سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
خداوند، کریم است و کَرَم را دوست می دارد، خوهای والا را دوست می دارد و خوهای پست را ناخوش می دارد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 98 دی 28  5:1 عصر

فال هفتگی (28 دی تا 4 بهمن 98)

 

فال هفتگی،فال هفتگی pmc

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی هفتگی (28 دی تا 4 بهمن 98):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید. 

 

فال هفته متولدین فروردین :

این هفته از نظر عشق و رابطه شما می تواند مشکل باشد. به شما توصیه می شود هنگام برخورد با موضوعات مورد علاقه خود ، خونسردی خود را حفظ کنید. شما به احتمال زیاد تحت تأثیر خواسته ها و انتظارات شریک زندگی خود قرار خواهید گرفت. از نظر مالی این هفته برای شما مطلوب خواهد بود. امکان این که شما دور از خانواده هزینه کنید ، نمی تواند رد شود.  شما از کسی که مایل به کمک به آرمان شما است ، گلایه های مورد نیاز را دریافت خواهید کرد.  همه به درخشش شما حسادت می کنند و از ناسزاگویی شما هراسان خواهند بود. در مورد دانش آموزان ، کسانی که شما که قصد ادامه تحصیلات عالی را دارید ، این هفته از نظر درخواست در دانشگاه ها / مدارس به نفع خود خواهید یافت. سلامتی ، این هفته فراز و نشیب های زیادی خواهد داشت. با این حال ، هیچ چیز اصلی پیش بینی نشده است. فقط به بیماری های جزئی باید رسیدگی شود.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت:

این هفته از نظر زندگی شخصی شما خوشایند خواهد بود. شما می توانید در کنار همسر یا شریک زندگی خود اوقات خوبی را سپری کنید. اگر طرز فکر آرام داشته باشید ، اختلافات به راحتی برطرف می شود. در مورد امور مالی خود ، اگر می خواهید در بورس سرمایه گذاری کنید ، قبل از سرمایه گذاری با یک کارشناس مالی مشورت کنید یا این یک ضرر محسوب می شود. به شما توصیه می شود هنگام سرمایه گذاری پول با دقت قدم بردارید. برای دانشجویان این هفته مطلوب خواهد بود. سخت کوشی و اخلاص شما بهترین نتیجه را کسب می کند. در صورت لزوم از معلمان یا همکلاسی ها کمک بخواهید. حتی از نظر شغل خود ، این هفته ایده آل خواهد بود. از نظر سلامتی ، این هفته می تواند کمی مشکل باشد. ممکن است شما مجبور به مراقبت بیش از حد از خود باشید تا بیمار نشوید. بیماریهای جزئی را می توان پیش بینی کرد. با این حال ، اگر شما به دقت مراقبت کنید ، بهبودی شما سریع انجام خواهد شد.

 

فال هفته متولدین خرداد :

احتمالاً این هفته برای متولدین خرداد خوشایند خواهد بود. زوج های عاشق یا متاهل احتمالاً در این مرحله در آرامش هستند. شما همدیگر را دوست خواهید داشت و گرامی خواهید داشت و از خداوند متعال بخاطر اینکه به شما چنین نعمت هایی داده تشکر می کنید حتی اگر هر دو شما با هم مشکل دارید ، به موقع حل می شوند. از نظر مالی شما ، این مرحله مطلوب خواهد بود. عاقلانه است که در این مرحله برنامه های مالی بلند مدت را به حرکت درآورید. اگر به دنبال تغییر شغل هستید ، این هفته ایده آل خواهد بود. دانش آموزان این هفته را متوسط ??مشاهده خواهند کرد. به دلیل یک وضعیت سلامتی مداوم ، ممکن است نتوانید روی مطالعات خود تمرکز کنید. هیچ مسئله قابل توجهی پیش بینی نشده است. با این حال ، سلامتی یک عضو مسن خانواده ممکن است دلیلی برای نگرانی باشد.

 

فال هفته متولدین تیر :

به دلایل مختلف ، ممکن است احساس کنید که تغییر شغل ایده خوبی است. با این وجود ، ممکن است منتقل شوید و حرفهای زیادی در این مورد نخواهید داشت. اگر به دنبال شغل هستید ، فرصت ها تا پایان هفته به نتیجه خواهند رسید. اگر به دنبال تغییر شغل هستید ، باید تا پایان هفته این کار را انجام دهید. این مرحله خوبی برای تجار است. گسترش خوبی در کار خواهید دید و منابع مالی خود را تقویت خواهید کرد. از نظر زندگی شخصی شما با کسی که دوستش دارید از پیوند بسیار خوبی برخوردار خواهید شد. ممکن است این دو نفر حتی مباحث عمیقی داشته باشند. همچنین ، تأخیرها در کل ممکن است شما را ناامید کند. با این حال ، به شما توصیه می شود که امید خود را از دست ندهید. برای کسانی که در فناوری اطلاعات و رایانه ها هستند ، این مرحله برای شما بسیار مناسب است. از نظر دانشگاهی ، به لطف مربیان خوب و حافظه قوی ، خوب پیش خواهید رفت.

 

فال هفتگی،فال هفتگی pmc

فال هفتگی

 

فال هفته متولدین مرداد :

احتمالاً این هفته برای شما متوسط ??است. در مورد افرادی که ازدواج کرده اند ، احتمالاً در این مرحله با همسرتان مشکل دارید. با این حال ، از شما خواسته می شود به تصویر بزرگتر نگاه کنید. از هریک از شما خواسته می شود که جاده مرتفع را طی کرده. از نظر مالی شما احتمال دارد که در این مرحله درآمد خوبی کسب کنید. با این حال ، شما ممکن است به یک دلیل یا دلیل دیگر نتوانید به اندازه کافی پس انداز کنید. ممکن است پولی را که در گذشته به کسی قرض داده اید ، دریافت کنید. از نظر شغلی ، این هفته ایده آل نخواهد بود زیرا ممکن است لازم باشد برای ساعات طولانی تری کار کنید. همچنین ، اجازه ندهید که یک برنامه کاری به هیچ وجه سلامتی یا آرامش خاطر شما را مختل کند.

 

فال هفته متولدین شهریور :

برای متولدین شهریور مجرد و روحیه آزاد ، این هفته از نظر روابط ایده آل نیست. در مورد افراد متاهل این هفته بسیار مطلوب خواهد بود. اما به شما توصیه می شود اگر می خواهید رابطه خود را رسمی کنید ، باید احتیاط کنید. حتی از نظر مالی ، این هفته اثبات می شود که یک کیف ترکیبی از نتایج است. ممکن است نتوانید هزینه های خود را کاهش دهید. با این حال ، با کمال تعجب ، این مانع پس انداز شما نخواهد شد. همچنین سعی کنید در این مرحله به کسی پول قرض ندهید. از نظر شغلی ، شما قادر خواهید بود گزارش خوبی را در کنار همسالان و افراد برتر خود حفظ کنید و این باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود. اگر تاجر باشید ، در این مرحله با موانعی روبرو خواهید شد. به دانش آموزان اخطار داده شده است که اجازه ندهند تمرکز خود را در این مرحله از بین ببرد. برای شما بسیار مهم است که نگذارید چیزی شما را از رسیدن به اهدافتان منحرف کند. از نظر سلامتی ، شما به احتمال زیاد تحت تأثیر بیماری های فصلی قرار خواهید گرفت.

 

فال هفته متولدین مهر :

برای کسانی که متاهل هستند ، ممکن است این همه ایده آل نباشد. ممکن است با محبوب خود دعواهای زیادی داشته باشید. حتی ممکن است به فکر ترک آن باشید. با این حال ، صبر در برابر آن توصیه می شود. شما نمی توانید رابطه را دور کنید زیرا فقط با چند مسئله روبرو هستید. اگر به آن زمان و فداکاری اختصاص دهید ، قادر خواهید بود اختلافات خود را برطرف کنید. از نظر مالی به شما توصیه می شود که زبانه خود را در هزینه های خود نگه دارید. با این وجود ، ممکن است از کسانی که دوستشان دارید و از آنها گرامی می دارید بهره ببرید. بنابراین ، این مرحله به همان معناى کشش نخواهد بود. برای متخصصان شاغل ، این هفته احتمالاً استرس زا خواهد بود. ممکن است شما مجبور به کار برای ساعتهای طولانی باشید. دانش آموزان ممکن است این مرحله را ایده آل بدانند. با وجود این ، با وجود یافتن فرصت ها ، ممکن است موانعی را در مسیر خود پیدا کنید. با این حال ، هیچ مسئله اساسی قابل پیش بینی نیست. به شما توصیه می شود که هیچ گونه بیماری مداوم را نادیده نگیرید. این امر عاقلانه خواهد بود که حتی با کوچکترین ناراحتی در این زمینه با پزشک مشورت کنید.

 

فال هفته متولدین آبان: 

مرحله خوبی برای شما در محل کار نیست. برای رفع مشکلات حرفه ای آماده باشید. صبور باشید و آرام باشید. از وارد شدن به سیاست های اداری خودداری کنید. این یک مرحله چالش برانگیز برای شما است. سعی کنید از حواس پرتی بپرهیزید زیرا این امر شما را از اهداف دانشگاهی شما دور می کند. سخت تر کار کنید و مصمم باشید. جریان درآمد شما در این زمان خوب خواهد بود اما نسبت به هزینه بیشتر دقت کنید. هنگام صحبت با شریک زندگی خود مراقب باشید. بی ادب بودن ، فقط به روابط شما آسیب می رساند. این هفته روی سلامتی خود کار کنید. غذاهای بهداشتی و خانگی را بخورید. یوگا ، مدیتیشن را امتحان کنید و تمرین کنید.

 

فال هفتگی،فال هفتگی pmc

طالع بینی هفته

 

فال هفته متولدین آذر :

بسیاری از فرصت ها در این مرحله به نتیجه خواهند رسید. برای بازرگانان ، امکان شروع یک سرمایه گذاری جدید وجود دارد. سرمایه خود را در رسانه های مختلف و نه فقط در یک کانال سرمایه گذاری کنید. از درآمد ، هزینه و سرمایه گذاری خود آگاه باشید. پرداختهای در انتظار آزاد می شوند. در جستجوی کمک یا راهنمایی از مربیان و معلمان خود دریغ نکنید. توصیه های آنها برای شما مفید خواهد بود. شما باید از خطرات جلوگیری کنید. یوگا و مراقبه را تمرین کنید. آب سالم بنوشید و رژیم غذایی سالم مصرف کنید.

 

فال هفته متولدین دی :

متخصصان می توانند تمام وظایف خود را به موقع انجام دهند. شما از مدیریت ارشد اعطای مدرک و اعتبار دریافت خواهید کرد. ممکن است مجبور شوید برای کار مسافرت کنید و ممکن است سرمایه گذاری خود را شروع کنید. از نظر تحصیلات ، زمان خوبی برای دانش آموزان است. سخت کوشی شما به نتیجه می رسد و به نتایج بسیار خوبی خواهید رسید. مراقب حواس پرتی باشید. به تلاش خود ادامه دهید تا بتوانید به همه موفقیتهای دور دست پیدا کنید. در مورد امور مالی خود ، مراقب هزینه های خود باشید زیرا ممکن است وسوسه شوید که برای وسایل الکترونیکی یا سایر موارد غیر ضروری هزینه کنید. اگر می خواهید سرمایه گذاری کنید به دنبال مشاوره متخصصان باشید. از نظر زندگی شخصی شما ، این زمان هماهنگی برای معشوق شما و شما است. شما هر دو احساس خوبی دارید. پیوند احترام و اعتماد متقابل را برای زندگی شادتر حفظ کنید.خوب بخورید و از خوردن غذاهای بیهوده خودداری کنید.

 

فال هفته متولدین بهمن :

از نظر شغلی ، زمان خوبی برای شرکت در پروژه های تیمی است. این برای شما مفید خواهد بود. متخصصان بازاریابی در محل کار عالی هستند. در بین مافوق خود به رسمیت شناخته می شوید. دانش آموزان ، آماده باشید. در زندگی دانشگاهی خود با تأخیر و مشکل مواجه خواهید شد. اما به سخت کوشی ادامه دهید. سعی کنید برای انجام کاری که دوست دارید وقت بگذارید. از نظر زندگی شخصی افراد مجرد با شخصی جالب آشنا می شوند و ممکن است به یک رابطه خوب وارد شوند. برای زوج های متاهل ، اوقات خوشی است. سلامتی یک ماده ظریف است. روی آرامش و خواب خوب تمرکز کنید. برای جلوگیری از هرگونه عارضه بیشتر برای سلامتی خود ، غذای سالم و خانگی بخورید. درمورد امور مالی شما ، برخی از پرداختهای در انتظار در این مرحله تمام می شوند. با این حال ، بیش از حد هزینه نکنید و حواس خود را به جریان درآمد خود اختصاص دهید.

 

فال هفته متولدین اسفند :

اگر به دنبال تغییر شغل خود هستید ، این زمان خوبی است. با این حال ، پیشنهاد دهید و فقط پس از آن انصراف دهید. سخت کوشی خود را ادامه دهید . اگر تاجر باشید ، خوب عمل خواهید کرد. در مورد دانشجویان ، اگر برای امتحانات ورودی دولت برای مشاغل آماده می شوید ، موفق خواهید شد. به عنوان دانشجویی که تحصیلات عالی را در خارج از کشور دنبال می کند ، سخت تر کار کنید. متمرکز و مصمم باشید. شما ممتاز خواهید بود از نظر مالی خود ، با سرمایه گذاری های عجولانه منابع مالی خود را به خطر نیندازید. به کسی قرض ندهید. اگر گرفتار پول باشید ، از دوستان و خانواده کمک می گیرید. از نظر روابط خود ، مراقب حرف های خود باشید که چطور چیزهایی را به شریک زندگی خود می گویید. صبور باشید و مشاجره یا دعوا نکنید.از نظر سلامتی ، اگر چاق هستید یا به دیابت مبتلا هستید ، مراقب سلامتی خود باشید. برای جوانسازی ذهن و روح خود یک تعطیلات کوچک برنامه ریزی کنید. یوگا و مراقبه را تمرین کنید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 98 دی 24  6:50 عصر

مجموعه: فال و طالع بینیشخصیت شناسی با پاسور, طالع بینی روز تولد

آموزش فال پاسور

 

کارتهای بازی امروزی به قدری معمول هستند که به نظر می رسد کششی است که فراتر از نقششان در بازی کردن است. با این حال ، کارت های بازی بر اساس یک سیستم باستانی مشابه تاروت ساخته شده اند. هر روز تولد سال با یک کارت بازی اصلی ، همراه است و هرکدام داستان خود را می گوید.

 

کارت بازی مرتبط با روز تولد خود را پیدا کنید - کارت تولد:

ماه و روز تولد خود را در جدول زیر بیابید تا کارت تولد خود را تعیین کنید.

