سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
[پیمان] دوستی را نگه دار، گرچه دیگری آن را نگه ندارد . [امام علی علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 100 فروردین 9  3:56 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - دوشنبه 09 فروردین 1400

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: شما امروز چاشنی یک بمب هستید چرا که ماه در نشان مستبد شما قرار گرفته و ممکن است به طور غیرعمد یک موقعیت ناخوشایند را به یک موقعیت کاملا بدتر تبدیل سازد. خوشبختانه کمی خودآگاهی داشتن اکنون تاثیر زیادی خواهد داشت و شما را قادر خواهد ساخت که به خاطر چیزی که زیاد مهم نیست عصبی نشوید و از این موقعیت ها اجتناب کنید. اگر در موقعیتی قرار گرفتید که باید آنچه را که احساس می کنید بیان کنید حداقل دیگران را به خاطر مشکلات اخیرتان مقصر ندانید و آنها را سرزنش نکنید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: با وجود اینکه شما با شخصی سرو کار دارید که برنامه های بلندمدت اش در تضاد با عقاید شماست امروز قادر هستید مسائل را از منظری نسبتا روشن تر ببینید. به جای اینکه اجازه دهید تا ناامیدی و یاس تبدیل به یک معامله ناخوشایند شود می فهمید که این گرفتاری های اخیر سرانجام خوبه خود حل خواهد شد. طبیعتا شما باید با خودتان رو راست بمانید اما متکی بودن به توانایی های درونی باعث می شود در مقابل ناملایمات زندگی صبور بمانید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: درگیری و ستیز سختی که قبلا برای تان بوجود آمده بود اکنون عواقب خود را نشان خواهد داد. ممکن است احساس کنید که شخصی درست در مقابل شما کارهای مخفیانه ای انجام می دهد با این حال هیچ کس متوجه آن نمی شود و آشکارا چیزی نمی گوید. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که تا می توانید خوش بین باشید حتی اگر احساسات تان مدام در نوسان باشند. شما توانایی ذاتی دارید که از گفتگویی که هیچ نفعی برای تان ندارد و فقط باعث آزار شما می شود فرار کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: بعضی اوقات تمایل ذاتی شما برای اینکه خودتان را کنترل کنید و احساسات ناخوشایند خود را بیان نکنید خیلی سخت است و نشان ندادن افکار منفی همیشه کار مناسبی است. اما بعضی اوقات شما براحتی آن را پس می گیرید و منجر به رفتار انفعالی- پرخاشگرانه می شود. امروز سرکوب کردن احساسات تان باعث قوت گرفتن آنها شده و اگر احساسات خود را نشان ندهید تبدیل به یک انفجار عاطفی خواهد شد.تمرین کنید تا تبدیل به یک مشاهده کننده شوید. تغییرات درونی خود را انکار نکنید. در عوض؛ زمانیکه به چیزی پی بردید آن را با دیگران در میان بگذارید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: از دید شما وضعیت دشوار اخیر ربطی به شما ندارد. به هر حال از دید عوالم کیهانی هر کسی می تواند نقش شما را در این دنیا بازی کند. با وجود اینکه شما خالق این نمایشنامه هستید بازیگران در کار با شما احساس نارضایتی می کنند.اما حتی اگر آنها امروز بدخلق و ناراحت باشند باز هم باعث می شوند تا شما در مرکز توجه قرار بگیرید. برعهده گرفتن مسئولیت باعث می شود تا احساسات ناآرام و دمدمی مزاج خود را تا حدی آرام کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: ممکن است امروز در محل کارتان شخصی زیاد با شما خوب رفتار نکند اما با این حال روز خوبی است و شما انرژی زیادی دارید که کارهایتان را به خوبی انجام دهید. نیازی نیست که یک جاسوس باشید. حقیقت سرانجام آشکارخواهد شد خواه شما در پی آن باشید یا نه! اما اگر تصمیم داشته باشید که بوسیله آشکار کردن رفتار نامناسب شخصی به پیشرفت این جریان کمک کنید این جریان را بهانه ای برای توجیه اشتباهات تان در کارها قرار ندهید. به هر حال کلمات درست موثر و التیام بخش هستند.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: هر چقدر امروز کسی با شما بهتر رفتار کند احساس ناامیدی و ناامنی شما هم بیشتر خواهد شد. اگر فکر می کنید دیگران در پیشرفت شما دخالت می کنند به غریزه تان اعتماد کنید. اما اکنون با یک با یک دشمن فرضی جنگ نکنید؛ به حریف خیالی مشت زدن سیاست موثری نخواهد بود. قبل از اینکه حرکت بعدی را آغاز کنید صبر کنید تا اطلاعات تان کامل شود.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: کار کردن امروز کاری بس پیچیده است چرا که شما آرزو می کنید کاش از شر کارهای تکراری روزمره خلاص می شدید و به کار دیگری می پرداختید. احساسات قدرتمندی در زیر سطوح ظاهری وجودتان  کمین کرده اند و شما از این می ترسید که آنها روزی حالت انفجار پیدا کنند و به ضمیر هوشیار شما بیایندو دیگران بتوانند آسیب پذیری و بی تجربگی شما را ببینند. دو سیاره حاکم شما یعنی مریخ و پلوتون آماده اند که با آن بجنگند مگر اینکه شما به قدر کافی قوی باشید تا به جای تمرکز روی تاریکی ها به روشنایی ها فکر کنید. در این روزها شما بهتر است که تونلی در این تاریکی ها ایجاد کرده و بعد از آن سختی ها تمام خواهند شد.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: اگر به خاطر شرایط دشوار امروز نبود شما به خوبی از عهده کارهایتان برمی آمدید. کسانی که در دور و بر شما هستند منصفانه رفتار نمی کنند و به نظر می رسد مانند ابرهای تیره در اطراف شما شناورند تا فقط روز تفریح شما را خراب کنند. شما می توانید اجازه دهید ترس بر اعمال تان حکومت کند . از منفی بافی دوری کنید تا تاثیری بر زندگی تان نگذارد. شاید بتوانید مستقیما با مشکل خود روبرو شوید. هر گفتگویی را که می خواهید شروع کنید ابتدا از درستی آن مطمئن شوید چرا که شاید این گفتگو تاثیر بسیار مهمی بر زندگی شما بگذارد.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: امروز پلوتون ظالم و بی رحم در نشان شما با مریخ حساس در جنگ است و روی زندگی شخصی شما تاثیر بسیار عمیقی خواهد گذاشت. ممکن است شما تصمیم استواری داشته باشید که باعث شود حتی به شرایط و دور و بر خودتان هم توجه زیادی نکنید. اما کمبود آگاهی از خودتان اکنون می تواند تاثیر منفی شدیدی روی زندگی تان داشته باشد. به ارزش های خود پایبند باشید تا از نظر روحی سلامت بمانید اما تنها اگر به تفاوتی با دیگران دارید آگاه باشید می توانید موفق باشید. مقابله شاید در این مرحله بدرد بخورد اما توافق کلید کار شماست.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن:اکنون نیازی نیست که به سمت کارهای خود هجوم ببرید و بخواهید با عجله کارها را انجام دهید، به خاطراینکه زمان کافی برای انجام آنها خواهید داشت. واگرچه شما چیزهای مفیدی برای یادگیری دارید، وسوسه کننده است که  آسان ترین راه را انتخاب کنید. درباره تصمیماتی که باید بگیرید به مقدار کافی فکر کنید. به خاطر اینکه نتیجه کارهای شما بیشتر از آنچه که شما فکر می کنید روی شما تاثیر خواهد داشت.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: ممکن است این روزها از آشفتگی که به آن دچار شده اید احساس ناراحتی کنید، و به نظرتان هم می رسد که هیچ چیز نمی تواند آشفتگی و تلاطم درونی شما را حل کند. شاید بهتر است که افکار خود را آزاد کنید و به جای اینکه بخواهید مدام شرایط را کنترل کنید اجازه دهید امواج منفی خود به خود بگذرند و شماآرام شوید. وقتی که شما مراقب تعادل شخصیتی خود باشید پریشانی و آشفتگی های روحی تان ناپدید خواهد شد. سعی نکنید همه شرایط را تحت کنترل خود درآورید آنها را رها کنید. رفتار معقول شما به قدر کافی دوام خواهد آورد و دیگران از رهبری شایسته شما نهایت استفاده می کنند.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 100 فروردین 8  5:12 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - یکشنبه 08 فروردین 1400

