سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
سزاوارترین مردم به کرم کسى است که کریمان بدو شناخته شوند . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 100 آذر 4  6:43 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه،فال روز
ماه تولدفال روزانه - پنج شنبه 04 آذر 1400
فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: مثل اینکه امروز همه می‌خواهند دوست شما باشند و شما نمی‌توانید به کسانی که ازتان درخواست کمک می‌کنند به راحتی جواب منفی دهید. شما احساس محبوب بودن می‌کنید و نمی‌خواهید که این محبوبیت را از دست بدهید. با این حال درست نیست که به خاطر اینکه دیگران شما را دوست داشته باشند از آنها حمایت کنید. الان بهترین تاکتیک برای شما متعادل نگه داشتن روابط دوستانه تان است.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز شما دوست دارید در محل کارتان باشید، چراکه امیدهای خیلی زیادی برای کارهایی که می‌خواهید تمام کنید دارید. اما انتظاراتی که به دنبال این کار شما به همراه است، موجب ناامیدی تان در چند روز آینده می‌شود. دچار وسوسه نشوید و هر کاری که هر کسی بهتان پیشنهاد می‌کند را انجام ندهید! فقط پایتان را به اندازه گلیمتان دراز کنید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: هم اکنون شما به خصوص وقت‌هایی که جذابیت‌تان چشم کسی را می‌گیرد، می‌توانید فردی کاملاً مجاب کننده باشید. اما چرخه فعال و پویای بین عطارد سیاره بخت شما و ژوپیتر حاکی از این است که اگر یک بار شروع به صحبت کنید دیگر نمی‌دانید کی باید از حرف زدن دست بردارید! اگر شما زیاد حرف بزنید، پیام خود را به درستی به دیگران نخواهید رساند، بنابراین قبل از اینکه شروع کنید خوب حواس خود را جمع کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: شما در آستانه عصبانی شدن هستید، چراکه نمی‌توانید در برابر تغییراتی که به وجود آمده بیش از اندازه جدی باشید. دیگران سعی می‌کنند دلیل اینکه باید انسان کامل و ظیفه شناسی باشید را به شما بگویند، اما شما فقط به فکر تفریح کردن هستید! ماه تاریک برج جدی نشانه خوبی برای مهمانی رفتن نیست، اما حمایت و هم صحبتی با دوستانتان بهتان کمک می‌کند این شرایط سخت را با موفقیت پشت سر بگذارید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: شما امروز حرف‌های زیادی برای گفتن دارید و به دنبالی منبری برای صحبت کردن و گفتن حرف‌هایی بیهوده می‌گردید!! اما وقتی شما از گفتن این حرف‌ها هدفی ندارید، دیگران هم دوست ندارند به حرف‌هایتان گوش بدهند. هرچقدر که با پرداختن به جزئیات وقتتان را تلف کنید، سخنرانی شما غیر قابول قبول‌تر به نظر می‌رسد. در نهایت اگر درایت و منطق خود را ملاک قرار بدهید، عاقلانه تر از این است که هر کسی که پیش رویتان نشسته را قانع کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: امروز زمانی که ایده‌های خود را برای دیگران آشکار می‌کنید، نظرات عالی شما در مورد عشق در بوته آزمایش قرار می‌گیرد. شما می‌دانید که افکارتان با روش معمول و مرسوم نگاه گردن به اشیاء، با یکدیگر هماهنگ و سازگار نمی‌شوند. از متفاوت بودن نترسید، حتی شاید از این کار لذت هم ببرید. فقط آنقدر انعطاف ناپذیر نباشید که دیگران ازتان دوری کنند، چراکه شما معمولاً آدم سرسخت و لجوجی هستید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: شما امروز حس خوبی نسبت به خود و جایگاه خود در زندگی دارید، اما چونکه نمی‌توانید هرچیزی را سر جای خود نگه دارید، نمی‌توانید به روشنی دیدگاه خود در مورد موقعیت‌های شخصی و سیاسی را ابراز کنید. شما در یک لحظه فوق العاده خوش بین شده و در لحظه دیگر گویی که آسمان به زمین رسیده! ایمان و اطمینان شما خیلی سریع به بدبینی تبدیل می‌شود، بنابراین تا موقعی که دیدگاه‌های بیش از حد احساسی خود را متعادل نکرده‌اید هیچ تصمیم مهمی‌ نگیرید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: حتی اگر در زندگی تان مشکلی به وجود آمده باشد، شما همیشه می‌توانید به مطالعات معنوی خود اتکا کنید. ولی متاسفانه شما انقدر در فلسفه و متافیزیک غرق شده‌اید که می‌کوشید شرایط سخت را به موقعیتی خیلی عالی تبدیل کنید. شاید این کار بعضی وقت‌ها خوب باشد، ولی اکنون بهتر است به جای سیر کردن در آسمان‌ها کمی ‌واقع بین تر باشید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: امروز با توجه به گردش بهرام به دور ژوپیتر پیام‌هایی به شما ارسال می‌شود که می‌توانید در اوج باشید. امروز ژوپیتر سیاره فرمانروای شما تلنگری قوی از بهرام نگران دریافت می‌کند و انرژی و توانایی مضاعفی به شما می‌دهد و یا اینکه شما را در مباحثه‌های غیر لازم قرار می‌دهد. به جای اینکه بر سر اختلافات جزئی بحث کنید، با ایده‌های بزرگ موافقت کنید و بعداً به جزئیات توجه کنید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شاید امروز نتوانید خونسردی خود را حفظ کنید، چراکه فکر می‌کنید به آخر خط رسیده‌اید. شما فکر می‌کنید که به اندازه کافی صبر کرده‌اید. کاملاً واضح و مبرهن است که شما می‌دانید برای اینکه زندگیتان به تعادل قبلی خود برگردد چه کارهایی لازم است انجام دهید، اما دیگران راه پیشرفتتان را سد کرده‌اند. حتی اگر می‌خواهید بیشتر به خودتان سختی بدهید، عاقلانه ترین راه این است که چند روز دیگر هم صبر کنید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز شما دیگر نمی‌خواهید رازی را پیش خود نگه دارید، اما باید این کار را بکنید! برای اینکه وقتی که از روی اعتماد حرفی به شما زده شده است، اصلاً خوب نیست آن را فاش کنید. خوشبختانه موضوعات جالب خیلی زیادی برای بحث کردن وجود دارد. در ضمن اگر شما قبول کنید که بهتر است بعضی از حرف‌ها ناگفته باقی بمانند، احساس بهتری نسبت به خود پیدا خواهید کرد.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز همکاران شما ظاهراً خیلی جدی شده‌اند و شما نمی‌توانید با نظریات آنها موافقت کنید. حتی اگر آنها مصلحت شما را بدانند شما نمی‌توانید از خوش بینی خود دست بردارید. فقط فراموش نکنید که باید هم انسان مفیدی باشید و هم مثبت اندیش و در عین حال در شرح دادن موقعیت و جایگاه خود زیاد مبالغه نکنید.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 100 آذر 3  12:50 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه،فال روز
ماه تولدفال روزانه - چهارشنبه 03 آذر 1400
فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: ایده‌های بزرگی را که مدت هاست در ذهن تان داشته‌اید، بیرون آورده وآنها را عملی می‌سازید و این باعث می‌شود که ذهن مغشوش شما، کمی‌آرام شود. حالا دیگر به جای نگرانی درباره جزییات امور، به دنبال یادگیری بروید و سعی کنید که هر روز چیز جدیدی یاد بگیرید و پیشرفت کنید. به یاد داشته باشید که با بررسی بی‌طرفانه است که همه چیز به دست می‌آید و سعی کنید که راهی را پیدا کنید که در سطوح بنیادی نیز پیشرفت کنید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت:‌ عطارد منطقی، ارتباط نزدیک را در طی هفته‌های آینده به شما نوید می‌دهد. اگر چه الان شما بسیار مشتاق هستید که لایه‌های زیرین سطوح ظاهری را حفر کنید تا بتوانید پی به عمیق ترین احساسات خود ببرید، اما ممکن است که حقیقت باز هم بوسیله احساسات شما پنهان شده باشد. هر چیزی را در دل تان نگه ندارید. یک دوست مورد اعتماد پیدا کنید،‌ موقعیت را بسنجید و بعد احساسات خود را با او در میان بگذارید. اما قبل از آن مطمئن شوید که او یک دوست واقعی برای شماست.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد:‌ عطارد، این سیاره نشان می‌دهد که شما نیاز دارید که درباره روابط تان با کسی صحبت کنید، اگر چه ممکن است شریک شما (همسر،‌دوست و...) مایل باشد که این حرف‌ها را بشنود، اما ممکن است شما به آن چیزی که مد نظرتان است نرسید و این صحبت‌ها برای شما ثمربخش نباشد، اما حداقل می‌توانید یکدیگر را بیشتر بشناسید و در این بین به هم نزدیک‌تر شوید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر:زمانیکه شما درباره احساسات‌تان صحبت می‌کنید اغرق آمیز نیستند، سیاره حاکم شما عطارد شما را به طور زیرکانه‌ای متقاعد می‌کند که بیش از آن چیزی که معمول است سخن بگویید. ممکن است شما در طی هفته‌های آتی، طرح‌ها و برنامه‌های واقعا عالی داشته باشید،‌ اما به وسیله یک استراتژی مناسب است که می‌توانید آنها را عملی کنید. اکنون فقط کارهای روزانه‌تان را مدیریت کنید که همان کافی خواهد بود.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد:‌ اخبار خوبی درباره شما شنیده می‌شود که همان بازگشتن شما به زندگی عادی است. اگر چه هنوز هم لازم است که به سختی کار کنید، اما مطمئن باشید که از سخت ترین قسمت آن گذشته‌اید. از کارهایی که مجبور به انجام دادن آن هستید غرولند و شکایت نکنید که این کار وضع شما را بدتر خواهد کرد. شما زمانی می‌توانید از زندگی‌تان حداکثر لذت را ببرید که تمام تعهدات تان را انجام داده باشید.موفقیت بیشتر را تلاش بیشتر برای شما به ارمغان خواهد آورد.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور:‌ ممکن است شما ایده‌های بزرگی درباره محیط اطراف خانه تان داشته باشید، اما مراحل مهم دیگری هم هستند که باید آنها را قبل از شروع کارتان پشت سر گذاشته باشید. امروز راه حل‌های آسان تر برای شما وجود ندارد، پس انتظار نداشته باشید که قبل از انجام مراحل مقدماتی کار بتوانید پروژه خود را آغاز کنید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: عطارد شما را ترغیب می‌کند که تفریح را بعد از پایداری و ثبات انتخاب کنید. مطمئنا این عاقلانه ترین کاری نیست که شما بخواهید انجام دهید، این بهای زیادی برای پرداختن است، اگر قبل از اینکه تعهدات تان را انجام دهید با دوستان‌تان از زیر کار در بروید. ممکن است شما سزاوار یک روز استراحت باشید اما کمک نکردن دیگران به شما می‌تواند این روز را به یک روز ناخوشایند تبدیل کند.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: عطارد امروز به شما احساس اعتماد به نفس می‌دهد. ممکن است شما یک درگیری مهم با احساسات ناراحت کننده خود داشته باشید، اما بهتر است که آنها را همین الان جارو کرده و زیر قالیچه پنهان کنید. شما می‌توانید دیگران را با نظرات روحیه بخش خود دلگرم و مشتاق کنید. اما اجازه ندهید که گفتن کلمات زیادی شما را از گفتن حقیقت باز دارد.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر:‌ عطارد شجاعت شما را افزایش می‌دهد. شما می‌توانید در مهمانی‌هایی که در آخر هفته شرکت خواهید کرد، شمع مجلس باشید. به خاطر همین است که شما می‌توانید ساده تر از همیشه روی مثبت زندگی را ببینید حتی اگر در یک موقعیت سخت و پیچیده باشید. در تمام طور امروز به استعداد های خود اطمینان کرده و به خودتان هم خوش بگذرانید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی:‌ با وجود همه ناملایمات روحی که دارید، در این تعطیلات آرام گیرید و راحت زندگی کنید و ذهن آشفته خود را سازماندهی کنید. خیال پردازی‌های شما درباره زندگی اکنون بسیار زیاد است،‌اما هنوز آنقدر ها هم ترسناک و وحشتناک نشده و جای امیدواری وجود دارد. چشم انداز رویاهایتان را از دست ندهید، آنها می‌توانند در طول این روزها که یک تغییر اساسی د رپیش رو دارید شما را از نظر روی تغذیه و تامین کنند.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: دوستانی ثابت دارید که نشان می‌دهد چقدر روابط با دیگران و وجود آنها برای شما اهمیت دارد. اما بعضی اوقات هم دوست دارید که تنها باشید. گم شدن در گروه همسن و سال‌هایتان ممکن است بسیار جالب باشد، این گمنامی ‌می‌تواند از انزوا و گوشه نشینی که شما دارید بهتر باشد. وقتی که در انزوا به نگرانی‌هایتان فکرمی‌کنید، ‌از حضور و معاشرت با دیگران باز می‌مانید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: توجهات بسیاری بر تعهدات دولتی شما متمرکز شده، اگر چه ممکن است امروز بستگی به این داشته باشد که در کجای تقویم وجود داشته باشد،‌ اما مهم این است که شما در یک دوران پر هیجان از زندگی خود هستید و هیجان شما بالا رفته و هر اتفاق قشنگی ممکن است برای شما اتفاق بیفتد. ممکن است به خواب رفتن و فقط یک مشاهده گر بودن جالب باشد اما جالب‌تر این است که شما یک شرکت کننده فعال باشید و خود اتفاقات اطراف‌تان را بسازید.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 100 آذر 2  12:52 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - سه شنبه 02 آذر 1400

