سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
نیکوترین خوى زنان زشت‏ترین خوى مردان است : به خود نازیدن و ترس ، و بخل ورزیدن . پس چون زن به خویش نازد ، رخصت ندهد که کسى بدو دست یازد ، و چون بخل آرد ، مال خود و مال شویش را نگاه دارد ، و چون ترسان بود ، از هر چه بدو روى آرد هراسان بود . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 99 فروردین 14  11:41 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - پنج شنبه 14 فروردین 1399

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز اگر کسی بتواند شخص دیگری را خراب کرده و به منجلاب بکشاند، آن شخص شما خواهید بود!! اما شما از کسی پول قرض نگیرید، چرا که برای چیزهایی که تا بحال دریافت کرده‌اید باید سخت تلاش کنید. در برابر گرفتن هر نوع کمک و حمایت مالی مقاومت کنید. با پول قرض کردن حتی اگر الان کارتان راراحت کنید، ولی بعدها باید بسیار تلاش کنید تا اوضاع به حالت اول برگردد.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز سیاره بختتان یعنی ونوس، شما را در حالیکه به وسیله قدرت یک عشق عالی فریفته شده و یا حتی آزار دیده‌اید، می‌تواند دوباره با عشقتان پیوند دهد. ولی متاسفانه شما قادر نیستید رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید، چرا که تمام این رویاها زاییده ذهن خیالپرداز بیش از اندازه فعالتان هستند. امروز اصلا نگران ابراز عشق نباشید؛ الان فقط از خوشبختی‌ها ناپیدای زندگی تان لذت ببرید!

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: سیاره بخت شما، یعنی عطارد، امروز تبدیل به یکی از سیاره‌های مرموز شده است و شما را با جهان‌های موازی و هم ردیف مرتبط می‌کند. امروز در مورد بیگانه‌ها و یا راهنماهایی که شما را به هیجان می‌آورند صحبت نکنید؛ فقط باید بفهمید که چه کسانی حاضرند برای ملحق شدن و کمک کردن به شما همراه شوند. به یاد داشته باشید که اگر برای یادگرفتن علم و دانش بیش از اندازه تلاش کنید، تجزیه و تحلیل کردن تان می‌تواند ذهن شما را به روی ابعاد درونی و معنوی جهان ببندد. شما الان نباید هیچ کار خاصی انجام دهید، فقط باید اعتراف کنید که امکان وقوع بعضی از چیزها را واقعا نمی‌فهمید!

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: شما امروز به خاطر اینکه بتوانید خودتان را برای فردا که ماه به نشانه تان باز می‌گردد آماده کنید، باید کارهای خیلی زیادی انجام دهید. اگرچه کار شما به راحتی روی غلطک می‌افتد، اما شاید در طول کار با موانع متعددی نیز روبرو شوید. با چیزهایی که جلوی راهتان را گرفته‌اند نجنگید؛ در عوض نگاه کنید و ببینید که نشانه‌ها بهتان چه می‌گویند! اگر شما از این نشانه‌ها درس بگیرید، بهتان اجازه داده می‌شود که به مرحله بعدی پا بگذارید!

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروز شما با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری با مردم برخورد می‌کنید. باوجود اینکه شما به خاطر ظاهر سرسختانه خود برجسته و مورد توجه شده‌اید، وقتی که حقایق واقعی بهتان گفته می‌شود، آماده اید که فکر خود را تغییر دهید. اما خوش بینی شما می‌تواند مانع و عامل باز دارنده ای برای افراد دیگر باشد و آنها از سهیم کردن شما در افکارشان پشیمان شوند. پس آگاهانه راه خود را هموار کنید تا بتوانید جایی برای ایجاد گفتگوهای واقعی و اگاهانه ایجاد کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: امروز حتی بهترین برنامه‌ها هم ممکن است به سرانجام نرسند، با نگران شدن به خاطر اتفاقات روی داده انرژی تان را تلف نکنید. درعوض روی چیزی که الان دارید تمرکز کنید. شما ایده‌ای در سر داشتید که به روشی که شما در نظر داشتید عمل نکرده و ممکن است خطرات و ریسک‌هایی برای آن وجود داشته باشد. بزرگترین قدرت و توانایی شما انعطاف پذیری تان است، در حالیکه به رویدادهای اخیر واکنش نشان می‌دهید، شما حتی راه‌های بهتری را برای رسیدن به اهدافتان پیدا خواهید کرد.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: امروز شاید تعداد رابطه‌های شما بیشتر شود، چرا که ونوس یعنی سیاره فرمانروای شما پیام‌هایتان را از میان سیاره و عوامل بیگانه و خارجی می‌گذراند. اما باوجود ونوس دوست داشتنی در هفتمین خانه تان یعنی خانه دوست و شریک و عطارد در هفتمین خانه تان یعنی خانه -ابراز وجود کردن- صحبت‌های عاشقانه و رمانتیک شما می‌تواند با یک فرد خاص به طور عمیقی ارتباط برقرار کند. نگران این نباشید که افراد دیگر چه فکر می‌کنند، انچه در قلبتان دارید و فکر می‌کنید درست است را ابراز کنید، دیگران هم مطمئنا متوجه خواهند شد.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: شما در عالم خیال دوست دارید با وجود تمام محدودیت‌ها و موانعی که جلوی راهتان قرار گرفته هم کارتان را خوب انجام دهید. شما می‌دانید که عمل کردن به قوانین کار خیلی خوبی است، اما کنترل کردن آن از دست شما خارج شده است. شاید احساس می‌کنید که دست و پای شما را بسته‌اند و می‌خواهید محدودیت‌هایتان را از بین ببرید. اما امروز سعی نکنید زیاد کار کنید، وگرنه موقعیتی را خراب خواهید کرد که در واقع آنقدرها هم که شما فکر می‌کردید بد نبوده است.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر:شما امروز در حالیکه از یک کار به سراغ کار بعدی می‌روید بدون اینکه لزومی در این ببینید که کاری را که شروع کرده‌اید تمام کنید، کمی‌احساس آشفتگی و پریشانی می‌کنید. اکنون شما دوست دارید هرکاری که شروع کردید را تا آخر ادامه دهید، اما خیلی راحت حواستان پرت می‌شود! توجه کردن به رویاهایتان هم اکنون مثمرثمرتر از تلاش برای ثابت کردن سازندگی تان است.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: امروز بهرام عصبانی در امتداد و هم ترازی عجیبی قرار گرفته است و شما می‌توانید تضادها و تناقض‌های سیاره بخت خود را حس کنید. معمولا با وجود بهرام ادعا کردن و مدعی بودن کار سختی است، اما امروز این سیاره 180 درجه چرخیده است! درحالیکه نشانه شما را در مورد توانایی‌هایتان برای حل کردن مشکلات اخیر به شک انداخته‌اند، شما هنوز مطمئن نیستید که چگونه می‌توانید آنها را تفسیر کنید. استراحت کردن تضمین می‌کند که به کمال رسیدن برای شما از هر فعالیت خاص دیگری مهم تر است. هرچیزیکه حس کردید را بیان کنید و مطمئن باشید که اشنتباه نخواهید کرد.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: شاید فرصت این را داشته باشید که با روشی متفاوت نظر خود را ابراز کنید، اما وقتی این کار را شروع کنید خودتان می‌فهمید که از آنچه پیش بینی می‌کردید پیچیده تر است. باهمه این احوال الان زمان عقب نشینی کردن نیست. شما شاید الان نتوانید فوری تاثیر کارهایی که کرده‌اید را ببینید، اما هرچه جلوتر بروید احساستان فرق خواهد کرد. انقدر اتفاقاتی که افتاده را تجزیه و تحلیل نکنید؛ برای اینکه واقعا لزومی‌ندارد همه جزئیات را بدانید!!

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: شما امروز کارهای خیلی زیادی پیش رو دارید و در عین حال لبخند لحظه‌ای از روی لبان‌تان محو نمی‌شود، اما افراد دیگر شاید زیاد بهتان توجه نکنند! حتی اگر آنها از شما جواب سرراست و مستقیم بخواهند، شما با نرمی و انعطاف پذیری از این تحقیق و کنکاش عقلی آنها سرباز می‌زنید. اما باید کمی بیشتر حواستان را جمع کنید، برای اینکه امکان دارد بعضی افراد چنان شاخک‌های حساسی داشته باشند! که حتی بدون اینکه بفهمید به فایل آدرسها و یا باکس میلتان دسترسی پیدا کنند!! اگر واقعا نمی‌خواهید که کسی به زندگی خصوصی تان سرک بکشد پس حفظ کردن حریم‌ها ایده عاقلانه‌ای است.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 99 فروردین 4  6:53 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - دوشنبه 04 فروردین 1399

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین:در تماس بودن با جنگجوی درونیتان بیش از اینکه فکرش را بکنید سخت و دشوار است. با وجود اینکه بعضی اوقات می‌دانید که باید چکار بکنید ممکن است در رابطه با خودتان احساس ناتوانی و درماندگی کنید. به جای اینکه به خود سخت بگیرید و مدام از خودتان انتقاد کرده و بدین ترتیب خود را دیوانه کنید آرام باشید و به خود قول بدهید که در رابطه با این بی‌ارادگی‌تان کاری انجام دهید. مطمئن باشید این بی‌هدفی مدت زیادی طول نخواهد کشید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: ممکن است دوستان‌تان امروز قصد داشته باشند که شما را تحریک و عصبانی کنند. اما شما واقعا نمی‌خواهید که حالت منفی خود را بیان کنید. به خاطر اینکه به غیر از اینکه شما را خسته کند سودی برای‌تان ندارد؛. یک رویکرد متفاوت ممکن است در رابطه با دیگران بدردتان بخورد. دیدن مسائل از نظر دیگران می‌تواند برای تغییر دید شما کافی باشد حتی اگر شما قبلا در مورد نظرات و موقعیت خودتان مطمئن بودید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: ممکن است امروز قادر نباشید که ذهن‌تان را سرو سامان دهید. یا اگر بتوانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما درست است آماده هستید تا تصمیم قبلی خود را دوباره بررسی کرده و مدت دیگری را به اندیشیدن درباره آن بپردازید. ممکن است شما از سرشت و طبیعت سازگار و مناسب خود خشنود باشید اما دیگران ممکن است این هوس شما را عاملی در تضاد با بهره‌وری بدانند. نگران نباشید که دیگران چه فکری می‌کنند. فقط به یاد داشته باشید که هر کس دیگری نیز می‌تواند افکار خود را تغییر دهد.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: امروز از شدت احساسات خود دوباره جوان شده‌اید مثل این است که آنها شما را در برابر منبع بی‌پایانی از انرژی قرار داده‌اند. اکنون شما تصمیم داراید به جای اینکه فقط درباره احساسات‌تان صحبت کنید کاری در رابطه با آن انجام دهید. اما در نظر داشته باشید وارد عمل شدن ممکن است مشکلاتی را به دنبال خود داشته باشد مخصوصا اگر شما قبل از اینکه درباره پی‌آمدهای آن فکر کنید دست به عمل بزنید. اگرچه طبیعت شما عمل‌گرا است رها کردن اوضاع می‌تواند تمرین خوبی برای جست و جوی شما باشد حتی اگر دیگران را کمی ناراضی کند.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: یک پیچیدگی بین دنیای درونی شما با یک موقعیت که اخیرا در آن گرفتار شده‌اید ممکن است این روزها ذهن شما را به خود مشغول کند و باعث شود که موقتا حالت تعادل خود را از دست بدهید. ادامه دادن به این وضع کمکی به شما برای رسیدن به هدف‌هایتان نخواهد کرد حتی اگر احساس کنید که از کارهایتان راضی و خشنود هستید. با این وجود راه‌های مناسب و مفیدی وجود دارند که بتوانید با استفاده از آنها به نیازهای خود پاسخ دهید. وظیفه شما اکنون این است که آنها را پیدا کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور:شدت یافتن احساسات‌تان می‌تواند امروز گیج‌کننده باشد اما شما احتمالا قادر نخواهید بود که از این مرحله اجتناب کنید؛ به جای اینکه فقط ذهن و افکارتان را پریشان و احساسات‌تان را سرکوب کنید می‌توانید با کار کردن احساسات‌تان را تحت کنترل خود درآورید. خوشبختانه هنوز قدرت ذهنی و فکری دارید تا آنچه در ذهن دارید را انجام دهید. فقط فراموش نکنید که به ندای قلب‌تان گوش فرا دهید!

