی که قانون جذب پاسخ مناسب را برای برخی افراد به همراه ندارد، اینست که آنان پیش از دستیابی به نتیجه دلخواه ناامید و تسلیم می‌شوند. این مساله درست مانند آنست که غذای بسیار خوش طعمی را سفارش دهید و پیش از آنکه سفارشتان آماده شود، از رستوران خارج شوید. سفارش شما نیز در راه است، اما اگر مسیر خودتان را عوض کنید، آن را از دست خواهید داد.


وقتی حرف از عشق می‌شود، مردم از آنکه به نتیجه دلخواهشان در ملاقات‌های عاشقانه دست پیدا نمی کنند، ناامید می‌شوند و هیچ گواهی از دستیابی به عشق واقعی نمی بینند. جدای از ناامیدی یا ترس از ناامید شدن، آنها تسلیم می‌شوند و هیچگاه نخواهند فهمید که چه چیزی را از دست داده اند. کلید قانون جذب آنست که وقتی از آنچه می‌خواهید مطمئنید، تا زمانی که در زندگیتان نمود پیدا نکرده باشد، باید در مسیر دستیابی به آن از تلاش دست برندارید.


از آنچه هستید، لذت ببرید 
منتظر آن نباشید که عشق، شما را برای آغاز یک زندگی بیابد. همانی که هستید را جذب خواهید نمود: اگر فردی تنبل و بی انگیزه باشید، فردی درست همانند خود را جذب خواهید نمود. اگر به دنبال فردی فعال، که اسکی می‌رود و کتاب می‌خواند هستید، بهتر است دویدن را آغاز کنید، به اسکی بروید و در نمایشگاه کتاب گردش کنید.


منتظر او نباشید تا با آمدنش، زندگی‌تان به بهترین شکل ممکن در بیاید. بهترین شکل زندگی خود را همین الان آغاز کنید و آنقدر جذاب خواهید شد که تمامی افراد شما را در میان جمعیت به یکدیگر نشان خواهند داد.


آینده خود را به اکنون بیاورید 
در حال حاضر، شمایی هستید که مجرد و تنهایید، و آینده‌ای وجود دارد که در آن یا شریکی برای زندگی برگزیده اید و یا ازدواج کرده اید. یکی از بهترین راهها برای بکارگیری قانون جذب به منظور جذب بهترین پسر یا دختر به سمت خود، مبدل شدن به شکلی از خودتان است که در رابطه است. 


این کار به این شکل است که: به خودتان در حال حاضر، و در آینده در حالیکه در رابطه‌ای عالی باشید، بیاندیشید. تفاوتهای موجود چه چیزهایی هستند؟ خود را وقتی که در یک رابطه باشید، چگونه می‌بینید؟ شاید جواب شما به این صورت باشد که " آرام، با اعتماد به نفس، عاشق و مهربان خواهم شد. " پاسخ شما، سندی بر انچه که هم اکنون باید به آن مبدل شوید، است.


منتظر شکل گرفتن رابطه نباشید؛ باید ابتدا همانی شوید که این کیفیت‌ها را دارد. این مساله شامل آماده سازی خود و فضای اطراف برای شریک رویاییتان است: کمدتان را تمیز کنید یا کاغذ دیواری مستعمل را عوض کنید. به تمام راههایی که بدان وسیله قادر به آماده سازی خود و زندگی‌تان به شکلی عالی برای نیمه گمشده‌تان هستید، فکر کنید.


به اعتقاداتتان سر و سامان بدهید 
اگر معتقد نباشید که لایق یافتن عشق هستید، ممکن است سهوا عشقی واقعی که به سوی شما فرستاده شده بود را از دست دهید. باور کنید که هر کسی که به سوی شما آمده، در عوض چیزی است که زمانی آن را طلب کرده اید.


اعتقاداتتان راجع به عشق را بیازمایید و هر کدام که با جذب، داشتن و ادامه یک رابطه کامل منافات دارد (" من به اندازه کافی جذاب نیستم "، "ب ه اندازه کافی پول ندارم "، " همه افراد خوب با کس دیگری در رابطه اند ") را از ذهنتان پاک کنید.


جهان راهی برای تحقق اعتقاداتتان دارد و اگر باوری دارید که با آنچه که واقعا به دنبال آن هستید در تناقض است، آن را کنار گذاشته و باورهایی در خودتان ایجاد نمایید که همراستا با این امیال است. جهان به احساساتتان راجع به خودتان واکنش خواهد داشت؛ اگر به خود به چشم فردی بی ارزش و نالایق بنگرید، جهان نیز همین را بازتاب خواهد داد.


در رابطه با چگونگی انجام آن سوال نکنید 
وظیفه شما تشریح روشن و مثبت آنچه با تمام وجود به دنبال آن هستید و قرارگیری در این مسیر بوسیله روشهایی که در بالا توضیح داده شد، است. چگونگی آن بر دوش شما نیست؛ درگیر چگونگی رخ دادن آن نباشید.


 در دنیای شگفت انگیزی زندگی می‌کنیم که می‌تواند دقیقا همان چیزی را که به دنبال آن هستید، به عجیب ترین و حتی باورنکردنی ترین روشها در اختیارتان قرار دهد. درگیر شدن در چگونگی انجام آن، در واقع این روند (قانون جذب) را مختل خواهد نمود. اگر سعی بر کنترل چگونگی انجام داشته باشید، در واقع در حال قرار گرفتن در مسیر آن هستید و آن را از آنچه که باید، سخت تر خواهید نمود. در عوض افکارتان راجع به چگونگی وقوع آن را کنار بگذارید و به دنیا امکان بروز شگفتی هایش را بدهید.  