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: اگر قبلاً شخصی با شما مخالفت می‌کرده، امروز در حالی که تغییراتی در برنامه‌ها به وجود می‌آورد، بالاخره دیدگاه‌های شما را درک می‌کند. باوجود این فکر نکنید که دوستانتان رفتار خودسرانه شما را تحسین می‌کنند. بلکه آنها نهایت تلاش‌شان را می‌کنند که شما را همانطوری که هستید قبول کنند. اگر به دیگران فشار آورید که از راحتی و آسایش خود چشم پوشی کنند هیچ سودی عایدتان نمی‌شود.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: شما امروز بین ایده‌های بلند پروازانه خود و تکالیف و مسئولیت‌های جدیدتان گیر افتاده‌اید. اگر کارهایتان که روی هم تلنبار شده را به امان خدا ول کنید، دیگر نمی‌توانید لذت ببرید. با غر زدن کاری از پیش نمی‌برید!! پس کار امروز را به فردا موکول نکنید؛ فقط تمرکز کرده و تا جایی که برایتان امکان دارد به کارهایتان برسید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: ذهن شما از الان برای تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی می‌کند، اما شما تا موقعی که نتوانسته‌اید سوءتفاهمات را برای خود حل کنید، اصلا نمی‌توانید خوش بگذرانید! اگر به آنها توجه کنید این آزادی را خواهید یافت که امشب و فردا شب از بودن در کنار دوستانتان لذت ببرید! اما نادیده گرفتن وظایفتان نیز در آینده برایتان مشکلاتی به همراه خواهد داشت.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: شما امروز می‌خواهید با ایجاد کردن یک پوسته سخت دور خود رفتار یک فرد متولد برج سرطان را نشان بدهید. یکی از راه‌ها برای انجام دادن این کار این است که فقط با افرادی که واقعا دوستشان دارید و کسانی که ازتان حمایت کرده و از بودن با آنها احساس امنیت می‌کنید، وقتتان را بگذرانید. اگر می‌توانید داخل خانه بمانید؛ اگرچه شاید مجبور شوید برای یک کار ضروری از خانه بیرون بروید، ولی امروز یک روز عالی برای استراحت کردن و خوابی گرم و نرم است!

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: شما می‌خواهید تمام روز کار کنید، اما این به معنی انجام دادن تمام کارهایتان در یک روز نیست. اگر شما با هدف برقراری تعادل در کارهایتان برنامه ریزی کنید، به بهترین نحو قادر خواهید بود هم به کارهایتان برسید و هم تفریح کنید. با تلاشی مضاعف و کمی‌ خلاقیت می‌توانید در روزهای آینده به این هدفتان برسید. فقط در نهایت زمانی که تصمیم به تفریح کردن گرفتید زیاده روی نکنید؛ اعتدال و میانه روی کلید رسیدن به موفقیت است.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما معمولا در مقوله اقتصاد و پول خرج کردن فردی منطقی هستید و سعی می‌کنید در برابر وسوسه خریدن جنسی زیبا که بدان نیاز ندارید مقاومت کنید. اما امروز استثنا است؛ شما قادر نیستید در برابر خریدن شی‌ای که حس زیبایی شناسی‌تان را تحریک می‌کنید مقاومت کنید! برخلاف همیشه امروز زیبایی یک شِی بیشتر از سودمندی آن برای شما اهمیت دارد. پس بهتر است قبل از اینکه تصمیم نهایی بگیرید چند روز صبر کنید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: بازگشت ماه به نشانه شما احتمالا در سازمان دهی ذهنتان بهتان کمک نمی‌کند. در حقیقت امروز یکی از روزهایی است که نمی‌توانید درخصوص مواردی که برایتان استرس ایجاد می‌کنند تصمیم بگیرید. عجیب اینکه گزینه‌هایی که شما پیش رویتان دارید تا چند روز آینده اهمیت خود را از دست می‌دهند، پس بهتر است به جای اینکه به طور ناگهانی مسیرتان را عوض کنید به تصمیماتی که از قبل گرفته‌اید بسنده کنید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: شما امروز از نظر احساسی در آرامش کامل به سر می‌برید! شاید قبلا به اندازه کافی نگران بوده‌اید و الان وقت این است که ناراحتی‌هایتان را فراموش کنید. حتی اگر به طور کامل آماده نیستید که به راه خود ادامه بدهید، ولی هنوز هم بهترین کار این است که نگرانی‌هایتان را پیش خود نگه دارید. درهرصورت افراد دیگر نگاه بی‌تفاوتی به شما دارند و این موضوع می‌تواند توانایی‌های معنوی شما را بالاتر ببرد.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: امروز شاید اولین روزی باشد که ماه و خورشید مدت زمان طولانی‌تری یکدیگر را ملاقات می‌کنند. امروز روز نوسازی است، پس وقت را بازنگری کارهای مهم پیش رویتان دارید اختصاص داده و برای کارهایی که برای سال آنیده دوست دارید انجام دهید رویاپردازی کنید. اما همه اینها یک شبه حاصل نمی‌شود! این برنامه را همیشه برای خود تکرار و تمرین کنید تا به صورت یک برنامه منظم روزانه دربیاید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما حتی روزهایی که روز کاری نیست، مثل روز جمعه، نگران فعالیت‌های حرفه‌ای خود هستید و به نقش خود در جامعه فکر می‌کنید. افراد دیگر هم از شما انتظار دارند آنها را هدایت کنید، اما لزوما نمی‌خواهند شما زمام تمام امور را به دست بگیرید. بلکه آنها فقط نیاز دارند شما به حرف‌هایشان گوش داده و راجع به حرف‌هایشان فکر کنید. به جای اینکه برای خود قلمروی را در نظر بگیرید و به افراد دیگر بگویید که چه کاری انجام دهند، اگر عضوی از گروه‌شان بشوید می‌توانید رهبر موثرتری باشید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن:روزهایی که خورشید در اطراف یازدهمین خانه تان یعنی خانه آینده حرکت می‌کند، معمولاً برای شما روزی فوق‌العاده به حساب می‌آید. شما در حالیکه دنبال ماجراجویی می‌روید می‌خواهید بدانید در آینده چه اتفاقی می‌افتد. اما آنقدر در آینده زندگی نکنید که آنچه در حال حاضر پیرامونتان اتفاق می‌افتد را فراموش کنید. زمانی را با خانواده و دوستان گذراندن تنها راهی است که می‌تواند ذهن شما را دوباره در لحظه حال متمرکز کند.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند:اگر امروز یک اتفاق محدودیت‌هایتان را به یادتان آورد، تسلیم نشده و به خودتان شک نکنید. در هر صورت ترس‌های قدیمی ‌شما لزوما هیچ ارتباطی با موقعیت اخیرتان ندارند. ولی عصبانیت و نگرانی خود را پنهان نکنید، وگرنه شدت آن بیشتر می‌شود. یکی از دوستان صمیمی‌ و یا یکی از همکاران را پیدا کرده و بدون اینکه ازش خجالت بکشید با او دردل کرده و از نگرانی‌هایتان حرف بزنید. این صحبت‌ها باعث می‌شود نگرش‌های منفی‌تان قبل از اینکه در آینده برایتان دردساز شوند، از بین بروند.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 100 آذر 1  6:33 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال ماهیانه آذرماه, طالع بینی ماه, طالع بینی ماه های سال

فال و طالع بینی آذر ماه

 

طالع بینی آذرماه 1400

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود، از جمله امور مالی، شخصی، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

فال ماهانه متولدین فرودین

شما باید مراقب جنبه های شخصی و کاری خود باشید. سعی کنید از قبل برنامه ریزی داشته باشید که چقدر به خانواده و شغل خود می دهید. برای امور مالی خود نیز پیشنهاد متخصص را دریافت کنید. در این ماه باید محتاط باشید و به یک رابطه متعهد باشید. احتمال درگیری یا جدایی ناگهانی در رابطه به دلیل اختلاف نظر نیز وجود دارد. علاوه بر این، مجردها همچنین می توانند انتظار یک پیشنهاد ازدواج ناگهانی را داشته باشند. یک زوج متاهل ممکن است از شکاف ارتباطی با همسر رنج ببرند. در نتیجه سعی کنید متواضع باشید و مسائل بین خود و همسرتان را حل کنید. علاوه بر این، این ماه برای تغییر شغل چندان مطلوب نیست و احتمال ارتباط نادرست با همکار شما وجود داشته باشد. یک نصیحت؛ سعی کنید قبل از شرکت در هر جلسه تمام جزئیات را بررسی کنید. سخت کوشی و عزم شما در این ماه باعث موفقیت خواهد شد. اگرچه، شما باید از برنامه هزینه های خود آگاه باشید. بنابراین، سعی کنید اسراف نکنید زیرا ممکن است هزینه های برنامه ریزی نشده ای در مورد مسائل مربوط به زمین دریافت کنید. ممکن است هزینه های ناگهانی در سلامت نیز وجود داشته باشد. شاید در این ماه، شما باید از نظر سلامتی بسیار مراقب باشید. ایمنی شما خوب خواهد بود، اما مشکلات ناگهانی سلامتی می تواند به دلیل استرس و افکار منفی روی شما تأثیر بگذارد.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