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: امروز احتمالا بسیار سخت کار می‌کنید اما کارتان زیاد موثر نیست و به چشم نمی‌آید. شاید آنقدر دلسرد شوید که حتی خود را تسلیم کنید. اما اکنون زمان مناسبی برای دست کشیدن از کار نیست به خاطر اینکه احتمالا بیشتر از آنچه فکر کنید به خط پایان نزدیک هستید. زمانی که از آن عبور کنید دیگران از نقش مهمی که در این راه داشته‌اید با تحسین یاد خواهند کرد.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: امروز تمرین کردن برای شما مهمتر از همیشه است به خاطر اینکه انرژی محصور شده در بدن شما نیاز به رها شدن دارد. اگر نتوانید کاری کنید که آنها آزاد شوند احتمالا با یک انفجار احساسی مواجه خواهید شد. به علاوه ممکن است قادر نباشید که از کلمات برای بیان کردن نارضایتی‌تان استفاده کنید و این باعث می‌شود در مرحله ای از ناامیدی و آشفتگی باقی بمانید. اگر نتوانید زمانی را برای کار بیابید حتی اگر این زمان اندک باشد کمی قدم زدن در طبیعت می‌تواند به آرامش شما کمک و اعصاب‌تان را تقویت کند.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: با وجود اینکه شما از تمام جذابیت خود برای رسیدن به آن چیزهایی که می‌خواهید استفاده می‌کنید اما احتمالا شخصی متوجه اشارات شما را می شود. اما برعکس مسائل واقعی برای شما امروز توسط دیگران قابل مشاهده نیستند. مشکل اصلی رابطه بین شخصیت و روح شماست. و خوشبختانه بهترین دوستان‌تان می‌دانند که نباید براساس ظاهر شما قضاوت کنند. در وهله اول باید در رابطه با انگیزه‌های خود روراست باشید . بدین ترتیب از نتیجه این کار شگفت‌زده خواهید شد.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما می‌توانید امروز مانند بوکسور حرفه‌ای "محمد علی کلی" بجنگید و در عین حال آنقدر سبک روی زمین راه بروید که انگار دارید پرواز می‌کنید. عقاید قوی و سرسختانه‌تان به شما این توانایی را می‌دهد که برای چیزی که برایتان اهمیت بسیاری دارد بجنگید. فقط مطمئن شوید که حریف خود را با دقت انتخاب کرده‌اید به خاطر اینکه دوست ندارید در مبارزه‌ای انرژی خود را هدر دهید که می‌دانید هیچ برنده‌ای ندارد. راه زیرکانه‌ای پیدا کنید که از طریق آن احساسات‌تان را بیان کرده و دیگران نیز با اشتیاق به شما گوش کنند.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: کمی احتیاط اکنون برای شما لازم است به خاطر اینکه بتوانید روی زخم روحی که بر اثر مشکلات مالی در شما ایجاد شده مرهم بگذارید. خوشبختانه هر مشکل مالی راه حلی دارد اما شما ادعا می‌کنید که می‌خواهید مقدار مناسبی نیرو برای این موقعیت خرج کنید. می‌توانید به واسطه کمی عقل و منطق از این موقعیت سود ببرید بنابراین زمان را از دست ندهید و اول تحقیق کنید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند:ممکن است فکر کنید که دارید به شرایطی که در آن قرار دارید واکنش نشان می‌دهید اما اکنون واکنش‌های شما بیشتر از حد معمول است و ممکن است دیگران اعتقاد داشته باشند که از نیروی غیرضروری استفاده می‌کنید. به هر حال بین عقل و شعور شما و خودتان و اینکه دیگری از رفتار شما چه برداشتی می‌کند تفاوتی وجود دارد. اگر بتوانید در رابطه با هر صحبتی که امروز می‌کنید و شدت احساسات‌تان تعادل ایجاد کرده و شدت آن را کاهش دهید قادر خواهید بود که تنش و اضطراب را در زندگی‌تان به مقدار قابل ملاحظه‌ای از بین ببرید.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال pmc ، طالع بینی این هفته

فال هفتگی

 

فال هفته (2 فرودین تا 8 فروردین 99):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین :

در این هفته مشاغل مرتبط با فلزات ، به ویژه واحدهای تولیدی مرتبط با آهن ، فولاد و آلومینیوم در حال شکوفایی هستند. سرمایه گذاری مشارکت موفقیت بزرگی خواهد بود. کنترل کامل بر عصبانیت خود داشته باشید. احتمال اینکه شما در طول این هفته با کسی که جنس مخالف داشته باشد ملاقات کنید ، وجود دارد. ممکن است به نوعی بیماری پوستی جزئی مبتلا شوید. آلرژی شما همچنین در طول این هفته شما را با مشکل روبرو می کند. از خوردن غذاهای فست فودی خودداری کنید. افزایش قیمت ملک و سهام خریداری شده در گذشته ، موقعیت مالی شما را به میزان قابل توجهی تقویت می کند. شما با موفقیت قادر خواهید بود هزینه های ناخواسته را کنترل کنید.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت:

رابطه شما با مدیران بسیار رضایت بخش خواهد ماند. مشتریان فعلی شما به دلیل ادامه خدمات پس از فروش از شما بسیار خوشحال خواهند شد. فضای داخل دفتر مطبوع و دوستانه خواهد بود. ممکن است به دلیل درد گاه به گاه بدن ، ناراحتی جسمی کمی ایجاد شود. احتمالاً در هنگام رانندگی احتمال آسیب دیدگی جزئی وجود دارد. هفته از نظر مالی رشد قابل ملاحظه ای را تجربه می کند. 

 

طالع بینی متولدین خرداد :

تعداد زیادی سفارشات جدید از طرف شرکت های دولتی ، نیمه دولتی و شرکت های بزرگ پیش بینی شده است. شریک زندگی شما این هفته یک فرشته مطلق خواهد بود! در تمام این هفته با دوستان و نزدیکان خود می توانید مثبت باشید. در هنگام بلند کردن وزنه ها یا هنگام انجام تمرینات قلبی عروقی ، مراقب باشید. احتمال آسیب دیدگی کمر وجود دارد.  شما می توانید سرمایه گذاری در اوراق قرضه یا سایر طرح های دولت را در نظر بگیرید. سرمایه گذاری های انجام شده در شرکت های بنیادی قوی نیز بازده شگفت انگیز در آینده خواهد داشت.

 

طالع بینی متولدین تیر:

شرکتهایی که در زمینه ارائه مشاوره فنی به ویژه در سازمانهای دولتی یا نیمه دولتی فعالیت می کنند بسیار خوب رشد خواهند کرد. از کارمندان حقوق بگیر بخاطر سخت کوشی و کوشش خود قدردانی می شود. شما یک زمان بسیار عاشقانه را با همسر خود خواهید گذراند. شما و شریک زندگی تان همه سوء تفاهم های گذشته را فراموش خواهید کرد. بیماری مادر شما یک دلیل جزئی برای نگرانی خواهد بود. آلرژی های پوستی یا عفونت ها یک احتمال است. در صورت شدید بودن عفونت به متخصص پوست مراجعه کنید. ثبات مالی شما در کل هفته قوی خواهد بود. شما قادر خواهید بود با موفقیت تمام هزینه های برجسته خود را پاک کنید. می توانید سرمایه گذاری در بورس را در نظر بگیرید.

 

فال pmc ، طالع بینی این هفته

فال جدید هفتگی

 

طالع بینی متولدین مرداد :

 معامله گران و نمایندگان کمیسیون دامنه شگفت انگیزی از درآمد کسب می کنند. کارمندان حقوق و دستمزد از پشتیبانی کامل از افراد برتر در محل کار برخوردار خواهند شد. دانشجویانی که برای امتحانات مختلف رقابتی شرکت می کنند به نتایج عالی می رسند. دانش آموزان در طول هفته با انرژی و اشتیاق حباب می شوند. دانش آموزان در فعالیتهای مختلف خارج از برنامه نیز شرکت می کنند. شما در حال پیدا کردن همسر خود هستید. زوج های متاهل با برکت و آرامش ، هماهنگی و عاشقانه در خانه به سر می برند. خواهران و برادران شما نیز مملو از عشق و احترام به شما خواهند بود. حفظ تناسب جسمی همیشه برای شما اولویت خواهد بود. به رژیم غذایی سالم بچسبید. سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی ایده خوبی خواهد بود. احتمال لذت بردن از تعطیلات عالی در کنار خانواده وجود دارد. 

 

طالع بینی متولدین شهریور :

ممکن است کارمندان دارای حقوق و دستمزد فرصت های رشد مختلفی را ارائه دهند. کارآیی و عملکرد شما باید در اوج باشد! این هفته موفقیت برای بازرگانان نیز تضمین می کند. درک و محبت داخلی در بین اعضای خانواده به بهترین شکل ممکن خواهد بود. عشق و محبت به خواهر و برادرهای شما زیاد خواهد شد. اگر از استدلال های بیهوده و درگیری نفس با همسر خود جلوگیری نکنید ، زندگی زناشویی شما با مشکلات روبرو می شود. بیماری های مرتبط با پوست در طی این هفته امکان پذیر است.

 

طالع بینی متولدین مهر :

این امر کاملاً فراز و نشیب خواهد بود تا جایی که به کار و شغل شما مربوط می شود. این هفته به خصوص برای سرمایه گذاری های مشترک و مشاغل مشارکت مطلوب است. جذابیت شما نسبت به محبوب شما در اوج خود خواهد بود. شما و عزیزانتان در طول این مدت از یک زندگی زیبا لذت خواهید برد. زوج های متاهل در عشق در هم غوطه ور می شوند. در هر هفته بیماری های گذشته که باعث دردسر شما شده است ، درمان می شوند. گردش درآمد شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. این به شما الهام می دهد تا پول بیشتری برای آینده پس انداز کنید.

 

طالع بینی متولدین آبان :

رشد شغلی نسبتاً خوب خواهد بود. دانش آموزان باید از گذراندن وقت بیش از حد با دوستان صمیمی خود خودداری کنند. مجردها در طول این هفته رابطه خارق العاده ای با عزیزان خود خواهند داشت. هر تنظیم توسط شریک زندگی خود انجام می شود تا احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشد. اعتماد به نفس ، انرژی و اشتیاق شما به حدی خواهد بود که می توانید سخت ترین کارها را با سهولت انجام دهید. تمرکز اصلی شما کاهش هزینه های غیرضروری خواهد بود.

 

فال pmc ، طالع بینی این هفته

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی متولدین آذر :

ممکن است تجار و کارمندان دارای حقوق و دستمزد فرصت های زیادی اعم از اصیل و فریب دهنده ارائه شوند. هیچ پیشنهادی را با عجله قبول نکنید. درباره همه جوانب مثبت و منفی نگران باشید. توصیه می شود مطالعات خود را به اندازه هر چیز دیگری ،اهمیت دهید. ممکن است نگرانی ها و مسائل جزئی در رابطه با امور مالی مشترک یا ارث خانواده وجود داشته باشد. همچنین امکان تحمل هزینه های غیر منتظره در اواسط هفته نیز وجود دارد. هرگونه سوء تفاهم از گذشته با شما عزیزان در این مدت به طرز دوستانه برطرف می شود. زوج های متاهل باید مراقب وخیم تر شدن سلامتی همسر خود باشند. توصیه می کنیم از خوردن غذاهای فست فودی و کنار خیابانی کاملاً خودداری کنید. احتمال مشخصی وجود دارد که در هنگام مسافرت بیمار شوید.