 

شخصیت شناسی با پاسور, طالع بینی روز تولد

کارت بازی مربوط به روز تولد

 

ارتباط بین کارتهای بازی ، روزهای تولد و ستاره شناسی:

52 کارت بازی پاسور به طور مرتب با 52 هفته یک سال مطابقت دارد.

12 کارت دربار (پادشاه ، بی بی و سرباز) نمادی از 12 ماه سال است.

2 رنگ (قرمز و سیاه) سیاه بیانگر انرژیهای مثبت / مردانه و قرمز انرژیهای منفی / زنانه است.

4 نوع کارت بازی 4 فصل را نشان می دهد و 4 عنصر در طالع بینی:

دل : آب ،بهار 

گشنیز : آتش ، تابستان

خشت : زمین ، پاییز

پیک : هوا ، زمستان

 

کارتهای بازی :

 

شخصیت شناسی با پاسور, طالع بینی روز تولد

خال دل

دل :

حساس ، عاطفی ، حمایت کننده ، محبت آمیز ، حسی ، دلسوز. دل  نماد جوانی ، عشق ، عاشقانه ، خلاقیت ، احساسات ، خوش گذرانی و لذت است. آنها را می توان با احساسات خود اداره کرد. از طرف منفی ، آنها می توانند تنبل و از نظر عاطفی دستکاری شوند و می توانند کینه ای باشند.

 

شخصیت شناسی با پاسور, طالع بینی روز تولد

خال گشنیز

 

گشنیز :

کنجکاو ، خوش برخورد، خلاق ، خواستار ارتباطات ، ایده ها هستند ، افراد متعلق به گشنیز به قدرت اهداف و ایده ها اعتقاد دارند. آنها ممکن است عاشق کلمات باشند ، ممکن است در جستجوی حقیقت و معنی باشند. آنها به ندرت دچار ناراحتی می شوند زیرا می توانند  احساسات خود را کنترل کنند و توضیحات یا بهانه هایی را برای اقدامات دیگران پیدا می کنند. از طرف منفی ، آنها می توانند از کلمات به عنوان اسلحه استفاده کنند .

 

شخصیت شناسی با پاسور, طالع بینی روز تولد

خال خشت

 

خشت:

اهل عمل ، واقع بین ، تحلیل گر، مادی گرا ، مدبر. خشت ها نماد دنیای جسمی و مادی است. آنها دنیای پیرامون خود را در سطح حواس پنجگانه ارزیابی می کنند. آنها می توانند بیش از حد به پول و دارایی متصل شوند. برای پیدا کردن ارزش در زندگی ، آنها به چیزهایی که مفید هستند نگاه می کنند.

 

شخصیت شناسی با پاسور, طالع بینی روز تولد

خال پیک

 

پیک:

نظری ، باهوش ، انسان دوست . آنها مردمی زحمتکش و دارای اراده های قوی هستند. پیک ها نماد تجربه هستند. آنها می توانند بسیار نگران قدرت باشند. آنها نظم و انضباط و توانایی اعمال خود را نشان می دهند. از نظر منفی ، آنها ممکن است بیش از حد بر روند کار متمرکز باشند و نیاز به معنای بالاتر را از دست دهند.

 

شماره :

آس :

آسها رهبران هستند. جاه طلب ، پرانرژی ، با انگیزه و پویا است. آنها افراد مستقلی هستند که به راحتی پروژه های جدید را آغاز می کنند. اگر به صورت منفی بیان شوند ، می توانند مغرور ، کم حوصله و خودمحور باشند.

 

دو :

دوتاییها با ملاحظه ، مشارکتی ، پذیرا و موافق هستند. آنها از راه خود خارج می شوند تا زندگی متعادل ، صلح آمیز و هماهنگ را طی کنند. اگر منفی بیان شود ، ممکن است آنها وابسته ، غیرقابل انکار ، بی حوصله و فاقد اراده باشند.

 

سه :

سه، خلاق ، معاشرتی ، خود بیانگر ، شوخ طبع  ، سرگرم کننده و باهوش هستند. آنها بی قرار و مردمی همه کاره هستند که به دنبال تنوع هستند. آنها برای ایده های خود به کانالهایی احتیاج دارند ، وگرنه مستعد نگرانی و بی احتیاطی هستند.

 

چهار :

چهار ، واقع گرایانه ، متعهد ، محفوظ ، سخت کوش و دارای امنیت هستند. آنها به دنبال ثبات و امنیت هستند. با تغییر بیش از حد در زندگی آنها احساس ناراحتی می کند.

 

پنج :

باهوش ، مضطرب ، پرماجرا ، خلاق و آزادی خواه هستند. آنها چندکاره هستند که شوخ ، کارآفرین و مشتاق هستند. اگر به صورت منفی بیان شوند ، می توانند متناقض ، غیرقابل اعتماد و خیلی راحت خسته شوند.

 

شش :

به دنبال تعادل هستند. آنها خانواده دوست ، دلسوز ، دوست داشتنی ، هنری و قابل اعتماد هستند. آنها می توانند از خود راضی شوند و به زندگی آنها اجازه می دهد تا وارد خانه های فرورفتگی شوند زیرا منتظرند اتفاقاتی برایشان رخ دهد.

 

هفت :

حساس ، وفادار ، حسی ، خودجوش ، آرمان گرا و معنوی هستند. آنها می توانند بیش از حد رویایی باشند تا جایی که انتظار بیش از حد از دیگران و زندگی دارند. در صورت بیان منفی ، می توان آنها را عقب نشین ، گیج و خودشیفته کرد.

 

هشت :

هدفمند و قوی است. آنها افرادی مصمم هستند که سخت کار می کنند ، با پول خوب ، واقع بین و قابل اعتماد هستند. با این حال ، آنها می توانند خیلی کنترل کننده و سرسخت باشند.

 

نه :

سخاوتمند ، باهوش ، انسان دوست و مفید هستند. آنها افراد احساساتی هستند که بعضی اوقات می توانند در مسیر فرار در زندگی گرفتار شوند.

 

ده :

افراد بلندپرواز و دارای موفقیت می باشند که دارای ذهن سالم ، اعتقادات محکم و سطح سالم از رقابت هستند. در صورت استفاده منفی ، آنها می توانند سخت گیر ، کنترل کننده و کم صبر باشند.

 

شخصیت شناسی با پاسور, طالع بینی روز تولد

طالع بینی روز تولد با پاسور

 

کارتهای دربار :

سربازها :

سربازها جوانی ، جذاب ، بدخلقی ، عاشقانه ، شوخ و خلاق هستند. آنها ذهنی غیرمعمول و باهوش دارند و به بعضی از آنها می توان از نبوغ خود برای "راه یافتن" استفاده کرد. آنها مهارت های خوبی برای مردم دارند ، اشتیاق زیادی دارند و استعدادهای مختلفی دارند. با این حال ، آنها ممکن است سعی کنند از مسئولیت زندگی خود خارج شوند و آنها نتوانند اهداف مشخصی داشته باشند.

 

بی بی (ملکه) :

بی بی ها متاهلان هستند. آنها گیرنده ، هوشمند ، شهودی ، خلاق ، قوی و چشمگیر هستند. آنها در سازماندهی و اجرا خوب هستند ، اما بعضی اوقات می توانند زندگی خود را بیش از حد نمایان کنند.

 

پادشاهان :

پادشاهان مفتخر ، هدفمند و معتبر هستند. آنها افراد خلاق هستند که حس نمایشی دارند. آنها توانایی اجرایی قدرتمندی دارند و طبیعتاً این امر را بر عهده دارند. در صورت استفاده منفی ، آنها می توانند سخت گیر ، رئیس ، بی تاب ، تحریک کننده و عصیان گر باشند.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 98 دی 21  6:20 عصر

فال هفتگی (21 دی تا 27 دی 98)

 

 فال هفتگی, فال هفتگی pmc

فال هفتگی

 

طالع بینی هفتگی (21 دی تا 27 دی 98):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی ما باشید. 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

این هفته از نظر عشق و روابط عالی خواهد بود. قرار گرفتن در یک رابطه سالم و مثبت باعث تقویت اخلاقی خواهد شد. داشتن همسر باعث افزایش مثبت در زندگی شما می شود. به شما توصیه می شود که آرام باشید. از نظر مالی ، این هفته برای شما مطلوب خواهد بود. این یک دوره ایده آل برای سرمایه گذاری در تجارت سوداگرانه مانند بورس خواهد بود. با این حال ، عاقلانه خواهد بود که در انجام این کار دقت لازم را داشته باشیم. در جبهه شغلی ، به احتمال زیاد این هفته با چند مانع روبرو خواهید شد. به شما توصیه می شود هنگام برخورد با شرایط بی ثبات در محل کار ، آرام باشید. احتمال بحث و مشاجره با همکاران یا کارفرمایان امکان پذیر است ، بنابراین در مورد روحیه خود مراقبت کنید. برای دانش آموزان، این هفته می تواند مشکل باشد. شما ممکن است به دلیل شرایط غیرقابل اجتناب قادر به تمرکز روی آموزش خود نباشید. داشتن یک رژیم غذایی سالم به منظور حفظ سلامتی مفید خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

این هفته از نظر زندگی شخصی شما مطلوب خواهد بود. به احتمال زیاد شما زمان زیادی را با محبوب خود سپری می کنید. هر دوی شما قادر خواهید بود در یک سطح فکری به هم وصل شوید. در صورت بروز هرگونه اختلاف نظر ، به شما توصیه می شود مسالمت آمیز با این موضوع برخورد کنید. از نظر رشد در جبهه شغلی انتظار چندانی نداشته باشید زیرا یک هفته متوسط ??خواهد بود. به آرامی اما به طور پیوسته به اهداف حرفه ای خود خواهید رسید. این هفته برای شما بسیار مطلوب خواهد بود. شما قادر خواهید بود بر اساس میزان قابل توجهی پول نقد این هفته برنامه های مالی بلند مدت بسازید. برای دانشجویان این هفته عالی خواهد بود. شما قادر خواهید بود روی همه جوانب مهم متمرکز شوید و نمرات خوبی کسب کنید.

 

طالع بینی متولدین خرداد :

این هفته احتمالاً فراز و نشیب های بسیاری خواهد داشت. از نظر زندگی شخصی شما ، همه چیز ممکن است مشکل پیدا کند. ممکن است با همسر یا شریک زندگی خود دچار اختلافات جزئی شوید. به شما توصیه می شود که آرام باشید و اجازه دهید احساس از بین برود. در مورد امور مالی خود ، این هفته مطلوب خواهد بود. با این حال ، به شما توصیه می شود در ملک یا املاک سرمایه گذاری نکنید. از نظر شغلی ، احتمالاً یک هفته پرحاشیه خواهید داشت و سفرهای مربوط به کار را نمی توان منتفی دانست. برای دانشجویان این هفته مطلوب خواهد بود. اگر شما قصد داشتید تحصیلات عالی را دنبال کنید ، این هفته ایده آل خواهد بود تا درخواست خود را در دانشگاه ها یا مدارس مورد نظر خود شروع کنید. با این حال ، به شما توصیه می شود که اجازه ندهید ذهن شما سرگردان باشد.

 

طالع بینی متولدین تیر :

افراد متولد تیر از نظر روابط شخصی خود یک هفته عالی را تجربه می کنند. اگر قصد دارید والدین خود را با محبوب خود نزدیک کنید ، این زمان خوبی است زیرا تأیید آنها آسان خواهد بود. و اگر کسی را دوست دارید ، ممکن است به آنها نیز نزدیک شوید. در مورد صاحبان مشاغل ، شما استراتژی های جدیدی را برای پیشرفت در شغل خود اعمال خواهید کرد. به شما توصیه می شود تا از این مرحله مثبت برای تقویت هر جنبه ای از زندگی خود استفاده کنید. درمورد امور مالی خود ، حتی اگر ممکن است این هفته با بحران روبرو نشوید ، ممکن است مجبور باشید برای پول درآوردن تلاش خود را ادامه دهید. از نظر شغلی ، ممکن است این هفته چندان مثمر ثمر نباشد. بهتر است آرام باشید و امید خود را از دست ندهید.  به شما توصیه می شود که در جهت بهتر و بهتر شدن تلاش کنید. تمرکز خود را از دست ندهید و به سختی کار کنید تا به نتایج دلخواه برسید. از نظر بهزیستی ممکن است با چند بیماری جزئی روبرو شوید. 

 

 فال هفتگی, فال هفتگی pmc

فال هفته

 

طالع بینی متولدین مرداد :

در کل ، این هفته معتدل خواهد بود. همچنین ، عاقلانه خواهد بود که هر از گاهی فضایی را به محبوب خود بدهید. خردمندانه کار کنید ، بهتر است رویکرد اخلاقی اتخاذ شود. شرط بندی یا هر تجارت سوداگرانه دیگری ممکن است مناسب شما نباشد. همچنین ممکن است در این مرحله به فکر سرمایه گذاری دراز مدت باشید. ممکن است بازرگانان برای تحقق مهلت های مقرر ، مجبور شوند ساعتهای طولانی کار کنند. به شما توصیه می شود در این روند از سلامتی خود غافل نشوید. این هفته برای دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند ، مطلوب خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین شهریور :

از نظر زندگی شخصی شما ، این هفته به احتمال زیاد کمی فریبنده خواهد بود. شما ممکن است اغلب استدلال های کوچک داشته باشید. با این وجود ، شما قادر خواهید بود اختلافات خود را برطرف کنید. از تمام فرصت های ممکن برای گذراندن وقت و گذراندن تاریخ های عاشقانه استفاده کنید. در مورد امور مالی شما ، این هفته مثمر ثمر خواهد بود. با این حال ، عاقلانه خواهد بود که یک برگه در هزینه های خود داشته باشید. این هفته برای سرمایه گذاری های بلند مدت مطلوب خواهد بود. صاحبان مشاغل نیز از یک هفته معتدل لذت خواهند برد. در این مرحله احتمالاً با تأخیر مواجه خواهید شد. دانش آموزان همچنین ممکن است این هفته کمی مشکل را پیدا کنند. ممکن است از نظر نتایج خود با فراز و نشیب های بسیاری روبرو شوید. شما بهتر روی مطالعات تمرکز خواهید کرد و چیزهای جدید یاد خواهید گرفت. در مورد سلامتی ممکن است مستعد آسیب دیدگی باشید.

 

طالع بینی متولدین مهر :

در زندگی عاشقانه شما ، این هفته معتدل خواهد بود. ممکن است در روابط شخصی خود  بالا و پایین را تجربه کنید. به شما توصیه می شود که به استدلال های کوچک نپردازید. بهتر است جاده بلند را طی کنید تا همه چیز تشدید نشود. از نظر مالی شما احتمالاً با تأخیر در پرداخت مواجه خواهید شد. همچنین ، از وام گرفتن پول در این مرحله خودداری کنید. از نظر شغلی ، ممکن است شما را ملزم به کار اضافی کنید و ستایش مورد نظر را بدست نیاورید. دانشجویانی که می خواهند برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروند ،  این هفته به نفع آنها کار می کند. حتی کسانی که مایل به شرکت در امتحانات بزرگ هستند ، سرنوشت مشابهی دارند. از نظر سلامت ، هیچ مسئله مهمی قابل پیش بینی نیست. با این حال ، عاقلانه خواهد بود که از سلامت روان خود نیز مراقبت های لازم را انجام دهید.