ممکن است در این ماه شانس خوبی برای یک پیشنهاد تجاری جدید وجود داشته باشد. همچنین ممکن است با یک معامله تجاری خوب یا تغییر شغلی روبرو شوید که می تواند شادی زیادی به شما بدهد. برای تسلط بر موقعیت خود در محل کار، باید یک ایده منحصر به فرد را نیز اجرا کنید. علاوه بر این، احتمال اختلاف در رابطه وجود دارد که نیاز به مراقبت دارد. کسانی از شما که در مسائل حقوقی مرتبط با روابط زناشویی هستند ممکن است در این ماه یک دوره چالش برانگیز را تجربه کنند. تا جایی که به جنبه های مالی مربوط می شود، این ماه متوسط ??خواهد بود. همچنین، دانشجویان ممکن است هزینه های مالی مربوط به دوره های جدید را دریافت کنند. ممکن است تغییرات ناگهانی یا تعمیر وسایل الکترونیکی در خانه شما رخ دهد که ممکن است هزینه های مالی را به همراه داشته باشد. پس انداز شما نیز ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد. همچنین ممکن است اختلاف نظر ناگهانی یا درگیری های نفسانی با شریک تجاری ایجاد شود که می تواند در مرحله اول این ماه ضرر مالی به شما وارد کند. از این رو، یک کسب و کار ممکن است نیاز داشته باشد برای تغییر در برنامه های خود آماده باشد. علاوه بر این، ممکن است در هر موضوع مرتبط با تحقیق و موفقیت در دوره های آموزش از راه دور نیز موفق شوید. کسانی از شما که می خواهید در رشته های مد یا رشته های مرتبط با هنر پذیرش بگیرید، ممکن است در این ماه شاهد پیشرفت خوبی باشید.  تغییری در رژیم غذایی خود برای یک ماه ایجاد کنید و به ورزش روزانه خود پایبند باشید. در این ماه برای داشتن سلامتی باید مراقب رژیم غذایی و خواب خود باشید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

ممکن است در این ماه با ایده های پروژه ای بیشتر و بیشتری مواجه شوید. توانایی شما به شما کمک می کند بهترین را از بین آن انتخاب کنید. انتخاب شغلی خاص یا علائق شما هرچه باشد، ترکیبی از سرسختی، انگیزه و استقامت محض شما برنده است و اکثر افراد برای رقابت در برابر انرژی و تمایل شما ضعیف تر از آن هستند. شما ممکن است خود را از اعضای خانواده خود نیز دور ببینید. اما، تقصیر بیشتر از ناحیه شماست. اندکی فکر کنید که به عنوان پدر، به غیر از آوردن پول، چه کاری برای فرزندانتان انجام داده اید. شما ماهیت بی خیال بودن، مغرضانه و همیشه نگران بودن را نشان خواهید داد. ممکن است ضعیف تر از گذشته شوید و همچنین ممکن است احساس کنید مانند یک مرد نمی تواند هیچ تصمیمی بگیرد. شما فردی هستید که مجذوب چیزهای جدید هستید. این ممکن است شما را به پروژه‌های جدیدی متصل کند که مطمئناً بدون تأخیر زیاد به سود می‌رسند. طبق علائم، ممکن است برای چند روز شرایط پیچیده ای را پشت سر بگذارید. همچنین ممکن است در هر کاری که انجام می دهید بی قرار و عصبی باشید. ممکن است احساس کنید که قدرت تجزیه و تحلیل برای رسیدن به یک تصمیم هوشمندانه را ندارید. ثابت خواهد شد که چشم انداز بهتری برای شما خواهد بود زیرا ممکن است متوجه شوید که همکاران شما چیزی بیش از یک دست یاری برای رسیدن به هدف شما هستند.

 

فال ماهانه متولدین تیر

این ماه به شما فرصت‌های رشد خوبی می‌دهد و به شما قدرت می‌دهد تا در برابر همه شانس‌ها و موانع محکم بایستید. این یک مرحله بسیار پر هیجان خواهد بود و احتمالاً مهارت ها و صبر شما را آزمایش می کند. بنابراین، شما نمی توانید انتظار سفر آرام داشته باشید! هر تصمیمی که در این مرحله می گیرید ممکن است تاثیر قابل توجهی بر شغل شما داشته باشد. زحل در حال عبور نشان می دهد که ممکن است نیاز داشته باشید برنامه خود را در این مرحله بازبینی یا بازسازی کنید تا قدرت مالی خود را افزایش دهید و به نتایج دلخواه برسید. به نظر می رسد فرصت جدیدی برای شما نیز در راه است. همچنین، تأثیر مشتری نشان می دهد که شما قادر خواهید بود عملکرد خوبی داشته باشید و از این رو شما باید از این مدت برای اتمام و حل و فصل کارهای معلق استفاده کنید. گذر زهره و عطارد نشان می دهد که این می تواند دوره خوبی برای اجرای برنامه هایی که ممکن است در ذهنتان برای عزیزانتان دارید انجام دهید و ایده ها و راهکارهای جدیدی را برای تقویت روابط خود با آنها در میان بگذارید. با این حال، ممکن است با برخی از موقعیت‌های دشوار نیز مواجه شوید، از این رو، ممکن است لازم باشد مسائل را با خونسردی مدیریت کنید تا از هر گونه آسیبی به رابطه خود جلوگیری کنید. ممکن است بتوانید برنامه ریزی و فرآیندهای خود را به گونه ای اجرا کنید که عملکرد شما به شدت افزایش یابد. در نتیجه، احتمالاً نتایج خوبی در تحصیل خواهید داشت.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

عطارد در حال عبور ممکن است شما را در مورد وضعیت فعلی در حوزه حرفه ای و شغلی خود بی قرار کند. اما، شما باید خونسردی خود را حفظ کنید و روشی روشمند برای حرکت به جلو در پیش بگیرید. صبر داشته باشید و در اواخر این ماه، در معرض تشویق قرار خواهید گرفت تا استعدادهای خود را به نمایش بگذارید. ستاره ها به نفع شما هستند، بنابراین ایده خوبی است که در مرحله دوم پول را به طور موثر سرمایه گذاری کنید. اگر قصد خرید یک مکان مسکونی را دارید، به نظر می رسد سیارات از این کار حمایت می کنند. تأثیر زهره ممکن است به شما کمک کند تا در زندگی عاشقانه خود هماهنگی داشته باشید. همچنین ممکن است با گذشت ماه، یک پیشنهاد دریافت کنید. اگر قبلاً در یک رابطه عاشقانه و متعهد هستید، مطمئناً ممکن است از طرف همسرتان حمایت شوید. اگرچه در ابتدا ممکن است اختلالاتی در تحصیل شما ایجاد شود. ممکن است عملکرد شما به تدریج بهبود یابد، اما نتایج شما ممکن است تا اواسط این ماه کمتر از حد انتظار شما باقی بماند. با پیشرفت ماه آینده مشتری شما بهتر می شود. ممکن است استرس ناشناخته ای در ذهن شما وجود داشته باشد و ممکن است باعث شود تا حدودی با سطح سلامتی و انرژی خود احساس ناراحتی کنید، اما ممکن است به تدریج سطح تناسب اندام  شما بهبود پیدا کند. 

 

فال ماهانه متولدین شهریور

تأثیر زحل و مشتری ممکن است تجربیات خوبی را در این ماه به ارمغان بیاورد که می توانید از آنها برای تأثیرگذاری بیشتر در زندگی حرفه ای خود استفاده کنید. با این حال، ممکن است مهارت ها و صبر شما را آزمایش کند. بنابراین انتظار نتایج فوری نداشته باشید. مراقب باشید، زیرا شانس ممکن است به طور کامل به نفع شما نباشد. با پیشروی ماه، ممکن است دوباره بتوانید به طور موثر کار کنید و موقعیت خود را تقویت کنید. افراد تجاری نیز ممکن است بتوانند پایگاه مشتریان خود را گسترش دهند. نمودار شغلی احتمالاً در اواخر این ماه بالا می رود. سیاره زهره ممکن است وضعیت مالی شما را بهبود بخشد. با این حال، این ماه ممکن است نیاز به ایجاد استراتژی های جدید و بازنگری برنامه ها داشته باشد. در این مرحله از انجام هرگونه سرمایه گذاری جدید با عجله خودداری کنید. نیمه دوم این ماه ممکن است وضعیت مالی شما را به تدریج تقویت کند. زهره ممکن است انرژی تازه ای را در زندگی عاشقانه شما بیاورد، اما رابطه شما ممکن است در این ماه به توجه بیشتری نیاز داشته باشد. با گذشت ماه، اگر نتوانید رابطه خود را مدیریت کنید، ممکن است پیوند عاشقانه شما آسیب ببیند.

 

فال و طالع بینی آذر ماه, فال ماهانه, فال ماهیانه

فال ماهیانه

 

فال ماهانه متولدین مهر

برخی از عجیب‌وغریب‌های شما که سازگاری شما را در جمع دشوار می‌کند، با کار سخت و مراقبه شما متوقف می‌شود. اکنون می توانید با اطمینان بیشتری با مردم برخورد کنید. همچنین در این هفته با خود و عزیزانتان ملایم باشید. از آنجایی که در حال حاضر تحت فشار قابل توجهی هستید، مدیریت روابط دشوار است. آنها باید از طوفانی عبور کنند که باعث می شود احساس تدافعی و ترس کنند. احساسات فوق العاده حساس شما مانع پیشرفت شخصی شما نیز می شود. شما باید خود را شل کنید و به جای اینکه به آن واکنش نشان دهید، مسائل را کمی کمتر جدی بگیرید. کودکان و سایر اعضای خانواده برای حل مشکلاتشان بیشتر به شما متکی خواهند بود. به عنوان یک زن، تعجبی نخواهد داشت که احساس خستگی می کنید. هر پروژه ای که در این هفته انجام دهید ممکن است مثمر ثمر باشد. به نظر می رسد نشانه های شما در موقعیت مطلوبی قرار دارند و شما را جذاب تر، روشنفکرتر، به لحاظ پویایی مشتاق تر و سازگارتر می کند. یک عمل فضیلت آمیز، بخشیدن یک شخص به خاطر اشتباهی که به شما آسیب زیادی وارد کرده است، شما را در بین افرادی که دوستشان دارید محترم تر می کند. به عنوان یک مادر، شما کاملاً حق دارید که آنها را کنترل کنید، اما مصرف بیش از حد هر چیزی هرگز خوب نخواهد بود. سلامت جسمانی شما در این هفته در شرایط عالی قرار دارد. باید تمرکز خود را روی کار در این ماه حفظ کنید. برخی از شما ممکن است ابتدا حواس‌تان پرت شود و سپس به تمرکز برگردید.

 

فال ماهانه متولدین آبان

این ماه خوبی برای بسیاری از شماست که به دنبال شگفتی‌هایی هستند که سودآور خواهد بود. این با تلاش و فداکاری شما اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. برخی از شما ممکن است در یافتن شغل جدید خوب عمل کنید، که باعث بهبود ثروت و شغل شما می شود. اگر قصد دارید با کسی در خارج از کشور همکاری کنید و ثروت به دست آورید، ماه نیز برای همین کار خوب به نظر می رسد. برخی از مسائل قدیمی نیز احتمالاً در این ماه دیده می شوند، به خصوص یک اختلاف خانوادگی که در گذشته بر روحیه شما تأثیر گذاشته است. اما اکنون به راحتی تمام اختلافات خود را حل خواهید کرد. حتی برای اطمینان از رسیدن به آنچه می خواهید، صبر لازم است، در غیر این صورت این روی اعتماد به نفس شما تأثیر می گذارد. از نظر سلامتی نیز برخی از شما به توجه کمی نیاز خواهید داشت. در این ماه باید مراقب رژیم غذایی و ورزش خود باشید زیرا این کار باعث بهبود تناسب اندام و حتی ایمنی شما می شود. تمرکز خود را حفظ کنید تا مطمئن شوید که به خوبی کار می کنید. برخی از شما ممکن است قصد گرفتن وام شخصی را داشته باشید که ارزش آن را ندارد که برای اقلام غیر ضروری خرج کنید. این باعث هدر رفتن کامل پولی که به سختی به دست آورده اید و حتی پولی که قصد دارید از طریق وام جمع آوری کنید، خواهد بود. 