این بدان معنا نیست که در خانه بنشینید و هیچ کاری انجام ندهید. تفاوت این است که شما با اقداماتی الهام بخش منتظر هستید. این اقدامات می‌تواند احساسی ناگهانی برای رفتن به کافی‌شاپ، بدون آنکه حتی تشنه باشید، یا پر کردن باک در سمت دیگر خیابان باشند.


قانون جذب از طریق دریافت‌های ناگهانی‌تان با شما ارتباط برقرار می‌کند، پس حتما به آنها گوش فرادهید و این احساس ناگهانی را دنبال کنید. مهم ترین نکته اینست که تمامی موارد محتمل را بپذیرید؛ نخواهید دانست که دنیا چگونه به شما واکنش نشان خواهد داد.


موقعیتی را که به وسیله قانون جذب ایجاد شده، قبول کنید 
اگر درخواست آنچه می‌خواهید برایتان سخت است و یا به دنبال کمکی از طرف دیگران هستید، ممکن است این گام پایانی، سخت ترین گامی باشد که طی می‌کنید. رفتار شما به این شکل است که یافتن عشق از کنترلتان خارج شده است و به دنیا این امکان را می‌دهید که به خودی خود، فرد مناسب را در سر راه شما قرار دهد.


وقتی از قانون جذب در یافتن عشقی که مناسب شماست استفاده می‌کنید، باید انتظار آن را داشته باشید که فردی که به سراغ شما می‌آید، با آنچه تصور می‌کردید متفاوت باشد.


برای مثال اگر شما بخواهید یک خواستگار ایده آل جذب کنید ولی همه تمرکز شما براین باشد که همسر آینده تان پولدار باشد،‌ احتمالا پسر خوبی که در حال حاضر پولدار نیست و جهان هستی برای خوشبختی به سوی شما فرستاده را به عنوان همسر ایده آل نمی پذیرید و به سادگی شانس رسیدن به عشق واقعی را از دست خواهید داد. در صورتی که ممکن است او پتانسیل زیادی برای رسیدن به ثروت در آینده داشته باشد. پس هنگام بکار گیری قانون جذب عشق انعطاف پذیری داشته باشید و خودتان را بیش از حد محدود نکنید.

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 97 دی 27  4:46 عصر

مجموعه: خواندنیهای دیدنی

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

عکس نوشته های دونفره خاص

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

عکس نوشته های زیبا

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

 عکس نوشته های عاشقانه

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

عکس نوشته عاشقانه

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

عکس نوشته های احساسی

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

 عکس نوشته های احساسی

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

 پروفایل دونفره

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

 پروفایل عاشقانه لاکچری

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

عکس پروفایل دونفره

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

عکس نوشته های دونفره خاص

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

عکس نوشته های زیبا

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

 عکس نوشته های عاشقانه

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

 عکس نوشته های عاشقانه جدید

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

پروفایل دونفره عاشقانه

 

عکس نوشته عاشقانه, عکس نوشته های عاشقانه جدید

عکس پروفایل دونفره

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  


در ادامه کارهایی را که می تواند به رابطه دوستانه و حتی عاطفی تان آسیب بزند و باید از انجام آنها در شبکه های اجتماعی دوری کنید را برایتان آورده ایم


اشتباهاتی که در شبکه‌های اجتماعی به روابط شما آسیب می‌زند

اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، لینکدین، اسنپ چت و... راه های برقراری ارتباط با دیگران در دنیای مجازی بی نهایت است اما نباید اجازه دهیم که این چیزها روی زندگی و روابط عاطفی ما تاثیر منفی بگذارند. اما برای رهایی از این دام چه باید بکنیم؟ 


بیشتر بدانید : به این 13 دلیل شبکه های اجتماعی را رها کنید!!


از انتشار عکس دیگران بدون اجازه، خودداری کنید

زمانی که صحبت از انتشار عکس در فضای مجازی می شود، هر فردی به گونه ای خاص عمل می کند. همانطور که شما دوست ندارید دیگران عکس تان را بدون اجازه شما منتشر کنند، دیگران هم دوست ندارند که شما بدون اطلاع آنها این کار را انجام دهید. شاید این کار از نظر شما مشکلی نداشته باشد اما دلیل بر این نیست که دیگران هم با شما هم نظر باشند. بنابراین قبل از این که عکس دیگران را منتشر کنید، از آنها اجازه بگیرید. با این کار دیگر احتمال دلخوری هم پیش نمی آید.


هنگام عصبانیت از شبکه های اجتماعی دوری کنید

برخی افراد هنگام عصبانیت به سمت شبکه های اجتماعی روی می آورند و از آن به عنوان ابزاری برای تخلیه خشم شان استفاده می کنند. آیا شما دوست دارید که دوستان و اقوام تان بدانند که شریک زندگی تان به شما خیانت کرده؟ اصلا آیا خود شما از دیدن پست های ناراحت کننده دیگران لذت می برید یا این که دوست دارید عکس های تولد و شادی آنها را ببینید؟ اگر شما در زمان های ناراحتی و عصبانیت عکس یا متنی منتشر کنید، ممکن است چیزهایی را به زبان آورید که بعدها برایتان پشیمانی به همراه بیاورد. بنابراین برای تخلیه انرژی خود به دنبال جایی جز شبکه های اجتماعی باشید.