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین:ممکن است امروز احساس متضادی داشته باشید چرا که احساس می‌کنید حجم زیادی از شلوغی و همهمه در اطراف تان آغاز و ناگهان محو می‌شود. شما از اینکه در کارتان وقفه ایجاد شده همزمان احساس خشنودی و ناراحتی می‌کنید. اما نگران نباشید؛ انرژی بالای شما هنوز همین دور و اطراف است. ضمنا از این فرصت استفاده کنید و خود را شارژ کرده و انرژی خود را افزایش دهید. در روزهایی که پیش رو دارید این انرژی احیا شده بدردتان خواهد خورد.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: به جای اینکه مدام از این شاخه به آن شاخه پریده و هر کدام از وظایف خود را ناتمام و بسرعت انجام دهید آنها را به وقت دیگری موکول کنید. این تصمیم شماست که یک معتاد به تلویزیون باشید یا اینکه برای خود خلوتی پیدا کنید و درباره زندگی تان بیندیشید. شاید به نظر دیگران تنبل و بی تحرک برسید؛ اما به خاطر این است که آنها شما را درک نمی‌کنند. عطارد منطقی با سیاره حاکم شما ونوس متصل شده است وبه شما اجازه می‌دهد که به جای اینکه فقط صحبت کنید به خودتان خوش بگذرانید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: شما می‌توانید در رابطه با آن چیزهایی که می‌خواهید بسیار مصمم و قاطع باشید همچنانکه سیاره حاکم شما با ونوس سیاره امیال و آرزوها در یک جهت قرار گرفته‌اند. بعضی اوقات شما بسیار مایلید که افکارتان را تغییر دهید و دوست دارید که از فرصت‌هایی که شرایط برای تان مهیا می‌کنند نهایت استفاده را ببرید. بنابراین سرسختی هایی که شما را به جایی نمی‌رسانند را از وجودتان پاک کنید و انعطاف پذیر باشید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: شما دوست دارید که امروز وقت تان را با دوستان و اعضای خانواده تان بگذرانید تا در رابطه با رویاهای خود و چیزهایی که در زندگی می‌خواهید با آنها صحبت کنید. بیان کردن دیدگاه تان راجع به زندگی فقط صحبت درباره رویاها و تصورات آن نیست. این یک حالت کاملا واقعی از سهیم کردن رویاها با دیگران است که بدون قضاوت انجام می‌گیرد و به شما یادآوری می‌کند که در حقیقت مهمترین مسئله در زندگی تان چیست و چه چیزی در اولویت قرار دارد.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: احتمالا امروز با خودتان در کشمکش و ستیز هستید چرا که ممکن است خودانگیختگی شما بوسیله وظایف قبلی تان تحت تاثیر قرار گرفته باشد و برایتان فضای کمتری نسبت به آنچه آرزو می‌کردید در اختیارتان قرار دهد. شما درباره کاری که باید انجام دهید هیچ گونه شک و تردیدی ندارید. حتی اگر به طور خلاصه از بعضی مسئولیت های خود طفره بروید. عملگرا بودن درست ترین کاری است که می‌توانید اکنون انجام دهید و فرصت بیشتری خواهی داشت که بعدها بیشتر به آن بپردازید

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما امروز کارهایتان را تمام و کمال انجام داده اید چرا که بلاخره به مرحله ای رسیده اید که مقاوم و استوار باشید. به حرف دیگری گوش ندهید که شما را تشویق می‌کند تا سریع تر کار کنید؛ شما معمولا کاری را انجام می‌دهید که می‌دانید بهره وری و کارایی شما را بالا می‌برد. خوشبختانه شما می‌توانید با قدرت از خودتان دفاع کنید چرا که امروز سیاره حاکم شما با ونوس دوست داشتنی بهم پیوسته اند. اخیرا برای تان آسان تر شده است که بدون اینکه شخص دیگری را ناراحت کنید کاری را انجام دهید که به نفع تان است و برای آن ایستادگی کنید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: یک رابطه نزدیک و صمیمی ممکن است این روزها شدیدتر و مشتاقانه تر شود. خوشبختانه عطارد پیغام دهنده با ونوس دوست داشتنی سیاره حاکم شما در ارتباط است و به شما با کلماتی که نیاز دارید تا خودتان را توصیف کنید به شما نیرو می‌دهد. اما حتی با کمک این پیغام دهنده آسمانی ممکن است لازم باشد که بعضی چیزها بیان شود به خاطر اینکه ونوس هنوز در حال سقوط است. البته این مسئله زیاد مهم نیست؛ امروز هیچ میانبری وجود ندارد که برای سریع تر رسیدن شما به هدف یاری تان کند.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: ممکن است دیگران امروز روی اعصاب شما باشند فقط به خاطر اینکه آنها آشفتگی نظرات و عقاید شما را درک نمی‌کنند. اما شما می‌خواهید که آنها را ببخشید؛ ‌به خاطر اینکه می‌توانید ببینید که هر چه در توان دارید برای درک آنها انجام می‌دهید. اما شما همچنین می‌خواهید که آنها را بیدارکنید. با وجود اینکه شاید این مشکل دیگری باشد اما در حقیقت مربوط به شما هم می‌شود. شاید این زمان از آن مواقعی باشد که شما باید به خاطر احساسات تان مسئولیت‌هایی را قبول کنید و فقط پیش بروید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: گیر کردن در جزییات ممکن است شما را آزار دهد به خاطر اینکه شما معمولا ترجیح می‌دهید که روی مسائل کلی و بزرگ تمرکز کنید. با این وجود ممکن است با مسئله مهم و ضروری مواجه شوید که به مسائل اساسی بازگردید همچنانکه از یک موضوع حساس در یک روز شلوغ وپرکار پیروز بیرون آمده اید. در نهایت شما می‌خواهید که از زندگی لذت ببرید بنابراین یک تعادل سالم بین جاه طلبی ها و افکار ماجراجویانه خود ایجاد کنید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: اگر شما کارتان را زمانیکه باید ؛ انجام داده اید حالا وقت آن است که تفریح کنید؛ ممکن است دیگران به شما حسادت کنند به خاطر اینکه آنها هنوز کارهای ناتمامی‌دارند که وقتی برای تفریح و بازی برایشان نمی‌گذارد. با این حال شما زیاد سرحال نیستید و امروز می‌توانید کاری را که قبلا باید به اتمام می‌رساندید را انجام دهید. بیشتر از توان تان مسئولیت قبول نکنید؛ بهتر است تا جاییکه می‌توانید به خودتان خوش بگذرانید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: در خانه کارهای زیادی دارید که ملزم به انجام آنها هستید اما علاقه ای به شروع کار ندارید. اما شما می‌دانید که این تنبلی تمام چیزهایی که امروز می‌خواهید به آنها برسید را به تعویق می‌اندازد. حتی اگر باید به این تنبلی خود غلبه کنید مسئولیت‌هایی را که در خانه دارید را به جای به تاخیر انداختن انجام دهید و به جای اینکه فقط درباره وظایف تان صحبت کنید آنها را انجام دهید. آغاز کردن کار آسان نیست اما زمانیکه کار را شروع کردید احساس خوب و مثبتی در رابطه با خودتان خواهید داشت.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: اگر برای آخر هفته تان برنامه ریزی کرده اید نمی‌خواهید آنها را تا زمان بعمل رساندن تغییر دهید. با وجود اینکه این می‌تواند به نفع شما باشد و به شما کمک کند تا موثرتر باشید اما اگر شرایط تغییر کند اضطراب تمام وجود شما را دربرمی‌گیرد. بی میلی شما برای حساس بودن در رابطه با آنچه که دیگران نیاز دارند ممکن است امروز به ضررتان تمام شود. کی انعطاف پذیری ممکن است در یک موقعیت حساس و پیچیده بدردتان بخورد. این فرصت را از دست ندهید؛ امروز برای شما کاملا آسان است که یک قهرمان باشید.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفته بیتوته, فال و طالع بینی, فال هفته بعد