 

فال ماهانه متولدین آذر

در طول ماه، برخی از شما ممکن است همچنان نتایج خوشایندی دریافت کنید. اگرچه در ابتدا این موضوع با هم مخلوط می شود، اما همانطور که جلوتر می روید، متوجه خواهید شد که این به نفع شماست، به خصوص بعد از چهارم ماه. اگرچه در برخی سطوح، به دلیل عبور مریخ و عطارد، ارتباطات باید تشدید شود. در کنار پرستیژ در محیط کار، با ارتقای مهارت های ارتباطی شما، احترام و افتخار در جامعه حاصل می شود. علاوه بر این، سود مالی ناگهانی در این ماه نیز امکان پذیر است. اگر در سودهای پولی شما مکثی وجود داشته باشد، ممکن است همچنان شاهد افت درآمد از طریق سرمایه گذاری باشید. شما سعی خواهید کرد وظایف خود را در حوزه کاری با اطمینان کامل به پایان برسانید، اگرچه ممکن است حمایت کامل همکاران و دوستان خود را دریافت نکنید. رضایت و حمایت خانواده در این زمان همچنان خوب خواهد بود. از دوستان و آشنایان نیز حمایت ملایمی دریافت خواهد شد. علاوه بر این، دانشجویانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند احتمالاً در این ماه موفق خواهند شد. برخی از شما نیز در صورت برنامه ریزی در این ماه، به خوبی عمل خواهید کرد. علاوه بر این، اگر چنین برنامه‌هایی در درازمدت وجود داشته باشد، احتمالاً به مکان جدیدی نقل مکان خواهید کرد. زمان خوبی هم برای دانشگاهیان و هم برای فرصت های شغلی بهتر است. همچنین خبرهای خوبی از بچه ها دریافت می شود و سفرها مطلوب خواهد بود. جشنی در سطح خانواده شما برگزار خواهد شد و در این جشن همه اعضا مشارکت خواهند داشت! رضایت و حمایت خانواده در این زمان همچنان خوب خواهد بود. 

 

 

فال ماهانه متولدین دی

این ماه ممکن است دوره‌ای از آشفتگی را پشت سر بگذارد، زیرا آن‌ها اختیاری برای کنترل تمایل خود به بی‌دقتی و بی‌حالی ندارند. تنش و وقفه های جزئی ممکن است تمرکز شما را در این ماه اشغال کند. شما احساس کمبود شجاعت خواهید کرد که باعث نارضایتی و ناامیدی می شود. بازی های فکری نقش فوق العاده ای در ایجاد شرایط مساعد برای شما ایفا خواهند کرد. شما این گزینه را خواهید داشت که با دانش و علاقه خود انتخاب های صحیح داشته باشید. موقعیت سیاره ای به شما هشدار می دهد که از روابط زناشویی خود آگاه باشید زیرا احتمال سقوط در درگیری ها و مناظرات با شریک زندگی تان زیاد است. در مورد رفتار خود بسیار مراقب باشید و بر گفتمان خود کنترل داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است در دعواهای لفظی با  شریک زندگی خود بیفتید و دچار مشکلات بزرگ شوید. شرکت هایی که با مشاوران فنی، به ویژه با دولت یا سازمان های نیمه دولتی سروکار دارند، ممکن است در این ماه عملکرد خوبی داشته باشند. همچنین پس از نیمه دوم ماه از هرگونه معامله ملکی خودداری کنید. به همین ترتیب ممکن است سفرهای کاری کوتاهی داشته باشید و در نهایت برای شما بسیار سازنده خواهد بود. تا جایی که می توانید از زمان مثبت استفاده کنید. 

 

 

فال ماهانه متولدین بهمن

گذر خورشید پیش‌بینی می‌کند که ممکن است در حرفه‌تان مورد لطف مقامات ارشد یا دولت قرار بگیرید. ارتباطات شما نقشی حیاتی در کسب و کار ایفا خواهند کرد. دست های کمک بزرگان با شما خواهد بود. ممکن است برخی روابط چالش برانگیز با خواهر و برادر وجود داشته باشد که باید مراقبت شود. رابطه با مادرتان در این ماه تقویت خواهد شد. شما باید از مادرتان راهنمایی بگیرید. دور هم جمع شدن با خانواده رابطه شما را در این ماه تازه می کند. در این ماه با عزم راسخ و ذهنیت مثبت خود، دانش خوبی به دست خواهید آورد و در فرآیند خودسازی غرق خواهید شد. در این ماه ممکن است کار و مسئولیت بدون برنامه نیز وجود داشته باشد. علاوه بر این، اگر از انجام آن مطمئن نیستید، از انجام آن اجتناب کنید. از افکار منفی و بحث های غیر ضروری با دیگران نیز بپرهیزید. باید برای این ماه برنامه ریزی درستی داشته باشید تا برای انجام کارها در یک بازه زمانی معین دچار دوراهی نشوید. 

 