در مورد پست هایی که می گذارید، بیاندیشید

شاید شما به یک میهمانی رفته اید و دوست دارید که از آنجا عکس بگیرید و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، اما آیا به این فکر کرده اید پستی که می گذارید می تواند برایتان دردساز شود؟ به عنوان مثال ممکن است افرادی که در آن میهمانی دعوت نبوده اند، از دیدن عکس های شما دلخور شوند یا این که همکاران تان با دیدن ویدیو در حال خوشگذرانی شما، نگاهی متفاوت نسبت به شما پیدا کنند. بنابراین باید قبل از آپلود عکس، تمام جوانب را در نظر بگیرید. حواس تان حتی به متن یا کپشن هایی که زیر عکس تان می نویسید هم باشد.


به روابط دنیای مجازی تکیه نکنید

یادتان باشد که صحبت کردن با دیگران در شبکه های اجتماعی قابل مقایسه با صحبت کردن رو در رو نیست. تماس چشمی فواید زیادی دارد، در واقع تاثیری که چشم های شما می توانند روی دیگران بگذارند را نباید نادیده بگیرید. شبکه های اجتماعی برای شروع یک رابطه یا آشنایی ابتدایی مکان مناسبی ست اما اگر می خواهید تاثیر بیشتر روی دیگران بگذارید یا رابطه ای عمیق تر را تجربه کنید، باید از آن فضا خارج شوید. اگر چه شبکه های اجتماعی به شما این حس را می دهند که روابط خوب و موثری دارید، اما واقعیت چیز دیگری ست. در نهایت، هیچوقت به آدم های مجازی دل نبندید و آن را جایگزین روابط واقعی تان نکنید.


تاثیر شبکه های اجتماعی را نادیده نگیرید

آیا می دانید که شبکه های اجتماعی چه تاثیری روی شما می گذارد؟ اصلا چرا شما از آن استفاده می کنید؟ این سوالات مهمی ست که باید از خودتان بپرسید، به خصوص اگر ساعت های زیادی را صرف آن می کنید. به عنوان مثال شما به قصد چک کردن یک پست وارد اینستاگرام می شوید و ناگهان به خودتان می آیید و می بینید که یک ساعت از وقت تان را صرف آن کرده اید. اینجاست که باید از خودتان بپرسید: «آیا من در استفاده از این اپلیکشن زیاده روی کرده ام؟ آیا می توانستم این وقتم را صرف اطرافیان یا عزیزان زندگی ام کنم؟» بنابراین مراقب زمانی که صرف شبکه های اجتماعی می کنید باشید تا به زندگی و روابط تان آسیب نزند.


دروغ نگویید

اگر در شبکه های اجتماعی دروغ بگویید، به عنوان مثال بگویید که به فلان جا رفته اید اما عکس تان در جای دیگری باشد، یک روزی این دروغ تان بر ملا می شود و ممکن است که اطرافیان تان را از شما دلگیر کند. حتی ممکن است روزی به ضررتان تمام شود، آنوقت است که می شوید آش نخورده و دهن سوخته! بنابراین تا جای ممکن دروغ نگویید.


جزییات زندگی تان را بر ملا نکنید

شبکه های اجتماعی مکانی عمومی هستید، بنابراین شما نباید جزییات زندگی یا گزارش کار روزانه تان را در آن به اشتراک بگذارید. این کار نه تنها اطلاعات زندگی شما در اختیار دیگران قرار می دهد بلکه ممکن است که بر رابطه عاطفی تان نیز تاثیر منفی بگذارد. به عنوان مثال شاید شما دوست داشته باشید که از هدیه ای که همسرتان برایتان خریده عکس بگذارید اما آیا همسرتان هم به این کار راضی ست؟ هر رابطه ای مدل خاص خود را دارد، بنابراین قبل از انتشار هر عکسی از زندگی خصوصی تان، با شریک زندگی تان مشورت کنید.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 97 آذر 6  5:17 عصر

مجموعه: خواندنیهای دیدنی

 

KEYWORDS

 جملات عاشقانه و فلسفی

 

هیچ وقت به دنبال عشق، محبت و یا توجه کسی ندوید

ارزش عشق به این است که آزادانه به کسی هدیه شود

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

 جملات فلسفی عاشقانه

 

آدمى همه چیز را

با اولینَش مقایسه میکند...

سعى کن اولین ات

بهترینَت باشد

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

جملات عاشقانه و رمانتیک

 

وقتی می‌مانی و می‌بخشی، فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی

باید به آدم‌ها از دست دادن را متذکر شد

آدم‌ها همیشه نمی‌مانند

یک‌جا در را باز می‌کنند و برای همیشه می‌روند

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

 جملات فلسفی عاشقانه

 

دوست داشتن هایتان را حفظ کنید

نگذارید به راحتی رهایتان کنند...

اجازه ندهید الکی الکی

همه چیز خراب شود...

نگذارید کشکی کشکی

از چنگتان ربوده شود...

عشقی که ابدی ست

نباید به آسانی از دست برود...

پس با جان و دل

 چنگ و دندان

نِگهش دارید

و نگذارید از دست برود ...