 

طالع بینی متولدین آبان :

برای متخصصان ، این زمان استرس زا برای شغل شما است. شما باید در رأس امور باشید. این زمان خوبی برای مشاغل تولید است. از نظر مالی ، مراقب سرمایه گذاری های خود باشید. به کسی قرض ندهید. همچنین ، در حال حاضر روی هیچ دارایی سرمایه گذاری نکنید. در مورد دانشجویان ، به شما توصیه می شود برای راهنمایی های لازم برای دانشگاهیان خود به مدیران و مربیان خود مراجعه کنند. غذای خوب بخورید و از فست فود یا غذاهای خیابانی پرهیز کنید. برای کسانی که مجرد هستند و به دنبال ازدواج هستند ، این زمان خوبی است. سفری را با محبوب خود برنامه ریزی کنید.

 

 فال هفتگی, فال هفتگی pmc

فال هفته دی

 

طالع بینی متولدین آذر :

سخت کار کنید زیرا بسیاری از فرصت های خوب در راه شما قرار دارند. برای فراز و نشیب ها آماده باشید. افزایش هزینه ها و درآمد استاتیک وجود خواهد داشت. قبل از سرمایه گذاری در هر املاک به دنبال مشاوره باشید. این زمان خوبی است تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کرده و به بهترین نتیجه برسید. از والدین و معلمان کمک بخواهید. شما در جهت تقویت پیوند خود با محبوب خود تلاش خواهید کرد. شما با هم زمان با کیفیتی را سپری خواهید کرد. هر دو از اعتماد و احترام متقابل بهره مند می شوید. از نظر سلامتی مشکلی ندارید. سالم و به موقع بخورید. برای معاینات معمول پزشک مراجعه کنید. مثبت بمانید و برای استراحت وقت بگذارید.

 

طالع بینی متولدین دی :

به متخصصان شاغل توصیه می شود خود را بیشتر به چالش بکشند. از کارهای جدید خودداری نکنید. سخت تر کار کنید و متمرکز شوید. از وارد شدن به درگیری با ارشد یا مدیران خود در محل کار خودداری کنید. در مورد دانشجویان ، اگر قصد دارید برای تحصیلات عالی به خارج از کشور بروید ، موفق خواهید شد. در مطالعات گروهی و بحث و گفتگو شرکت کنید. از حواس پرتی خودداری کنید یا این نتایج دانشگاهی شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. هرگونه خرید یا سرمایه گذاری را به تأخیر بیاندازید. وام دادن پول در حال حاضر ایده خوبی نیست. هر دوی شما با همدیگر اوقات خوشی را سپری خواهید کرد. برای تعطیلات یا استراحت آخر هفته برنامه ریزی کنید. دادن چیزی به شریک زندگی خود نیز ایده خوبی است. از نظر سلامتی هیچ خطری وجود ندارد.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

امور شغلی برای شما به وجود می آید. شما در محل کار ممتاز خواهید بود ، اما امور را به خوبی تصور نمی کنید. بیش از حد اعتماد به نفس نداشته باشید. از دانش آموزان خواسته می شود برای چالش هایی که پیش می آید ، آماده باشند. از مربیان مشاوره بگیرید. سخت مطالعه کنید و متمرکز شوید. فرصت های خوبی برای شما وجود دارد. امور مالی: در این مرحله هشدار داده می شود. در بورس سرمایه گذاری نکنید و یا سرمایه گذاری دیگری انجام دهید. نفس خود را کنترل کنید. ممکن است احساس سردرگمی و تحریک پذیری کنید. شریک زندگی خود را تحت فشار قرار ندهید. ریسک کردن با سلامتی ایده خوبی نیست. بیشتر استراحت کنید و خوب بخورید. به موقع بخوابید و مراقبت کنید.

 

طالع بینی متولدین اسفند : 

از نظر زندگی عاشقانه شما ، این هفته معتدل خواهد بود. ممکن است در روابط شخصی خود چند بلند و پایین را تجربه کنید. به شما توصیه می شود که به استدلال های کوچک نپردازید. بهتر است جاده بلند را طی کنید تا همه چیز تشدید نشود. از نظر مالی شما احتمالاً با تأخیر در پرداخت مواجه خواهید شد. همچنین ، از وام گرفتن پول در این مرحله خودداری کنید. از نظر شغلی ، ممکن است شما را ملزم به کار اضافی کنید و ستایش مورد نظر را بدست نیاورید. با این حال ، به شما توصیه می شود که به سختی کار خود را ادامه دهید زیرا این کار را به موقع پرداخت می کند. دانشجویانی که می خواهند برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروند ، در این هفته پیدا می کنند که به نفع آنها کار می کند. حتی کسانی که مایل به شرکت در امتحانات بزرگ هستند ، سرنوشت مشابهی دارند. از نظر سلامت ، هیچ مسئله مهمی قابل پیش بینی نیست. با این حال ، عاقلانه خواهد بود که از سلامت روان خود نیز مراقبت های لازم را انجام دهید.

 

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 98 دی 15  6:33 عصر

طالع بینی هفتگی (14 دی تا 20 دی 98)

 

طالع بینی هفته دوم دی , فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی هفتگی (14 دی تا 20 دی 98):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی ما باشید. 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

با شروع این هفته ، به نظر می رسد ستاره ها به نفع شما هستند و بنابراین ، شما قادر خواهید بود به اهداف خود برسید. برای کسانی که به دنبال تغییر شغل خود هستند و یا منتظر ارتقاء آنها هستند ، احتمال این وجود دارد که فرصت های خوبی در این هفته به دست آنها برسد. این زمان مناسبی برای دنبال کردن آموزش عالی یا دوره جدید نیست. در حال حاضر ، شما با حواس پرتی احاطه شده اید و موقعیتی برای تمرکز ندارید. اگر به تازگی با کسی ملاقات کرده اید ، ممکن است شما را نیز دوست داشته باشد و شما هر دو دوران لذت بخشی را در کنار هم خواهید گذراند. نیمه آخر این هفته زمان بسیار خوبی برای برنامه ریزی است. 

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

این هفته صبور باشید، زندگی عاشقانه شما شاد است اما لحظات غم انگیز خود را نیز خواهد داشت. اگرچه ممکن است در ابتدا متوجه هیچگونه اختلاف یا مشکلی نشوید ، اکنون مشکلات بین شما و همسرتان بیشتر می شود. از نظر مالی ، در این هفته جریان نقدی بهتری خواهید داشت. از نظر شغلی که دارید ، این هفته برای شما بسیار جالب خواهد بود. حتی با وجود جبهه کاری پرحرارت ، هنگام انجام وظایف معوق خود در طول هفته انرژی خواهید گرفت. اگر در زمینه فروش و بازاریابی هستید ، این مرحله برای شما بسیار مناسب است. این هفته برای دانشجویان مطلوب خواهد بود. به احتمال زیاد شما در تکالیف و آزمون های خود خوب عمل می کنید. در مورد سلامتی ، به شما توصیه می شود که احتیاط کنید زیرا ممکن است از بیماری های جزئی رنج ببرید.

 

طالع بینی متولدین خرداد :

از نظر عشق و روابط ، این هفته برای شما مطلوب خواهد بود. از لحظات خاص با محبوب خود لذت ببرید.  در آخر هفته ، شما حتی می توانید سعی کنید فرد مورد علاقه خود را غافلگیر کنید. از نظر مالی خود ، به احتمال زیاد جوایز مختلفی دریافت خواهید کرد. با این حال ، به شما توصیه می شود که هزینه های خود را نیز بررسی کنید. از نظر شغلی ، احتمالاً به یک سفر مرتبط با کار بروید. مافوق شما از توانایی های کاری شما بسیار تحت تأثیر قرار می گیرند. برای دانشجویان ، این هفته ایده آل خواهد بود. شما قادر خواهید بود بر آموزش خود متمرکز شوید و در عوض امتیازات خوبی کسب کنید. از نظر سلامتی ، به احتمال زیاد به دلیل داشتن برنامه کاری پرفشار، دچار استرس خواهید شد. 

 

طالع بینی متولدین تیر :

این هفته برای متولدین تیر مختلط خواهد بود. از نظر عشق و روابط ، شما احتمالاً زمان بسیار خوبی را سپری خواهید کرد. اما ، وجود اختلافات جزئی را نمی توان رد کرد. همچنین ، سعی کنید دیدگاه های خود را به همسرتان تحمیل نکنید ، زیرا این مسئله باعث ایجاد اختلافاتی بین شما خواهد شد. آرام باشید و مسائل را با آرامش برطرف کنید. از نظر مالی به شما توصیه می شود که در این مرحله تصمیمات مالی اتخاذ نکنید.  اگر به مشاغل خانوادگی خود بروید ،پیشرفت خواهید کرد. در مورد حرفه ای ها ، اگر به دنبال تغییر شغل هستید ، احتمالاً تا پایان هفته پیشنهاداتی دریافت خواهید کرد. برای دانشجویانی که قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند ، شما در کالج ها و دانشگاه های مورد نظر خود پذیرش خواهید کرد.

 

طالع بینی هفته دوم دی , فال و طالع بینی

فال هفتگی دی

 

طالع بینی متولدین مرداد :

از نظر عشق و روابط شما ، ممکن است این هفته رویارویی با آنها مشکل باشد. به شما توصیه می شود که در صورت لزوم مقداری فضا به شریک زندگی خود اختصاص دهید. همچنین ، باید از درخواست بیش از حد خواستگاری یا پافشاری خودداری کنید. حتی هنگام برخورد با اعضای خانواده بزرگتر ، سعی کنید آرام باشید و روحیه خود را از دست ندهید. درمورد امور مالی ، به شما توصیه می شود که از انجام معاملات پر مخاطره خودداری کنید ، زیرا بیشتر از این احتمال دارید که پول خود را از دست بدهید. از نظر شغلی خود ، بهتر است که از ورود به هر نوع اختلاف با ارشد یا همسالان خود در محل کار خودداری کنید. انجام این کار احتمالاً آینده شما را در سازمان مختل می کند. برای دانشجویان ، این هفته می تواند کمی مشکلات داشته باشد. به شما توصیه می شود از اهداف خود دور نشوید. با توجه به یک برنامه کاری پرحرارت ، به احتمال زیاد دچار استرس خواهید شد و بیمار می شوید.

 

طالع بینی متولدین شهریور :

این هفته برای متولدین شهریور احتمالاً واقعه خوبی خواهد بود. از نظر روابط ، این هفته ممکن است مشکل باشد. شما و شریک زندگی تان ممکن است اختلاف نظر داشته باشید. با این حال ، به شما توصیه می شود در چنین موقعیت هایی با منطق برخورد کنید و روی سمت روشن تمرکز کنید. درمورد امور مالی ، هزینه های مربوط به کودکان مانند تحصیلات آنها و سایر الزامات نیز وجود خواهد داشت. ممکن است مجبور شوید از کسی پول بگیرید. افراد حرفه ای در یک هفته مطلوب حضور دارند. با این حال ، بهتر است که به هیچ شایعات  منفی نپردازید زیرا این امر مانع رشد شما خواهد شد. دانش آموزان این هفته را به نفع خود خواهند یافت. شما از همکلاسی ها و مربیان خود پشتیبانی خوبی خواهید کرد. در مورد سلامتی ، بهتر است از هر لحاظ مراقب خود باشید. حفظ سلامتی برای ایجاد سبک زندگی سالم از نظر روحی و جسمی ضروری است.

 

طالع بینی متولدین مهر :

متولدین مهر در یک هفته پر از فراز و نشیب هستند. از نظر روابط ، شما در تلاش برای خوشحال کردن معشوق خود خواهید بود. در مورد امور مالی ، این هفته برای شما مثمر ثمر خواهد بود. با این حال ، عاقلانه خواهد بود که مراقب هزینه خود باشید. برای متخصصان ، این هفته ممکن است شما را با میزان کارهایی که ممکن است در دفتر انجام دهید ، تحت تأثیر قرار دهد. به شما توصیه می شود که از تعطیلات آخر هفته برای تنش زدایی و شارژ خود استفاده کامل کنید. برای دانشجویان ، این هفته ممکن است مشکل باشد. برای به دست آوردن نتایج مطلوب ، شما باید سخت کار کنید. سلامتی شما ، احتمالاً با توجه به برنامه کاری شلوغ ، احتمالاً ضربه خواهد دید. به شما توصیه می کند که مراقب سلامت خود باشید.

 

طالع بینی متولدین آبان :

این زمان خوبی برای پیشرفت و کشف فرصتهای جدید است. ارتقاء و افزایش حقوق ممکن است روی کارت باشد. به سخت کوشی ادامه دهید و تمام تلاش خود را بکنید. زمان خوبی برای دانشجویان است. در امتحانات شما نتایج خوبی کسب خواهید کرد. از هرگونه حواس پرتی خودداری کنید ، اما از فعالیت های خارج از برنامه خودداری کنید. روی اهداف دانشگاهی متمرکز شوید. درآمد شما خوب خواهد بود ، اما باید اطمینان حاصل کنید که برای چیزهای غیرضروری هزینه نمی کنید. اکنون برای آینده خود پس انداز کنید. زمان خوبی برای شما و شریک زندگیتان است. شما هر دو عاشق هستید و زمان با کیفیتی را در کنار هم می گذرانید. برای زوج های مجرد ، ازدواج در حال حاضر بر روی کارت قرار دارد. تعطیلات را با محبوب خود برنامه ریزی کنید. ورزش کنید و یوگا یا مراقبه را تمرین کنید. غذای سالم بخورید و از خطرات سلامتی خودداری کنید. حتی کوچکترین مسائل بهداشتی را نادیده نگیرید.

 

طالع بینی هفته دوم دی , فال و طالع بینی

فال و طالع بینی هفتگی 

 

طالع بینی متولدین آذر :

این هفته قرار است ارتعاشات و دانش خوبی را به ارمغان آورد. رابطه عاقلانه ، این مرحله برای ازدواج با محبوب شما ایده آل خواهد بود. به شریک زندگی خود احترام بگذارید و به آنها اعتماد کنید. به زوج های متاهل توصیه می شود که به یک سفر بروند. از نظر شغلی خود ، مسئولیت کامل کار خود را بر عهده بگیرید و وظایف خود را با اخلاص انجام دهید. چالش های خود را در پیش بگیرید. در مورد دانشجویان ، به شما توصیه می شود که اهداف علمی خود را کم و زیاد نکنید. در یک گروه مطالعه شرکت کنید زیرا اینها به نفع شما خواهد بود. برای امور مالی ، برای سرمایه گذاری از مشاوره تخصصی استفاده کنید. از سرمایه گذاری های اساسی در این مرحله خودداری کنید. درآمد و هزینه خود را متعادل کنید. به سلامتی خود توجه کنید. مدیتیشن کنید ، یوگا را تمرین کنید و پیاده روی کنید.