فال ماهانه متولدین اسفند

پایه و اساس یک سفر جدید در زندگی حرفه ای و شخصی شما در این ماه اتفاق می افتد. سفرهای مرتبط با شغل شما می تواند تجربه خوبی در این ماه به ارمغان بیاورد. دانش آموزان ممکن است در تحصیلات عالی نیز موفقیت کسب کنند. آموزش مدرسه می تواند فراز و نشیب هایی همراه با چالش های نامشخص داشته باشد. اگرچه، عزم شما می تواند نتیجه مورد انتظار را به شما بدهد. سفرهای برنامه ریزی نشده مرتبط با کار ممکن است در این ماه اتفاق بیفتد. علاوه بر این، امکان تغییر در شغل نیز وجود دارد. برخی درگیری‌های مرتبط با شغل با رئیس‌تان نیز یک احتمال است. از این رو، این ماه از این نظر می تواند استرس زا باشد. علاوه بر این، مسئولیت نامشخص می تواند از طرف خانواده به شما برسد. همکاران و خواهران و برادران شما ممکن است در آینده شغلی به شما کمک کنند. در این ماه اوقات خوشی را با فرزندان خود خواهید گذراند و رفتن به سفر یا یک تعطیلات کوچک با آنها می تواند رابطه شما را در این ماه بهبود بخشد و تقویت کند. ممکن است این احساس را داشته باشید که همسرتان شخصیتی کودکانه یا توانایی تصمیم گیری ضعیفی دارد. با این وجود، سعی کنید افکار خود را روشن کنید و در هنگام گفتگو با همسرتان صبور باشید. پرخاشگری می تواند زمان چالش برانگیزی را در زندگی زناشویی ایجاد کند، بنابراین از انجام آن اجتناب کنید. گذر سیارات همچنین پیش بینی می کند که ممکن است با شب های بی خوابی روبرو شوید. یادگیری متون مقدس می‌تواند بینش‌های جدیدی به شما بدهد و باور شما را به غیر از ایجاد دیدگاه مثبت در زندگی‌تان تقویت کند. 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 100 آذر 1  6:31 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه،فال روز
ماه تولدفال روزانه - دوشنبه01 آذر 1400
فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: شما امروز خیلی ایده آل فکر می کنید و این چیز بدی نیست. حداقل فعالیت‌هایتان بر پایه ساختن جهانی بهتر شکل می گیرد. فقط مطمئن باشید آرزوهایی که دنبال می کنید قابل اجرا و کاربردی باشند.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز شما با کارهای زیادی مواجه هستید و کار سخت شما ممکن است مقداری خسته کننده باشد. به هر حال طفره رفتن از آنها موجب می‌شود که هیچ کاری انجام نشود، و شما تا زمانیکه وظایف تان را کاملا انجام ندهید نتوانید از تعطیلات آخر هفته خود لذت ببرید.خوشبختانه،‌برداشتن گامی‌استوار که تمام طول روز بتوانید آن را ادامه دهید برایتان بسیار مناسب تر از گرفتن یک جایزه جالب توجه است.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: ممکن است امروز وظایف خانوادگی به شکل غیر قابل انتظاری پیش بیایند، شاید شما اشتباها فکر می‌کردید که مسایل قدیمی ‌همه تمام شده‌اند، اما می‌بینید که خرده کارهای زیاد دیگری هستند که انتظار شما را میکشند. یک مقدار تمرکز عمیق می‌تواند واقعا احساس آزادی بیش از آنچه که انتظار دارید به شما ببخشد، پس هر کاری را که فکر می‌کنید سرانجامی ‌برای شما نخواهد داشت قبل از اینکه شروع به انجامش کنید خاتمه دهید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: ممکن است شما امروز احساس کنید اگر زمان را نگه دارید، با کمی‌انعطاف پذیری می‌توانید دیگران را تشویق کنید که طبق روش شما عمل کنند. در عوض، شما نیاز دارید که خودتان را سازگار با آنها  کنید حتی اگر تغییر کردن روز شما برایتان دشوار باشد. خودتان را آماده کنید که اگر فرشته نگهبان شما سر رسید و خواست به شما یاری رساند بله بگویید. اجازه ندهید که غرور شما مانع رسیدن شما به موفقیت شود.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: وضعیت مالی شما چنین است که اگرفرصتی پیش بیاید که بخواهید ساعات کاری تان را دتغییر دهید احتمالا انتخاب زیادی نخواهید داشت. شما نمی‌توانید فرصتی را که امروز به سراغتان می‌آید از دست بدهید ،‌ چه یک پروژه جدی باشد یا یک کار نیمه وقت در تعطیلات. خوشبختانه، حالت جدی به شما یک منظره شاداب می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید تمام راه‌های مختلف را برای رسیدن به موفقیت در نظر بگیرید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: امروز ممکن است احساس کنید کسی مانع راه شما است، اما عجیب اینکه این مانع می‌تواند بسیار کمک کننده باشد، برخلاف بعضی از همسالانتان کار کردن با وجود محدودیت هایتان به شما احساس آرامش می‌دهد. زندگی شما اکنون دارای هدف است،‌ حتی اگر بر وضعیت کنونی شما متمرکز باشد، با وجود این، متاسف نباشید از اینکه دارید به قدر کافی به خودتان خوش می‌گذرانید. کار زیاد و زندگی بدن تفریح راه حل مناسبی نیست.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: امروز ممکن است نزدیک ترین دوست شما، شما را به خوبی درک نکند. شما نمی‌توانید امروز این کار را آسان تر کنید چرا که مایل نیستید هر چیزی را که لازم است بدانند به آنها بگویید. شما سعی نمی‌کنید که زندگی تان را از همین هم که هست پیچیده تر کنید، شاید این به خاطر این باشد که شما می‌ترسید که برای دیگران دشوار باشد که حرف‌های شما را گوش کنند. هنوز هم، اگر یک اقدام حساب شده بکنید ممکن است به بهترین نحو ممکن خوب به هدف تان برسید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: ممکن است اخیرا فرصت هایی را با بی‌تصمیمی ‌غیرقابل انتظار و تاخیرات، عقب انداخته باشید. حالا آخرین فرصت برای شما پیش آمده که بتوانید شغلی که بتواند آینده شما را تضمین کند را با اقتدار کامل دنبال کنید. ترسیدن می‌تواند به طور موقت شما را از کار بیندازد و شما نگران هستید که آنها شما را غرق کنند. فقط بهترین کاری که می‌دانید درست است انجام دهید و بعد اجازه دهید که بهترین نتایج ممکن را به دست آید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: اگر چه نقش شما در دنیای بیرونی است، ممکن است امروز بترسید که حد و مرز خود را ;هنوزمشخص نکرده باشید. شما مایل هستید که بر تشویش‌های شغلی خود بوسیله تفسیر کردن کمبودها و شکست هایتان غلبه کنید. از زمانیکه خورشید به نشان شما برای ماه بعدی بازگشت، متاسف نباشید که با بزرگ فکر کردن وحتی بزرگ تر عمل کردن می‌توانید بر مشکلاتتان غلبه کنید. طرح‌های بزرگ می‌تواند واقعا کلید رسیدن شما به موفقیت باشد.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: با وجود اینکه شما به طور طبیعی محتاط هستید، باز هم مایل هستید که امروز برای شما به طور جالب و مهیجی ناشناخته باشد. ستاره مشتری مطمئن اخیرا از نشانه شما حرکت کرده است، ‌که شما را کمک کند تا نیمه واضح تر و روشن‌تر اشیاء را ببینید. به جای دوباره تکرار کردن همه توجیهاتی که شما دارید که بگویید نه، دلیل تازه‌ای بیاورید که بگویید بله.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: شما ممکن است اخیرا دچار حساسیت عاطفی شده باشید، امروز، به هر حال، شما آماده هستید که کار دشوار و ضروری را برای مواجه شدن با ترس‌هایتان انجام دهید و بر آنها غلبه کنید. کیوان، ‌اکنون حامی‌ شماست و برایتان حد و مرزها را مشخص می‌کند. به جای فرار کردن از کارهای در هم برهم، در لحظه حال قرار بگیرید و ببینید که در قلب‌تان چه می‌گذرد.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند:‌ شما ممکن است این روزها از بازی‌های جبر زمانه که در روابط‌تان پیش می‌‌آید خسته شده باشید. خوشبختانه، ‌می‌توانید برای آن راهی پیدا کنید. پس مجبور نیستید که دور خودتان بچرخید. راه حل حتما نباید از بهترین حالت ممکن انتخاب شود. در عوض، اختلافات نظرات شما با دیگران می‌تواند بی‌اهمیت باشد. به جای آن شما بر اهداف طولانی مدت خود  تمرکز کنید  به جای اینکه از اهداف کوتاه مدتی که زود به نتیجه می‌رسند شادمان شوید.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 100 آبان 30  6:45 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه،فال روز
ماه تولدفال روزانه - یکشنبه 30 آبان 1400
فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: درست وقتی همه چیز روبه راه است، مانع جدیدی جلوی پای شما ظاهر می‌شود. شاید بخش مهمی‌از اطلاعاتی که بهتان داده شده را نادیده گرفته‌اید، یا فقط بخشی از وظایف کاریتان را انجام نداده‌اید. حالا دلیلش هرچه که باشد، دیگر نباید غر بزنید؛ اگر حواستان را جمع کنید می‌توانید جبران کنید. به جای اینکه انرژی‌تان را سر صحبت کردن در مورد این موضوع هدر بدهید، فقط فکر کنید ببینید که الان چه کاری لازم است انجام دهید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: شما دوست ندارید دیگران فکر کنند فرد سبکسری هستید، به خاطر همین بیشتر ترجیح می‌دهید که با کسی حرف نزنید تا در مورد شما بد قضاوت نکنند. شاید هم احساس می‌کنید که همه حرف‌هایتان را زده‌اید، اما بیشتر به زمان نیاز دارید تا بفهمید که چگونه می‌توانید بهتر خودتان را مطرح کنید. چرا آنقدر خودتان را به خاطر حرف دیگران ناراحت می‌کنید؟ اگر شما واقعیت را همانطور که می‌بینید انتقال دهید، دیگر کسی نمی‌تواند موقع صحبت کردن ازتان ایراد بگیرد.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز وقتی یک مشکل خانوادگی قدیمی‌دوباره ظاهر می‌شود تا شما را آزار دهد، نمی‌توانید دست از فکر و خیال کردن بردارید. در حالیکه خاطرات گذشته به خاطر وجود ردی در زمان حال دوباره یادآوری می‌شود، شاید شما ترکیب عجیبی از واقع بینی و یاد گذشته را با هم تجربه کنید. تلاش برای کنار کشیدن خود از یک بحث پچیده شاید با موفقیت همراه نباشد. به جای یانکه انرژی‌تان را به خاطر فرار کردن از حقیقت هدر دهید، از بحث‌های صادقانه استقبال کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: امروز دیگران شما را فردی بسیار منفی باف می‌بینند، در حالیکه خود شما اصلاً همچنین حسی ندارید. دلیلش فقط این است که شما می‌توانید ضعف و تزلزل را در گفته‌های آنها ببینید و به خاطر همین از ایده‌های سطحی و آبکی حمایت نمی‌کنید. به جای اینکه سعی کنید احساستان را تغیر دهید، فقط شیوه بیانتان را بهتر کنید. مادامی ‌که شما از افراد دیگر عیب‌جویی نمی‌کنید می‌توانید تا حد نیاز جدی باشید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: اگر شما با مقوله مربوطه به اعتماد به نفس خود درگیر شده‌اید، امروز وقتی دارید به نقطه ضعف‌های خود فکر می‌کنید شاید به نقطه عطفی برسید. متأسفانه هرکسی ممکن است پشیمان شود؛ همیشه کارهایی هست که باید با روش‌های متفاوت آنها را انجام داد و کارهایی هم هست که ابداً نباید آنها را انجام داد. به جای اینکه سعی کنید کامل باشید، عاقلانه‌تر است که قبول کنید یک انسان هستید و بپذیرید که همه انسانها هم نقطه ضعف‌هایی دارند.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: امروز قدرت تجزیه و تحلیل شما هماهنگ‌تر می‌شود. ولی نباید در حالیکه بی‌رحمانه دیگران را سرزنش می‌کنید، با دید منفی خود روحیه‌شان را تضعیف کنید. در عوض از این جنبه به طور مؤثری استفاده کنید تا کارهایی که باید در آینده انجام شود را شرح دهید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: شما احساس می‌کنید که زندگیتان یکنواخت و ملالت بار شده است و به خاطر همین دیگر از تغییر کردن اوضاع ناامید شده‌اید. این ناامیدی به غصه‌های جدید شما اضافه شده است. ولی نباید بگذارید غصه و ناراحتی برایتان تبدیل به عادت بشود، چرا که در این دنیا همه چیز قابل تغییر است. اگر شما به جای اینکه غصه گذشته را بخورید به آینده‌تان امیدوار باشید حالتان خیلی بهتر می‌شود.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: این روزها برای شما فهم این موضوع که سرنوشت شما را به کجا می‌کشاند سخت شده است، اما شما اعتقاد دارید که اگر محض اطمینان این موضوع را بفهمید شادتر خواهید شد. تفکرات شما بیشتر به سمت وظایفتان متوجه است، بنابراین برایتان سخت است راه حلی برای ناراحتی‌هایتان در ذهن مجسم کنید. عجیب اینکه قبول کردن واقعیت- حتی اگر مطابق با ایده‌آل‌های شما نباشد- شما را از این بی حس و حالی در خواهد آورد.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: ممکن است رئیس شما یا یکی دیگر از مقام‌های مافوق بهتان گفته باشد که بخشی از برنامه‌ریزی‌هایتان غلط بوده است. متأسفانه آنها وقتی دارند شما را سرزنش می‌کنند، خیلی قصدشان خیرخواهانه نیست. به علاوه شما خیلی حساس و شکننده هستید و نمی‌توانید به خوبی جواب این اظهار نظر منفی را بدهید. اما فکرتان را درگیر این موضوع نکنید. شما قول داده بودید که این موضوع را به کسی نگویید و الان هم وقت کافی ندارید که بخواهید خودتان را ناراحت کنید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما وقت و انرژی‌تان را بر روی تعطیلات و یا ثبت نام کردن در یک رشته درسی صرف می‌کنید. هرکدام از این دو راه که برگزینید، در عین حال که شما را با عدم اطمینان نسبت به آینده روبرو می‌کند، خوش‌بینی شما را نیز رفته رفته کم‌تر می‌کند. به هر حال نیازی نیست که ریسک کردن را عقب بیندازید و یا اینکه از شدت آن بکاهید. شما مجبور نیستید برنامه‌های خود را کنسل کنید؛ فقط لازم است که نسبت به آنها واقع بینانه‌تر رفتار کنید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: شاید شما امروز از ارتباط برقرار کردن پرهیز کنید، چرا که دوست ندارید آسیب پذیر باشید. شما امروز ترجیح می‌دهید انرژی خود را بر روی موضوع مطمئن‌تری متمرکز کنید. برای شما راحت‌تر است که به حقایق بیشتر از احساسات توجه کنید و این موضوع باعث می‌شود خونسردی شما افزایش یابد. پیدا کردن شجاعت برای صحبت کردن در مورد احساسات غیر منطقی می‌تواند ایمان شما را بیشتر کند، اما اگر این کارتان را ادامه بدهید نتایج شگفت انگیزی در انتظارتان خواهد بود.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز یک نفر از راه می‌رسد که حامل پیام‌های بدی برای شما است، اما شما نباید کورکورانه حرف‌های دیگران را قبول کنید. با این حال حرف‌های دیگران، بخصوص اگر شما روحیه انتقادپذیری داشته باشید، می‌تواند روی شما تأثیر بگذارد. به نظرات دیگران گوش بدهید، اما سعی نکنید که آنها را به خودتان بگیرید. اگر شما بتوانید بدون اینکه احساساتی شوید حقیقت را بشنوید، خواهید توانست از آموخته‌هایتان در جهت بهتر کردن زندگیتان استفاده کنید.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 100 آبان 30  6:36 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفته میلادی, فال هفتگی, طالع بینی هفتگی

طالع بینی هفته

 

فال هفته (29 آبان تا 5 آذر 1400)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید. به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

فال هفته متولدین فروردین

بهتر است برای ایجاد تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای از قبل برنامه ریزی داشته باشید. ممکن است برنامه شلوغی داشته باشید که احتمالاً بر سلامتی شما نیز تأثیر می گذارد. هنگام تعهد در رابطه محتاط باشید زیرا ممکن است هفته برای عشق و رابطه کمتر مساعد باشد. به شما پیشنهاد می شود از وارد شدن به یک رابطه جدید اجتناب کنید. توصیه می شود با شریک زندگی خود متواضع و مؤدب باشید و برای بهبود روابط خود زمان با کیفیتی را با هم بگذرانید. این هفته احتمالاً برای مشاغل و حرفه ای های مستقل مطلوب است، اما ممکن است برای افرادی که کار را انجام می دهند چالش برانگیز باشد. بنابراین به شما پیشنهاد می شود هنگام تصمیم گیری در مورد شغل جدید یا امضای قرارداد جدید محتاط باشید. ممکن است کمی حجم کار و چالش در محل کار خود داشته باشید. از نظر مالی و پس انداز، هفته به احتمال زیاد نتایج متفاوتی به شما خواهد داد. احتمال برخی از هزینه های برنامه ریزی نشده وجود دارد. بنابراین به شما پیشنهاد می شود از قبل برنامه ریزی کنید تا تصویر واضحی از پس انداز و هزینه ها داشته باشید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

این هفته برای سفر بسیار مناسب است. بهتر است جلسه و نامه مهم را از دست ندهید زیرا ممکن است نقشی حیاتی در حرفه شما داشته باشد. در زندگی عشقی تان، احتمال برخی از چالش ها وجود دارد که ممکن است در این هفته شما را بیقرار کند. پیشنهاد می شود از شک و تردید در مورد چیزهای کوچک شریک زندگی خود خودداری کنید زیرا این امر به افزایش استحکام رابطه کمک می کند. به متخصصان توصیه می شود که از پرخاشگری و مشاجره در محل کار خودداری کنند. احتمال بروز اختلاف ناگهانی با رئیس وجود دارد که ممکن است باعث بی قراری شما شود. این هفته برای امور مالی و پس انداز مناسب است. احتمالاً برای امور مربوط به خانه هزینه می کنید و ممکن است فضای داخلی خانه خود را تغییر دهید. هزینه های مربوط به دفتر ممکن است به طور ناگهانی افزایش یابد. دانش آموزان ممکن است در این هفته از شانس برخوردار شوند. کار سخت شما احتمالاً توسط معلمان و بزرگان شما شناسایی می شود. شانس موفقیت در تحصیلات عالی وجود دارد.