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

 جملات عاشقانه عارفانه

 

واقعیت این است که معشوق هرکسی که باشد، آزرده‌ات خواهد کرد

فقط باید کسی را پیدا کنی که ارزش تحمل این رنج را داشته باشد

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

 جملات عاشقانه کوتاه جدید

 

زنها باید بدانند که مردها بلند نمیگویند "دوستت دارم" 

بلکه گاهی اوقات،صبح کمی زودتراز خواب بلندمیشوند 

میزنند زیر آواز و ترانه عاشقانه میخوانند

وظرفهای جامانده از دیشب را میشویند

و گاهی در خانه دست به کارهایی میزنند تا شما را خوشحال کنند

ولی.... این یعنی عاشقی

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

جملات عاشقانه و زیبا

 

زندگی بهشت است

برای آنهایی که

عاشقانه عشق میورزند!

بی پروا محبت 

می کنند

و کمترازدیگران

انتظار دارند

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

جملات عاشقانه غمگین

 

قله‌ای که چندبار فتح شود

بی‌شک روزی تفریحگاه عمومی می‌شود

مواظب دلتان باشید

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

 جملات فلسفی عاشقانه

 

نگه داشتن یاد کسی تو قلب

خیلی آسونه.

اما اینکه

تو قلب کسی خودتو نگه داری مشکله

همیشه قدر قلبی رو بدون که

تو رو توش نگه داشته

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

زیباترین جملات عاشقانه

 

نمیدانم چرا آدم های رمانتیک

حرف آدم حالیشان نمی شود!

نمی فهمند که هیچ چیز جالب و خوبی در "عشق یکطرفه" وجود ندارد

به نظرم عذاب است

عذاب مطلق

عشق به کسی که پاسخ احساساتت را نمی دهد ممکن است در کتاب ها هیجان انگیز باشد ولی در واقعیت به شکل غیرقابل تحملی خسته کننده ست!

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

جملات عاشقانه کوتاه

 

هیچ لذتی بالاتر از آن نیست

که با کسی آشنا شوی

که دنیا را مانند تو می‌بیند

گویی درمی یابی

که دیوانه نبوده‌ای...

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

جملات فلسفی عاشقانه جدید

 

همیشه

کسی را برای دوست داشتن 

انتخاب کن که 

اونقدر قلبش بزرگ باشه 

که نخوای 

برای اینکه توی قلبش جابگیری 

بارها و بارها خودت را کوچک کنی ...

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

 جملات فلسفی عاشقانه

 

وقتی گلی را دوست دارید

 آن را میچینید.

اما وقتی عاشق گلی هستید 

آن را هر روز آبیاری میکنید.

فرق بین عشق و دوست داشتن این است ...

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

جملات عاشقانه و رمانتیک

 

گاهی فقط یک حاشیه ی امن و آرام می خواهی ؛

به دور از تمامِ دوست داشتن ها

به دور از تمامِ دلتنگی ها

به دور از تمامِ خواستن ها ، نخواستن ها ...

تو باشی و یک فنجان قهوه ی داغ ، چند تکه شکلاتِ تلخ و یک موسیقیِ ملایم ،

چشمانت را ببندی ، لم بدهی وسطِ یک بیخیالیِ مطلق و تا چشم کار می کند ؛ عینِ خیالت نباشد !

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

جملات عاشقانه و رمانتیک

 

آنقدر مشغول دوست داشتن

زندگیت باش که وقتی برای

تنفر، ترس، پشیمانی نداشته باشی!

 

 زیباترین جملات عاشقانه, جملات عاشقانه غمگین

 جملات فلسفی عاشقانه

 

گاهی افراط در دوست داشتن

باعث میشود دل طرفمان را

بد بزنیم ...

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  


علی احمدزاده کارگردان فیلم «مادر قلب اتمی» که سال گذشته اکران شد، طراح گریم «نهنگ آبی» را متهم به کپی کاری کرده است


وقتی لیلا حاتمی از گلاه گیس ترانه علیدوستی استفاده می کند!

خواندن این حاشیه بامزه در میان انبوهی از اخبار جدی سینمای ایران هم خالی از لطف نیست.

علی احمدزاده کارگردان فیلم «مادر قلب اتمی» که سال گذشته اکران شد، در گیر جالبی که به سازندگان سریال ویدئویی «نهنگ آبی» داده، تصویر اخیر منتشر شده از گریم لیلا حاتمی در این سریال را به چالش کشیده است. او در مطلبی با کنار یکدیگر قرار دادن تصویر حاتمی در این سریال فریدون جیرانی با چهره ترانه علیدوستی در فیلم خودش، طراح گریم «نهنگ آبی» را متهم به کپی کاری کرده است. سعید ملکان که در فیلم احمدزاده طراح گریم بوده، گویا از کلاه گیس و گریم مشابهی برای حاتمی در این سریال هم استفاده کرده است.
ترانه علیدوستی با کلاه گیس قرمز

گریم لیلا حاتمی در نهنگ آبی

احمدزاده اما با خطاب قرار دادن حاتمی بدون توجه به کارگردان و یا حتی خود ملکان با لحن تندی در اینستاگرام خود نوشته است:«خانم حاتمی عزیز؛
به آقای ملکان(تهیه کننده و گریمور نامحترم موسسه اوج)
سلام برسونید و خدمتشان عرض کنید:کلاهی که امروز بر سر شماست بخشی از هویت یک کاراکتر است که قبل ها طراحی شده، خریداری شده و نمایش داده شده و حالا به این شکلی دزدیده شده و بدون هیچ تغییری دوباره بر سر شما فرو رفته.جای بسی تأسف است که امروز این گونه دزدی ها لا به لای دزدی های کلان کوچک شمرده می شود».

جالب آنکه طبق شنیده های خبرنگار که پیشتر هم در مطلب مفصلی در روزنامه به آن پرداخته شد، این سریال در فیلمنامه اش هم کپی کاریهایی از چند سریال مطرح خارجی داشته است!