طالع بینی هفتگی 

 

فال هفته (7 فروردین تا 13 فروردین 1400)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

فال هفته متولدین فروردین

به احتمال زیاد این هفته زمان مهمی برای رشد و موفقیت خواهد بود. با این حال ، ممکن است در عشق و رابطه با چالش هایی روبرو شوید ، بنابراین سعی کنید اوقات با کیفیت را در کنار هم بگذرانید. سوء ارتباط در یک رابطه عاشقانه ممکن است استرس شما را ایجاد کند. علاوه بر این ، به شما توصیه می شود برای این هفته برنامه مناسبی در رابطه با پول و امور مالی داشته باشید. احتمال هزینه های برنامه ریزی نشده وجود دارد که ممکن است به شما فشار مالی وارد کند. فقط درصورتی که برنامه ای کاملاً آماده برای هزینه های این هفته داشته باشید ، می توانید پس انداز کنید. علاوه بر این ، در این هفته باید مراقب سلامتی و رژیم خود باشید. ممکن است در این هفته موارد سلامتی وجود داشته باشد ، سعی کنید ایمنی خود را تقویت کنید و از استرس جلوگیری کنید. علاوه بر این ، احتمال مسافرت در مسافت کوتاه مربوط به کار وجود دارد. ارتباطات و ایمیل ممکن است نقش مهمی در محل کار داشته باشد. ممکن است معامله جدیدی در رابطه با تجارت خود به دست آورید که سود مالی شما را به همراه داشته باشد. اگرچه ، شما باید یک برنامه قبلی در رابطه با کار و خانواده خود داشته باشید تا بتوانید هم در مکان اوقات با کیفیت بگذرانید و هم در این هفته از همراهی دوستان خود لذت ببرید. به طور کلی ، این هفته برای شما مثبت خواهد بود.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

این هفته احتمالاً برای شما مهم خواهد بود. ممکن است در این هفته مشغول باشید. از این رو ، سعی کنید کارهای خود را از قبل برنامه ریزی کنید تا کار خود را به موقع انجام دهید. ممکن است مجبور شوید کمی جلوتر حرکت کنید تا کارتان تمام شود ، اما ارزشش را خواهد داشت. همچنین ، این هفته از نظر مالی احتمالاً خوب خواهد بود. با این حال ، هنگام سرمایه گذاری پول در زمین یا ملک ، باید مراقب باشید. سرمایه گذاری های گذشته شما ممکن است بازده خوبی داشته باشد. علاوه بر این ، این مرحله ممکن است زمان مناسبی برای خودسازی و ارزیابی خود باشد. به شما توصیه می شود برای رسیدن به آرامش و نتیجه مورد انتظار در یک حلقه مثبت باشید. رویکرد عملی ممکن است در مطالعه شما کمک کند. با این حال از پرخاشگری بپرهیزید و در مورد هیچ چیز عکس العمل بیش از حد نشان ندهید ممکن است ناگهان در محل کار مشاجره ای ایجاد شود که می تواند استرس شما را افزایش دهد. یک توصیه ، سعی کنید از ارسال نامه یا پیام با عجله خودداری کنید ، زیرا احتمال ارتباط نادرست وجود دارد. علاوه بر این ، ممکن است در روابط خود با چالش هایی روبرو شوید. احتمال اختلاف ناگهانی در زندگی زناشویی وجود دارد یا رفتار پرخاشگرانه شما یا همسرتان ممکن است استرس ایجاد کند.

 

فال هفته متولدین خرداد

این هفته ممکن است تغییرات مثبت بسیاری در زندگی شما به وجود آورد. اگر مجرد هستید ، پس ممکن است با نیمه گمشده خود ملاقات کنید. اما به شما هم توصیه می شود که در حد آنها بمانید و خود را فریب ندهید. این هفته ممکن است در جبهه داخلی چند شگفتی داشته باشید. فرزندان احتمالاً باعث افتخار والدین و خانواده خود می شوند. آنها ممکن است برای خانواده هایشان شهرت بیاورند. آنها به احتمال زیاد در فعالیتهای دانشگاهی ، ورزشی یا برنامه های درسی خوب عمل می کنند. والدین باید آنها را تشویق کنند و وقت بیشتری را با آنها بگذرانند. دیدارهای خانوادگی نیز روی کارت ها است. یک رویکرد جدید ممکن است شغل جدیدی متناسب با سبک کار شما ایجاد کند. متخصصان حقوقی ممکن است در این هفته فرصت های زیادی برای نشان دادن مهارت های سخنرانی خود پیدا کنند. با این حال ، آنها باید تلاش خود را برای بهبود چشم اندازهای خود در این هفته انجام دهند. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارند احتمالاً به سمت اهداف خود پیش می روند. به طور کلی ، این هفته احتمالاً با یک یادداشت مثبت به پایان می رسد.

 

فال هفته متولدین تیر

در این هفته احتمالاً موقعیت های سیاره ای به نفع شما خواهد بود. سیارات ممکن است به شما کمک کنند تا در حرفه خود عملکرد خوبی داشته باشید اما احتمال عدم اطمینان وجود دارد. ممکن است با موانعی روبرو شوید که امکان پیشرفت مطلوب را به شما نمی دهد. حجم کار احتمالاً در این دوره افزایش می یابد. با این حال ، ممکن است لحظات شگفت انگیزی را در کنار همسر خود لذت ببرید اما قسمت میانی این هفته حساس خواهد بود. علاوه بر این ، این مرحله می تواند معادلات رابطه شما را تغییر دهد. درآمد شما ممکن است خوب باقی بماند اما مراحل خاصی در این هفته وجود دارد که ممکن است به نظم شدید مالی نیاز داشته باشد. علاوه بر این ، این هفته احتمالاً زمان خوبی برای تمرکز شما در مطالعه و انجام نتایج خوب در امتحانات خواهد بود. هیچ مسئله اساسی سلامتی برای شما پیش بینی نشده است. به دلیل تأثیرات مطلوب سیاره ای ، شما ممکن است در این هفته زندگی سالمی داشته باشید.

 

فال هفته متولدین مرداد

این هفته ممکن است شما را از اهمیت برنامه ریزی و یک رویکرد روشمند برای کار آگاه کند. ممکن است از شما خواسته شود ابتکار عمل را بپذیرید و بی باک باشید و با موانعی که پیش روی شماست ، اوج بگیرید. علاوه بر این ، احتمال برخی مشکلات در زندگی شخصی و روابط شما وجود دارد. ممکن است این تأثیر را داشته باشد که در طولانی مدت بر روی رابطه شما تأثیر بگذارد. افراد حرفه ای باید کار خود را با مشورت دقیق برنامه ریزی کرده و بر اساس آن کار کنند. هنگام برنامه ریزی امور مالی ، اولویت های خود را در مورد نیازهای پولی مشخص کنید و به اندازه کافی برای شرایط اضطراری پیش بینی کنید. شما باید در حین هزینه تبعیض لازم را انجام دهید. خیلی به دیگران اعتماد نکنید ، در غیر این صورت ممکن است گیج شوید. یادگیری مهارت های جدید احتمالاً شما را در مسیر موفقیت در تحصیل قرار می دهد.