 

طالع بینی متولدین دی :

مثبت و اشتیاق شما به شما کمک می کند تا هرگونه مسئله ای را در جبهه حرفه ای از بین ببرید. تنها چیزی که باید مراقبت کنید ، خلق و خوی شماست. به یک زبان نرم بچسبید. این هفته برای دانشجویانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند بسیار مطلوب است. زوج ها با هم یک بار سعادتمندانه را می گذرانند. با این حال ، با نزدیک شدن به اواسط هفته ، باید مراقبت های ویژه ای انجام شود. به یاد داشته باشید ، کلماتی که یک بار گفته می شود نمی توانند برگردانند. شما باید به مراقبت کافی از سلامتی خود بپردازید ، زیرا احتمال بروز مشکلات جزئی ، به ویژه معده و دستگاه گوارش وجود دارد. تصمیم گیری در مورد امور مالی خود را قبل از مشاوره با یک مشاور مالی حرفه ای اتخاذ نکنید. سرمایه گذاری های انجام شده بر سر شنوایی مطمئناً راه شما را طی نمی کند. متمرکز شوید و اهداف خود را به خاطر بسپارید.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

در طی روزهای ابتدایی هفته ، بازرگانان به طور همزمان در حال مذاکره برای معاملات متعدد هستند. عملکرد کارمندان دارای حقوق و دستمزد نیز چشمگیر خواهد بود. مافوقان در محل کار عملکرد درخشان خود را یادداشت می کنند. این هفته به ویژه برای دانشجویانی که از فناوری مدرن پیروی می کنند مطلوب است. دانشجویان حتی می توانند فراتر از دوره های آکادمیک خود ، از گسترش دانش افق خود مایل باشند! احتمال مشخصی برای تحمل هزینه های پیش بینی نشده وجود دارد. پس انداز کردن پول در این مدت بسیار دشوار خواهد بود. همیشه امور مالی خود را برای بلند مدت برنامه ریزی کنید. پیوندی که با شریک زندگی خود به اشتراک می گذارید واقعاً شگفت انگیز خواهد بود! یادتان باشد که وقت و مکان کافی را به محبوب خود اختصاص دهید. عشق ، رهایی است. نه پیوند! بعضی اوقات ، اضطراب منفی ممکن است رخنه کند و ممکن است شما بی قرار بمانید. این همچنین می تواند به بی خوابی خفیف منجر شود. تا حد امکان از خوردن غذاهای فست فودی خودداری کنید و به غذاهای مغذی بچسبید.

 

طالع بینی متولدین اسفند :

در این هفته به تجار فرصت های پرسود زیادی داده می شود. افراد مرتبط با فروش و خرید املاک و مستغلات در این مدت سود قابل توجهی کسب می کنند.  مجردهایی که قصد ازدواج دارند در این مدت پیشنهادات مناسبی دریافت می کنند. آنها همچنین ممکن است در طول این هفته مشغول شوند. جو کلی در خانواده شاد و مثبت خواهد بود. بریدگی یا جراحت جزئی نیز ممکن است. سطح انرژی شما زیر حد متوسط ??نخواهد بود ، اما توصیه می کنیم از مهمانی با دوستان خودداری کنید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 99 فروردین 2  6:43 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - شنبه 02 فروردین 1398

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: عصبانی شدن به خاطر دلایل واهی فقط تلف کردن انرژی است، اما شما قادر نیستید با پنهان کردن فشارها و سختی‌های زندگی احساسات خود را بروز ندهید. مخفی کردن احساسات منفی شاید عکس العمل‌های بد را به تاخیر بیندازد، اما این تاخیر در دراز مدت تاثیر بدتری خواهد گذاشت. بهترین کار این است که به تحولات درونی خود اعتراف کنید و تاجایی که امکان دارد با نرمش و مهربانی سفره دلتان را باز کنید.<

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: سیاره بخت شما یعنی ونوس در چرخه قهقرایی خود قرار گرفته است و شما در این سال جدید وسوسه شده‌اید که به جای ابراز کردن آرزوهایتان آنها را برای خود درونی سازید. باوجود این امروز وقتی که از سوی یک منبع قدرتمند محدودیت‌هایی برایتان ایجاد می‌گردد، از رسیدن به آرامش درونی ناامید می‌شوید. سرکشی و نافرمانی فقط تلف کردن وقت و انرژی است؛ چراکه شما احتمالا بر فشارهای بیرونی که بهتان تحمیل می‌شود پیروز نخواهید شد. پس عاقلانه جبهه خود را انتخاب کرده و سعی کنید با بدیهیات نجنگید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز وقتی که ماه وارد هفتمین خانه تان یعنی خانه رابطه‌ها می‌شود، ظاهرا اطرافیان شما از انجام دادن کارهای ساده و پیش پاافتاده خسته شده اند! خوشبختانه اکثر آنها خوش بین و مثبت اندیش و حتی گاهی اوقات الهام بخش هستند. شما از ارتباط برقرار کردن با آنها سود خواهید برد؛ چراکه شما را برای رفتن به سوی ایده های بزرگ تشویق می‌کنند و با ایمان و اعتقادشان بهتان انگیزه می‌دهند. ولی یادتان باشد شما هم درعوض می‌توانید با سهیم کردن آنها در افکار مثبتتان نقش موثری در زندگی آنها ایفا کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: شما شاید تا مدت خیلی کوتاهی بتوانید ایمان و اعتقاد کورکورانه داشته باشید، اما اگر یکبار وانمود کنید که همه چیز روبه راه است-وقتی که در واقع اینگونه نیست- از این کار خسته و دلزده خواهید شد. به جای اینکه باسرپوش گذاشتن بر روی همه چیز عدم اطمینان خود را پنهان کنید، سعی کنید صادق بوده و موقعیت خود را برای افراد دیگر به طور دقیق شرح دهید. این استراتژی برای شما زحمت زیادی ندارد. مزیت دیگر این کار این است که اگر آنها صداقت و اعتمادتان را نسبت به خودشان ببینند، بیشتر دوستتان خواهند داشت.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: باوجود اینکه در سال جدید خوشی‌ها و لذت‌های جدید به زندگی تان راه پیدا کرده است، ولی اکنون شما احساس سرخوردگی می‌کنید! شاید شما دوران سخت و پرتنشی را پشت سر گذاشته باشید، اما حالا آسمان نورانی تر شده و افق‌های روشنتری پیش رو دارید! اما مشکلات هم کمین کرده و در راه هستند و اگر کنترل برنامه هایتان از دستتان در برود دلسرد و ناامید خواهید شد. با رد کردن و نادیده گرفتن واقعیات زندگی فقط اتفاقات غیر قابل اجتناب را به تاخیر می‌اندازید. شما می‌توانید با هوشمندی و آگاهی نگرش‌های منفی را در خود شناسایی کرده و آنها را به افکار مثبت تبدیل کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شاید امروز دوست داشته باشید کارت تبریک سال نو برای یکی از دوستان قدیمی‌تان بفرستید، اما این کار مقدماتی می‌خواهد که شما بهش فکر نمی‌کردید! شما نمی‌توانید به راحتی عمیق ترین احساسات خود را به زبان بیاورید، برای اینکه امروز فقط نباید در مورد عشق و علاقه تان صحبت کنید، بلکه باید در عمل هم عشق خود را ثابت کنید. پس از انجام دادن کارهای جدید برای نشان دادن علاقه خود ترس نداشته باشید!! و در سال جدید در رفتارتان تجدید نظر کنید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: شما در سال گذشته انقدر روی نقش خود در جامعه و یا فعالیت‌های کاری خود تمرکز کرده بودید که مسائل خیلی بزرگتر و مهم تر را از دست داده بودید. الان زمان این نیست که به جای فکر کردن به زمان حال به فکر آینده بوده و دیدگاه های خود را تغییر دهید. البته در سال جدید شما باز هم باید با وظایف و مسئولیت‌هایتان روبرو شوید، اما می‌توانید به طور هم زمان با اهمیت دادن به رویاها و آرزوهای قدیمی‌که به خاطر کارتان آنها را کنار گذاشته بودید، این کار را انجام دهید و همچنین به نقش خود در خانه و خانواده نیز بیشتر توجه کنید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: امروز فقط به فکر بازی و تفریح هستید، اما واقعا گیج شده‌اید و نمی‌دانید چگونه به چیزهایی که می‌خواهید برسید. به خاطر تغییرات ایجاد شده در سال جدید سیاره بخت‌تان شما را در مسیر درست قرار می‌دهد، اما حالا ارتباطش با نپتون تیره و تار باعث می‌شود، گاهی هم به مانع بربخورید. برای رسیدن به اهدافتان عجله نکنید. اگر خیلی مشتاقید که همین حالا به جایی که می‌خواهید برسید، ناامیدی و ترس دردسرساز می‌شود. درعوض تصمیم بگیرد که در سال جدید آرام تر حرکت کنید و در طول راه نیز از تجربیات خود لذت ببرید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: این روزها شما شما زیاد دوست ندارید در جمع حاضر شوید! برای اینکه به جای جلب توجه کردن بیشتر به نتیجه اعمالتان اهمیت می‌دهید. با وجود این شاید تا آخر عید کمی تغییر کنید! شما امسال دوست دارید کارهای زیاد و مهمی انجام دهید و برای انجام دادن این کارها توانایی کافی نیز دارید. ولی قبل از اینکه تصمیمی بگیرید در موردش خوب فکر کنید، برای اینکه شما کسی نیستید که به خاطر رضایت دیگران و جلب توجه کردن کاری را انجام دهید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما امروز در خیال و رویا غرق شده‌اید و موقعی به مشکل برمی‌خورید که نتوانید فرق بین رویا و واقعیت را تشخیص دهید. شما می‌توانید با فکر کردن در مورد زندگی‌ای که خودتان برگزیده‌اید از رویاهایتان استفاده بهینه ببرید. جزئیات تصویر ایده آلی که برای سال جدید ترسیم کرده اید را تصور کنید، اما فعلا در موردش با کسی حرفی نزنید. درحالیکه قدم به قدم در کارتان پیشرفت می‌کنید، بر روی مقصد و نتیجه کار تمرکز کنید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز ماه وارد نشانه تان شده است و شما مهربان‌تر و منعطف‌تر شده‌اید! اما حتی اگر احساس دلسوزی و دل رحمی می‌کنید، در حالیکه فاصله بین آروزهای ایده‌آل و موقعیت جدید خود را می‌بینید، این حس همچنین می‌تواند باعث سقوط و تنزل شما شود. امسال شما دو راه پشت سر و دو نگرش پیش روی خود دارید که می‌توانید یکی را برگزینید. گزینه‌های خود را به دقت بررسی کنید، شما در حالیکه نسبت به وقایع روی داده واکنش نشان می‌دهید، آینده خود را نیز انتخاب می‌کنید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: این روزها شما خیلی به سمت و سوی خیال پردازی کشیده می‌شوید، برای اینکه وقت‌هایی که شما زیاد درگیر کار و امور اداری نیستید افکارتان حول و حوش موضوعات خیالی و رویایی دور می‌زند. با این حال دوستان نزدیک و افراد خانواده تان بهتان اجازه نمی‌دهند به طور کامل از واقعیت فرار کنید، اما باز هم نمی‌توانند شما را به لحظه حال برگردانند. شما باید زندگی خیالی خود را با واقعیت‌های دنیای بیرون تطبیق دهید و منطقی تر رفتار کنید.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

طالع بینی این هفته, فال هفته آخر اسفند

فال هفتگی

 

فال هفته (24 اسفند 98 تا 1 فروردین 99):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید. 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

بیاموزید که هزینه های ناخواسته در تجارت را کنترل کنید. ممکن است کارمندان به محل مورد نظر خود منتقل شوند. مشاغل مربوط به آهن ، فولاد ، آلومینیوم و فلزات دیگر پیشرفت چشمگیری خواهند داشت. هر لحظه ای که با دوست خود گذراندید فراموش نشدنی خواهد بود. جو درون خانواده دلپذیر خواهد بود. محبوبیت شما در بین دوستان افزایش می یابد. با توجه به سلامتی خود در طول تورهای تجاری از راه دور مراقب باشید. ممکن است احساس سوزش گاه به گاه در بدن یا حالت خارش پوست ایجاد شود. از خوردن غذای مضر خودداری کنید. این هفته تمام سخت کوشی های شما پاداش مالی خواهد گرفت! حق الزحمه پرداختی که از مدت زمان طولانی گیر افتاده بود محقق می شود. برای به دست آوردن نتایج مطلوب در امتحانات رقابتی ، کار سختی لازم خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

انتظار می رود خبرهای عالی در رابطه با تجارت صادرات محصولات شما بسیار سودمند خواهد بود. هر عصر که با معشوق خود می گذرید ، به سادگی فراموش نشدنی خواهد بود! از سلامت همسرتان مراقبت کافی داشته باشید. همه بستگان و خواهران و برادران شما حمایت صمیمانه خود را برای رشد حرفه ای شما گسترش می دهند. ممکن است از درد بدن به خصوص در طول شب مشکل داشته باشید. برحذر بودن! در طول این هفته مستعد عفونت های ویروسی خواهید بود. شما باید با خرید سهام شرکتی که اصول محکم داشته باشد ، سرمایه گذاری خود را برای بلند مدت برنامه ریزی کنید. هزینه های کنترل نشده مطمئناً فشار منفی بر بودجه شما وارد می کند. دانش آموزان عطش ناگسستنی برای دانش خواهند داشت. کسانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند باید فوق العاده سخت کار کنند. 