 

طالع بینی متولدین دی:

در جبهه شغلی می توانید نتایج خوبی را انتظار داشته باشید. اما باید متمرکز شوید و سخت تر کار کنید. هیچ سند جدیدی را بدون مطالعه دقیق آن امضا نکنید. همچنین ، از اعتماد به نفس کورکورانه خودداری کنید. متمرکز بمانید و در تلاشهای دانشگاهی خود به موفقیت برسید. از حواس پرتی و تأخیر خودداری کنید. از مربیان و والدین کمک بگیرید. در مورد پول هشیار باشید. روی برنامه ریزی مالی و پس انداز تمرکز کنید.در روابط شما هماهنگی وجود دارد. اما عصبانی نباشید زیرا ممکن است به شریک زندگی شما آسیب برساند. یک تعطیلات برنامه ریزی کنید. در مورد مصرف مواد غذایی خود چک کنید. تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای خود را امتحان کنید و حفظ کنید.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

از نظر شغلی ، این زمان متوسط ??برای شما است. فرصت ها به نتیجه می رسند اما رسیدن به آنها کند خواهد بود. سخت تلاش کنید و از تلاشهای خود نهایت استفاده را کنید. در مورد آموزش ، دانشجویان مهندسی یا دانشجویان وابسته به سایر جریانهای فنی با تاخیر و مشکلات دیگری روبرو خواهند شد. شرکت در مطالعات گروهی یا مباحث برای دانشجویان سودمند خواهد بود. از نظر مالی شما زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری برای اهداف  بلند مدت است. در این روش می توانید پس انداز کنید و همچنین برای خود پول خرج کنید. در این هفته از یک طلسم سلامتی لذت خواهید برد. اما از پرخاشگری یا هر موقعیتی که باعث اضطراب شما شود جلوگیری کنید. عصبانیت و ناامیدی فقط به مشکلات بعدی سلامتی منجر خواهد شد. در مورد زندگی شخصی شما ، هر دو شما از یک رابطه هماهنگ لذت خواهید برد. اما برای حفظ این زمان شاد ، باید تلاش خود را ادامه دهید تا همسرتان احساس ارزشمندی و دوست داشتنی داشته باشد. بنابراین ، بهتر است از درگیری ها جلوگیری کنید ، زیرا می تواند مشکلاتی را در زندگی ایجاد کند.

 

طالع بینی متولدین اسفند :

از نظر شغلی ، این زمان خوبی برای شغل شماست. سخت تر کار کنید و تلاش بیشتری کنید تا تمام وظایف شما به موقع انجام شود. در مورد آموزش ، متمرکز و مصمم باشید که در دانشگاه خود سرآمد باشید. به حواس پرتی ها تسلیم نشوید و تنبلی نکنید. از نظر مالی ، در این هفته آماده مقابله با سود و زیان باشید. مراقب امور پولی خود باشید تا در نتیجه بیشتر پس انداز کنید. به مسائل مالی علاقه مند شوید. در مورد روابط خود ، از بحث های داغ بپرهیزید و قبل از صحبت کردن یا مشاجره با شریک زندگی خود فکر کنید. برای بازسازی روابط خود یک تعطیلات سریع برنامه ریزی کنید. در مورد سلامتی خود ، از نظر سلامتی هیچ مشکلی وجود ندارد. بیشتر اوقات سعی کنید استراحت کنید. خوب بخورید و سعی کنید به موقع بخوابید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 98 دی 14  6:39 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

طالع بینی هفته دوم دی , فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی هفتگی (14 دی تا 20 دی 98):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی ما باشید. 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

با شروع این هفته ، به نظر می رسد ستاره ها به نفع شما هستند و بنابراین ، شما قادر خواهید بود به اهداف خود برسید. برای کسانی که به دنبال تغییر شغل خود هستند و یا منتظر ارتقاء آنها هستند ، احتمال این وجود دارد که فرصت های خوبی در این هفته به دست آنها برسد. این زمان مناسبی برای دنبال کردن آموزش عالی یا دوره جدید نیست. در حال حاضر ، شما با حواس پرتی احاطه شده اید و موقعیتی برای تمرکز ندارید. اگر به تازگی با کسی ملاقات کرده اید ، ممکن است شما را نیز دوست داشته باشد و شما هر دو دوران لذت بخشی را در کنار هم خواهید گذراند. نیمه آخر این هفته زمان بسیار خوبی برای برنامه ریزی است. 

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

این هفته صبور باشید، زندگی عاشقانه شما شاد است اما لحظات غم انگیز خود را نیز خواهد داشت. اگرچه ممکن است در ابتدا متوجه هیچگونه اختلاف یا مشکلی نشوید ، اکنون مشکلات بین شما و همسرتان بیشتر می شود. از نظر مالی ، در این هفته جریان نقدی بهتری خواهید داشت. از نظر شغلی که دارید ، این هفته برای شما بسیار جالب خواهد بود. حتی با وجود جبهه کاری پرحرارت ، هنگام انجام وظایف معوق خود در طول هفته انرژی خواهید گرفت. اگر در زمینه فروش و بازاریابی هستید ، این مرحله برای شما بسیار مناسب است. این هفته برای دانشجویان مطلوب خواهد بود. به احتمال زیاد شما در تکالیف و آزمون های خود خوب عمل می کنید. در مورد سلامتی ، به شما توصیه می شود که احتیاط کنید زیرا ممکن است از بیماری های جزئی رنج ببرید.

 

طالع بینی متولدین خرداد :

از نظر عشق و روابط ، این هفته برای شما مطلوب خواهد بود. از لحظات خاص با محبوب خود لذت ببرید.  در آخر هفته ، شما حتی می توانید سعی کنید فرد مورد علاقه خود را غافلگیر کنید. از نظر مالی خود ، به احتمال زیاد جوایز مختلفی دریافت خواهید کرد. با این حال ، به شما توصیه می شود که هزینه های خود را نیز بررسی کنید. از نظر شغلی ، احتمالاً به یک سفر مرتبط با کار بروید. مافوق شما از توانایی های کاری شما بسیار تحت تأثیر قرار می گیرند. برای دانشجویان ، این هفته ایده آل خواهد بود. شما قادر خواهید بود بر آموزش خود متمرکز شوید و در عوض امتیازات خوبی کسب کنید. از نظر سلامتی ، به احتمال زیاد به دلیل داشتن برنامه کاری پرفشار، دچار استرس خواهید شد. 

 

طالع بینی متولدین تیر :

این هفته برای متولدین تیر مختلط خواهد بود. از نظر عشق و روابط ، شما احتمالاً زمان بسیار خوبی را سپری خواهید کرد. اما ، وجود اختلافات جزئی را نمی توان رد کرد. همچنین ، سعی کنید دیدگاه های خود را به همسرتان تحمیل نکنید ، زیرا این مسئله باعث ایجاد اختلافاتی بین شما خواهد شد. آرام باشید و مسائل را با آرامش برطرف کنید. از نظر مالی به شما توصیه می شود که در این مرحله تصمیمات مالی اتخاذ نکنید.  اگر به مشاغل خانوادگی خود بروید ،پیشرفت خواهید کرد. در مورد حرفه ای ها ، اگر به دنبال تغییر شغل هستید ، احتمالاً تا پایان هفته پیشنهاداتی دریافت خواهید کرد. برای دانشجویانی که قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند ، شما در کالج ها و دانشگاه های مورد نظر خود پذیرش خواهید کرد.

 

طالع بینی هفته دوم دی , فال و طالع بینی

فال هفتگی دی

 

طالع بینی متولدین مرداد :

از نظر عشق و روابط شما ، ممکن است این هفته رویارویی با آنها مشکل باشد. به شما توصیه می شود که در صورت لزوم مقداری فضا به شریک زندگی خود اختصاص دهید. همچنین ، باید از درخواست بیش از حد خواستگاری یا پافشاری خودداری کنید. حتی هنگام برخورد با اعضای خانواده بزرگتر ، سعی کنید آرام باشید و روحیه خود را از دست ندهید. درمورد امور مالی ، به شما توصیه می شود که از انجام معاملات پر مخاطره خودداری کنید ، زیرا بیشتر از این احتمال دارید که پول خود را از دست بدهید. از نظر شغلی خود ، بهتر است که از ورود به هر نوع اختلاف با ارشد یا همسالان خود در محل کار خودداری کنید. انجام این کار احتمالاً آینده شما را در سازمان مختل می کند. برای دانشجویان ، این هفته می تواند کمی مشکلات داشته باشد. به شما توصیه می شود از اهداف خود دور نشوید. با توجه به یک برنامه کاری پرحرارت ، به احتمال زیاد دچار استرس خواهید شد و بیمار می شوید.

 

طالع بینی متولدین شهریور :

این هفته برای متولدین شهریور احتمالاً واقعه خوبی خواهد بود. از نظر روابط ، این هفته ممکن است مشکل باشد. شما و شریک زندگی تان ممکن است اختلاف نظر داشته باشید. با این حال ، به شما توصیه می شود در چنین موقعیت هایی با منطق برخورد کنید و روی سمت روشن تمرکز کنید. درمورد امور مالی ، هزینه های مربوط به کودکان مانند تحصیلات آنها و سایر الزامات نیز وجود خواهد داشت. ممکن است مجبور شوید از کسی پول بگیرید. افراد حرفه ای در یک هفته مطلوب حضور دارند. با این حال ، بهتر است که به هیچ شایعات  منفی نپردازید زیرا این امر مانع رشد شما خواهد شد. دانش آموزان این هفته را به نفع خود خواهند یافت. شما از همکلاسی ها و مربیان خود پشتیبانی خوبی خواهید کرد. در مورد سلامتی ، بهتر است از هر لحاظ مراقب خود باشید. حفظ سلامتی برای ایجاد سبک زندگی سالم از نظر روحی و جسمی ضروری است.

 

طالع بینی متولدین مهر :

متولدین مهر در یک هفته پر از فراز و نشیب هستند. از نظر روابط ، شما در تلاش برای خوشحال کردن معشوق خود خواهید بود. در مورد امور مالی ، این هفته برای شما مثمر ثمر خواهد بود. با این حال ، عاقلانه خواهد بود که مراقب هزینه خود باشید. برای متخصصان ، این هفته ممکن است شما را با میزان کارهایی که ممکن است در دفتر انجام دهید ، تحت تأثیر قرار دهد. به شما توصیه می شود که از تعطیلات آخر هفته برای تنش زدایی و شارژ خود استفاده کامل کنید. برای دانشجویان ، این هفته ممکن است مشکل باشد. برای به دست آوردن نتایج مطلوب ، شما باید سخت کار کنید. سلامتی شما ، احتمالاً با توجه به برنامه کاری شلوغ ، احتمالاً ضربه خواهد دید. به شما توصیه می کند که مراقب سلامت خود باشید.

 

طالع بینی متولدین آبان :

این زمان خوبی برای پیشرفت و کشف فرصتهای جدید است. ارتقاء و افزایش حقوق ممکن است روی کارت باشد. به سخت کوشی ادامه دهید و تمام تلاش خود را بکنید. زمان خوبی برای دانشجویان است. در امتحانات شما نتایج خوبی کسب خواهید کرد. از هرگونه حواس پرتی خودداری کنید ، اما از فعالیت های خارج از برنامه خودداری کنید. روی اهداف دانشگاهی متمرکز شوید. درآمد شما خوب خواهد بود ، اما باید اطمینان حاصل کنید که برای چیزهای غیرضروری هزینه نمی کنید. اکنون برای آینده خود پس انداز کنید. زمان خوبی برای شما و شریک زندگیتان است. شما هر دو عاشق هستید و زمان با کیفیتی را در کنار هم می گذرانید. برای زوج های مجرد ، ازدواج در حال حاضر بر روی کارت قرار دارد. تعطیلات را با محبوب خود برنامه ریزی کنید. ورزش کنید و یوگا یا مراقبه را تمرین کنید. غذای سالم بخورید و از خطرات سلامتی خودداری کنید. حتی کوچکترین مسائل بهداشتی را نادیده نگیرید.

 

طالع بینی هفته دوم دی , فال و طالع بینی

فال و طالع بینی هفتگی 

 

طالع بینی متولدین آذر :

این هفته قرار است ارتعاشات و دانش خوبی را به ارمغان آورد. رابطه عاقلانه ، این مرحله برای ازدواج با محبوب شما ایده آل خواهد بود. به شریک زندگی خود احترام بگذارید و به آنها اعتماد کنید. به زوج های متاهل توصیه می شود که به یک سفر بروند. از نظر شغلی خود ، مسئولیت کامل کار خود را بر عهده بگیرید و وظایف خود را با اخلاص انجام دهید. چالش های خود را در پیش بگیرید. در مورد دانشجویان ، به شما توصیه می شود که اهداف علمی خود را کم و زیاد نکنید. در یک گروه مطالعه شرکت کنید زیرا اینها به نفع شما خواهد بود. برای امور مالی ، برای سرمایه گذاری از مشاوره تخصصی استفاده کنید. از سرمایه گذاری های اساسی در این مرحله خودداری کنید. درآمد و هزینه خود را متعادل کنید. به سلامتی خود توجه کنید. مدیتیشن کنید ، یوگا را تمرین کنید و پیاده روی کنید.

 

طالع بینی متولدین دی:

در جبهه شغلی می توانید نتایج خوبی را انتظار داشته باشید. اما باید متمرکز شوید و سخت تر کار کنید. هیچ سند جدیدی را بدون مطالعه دقیق آن امضا نکنید. همچنین ، از اعتماد به نفس کورکورانه خودداری کنید. متمرکز بمانید و در تلاشهای دانشگاهی خود به موفقیت برسید. از حواس پرتی و تأخیر خودداری کنید. از مربیان و والدین کمک بگیرید. در مورد پول هشیار باشید. روی برنامه ریزی مالی و پس انداز تمرکز کنید.در روابط شما هماهنگی وجود دارد. اما عصبانی نباشید زیرا ممکن است به شریک زندگی شما آسیب برساند. یک تعطیلات برنامه ریزی کنید. در مورد مصرف مواد غذایی خود چک کنید. تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای خود را امتحان کنید و حفظ کنید.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

از نظر شغلی ، این زمان متوسط ??برای شما است. فرصت ها به نتیجه می رسند اما رسیدن به آنها کند خواهد بود. سخت تلاش کنید و از تلاشهای خود نهایت استفاده را کنید. در مورد آموزش ، دانشجویان مهندسی یا دانشجویان وابسته به سایر جریانهای فنی با تاخیر و مشکلات دیگری روبرو خواهند شد. شرکت در مطالعات گروهی یا مباحث برای دانشجویان سودمند خواهد بود. از نظر مالی شما زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری برای اهداف  بلند مدت است. در این روش می توانید پس انداز کنید و همچنین برای خود پول خرج کنید. در این هفته از یک طلسم سلامتی لذت خواهید برد. اما از پرخاشگری یا هر موقعیتی که باعث اضطراب شما شود جلوگیری کنید. عصبانیت و ناامیدی فقط به مشکلات بعدی سلامتی منجر خواهد شد. در مورد زندگی شخصی شما ، هر دو شما از یک رابطه هماهنگ لذت خواهید برد. اما برای حفظ این زمان شاد ، باید تلاش خود را ادامه دهید تا همسرتان احساس ارزشمندی و دوست داشتنی داشته باشد. بنابراین ، بهتر است از درگیری ها جلوگیری کنید ، زیرا می تواند مشکلاتی را در زندگی ایجاد کند.