 

فال هفته متولدین شهریور

این هفته ممکن است با پاداش های مالی سخت کوشی که احتمالاً نگران آن بوده اید آغاز شود. ممکن است در میان برخی چالش های سخت با فرصت های بسیار خوبی برای پیشرفت در حرفه خود روبرو شوید. با این حال ، به هیچ وجه متعهد نشوید. ممکن است تأخیرها و ناراحتی های ناامیدکننده ای وجود داشته باشد اما در نهایت ، ممکن است موفقیت کسب کنید. تجار ممکن است در این هفته موفقیت مطلوبی کسب نکنند. تأثیرات شدید سیاره ای ممکن است فرصت های خوبی برای کسب درآمد داشته باشد. از این رو ، این هفته ممکن است یک دوره قدرت و از نظر اقتصادی مفید باشد. با این حال ، روابط شما ممکن است به یک وجه ناخوشایند برخورد کند زیرا برخی از مسائل جدی ممکن است در یک رابطه بسیار نزدیک ایجاد شود. با این وجود ، در قسمت آخر این هفته ، امور مربوط به عشق و رابطه بهبود می یابند. همچنین ممکن است بتوانید دانش و مهارت خود را ارتقا دهید و با شرکت در فعالیت های فرهنگی و سایر فعالیت ها پیشرفت خوبی داشته باشید. احتمال بروز مشکلات هضم وجود دارد ، با این حال می توانید انتظار داشته باشید که با پیشرفت هفته شادابی خود را بازیابید. به طور کلی ، این هفته احتمالاً نتایج متوسطی برای شما به همراه خواهد داشت.

 

فال هفته بیتوته, فال و طالع بینی, فال هفته بعد

فال هفته

 

فال هفته متولدین مهر

هفته احتمالاً نتایج متفاوتی را برای شما به همراه خواهد داشت. شما ممکن است برای شروع کار در زمینه شغلی و راه های جدید برای کسب درآمد ، چیز جدیدی را برنامه ریزی کنید. ستاره ها ممکن است به نفع شما باشند. احتمالاً از اواسط هفته در کار خود پیشرفت خواهید کرد. همچنین ممکن است از بزرگان خود بخاطر سخت کوشی و فداکاری خود قدردانی کنید. اگر به دنبال کار جدید هستید ، ممکن است زمان مناسب برای کار در رزومه خود باشد. به شما توصیه می شود نسبت به فعالیت های خود بیش از حد اعتماد به نفس نداشته باشید. همچنین اگر قصد دارید از معشوق خود خواستگاری کنید ، هفته نیز مساعد است. اگر قبلاً ازدواج کرده اید ، هفته برای یک گردش کوتاه مناسب است. این سفر ممکن است در آرامش و جوان سازی زندگی زناشویی به شما کمک کند. در مجموع ، این هفته احتمالاً تغییرات مثبتی در زندگی شما به وجود می آورد.

 

فال هفته متولدین آبان

ممکن است این هفته برای شما هیجان انگیز باشد. به احتمال زیاد در این هفته اشتیاق بیشتری خواهید داشت. همچنین ، ممکن است مهارتهای تصمیم گیری شما افزایش یابد. ممکن است اکنون احساس اعتماد به نفس کرده و تصمیمات مهمی برای زندگی خود بگیرید. اگر قصد تشکیل خانواده دارید ، هفته کاملاً از تصمیم شما حمایت می کند. باز هم ، این هفته ممکن است بر منافع شخصی و استقلال تأکید کند. علاوه بر این ، شانس زیادی وجود دارد که ممکن است شغل خود را تغییر دهید یا کار جدیدی را شروع کنید. به احتمال زیاد در تمام تلاش های خود تمرکز و دقت بیشتری خواهید داشت. اگر با شخصی رابطه متعهدانه ای دارید ، زمان مناسبی برای جدی گرفتن آن و تصمیم گیری مهم بر این اساس است. شریک زندگی شما نیز ممکن است با تصمیم شما موافقت کند و احساسی را که مدتهاست با آن شریک هستید با شما شریک شود. به طور کلی ، این هفته ممکن است برای شما مثبت باشد.

 

 

فال هفته متولدین آذر

طبق معمول این هفته چیزهای زیادی را در بشقاب خود دارید. سفر احتمالاً اتفاق مهمی در این هفته خواهد بود. احتمال سفرهای مذهبی یا تجاری وجود دارد. مورد اول ممکن است باعث آرامش خاطر شود و مورد دوم مسئولیت پذیر باشد و برای تجارت شما مفید باشد. در جبهه های کار ، هفته ممکن است به دلیل مسافرت های زیاد ، بازده کمتری داشته باشد. ممکن است وقت خود را صرف جلساتی کنید که ممکن است نتیجه مطلوبی نداشته باشد. در حالت ایده آل ، همه کارهای خود را در اولویت قرار دهید و زمان را بر اساس آن تنظیم کنید. اختلافات خانوادگی احتمالاً افزایش می یابد اما با پیشرفت هفته این روند نیز فروکش می کند. تنها توصیه این است که از هیچ زبان تندی استفاده نکنید. علاوه بر این ، ممکن است یکی از دوستان شما در این هفته از شما کمک بخواهد. شما ممکن است این هفته قصد داشته باشید که به خانه دوست خود بروید ، که ممکن است در آخرین لحظه به تعویق بیفتد. 

 

فال هفته متولدین دی

تغییرات مثبت در این هفته پیش بینی شده است. ممکن است در این هفته وقت خوبی برای استراحت و برنامه ریزی با معشوق خود باشد. با معشوق خود به مکانی آرام و زیبا سفر کنید. والدین و بزرگترهای خانواده ممکن است در این هفته از فرزندانشان خوشحال و سربلند باشند. آنها احتمالاً شهرت و نشاط را برای خانواده ها به ارمغان می آورند. همچنین ، ممکن است در جامعه به خوبی عمل کنید. ممکن است از سهم شما در جامعه قدردانی شود. علاوه بر این ، اگر به دنبال کار هستید ، در این هفته ممکن است پاسخ مثبت دریافت کنید. دانشجویانی که برای امتحانات یا مسابقات خود بسیار تلاش کرده اند ممکن است در این هفته پاداش مطلوبی دریافت کنند. علاوه بر این ، افراد ورزشی احتمالاً این هفته در مسابقات مربوطه عملکرد خوبی خواهند داشت. آنها ممکن است پرانرژی و پر از اشتیاق باشند. علاوه بر این ، از نظر مالی نیز هفته مطلوبی است.

 

فال هفته متولدین بهمن

در این هفته ممکن است شانس به نفع شما باشد. شما ممکن است در این هفته بتوانید مسائل خانوادگی را حل کنید و روابط خود را با اعضای خانواده قوی کنید. با این حال ، از بحث و جدال دوری کنید زیرا ممکن است باعث برخی مسائل شود. علاوه بر این ، سعی کنید با همسرتان پرخاشگر نباشید ، این ممکن است بر روابط شما تأثیر بگذارد. در این هفته احتمال بروز مشکلات بهداشتی مرتبط با پوست وجود دارد ، بنابراین مراقب باشید. شما احتمالاً در بازار سهام سرمایه گذاری خواهید کرد. کودکان قرار است در این هفته نقش مهمی را برای شما بازی کنند. حضور آنها شما را مثبت و خوشحال خواهد کرد. سعی کنید از کودکان بیاموزید و بگذارید همه چیز جریان داشته باشد. علاوه بر این ، هفته خوبی برای کسب و کار شما است. به دلیل حمل و نقل ونوس ، احتمال برگزاری جشن های کوچک با اعضای خانواده وجود دارد.