 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 97 آبان 23  4:47 عصر

مجموعه: خواندنیهای دیدنی

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

عکس نوشته زن و شوهری

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

 پروفایل زن و شوهری

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

پروفایل همسرانه

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

عکس پروفایل زن و شوهری

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

عکس نوشته زن و شوهری عاشقانه

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

پروفایل زن و شوهری

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

عکس نوشته زن و شوهری

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

 عکس عاشقانه همسر

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

زیباترین پروفایل برای همسر

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

 پروفایل همسرانه عاشقانه

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

پروفایل همسرانه

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

عکس پروفایل زن و شوهری

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

عکس نوشته زن و شوهری عاشقانه

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

عکس نوشته زن و شوهری

 

زیباترین پروفایل برای همسر, پروفایل زن و شوهری

پروفایل زن و شوهری

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 97 مهر 25  5:30 عصر

09:05 1397/02/04

مادرانی که مایل به داشتن فرزند پسر می باشند با خوردن خوراکی راحتر به این خواسته ی خود می رسند.همان طور که برای بعضی افراد نسبت به جنسیت فرزندشان بی تفاوت هستند در مقابل افرادی هم هستند که برایشان بسیار مهم است. زوجهایی هستند که آرزوی داشتن فرزند پسر را دارند. با مطالعه ی این مقاله ترفندهای پسر دار شدن را یاد بگیرید.

 موز

در ابتدا به یاد داشته باشید از آن جایی که میوه موز حاوی درصد بالایی از پتاسیم و مواد غذایی فوق العاده مقوی است، در پسر شدن جنسیت جنین داخل رحم مادر هم بسیار موثر خواهد بود. در واقع، می توان ادعا کرد که وجود پتاسیم در این میوه کمک می کند تا اسپرم مردان هم برای مدت زمان طولانی تری در رحم زنان زنده مانده و به حرکت خود به سمت تخمک ادامه دهند. در نتیجه، عمل لقاح در بدن مادر هم با موفقیت صورت خواهد گرفت. پس، به یاد داشته باشید که خوردن دو عدد موز در هر روز، قطعا می تواند فرایند باروری جنین پسر در افراد را به میزان بالایی افزایش دهد.

 مصرف غلات در وعده ی صبحانه

از آن جایی که اسپرم مردان بسیار ظریف است، پس برای زنده ماندن طولانی تر در بدن زنان نیز نیاز به مصرف عناصر و مواد غذایی غنی از مواد مغذی دارد. به همین خاطر، زوج هایی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارند، باید در وعده های صبحانه خود مصرف غلات غنی شده را بیشتر کنند، تا بتوانند شانس پسر شدن جنین خود را به میزان بالایی افزایش دهند.

 مصرف قارچ

در ابتدا، به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، به خاطر داشته باشید از آن جایی که قارچ شامل ویتامین D بیشتری است، به همین دلیل یک عنصر کلیدی در حفظ سلامت اسپرم مردان به شمار می رود. همچنین، فراموش نکنید که قارچ علاوه بر ویتامین D شامل پتاسیم فراوانی هم است. به همین علت، مصرف مقدار زیادی از آن در وعده های اصلی غذایی، شانس فرد را در به دنیا آوردن فرزند پسر افزایش می دهد.

 مصرف مرکبات

یه یاد داشته باشید، به خاطر این که مرکبات حاوی درصد بالایی از ویتامین C هستند، در بهبود سلامت کلی بدن و تقویت سیستم ایمنی به شما کمک زیادی می کنند. علاوه بر این موارد، از آن جایی که مرکبات در ایجاد محیط قلیایی در بدن افراد موثر هستند، پس به نظر می رسد که مصرف این گروه از میوه ها به طور طبیعی در پسر شدن جنین کمک زیادی به زوج ها خواهد کرد. فراموش نکنید که محیط قلیایی، مناسب ترین محیط برای بقای کروموزوم Y که اسپرم پسرانه می باشد، هست. برخی از میوه های خانواده مرکبات که مصرف آن ها می تواند در پسر بودن جنین مفید باشد، شامل لیموترش، پرتقال، لیموشیرین و گریپ فروت می باشد.

 مصرف غذاهای نشاسته دار

به گزارش الو دکتر محققان با انجام تحقیقات مختلفی، نتیجه گیری کرده اند که مصرف دوز بالایی از گلوکز و نشاسته در مواد غذایی روزانه احتمال پسر بودن جنین در بارداری ها را افزایش می دهد. به همین دلیل است که افزایش مصرف مواد نشاسته دار مانند برنج و سیب زمینی در منوی رژیم غذایی روزانه می تواند در پسر شدن جنین کمک زیادی به زوج ها بکند. همچنین، از آن جایی که مصرف مواد نشاسته دار، کالری زیادی به بدن انسان می رساند، وزن فرد را هم افزایش داده و در نتیجه، شانس او برای پسردار شدن افزایش خواهد یافت.

 مصرف غذاهای دریایی

محققان با انجام تحقیقات مختلفی، نتیجه گیری کرده اند که مصرف دوز بالایی از گلوکز و نشاسته در مواد غذایی روزانه احتمال پسر بودن جنین در بارداری ها را افزایش می دهد. به همین دلیل است که افزایش مصرف مواد نشاسته دار مانند برنج و سیب زمینی در منوی رژیم غذایی روزانه می تواند در پسر شدن جنین کمک زیادی به زوج ها بکند. همچنین، از آن جایی که مصرف مواد نشاسته دار، کالری زیادی به بدن انسان می رساند، وزن فرد را هم افزایش داده و در نتیجه، شانس او برای پسردار شدن افزایش خواهد یافت.