 

طالع بینی متولدین اسفند :

از نظر شغلی ، این زمان خوبی برای شغل شماست. سخت تر کار کنید و تلاش بیشتری کنید تا تمام وظایف شما به موقع انجام شود. در مورد آموزش ، متمرکز و مصمم باشید که در دانشگاه خود سرآمد باشید. به حواس پرتی ها تسلیم نشوید و تنبلی نکنید. از نظر مالی ، در این هفته آماده مقابله با سود و زیان باشید. مراقب امور پولی خود باشید تا در نتیجه بیشتر پس انداز کنید. به مسائل مالی علاقه مند شوید. در مورد روابط خود ، از بحث های داغ بپرهیزید و قبل از صحبت کردن یا مشاجره با شریک زندگی خود فکر کنید. برای بازسازی روابط خود یک تعطیلات سریع برنامه ریزی کنید. در مورد سلامتی خود ، از نظر سلامتی هیچ مشکلی وجود ندارد. بیشتر اوقات سعی کنید استراحت کنید. خوب بخورید و سعی کنید به موقع بخوابید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 98 دی 12  8:30 عصر

عکس پروفایل متولدین دی

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

عکس پروفایل متولدین دی

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

متولدین دی

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

 عکس ماه دی برای پروفایل

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

عکسهای متولدین دی ماه

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

عکس ماه دی برای پروفایل

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

 عکس پروفایل برای متولدین دی ماه

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

مشخصات متولدین دی ماه

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

عکس پروفایل برای متولدین دی ماه

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

عکس پروفایل متولدین دی

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

 عکس پروفایل برای متولدین دی ماه

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

عکس پروفایل متولدین دی

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

 عکس پروفایل برای متولدین دی ماه

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

عکس پروفایل متولدین دی

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

 عکس ماه دی برای پروفایل

 

 مشخصات متولدین دی ماه, خصوصیات متولدین دی ماهی ها

خصوصیات متولدین دی ماهی ها

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 98 دی 2  4:56 عصر

طالع بینی کامل متولدین زمستان

 

 خصوصیات متولدین دی, خصوصیات متولدین اسفند

خصوصیات متولدین زمستان

نشانه زودیاک می تواند چیزهای زیادی راجع به شما بگوید، شما با دانستن تاریخ های علائم زودیاک می توانید از شخصیت و ویژگی های اصلی یک فرد مطلع شوید. هر علامت زودیاک متفاوت است و اطلاعات جالبی در مورد شخص در هر علامت دارد. در این مطلب شما را با طالع بینی متولدین فصل زمستان آشنا می کنیم.

 

خصوصیات متولدین زمستان:

 

 خصوصیات متولدین دی, خصوصیات متولدین اسفند

خصوصیات متولدین دی

 

طالع بینی متولدین دی:

برج جدی، دهمین نشانه زودیاک است. متعهد به مسئولیت ها ، غالباً آرام ، تا حدی که به نظر می رسد کمی سرد است ، دقیق و دلسوز ، افراد متولد دی غالباً بالاتر از همتایان خود هستند.

با تجربه و با اعتماد به نفس ، متولدین دی سخت کوش ، صمیمانه هستند. اکثر آنها از سنین کودکی با خرد ، درک و ثبات فکر و عمل بزرگ می شوند. در حقیقت ،متولدین دی با عقل بزرگسالان بالغ متولد می شوند.

 

طبیعت برج جدی :

ممکن است شما یک جوان متولد دی را تا حدی کسل کننده ، حتی تنبل و خسته کننده و ضعیف تر از همسالان خود ببینید، اما اشتباه است. هنگامی که متولد دی به طرف دیگر می رسد ، ممکن است او را مشاهده کنید که کلیت خود را عوض می کند. این در حالی است که شما می توانید جنبه درخشان و پر جنب و جوش متولدین دی را ببینید. صبر ، پیشرفت ، عملی کردن و امنیت شعارهای کلیدی آنها است. آنها حتی ممکن است خودخواهانه رفتار کنند ، اگر به آنچه می خواهند نرسند. 

 

صفات برج جدی :

افراد متولد شده در دی ماه عموماً صبور ، جاه طلب ، پرتحمل و با پشتکار هستند. آنها تمایل دارند که بسیار مراقب باشند ، و بنابراین ، هر قدمی که برداشته می شوند ، همیشه به درستی برنامه ریزی شده و هرگز بدون فکر یا عجله ای نیست. 

 

آنها بسیار با مسئولیت عمل می کنند و این باعث می شود افراد کاملاً قابل اعتماد باشند. افراد متولد دی استانداردهای بالایی را برای خود تعیین کرده و همه تلاش خود را برای رسیدن به آنجا امتحان می کند. 

 

سلامت برج جدی :

افراد متولد دی از مقاومت خوبی در برابر بیماری های سخت و جزئی برخوردار هستند ، بنابراین بیشتر آنها را در سنین بالا ،سلامت نسبتاً خوبی خواهند داشت. در حقیقت هرچه پیرتر شوند ، سالم تر به نظر می رسند. بدن آنها ، به ویژه زانوها و ساختار استخوانی آنها ، می تواند ظریف باشد. خطری که با آنها روبرو می شوند از سرماخوردگی ، ورم مفاصل ، سنگ کلیه ، مشکلات گوارشی و حتی اختلالات پوستی مانند زونا است. آنها باید فاصله خود را از الکل و غذاهای مضر حفظ کنند.  

 

روابط برج جدی :

سخت کوش ، وقف شده ، جاه طلب ، صبور و با اعتماد به نفس. آنها همه سختی ها را با نظم و انضباط تحمل می کنند و راه خود را برای خروج از شرایط سخت می یابند. آنها با یک احساس عالی از وظیفه ، از خودگذشتگی و فداکاری ، به خاطر عزم خود تحسین می شوند. آنها گاهی اوقات می توانند حالت خلقی یا حتی خود مخرب داشته باشند ، اما همزمان با پیشرفت در زندگی ، خرد زیادی کسب می کنند. 

 

عاشقانه برج جدی :

متولدین دی به عنوان یکی از پایدارترین نشانه های زودیاک ، امنیت ، راحتی و پشتیبانی از همسر خود را ارائه می دهند. آنها عزم و حس مسئولیت پذیری زیادی دارند و برای مذاکره می توانند عیب یابی کنند. 

 

آنها افراد بسیار قابل اعتماد هستند و توجه آنها به جزئیات می تواند افراد جنس مخالف را به خود جلب کند. دی - اردیبهشت، دی - آبان و دی - شهریور شریک زندگی بسیار خوبی هستند. 

 

شغل برج جدی :

متولدین دی ماه افرادی فروتن ، اما مصمم هستند که با احتیاط به وظایف خود نزدیک می شوند. آنها می دانند که کار سخت تنها راه پیشرفت است. آنها از حریم شخصی خود به شدت محافظت می کنند ، که بعضی اوقات با کار حرفه ای آنها مغایرت دارد. متولدین دی تجار باهوش هستند و هرگز تصمیمی عجولانه نمی گیرند. آنها افراد بلندپرواز هستند ، آنها با سرعت کار می کنند و به بهترین وجه ممکن دست می یابند. دانشگاهی ، صنعت ، کشاورزی زمینه های مناسبی برای آنهاست. 

آنها دوست دارند از مزایای موفقیت - محبوبیت ، قدرت و پول - استفاده کنند و ممکن است عده ای را در مسیر صعود خود قرار دهند. 

 

 خصوصیات متولدین دی, خصوصیات متولدین اسفند

خصوصیات متولدین بهمن

 

طالع بینی متولدین بهمن:

برج دلو یازدهمین علامت زودیاک است و متعلق به علامت هوا است که باعث می شود طبیعت آنها کاملاً متبحر ، خردمندانه و تحلیلگر باشد. افراد مرتبط با این علامت خورشید بسیار عینی هستند و به همین ترتیب خیلی احساساتی نیستند. متولدین بهمن از نظر ویژگی اعتماد به نفس و نیرویی بالا و مصمم دارند. متولدین بهمن به راحتی اسیر و مجذوب چیزهای جدید و جالب پیرامون خود می شوند. متولدین بهمن به آزادی ، مستقل بودن اعتقاد دارند و در ذات خود نیز کمی عصیان گر هستند. آنها همچنین بسیار پرماجرا هستند که باعث می شود آنها از سایر علائم موجود در زودیاک جدا شوند. علی رغم اینکه شخصیتی اجتماعی ، جذاب و انسان دوستانه از خود به نمایش می گذارند ، حفظ روابط برای آنها بسیار دشوار است زیرا بسیار ناپایدار ، معتدل و فریبنده هستند. بنابراین ، آنها ممکن است افراد زیادی را بشناسند ، اما تنها با تعداد معدودی دوست نزدیک هستند.

 

طبیعت برج دلو :

سخاوتمندانه و دلسوزانه ،متولدین بهمن عملی تر هستند و چشم تندی دارند که از طریق فریب و خیانت به راحتی می توان آنها را دید. با این وجود ، به عنوان والدین ، ??همسران یا دوستان ، متولد بهمن بسیار پشتیبان و دلگرم کننده هستند. متولدین بهمن همیشه برای کمک به عنوان مشاور واقعی ، بی طرفانه  آماده خواهند بود.

 

با این حال ، طرز فکر غیر متعارف و طبیعت سرکشانه در رفتار غیرقابل پیش بینی آنها آشکار می شود. آنها آدم های دوستانه ای هستند اما نظر و عقاید خود را به راحتی تغییر می دهند.

 

صفات برج دلو :

افرادی که در این دوره متولد می شوند ، معمولاً انسان دوستانه و بشردوستانه هستند. آنها عاشق مسافرت ، آزادی جابجایی فکر و زندگی هستند و پتانسیل تبدیل شدن به مخترعان بزرگ، دانشمندان ، محققان ، تحلیلگران و غیره را دارند. 

 

اگرچه ممکن است در بعضی مواقع سرد و بی کار باشند ، اما احساس عدالت بسیار خوبی دارند و می توانند بی طرفانه باشند. مدرن و عملی ، آنها عاشق آزادی و عمل ، اندیشه و زندگی هستند و می توانند مخترع بزرگی باشند. آنها نمی توانند با افرادی که مثل آنها فکر نمی کنند ارتباط برقرار کنند. 

 

سلامت برج دلو :

افراد متولد بهمن ، معمولاً از ساختار استخوانی ضعیفی برخوردار هستند ، بنابراین حتی یک سقوط جزئی یا تصادف می تواند باعث شکستگی شود. سیستم عصبی ، قلب ، ستون فقرات ، گلو و مثانه آنها همچنین می تواند باعث ایجاد اضطراب در جبهه سلامت شود. با این حال ، سیستم هضم آنها می تواند به راحتی با انواع غذاها سازگار شود. از آنجا که آنها بیش از حد مستعد نگرانی هستند ، می تواند منجر به اختلالات مغزی شود ، که در طولانی مدت می تواند باعث تومور یا صرع مغز شود. 

 

روابط برج دلو :

این افراد بسیار دلسوز ، حساس ، هوشمند ، محبت آمیز و در عین حال دور از ذهن هستند. آنها از فضای شخصی خود چنان مراقبت می کنند که گاهی نزدیک شدن به دیگران دشوار است. از این طریق ، آنها می توانند به انسانهای بسیار تنها تبدیل شوند. متولدین بهمن  زیبایی تحسین کننده دارند و مردمی جذاب و ملایم هستند. 

 

تفکر و خلاقیت غیر متعارف آنها ممکن است اغلب در رفتار عجیب و غیرقابل پیش بینی آنها نمایان شود. آنها برای همیشه به دنبال گسترش افق دانش خود هستند و ذهن تحلیلی آنها نیز آنها را به سمت علم و اختراع سوق می دهد. افراد متولد بهمن قادر به تغییر عقاید خود به راحتی نیستند. 

 

عاشقانه برج دلو :

متولدین بهمن عاشق آزادی شخصی خود هستند و کسی را که سعی در دخالت در فضای شخصیش دارد ، تحمل نخواهد کرد. کسانی که عاشق یک متولد بهمن هستند به احتمال زیاد علاقه های هنری و فکری وی را با یکدیگر در میان می گذارند. آنها دوست دارند همه چیز را برای شریک زندگی خود ایده آل کنند. رویکرد آنها به عشق و ازدواج منطقی و روشنفکرانه است ، بنابراین دوست داشتن با ذهن ، روش زندگی آنها در یک رابطه است. 

 

آنها در کنار هم قرار دارند ، سازش می کنند و با ماهیت شریک زندگی خود سازگار می شوند: بهمن - بهمن ، بهمن - خرداد و بهمن - مهر شریک زندگی خوبی هستند. 

 

شغل برج دلو :

افراد در بهمن متولد می شود که به دانشمندان و پزشکان استثنایی تبدیل شود ، زیرا آنها قادر به تجزیه و تحلیل و تمرکز برای ساعتهای طولانی هستند. آنها همچنین می توانند در کارهای هنری به خوبی عمل کنند. قانون زمینه دیگری است که آنها می توانند دنبال کنند و موفقیت مورد انتظار را پیدا کنند. مسائل مالی هرگز آنها را نگران یا مضطرب نمی کند.

 

 خصوصیات متولدین دی, خصوصیات متولدین اسفند

خصوصیات متولدین اسفند

 

طالع بینی متولدین اسفند:

برج حوت دوازدهمین و آخرین نشانه زودیاک است. علامت رویایی و عاشقانه به دلیل جذابیت خلاقانه اش مشهور است ، که از نظر برخی مانند شعر آزاد است ، در حالی که برای برخی دیگر شبیه به شکوفه های تازه گل است. بسیاری از آنها افراد سخاوتمند و دلسوز و خود گذشته هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است احساس کنند که آنها سفت و سخت یا ثابت هستند. 

 

طبیعت برج حوت :

معتدل و آرام ، آنها دوست دارند احساس امنیت و نشاط را در اطراف خود داشته و تقویت کنند. این بومیان عاشق جاهای دنج خود هستند ، و همچنین فرزندان و والدین خوبی هستند. مراقب ، دوست داشتنی و وفادار هستند و یا غالباً غیرقابل بازگشت ، در عشق هستند.متولدین اسفند، بیشتر عشق می دهند تا عشق دریافت کنند.