 

فال هفته متولدین اسفند

این هفته ممکن است در روابط زناشویی چالش هایی وجود داشته باشد. علاوه بر این ، ممکن است یک برنامه شلوغ یا مسئولیت کاری در قبال خانواده خود داشته باشید که به دلیل آن نتوانید مدتی را با همسرتان بگذرانید. سعی کنید رفتار فروتنانه ای داشته باشید و با همسرتان مودب باشید و اوقات با کیفیت را در کنار هم بگذرانید. علاوه بر این ، این هفته احتمال تغییر شغل وجود دارد. ممکن است در موارد حقوقی و مسائل مربوط به بهداشت هزینه مالی شود. همچنین ، دانش آموزان باید خود را با شرایط تغییر یافته سازگار کنند. به دلیل تغییر مکان ممکن است احساس ناراحتی کنید. پرخاشگری می تواند بر روی مطالعه و سلامتی شما نیز تأثیر بگذارد. سعی کنید چیزهای جدیدی را که پیش رو دارید بیاموزید. احتمال این وجود دارد که با افراد اشتباهی در ارتباط باشید ، بنابراین محتاط باشید و روی مطالعه خود تمرکز کنید.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 100 فروردین 7  7:51 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - شنبه 07 فروردین 1400

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: مهم نیست که شما چقدر در این روزها درگیر اهداف اجتماعی و یا کاری خود شده‌اید؛ باید برای مدتی این مسئولیت‌ها را کنار گذاشته و از کانون توجه دیگران خارج شوید چرا که ماه نو دوازدهمین خانه از "معنویت" شما را فعال می‌سازد. شما این روزها زیاد به موفقیت‌های ظاهری علاقمند نیستید. اجازه دهید تا شهود و بینش درونی‌تان با شما صحبت کند تا توجه‌تان را به خود جلب کرده و شما را به موفقیت‌های بیشتری برساند.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: توجه و تمرکز شما در روزهای آینده به سوی موضوع دیگری تغییر می‌یابد چرا که ماه نو وارد یازدهمین خانه از "آینده" شما می‌شود و شرایط کنونی محل کارتان را تغییر داده و استرس را از شما دور می‌سازد. این اتفاق به معنی این نیست که سیاست‌های کاری مهم نیستند؛ بلکه فقط این است که اهداف بلند مدت شما می‌تواند زندگی‌تان را به مقصد خاصی متمایل کند. نگران این نباشید که چه کار باید بکنید تا بتوانید به اهداف خود برسید. درعوض؛‌به دنبال راهی باشید که به زندگی‌تان معنا و مفهوم ببخشد.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز ماه نو وارد دهمین خانه از "مسیر شغلی" تان می‌شود و قادر خواهید بود که در کارهای حرفه‌ای خود عالی ظاهر شوید. دیگران اکنون شما را تحسین می‌کنند حتی اگر فکر می کنید شخص دیگری می تواند بسرعت زمام رهبری را از دست شما درآورد و خود این مسئولیت را بعهده بگیرد. وقت‌تان را برای فکر کردن تلف نکنید. فکرهایی از این قبیل که شما بهتر از هر کسی می‌توانید کار خود را انجام دهید. مقایسه مفید است؛ فقط کافی است استوار ظاهر شوید و تمام امکاناتی را که تا به حال بدست آورده بودید در این راه استفاده کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: درست است که اخیرا درگیر یک دشمنی سخت و سهمگین شده‌اید اما شما یک اسلحه پنهان دارید؛ می‌دانید آن چیست؟ آن تمایل شما برای ابراز احساسات‌تان است و اینکه به دیگران بگویید چه می‌خواهید. ممکن است دیگران از جسارت و شجاعت خاص شما سرگرم شوند همچنانکه شما با زیرکی بر شرایطی غلبه می‌کنید که در گذشته به نظر می‌رسید خارج از کنترل شما باشد. ماه نو در نهمین خانه از "ایده‌های بزرگ" شما قرار دارد اما درباره کارهایی که می خواهید انجام دهید فقط صحبت نکنید؛ آن را عملی کنید!

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: ماه نو امروز در هشتمین خانه از "روابط صمیمی" شما قرار گرفته است. شما دیگر نمی‌توانید در رابطه‌ای که همسرتان دیگر نمی‌تواند خودش را با شما تطابق دهد راضی باشید. وقتی که دیگر این رابطه برایتان مفهومی ندارد دیگر تصور و خیال ثمری نخواهد داشت. برای شما اکنون این قاعده مطرح است؛‌"همه یا هیچ"! می‌توانید با فهمیدن اینکه اجرای یک تعهد به‌ آن معنی که برای شماست برای دیگری آن طور نیست خودتان را دلگرم کنید؛‌اگر این گونه فکر کنید می‌توانید از افسردگی و ناامیدی اجتناب کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور:کارهای شما امروز تمام نمی‌شوند؛ در واقع در دنیا بیش از آنکه انسان بتواند کار برای انجام دادن وجود دارد. اما شما امروز مایل نیستید تا با یک پروژه بسیار بزرگ سرو کار داشته باشید. به هر حال تقسیم وظایف به معنی تقسیم پاداش و نظرات است. ماه نو در هفتمین خانه از "روابط" تان شما را تشویق می‌کند تا کمی بیشتر در رابطه با دیگران مسئولیت پذیر باشید. یک موافقت مالی دوجانبه می‌تواند احتمال موفقیت شما را افزایش بخشد.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: ممکن است در اوایل امروز بسیار خلاقانه عمل کنید و همچنانکه از انرژی تان کاسته می شود احساس ناامیدی کنید. اکنون که ماه نو وارد ششمین خانه از " کارهای روزمره " شما می‌شود وقت آن است که سرعت خود را در زندگی تغییر دهید. در این موقع است که باید بیشتر از قبل عملگرا باشید. فقط این کافی نیست که بتوانید در کاری ابتکار و نوآوری داشته باشید. بلکه باید کارتان مفید هم باشد. با این شتابی که امروز شما برای پرباربودن دارید سعی نکنید فقط کارتان را انجام دهید تا به اتمام برسد بلکه ارزش آن را هم درک کنید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: امروز تمایلات شما بوسیله ورود ماه به پنجمین خانه از "عشق" شما برانگیخته شده است. اما این اتفاق فقط در رابطه با عشق نمی‌افتد؛ بلکه شما راه‌های زیادی پیدا می کنید تا از اسرار دل‌تان سخن بگویید. به خودتان قول دهید که هرچه در دل دارید را بدون ترس از قضاوت دیگران و یا پاداش بگویید. این کار را فقط برای لذت خود انجام دهید و نه به هیچ دلیل دیگری!

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: ماه نو در چهارمین خانه از "اساس و بنیاد" شما قرار گرفته است اما با این حال برایتان زیاد راحت نیست که دوباره به تاریخ شخصی خود بپیوندید. شما ترجیح می دهید که در آینده به سهم خود برسید با این حال ممکن است شرایط بیشتر از آنکه شما می‌خواهید شما را معطل کند. بوسیله بیان کردن به دیگران درباره اینکه چه چیزی شما را هیجان‌زده می‌کند می‌توانید از تمایل به افکار تیره و منفی جلوگیری کنید. تمرکز داشتن مستلزم این است که واقعا اشتیاق داشته باشید تا موانع را از راه خود پس بزنید و هر موقع لازم شد عقب‌شینی کنید

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما امروز می‌توانید دقیقا همان حمایت و توجهی را که لازم داشتید از یکی از دوستان نزدیک خود و یا یکی از آشنایانتان دریافت کنید. چرا که ماه نو وارد سومین خانه از "ارتباطات" شما می‌شود و شما را تحریک می‌کند تا راهی برگزینید که از دیگران چیزهایی یاد بگیرید. همان مردمی که قبلا سر راه شما مانع ایجاد می‌کردند امروز تبدیل به یک معلم دلسوز می‌شوند. اما شما باید از آنها یکسان یاد بگیرید بدون اینکه آنها را برای خود یک مرشد و یا یک تکیه گاه کنید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: ممکن است امروز موعد پرداخت حقوق تان رسیده باشد و شما به دنبال آن باشید؛ یا اینکه موقع شارژ ماهیانه خدمات‌تان رسیده باشد. احتمالا شما مقداری پول پس انداز کرده‌اید اما شرایط اخیر اقتضا می‌کند که در راه رسیدن به آن چیزهایی که می‌خواهید صبور باشید . ماه نو احساسی در دومین خانه از "پول" شما قرار گرفته پس به غریزه‌تان اعتماد کنید و فرصتی که برای‌تان پیش می‌آید تا درآمدتان را افزایش دهید از دست ندهید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز در رابطه با ماه نو برج ماهی، چیز مشکوکی به نظر می‌رسد و آن این است که نام شما همه جا به چشم می‌خورد. تکروی از ایده‌های بزرگ شما نیست پس به جای اینکه به روش خودتان ریسک کنید بهتر است که بر طبق اصول پیش بروید. با این وجود شما اکنون باز هم احساس می‌کنید از دیگران کناره می‌گیرید. و این باعث می‌شود اوقات سختی را تجربه کنید. به جای اینکه صبر کنید تا ببینید عکس العمل دیگران چیست فقط کافی است آنچه را که احساس می‌کنید بیان کنید حتی اگر بعد از این کار در می‌روید تا زمانی را با خود تنها باشید!