 مصرف غذاهای شور

از آن جایی که نمک شامل مقادیر زیادی سدیم و پتاسیم است و این دو ماده معدنی هم به پسر شدن جنین کمک زیادی می کنند، پس شما هم به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، می توانید شانس خود را در داشتن فرزند پسر با قرار دادن مواد غذایی شور در رژیم غذایی روزانه خود مانند پپرونی، ترشی و کراکر افزایش دهید. همچنین، شما و همسرتان باید نمک زیادی را در میوه و سالاد تازه مصرف کنید. اما، به خاطر داشته باشید که پس از زایمان، برای حفظ سلامتی خود و نوزادتان باید مصرف نمک را به میزان قابل توجهی کاهش دهید، چون مصرف بیش از حد این ماده غذایی در بالا بردن سطح فشار خون بدن انسان ها بسیار موثر است.

 مصرف گوجه فرنگی

به یاد داشته باشید که مصرف گوجه فرنگی، به طور طبیعی در حفظ تعادل سدیم و پتاسیم بدن انسان ها کمک زیادی می کند. همچنین، استفاده منظم از آن، ویتامین C مورد نیاز بدن را تامین خواهد نمود. علاوه بر این موارد، از آن جایی که مصرف این ماده تمام مواد مغذی حیاتی و مواد معدنی را که در حفظ تعادل pH بدن موثر است، دارا می باشد، بنابراین به بدن افراد هم در ایجاد تعادل کمک زیادی می کند. در نهایت، فراموش نکنید که متعادل بودن PH بدن هر فردی، شرایط مناسبی را برای پسر شدن جنین در داخل رحم او به وجود می آورد.

 مصرف ترشیجات

جالب است بدانید که خوردن ترشی قبل از آغاز روند بارداری، شانس هر زوجی را در داشتن پسر بچه افزایش می دهد. در واقع، از آن جایی که ترشی ها غنی از نمک هستند و شامل درصد بالایی از سدیم و پتاسیم می-باشند، اضافه کردن چند وعده ترشی در منوی غذایی روزانه خانواده باعث می شود تا اسپرم مرد، بارور کردن تخمک همیر خود را آسان تر انجام دهد.

 مصرف میوه و سبزیجات

به عنوان زوجی که قصد به دنیا آوردن نوزاد پسری را دارید، فراموش نکنید از آن جایی که میوه ها منبع طبیعی از پتاسیم هستند، پس مصرف آن ها اثر مشابه مصرف غلات و حبوبات گندم کامل دارد. به یاد داشته باشید که مصرف بیشتر میوه های سرشار از پتاسیم مثل طالبی و زردآلو شانس پسر شدن جنین را در انسان افزایش خواهد داد. علاوه بر این موارد، به خاطر داشته باشید از آن جایی که برخی از سبزیجات مانند سیب زمینی، اسفناج، لوبیا و کدو حاوی سطح بالایی از پتاسیم هستند، پس اضافه کردن این سبزیجات به رژیم غذایی روزانه قطعا می تواند شانس شما را در داشتن نوزاد پسر در آینده بالا ببرد.
 منبع:الو دکتر


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 97 مهر 15  6:41 عصر

مجموعه: خواندنیهای دیدنی

 

متن شکست عشقی, پیامک شکست عشقی

...

 

دریغ نکن ! 

صبح بخیرهایت را ، 

از کسی که  شب را ، با خیال #تُ گذرانده

 و  صبح ، زندگی را ، با یاد #تُ آغاز می کند!!

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

جمله شکست عشقی

 

گریه کار کمی ست برای توصیف رفتنت 

دارم یه رفتار پرشکوهی شبیه مرگ فکر می کنم 

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

جملات شکست عشقی کوتاه

 

چشات دیگه از من خسته و سیره

اما هنوز چشمای من اسیره

فقط بدون که این دل شکسته

منتظره بگی واست بمیره….

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

مطالب شکست عشقی

 

این روزها تلخ می گذرد ، دستم می لرزد از توصیفش

همین بس که :

نفس کشیدنم در این مرگِ تدریجی، مثل خودکشی است

با تیغِ کُند

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

متن های شکست عشقی

 

به حرمت نان و نمکی که با هم خوردیم

نان را تو ببر که راهت بلند است و طاقتت کوتاه!

نمک را بگذار برای من میخواهم این زخم همیشه تازه بماند

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

جمله شکست عشقی

 

صندوق صدقات نیست دل من

که گاهی سکه ای محبت در آن بیاندازی

و پیش خدای دلت فخر بفروشی که مستحقی را شاد کرده ای . . .

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

 شکست عشقی

 

- تنهایی

+منظورت از تنهایی چیه؟ 

-یعنی کسی تو رندگیت هست یا تنهایی؟

+کسی تو زندگیم هست ولی تنهام...

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

اس ام اس شکست عشقی

 

دِلتنگی فقط اونجاش بَدِه که

یِهو به خودِت میای میبینی

توو خیالِت داری

باهاش حَرف میزنی ...

ولی خُب حِیف !!

حِیف که بِقول شَهریار :

"خیالَت ساده دِل تَر بود و با ما از تو یِک رو تَر"

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

 متن شکست عشقی

 

شب هر چقدر هم 

که سیاه باشد

تنهایی ام را نمی پوشاند.