 

متولدین اسفند می توانند در زندگی خود بسیار ترسو باشند ، و این ممکن است باعث شود آنها در معرض بدرفتاری قرار بگیرند. متولدین اسفند همچنین تغییر روشهای مختلف خود را دشوار می دانند و به نظر می رسد بسیار تنبل و منفعل هستند. 

 

صفات برج حوت :

اغلب مشاهده می شود که افرادی که در این دوره متولد می شوند ، از خود گذشته ،  دلسوز و همدل هستند. متولدین اسفند بسیار حساس ، خلاق ، بصری هستند و آنچه را برای رسیدن به اهداف خود لازم است، دارند. 

 

سلامتی برج حوت :

متولدین اسفند شاید ظریف ترین ساختار بدنی باشند. پاها ، سیستم تنفسی و گردش خون آنها می تواند باعث نگرانی شود. علاوه بر این ، آنها افراد بسیار حساسی هستند و به راحتی غذای مضر را می خورند - که می تواند منجر به افزایش وزن شود - و همچنین می تواند منجر به اعتیاد شود. حتی تغییرات جزئی فصلی می تواند بر سلامتی آنها تأثیر منفی بگذارد. خطرات احتمالی در پاها قرار دارد که ممکن است از روماتیسم یا مشکلات گردش خون رنج ببرد.

 

رابطه برج حوت :

متولدین اسفند یک رویکرد بی دقتی نسبت به بسیاری از امور زندگی دارند. متولدین اسفند به دلیل ماهیت سخاوتمندانه و دلسوزانه آنها شناخته شده و مورد پسند هستند. با این وجود ، پیروی از قوانین سخت و یا حفظ مقداری نظم و انضباط را بسیار دشوار می دانند. 

 

متولدین اسفند ، اجازه می دهند احساسات خود را با غوطه ور شدن در موسیقی یا شعر و یا از طریق هنرهای خلاقانه بیرون بریزند. در برخورد با دنیای واقعی ، متولدین اسفند ممکن است بعضی اوقات غیر عملی باشد ، و ممکن است احساس ناراحتی کند ، هرچند که کاملاً مستقل و شجاع هستند. آنها غیر خودخواه هستند ، متولدین اسفند به راحتی گیج می شوند و به سختی می توانند کارها را انجام دهند.  

 

عاشقانه برج حوت :

متولدین اسفند عمدتاً افراد نجیب و آرام هستند. آنها بسیار روحه ای عاشقانه و عاطفی دارند. وقتی عاشق می شوند ، ماهی ها دلسوز و عاشق و بسیار خلاق هستند. 

به گفته گانشاها ، متولدین اسفند با متولدین آبان و تیر همراهی سازگار هستند. 

 

شغل برج حوت :

 به منظور ابراز احساسات خود ، متولدین اسفند به کارهای خلاقانه خود می پردازند. متولدین اسفند می توانند در زمینه پزشکی به خوبی کار خود را انجام دهند. فیزیک زمینه دیگری است که می تواند در آن موفق باشد. 

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 98 دی 1  7:33 عصر

طالع بینی دی ماه 98

 

فال ماه ها, فال ماه های سال

فال ماهانه دی

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد. 

 

طالع بینی متولدین فروردین:

شما توجه مردم را به دست می آورید و در صورت وجود اختلافات با دیگران آنها را حل می کنید. شما رقبا و حریفان خود را با موفقیت شکست می دهید. با پیشرفت هفته اول ، تمایل شما برای یادگیری و انتقال دانش می تواند افزایش یابد. از نظر زندگی عاشقانه ، می توانید با درک خود در مورد یک شخص اشتباه کنید. در حین رانندگی باید احتیاط کنید تا از آسیب دیدگی یا تصادف و یا زخمی شدن جلوگیری کنید. تمرینات بدنی همچنین برای رفاه عمومی شما توصیه می شود و همچنین به این دلیل است که باید روی سلامتی خود تمرکز کنید. زمان مناسب برای جابجایی مشاغل و انجام کارهای تحلیلی است. ممکن است وسایل برقی جدید در این مرحله خریداری کنید. به دلیل جذابیت تازه کشف شده روابط اجتماعی و شخصی شما بهبود می یابد. در قسمت سلامت باید از بیماری های پوستی محافظت کنید. هزینه ها فراتر از درآمد است و برنامه های مالی شما را مختل می کند. هزینه های پیش بینی نشده ممکن است رخ دهد.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت:

به دنبال مشاوره و حفظ شرایط خوب با دوستان خود باشید ، زیرا آنها تنها ناجیان شما هستند. شما موفقیت خواهید یافت ، اما به تأخیر می افتد ، بنابراین  تلاش کنید و سخت کار کنید. ممکن است شما بسیار مضطرب باشید. سیارات در حال گذار ممکن است شما را تحریک کند که کاری غیر عادی و تحریک کننده انجام دهید. ممکن است نگران سلامتی پدرتان باشید. همچنین یک دوره خوب برای برنامه ریزی خانواده است. شما برای مقابله با مخالفان خود تأثیر پویا خواهید داشت ، اما توصیه می شود از پرخاشگری و درگیری با دیگران نیز خودداری کنید. این دوره شامل اهداف و تحقق اهداف خواهد بود. با یک رویکرد متمرکز و کاربردی تر ، می توانید در جبهه شغلی به سرعت پیشرفت کنید. همچنین، آماده دریافت تکالیف و مسئولیت های جدید ، که نتیجه روابط خوب با افراد بالاتر ، و افزایش اعتماد به نفس شما خواهد بود. در بعضی مواقع ممکن است احساس غفلت کنید و ممکن است شما را به انجام کار خارق العاده ای برای جذب و تحت تأثیر قرار گرفتن شخص مورد علاقه خود سوق دهد. زندگی حرفه ای شما نیز نیاز به توجه ویژه دارد. شاید یک احساس کلی نارضایتی ، ترس و ناامنی شما را تنش دهد.

 

طالع بینی متولدین خرداد:

این دوره فرصت ها و راه های لازم را برای جذب سریع سود به شما ارائه می دهد. شما می توانید دیگران را با پاسخ سریع ، درک دقیق و مشاهده شگفت انگیز خود تحت تأثیر قرار دهید. احتمال پراکنده شدن ایده های شما وجود دارد و این ممکن است در برخی موارد به سردرگمی منجر شود. این زمانی است که شما نیاز به تعریف و درک رابطه خود دارید. از هفته سوم به بعد ، شما در بهترین حالت مغناطیسی خود قرار خواهید گرفت و افزایش اعتماد به نفس جدید این توانایی را به شما می دهد تا از فرصتهایی که به وجود آمده استفاده کنید. این مرحله مناسب برای بهبود روابط با مدیران و مقامات بسیار بالا است. در طی این مرحله ، تمرکز به سمت امنیت در حرفه و موضوعات مرتبط با امور مالی تغییر خواهد کرد. این ممکن است یک دوره پاداش پولی باشد ، به طوری که می توانید انتظار بازده های خوب برای بیشتر تلاش های خود را داشته باشید. اگر منتظر ارائه نظرات خود در مورد یک موضوع خاص یا مشروط به موارد بالاتر هستید ، آن زمان می تواند یک دوره مطلوب باشد. نکته مهم در این مدت ، صبر و تحمل است و رفع مشکلات با پرداختن به هرچه سریعتر و در حد امکان. در این مرحله تلاش های بیشتری برای مقابله با مسئولیت ها انجام می شود تا بتوانید روی جزئیات در کار تمرکز کنید. تلاشهای خلاقانه اکنون می تواند به موفقیت برسد. سپس این می تواند یک دوره مطلوب باشد نکته مهم در این مدت ، صبر و تحمل است. 

 

طالع بینی متولدین تیر:

اگر سبک کاری خود را بداهه بگیرید ، مهارت و کارآیی شما در محیط کار شناخته می شود. شما می توانید از این مرحله بهترین استفاده را برای جابجایی امور و سازماندهی کار و روال خود داشته باشید. در این مرحله شما بر جلب امنیت و ثبات در جبهه کار تأکید بیشتری می کنید. اکنون ممکن است در پروژه های سطح بالا شرکت کنید و کارهایی که شما را ملزم به ارائه ایده های جدید می کند ، انجام دهید. این دوره ای از شکوفایی خلاقانه فوق العاده است و شما قادر خواهید بود خود را به خوبی بیان کنید. به دلیل افزایش وضوح در ذهن خود ، می توانید ایده های خود را به خوبی اجرا کنید. روابط با مدیران و همکاران خوشایند خواهد بود و این به عنوان یک عامل دلگرم کننده عمل می کند. اعتماد به نفس شما افزایش می یابد. با توانایی باورنکردنی برای گرفتن موقعیت های چالش برانگیز ، شما در حالت ادعایی قرار خواهید گرفت. به دلیل پشتیبانی از سطح بالای انرژی و استقامت ، مشکلی ندارید که تلاش های اضافی را در محل کار انجام دهید. شما می توانید انتظار داشته باشید که در طول این مرحله ، درک بهتری از شریک زندگی خود داشته باشید. اندکی نشان دادن ایمان و صبر می تواند روابط خوبی را برای شما ایجاد کند.

 

فال ماه ها, فال ماه های سال

 فال و طالع بینی ماهانه

 

طالع بینی متولدین مرداد:

این دوره در مورد تلاش های مشترک و کار تیمی خواهد بود و ممکن است فرصت هایی برای همکاری با سایر افراد فراهم شود. اگر بهترین استفاده را از این فرصت ها داشته باشید ، ممکن است با دیدگاه ها و تکنیک های مختلفی روبرو شوید. گرچه ممکن است این دوره از نظر خلاقیت بسیار رضایت بخش نباشد ، اما فرصت هایی برای یادگیری روش ها و تکنیک های غیر متعارف به وجود می آید. اگر در امور مهم آرزوی حمایت از شانس خود را داشته اید ، این زمانی است که شما موفق می شود. شما قادر خواهید بود تا انرژیهای خلاقانه خود را در جهت درست هدایت کنید و این اطمینان را به شما می دهد تا کارهای پیچیده تر و مهم تری را انجام دهید. سفر ، دیدار با افراد جدید و فرصتهای جدید به نظر می رسد تا پایان ماه برای شما باشد. زمان بسیار خوبی خواهد بود تا همه سوء تفاهم ها را با محبوب خود پاک کنید. این زمان پر از شور و شوق است و دوست ندارید کسی به شما حکمرانی کند. حجم کار احتمالاً در بخش های بعدی افزایش می یابد ، و ممکن است شما نتوانید آن را به اندازه کافی اداره کنید. مسئولیت های اجتماعی شما یا سایر مسائل ممکن است به شما امکان ندهد که به راحتی مشکلات را حل و فصل کنید. با این وجود ، نیمه دوم این ماه بهتر خواهد بود و وضوح در مورد روابط شما را به همراه خواهد داشت. در حالی که باید در قسمتهای بعدی این مرحله فوق العاده با انگیزه و متمرکز باشید ، از اواسط ماه به بعد وزش باد مطلوب پیش بینی می شود که می توانید زمان از دست رفته را جبران کنید.

 

طالع بینی متولدین شهریور:

روابط با افراد دارای اقتدار و مدیران بسیار دوستانه خواهد بود ، بنابراین می توانید برای ارائه ایده های خود و بحث در مورد موضوعات مهم بهترین استفاده را از این جنبه داشته باشید. شاید ، سیارات در حال گذار ممکن است شما را بسیار مضطرب کند که رابطه را به سطح بعدی برسانید. یک حرکت سیال و پیشرفت سریع تر در این مرحله نشان داده می شود .افراد اطراف شما ممکن است همکاری بیشتری داشته باشند و هر زمان که لازم باشد ممکن است کمک کنند. در اواسط ماه ، مسائل ممکن است درخشان نباشند ، اما هنوز هم چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد. ممکن است احساس کنید که کارها دقیقاً مطابق برنامه های شما کار نمی کنند. موفقیت ممکن است کند شود ، اما به شما فرصت می دهد تا بداهه گویی را ادامه دهید. اگر تلاش های لازم را انجام داده و با خوش بینی فرصت ها را بدست آورید ، این مرحله بسیار مثمر ثمر و سودمند خواهد بود. احساس شادی و رضایت از درون وجود خواهد داشت ، و این احساس ناشی از این خواهد بود که شما به وظیفه خود عمل می کنید. به شما توصیه می شود خوشبین تر باشید و به چشم انداز وسیع تری نگاه کنید و این به حل نیمی از مشکلات کمک می کند. اگرچه اعتماد به نفس خود را خواهید داشت ، ممکن است عدم علاقه وجود داشته باشد و باعث شود احساس کنید تغییراتی که در راه شما به وجود می آیند ، ارزش این تلاش را ندارند.

 

طالع بینی متولدین مهر:

این دوره بازپرداخت تلاشهایی است که ممکن است در گذشته اخیر کرده باشید. با داشتن ارتباطات واضح تر و مهارت صحبت کردن قانع کننده تر ، شما قادر خواهید بود شگفتی هایی را در محل کار انجام دهید و این جنبه ممکن است به راحتی توسط دیگران جلب شود. اکنون قادر خواهید بود به شیوه ای متمرکز تر و اختصاصی تر کار کنید و قادر خواهید بود دیدگاه های خود را در موقعیت های مهم با اطمینان به نمایش بگذارید. ممکن است افراد متوجه تغییر ناگهانی در نگرش شما شوند و گاهی ممکن است احساس کنند که شما نیرویی متقاعد کننده هستید. در این مرحله ، شما می توانید شادی درونی و تعامل دلپذیرتر با مردم را تجربه کنید. ایده های شما راحت تر پذیرفته می شوند و ممکن است اعتبار لازم را برای ابتکار عمل خود بدست آورید. سعی کنید مسائل قدیمی را از بین نبرید یا موضوعات جدید ایجاد نکنید. در غیر این صورت ، انرژی شما هدر می رود . ممکن است در جبهه شغلی روندی مختلط را تجربه کنید. سیارات به احتمال زیاد در این مرحله برنامه ریزی مالی شما را مختل می کنند. بنابراین ، هیچ کاری سطحی انجام ندهید. کم انجام دهید اما این کار را به خوبی انجام دهید. بسیار حرفه ای عمل کنید.

 

طالع بینی متولدین آبان: 

اگر می خواهید برای امور مرتبط با کار به مسافرت بروید ، باید مراقب سلامتی خود باشید زیرا احتمال مواجهه با خستگی وجود دارد. در این مرحله از نظر عاطفی آسیب پذیر خواهید ماند. تمایلات شما برای دوست داشتن و دوست داشته شدن با پیشرفت دوره کاملاً آشکار خواهد شد. علی رغم فعالیت های فراوان در اطراف شما ، شما در یک شیار از خود قرار می گیرید و  اتمام کارها را ترجیح می دهید ، برای این منظور ممکن است اولویت هایی داشته باشید. تمرکز این امر بر ایجاد مشارکت و به دست آوردن نتایج برای کارهای در حال تعلیق است. این دوره مستلزم درون نگری و تجزیه و تحلیل وضعیت در محل کار است. شما باید نقاط قوت را مشخص کرده و به جای اینکه اجازه دهید نقاط ضعف شما نمایان شود ، نقاط ضعف خود را از بین ببرید. موفقیت با پشتکار و عزم در این مقطع به دست می آید. بنابراین ، سخت کار کنید. اگر بتوانید امور مالی خود را به خوبی مدیریت کنید ، دیگر مشکلات زیادی وجود نخواهد داشت. به شما توصیه می شود استراتژی مناسبی اتخاذ کنید.