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 100 فروردین 5  9:11 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - پنج شنبه 05 فروردین 1400

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فرودین: ذهن شما امروز ناآرام و بی تاب شده است، و نمی‌توانید به راحتی افکارتان را سازمان دهی کرده و به عمل تبدیل کنید. شما در حالیکه سعی می‌کنید که بفهمید چه مشکلی پیش آمده، شاید ناامید و مایوس هم بشوید. به جای اینکه به زور بخواهید اتفاقی بیفتد، فقط وقتی آرزوهایتان را ابراز می‌کنید، از این کار لذت ببرید. اگر صبر کرده و تماشا کنید این حس تا فردا شدیدتر خواهد شد.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبشهت: اگرچه شما الان در نظر افراد دیگر ظاهر آرام و ساکتی دارید، اما نمونه بسیار خوبی برای افراد دیگر هستید (در مورد اینکه چرا باید هنگام قضاوت کردن در مورد کتاب از روی جلد آن احتیاط کنند!). در زیر ظاهر آرام و متینتان شور و غوغایی برپا است و شما احتمالا سعی می‌کنید که آن را پنهان کرده و بروز ندهید. به جای تلاش برای فروخواباندن افکارتان، به خودتان قول دهید که ابدا هیچ کاری نکرده و فقط خودتان را با آنها سرگرم کنید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: سیاره بخت شما یعنی بهرام به برج ماه حمل و نیز به یازدهمین خانه شما یعنی خانه گروه‌ها و ارتباطات وارد می‌شود، و نیاز شما به برقراری ارتباط حتی در سطح‌های خیلی بالا بیشتر می‌شود. شما امروز به تفریح و سرگرمی‌نیاز دارید، اما باید به انرژی‌های خرج کرده خود توجه کنید، وگرنه زودتر از موقع انرژی تان تحلیل می‌رود. وقتی که شما روزی این چنین خوش و زیبا دارید، عقب نشینی کردن برایتان مشکل ساز می‌شود، اما باید بدانید که تا یکی دو روز دیگر شما مثل الان شاد و خوش خواهید بود.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: شما امروز تبدیل به یک آدم لجباز و خودسر شده اید؛ همه شرایط آمده است ولی شما خودتان را آماده نکرده اید. پس حتی اگر به اندازه تمام انسان‌های دیگر عجله دارید، بهتر است برای پیش بردن برنامه‌هایتان چند روزی صبر کنید. الان اصلا به فکر این نباشید که دیگران چه فکری می‌کنند، اعتماد کردن به غریزه خودتان هیچ مشکلی برایتان ایجاد نمی‌کند.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: شما خیلی دوست دارید که یک پروژه جدید را شروع کنید، اما امروز شما انقدر بی صبر و عجول هستید که امکان دارد یکی از تکه‌های اصلی پازل را گم کنید!! خوشبختانه صرف کردن تلاشی مضاعف برای برنامه ریزی کردن با چاشنی عجله کمتر و شکیبایی بیشتر، بین دردسر و موفقیت‌های کوچک تفاوت ایجاد می‌کند. شما ماجراجویی‌های بزرگی پیش رو دارید؛ پس اگر کارتان را با فکر کردن به مشکلات و سختی‌های کار آغاز نکنید، به نتیجه نخواهید رسید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما معمولا افکاری که در ذهنتان دارید را تجزیه و تحلیل نمی‌کنید، اما حالا شور و هیجان شما بیشتر از اینکه مفید باشد دردسرساز است. امروز شاید فراموش کنید که چگونگی واکنش دیگران نسبت به ایده‌های مهمتان را در نظر بگیرید. باوجود اینکه به احتمال زیاد به خاطر فشارهای عصبی بهتان خوش نخواهد گذشت، اما اظهارات صادقانه شما روند امور را خیلی سریع تر از انتظار شما پیش خواهد برد.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: شاید امروز تلاش کنید که خودتان رانگه دارید! اما قبل از اینکه به طور کامل ناامید شوید از تنهایی و خلوت خود بیرون خواهید آمد. وقتی که در طول روز امکان گفتگوهای فریبنده بر سر مسائل جذاب با آدم‌های متفاوت وجود دارد، تمرکز کردن بر روی کار برای انسان تبدیل به چالش می‌شود. شما باید بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید تا بتوانید ترکیب وسیعی از موضوعات متنوع را در بربگیرید. عجیب تر از همه اینکه وقتی بیشتر در دنیای اطرافتان درگیر می‌شوید، بهتر از قبل به همه کارهایتان می‌رسید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: امروز در حالیکه برای دلسوزی و غمخواری کردن به حال خودتان آرزوهایتان را متعادل می‌کنید (البته اگر همکارانتان کارشان را انجام ندهند)، از نظر عاطفی احساس ناهماهنگی می‌کنید. خود برتر و تکامل یافته شما دوست دارد دیگران را تشویق کند که تا جایی که از دستشان برمی‌آید با همدیگر همکاری کنند. اما شما راه‌های موثرتری برای انجام دادن یک وظیفه می‌بینید و می‌خواهید مثل یک فرمانده ارتش که انتظار دارد دستوراتش فی الفور اجرا شوند آن را با فریاد و داد زدن عنوان می‌کند عمل کنید!! یادتان باشد که شما نمی‌توانید بر افراد دیگر کنترل داشته باشید؛ اما امروز می‌توانید با تغییر دادن انتظارات‌تان به رضایت برسید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر:امروز شما به راه‌ها و روش‌های مختلفی می‌اندیشید که از کار کردن فرار کنید!! چرا که هنوز تب تعطیلات و روزهای بهاری شما را ول نکرده و ترجیح می‌دهید یا خارج از خانه تفریح کنید و یا با دوستانتان وقت گذرانی کنید!! اما فرار کردن از زیر بار مسئولیت‌ها در حالیکه احتمال انجام دادن کارهای غیر عقلانی دیگر را نیز در شما نشان می‌دهد، نتایج منفی نیز به همراه دارد. اما ذهن شما هنوز هم تمام وقت کار می‌کند و شما قادر هستید که روش‌هایتان را به راه و روشهای مناسب تر تبدیل کنید. از تلاش کردن نترسید؛ چون شما به احتمال زیاد به چیزهایی که می‌خواهید می‌رسید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما امروز به مشکل مهم و تامل برانگیزی برمی‌خورید که مجبور می‌شوید فعلا آرزوهای خود را در مقابل نیازتان به امنیت کنار بگذارید. و اگر شما اتفاقاتی که در زندگی تان می‌افتد را بیش از اندازه شخصی کنید، مشکلتان پیچیده تر می‌شود. اگر احساس می‌کنید که برای آزادی و استقلال خود برنامه ریزی کرده اید، ممکن است به طور ناخودآگاه عکس العملی نشان دهید که موقعیت‌تان را در محل کار به خطر اندازد. نیازی نیست به زور کارتان را جلو ببرید. فقط باید از چیزهایی که دارید استفاده کنید و تا موقعی که این طوفان فروننشته صبر کنید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: وقتی که همه چیز سرجای خود قرار گرفته و جفت و جور است روز نشاط انگیز و فرح بخشی می‌شود، بخصوص وقتی که شما می‌توانید در مدت زمانی کوتاه کارهای خیلی زیادی را انجام دهید. اما اکنون فعالیت‌های بیشتری را به برنامه تان اضافه نکنید، وگرنه با برنامه مغشوش و درهم برهمی مواجه می‌شوید که نمی‌دانید چه کارش کنید. پس حالا که در برنامه تان امکان تغییرات وجود دارد، انتخاب آگاهانه داشته باشید و با متنقل کردن یک یا دو قرار ملاقات به روز دیگر به دوستان خود نیز درس بدهید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: شما حتما باید تغییراتی که در حال مدیریت کردنشان هستید را ثابت و مشخص کنید- و این کار وظیفه بزرگ و عظیم شما می‌باشد. تلاش شما برای کندتر کردن روند امور احتمالا به ثمر نمی‌رسد، برای اینکه شما لزوما فراتر از خطوط زمانی عمومی‌که بر شما و تعداد زیادی از همکارانتان تاثیر می‌گذارند را تحت کنترل خود ندارید. عجیب اینکه اگر شما کمتر از دیگران توقع داشته باشید آنها بهتر کارشان را انجام می‌دهند.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 100 فروردین 4  9:27 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - چهارشنبه 04 فروردین 1400