دلتنگی

از گوشه هایش بیرون می زند.

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

متن های شکست عشقی

 

کاش می شد....

یه آگهی تجاری هم بود این شکلی...

دل گرفته تان را ...

به بالاترین قیمت خریداریم.. 

شانه می دهیم ...

سر بگذارید ...

درد و دل کنید

و نترسید از بعد !

بعد از درد و دل هم ،

 نخود نخود هر که رود خانه ی خود... 

نه دلی جا می موند ...

و نه احساسی خَش می افتاد....

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

جمله شکست عشقی

 

هر صُبح

حالَت موهایم عوض میشود

از بَس

خواب "نوازش" دیده ام.

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

مطالب شکست عشقی

 

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند!

 آن ها فقط تمام روز را به کسی که نیست، بلند بلند فکر می کنند...

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

جمله شکست عشقی

 

دلمان که میگیرد ، تاوان لحظاتی است که دل بسته بودیم . . .

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

جملات شکست عشقی کوتاه

 

مگر چه می شود!

یکی "بیاید"

هیچ مرگش نشود

هرکه آمد

لعنتی،یک نفر دیگر شد و"رفت"...

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

اس ام اس شکست عشقی

 

نبودن هایی هست ،

که آدم را زمین گیر می کند!

هیچ وقت تمام نمی شود...

بود نمیشود،پُرنمیشود،

همیشه میماند،فراموش نمی شود

کهنه نمی شود،خورده می شود موریانه میشود،

میاُفتد به جان زندگیت

 

جملات شکست عشقی,جملات شکست عشقی کوتاه

جمله شکست عشقی

 

تمام تنم میلرزد…

از زخمهایی که خورده ام..!!

من از دست رفته ام…شکسـ ــ ـ ـته ام

می فهمی؟؟

به انتهای بودنم رسیده ام

اما…!

اشــــــک نمیریزم

پنهان شده ام پشت

لبخـــندی که درد میــــکند

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 97 مرداد 1  8:46 عصر


مجموعه: خواندنیهای دیدنی


متن عاشقانه بلندوقتی تو باشی ؛ زندگی برایم زیباست ؛ عاشقی برایم با معناست !وقتی تو باشی ؛ قلبم بی آرزوست ، ای تنها آرزوی من در لحظه های تنهایی !وقتی تو عزیز دلم باشی ؛ همدمم باشی ؛ سر پناهم باشی ؛ طلوع آفتاب برایم آغاز یک روز پر خاطره دیگر با تو است !تو هستی ، برای من هستی ، تا آخرش همه هستی ام هستی !!!حالا من هستم و یک عشق پاک در قلبم !وقتی تو باشی ؛ عشق در وجودم همیشه زنده است ، میتپد قلبم تنها برای تو و می گذرد لحظه ها به یاد تو و می ماند برای همیشه یک عشق جاودانه در قلب هایمان !وقتی تو گل من باشی ؛ باغچه خشک قلبم بهاری می شود ، این دل از عطر و بوی تو پر از محبت و صفا می شود !وقتی تو عشق من باشی ؛ این چشمها برای دیدن تو بی قرار و بی تاب می شود ، حضور تو در کنارم تنها آرزو می شود !وقتی تو همدمم باشی ؛ دیگر تنهایی با من بیگانه می شود ، غم و غصه های دنیا در قلبم فراری می شوند !تو باشی ؛ عزیز دلم باشی ؛ عشقم باشی ؛ دنیا برایمان بهشت همیشگی می شود !وقتی تو باشی ؛ وقتی تو همه زندگیم باشی ، این دل فدای قلب مهربانت می شود ، چشمهایم همیشه منتظر دیدن چهره ماهت می شود !وقتی تو باشی ؛ من نیز هستم ، زیرا تو درون قلبم هستی !پس با من باش ای عشق جاودانه ام ؛ بیا تا با هم بخوانیم ترانه عاشقانه ام را که برای تو سروده ام !ای تو که بی تو بودن برایم خواب همیشگی است !

متن بلند عاشقانهروزهای زندگی ام گرم میگذرد با تو ،به گرمای لحظه هایی که تو در آغوشمیبا تو گرم هستم و نمیسوزد عشقمان، ای خورشید خاموش نشدنیهمچو یک رود که آرام میگذرد، عشق ما نیز آرام میگذردو تویی سرچشمه زلال این دل ساعت عشق مان تمام لحظه های زندگیست ،ثانیه هایی که پر از عطر و بوی عاشقیستای جان من ،مهربانی و محبتهایت،وفاداری و عشق این روزهایت،امیدی است برای خوشبختی فردایتمیدانم همیشه همینگونه که هستی خواهی ماند،مثل یک گل به پاکی چشمهایت،به وسعت دنیای بی همتایتهوای تو را میخواهم در این حال دلتنگی،امواجی از یاد تو را میخواهمدر دریای خاطره های به یادماندنیهمنفسمی،ای که با تو یک نفس عاشقمهمزبانمی،ای که با تو یک صدا برایت احساسات عاشقانه ام را میگویمحرفی نمانده جز سکوت بین من و چشمانت،که در این سکوت میتوان یک دنیا عشق را خواندچه با شوق میخوانم چشمانت راو چه عاشقانه گرفته ایم دستهای هم راگفتی دستهایم گرم است،گفتم عزیزم این چشمهای تو است که مرا به آتش کشیده استهمه ی دنیا فریاد عشق ما را شنیده است،هنوز هم نگاهم به نگاهت دوخته است،چقدر قلبت زیباست…چه بی انتهاست قصر عشق تو و منچه خوشبختم از اینکه اینجا هستم ،در کنار تو ، تویی که برایم از همه چیز بالاتریو از همه کس عزیزتر