 

فال هفته متولدین خرداد

طبیعت صریح و برونگرا شما ممکن است باعث شود اطرافیانتان احساس کنند که سعی می کنید مرد باشید. اما به شما پیشنهاد می شود که از ناامید شدن خودداری کنید زیرا این ناامنی و مشکل آنهاست نه شما. احتمالاً در این هفته هم از نظر عاطفی و هم از نظر جسمی احساس ضعف خواهید کرد. به کسانی که در یک رابطه عاشقانه دچار آشفتگی عاطفی می شوند، پیشنهاد می شود که آسوده خاطر باشند، زیرا احتمالاً مشکلات خانوادگی شما به طور کامل حل می شود. اگر مدت هاست که از استعداد هنری خود دوری می کرده اید، اکنون ممکن است زمان مناسبی برای روی استعدادهای خود کار کنید. این ممکن است خلق و خوی جدیدی را به زندگی شما بیاورد. احتمالاً در مورد چیزهایی که واقعاً از آنها لذت می برید کاملاً مبتکر هستید. ممکن است پول یا منابع برای سرگرمی به وجود بیاید و احتمالاً با دوستان خود سرگرم خواهید شد. ممکن است زمان مناسبی برای شروع کسب و کار شراکت باشد، اما به شما پیشنهاد می شود توافق نامه مشارکت را در به درستی ببندید.

 

فال هفته متولدین تیر

ممکن است در این هفته تجربیات چند هفته اخیر خود را مرتب کنید و مسائل حیاتی را از مسائل بی ارزش جدا کنید. تحلیل شما ممکن است شما را تشویق کند که برخی از روش های خود را تغییر دهید و این ممکن است به تدریج برای شما مفید باشد. اما برنامه‌های شلوغ ممکن است باعث شود که احساس کنید وظایف زیادی دارید. این هفته ممکن است نیاز به ایجاد استراتژی های جدید و بازنگری برنامه ها برای شروع مجدد بدون تصمیم گیری های مالی تکان دهنده داشته باشد. این ممکن است زمان مناسبی برای فرصت‌ها و شفاف‌سازی رابطه‌تان باشد. حالا شاید بتوانید برنامه ها و قول هایی که به دوستان و عزیزانتان داده اید را عملی کنید. با این حال، ممکن است در این هفته با موقعیت‌های دشواری نیز روبرو شوید. عدم تمرکز ممکن است بر عملکرد شما در تحصیل تأثیر بگذارد، اما ممکن است به زودی متوجه اشتباهات خود شوید. احتمالاً با بهبود سطح تناسب اندام خود انگیزه بالایی خواهید داشت و آگاهی شما ممکن است در طول این هفته از ابتلا به بیماری جلوگیری کند.

 

فال هفته متولدین مرداد

به لطف جنبه های مطلوب سیارات در این هفته، فشار روی شما احتمالاً کاهش می یابد. ممکن است فرصت‌های بیشتری به دست آورید و احتمالاً اوضاع در عرصه کاری بهتر خواهد شد. بهتر است در این هفته به دنبال پلتفرم‌های بزرگ‌تر برای نشان دادن توانایی‌های ذاتی خود باشید. ممکن است چالش هایی وجود داشته باشد، اما هیچ چیز غیرقابل حل نیست. نفوذ سیاره ممکن است شما را به فکر بزرگتر ترغیب کند. با این حال، تمایل به فکر کردن به گذشته ممکن است مانع از حرکت رو به جلو برای پیروزی شود. پس بهتر است تلاش کنید و از این گونه احساسات شکست گرایانه دوری کنید و جلو بروید. این هفته ممکن است برای رفع نگرانی های گذشته در روابط شما مفید باشد. احتمالاً پس از برخی عوارض، زمان مناسبی برای مطالعات و موضوعات مرتبط خواهد بود. مقاومت کم یا سیستم ایمنی ضعیف شما ممکن است شما را مستعد برخی مشکلات فصلی سلامتی کند. به شما توصیه می شود مراقب سلامتی خود باشید. در صورتی که تا به حال احساس نارضایتی کرده باشید، خیالتان راحت باشد، احتمالاً این هفته همه چیز مثبت خواهد شد.

 

فال هفته متولدین شهریور

این هفته ممکن است نتایج مثبتی برای کار سخت شما به همراه داشته باشد. بهتر است این بار انگیزه خود را برای عبور از برخی موقعیت های پیچیده حفظ کنید. تجار همچنین ممکن است بتوانند پایگاه مشتریان خود را در این هفته گسترش دهند. تأثیرات سیاره ای احتمالاً برای چشم انداز مالی شما مطلوب است. بهتر است تصمیماتی که قبلا گرفته اید را با حوصله مرور کنید تا از مسائل غیر ضروری در آینده جلوگیری کنید. ممکن است در این هفته اختلالاتی در زندگی شخصی و روابط شما ایجاد شود. پیشنهاد می شود قبل از انتقاد یا اظهار نظر در مورد عزیزانتان فکر کنید. ممکن است در این هفته مقداری حواس پرتی اتفاق بیفتد و از این رو ممکن است در تمرکز صحیح در مطالعه با مشکلاتی مواجه شوید. راحت باشید، با فداکاری، ممکن است عملکرد شما در این هفته بهبود یابد. به دلیل فعالیت های زیاد و برنامه های شلوغ، ممکن است گاهی احساس خستگی کنید بنابراین به شما پیشنهاد می شود که مراقب سطح انرژی خود باشید. اگر رژیم غذایی مناسبی داشته باشید و به طور منظم ورزش کنید، احتمالاً در نهایت سطح انرژی خوبی خواهید داشت.

 

فال هفته تاروت, طالع بینی هفته پی ام سی, فال هفته میلادی

فال هفته تاروت

فال هفته متولدین مهر

بهترین کار این است که در حین معاشرت با خواهر و برادر خود صبر و شکیبایی خود را حفظ کنید، زیرا ممکن است برای شما سخت باشد که بفهمید در هنگام برخورد با خواهر و برادرها در کجا ممکن است اشتباه کنید. پیشنهاد می شود در این هفته از انتقاد و مشاجره با زیردستان خودداری کنید تا بر تصمیم عاقلانه و هوشمندانه شما تأثیری نگذارد. ممکن است همه چیز را به نفع خود بیابید زیرا همکاران و مدیران شما احتمالاً تحت تأثیر قرار می گیرند و به شما برای پروژه جدید انگیزه می دهند.

 

فال هفته متولدین آبان

احتمالاً در این هفته نتایج متفاوتی دریافت خواهید کرد. برخی از شما ممکن است فعالیت های بیشتری انجام دهید و احتمالاً گیج شوید. بهتر است در این هفته گام های درستی برای بهبود دستاوردهای خود بردارید. اگر قصد دارید با کسی کار کنید، ممکن است اشکالاتی در همکاری برای شما پیش بیاید. شما ممکن است برای همین احساس خوشحالی و مسئولیت کنید. پیشنهاد می شود هر کاری مهم را انجام دهید زیرا احتمالاً در این هفته به خوبی انجام خواهید داد. توصیه می شود روی تمام کارهایی که در دست دارید متعهد و متمرکز باشید، زیرا ممکن است به شما کمک کند در این هفته نتایج مطلوبی کسب کنید. به مجردها پیشنهاد می شود اگر قصد قرار ملاقات با شخصی را دارند، مدتی صبر کنند. اگرچه احتمالاً در این هفته شریک بالقوه خود را پیدا خواهید کرد.

 


 

فال هفته متولدین آذر

توانایی شما برای آزمایش ممکن است باعث شود که بتوانید بودجه خود را طبق طرح جدید این هفته مرتب کنید. شما ممکن است در مورد کنترل مخارج خود بسیار خاص باشید. شما احتمالاً از مافوق خود قدردانی خواهید کرد. خواهر و برادرها ممکن است در این هفته بیشتر از شما حمایت کنند. آنها ممکن است به طور دوستانه تمام اختلافاتی را که تا کنون غالب بوده حل کنند و ممکن است سهم خود را در تحقق رویاهای شما سهیم کنند. آیا قصد سفر با فرزندان خود را دارید؟ به احتمال زیاد این زمان مناسب برای آن است! این مناسبت ممکن است به شما کمک کند تا بدانید چقدر دلتنگ عزیزانتان هستند. به احتمال زیاد درگیر هیچ فعالیت جدیدی نیستید. احتمال از دست دادن پولی وجود دارد که ممکن است اکنون سرمایه گذاری کرده باشید.

 

فال هفته متولدین دی

بهترین کار این است که در حین معاشرت با خواهر و برادر خود صبور باشید، زیرا ممکن است متوجه نشوید که در برخورد با آنها کجا اشتباه کرده اید. ضربات عاطفی ممکن است مشکلات پایان ناپذیری ایجاد کند، بنابراین بهتر است خود را برای رویارویی با همه موقعیت ها با آرامش آماده کنید. به شما پیشنهاد می شود از دعوای با دیگران خودداری کنید. ارزیابی صحیح شما از هر موقعیتی ممکن است شما را بسیار جلوتر از کسانی که در زندگی روزمره با شما سروکار دارند قرار دهد. پیشنهاد می شود از انتقاد و جدل نسبت به زیردستان خودداری کنید. در غیر این صورت، ممکن است بر تصمیمات عاقلانه و هوشمندانه شما تأثیر بگذارد.

 

 

فال هفته متولدین بهمن

احتمالاً در این هفته پس انداز خوبی خواهید داشت. بهتر است قبل از ملاقات آمادگی لازم را داشته باشید و از گرفتن تصمیمات حیاتی عجولانه خودداری کنید. برنامه ریزی مالی ممکن است به شما در مدیریت هزینه هایتان کمک کند. شانس پیوستن به دوره های جدید یا هزینه های مرتبط با سلامتی در این هفته وجود دارد. ممکن است گزینه مطلوبی برای پس انداز پول داشته باشید یا ممکن است با پیشنهاد اعضای خانواده خود سرمایه گذاری کنید. به احتمال زیاد یک سفر کوتاه با عزیزتان برنامه ریزی خواهید کرد. این ممکن است به شما این امکان را بدهد که احساسات یکدیگر را درک کنید. پیشنهاد می شود هنگام ارسال پیام برای ابراز محبت و توجه به همسرتان از تردید خودداری کنید، زیرا ممکن است به شما کمک کند تا رابطه خود را در این هفته محکم کنید. کمک و راهنمایی مادر شما ممکن است باعث موفقیت در تحصیل و شغل شود. دانش آموز ممکن است در مطالعه خود موفق شود. اجتناب از بحث و جدل و ایجاد تغییرات حیاتی در طرح کسب و کار خود توصیه ای برای این هفته است زیرا ممکن است بعداً چالش های غیرمنتظره ای را به همراه داشته باشد. ممکن است به تعطیلات یا برای کار در یک کشور خارجی بروید.