 

فال ماه ها, فال ماه های سال

فال ماهیانه

 

طالع بینی متولدین آذر:

این یک مرحله عالی خواهد بود ، و به احتمال زیاد به دلیل تلاش هایتان موفقیت بزرگی کسب خواهید کرد. در حالی که مطالبات مالی شما را اشغال خواهد کرد ، با این وجود می خواهید در دو ساعت فشار بیاورید تا روی تناسب اندام متمرکز شوید. فکر کردن به افکار مثبت و دنبال کردن یک سرگرمی به شما کمک می کند تعادل بین کار و لذت را برقرار کنید. همچنین شما را در وضعیت مطلوبی حفظ خواهد کرد. این دوره ای از فعالیت و موفقیت بسیار خواهد بود. بیشتر تلاش های شما نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت و بنابراین ، شما قادر خواهید بود کارهای بیشتری را با اعتماد به نفس انجام دهید. اگر نقش جدیدی به شما پیشنهاد شده یا مسئولیتهای جدیدی به شما سپرده شده است ، بنابراین توصیه می شود که آن را با خوش بینی به دست آورید ، زیرا می توانید نتایج را با موفقیت تحویل بگیرید. دشمنان شما شکست خواهند خورد و شما با ذهن خود در آرامش خواهید بود. 

 

طالع بینی متولدین دی:

در طی این مرحله ، اعتماد به نفس شما افزایش پیدا می کند و مهارت ها در اوج قرار می گیرند. همچنین به دلیل افزایش سرعت عملکرد ، شما قادر خواهید بود نتایج را با سرعت بیشتری تحویل بگیرید و کارهای بیشتری را به عهده بگیرید. ارتباطات شما باعث افزایش چشمگیر خواهد شد و می توانید ایده های خود را به خوبی بیان کنید. این مرحله ای است که در آن شما می توانید تمام چیزهایی را که قبلاً برای خودتان نگه داشته اید بیان کرده و به اشتراک بگذارید. ممکن است از شما خواسته شود که در پاسخ های خود سریع باشید و ارتباط سریعتر به شما در جذب فرصت های بیشتر کمک می کند. سرمایه گذاری های محاسبه شده در بازار سهم می تواند سودمند باشد ، اما شما باید با احتیاط تصمیم گیری کنید. نیمه دوم این مرحله یک دوره خواهد بود ، که در آن شما بیشتر روی تولید ایده و برنامه ریزی متمرکز خواهید بود ، که ممکن است به شما در انجام وظایف خود کمک کند. سعی کنید روی کار خود تمرکز کنید تا اضطراب کاهش یابد. مدیتیشن برای تقویت قدرت درونی شما مفید خواهد بود. برخی از مسائل عاطفی ممکن است در بخش های بعدی دوباره شما را آزار دهند. ممکن است احساس کنید که حوادث اطراف شما بسیار اشغال شده است و ممکن است استرس ناشناخته ای در ذهن شما ایجاد شود. تولدتان مبارک

 

طالع بینی متولدین بهمن:

در این دوره ، شما ممکن است یک الگوی نوسان انرژی را تجربه کنید ، و این نشان می دهد که شما باید قدم های خود را با دقت بردارید. مرحله آینده همه چیز در مورد شجاعت ، سرعت و عمل خواهد بود. با اعتماد به نفس و جسارت ، چالش های مختلفی را با سهولت و بدون دردسر پشت سر می گذارید و قادر خواهید بود کارها را به صورت کارآمد انجام دهید. این می تواند یک مرحله عملی باشد و بسیاری از موقعیت ها ممکن است توجه شما را جلب کنند. شما به احتمال زیاد در مورد ایده های خود احساس اطمینان بیشتری خواهید کرد و به نمایش گذاشتن استعدادهای خود اهمیت بیشتری می دهید و بنابراین برون گرا درون شما اکنون مورد توجه قرار خواهد گرفت. احتمالاً بار کار در این دوره افزایش می یابد ، و ممکن است شما نتوانید آن را به اندازه کافی اداره کنید. خلاصه اینکه ، این دوره ای است که باید به کارهای خود توجه ویژه ای داشته باشید. به یادگیری هر دو تئوری و جلسات عملی اهمیت دهید زیرا هر دو برای رسیدن به علائم یکسان هستند. کسانی که درگیر فشار خون هستند باید در این مرحله هوشیارتر باشند زیرا می تواند عوارض جانبی بر سلامتی داشته باشد. در اواخر ماه از شرایط استرس زا خودداری کنید.

 

طالع بینی متولدین اسفند:

در این مرحله ، ممکن است کارها دقیقاً مطابق برنامه های شما کار نکنند ، و ممکن است فشار را در محل کار احساس کنید زیرا ممکن است برنامه های سخت وجود داشته باشد. بهتر است فقط با یک استراتژی مشخص پیش بروید. این مرحله شامل ثروت ، سود مالی و خوشبختی کلی خواهد بود. شما در امور مربوط به امور مالی خوش شانس خواهید بود و به خاطر تلاشهای زیادی که در گذشته کرده اید ممکن است دستاوردهای خوبی دریافت کنید. این امیدوار کننده ترین دوره حرفه ای خواهد بود ، و به شما توصیه می شود از این فرصت استفاده کنید ، زیرا تقریبا هیچ کاری برای گله و شکایت کردن وجود ندارد. در این مرحله فرصت های کافی برای ارتقاء و نشان دادن استعدادهای خود به دست خواهید آورد. مبتلایان به مشکلات آرتریت باید در شناسایی مشکلات و اقدامات مؤثر در زمان مناسب مراقب باشند تا از درد و رنج بیشتر ، خصوصاً در پایان ماه جلوگیری کنند. خلاصه ، شما ممکن است در جبهه شغلی روندی مختلط را تجربه کنید. این نیز یک زمان چالش برانگیز برای مقابله با شرایط پیچیده خواهد بود. به طور خلاصه ، شما باید خیلی سخت تلاش کنید تا کمی پاداش بگیرید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 98 آذر 30  5:55 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفته, طالع بینی هفته

 فال هفته

 

طالع بینی هفتگی (9 آذر تا 15 آذر 98)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی  ما باشید. 

 

فال هفته متولدین فروردین:

سناریوی این هفته با ارتعاشات خوب در زندگی شخصی و حرفه ای شما برجسته می شود. فرصت های خلاق فراوان است ، اما شما باید با دقت وضعیت را کنترل کنید. ممکن است احساس کنید که باید دست کمکی به دیگران بدهید تا در نهایت مؤثر باشند. برای بزرگنمایی وضعیت مناسب یا ترغیب مردم به سمت خود ، گامی به عقب بردارید. شما هرگز نمی دانید که شخص دیگری چه فکری می کند ، بنابراین زیاد حدس نزنید. جهان همانطور که می خواهد پیش می رود. اگر از همسر خود ناراحت هستید ، همین دلیل  می تواند کافی باشد تا احساس ناامیدی کنید. برای خودتان کاری خاص انجام دهید و سعی کنید راه های جدیدی از آرامش پیدا کنید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت:

سناریوی این هفته با توجه به نیازها یا خواسته های یک دوست یا عضو خانواده برجسته می شود. نشاط شما ممکن است کم باشد یا ممکن است شما از مشکلات سلامتی رنج برده باشید ، که ممکن است باعث شود احساس آسیب پذیری و بیش از حد حساس شوید. بحث در مورد زمین یا املاک شما ممکن است به بن بست برسد. سرمایه گذاری وقت و عشق شما ممکن است مهمترین چیز را به شما نشان دهد. اگر می خواهید دیگران برای شما ارزش قائل شوند ، باید برای خود ارزش قائل شوید. یاد بگیرید که به ویژگیهای خوب خود ارزش دهید و روی نقاط ضعف خود کار کنید.

 

فال هفته متولدین خرداد:

احساس غرور شما ممکن است به تعامل شما با گروهی از افراد بستگی داشته باشد. دقت کنید که به چه کسی اعتماد دارید. همکاران ممکن است برای به دست آوردن آنچه می خواهند به روشهای اخلاقی کمتری متوسل شوند. وضعیت مالی شما خواستار این است که با دقت با همه چیز و همه رفتار کنید. اگر کسی خواستار توجه است ، مقداری از وقت خود را به آنها اختصاص دهید و سپس ادامه دهید. سعی نکنید که ثابت کنید چه کسی درست است.  

 

  بیشتر بخوانید: آموزش فال تاروت

 

فال هفته متولدین تیر:

سناریوی این هفته با سرمایه گذاری های مالی و عاطفی که نیاز به توجه شما دارند ، برجسته می شود. شما نسبت به احساسات دیگران بسیار حساس بوده اید و اکنون به کمی مراقبت عاشقانه نیز احتیاج دارید. در حال حاضر از مجبور کردن کسی یا هر چیز دیگری خودداری کنید. فرصت های شغلی و اهداف شغلی تمرکز کامل شما را می طلبد. زندگی عاشقانه ممکن است رضایت مورد نظر شما را به ارمغان نیاورد ، اما شما باید بر روی آنچه اکنون مهم است تمرکز کنید. مراقب سلامتی و پول خود باشید.

 

فال هفته, طالع بینی هفته

 طالع بینی هفتگی

 

فال هفته متولدین مرداد:

سناریوی این هفته با برنامه های سفر ، موضوعات تبلیغاتی برجسته می شود و موقعیتی که در پایه زندگی شما قرار دارد می تواند مشکلات لحظه ای را به وجود آورد. با دیگران صبور باشید اما در عین حال اصرار بر صداقت از آنها داشته باشید. شما می توانید در زندگی عاشقانه پریشان شوید و زمان ارزشمندی را برای به دست آوردن رویاهایتان از دست دهید. جذابیت بسیار شما باعث می شود افراد مهم در کنار شما باشند. 

 

فال هفته متولدین شهریور:

وقتی می توانید منابع مالی خود را پیدا کنید ، می توانید احساس کنید که فرش از زیر شما بیرون کشیده شده است. اگر تمرکز خود را از دست دهید ، می توانید بی احتیاط شوید. موارد پیچیده ای که به سبک زندگی یا خانه شما مربوط می شود ، می تواند هوشیاری شما را بخواهد. برای درست کردن یک وضعیت ممکن است به مقادیر زیادی پول احتیاج داشته باشید و شاید در این زمان نمی دانید که از کجا آمده است. برای جلوگیری از احساس سرخوردگی ، سعی کنید چشم انداز خود را حفظ کنید. اگر از خلاقیت خود برای پرسیدن سؤالات درست استفاده کنید ، منابع مالی بیشتری پیدا خواهید کرد. آینده شما روشن تر از آنچه پیش بینی شده است به نظر می رسد.

 

  بیشتر بخوانید: فال حافظ 

 

فال هفته متولدین مهر:

سناریوی این هفته با توانایی شما در یافتن زیبایی در چیزی که ممکن است دیگران از آن قدردانی نکنند ، برجسته شده است. ممکن است برخی از مسائل بهداشتی توجه شما را جلب کند. برای جلوگیری از بیمار شدن ، روش هایی برای بالا نگه داشتن روحیه خود بیابید. احساسات خود را برقرار کنید.رویاهای گمشده خود را با موارد جدید جایگزین کنید. مشکلات مشارکت ممکن است پرهزینه باشد ، اما بدانید که می توانید با دید و خیالات خود آنچه را که می خواهید ایجاد کنید. 

 

فال هفته متولدین آبان:

سناریوی این هفته با برخوردهای شدید عاطفی و عاشقانه برجسته می شود. ممکن است در حال حاضر اهداف شغلی شما غیرقابل دستیابی به نظر برسد ، به خصوص اگر موانعی در کار هست یا مشکلات مالی یا مشکلات سلامتی را تجربه می کنید. ابتدا مراقب سطح انرژی خود باشید. سپس با افرادی که می خواهند اقتدار شما در کار را تضعیف کنند برخورد کنید. مغناطیس شما بسیار زیاد خواهد بود. تمام شرایط سخت را با احتیاط فراوان درمان کنید. 

 

فال هفته, طالع بینی هفته

فال هفتگی

 

فال هفته متولدین آذر:

سناریوی این هفته با تغییر نگرش شما در مورد روابط برجسته می شود. اگر بیرون بروید و لذت بردن از جمع دوستان و نزدیکان را شروع کنید ، زندگی عشق شما بهبود می یابد. قدرت ذهن خود را تحقق بخشید و مثبت ترین و مولدترین افکار را برای افراد از راه دور ارسال کنید. کودکان و کسانی که دوستشان دارید به وقت و توجه شما نیاز دارند. ممکن است شما به طور موقت از مشکلاتی که شخص دیگری ایجاد می کند منحرف شوید. این وضعیت ممکن است روش آزمایش خودتان باشد تا ببینید آیا می توانید ادامه دهید یا نه.

 

فال هفته متولدین دی:

معیارهای اخلاقی شما به اندازه کافی بالا است که می تواند برخی از همکاران شما را بیگانه کند. ممکن است هیچ راهی برای چیزی که شما ترجیح می دهید از آن جلوگیری کنید وجود نداشته باشد. سرخوردگی می تواند مشکلات بیشتری را نسبت به هر چیز دیگری که اکنون ممکن است، ایجاد کند. ممکن است برخی از کمکهای مالی را به تأخیر انداخته باشید. با انجام حداکثر دقت در مذاکرات ، از ضرر و زیان در املاک و مستغلات ، زمین و یا املاک خودداری کنید.

 

فال هفته متولدین بهمن:

سناریوی این هفته با احساس کار تیمی برجسته می شود. شما کسی نیستید که بنشینید و منتظر باشید که اتفاقاتی رخ دهد. شما سرشار از انرژی هستید و برای همیشه کارهایی انجام می دهید که غیر معمول ، جالب و خلاق هستند. برای ماندن در صدر شرایط گروهی دشوار تلاش کنید. قبل از صحبت کردن قدم بگذارید و فکر کنید. شرکای شما ممکن است همانطور که انتظار دارید به کمک شما نیایند.