 

طالع بینی متولدین خرداد :

گسترش سریع مشاغل برای انجام تورهای مکرر فراخوانی خواهد کرد. تولید کنندگان با موفقیت می توانند محصولات خود را به مشتریان موجود و همچنین مشتریان جدید عرضه کنند. مشاغل کارگزاری یا کمیسیون نیز رونق خواهد یافت. دانش آموزان اولویت های خود را می دانند و متمرکز خواهند ماند. معلمان و مربیان از آنها قدردانی می کنند. آنها قادر خواهند بود عملکرد خوبی در هر آزمون رقابتی داشته باشند. هفته پر از انرژی و اشتیاق است. شما مقدار قابل توجهی پول برای خرید پارترنالای گران قیمت خرج خواهید کرد. شما با موفقیت قادر خواهید بود هزینه های غیرضروری را کنترل کنید. به کارمندان حقوق بگیر می توان افزایش حقوق یا حتی ارتقاء داد.

 

طالع بینی متولدین تیر :

حقوق و دستمزد کارمندان و همچنین بازرگانان از فرصتها برخوردار خواهند شد. صنایع مرتبط با مکانیک ، خودرو و مهندسی پتانسیل زیادی را نشان می دهند. مشکلات زیادی را در زمینه دندانپزشکی به همراه خواهد داشت. دانش آموزان ممکن است با هدف بهبود شغل خود ، به دوره های حرفه ای ملحق شوند. دانشجویان ارشد که به دانشکده ها می روند باید از بی حالی خود رها کنند. راهنمایی مربیان مهم خواهد بود. تغییر نگرش و رفتارهای فروتنانه توسط همه مورد قدردانی قرار می گیرد. در یک مناسبت خاص ، یک سود مالی از مقررات قانونی شما یک احتمال است. از پیشرفت فرزندان خود احساس رضایت خواهید کرد. سلامتی شما با چند فراز و نشیب روبرو خواهد شد. ممکن است گاهی اوقات احساس تحریک کننده یا سوزش در بدن ایجاد کنید. ورزش به طور منظم اثبات خواهد شد. توصیه می شود که تجارت خود را انجام داده و کالاها را فقط در مقابل پیش پرداخت ها تهیه کنید. معاملات املاک و مستغلات سودمند خواهند بود.

 

طالع بینی متولدین مرداد :

محیط کار برای کارمندان دارای حقوق و دستمزد دلپذیر خواهد بود. مشاغل شکوفا می شوند و شاهد رشد و پیشرفت پدیده ای هستند! کسانی که با صنعت سرگرمی ، دکوراسیون و لوازم آرایشی مرتبط هستند ، واقعاً خوب عمل می کنند. برای دانشجویان ، استفاده از پذیرش در کالج هایی که دوره های تخصصی ارائه می دهند می تواند در این مدت دشوار باشد. شما قادر خواهید بود تمام سوء تفاهمات گذشته را با دوستان خود پاک کنید. شما از دیدگاه مستقل و مثبت فرزندان خود راضی خواهید بود. رشد تحصیلی آنها نیز بسیار چشمگیر خواهد بود. خواهر و برادرهای شما با عشق و احترام به شما پیروز می شوند! قدرت و قدرت شما به شما کمک می کند تا به راحتی در مواجهه با شرایط شدید و بار کاری قرار بگیرید. استراحت گاه به گاه قطعاً خوب شما خواهد بود. هیچ وظایفی ، هرچند هم که انجامش سخت باشد ، از نظر جسمی برای شما چالش برانگیز نخواهد بود. در مقایسه با هفته قبل ، وضعیت مالی شما رو به بهبود خواهد بود. معاملات سهام و خرید طلا مطمئناً سودآور خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین شهریور :

به نظر می رسد این هفته برای پیمانکاران املاک و مستغلات و کسانی که با صنعت ارتباطات و ارتباطات ارتباط دارند ، بسیار سودآور باشد. ممکن است به کارمندان حقوق بگیر یا افزایش حقوق یا ترقی ارائه شود. دانش آموزان می توانند برای آمادگی هرگونه آزمون رقابتی مورد نظر خود ، بهتر تمرکز کنند. احتمال زیادی وجود دارد که آنها در چنین امتحانات بسیار خوب عمل کنند! همچنین ممکن است شما و همرزمانتان در لحظات صمیمی زیبایی درگیر شوید. این هفته عشق در هوا است! زوجین باید از ورود به درگیری های نفسانی بیهوده با یکدیگر خودداری کنند. سلامت کلی شما باید در این مدت متوسط ??باقی بماند. از خوردن غذاهای ناخواسته یا بیهوده خودداری کنید. معده ناراحت نه تنها می تواند شما را از نظر جسمی بلکه از نظر روحی نیز مختل کند. ناراحتی های جسمی شما در طول تعطیلات آخر هفته خاموش خواهد شد.

 

طالع بینی این هفته, فال هفته آخر اسفند

فال هفتگی جدید 

 

طالع بینی متولدین مهر :

این هفته برای بازرگانان صنعت بستنی و نوشیدنی بسیار مناسب است. این دوره همچنین برای کسانی که در مشاغل آموزش و پرورش قرار دارند فوق العاده است. تغییر شغل یک احتمال قوی است. با توجه به سطح تمرکز و تمرکز دانشجویان هیچ مشکلی نخواهند داشت. دانش آموزانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند در امتحانات بعدی خود بسیار خوب عمل می کنند. شما همکاری کاملی و غیرقابل تفکیک از محبوب خود خواهید داشت. شما قادر خواهید بود زمان با کیفیتی را با یکدیگر بگذرانید. حتی پیوند بین دوستان و خانواده شما از همیشه قوی تر خواهد بود! شما همیشه در برنامه های پرتحرک و شلوغ لبخند خواهید زد. شما بدون کوچکترین خستگی قادر خواهید بود تمام مشاغل شخصی و تجاری را انجام دهید. از زمان ورود مجوزهای درآمدی ، زمان بسیار مطلوبی برای در نظر گرفتن سرمایه گذاری های جدید خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین آبان :

این هفته برای افراد مرتبط با زمینه های خلاق ، هنرهای نمایشی و صنعت سرگرمی بسیار مناسب است. سخت کوشی و کوشش کارمندان شاغل با حقوق بدرستی ذکر خواهد شد. دانشجویانی که به دنبال پذیرش دانشگاه های معتبر هستند در این هفته موفق می شوند. آنها در هر مصاحبه ای که برای آنها ظاهر می شود با رنگهای پرنده عبور می کنند! همچنین دانشجویان در امتحانات رقابتی موفق خواهند بود. در طول این هفته شما با این همبستگی خود یک معادله بسیار ویژه خواهید داشت. سعادتمند ، رمانتیک و صمیمی! والدین شما به هر طریق ممکن با شما همکاری می کنند. مردم از سطح انرژی شما الهام می گیرند و به عنوان الگوی نقش آنها به شما نگاه می کنند! شما قادر خواهید بود به راحتی و با موفقیت تمام تعهدات شخصی و تجاری خود را انجام دهید. به احتمال زیاد ، شما می توانید در طول این هفته کلیه حقوقی که در انتظار دوستان ، خانواده و تجارت است را دریافت کنید. سرمایه گذاری های خردمند انجام شده در گذشته سودآور خواهد بود!

 

طالع بینی متولدین آذر :

تجار مرتبط با تجارت لوازم التحریر و لوازم چاپ ، حاشیه سود بهتری کسب می کنند. مشاغل قادر خواهند بود به گردش مالی مورد نظر خود برسند. سود آنها نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. دانشجویان هنر و تجارت با اساتید خود هماهنگی زیادی خواهند داشت. آنها در طول کلاس توجه می کنند. این نتایج مثبت آنها را منعکس می کند. نمرات عالی آنها با خوشحالی یک و همه را متحیر خواهد کرد. خواهران و برادران به شما کمک می کنند تا برخی از مسائل پیچیده را مرتب کنید. جوی درون خانواده همچنان شاد و خوشحال خواهد ماند. روابط با همسرتان سعادتمند خواهد شد! به راحتی می توانید تمام تعهدات حرفه ای و شخصی خود را برآورده کنید. شما هر روز با رفتن به کلوپ سلامت ورزش می کنید. جای تعجب نیست که سلامت شما در سطح عالی باقی بماند! سرمایه گذاری در سهام ، سهام ، اوراق قرضه و بازار سوداگرانه سود مثبتی را به همراه خواهد داشت. با موفقیت می توانید تمام بدهیهای معلق خود را از جمله وامهای معوق را تسویه کنید.

 

طالع بینی متولدین دی :

کارمندان حقوق بگیر باید با رفتار خود در دفتر بسیار مراقب باشند. با وجود تلاش و کوشش و تلاش ، تلاشهای آنها به اندازه کافی قابل درک نخواهد بود. از مشاجره با مافوق خودداری کنید. به نظر می رسد این هفته برای سطح خردسالان برای کودکان در مدرسه بسیار امیدوار کننده است. آنها قادر به پیشرفت مطلوب خواهند بود. معلمان و راهنماهای شما از صمیم قلب از شما حمایت خواهند کرد. در طول این هفته بیش از هر زمان دیگری با همسر خود احساس نزدیکی خواهید کرد! عشقی که نسبت به یکدیگر احساس می کنید باید شعر محض باشد! زوج های بی سرپرست شاهد پیوند و صمیمیت بسیار خوبی خواهند بود. شما باید در اواسط هفته مراقب سلامتی خود باشید. ممکن است شما از برخی درد بدن ناراحت شوید. همچنین احتمال ابتلا به استرس روانی نیز وجود دارد. این احتمال وجود دارد که شما بیشترین کمک را از خواهران و برادران یا دوستان خود دریافت کنید. شما فوراً از تمام فشارهای منفی رهایی خواهید یافت.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

به احتمال زیاد شما چند پروژه جدید را در دست دارید. اگرچه ممکن است در طول مسیر با چندین مشکل روبرو شوید. اتمام پروژه ها در جدول زمانی تعیین شده یک چالش است. دانش آموزان ، آستین های خود را بالا بکشید ، حالت خود را صاف کنید و آماده کار شوید! به نظر نمی رسد که سیارات پشتیبان باشند ، اما هیچ کاری سخت نمی تواند انجام شود. اگر از کلمات خشن استفاده کنید ، یک چیز به چیز دیگری منتهی می شود و در نهایت با استدلال شدید به سرانجام خواهید رسید. این پیامدها بسیار شدید خواهد بود. از خوردن غذاهای ناخواسته خودداری کنید و به غذاهای مغذی بچسبید زیرا احتمال مواجهه با اختلالات جزئی گوارشی وجود دارد. علائمی مانند سرماخوردگی ، سرفه و گلودرد باید با تأثیر فوری درمان شود. تأثیر سیاره ای در این هفته شما را به خطرات غیر ضروری فریب می دهد. برای چنین دامهایی سقوط نکنید! خطرات غیر ضروری مطمئناً نتایج منفی خواهد داشت. مراقب باشید و ایمن بازی کنید!