 

فال هفته متولدین اسفند

احتمال سفرهای کوتاه مرتبط با کار وجود دارد. ارتباطات و ایمیل ممکن است نقشی حیاتی در محل کار داشته باشند. این هفته ممکن است با همسایه ملاقاتی داشته باشید. همکاران و خواهران و برادران ممکن است در حرفه شما کمک کنند. ممکن است در این هفته اوقات خوبی را با فرزندان خود سپری کنید. سفر با خانواده ممکن است به شما در تقویت رابطه کمک کند. دانش آموزان ممکن است در امتحانات خود موفق شوند. کسانی که در ورزش هستند ممکن است به موفقیت مورد نظر دست یابند. حمایت خواهر و برادر بزرگتر و دوستان ممکن است به شما کمک کند تا در مطالعه خود موفق شوید، بنابراین بهتر است پیشنهادات آنها را دنبال کنید. به شما پیشنهاد می شود از سرمایه گذاری حیاتی در ملک یا زمین خودداری کنید. به احتمال زیاد با کمک شانس و راهنمایی دوستان به دستاوردهای مطلوبی خواهید رسید. توصیه می شود از اعتیادی که ممکن است بر سلامتی شما تأثیر بگذارد اجتناب کنید. به شما توصیه می شود در هنگام سفر مراقب باشید و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید. احتمال مشکلات مربوط به دندان و چشم وجود دارد.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 100 آبان 27  8:58 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه،فال روز

ماه تولدفال روزانه - پنج شنبه 27 آبان 1400
فال روزانه فروردین

با وجود اینکه امروز خیلی دیر می‌گذرد، ولی شما از شرایط موجود راضی هستید. شما آماده‌اید با مشکلات سرشاخ بشوید! اما ندای درونتان بهتان می‌گوید الان وقت مناسبی نیست. حتی اگر اهمیت آرام تر کار کردن را فهمیده باشید، تا موقعی که تغییرات لازم را اجرا نکنید از ناامیدی در نخواهید آمد.

فال روزانه اردیبهشت

شما در رفتار با فردی که مشکلات خیلی کوچک و جزئی را تبدیل به فاجعه‌ای بزرگ می‌کند بی طاقت شده و صبر و تحملتان را از دست داده‌اید. حتی اگر لازم شد روی این کار کنترل داشته باشید، لازم نیست به خاطر پرداختن به مسائل یک نفر دیگر کارتان را متوقف کنید. اگر دیگران به این رفتارهای خود ادامه دادند سعی کنید که فقط ازشان دوری بجویید.

فال روزانه خرداد

شما امروز به اندازه کافی باهوش هستید و آنقدر خودتان را باور دارید که می‌توانید یک داستان سر هم کنید!! بدون اینکه نیاز به گفتن باشد جنگیدن با حقایق بارز و مشخص شما را به دردسر می‌اندازد، به خصوص اگر بخواهید دیگران را هم متقاعد کنید که از شما پیروی کنند. زمانی را با یک دوست مورد اطمینان صرف کردن و بررسی کردن ایده‌هایتان شما را از شرمندگی بعدی نجات می‌دهد!

فال روزانه تیر

با وجود اینکه اوایل روز حساس‌تر می‌شوید ولی در اواسط روز انرژی‌های بیشتری را دریافت می‌کنید و تحریک می‌شوید به کارهای شخصی بپردازید. هم اکنون شما باید توانایی‌های رهبری و مدیریتی خود را نشان دهید و از این کار نیز هراس ندارید. مطمئن شوید قبل از اینکه برنامه‌هایتان را اجرا می‌کنید، هیچ فرضیه نادرست و نکته مبهمی‌‌باقی نمانده باشد. قبل از اینکه کارتان را شروع کنید، نسبت به موقعی که اولین قدم را برداشته‌اید، راحت تر می‌توانید به عقب برگردید.

فال روزانه مرداد

امروز ماه وارد نشانه‌تان می‌شود و شما می‌تواندید موج تازه‌ای از انرژی که وارد بدنتان شده است را حس کنید. اما احساسات قوی شما کاملاً آشفته تان می‌کنند، برای اینکه نمی‌توانید به راحتی متوجه بشوید که کدام یک بیشتر ارزش بها دادن دارند. گویی که به یک جاده پر از ناهمواری رسیده‌اید و باید قبل از اینکه دیگران را هم درگیر روند کاریتان کنید این ناهمواری‌ها را برطرف کنید.

فال روزانه شهریور

شما امروز احساس خیلی خاصی نسبت به اتفاقات درست و نادرستی که پیرامونتان رخ می‌دهد دارید. شما توانایی قضاوت کردن فوق العاده‌ای دارید، چرا که هم اکنون قدرت قضاوت شما خیلی قوی شده است و همچنین توانایی دیدن هر دو جنبه یک سئوال به آن اضافه شده است. فقط فراموش نکنید حرف شما سخن نهایی نیست، پس فقط به عنوان یک فرضیه آن را بیان کنید. به افراد دیگر زمان بدهید، آنها نیاز دارند خودشان به آگاهی برسند.

فال روزانه مهر

امروز کمی ‌دودل شده‌اید، حتی اگر دیگران به نفع شما کار کنند باز هم فرقی نمی‌کند. آنها شما را تشویق می‌کنند رویاهای بزرگ داشته باشید، تا بتوانند پروژه‌ای که قبلاً هم بهش سری زده بودید را مطرح کنند. ولی شما در مسیر خود بمانید و فقط به خاطر اینکه دیگران ازتان می‌خواهند کار دیگری انجام ندهید. شما خودتان بهتر می‌دانید که چه موقعی باید چه کاری بکنید.

فال روزانه آبان

وقتی نتوانید احساسات خود را کنترل کنید، به خصوص اگر دیگران هم ناراحتی‌های شما را تشدید کنند، اوضاع خیلی ناراحت کننده و استرس زا می‌شود. حتی اگر از این شرایط جدید ناراضی هستید ولی خودتان را نگران نکنید. شما می‌خواهید بیشتر داشته باشید و حتی شاید خودتان هم دقیقا ندانید که چه می‌خواهید. شما فقط به زمان احتیاج دارید، روزهای آینده اوضاع بهتر خواهد شد.

فال روزانه آذر

شما نمی‌توانید خیلی راحت بگویید که زندگیتان ساده تر شده یا پیچیده تر! شما توانایی این را پیدا کرده‌اید که روش زندگی خود را طوری تغییر دهید که به تفریحات و خوشی‌هایتان اضافه شود، اما حالا همه چیز ظاهراً در حال تغییر کردن است. پس فوری فرصت‌ها را به چنگ آورده و تفریح کردن را از دست ندهید، چراکه ممکن است در هفته‌های آینده اصلاً وقتی برای تفریح کردن پیدا نکنید.

فال روزانه دی

شما در محل کار تقریبا خوش بین هستید، اما همیشه و همه جا نمی‌توانید این خصلت را داشته باشید. شاید امروز نسبت به کسانی که زیاد با شما همکاری نمی‌کنند خشمگین شوید. به حس‌های منفی خود بها ندهید؛ اطرافیان شما بیشتر از قبل ازتان حمایت می‌کنند، پس پیشنهاداتی که به شما می‌دهند را قبول کنید و برنامه‌های خود را به پیش ببرید.

فال روزانه بهمن

شما امروز بین اعتقادات خود و عقایدی که بازخوردهای ناراحت کننده به دنبال دارد در جدال هستید. شما دوست ندارید چیزهایی که برایتان مهم هستند را قبول کنید، زیرا اگر شما به عقاید خود وابسته باشید آنها بخشی از شما می‌شوند. خوشبختانه توانایی تحلیل کردن و خونسردی شما می‌تواند بهتان کمک کند در عین حال که نقطه نظرات دیگران را هم قبول می‌کنید، راهی پیدا کنید که بتوانید به عقاید خود نیز پایبند بمانید.