 

  بیشتر بخوانید: فال ورق

 

فال هفته متولدین اسفند:

سناریوی این هفته با صداقت ، مسائل حقوقی و توانایی شما در مقابله با استرس هایی که در زندگی احساس می کنید برجسته شده است. اگر در امور مالی به کمک نیاز دارید ، درخواست کمک کنید. حتماً از شخصی که با او درگیر همکاری هستید ، بخواهید. این به نفع او خواهد بود که به شما در حل و فصل برخی شرایط دشوار کمک می کند. یک وضعیت حقوقی ، برنامه سفر و فعالیتهای خلاقانه ممکن است پرهزینه‌تر از آنچه انتظار دارید باشد. در معاملات خود با موسسات مالی هوشیار باشید. بودجه خود را با دقت برنامه ریزی کرده و مخارج غیر ضروری را کاهش دهید. روی جزئیات سرمایه گذاری یا هر چیز دیگری که مربوط به زمین ، خانه و املاک است متمرکز شوید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

آشنایی با فال تاروت + نحوه گرفتن فال تاروت

 

فال تاروت کبیر, فال تاروت 10 کارتی

فال تاروت اصلی

 

تاروت قرن ها روشی رایج برای طالع بینی بوده اند و تقریباً در مورد هر موضوع یا علاقه، کارت هایی با کارهای هنری موجود است. از کارت های فال تاروت نه تنها برای پیش بینی و آینده بینی استفاده می شده است بلکه برای تربیت نفس آدمی هم مورد استفاده بوده است.

آموزش فال تاروت

تاریخچه مختصر از تاروت

کارت های تاروت مربوط به چندین قرن پیش بوده است، اما آنها در اصل یک بازی سرگرم کننده بودند تا ابزاری برای طالع بینی.

برای افرادی که با طالع بینی ناآشنا هستند، به نظر می رسد شخصی که کارتهای تاروت را می خواند "آینده را پیش بینی می کند". با این حال، بیشتر خوانندگان کارت تاروت به شما خواهند گفت که کارت ها یک راهنما ارائه می دهند و خواننده فقط نتیجه احتمالی را براساس نیروهایی که در حال حاضر در محل هستند تفسیر می کند.

 

کارت های تاروت : 

یک تاروت از 78 کارت تشکیل شده است. 22 کارت اول Major Arcana (تاروت کبیر) است . این کارت ها دارای معانی نمادین هستند که بر جهان مادی ، ذهن شهودی و قلمرو تغییر متمرکز شده اند. 56 کارت باقی مانده Minor Arcana (تاروت صغیر) است و به چهار گروه یا دسته تقسیم می شود: شمشیر ، سکه ، عصا , جام

 

کارتهای تاروت کبیر شامل 22 کارت مجزا است که پایه و اساس تاروت را تشکیل میدهند. به 22 کارت تاروت کبیر "خال حکم" نیز گفته میشود. کارتهای تاروت کبیر از 0 تا 21 شماره گذاری شده اند که شماره صفر آن کارت "ابله" و شماره 21 آن کارت "جهان" میباشد.

 

فال تاروت کبیر, فال تاروت 10 کارتی

فال تاروت کبیر

 

فال تاروت کبیر:

معنای کارت های تاروت ابله : آغاز، فرصت های جدید در زندگی، احتمالات نامحدود، شادی، شور و شوق، بی قیدی، بی پروایی

جادوگر :تجلی، توانمندی ، قدرت ،نیروی اراده، زیرک، ماهر

پاپ بانو (راهبه) : دانش، پاکی، شهود درست، کیفیت خوشایند، مربی، ناشکیبا، یادگیرنده

ملکه (شهبانو-سلطان بانو) : هیجان، موفقیت، تکامل، رشد

امپراطور (شاه-سلطان) : ثروت، پایداری، مدیریت، کنترل، برادری، صلاحیت

پاپ اعظم : حمایت اجتماعی، هماهنگی با استانداردهای جامعه، بخشنده، شفیق، اهمیت تاریخی، انگیزه

عشاق (عاشق و معشوق) : هماهنگی در عشق، خوشنامی، رابطه ی معنادار

ارابه : پر تلاش بودن، پشتکار، سفر، تصمیم آنی، دودلی، ملال، اختلال

قدرت (استقامت) : قدرت، دلاوری، پیروی از هنجارهای اجتماعی، عزم و اراده، شجاعت بسیار، دلیری، نیرومندی، توان

درویش (زاهد گوشه نشین): نیروی درونی، قدرت، عقل سلیم، هشیاری، استقامت، پارسایی، پایان یک رابطه، تنهایی

چرخ اقبال : اقبال، وسعت دانش، قرض/کمبود غیرعادی، اقدامات غیرمنتظره، پیشرفت، ترقی در کار

عدالت :عدالت ، انصاف ، حقیقت ، علت و معلول ، قانون، شجاعت، اخلاق، پاکی

به دار آویخته : عناصر تغییر، واگذاری، محرومیت از امری مهم، سازگاری مجدد، توسعه، پیشرفت، تولد دوباره، ملال، و بدشانسی

مرگ (انتقال) : دگرگونی، زندگی جدید / تولد دوباره، تغییرات غیرمنتظره در کار و زندگی، فقدان، شکست، ناامیدی، بیماری، بدشانسی، مرگ

میزان (اعتدال) : هماهنگی، ائتلاف، صلاحیت برای قدرت، کنترل، اطمینان، گرفتار، صبر

شیطان : انحطاط، شکست غیرمنتظره، فرد پرخاشگر، تعرض، وحشیگری،  عجیب و غریب، مجاله، فاجعه، هرج و مرج

برج : تغییر ناگهانی، ورشکستگی، اعمال غیرمنتظره، زوال دوستی، آوارگی، کاهش منابع مالی، فراموشی گذشته

ستاره : سرنوشت، ترغیب، ایجاد ایده های جدید، عشق معنوی، لذت و خوشی، خوشنودی، تعادل، امید، خوشی

ماه : فریب، ستمگری، حقه بازی، رفع طلسم، عدم چشم داشت، خطا، شکست، آبروریزی، خطر

خورشید : موقعیت ، گرمی ، موفقیت ، نشاط، تعهد در یک رابطه ی مستحکم

رستاخیز : سلامت بیشتر، به ثمر نشستن تلاش ها، پاداش ،جبران، جوان شدن دوباره، آگاهی، 

جهان : ارزیابی موفقیت آمیز، رشد و توسعه، تکمیل، زندگی ابدی، معصومیت، کامل، زندگی

 

فال تاروت کبیر, فال تاروت 10 کارتی

گرفتن فال تاروت

 

تاروت صغیر

کارت های جام: سری جام مرتبط با آب و همچنین احساسات و روابط  است. سری جام مرتبط با موضوعات روابط و عواطف است. هنگامی که خواندن شما تحت سلطه کارتهای جام است ، این نشان می دهد که به شما اجازه می دهد احساساتتان بهترین نتیجه را کسب کند ، و این که می توانید از منطق و استدلال غافل شوید.

 

کارت شمشیر: سری شمشیرها با مسائل درگیری ، اعم از جسمی و اخلاقی همراه است. همچنین به عنصر هوا و متعاقباً جهت شرق متصل است. در حالی که برخی از مردم شمشیرها را نماینده درگیری می دانند ، اما بسیار پیچیده تر از آن هستند. آنها همچنین نمادی از تغییر ، قدرت ، جاه طلبی و عمل هستند.

اگر تعدادی کارت شمشیر را مشاهده می کنید که به صورت گسترده ظاهر می شوند ، به نشانه هایی توجه کنید که وضعیت مورد نظر لزوماً به عمل و نتایج وابسته نیست. در عوض ، ممکن است از طریق تحلیل و پاسخ مناسب رفع شود.

 

کارتهای سکه: در تاروت ، خواستگاری (که اغلب به عنوان سکه به تصویر کشیده می شود) با موضوعات امنیتی ، ثبات و ثروت همراه است. همچنین به عنصر زمین و متعاقباً جهت شمال متصل است. این کارتهای سکه جایی است که کارتهای مرتبط با امنیت شغلی ، رشد تحصیلی ، سرمایه گذاری ، خانه ، پول و ثروت را پیدا خواهید کرد.

 

کارت های عصا: در تاروت ،کارت های عصا با موضوعات شهود ، شوخ طبعی و فرآیندهای اندیشه همراه است. همچنین به عنصر آتش و متعاقباً جهت جنوب نیز وصل شده است. این  کارتها جایی است که شما می توانید کارت های مرتبط با خلاقیت ، برقراری ارتباط با دیگران و فعالیت بدنی را پیدا کنید. 

وقتی دسته ای از کارتهای عصا در فال شما ظاهر می شوند ، اغلب می تواند به این معنا باشد که راه حلهای خلاقانه برای وضعیت شما در آنجا وجود دارد - اما شما مجبور به جستجوی آنها هستید!

 

فال تاروت کبیر, فال تاروت 10 کارتی

آموزش فال تاروت

 

ساخت کارتهای شخصی تاروت:

شاید شما کسی باشید که مایل به خرید کارت تاروت نباشید، شاید شما کارت مورد علاقه خود را پیدا نکرده باشید یا چیزی که می بینید واقعاً با شما طنین انداز نیست. بدون نگرانی! بسیاری از افراد خلاق می شوند و کارت های تاروت خود را می سازند. نوع، کیفیت، اندازه کارتها اهمیت ندارد، برای این کار می توانید از ورق مقوای محکم استفاده نموده و 78 عدد یک اندازه ببرید حالا کارت ها را نقاشی کرده و نام آنرا در زیر آن بصورت فارسی یا لاتین بنویسید.

 

نحوه گرفتن فال تاروت : 

برای گرفتن فال تاروت ابتدا کارت ها را با هم مخلوط کنید و آنها را بر بزنید و این کار را تا زمانی که احساس کنید بر زدن کافیست ادامه دهید.

اگر برای شخص دیگری فال می گیرید از او بخواهید با دستانی که با آن مسلط نیست (یعنی اگر راست دست است با دست چپ و اگر چپ دست است با دست راست) کارت ها را کات نماید یعنی کارت ها را از وسط به دو قسمت تقسیم کرده و کارت های پایینی را بر روی کارت های بالایی قرار دهد.

چنانچه برای خودتان فال می گیرید این کار لازم نیست و تنها همان بر زدن کارت ها کافی می باشد.

 

فال تاروت کبیر, فال تاروت 3 کارتی

نحوه چیدمان فال تاروت 3 کارتی

 

فال تاروت 3 کارتی :

اگر مبتدی تاروت هستید که می خواهید مهارت های خود را بالا ببرد - پخش سه کارت راهی عالی برای انجام برخی تمرینات است. این ساده ترین فال است و به شما امکان می دهد فقط در سه مرحله یک فال اساسی را انجام دهید. شما می توانید با استفاده از این روش سریع برای گرفتن فال برای دوستان و خانواده خود استفاده کنید ، یا می توانید از آن برای هر مشتری که نیاز به پاسخ با عجله دارد استفاده کنید. سه کارت نشانگر گذشته ، حال و آینده است.

 

کارت 1: گذشته

کارت 2: حال

کارت 3: آینده

کارت آخر ما نشان دهنده نتیجه نهایی است. بسته به سؤال و موقعیتی که با آن روبرو است، می تواند یک هدف بلند مدت یا یک تصمیم فوری باشد. 

 

فال تاروت کبیر, فال تاروت 10 کارتی

نحوه چیدمان فال تاروت 10 کارتی

 

فال تاروت 10 کارتی :

طالع بینی تاروت با 10 کارت یکی از انواع کامل فال تاروت است. بنابراین شما نیاز به تمرکز و انتخاب 10 کارت تاروت دارید.

کارت اول: این موقعیت و وضعیت فعلی و آنچه اکنون اتفاق می افتد را نشان می دهد. 

 

کارت دوم: مشکل - این کارت نشانگر چالشی است که در این زمان با آن روبرو هستید ، چیزی که برای پیشرفت باید آن را حل کنید.

 

کارت سوم: گذشته - در اینجا ما وقایع گذشته را می بینیم ، و همچنین اینکه چگونه آنها وضعیت فعلی را شکل داده اند. این می تواند اطلاعاتی را درباره تأثیراتی که در گذشته به این وضعیت منجر شده است ، به ما بدهد.

 

کارت چهارم: آینده - این کارت با توجه به اینکه هیچ چیز تغییر نمی کند می تواند نوبت وقایع باشد. اینها معمولاً اتفاقات کوتاه مدت است ، و بیانگر وضوح نهایی این رویدادها نیست.

 

کارت پنجم: هوشیار - این کارت به بررسی آنچه شما بر آن متمرکز هستید و ذهن شما در کجاست، می پردازد. این می تواند نشان دهنده اهداف و خواسته های شما در مورد این وضعیت و همچنین فرضیات شما باشد.

 

کارت ششم: ناخودآگاه - ناخودآگاه فاش می کند که واقعاً چگونه این وضعیت را هدایت می کند. احساسات، اعتقادات و ارزشهایی که شاید فرد فرومایه حتی هنوز درک نکرده باشد. بعضی اوقات این کارت ممکن است تعجب آور باشد و همچنین می تواند تأثیر پنهانی را نشان دهد.

 

کارت هفتم: تأثیر شما - این کارت را می توان تا حدودی تفسیر کرد - اما به طور کلی، مربوط به این است که چگونه خودتان را می بینید، و اینکه چگونه این درک می تواند در چگونگی شکل گیری این وضعیت تأثیر بگذارد.

 

کارت هشتم: نفوذ خارجی - این کارت نشان دهنده دنیای اطراف شما و چگونگی تأثیر این وضعیت است. این ممکن است نمایانگر محیط اجتماعی و عاطفی باشد که در آن فعالیت می کنید و همچنین اینکه دیگران شما را چگونه درک می کنند.

 

کارت نهم: امیدها و ترس ها - یکی از موقعیت های دشوار در این طالع بینی برای رمزگشایی، این کارت می تواند هر آنچه را که شما مخفیانه آرزو می کنید، و همچنین آنچه ممکن است سعی در جلوگیری از آن داشته باشید را نشان دهد. ماهیت انسان غالباً متناقض است و آنچه بیشتر از آن می ترسیم گاهی اوقات چیزی است که ما در واقع به آن امید داشتیم.

 

کارت دهم: نتیجه - این کارت خلاصه ای از کارتهای قبلی است. با توجه به همه اتفاقاتی که در حال رخ دادن است.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
   1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
شنبه 98 بهمن 5
امروز:   352 بازدید
دیروز:   990  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
Different.fdan
مدرسه ای شاد
EMOZIONANTE
خورشید تابنده عشق
به سوی فردا
عصر پادشاهان
محفل آشنایان((IMAN))
لحظه های آبی
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

ن والقلم ومایسطرون
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
***جزین***
عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
فرزانگان امیدوار
هیس
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
د نـیـــای جـــوانـی
سرباز ولایت
● بندیر ●
نظرمن
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
رز یخ زده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
منتظر ظهور
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
بامبو
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
آخرالزمان و منتظران ظهور
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
سکوت ابدی
عاشق آسمونی
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
دانلود آهنگ جدید
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
بلوچستان
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
SIAH POOSH
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
امام زمان (ع)
مطلع مهرورزی ومحبت
به بهترین وبلاگ سرگرمی خوش امدید
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com