 

طالع بینی متولدین اسفند :

شما همکاری کاملی را از مافوق و همکاران خود در محل کار دریافت خواهید کرد. هفته برای گسترش مشاغل مطلوب است. مدیران و سرپرستان موظفند آن مایل اضافی را طی کنند! این یک هفته عالی برای دانشجویان است. آنها بیشترین تمرکز و تمرکز را بر دانشگاهیان خود دارند. دانش آموزان تمایل زیادی به گسترش افق دانش خود خواهند داشت. این دوره برای زوج های متاهل کمی سخت تر خواهد بود. هرچه می گویید ممکن است توسط شریک زندگی تان اشتباه گرفته شود. عصبانیت خود را کنترل کنید و از سخنان تند خودداری کنید. بیماری های معده و معده معده در این مدت احتمال مشخصی دارند. تمرینات سبک به شما کمک می کند از نظر جسمی متناسب باشید. حداقل 10 دقیقه هر روز برای مدیتیشن وقت بگذارید. احتمال مشخصی برای تحمل هزینه ها به سمت سفر وجود دارد. یا خرید اقلام تزئینی برای اقامت خود. شما قادر به بازپرداخت وام های بانکی هستید که از آن سود بردید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 98 اسفند 18  3:38 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - یکشنبه 18 اسفند 1398

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: شما امروز حس می‌کنید بر سر دوراهی قرار گرفته‌اید. موجی از هیجان و نگرانی‌ها در طول روز به سوی شما در جریان است و خیلی مهم است که به سمت هیچ یک از این راه‌ها کشیده نشوید. اگر شما بتوانید تضادها و واکنش‌های خود نسبت به اتفاقاتی که پیرامونتان رخ داده است را قبول کنید، آرامش قبلی خود را دوباره به دست خواهید آورد.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: دوستانتان شاید بتوانند به طُرقی موقت زندگی‌تان را سرشار از انرژی کنند. آنها اگرچه می‌توانند شادی را وارد زندگی تان کنند، اما شما باید به اندک ماجراجویی و سبک‌سری خود در زندگی توجه بیشتری داشته باشید. ترک کردن کارهایتان قبل از تمام کردن آنها بدین معنی است که مجبور می‌شوید آنها را کامل کنید. البته باید اول از همه، تمام کردن وظایف‌تان برایتان اهمیت داشته باشد. اما اگر تصمیم گرفتید که تفریح کنید، وقتی امروز عصر خودتان را در حال کارکردن دیدید غر نزنید!!

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: شما امروز راهنما قابل اعتمادی نیستید! اما دیگران هنوز ازتان انتظار دارند تصمیمات مهمی‌‌بگیرید. وقتی چاره دیگری نباشد، حتی اگر مجبور شوید تمام حواس خود را متمرکز کنید و مقاومت داشته باشید، کارهایی که باید انجام دهید را انجام خواهید داد. درباره اهداف خود غلو نکنید، چراکه شاید فردا نظرتان عوض شود.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: شما امروز به طور ناگهانی احساس می‌کنید پرجرات تر شده‌اید و حتی اگر بخواهید با یک دوست یا همسر خود کار کنید، به نظر نمی‌رسد که تصمیم احمقانه‌ای گرفته باشید. در حقیقت حس ششم‌تان امروز شما را درست هدایت می‌کند، بنابراین اگر ایده جالبی به ذهنتان رسید به آن عمل کنید و به افراد دیگر نیز پیشنهاد دهید

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: شما فکر می‌کنید که می‌دانید با افراد دیگر چگونه رفتار کنید، اما احتمال زیادی وجود داردکه سیگنال‌ها را اشتباه بفهمید. به جای اینکه یک‌دفعه به نتیجه کار فکر کنید، فرضیه‌های خود را بررسی کنید. ارتباط برقرار کردن می‌تواند فاصله‌ها و سوءتفاهماتی که به وجود آمده است را رفع کند. در این صورت حتی اگر اشتباه کنید، اگر از اطرافیانتان درخواست کمک کنید آنها خوشحال خواهند شد.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما اکنون باید دقیقاً روی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید تمرکز داشته باشید. کارهای شما همه طبق نقشه پیش می‌روند و شما فقط برای اینکه از ملالت و خستگی جلوگیری کنید تلاش می‌کنید که کارهای قدیمی ‌را با روشی جدید انجام دهید. مشکل اینجاست که روش‌های جدید اگر در همه موارد به کار گرفته شوند ممکن است باعث اشتباه بشوند. پس خلاقیت‌تان را برای مسائل جالب‌تر ذخیره کنید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: اگرچه شما امروز کاملاً احساس سلامتی می‌کنید، ولی باز هم باید زمانی را به بررسی کردن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی‌تان اختصاص دهید تا به تعادل آرمانی خود برسید. فکر نکنید که حتماً باید کار اشتباهی انجام داده باشید، حتی اگر هم کاری را اشتباه انجام داده باشید باز هم امیدی به بهبود هست. بخشی از زندگی خودتان را انتخاب کرده و کاری را انجام دهد که اثری طولانی مدت بر آن داشته باشد.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: یک روز شاد و هیجان انگیز منتظرتان است حتی اگر انتظارش را نداشته باشید. ارتباط ماه و اورانوس در پنجمین خانه تان یعنی خانه شادی و بازی باعث می‌شود که لذت وخوشی وارد زندگی‌تان شود، حتی اگر در برابرش مقاومت کنید. کلید موفقیت شما این است که آنی تصمیم گیری کنید؛ اگر بیش از حد برنامه ریزی کنید و اهل منطق باشید این روز شاد را از دست خواهید داد.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: شاید شما فکر کنید که می‌دانید چه چیز می‌خواهید، اما ممکن است آن چیزی نباشد که واقعاً بدان نیاز داشته باشید و اگرچه شما این شانس را دارا هستید که به خواسته‌هایتان برسید اما تحت هیچ شرایطی نباید شاد بودن را فراموش کنید. علی رغم اینکه شاید ناامید باشید، هنوز هم می‌توانید لبخند را بر چهره دیگران بنشانید. ولی به یاد داشته باشید برای پنهان کردن نارضایتی درونی لازم نیست که تظاهر کنید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: امروز زندگی‌تان کمی ‌ناآرام می‌شود، اما در عین حال می‌تواند کاملاً نشاط آور و شاد باشد. مشکلات شما فقط ساخته و پرداخته دست خودتان خواهد بود، به خصوص اگر سعی کنید چیزهایی که از حیطه کنترل‌تان خارجند را تحت کنترل خود در آورید. به جای اینکه خودتان را در صندلی راننده تصور کنید که زندگی را هدایت می‌کند، سعی کنید در صندلی عقب بنشینید و از منظره‌ها و چشم اندازهایی که مدام تغییر می‌کنند لذت ببرید!!

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن:نگران شدن به خاطر فکر مردم همیشه ناراحتی اصلی و مهم شما نیست. اما امروز اگر اطرافیانتان تمام افتخاراتی که بهشان مغرور هستید را زیر سئوال ببرند شما خودتان هم به خودتان شک خواهید کرد! خوشبختانه شما قادر هستید ناراحتی‌ها را به سرعت فراموش کرده و مثبت بین باشید. سعی نکنید عملکردهای خود را عقلانی کنید. از منطق و دلیل تراشی کردن دست بردارید و فقط به حس ششم خود اعتماد کنید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: ماه در نشانه شما به اورانوس غیر قابل پیش بینی می‌پیوندد، بنابراین دیگران از شما انتظار ندارند که مثل الان کار کنید. آنها از شما توقعات دیگری دارند، ولی شما هم اصلاً در خونتان نیست که مطابق با خواسته‌های افراد دیگر کار کنید! امروز احساسات‌تان شما راشگفت زده خواهند کرد! حتی اگر از قبل برای خود برنامه ریزی کرده‌اید، بهترین کار این است که به حرف دل خود گوش کنید.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفته اسفند, طالع بینی متولدین ماهها

فال هفتگی

 

فال هفته (17 اسفند تا 23 اسفند 98):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید. 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

نگرش مثبت و عملکرد درخشان شما توسط افراد برتر شما در محل کار ذکر خواهد شد. هفته برای رشد مثبت در تجارت نیز بسیار مناسب است. این هفته مزایای متعددی را برای معامله گران و همچنین نمایندگان کمیسیون ارائه می دهد. یک زمان بسیار عاشقانه برای شما در حال ذخیره است. رابطه شما با همسرتان صمیمی و سالم خواهد ماند. در طول این هفته با انرژی خواهید شد. برنامه های شما بسیار جنجالی باقی می ماند. یاد بگیرید که اگر می خواهید موقعیت مالی قوی خود را حفظ کنید ، بر کنترل هزینه های غیرضروری خود نیز کنترل کنید. عدم تمرکز و اولویت های غلط ممکن است نتایج نامطلوبی را به دانشجویان بدهد. اگر تمرکز خود را حفظ کنید، آماده سازی برای امتحانات رقابتی آینده یک نسیم خواهد بود! 

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت:

مشاغل موجود در مشاغل ارتباطی یا کارگزاری باید به جنبه های دقیق تر تجارت توجه بیشتری نشان دهند. کارمندان حقوق بگیر قادر به حفظ روابط دوستانه با ارشد و همکاران خود در محل کار خواهند بود. شادی کردن! بسیاری از شب های عاشقانه برای شما وجود دارد! مجردها، برای ازدواج آماده شوید. شما از پیشرفت فرزندان خود خوشحال خواهید شد. در سفرهای با مسافت طولانی باید از سلامت خود مراقبت بیشتری کنید. اگر در مورد به روزرسانی ماشین آلات خود یا نصب ماشین آلات جدید فکر کرده اید ، این زمان انجام آن است! دانش آموزانی که پروژه های خلاقانه را دنبال می کنند و طراحی می کنند ، در این هفته از همه برتری دارند! 

 

طالع بینی متولدین خرداد :

این هفته از نظر مالی بسیار مناسب برای پیمانکارانی است که براساس کمیسیون کار می کنند. این دوره زمان بسیار خوبی برای عرضه محصولات شما به بخش های مختلف دولت خواهد بود. کسانی که در صنعت ارتباطات و ارتباطات از راه دور هستند باید محتاط باشند. در رابطه با روادید ویزا و سایر اسناد مسافرتی ، دانشجویان ممکن است با محدودیت های جزئی روبرو شوند. مجردها در این هفته علاقه عشق خود را پیدا می کنند. پدر شما در راهنمایی شما در امور مشاغلتان به شما بسیار کمک خواهد کرد. به دلیل گشت و گذار مکرر در محل کار ممکن است احساس خستگی کنید. هرچند ممکن است روال شما را خسته کند ، چشم انداز شما همیشه مشتاق و پر از مثبت خواهد ماند! شما نیاز به نظارت و نگه داشتن نظارت مداوم بر مخارج خود دارید.

 

طالع بینی متولدین تیر :

شغل شما ممکن است با مشتریهای مهم با مشکلات مرتبط با خدمات روبرو شود. این هفته برای کارمندان دارای حقوق بسیار سخت خواهد بود. روابط با مافوق ها دوستانه خواهد بود. بعضی مواقع ممکن است برخی از فرصتهای شغلی از بین برود. دانشجویان باید با استرس دانشگاهی کنار بیایند و مدیریت زمان کارآمدی را یاد بگیرند. شما عاشق می شوید. والدین با دستاوردهای مختلف فرزندان خود احساس غرور می کنند. آمادگی جسمی شما در طول این هفته در وضعیت برتر قرار خواهد گرفت. سیستم ایمنی بدن شما قوی است و تمام وقت کار می کند. ورزش منظم و یک رژیم غذایی سالم به شما کمک می کند که سالم و مرتب باشید. 

 

طالع بینی متولدین مرداد :

سرگرمی ، دکوراسیون و مشاغل آرایشی رونق خواهد گرفت! بازرگانان و تولید کنندگان هر دو سود زیادی خواهند داشت. کارمندان حقوق و دستمزد نباید با مافوق خود مشاجره کنند. این هفته از همه دانشجویان سخت کوش استقبال می کند. برای امتحانات رقابتی آینده باید تلاش و پشتکار زیادی انجام شود. این احتمال وجود دارد که بتوانید با شریک زندگی خود از یک سفر عاشقانه لذت ببرید! بیشتر به نیازهای پدر خود توجه کنید. از وارد شدن به دعواهای غیر ضروری با همسر خود خودداری کنید. شما می توانید در معرض بیماری های فصلی و عفونت های ویروسی قرار گیرید. یک رژیم غذایی مناسب ، ورزش منظم ، یوگا و مراقبه کمک خواهد کرد. سالم بخورید و سعی کنید از خوردن مواد ناخواسته خودداری کنید. مبالغ برجسته وام در طول این هفته ترخیص خواهد شد. معاملات سهام و بازار سوداگرانه می تواند سود شما را به همراه آورد. صرفه جویی در هزینه برای آینده ایده خوبی است.

 

طالع بینی متولدین شهریور :

به نظر می رسد کسب و کار در طول این هفته پر رونق است. این دوره به ویژه برای کسانی که در صنعت ارتباطات و ارتباطات از راه دور هستند مطلوب است. معاملات تجاری شما باید حرفه ای تر شود ، در نتیجه ممکن است تور شما نیز افزایش یابد. کارمندان حقوق بگیر نیز شاهد رشد شغلی فوق العاده خواهند بود. دانش آموزان می توانند دانش خود را ارتقا بخشیده و در دانشگاه یا موسسه مورد نظر خود پذیرش کنند. شما می توانید با افراد نزدیک و عزیز خود از شب های زیبا لذت ببرید. از درگیری نفس و استدلال های بیهوده با همسر خودداری کنید. بیماری های مربوط به معده یک احتمال است. برای سالم نگه داشتن ذهن و بدن از خوردن غذاهای مضر خودداری کنید. ثبات مالی شما در این مدت محکم خواهد ماند. سرانجام بدهی های بد تحقق می یابد. همچنین می توانید یک دامنه اضافی از درآمد به شما ارائه شود.