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین:در تماس بودن با جنگجوی درونیتان بیش از اینکه فکرش را بکنید سخت و دشوار است. با وجود اینکه بعضی اوقات می‌دانید که باید چکار بکنید ممکن است در رابطه با خودتان احساس ناتوانی و درماندگی کنید. به جای اینکه به خود سخت بگیرید و مدام از خودتان انتقاد کرده و بدین ترتیب خود را دیوانه کنید آرام باشید و به خود قول بدهید که در رابطه با این بی‌ارادگی‌تان کاری انجام دهید. مطمئن باشید این بی‌هدفی مدت زیادی طول نخواهد کشید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: ممکن است دوستان‌تان امروز قصد داشته باشند که شما را تحریک و عصبانی کنند. اما شما واقعا نمی‌خواهید که حالت منفی خود را بیان کنید. به خاطر اینکه به غیر از اینکه شما را خسته کند سودی برای‌تان ندارد؛. یک رویکرد متفاوت ممکن است در رابطه با دیگران بدردتان بخورد. دیدن مسائل از نظر دیگران می‌تواند برای تغییر دید شما کافی باشد حتی اگر شما قبلا در مورد نظرات و موقعیت خودتان مطمئن بودید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: ممکن است امروز قادر نباشید که ذهن‌تان را سرو سامان دهید. یا اگر بتوانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما درست است آماده هستید تا تصمیم قبلی خود را دوباره بررسی کرده و مدت دیگری را به اندیشیدن درباره آن بپردازید. ممکن است شما از سرشت و طبیعت سازگار و مناسب خود خشنود باشید اما دیگران ممکن است این هوس شما را عاملی در تضاد با بهره‌وری بدانند. نگران نباشید که دیگران چه فکری می‌کنند. فقط به یاد داشته باشید که هر کس دیگری نیز می‌تواند افکار خود را تغییر دهد.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: امروز از شدت احساسات خود دوباره جوان شده‌اید مثل این است که آنها شما را در برابر منبع بی‌پایانی از انرژی قرار داده‌اند. اکنون شما تصمیم داراید به جای اینکه فقط درباره احساسات‌تان صحبت کنید کاری در رابطه با آن انجام دهید. اما در نظر داشته باشید وارد عمل شدن ممکن است مشکلاتی را به دنبال خود داشته باشد مخصوصا اگر شما قبل از اینکه درباره پی‌آمدهای آن فکر کنید دست به عمل بزنید. اگرچه طبیعت شما عمل‌گرا است رها کردن اوضاع می‌تواند تمرین خوبی برای جست و جوی شما باشد حتی اگر دیگران را کمی ناراضی کند.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: یک پیچیدگی بین دنیای درونی شما با یک موقعیت که اخیرا در آن گرفتار شده‌اید ممکن است این روزها ذهن شما را به خود مشغول کند و باعث شود که موقتا حالت تعادل خود را از دست بدهید. ادامه دادن به این وضع کمکی به شما برای رسیدن به هدف‌هایتان نخواهد کرد حتی اگر احساس کنید که از کارهایتان راضی و خشنود هستید. با این وجود راه‌های مناسب و مفیدی وجود دارند که بتوانید با استفاده از آنها به نیازهای خود پاسخ دهید. وظیفه شما اکنون این است که آنها را پیدا کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور:شدت یافتن احساسات‌تان می‌تواند امروز گیج‌کننده باشد اما شما احتمالا قادر نخواهید بود که از این مرحله اجتناب کنید؛ به جای اینکه فقط ذهن و افکارتان را پریشان و احساسات‌تان را سرکوب کنید می‌توانید با کار کردن احساسات‌تان را تحت کنترل خود درآورید. خوشبختانه هنوز قدرت ذهنی و فکری دارید تا آنچه در ذهن دارید را انجام دهید. فقط فراموش نکنید که به ندای قلب‌تان گوش فرا دهید!

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: امروز احتمالا بسیار سخت کار می‌کنید اما کارتان زیاد موثر نیست و به چشم نمی‌آید. شاید آنقدر دلسرد شوید که حتی خود را تسلیم کنید. اما اکنون زمان مناسبی برای دست کشیدن از کار نیست به خاطر اینکه احتمالا بیشتر از آنچه فکر کنید به خط پایان نزدیک هستید. زمانی که از آن عبور کنید دیگران از نقش مهمی که در این راه داشته‌اید با تحسین یاد خواهند کرد.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: امروز تمرین کردن برای شما مهمتر از همیشه است به خاطر اینکه انرژی محصور شده در بدن شما نیاز به رها شدن دارد. اگر نتوانید کاری کنید که آنها آزاد شوند احتمالا با یک انفجار احساسی مواجه خواهید شد. به علاوه ممکن است قادر نباشید که از کلمات برای بیان کردن نارضایتی‌تان استفاده کنید و این باعث می‌شود در مرحله ای از ناامیدی و آشفتگی باقی بمانید. اگر نتوانید زمانی را برای کار بیابید حتی اگر این زمان اندک باشد کمی قدم زدن در طبیعت می‌تواند به آرامش شما کمک و اعصاب‌تان را تقویت کند.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: با وجود اینکه شما از تمام جذابیت خود برای رسیدن به آن چیزهایی که می‌خواهید استفاده می‌کنید اما احتمالا شخصی متوجه اشارات شما را می شود. اما برعکس مسائل واقعی برای شما امروز توسط دیگران قابل مشاهده نیستند. مشکل اصلی رابطه بین شخصیت و روح شماست. و خوشبختانه بهترین دوستان‌تان می‌دانند که نباید براساس ظاهر شما قضاوت کنند. در وهله اول باید در رابطه با انگیزه‌های خود روراست باشید . بدین ترتیب از نتیجه این کار شگفت‌زده خواهید شد.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما می‌توانید امروز مانند بوکسور حرفه‌ای "محمد علی کلی" بجنگید و در عین حال آنقدر سبک روی زمین راه بروید که انگار دارید پرواز می‌کنید. عقاید قوی و سرسختانه‌تان به شما این توانایی را می‌دهد که برای چیزی که برایتان اهمیت بسیاری دارد بجنگید. فقط مطمئن شوید که حریف خود را با دقت انتخاب کرده‌اید به خاطر اینکه دوست ندارید در مبارزه‌ای انرژی خود را هدر دهید که می‌دانید هیچ برنده‌ای ندارد. راه زیرکانه‌ای پیدا کنید که از طریق آن احساسات‌تان را بیان کرده و دیگران نیز با اشتیاق به شما گوش کنند.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: کمی احتیاط اکنون برای شما لازم است به خاطر اینکه بتوانید روی زخم روحی که بر اثر مشکلات مالی در شما ایجاد شده مرهم بگذارید. خوشبختانه هر مشکل مالی راه حلی دارد اما شما ادعا می‌کنید که می‌خواهید مقدار مناسبی نیرو برای این موقعیت خرج کنید. می‌توانید به واسطه کمی عقل و منطق از این موقعیت سود ببرید بنابراین زمان را از دست ندهید و اول تحقیق کنید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند:ممکن است فکر کنید که دارید به شرایطی که در آن قرار دارید واکنش نشان می‌دهید اما اکنون واکنش‌های شما بیشتر از حد معمول است و ممکن است دیگران اعتقاد داشته باشند که از نیروی غیرضروری استفاده می‌کنید. به هر حال بین عقل و شعور شما و خودتان و اینکه دیگری از رفتار شما چه برداشتی می‌کند تفاوتی وجود دارد. اگر بتوانید در رابطه با هر صحبتی که امروز می‌کنید و شدت احساسات‌تان تعادل ایجاد کرده و شدت آن را کاهش دهید قادر خواهید بود که تنش و اضطراب را در زندگی‌تان به مقدار قابل ملاحظه‌ای از بین ببرید.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 100 فروردین 3  8:57 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - سه شنبه 03 فروردین 1400