متن عاشقانه بسیار زیباحضور تو قلبم در میان گرمای حضورت پر از حرارت می شودو نفسم در آتشکده ی احساست به شماره می افتدحرف های پر از مهرت هدیه ایست پر از ارامشتا مرا توانی دهد در میان این همه شورتا با تو بودن را تاب آورم شروع شورش شور و شادیم دوستت دارملحظه ها در میان شور حضورت بی درنگ از پی هم می گذرند و خط پایان نزدیک و نزدیک تر میشود فرصت ها اندکند و مهر تو بسیار در چنین ظرف اندکی سیراب نمی شود عطش تشنگیم و سخت است از دریای تو نوشیدن و بی تاب نگشتن و چشم فرو بستن از این همه آرامش اما تقدیر مان چنین مقدر است و لحظه ی وداع آمدهتنها امید وصل توست که مرا تسکین می دهدبا خیالم لطافت واژه واژه هایت را لمس کردمو میان مهر نگاهت شناور گشتمنوای خوش و عطر آلود کلامتدلیل شکفتن و اوج گرفتن پروازم شد،به سوی آسمانی ترین لحظه های خوشبختیحضورت در کنارم نهایت آرزویمو بهانه ی برپایی شوری وصف ناشدنیوقتی من و تو خوشبختی ما بودن را فریاد می زنیم

متن عاشقانه ی جدیدکوچه ی دلم را برای عبور نگاهت آب و جارو کرده امدیگران با عبور لحظه ها می آیند و می روندو این چشمان توست که عبورش جاودانه استدر میهمانی لحظه های با تودستانت خالی بود اما نگاهت پر از شوق و قلبت پر از احساساز تو هیچ نمی خوام جز نیم نگاهی پر از شوق و احساستو گفتی خداحافظ من شنیدم به امید دیدارتو دل کندی از من و من دل بستم به توتو از کنارم رفتی اما خاطرت در قلبم حک شدچه قصه ی عجیبی است قصه ی عشقافسوس که زندگی فقط اندیشه های زیبا نیست

متن عاشقانه احساسی و بسیار زیباکمی بمان!کمی به من نگاه کن!نگاهت تنها دلیل آرامشم است!در چشمانم نگاه کندر این چشمان اشک آلودکه همیشه درپی رفتن توچشم انتظار به آمدنت بودحال که دوباره آمدی ؛چرا این چنین مرا از خود می رانی ؟چرا چشمانت را از من نگاه می داری؟دیگر تاب و توان سکوت ندارمحس فریاد در من به اوج رسیده استفریاد دوستت دارمِ صدایم را گوش کندرحالی که حرفی نمی زنمبه چشمانم نگاه کنحرفهایم را از نگاهم بخوانآیا چیزی هست که در آن ببینی؟آیا پاسخ دردهایم را در آن می یابی؟آری این نهایت حرفهای من استکه در چشمانم جمع شده استاین کلماتی است که زبانم یارای ادا کردن آن را نداشت و ندارداین سیل اشک های من نیستکه از چشمانم روان شده است،این تمام حرف های من استکه روزی به تو گفته بودم چه شد ؟مگر حرف هایم چه بود ؟چرا دوباره چشمانت را از من گرفتی؟مگر نگاهم تلخی رفتنت را با مرگ آرزوهام به تصویر نکشید؟مگر این نگاه خسته؛خسته از فریادهای بی فرجام ؛از روز های بی تو بودنو از بی دلیل بودن رفتنتو از نامهربانیت سخن نگفت؟مگر تصویر زیبای صورت خودت رادر آخرین باری که در چشمانم نگاه کردیو در آن به یادگار مانده است را ندیدی؟چه بود که صورتت از شرم گلگون شد؟چه بود که اشک از چشمانت جاری؟شاید اکنون صدایم را در عین خاموشی زبانم می شنویشاید…کمی بمان!کمی به من نگاه کن!نگاهت تنها دلیل آرامشم است!مرا با نگاهت مهمان کن

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 97 اردیبهشت 31  8:12 عصرمجموعه: خواندنیهای دیدنیعکس پروفایل تولد همسر


عکس نوشته تولدت مبارک همسرم


عکس نوشته تبریک تولد


عکس پروفایل تبریک تولد


عکس پروفایل تولد


عکس پروفایل تولد عشقم


عکس نوشته تولد همسر


عکس تبریک تولد به همسر


عکس پروفایل تولد همسر


عکس نوشته تولدت مبارک همسرم


عکس نوشته تبریک تولد


عکس پروفایل تبریک تولد


عکس پروفایل تولد

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 
<      1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
سه شنبه 99 مرداد 14
امروز:   1406 بازدید
دیروز:   1103  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
سرباز ولایت
Different.fdan
Smile of dream
نظرمن
EMOZIONANTE
لحظه های آبی
خورشید تابنده عشق
ن والقلم ومایسطرون
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

آخرالزمان و منتظران ظهور
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
د نـیـــای جـــوانـی
منتظر ظهور
فرزانگان امیدوار
عصر پادشاهان
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
● بندیر ●
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
سکوت ابدی
عاشق آسمونی
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
دانلود آهنگ جدید
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
امام زمان (ع)
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com