 

فال هفته اسفند, طالع بینی متولدین ماهها

طالع بینی متولدین ماهها

 

طالع بینی متولدین مهر :

کارمندان حقوق گرفته شده باید در شرایط سخت و آرام قرار بگیرند و سعی کنند وظایف خود را تا حد امکان با تمام توان انجام دهند. این افزایش سود را تضمین می کند! دانشجویان نه تنها در دانشگاهها از درخشش بیشتری برخوردار می شوند بلکه در فعالیتهای فوق برنامه نیز عملکردهای درخشانی دارند. راهنماهای معلمان و مربیان حمایت صمیمانه خود را گسترش می دهند. در این هفته فرزندان شما به توجه ، راهنمایی و پشتیبانی شما نیاز دارند. اطمینان حاصل کنید که آنها در مسیر درست قرار دارند. هفته انرژی مثبت ، نشاط و شور و شوق ارائه می دهد. قاب ذهنی شما شاد و پر از مثبت خواهد بود. در طی این هفته هیچ مسئله مهم بهداشتی پیش بینی نشده است. در این هفته تمام جنبه های مالی شما کاملاً تحت کنترل شما خواهد بود. شما قادر خواهید بود تمام هزینه های غیر ضروری را تنظیم کنید. سرمایه گذاری های خردمند انجام شده در این دوره در آینده سودآور خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین آبان :

روزهای ابتدایی هفته ممکن است برای کارمندان دارای حقوق کمی دشوار باشد. مطمئن باشید با پیشرفت هفته همه چیز بهتر می شود. تجار با موفقیت برنامه های توسعه تجارت را برنامه ریزی می کنند. آنها باید وقت کمتری را برای فعالیت های خارج از برنامه و ورزش اختصاص دهند. عصرهای شما پر از عاشقانه و صمیمیت سعادتمندانه با شریک زندگی شما خواهد بود. والدین شما به هر طریق ممکن با شما همکاری می کنند. زوج های متاهل یک زمان فوق العاده را با هم خواهند گذراند! تورهای مربوط به تجارت نیز بسیار مکرر خواهد بود. شما قادر خواهید بود با موفقیت همه هزینه های معلق را پاک کنید. کنترل فوق العاده ای روی هزینه های ناخواسته خود خواهید داشت. هدر رفتن پول و منابع حداقل خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین آذر :

این هفته برای کسانی که در صنعت چاپ و حمل و نقل هستند مطلوب است. حتی آن بازرگانان و تجار مرتبط با تجارت مواد چاپی یا محصولات ثابت سود قابل توجهی می گیرند. دانش آموزانی که هنر و تجارت را دنبال می کنند ، همه را با پیشرفت مثبت خود متحیر می کنند. این دوره ممکن است برای زوج های متاهل کمی سخت تر باشد. استدلال های بیهوده و اختلاف عقاید افزایش می یابد. بیاموزید که از نفس خود رها شوید ، ببخشید و فراموش کنید. به نظر می رسد هفته از نظر سلامتی و تناسب اندام بسیار متوسط ??است. شما به دلیل فشار زیاد کار در مطب ، استرس روانی شدید و اضطراب منفی را تجربه خواهید کرد. یک هزینه گذار نباشید ، در غیر اینصورت جریان خروجی شما حتی قبل از شناختن آن از جریان مالی شما فراتر خواهد رفت!

 

طالع بینی متولدین دی :

تأثیرات سیاره ای رشد حرفه شما در این هفته را تضمین می کند. احتمال مشخصی برای معامله تجاری بسیار خوب با مشتری بسیار با ارزش وجود دارد. تمرکز شما در اوج خواهد بود. انرژی و خلاقیت مثبت شما همه را تحت تأثیر قرار می دهد. زوج های متاهل باید از سلامتی همسر خود مراقبت کنند. گذراندن زمان با کیفیت با هم مطمئناً سودمند خواهد بود. از کلماتی که با همسرتان استفاده می کنید بسیار مراقب باشید. ممکن است با اضطراب روانی روبرو شوید. صبر را از دست ندهید و به یاد داشته باشید ، این تنها یک مرحله موقتی است. حتی ممکن است در این مدت با اختلالات گوارشی دچار مشکل شوید. برای تأمین هزینه های غیرقابل پیش بینی در رابطه با سلامتی یک عضو خانواده آماده باشید. درآمد شما شگفت انگیز خواهد بود ، اما هزینه های شما نیز بالا خواهد بود! از سفر کردن خودداری کنید.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

بازرگانان در همه جا پیرامون خود رقابت سختی خواهند داشت. احتمال مواجهه با موانع زیادی نیز وجود دارد. آنها ممکن است قادر به اجرای استراتژی ها و برنامه های جدید نباشند. این هفته برای دانشجویانی که قصد دارند از خارج از ایالت یا شهر برای ادامه تحصیل خارج شوند مطلوب است. تنها چیزی که می توانیم بگوییم اینست که تنبلی را کنار بگذار و روی پاهای خود بلند شوید! زوج های متاهل باید عاشقانه با یکدیگر سازگار شوند. آنها باید اولویت های خود را کنار بگذارند و یاد بگیرند که با انتخاب خود سازش کنند. همچنین باید در مورد هرگونه عفونت فصلی که با شما همراه است ، مراقب باشید. ممکن است در این مدت هزینه های تصادفی را در رابطه با سلامتی اعضای خانواده و نزدیکان خود متحمل شوید. 

 

طالع بینی متولدین اسفند :

کارمندان حقوق بگیر با زحمت و کوشش کار خواهند کرد و تلاشهای آنها توسط مافوق آنها قابل تقدیر خواهد بود. شما باید به طور مکرر سفر کنید. دانش آموزانی که در طول این هفته در هر کنکور شرکت می کنند ، قادر به گذراندن آنها با نتایج برجسته خواهند بود! زوج های متاهل از صمیمیت زیبایی برخوردار خواهند شد. همچنین احتمال لذت بردن از یک سفر کوتاه یا پیک نیک با همسرتان نیز وجود دارد. در بحث درباره مسائل خرد مربوط به اعضای خانواده قرار نگیرید. از مصرف غذاهای کنار خیابان خودداری کنید و به غذاهای مغذی بچسبید. ما این را می گوییم زیرا در این هفته احتمال مشخصی از ریفلاکس شدید و اختلالات گوارشی وجود دارد. احتمال مشخصی برای تحمل هزینه ها به سمت مهمانی ها یا سفرهای کوتاه با دوستان وجود دارد. شما قادر خواهید بود تا بدهی های قدیمی را که از مدت ها قبل بد شده است ، بازیابی کنید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی فال هفته پی ام سی ,فال هفته pmc

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته (11 اسفند تا 16 اسفند 98):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید. 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

این هفته خوشبختی در خانه و سلامتی عمومی به شما خوش آمدگویی می کنند ، به شرط آنکه اجازه ندهید استرس و فشارهای کوچک کار باعث خراب شدن زمان کلی شما شود. سیارات در حال شروع به تغییر به نفع شما هستند. برای دریافت این انرژی پر جنب و جوش از جهان باز باشید. به همه چیزهای خوب نگاه کنید . در کار ، ثبات و کار تیمی باید کلید هماهنگی باشد. وقتی صحبت از امور مالی است ، فقط سعی کنید خروجی را کمی هوشمندانه تر مدیریت کنید.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

این هفته سبد مختلط از برخی اوج ها و برخی سیگنال های قرمز ارائه می دهد. سلامتی همچنان در شکل عالی باقی می ماند - در حقیقت ، با پیشرفت هفته ، بهتر می شود. اما ، باید در زمان های اشتباه از خوردن و مصرف غذاهای مضر خودداری کنید. از نظر شغلی ، همه چیز متوسط ??باقی می ماند - با تغییر چندان زیاد. باید از شایعات اداری اجتناب شود. اگر نتیجه ای که انتظار داشتید مدت زمان طولانی تری برای تجلی داشته باشد احساس ناامیدی نکنید. از نظر مالی ، این زمان برای مراقبت بیش از حد است. هیچ چیز جدیدی سرمایه گذاری نکنید. سرمایه گذاری های بلند مدت همانطور که بوده اند همچنان ادامه دارد. برای مصاحبه یا جلسه ای که برای هفته برنامه ریزی شده است ، خیلی خوب آماده شوید ، یا ممکن است نتایج مثبت نباشد. در این هفته از هرگونه حرکت بزرگ خودداری کنید. کمی استراحت کنید و به دنبال برخی راهنمایی های معتبر باشید.

 

طالع بینی متولدین خرداد :

نادیده گرفتن کارهای کوچک امروز منجر به مسائل اساسی در آینده خواهد شد. تعلل نکنید! خشم چیزی را حل نمی کند. ممکن است پیشنهادهای شغلی بهتری به شما ارائه شود اما این زمان برای ایجاد تغییر نیست. پرداخت هایی که از مدت ها پیش گیر کرده اند آزاد می شوند. لیسانس ها و کارشناسی های جوان پیشنهادات عالی برای ازدواج دریافت می کنند. عاشقانه برای شما شکوفا خواهد شد! اگر منتظر پیشنهاد به کسی بوده اید ، این کار را انجام دهید! دانش آموزان باید تا حد امکان از مربیان خود مشاوره بگیرند. دانش آموزان برای نتیجه خوب باید برای امتحانات رقابتی آینده سخت تلاش کنند. سعی کنید از اضطراب منفی و استرس روحی خودداری کنید. تفکر بیش از حد در مورد موضوعات مورد نظر کمکی نخواهد کرد. شما به راحتی در معرض عفونت ها قرار خواهید گرفت. یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید. ورزش منظم ، یوگا و مدیتیشن مانترا کلیدی این هفته هستند.

 

طالع بینی متولدین تیر :

حقوق و دستمزد به کارمندان تعلق می گیرد. آنها همیشه باید وظایف محوله را به موقع انجام دهند تا در کتب خوب ارباب خود بمانند. دانشجویان تمایل بیشتری به موضوعات مرتبط با فناوری و بانکداری خواهند داشت. دانش آموزانی که دوره فارغ التحصیلی را دنبال می کنند ، می توانند خیلی خوب برای امتحانات آینده خود را آماده کنند. دانشجویان باید تمرکز خود را حفظ کنند. احتمال مشخصی برای دریافت منافع پولی از منابع غیر منتظره وجود دارد. حتی اگر ورودی پولی شما خوب باشد ، هزینه های شما از جریان ورودی شما فراتر خواهد رفت. از آنجا که بهره وری شما افزایش یافته است ، می توانید کارهای ساده ای را با سهولت انجام دهید. استفاده از کلمات خشن قطعاً تأثیر فاجعه بار خواهد گذاشت. وارد شدن به استدلال های بیهوده فقط باعث سوء تفاهم های شدید بین شما و محبوب شما خواهد شد. نفس شما برای رابطه شما مانند سم عمل خواهد کرد.

 

طالع بینی متولدین مرداد :

پیشنهادات شغلی به شما پیشنهاد می شود. آنها را قبول نکنید. تعلل نکنید! به تعویق انداختن کار خود به دلایل غیر ضروری به سود شما خواهد بود. با مافوق خود در محل کار مودب باشید. تأثیرات سیاره ای این هفته برای دانشجویان بسیار مثبت است! دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند نیز موفق خواهند شد. عدم بهبود بدهی های بد به تأثیر منفی بر مالی شما خواهد رفت. افراد درگیر در بورس سهام ، سود متوسطی خواهند دید. در طول این هفته به کسی پول قرض ندهید. در این هفته نگرانی های اساسی در زمینه سلامتی مشاهده نشده است. احتمال قوی وجود دارد که شما طعمه بیماری های فصلی شوید. از خوردن غذای مضر خودداری کنید و آبرسانی کنید. فضای دلپذیر و دوست داشتنی در خانواده حاکم خواهد شد. عاشقانه در اوج خود خواهد بود!