فال روزانه اسفند

امروز شما بر سر دوراهی قرار می‌گیرید. از یک طرف شما می‌خواهید کار خاصی انجام دهید؛ شما کارهای عقب افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما می‌تواند تبدیل به عصبانیت شدید بشود. از طرف دیگر اگر کمی ‌تلاش کنید محیط امن و آرامی‌ برای خود درست کنید، عجیب اینکه احساس خواهید کرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده‌اید. اما الان نباید نگران این باشید که چه راهی را انتخاب کنید؛ فقط ببینید که طالع شما چیست و سرنوشت شما را به چه مسیری هدایت می‌کند.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 100 آبان 26  1:22 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه،فال روز
ماه تولدفال روزانه - چهارشنبه 26 آبان 1400
فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز شور و هیجانتان خیلی زیاد شده است و اگر نتوانید کاری هیجان انگیز انجام دهید ناراحت و ناامید خواهید شد. متاسفانه شما قبل از اینکه حتی بدانید چه هدفی دارید، باید کارهایی را انجام دهید که بتوانید کمی‌موتور خود را شارژ کنید. پس برنامه‌ریزی کردن قبل از اینکه تسلیم بشوید عاقلانه ترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: شما به اندازه کافی احتیاط کرده‌اید؛ حالا وقت این رسیده که به غریزه خود اطمینان کرده و دست به کار بشوید. اگر بیشتر از احساسات عادی تان به حس ششم خود تکیه کنید به مشکل برخواهید خورد، اما امروز اطلاعات خیلی خوبی را از ضمیر ناخودآگاهتان دریافت می‌کنید. از غرایز خود چیزی آموختن نوعی تمرین است، اما شما این روزها به این نوع آگاهی نیاز دارید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: حالا که سیاره بخت‌تان یعنی بهرام جلوه گیری خود را تمام کرده است، شما با خودتان احساس خودمانی بودن می‌کنید!! شما امروز باید توانایی‌های غیر عادی داشته باشید تا بتوانید فراتر از افق دید خود را ببینید و حرف‌هایی که زده می‌شود را به طور دقیق بفهمید. اما تنها دانستن حقیقیت کافی نیست، شما باید بهش عمل هم بکنید. به جای اینکه برای تجزیه و تحلیل کردن به عقب برگردید فقط به مقصد فکر کنید و بعد با کارهایی که انجام می‌دهید به دنبال هدفتان بروید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر:امروز از دیگران انتظار نداشته باشید تمام دستورات شما را اجرا کنند. حتی اگر فکر می‌کنید اگر دیگران را در پروژه تان درگیر کنید حس خوبی خواهید داشت، بهتر است که خودتان مسئولیت‌هایتان را به عهده بگیرید. تنهایی کار کردن شاید برای شما شرایط ایده آلی نباشد، اما بهتر از این است که با فرد ناخلفی شراکت کنید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: می‌توانید انجام دهید، اما هم اکنون این موضوع اهمیت بیشتری دارد. امروز در زمان حال حضور داشتن کار سختی است، برای اینکه شما به رفتارها و اعتقاداتی که پیش از این داشتید عادت کرده اید. در حالیکه گذشته تان را به منظور ساختن جایگاهی برای آینده ترک می‌کنید، نترس و جسور باشید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور:پیام‌های پیچیده‌ای که دریافت می‌کنید بیشتر تحریکتان می‌کند که وقتتان را داخل خانه بگذرانید، در حالی که در فکرتان در دور دست‌ها سیر می‌کنید. خوشبختانه امروز از طرف بهرام یعنی سیاره بختتان شور و انرژی زیادی را دریافت می‌کنید و تحریک می‌شوید از نظر احساسی به موضوعات مهمی‌‌نزدیک شوید که آزادی بیشتری که خواهانش هستید را برایتان به دنبال دارد.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر:شما امروز می‌خواهید مواظب تمام کسانی که می‌شناسید باشید، اما حقیقت این است که اگر این کار را بکنید دیگر نمی‌توانید به فکر خودتان باشید. فهمیدن اینکه رفتار احمقانه‌ای دارید سخت است، ولی وقتی هرچیزی که دارید را به دیگران می‌بخشید، لازم است که این موضوع را فهمید!! البته زیاد هم به خودتان سخت نگیرید، شما به زودی تعادل خود را باز می‌یابید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: مواظب حرف‌هایی که می‌زنید باشید!! برای اینکه شما می‌توانید الهام بخش دیگران برای فعالیت‌هایشان باشید. شاید شما نتوانید به راحتی افرادی که بهتان محق شده‌اند را مجاب کنید، چرا که شما اکثر اوقات سخت به نتیجه کاری که هنوز عینی و ملموس نیست فکر می‌کنید. سعی کنید به عقب برگشته و به اطرافیانتان اجازه نفس کشیدن و استراحت کردن بدهید. در این صورت قبل از اینکه مجبور به عقب نشینی شوید تمام برنامه‌هایتان به موقع اجرا می‌شود.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: امروز اهداف بلند مدت‌تان نسبت به همیشه برایتان اهمیت بیشتری پیدا کرده‌اند، اما لزومی‌ ندارد که آنها حتماً واقع بینانه باشند. این سخن در مورد یک برنامه یا کارهای معمولی در لیست فعالیت‌های روزانه تان صدق نمی‌کند. بلکه در مورد رویاهای خلاق و سازنده‌ای است که باعث می‌شوند شما فراتر از روزمرگی و مرزهای جهان واقعی حرکت کنید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شاید شما امروز چند راز مربوط به خود داشته باشید که حتی اگر وسوسه شدید بند را آب دهید! بهتر است آنها ا پیش خود نگه دارید. اول انگیزه خود برای فاش کردن رازهایتان را بررسی کنید؛ اگر شما می‌خواهید فقط به خاطر خالی کردن سفره دلتان این کار را بکنید، بهتر است اصلاً هیچ حرفی نزنید. اما اگر کسی خواست صادقانه به شما کمکی برساند وبه نفعتان کار کند، شاید، البته فقط شاید! این کار کار خوبی باشد.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: اگرچه شما فرد آینده نگری هستید، اما ظاهراً نمی‌توانید از وقت‌های آزاد خود استفاده کرده و به مسافرت یا پیک نیک بروید. شاید الان وقت این فرا رسیده که بفهمید دیگران می‌توانند برای مدتی بدون شما و به تنهایی خودشان از پس کارها بربیایند. حتی اگر برای این کار مجبور شوید با یکی از همکارانتان بحثی جدی داشته باشید، بدانید که اگر فقط یک بار بهشان بگویید که نیاز به استراحت دارید می‌توانید نظر موافق آنها را جلب کنید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند:الان زمانی جدی بودن است، البته این حرف لزوماً در مورد مسائل کاری نیست. شما احساس می‌کنید که وظایف زیادی دارید، در حالیکه احساسات و علایقتان شما را به سفری دور و دراز از عجایب می‌کشاند. فقط یادتان باشد که نتایجی که امروز شما بدانها دست یافته‌اید، لزوماً نتایج صحیحی نیستند. توجه کردن به جزئیات می‌تواند با جریانی آرام شما را برای چند هفته از برنامه‌تان جلوتر بیندازد


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 100 آبان 25  6:51 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولدفال روزانه - سه شنبه 25 آبان 1400
فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: احتمالا امروز می‌خواهید تا فرصت از دست نرفته به هدف بزنید، اما ممکن است قبل از اینکه به مقصودتان برسید از پا بیفتید. چند ساعت اول صبح را زیاد کار نکنید، برای اینکه ممکن است همین چند ساعت انرژی تان تحلیل رود. بهترین کار این است که آهسته و پیوسته حرکت کنید، حتی اگر باز هم خسته شدید، تا بعد از ظهر احتمالاً موج تازه‌ای از انرژی وارد زندگی تان می‌شود.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: هم اکنون که شما احساس خیلی خوبی دارید، حتی اگر حرکتی رو به جلو نداشته باشید، باز هم قادر نخواهید بود دست از کار کردن بردارید. تلاش‌های شما برای اینکه دیگران را سر جای خود نگه دارید دیگر مثمرثمر واقع نخواهد شد. درنهایت همه انسانها می‌خواهند چیزهای جدید را تجربه کنند، پس مانع پیشرفت خود و دیگران نشوید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: شما فکر می‌کنید که دیگر وقتی برایتان باقی نمانده است، اما هنوز کارهای خیلی زیادی دارید که انجام نداده‌اید. اما این قضیه در مورد کارهایی که تمام کرده‌اید صدق نمی‌کند، بلکه در مورد کارهایی است که تازه شروع کرده‌اید و یا قرار است انجامشان دهید. از نگاه کردن به گذشته بپرهیزید؛ شما الان نمی‌توانید گذشته را تغییر دهید. در عوض به دور و بر خود و زمان حال توجه کنید. از همین امروز کار شما شروع می‌شود

فال روزانه تیر

فال روز متولدین مرداد: شما امروز خیلی عجیب شده‌اید! هرچقدر کمه روز جلو می‌رود شما کمتر به دنبال تفریح و لذت بردن می‌روید. امروز شاید ابتدا خیلی فعال و پرانرژی ظاهر شوید، اما بهتر است کمی‌از فعالیت‌تان کم کنید، بدین وسیله می‌توانید بخشی از انرژی تان را برای وقتی که می‌خواهید تفریح کنید ذخیره نمایید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین شهریور: شما معمولاً تنها کسی هستید که که از افراد دیگر پشتیبانی می‌کنید و وقتی آنها از انجام دادن مسئولیت‌هایشان اجتناب می‌کنند ازشان حمایت می‌کنید. اما امروز اینگونه نیستید. اجازه ندهید افراد دیگر به احساساتتان بی توجهی کنند. شما دوست دارید هر چیزی که در دسترستان هست را درست کنید، اما این بدین معنی نیست که همیشه نقش سیندرلای حاضر به خدمت را بازی می‌کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین مهر: شما نمی‌توانید خیلی راحت از کنار اتفاقات مهمی ‌که پیرامونتان رخ داده بی تفاوت گذشته و آنها را فراموش کنید. حتی اگر دوست نداشته باشید، دیگران این نگرش شما را تحسین کرده و می‌خواهند نقش مهم رهبری را به شما بدهند. حتی اگر نمی‌دانید چه کاری باید بکنید، سعی نکنید از این مسئولیت شانه خالی کنید. وقتی که زمان نشان دادن شایستگی فرا رسید، توانایی کافی را به دست خواهید آورد.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین آبان: امروز آخرین روزی است که عطارد در نشانه شما حضور دارد، بنابراین قبل از اینکه خواسته‌هایتان در محل کار را سرکوب کنید، حمله شدیدی از آدرنالین را حس خواهید کرد. قبلا اتفاقات زیادی رخ داده بود و حالا شما اصلاً وقتی برای تلف کردن ندارید. تا جایی که می‌توانید پر جنب و جوش باشید؛ بعدا برای استراحت و خیال پردازی کردن وقت خواهید داشت.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آذر:شما امروز می‌توانید به درستی دیوارهایی که افراد دیگر دور خودشان کشیده‌اند را ببینید و آنها هرقدر که بیشتر این موضوع را انکار می‌کنند، صحت آن برایشان روشن تر می‌شود. لازم است که نسبت به اهدافتان هوشیارتر باشید، برای اینکه ممکن است به نتیجه دلخواه خود نرسید. هم اکنون بهتر است که با احتیاط و آرام قدم بردارید. اگر یک قدم به جلو بردارید بهتر از این است که یکدفه و خیلی زود به جلو خیز بردارید!!

فال روزانه آذر

فال روز متولدین دی: امروز شاید کمی‌ عصبانی بشوید، برای اینکه اوضاع در حال تغییر کردن است و شما نمی‌توانید تا موقعی که این تغییرات در دسترستان است آنها را به چنگ آورید. اگر یک نفر ازتان حمایت کند یا حتی عاشقتان باشد، تبلی و سستی‌های شما گل می‌کند! به جای اینکه سعی کنید اوضاع را همین طوری ثابت نگه دارید، از توقعات گذشته خود دست برداشته و بعد ببینید چه اتفاقی برایتان می‌افتد.

فال روزانه دی

فال روز متولدین بهمن: امروز به جای اینکه در تمام روز به افراد دیگر خدمت کنید، بیشتر به خودتان توجه کنید. متاسفانه این نظریه "همه چیز می‌گذرد!" زیاد دوام نخواهد داشت و اتفاقاتی رخ می‌دهد که نیاز به توجه شما دارد. اول از وقت‌های اضافی خود نهایت لذت را ببرید و بعد به سراغ کارهای مهم تر بروید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین اسفند: ابتدا شما به کارهایی که باید در خانه انجام دهید فکر می‌کنید. اما افکار شما در معرض اتهام قرار می‌گیرد و شما مجبورید به آنها بها بدهید. قبل ازاینکه بتوانید شرایط و موقعیت‌های را تغییر دهید، راه حل جدیدی دریافت خواهید کرد که شما را برای قدم بعدی‌تان آماده می‌گرداند. آرام حرکت کردن عاقلانه است، برای اینکه این روزها کمکتان می‌کند به هدفتان برسید.

فال روزانه اسفند

فال روزمتولدین فروردین: شما می‌توانید امروز مطمئن تر از همیشه باشید و این احساس به شما قدرت و توان لازم برای رویارویی با مسائل را می‌دهد. تغییرات ناگهانی که امروز احساس می‌کنید به خاطر این است که سیاره حاکم شما بهرام با پلوتون در یک ردیف قرار گرفته‌اند. حتی آنهایی که شما را می‌شناسند ممکن است از این تغییر شما شگفت زده شوند و متعجب شوند چرا که قبل از اینکه دست به کاری بزنید به احساسات دیگران توجه نمی‌کنید و می‌خواهید خودتان تصمیم گرفته و مقتدر باشید. به این تمایل خود آگاه باشید چرا که می‌تواند امکان رفتارهای ناخودآگاه را در شما کاهش دهد. سعی کنید به جای اینکه فقط به منافع خود فکر کنید به منافع دیگران نیز توجه کرده و سعی


 
نظرات شما ()
 
   1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
دوشنبه 100 آذر 8
امروز:   489 بازدید
دیروز:   1632  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
دیار عاشقان
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
خورشید تابنده عشق
EMOZIONANTE
اگه باحالی بیاتو
Smile of dream

نظرمن
عاشق آسمونی
آخرالزمان و منتظران ظهور
***جزین***
لحظه های آبی
عصر پادشاهان
Different.fdan
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
د نـیـــای جـــوانـی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل
اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com