 

طالع بینی متولدین شهریور :

کارمندان حقوق بگیر ممکن است از مزایای ارتقاء بهره مند شوند. افراد درگیر در بورس سهام بهره مند می شوند. دانشجویانی که برای تحصیلات عالی قصد عزیمت به خارج از کشور را داشتند قطعاً موفق خواهند شد. اگر دانشجویان با جدیت برای امتحانات دولتی آماده شوند ، موفقیت تضمین می شود! درآمد شما طی دو روز ابتدایی هفته رضایت بخش نخواهد بود. حقوق کارمندان و پاداشهای بیشتری به کارمندان داده می شود. وقتی با شریک زندگی خود هستید از بحث و گفتگو در مورد زندگی شخصی و مسائل خودداری کنید. با خواهر و برادر یا دوستان خود وارد درگیری نشوید. سلامتی و تناسب اندام شما بسیار عالی خواهد بود و در سراسر دنیا احساس خواهید کرد! قدرت و عزت نفس شما در این دوره بالا می رود.

 

 فال هفته پی ام سی ,فال هفته pmc

فال هفته

 

طالع بینی متولدین مهر :

به دلیل بار کاری و مسئولیت در دفتر ، کارمندان به شدت تحت فشار قرار می گیرند. بدون انجام تحقیقات صحیح، در جلسات مهم شرکت نکنید. در این هفته در مورد امور مالی خود متمرکز تر و کوشا تر خواهید ماند. اگرچه ، ممکن است به دلیل برخی تعهدات معلق ، دچار اختلال روحی و روانی شوید. در این مدت سرمایه گذاری های جدید را در نظر نگیرید. دانش آموزان باید سعی کنند دانش را با توجه و تقسیم کامل و تمرکز کامل بدست آورند. احتمالاً مجردها در این هفته پیشنهاد مناسبی برای ازدواج دارند. هماهنگی را در روابط خود امتحان کرده و حفظ کنید وعده های غذایی کم چرب بخورید. به وعده های غذایی مفید و سالم بچسبید.

 

طالع بینی متولدین آبان :

از وارد شدن به اختلافات شدید با همکاران در محل کار خودداری کنید. این مطمئنا عواقب وخیم به همراه خواهد داشت. از تجار خواسته می شود بیشتر روی کیفیت تمرکز کنند تا کمیت. دوره پر از موفقیت و خوشبختی برای دانشجویان است. دانش آموزان احساس آرامش ذهنی می کنند و می خواهند با کشف موضوعاتی که دوستشان دارند افق دانش خود را گسترش دهند. امور مالی خود را در نظر بگیرید و از خرید هدیه های بسیار گران قیمت برای عزیزان خود فراتر نکنید. تصمیمات مالی گرفته شده احساسی بسیار خطرناک خواهند بود. در امور مالی محتاط باشید. اجازه ندهید سوء تفاهمات با شریک زندگی خود به دلیل درگیری شخص ثالث ایجاد شود. به یاد داشته باشید ، هیچ کس و هیچ چیز مهمتر از محبوب شما نیست. از شما خواسته می شود در طول این هفته از سلامت و تناسب اندام خود مراقبت بیشتری کنید. اگر متوجه بثورات یا خارش پوست خود شده اید ، به یک متخصص پوست مراجعه کنید. تمرینات سبک مطمئناً کمک خواهد کرد.

 

طالع بینی متولدین آذر:

علیرغم تلاش های صادقانه ، کارمندان ممکن است سطح مطلوبی از نتایج کسب نکنند. بازرگانان مشغول تلاش برای انعقاد معامله ای خواهند بود که در آن به شدت علاقه مند هستند. پشتکار مهم خواهد بود. این یک هفته عالی برای ارتباط مجدد با دوستان قدیمی است. سعی کنید به همان اندازه که می توانید با کیفیت ، در کنار عزیزان ، دوستان و خانواده خود قرار دهید. در این مدت در مورد امور مربوط به امور مالی خود بسیار محتاط باشید. احتمال قوی وجود دارد که در طول این هفته دچار یک هزینه عمده پیش بینی نشده شوید. هزینه های غیر ضروری را تنظیم و کنترل کنید. افرادی که از فشار خون بالا رنج می برند ، باید بسیار مراقب باشند. دانشجویان مهندسی با عملکرد برجسته خود همه را متحیر می کنند! به این توصیه ها گوش دهید و آنها را اجرا کنید.

 

طالع بینی متولدین دی :

سعی کنید قبل از حضور در جلسات مهم ، تمام انحرافات غیر ضروری را از ذهن خود دور کنید. هر پروژه در حال انجام با دولت در این مدت احتمالاً بسیار موفق خواهد بود! این یک هفته بسیار مطلوب را برای دانشجویان رقم خواهد زد. دانشجویانی که مایلند برای تحصیلات عالی به خارج از کشور بروند ، موفق خواهند بود. دانش آموزان از همه اقشار باید به طور منظم مراقبه کنند. این هفته بسیار مناسب برای در نظر گرفتن سرمایه گذاری های جدید نیست. افراد درگیر در سهام و بازار سهام باید بسیار محتاط باشند. از تحقیر کردن خود با قمار یا قرعه کشی خودداری کنید. هرگونه سوء تفاهم از گذشته به طرز دوستانه پاک خواهد شد. با دوستان خود وارد بحث و جدال بیهوده نشوید. تا حد امکان از خوردن غذاهای مضر خودداری کنید. همیشه و به اندازه کافی هیدراته بمانید.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

تأثیرات سیاره ای برای در نظر گرفتن گسترش تجارت شما مطلوب است. در نظر داشته باشید که با افراد واجد شرایط برای انجام کارهای خود همکاری کنید. هفته برای مأمورین کمیسیون خیلی مطلوب نیست. این زمان بسیار مناسب برای در نظر گرفتن سرمایه گذاری های جدید است. اگرچه توصیه می کنیم بدون مشاوره حرفه ای مناسب این کار را نکنید. به کسی قرض ندهید. مجردهایی که قبلاً در یک رابطه هستند می توانند در مورد قدم بعدی فکر کنند و به محبوبشان پیشنهاد دهند. بیشتر به نیازهای هریک توجه کنید. در این هفته ، شما می توانید به طور کامل از هرگونه بیماری گذشته که برای شما دردسر ساز بوده است ، بهبود یابید. با نزدیک شدن آخر هفته ، باید به سلامتی خود بسیار دقت کنید.

 

طالع بینی متولدین اسفند :

شما هر کاری که می کنید بسیار متمرکز و اختصاص داده شده خواهید ماند. شما با موفقیت می توانید در این هفته شغل بهتر و پرسودتری پیدا کنید. دانش آموزان می توانند در مدرسه ، کالج یا دانشگاه مورد نظر خود از پذیرش استفاده کنند. کسانی که مایل به ادامه تحصیلات عالی در خارج از کشور هستند نیز در این هفته موفق خواهند شد. اگر به شخصی در خانواده وام داده اید ، احساس خجالت نکنید و درخواست پرداخت آن را کنید.اگر قصد دارید می توانید به راحتی از وام مسکن بهره مند شوید. پیوند بین شما و شریک زندگی تان نسبت به گذشته قوی تر خواهد بود.باید درمورد سرماخوردگی و فشار خون بالا مراقب باشید. افراد مسن باید یک بازرسی کامل از بدن را در فواصل منظم انجام دهند.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفتگی، فال pmc

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته (3 اسفند تا 9 اسفند 98):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید. 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

این هفته خبرهای خوبی را در برخی جبهه ها به همراه می آورد. کسانی که قصد پیشنهاد به عشق خود را دارند توسط ستارگان حمایت می شوند ، اما روابط جدید باید با احتیاط انجام شود. افراد متاهل باید برای اظهار نظر سخت از طرف شریک زندگی خود آماده باشند. هر چند که ممکن است غیر منتظره یا بی ادب به نظر برسد - باید از بروز اختلاف نظر خودداری کنید. همین موضوع در مورد مشارکت تجاری است. به خصوص در اواسط هفته نیاز به مراقبت های بهداشتی است. اجازه ندهید که فراز و نشیب شما را از نظر جسمی تخلیه کند تا بیمار شوید. کارفرمایان خوشحال هستند ، مصاحبه ها به خوبی پیش می روند. اما همیشه به یاد داشته باشید سلامتی و خانواده شما باید در راس قرار گیرد.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

کیهان هفته ای پر از بشارت را برای شما می فرستد. شاید شما در یکی از سفرهای خود باشید و سفر بسیار لذت بخش است. باید با افراد جدید روبرو شوید. این همچنین ممکن است در محل کار باشد ، جایی که به نظر می رسد جزر و مد پایدار باشد. هزینه ها بالا می روند ، اما درآمد کاملاً منطبق است. برنامه ریزان برای کار دولتی یا مشاغل موجود در این بخش یا بخش های مربوطه باید کیهان را به نفع خود بیابند از نظر جسمی و دارای سلامتی ، باید در فرم بسیار خوبی باشید. در قلمرو عشق ، همه چیز باید گلگون باشد. گرچه افراد متاهل باید در این دوره بمانند.

 

طالع بینی متولدین خرداد :

زمان برای کسانی که می خواهند در یک سرمایه گذاری مشارکت کنند ، بسیار مناسب است. این هفته پر از پتانسیل مثبت برای رشد شغلی شماست. مشاغل مبتنی بر مشوق ها ، کمیسیون یا ساختار کارگزاری موفق خواهند بود. این هفته زمان مناسبی برای حضور دانشجویان برای هر نوع امتحانات رقابتی نیست. کسانی که منتظر پیشنهاد مناسب ازدواج بودند موفق خواهند شد. شما باید در مورد سلامتی خود در این هفته بسیار محتاط باشید. ما در این مدت یک رژیم غذایی سالم را به شدت توصیه می کنیم. ورزش ، یک رژیم غذایی سالم و مراقبه اصلی مانترا هستند. از غذاهای مضر دوری کنید. اکیداً توصیه می کنیم برای آینده پس انداز کنید و جریان خروجی هزینه های خود را کنترل کنید. در طول این هفته از تصمیم گیری های مهم خودداری کنید.

 

طالع بینی متولدین تیر :

راز موفقیت در این هفته کار گروهی خواهد بود. شما باید یک عضو تیم اختصاصی باشید. شما نمی توانید همه چیز را خودتان انجام دهید. دانش آموزان به خصوص در یادگیری موضوعات جدید به ویژه هنرها و مهارتهای مرتبط دیگر تمایل دارند. این هفته برای دانشجویانی که موضوعات فنی و بازرگانی را دنبال می کنند مطلوب است. سرمایه گذاری های بلند مدت که در گذشته انجام داده اید در این مدت بالغ می شوند. دلبستگی بین شما و محبوب شما احساسی خواهد بود. اگر به نظر می رسد شریک زندگی شما ناراضی است ، ناامید نشوید. سعی کنید شخصیت خود را به دلخواه شریک زندگی خود شکل دهید. گاهی، ماهیت حساس شما می تواند باعث برهم خوردن وضعیت روحی شما شود و باعث چندین دوره خستگی شدید و کسل کننده شود. سعی کنید تمایل خود را برای سریع ناراحت کردن کنترل کنید.

 

فال هفتگی، فال pmc

فال هفته اسفند

 

طالع بینی متولدین مرداد :

با هر کاری که می کنید سازگار باشید. کار تیمی موفقیت در انجام کارهای سخت به دنبال را تضمین می کند. با مافوق یا همکاران در محل کار مشاجره نکنید. این فقط منجر به احساس آسیب می شود. تأثیرات سیارات در طول هفته برای دانشجویان مثبت خواهد بود. شانس درخشان دانشجویان برای دریافت بورس تحصیلی و سایر مدرک تحصیلی وجود دارد. با پیشرفت هفته ، چندین فرصت پرسود درب خانه شما را می کوبد. از آنها بیشترین استفاده را ببرید! بدهی های خود را ادامه ندهید. سعی کنید تمام بدهی های خود را پرداخت کنید. سلامتی ذهنی و جسمی شما در این هفته شرایط بسیار خوبی خواهد داشت. مراقبه منظم به شما در کاهش استرس کمک می کند. هر وقت ممکن است به ورزشگاه بروید. پیشنهادات مناسب برای ازدواج مطمئناً به نتیجه خواهد رسید. این هفته برای زوج های متاهل نیز به همان اندازه عاشقانه است. کسانی که مشغول پیشنهاد دوست داشتن خود بودند؛ باید این کار را بدون آداب و رسوم بیشتر انجام دهد!

 

طالع بینی متولدین شهریور:

مشاغل مرتبط با آموزش ، رسانه ، بازیگری ، فناوری اطلاعات و داروسازی از سایر صنایع بهتر است. این دوره برای کارمندان دارای حقوق متوسط ??است. رویکرد متفاوتی نسبت به تجارت اتخاذ کنید و ببینید که این معجزه اتفاق می افتد! دانش آموزان در طول این هفته عطش ناخوشایندی برای دانش دارند. در امتحان نتایج درخشان به دانشجویان تعلق می گیرد. خلاقیت و مهارت های منطقی شکوفا می شود. از طریق منابع مختلف جریان مالی کافی وجود خواهد داشت. اما در عین حال هزینه های شما نیز بسیار بالا خواهد بود. سعی کنید هزینه های خود را کنترل کنید. اگر قصد پیشنهاد ازدواج به عشق خود را داشتید ، توصیه می کنیم این کار را بدون هیچ گونه تاخیری انجام دهید. از شما توصیه می شود که به ورزشگاه یا یک باشگاه بهداشت بروید تا خود را متناسب نگه دارید. علاوه بر سردرد جزئی ، هیچگونه مشکل سلامتی بحرانی دیده نمی شود. 

 

طالع بینی متولدین مهر:

اگر به فکر آغاز یک سرمایه گذاری مشترک جدید با شریک زندگی خود بوده اید ، این هفته مناسب برای شروع نیست. کارمندان حقوق بگیر به مکانی به دلخواه خود منتقل می شوند. تأثیرات سیاره ای نشان می دهد که دانشجویان در طول این هفته شانس روشنی برای استفاده از بورس تحصیلی دارند. این به شما کمک می کند دانش بیشتری کسب کنید. درآمد شما طی این هفته به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. سرمایه گذاری های کوتاه مدت که بازده بالایی دارند ریسک پذیر هستند. در صورت انجام چنین سرمایه گذاری ها ، احتمال تحمل ضرر مالی بسیار زیاد است. بیماری های معده یک احتمال است. اجازه ندهید که حجم کار و مسئولیت ها شما را پایین بیاورد. در بازی ها یا هر نوع فعالیت در فضای باز که دوست دارید شرکت کنید! مجردهایی که قصد پیشنهاد ازدواج را داشتند می توانند در این هفته این کار را انجام دهند. در صورت پیشنهاد مودبانه ، شکی نیست که پیشنهاد آنها پذیرفته خواهد شد. عشق برای زوج های تازه ازدواج کرده بالا است!

 

طالع بینی متولدین آبان :

حاشیه سود در مشاغل شما متوسط ??خواهد بود. شما با موفقیت می توانید بدهی های قدیمی را که از مدت ها قبل گیر کرده بود ، بازیابی کنید. کارمندان حقوق بگیر باید وظایف محوله را به موقع انجام دهند. پیشرفت و نتایج دانش آموزان ممکن است به دلیل عدم تمرکز آنها تأثیر منفی بگذارد. امتحانات مهم آینده به آمادگی کامل نیاز دارد. در این مدت می توانید از سودهای پولی غیر منتظره بهره مند شوید. سرمایه گذاری در بورس نسبتاً سودآور خواهد بود. در این مدت دامنه زیادی برای پس انداز پول وجود ندارد. یک بیماری شدید ممکن است منابع مالی شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. دانشجویان کالج می توانند درمورد مسائل شخصی خود با والدین احساس راحتی کنند. بیماریهایی که در گذشته شما را دچار مشکل کرده بودند می توانند دوباره زنده شوند. بیماران قلبی باید به طور مرتب داروهای خود را مصرف کنند. هیدراته بمانید. آب میوه های تازه و آب زیادی بنوشید.

 

فال هفتگی، فال pmc

فال هفته

 

طالع بینی متولدین آذر :

کارمندان حقوق بگیر سعی نمی کنند با ورود به بحث و گفتگوی بیهوده ، نکاتی را برای مافوق خود ثابت کنند. هرگز با کیفیت کار خود سازش نکنید. شما می توانید هزینه های پیش بینی نشده ای را برای خانواده متحمل شوید. تصمیمات عجولانه ای راجع به امور مالی یا حرفه خود اتخاذ نکنید. همیشه یک ایده عاقلانه است که صندوق های احتمالی را برای چنین مواقعی رزرو کنید. دانش آموزانی که تحصیلات پس از فارغ التحصیلی خود را به زبانها دنبال می کنند ، باید بر روی شغل و تحصیلات خود متمرکز باشند. کار سخت بسیار مهم خواهد بود. بدون زحمت هیچ کاری حاصل نمی شود. از خوردن غذاهای مضر و پرادویه خودداری کنید زیرا در این هفته مستعد رفلاکس اسید خواهید شد. بیماران فشار خون باید مراقب میزان فشار خود باشند. بعد از سن خاصی ، بچه های شما باید بهترین دوستان شما می شوند! 

 

طالع بینی متولدین دی :

بیشتر اوقات، بازرگانان مشغول انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل برای راه اندازی محصول یا خدمات جدید خواهند بود. دانشجویان نباید توجه خود را از مطالعات اصلی دانشگاهی منحرف کنند. در این هفته دانش آموزان به طور شایسته و صمیمانه تحت حمایت مربیان و والدین خود قرار خواهند گرفت. سعی و پشتکار عوامل اصلی است. بازرگانان با زحمت و صداقت خود در این مدت سودهای بسیار خوبی کسب می کنند. هیچ تصمیم مالی نباید با عجله و بدون تعمق مناسب اتخاذ شود. اگر مدتی به طور پنهانی با کسی عاشق شده اید ، سرانجام حقیقت به طور عمومی آشکار می شود. مجردهایی که مایل به پیشنهاد دادن به عشق خود هستند باید این کار را با اطمینان انجام دهند! اگر هر گونه ناراحتی با چشم یا مفاصل خود تجربه کرده اید ، ملاقات با پزشک خود را به تعویق نیاندازید. آسیب های تصادفی نیز یک ویژگی مشخص است. قوانین راهنمایی و رانندگی را هنگام رانندگی دنبال کنید و هرگز بیش از حد سرعت رانندگی نکنید.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

این هفته بسیار مناسب برای در نظر گرفتن گسترش تجارت است. به کارمندان چندین پیشنهاد شغل بهتر و پرسودتر ارائه می شود. در پذیرش ضرری ندارد. با خواهر و برادر خود وارد بحث و جدال بیهوده نشوید. انجام این کار فقط به روابط خراب منجر می شود. هرگونه سوء تفاهم نسبت به گذشته با شریک زندگی خود در این هفته به طرز دوستانه برطرف می شود. این هفته از نظر مالی بسیار متوسط ??است. جریان درآمد شما باید در نوسان باشد. این هفته برای در نظر گرفتن سرمایه گذاری های جدید مساعد نیست. تأثیرات سیاره ای به نفع دانش آموزانی است که فارغ التحصیل علوم و فن آوری می شوند. یک بیماری جزئی ممکن است پیشرفت تحصیلی شما را به طور موقت مختل کند. 

 

طالع بینی متولدین اسفند :

کارمندان حقوق بگیر باید در دفتر احتیاط کنند. چندین فرصت سودآور در اختیار تجار قرار خواهد گرفت. آنها باید قبل از اجرای هر چیز جدید ، تمام جوانب مثبت و منفی را تجزیه و تحلیل کنند. تجدید نظر روزانه در موضوعاتی که به تمرین نیاز دارند ضروری خواهد بود. دانش آموزان باید اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. منابع درآمد قابل ملاحظه ای افزایش می یابد ، در نتیجه نگرانی های مالی شما کاهش می یابد. سرمایه گذاری های انجام شده در بورس سهام یا املاک و مستغلات در طی این هفته بسیار سودمند خواهد بود. زندگی عاشقانه شما با چند فراز و نشیب روبرو خواهد شد. این یک هفته مناسب نیست که مجردهای عاشق بتوانند به دوست خود پیشنهاد دهند. کافی است مدتی با کیفیت را به شریک زندگی خود اختصاص دهید. شما دوست دارید در ورزش های بدنی در فضای باز شرکت کنید و حتی ممکن است در مسابقات شرکت کنید. توصیه می کنیم که مراقب باشید و همچنین یوگا را تمرین کنید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 98 اسفند 1  3:39 عصر
 @Hashtrishterii 
فروردین
امروز حس ششمت عالیه
همین باعث تسهیل روابطت با بقیه میشه
دقتت رو ببر بالا
و هرچی به ذهنت میاد رو به زبون نیار در موردشون
خلاقی و تخیلت قویه 
پس امروز نهایت استفاده رو ازش ببر
اردیبهشت
امروز گوشی شنوا هستی
و دلسوزی
گوش دادن خیلی مهمتر از 
راهنمایی کردنه
دیگران از وجودت لذت می برن و بهت می بالن
برنامه ها عالی پیش میره
فقط یه تغییرات کوچولو می خواد
خرداد
امروز می تونی کاری کخ می خواستی رو تموم کنی
سخت کوش و توانایی
و تحسین میشی 
احساساتت رو کنترل کن
تو خیلی تلاش کردی و به هرچه برسی حقته 
نهایت استفاده رو ببر و شاکر باش
تیر
امروز از شادی لبریز می شی 
و شدیدا احساساتی
باید خودت رو کنترل کنی 
روز فوق العاده ای داری و 
هیچ چیز خرابش نمی کنه
تا پایان روز این حس خوب همراه توست
مرداد
پر از شور و احساسی 
اراده ت عالیه
برای رسیدن به اهدافت قدم وردار
نتایج تلاشت رو می بینی 
لذت می بری و عشق می کنی
امروز یار و کمک عزیزانت باش
اینجوری عملی می تونی عشقت رو نشون بدی
شهریور
ساکت بودن هم شکلی از جذابیته
با کم شدن استرس ها باز هم شنگول همیشگی میشی
کمی به خودت اهمیت بده 
و برای خودت هیجان و برنامه ی مفرح ترتیب بده 
مهر
امروز حرف بزن تا می تونی
و توی بحث ها شرکت کن
مشکلات کوچولو رو رفع کن
از دیگران و پتانسیل هاشون استفاده کن
برای رفع کدورت ها پیشقدم باش 
و نشون بده حس نیت داری
آبان
شانس با تو همراهه 
هرچی حدس بزنی درسته
با برنامه پیش برو و اسیر زمان نشو
دیگران همراه خوبی هستن
مهارتت رو توی کارا بیشتر کن
انرژی های مثبت رو جمع کن
وارد بحث نشو و کوتاه بیا و جمع کن قضیه رو
آذر
امروز توی مراسمی شرکت داری 
روی خودت مسلط باش حتما
به ظاهرت برس 
و جذاب باش 
اما زیاده روی نکن و از اون ور بوم نیافت
حد تعادل حد زیباییست
دی
احساساتت رو کنترل کن 
این مهم ترین ویژگی توست 
اما سرکوبش نکن 
کنترلش کن
کارات نتیجه بخش شده 
و پیشرفت هایی به چشم میاد
تلاش کن تا می تونی
بهمن
خبرهای مالی خوبی در راهه
دوستی ازت کمک می خواد 
گوش شنوا باش براش
اون همین رو می خواد 
نه نصیحت 
فقط درد دل می خواد نه راهکار و راهنمایی
اسفند
اتفاقی قشنگ برای کسی در راهه 
خیلی خوشحالت می کنه 
همه چیز عالی پیش میره
بر مشکلات غلبه کن 
و بدون چنان موفقیتی در راهه 
که فکرشم نمی کنی
???
@Hashtrishterii ??????

 
   1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
یکشنبه 99 فروردین 17
امروز:   663 بازدید
دیروز:   954  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
منتظر ظهور
ن والقلم ومایسطرون
خورشید تابنده عشق
فرزانگان امیدوار
بلوچستان
د نـیـــای جـــوانـی
عصر پادشاهان
بامبو
لحظه های آبی
***جزین***
Different.fdan
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
مدرسه ای شاد
EMOZIONANTE
محفل آشنایان((IMAN))
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
سرباز ولایت
● بندیر ●
نظرمن
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
آخرالزمان و منتظران ظهور
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
سکوت ابدی
عاشق آسمونی
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
دانلود آهنگ جدید
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
SIAH POOSH
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
امام زمان (ع)
مطلع مهرورزی ومحبت
به بهترین وبلاگ سرگرمی خوش امدید
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com