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: ممکن است امروز حال و حوصله تمام کردن کارهایتان را نداشته باشید؛ احتمالا بدون اینکه حتی خودتان بفهمید باعث می‌شوید احساسات فردی از نزدیکانتان خدشه‌دار شود. شما بسیار مصمم هستید که به اهداف خود برسید و اجازه نمی‌دهید حتی کوچکترین چیزی خلل به برنامه‌تان وارد کند. اما اگر بتوانید مسائل را از نقطه نظر دیگران نیز ببینید موفق‌تر خواهید بود. آرام باشید و به جای اینکه در رویای موفقیت‌‌های آینده سیر کنید در لحظه حال زندگی کنید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: اگرچه شما واقعا نمی‌خواهید امروز وقت و انرژی خود را برای دفاع از عقاید و باورهای خود هدر دهید اما می‌خواهید دیگران بسرعت دیدگاه شما را درک کرده و آنها را قبول کنند. اما این کار آسان نیست به خاطر اینکه ممکن است یک مین زیر سطح زمین پنهان شده باشد. زمانیکه شما نظرات و باورهای کنونی خود را بیان می‌کنید ممکن است بیش از آنکه انتظار داشته باشید از دیگران واکنش احساسی دریافت کنید. الان وقت آن نیست که ثابت کنید چقدر ثابت قدم و سرسخت هستید. برعکس اگر بتوانید در رویکرد خود انعطاف‌پذیر باشد می‌توانید همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: شما واقعا یک درام و نمایش عاشقانه را در زندگی خود دوست ندارید اما هر چیزی که از آن اجتناب می‌کنید این درام را بیشتر به زندگی شما نزدیک می‌کند. ممکن است فکر کنید که می‌توانید مشغولیت‌‌های اجتماعی خود را بیشتر کنید که به شما نیروی بیشتر داده و بدین‌وسیله بهتر می‌توانید زندگی‌تان را اداره کنید. اما این سیاست احتمالا امروز نتیجه معکوس خواهد داشت و حتی می‌تواند باعث ایجاد یک انفجار عاطفی شود. بهتر است که از هر گونه عمل ناخوشایند در طی روزهای آینده اجتناب کنید به جای اینکه سعی کنید تا به روش خودتان عمل کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: شما در مرحله طولانی از زندگی‌تان با اشخاص بانفوذ و قدرتی مواجه می‌شوید و تغییراتی که آنها در شما ایجاد می‌کنند این است که شما تصمیم می‌گیرید تا به روش خودتان تغییر کنید. به هر حال اکنون شما در یک قدمی موفقیت ایستاده اید اما تحت فشار زیادی قرار دارید. حتی اگر این یک تغییر آسان هم نباشد انرژی خود را برای سعی در جهت متوقف کردن این جریان هدر ندهید. اکنون باید عادات قدیمی را ترک کنید قبل از اینکه بتوانید راه بهتری را جایگزین آن کنید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: شما امروز بیشتر از هیمشه مورد قضاوت ناعادلانه دیگران قرار می‌گیرید. اما این درباره این نیست که حق با شماست یا خیر؛ بلکه درباره این است که آیا شما حق این را دارید که در زندگی دیگری دخالت کنید یا نه حتی اگر به خاطر صلاح خود فرد باشد. مشکل این است که شما آنقدر به کار خود اعتماد و اطمینان دارید که در درک نظرات و دیدگاه‌‌های دیگران شکست می‌خورید. صبر کنید؛ اینکه آن چیزی که شما فکر می‌کنید باید اتفاق بیفتد آنقدرها هم که به نظر می‌رسد مهم نیست.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: اگر شخصی از طرف شما کاری کرده است اما هنوز مسئله پنهانی است به نظر می‌رسد اکنون زمان آن است که نظر خود را تغییر دهید. ممکن است دیگران نخواهند کسی از شرایط شان باخبر شود اما اگر از آنها حمایت شوند احساس اطمینان می‌کنند. این اختلاف عقاید ممکن است امروز یک جنبش و تغییر بزرگ را بهمراه داشته باشد. اگر هنوز راهی برایتان باقی‌مانده که به عقب بازگردید و خود را از این ضربه عاطفی رهایی بخشید برای همه افرادی که درگیر هستند بهتر خواهد بود.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: دیگران موافق شما هستند و حتی ممکن است از روش جدیدی که برای انجام کارهایتان در پیش گرفته اید حمایت کنند اما باید روش متفاوتی کشف کنید که بتواند همه چیز را تغییر دهد. ممکن است شما توان حل همه مشکلات را نداشته باشید با این حال آنچه که امروز انجام می‌دهید می‌تواند یک نقطه شروع بسیار خوب باشد. برای هر سئوالی که از شما پرسیده می‌شود جواب "نه" تحویل ندهید؛ آنچنان عمل کنید که انگار زندگیتان بستگی به کاری که می‌کنید دارد.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان:حتی اگر به نظر می‌رسد تصمیم و نیتی برای شما اهمیت چندانی ندارد اما باید اول دیدتان را نسبت به آن واضح کنید. ممکن است زیاد پایبند اصول قدیمی برای تغییر و پیشرفت نباشید؛ اما چه آن را دوست داشته باشید چه نه! شما اکنون در شرایط کاملا جدید و متفاوتی قرار دارید. تجربه برخورد شما بین قدیم و جدید چیزی است که امروز شما را تحریک می‌کند تا دست به یک کار مخاطره آمیز بزنید به خاطر اینکه شما تا زمانی که این مسئله حل نشود آسوده‌خاطر نخواهید شد!

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: مهم نیست که شما احساس می‌کنید امروز چقدر خلاق و مبتکر شده‌اید. به خاطر اینکه آنقدرها هم آسان نمی‌شود مشکلات اخیری که داشته‌اید را از بین ببرید. در حقیقت اگر تلاش کنید تا مردم را مجبور به کاری کنید ممکن است چیزی عایدتان شود. ممکن است مشکلات در زندگی شخصی‌تان خودشان را نشان دهند اما تاخیر و تعلل در حل آنها نشانه‌ای است که باید به آن توجه شود. سر و کله زدن با موانع موجود تنها مشکلات را تشدید کرده و اوضاع را وخیم تر خواهد کرد.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما واقعا دوست ندارید موقعیتی را مدیریت کنید که خودتان کاملا در آنجا حضور ندارید. شما امروز هیچ سورپرایزی را نمی‌خواهید اما با یک دید کلی داشتن می‌توانید حلقه ای را به طرف فردی بیندازید که در پشت صحنه کار می‌کند. با این حال تنها راه حل استفاده از قوه خلاقیت است نه اینکه بنشینید و به انتظار معجزه باشید. سعی کنید همیشه عامل باشید نه معلول!

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: آشفتگی و سراسیمگی شما امروز قبل از اینکه شروع به پراکنده شدن کند به سطح بالاتری می‌رسد. البته ممکن است دیگران فکر کنند که این مسئله زیاد مهم و موثر نیست با این حال شما لبخند می‌زنید به خاطر اینکه تصورات خیالی شما و بینش متعادلی راه بهتری را در این زمان به شما نشان خواهد داد. اما دوری کردن از سختی‌‌ها و ناملایمات راه حل جالبی نیست؛ مهم این است که شما بتوانید اکنون مشکلات را در آغوش بگیرید همچنانکه آنها می‌توانند به شما چیزهای زیادی درباره شخصیت واقعی‌تان به شما یاد دهند.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: ممکن است احساس کنید که بوسیله نیروهای نامرئی تحت فشار هستید. با این وجود ممکن است همکاران شما فقط به دنبال این باشند که در این بحران شدید مالی به فکر حفظ دارایی و منافع خود باشند درحالیکه تلاش می‌کنند تا زیاد جلب توجه نکنند. بهترین سیاست شما امروز این نیست که کمربند خود را محکم ببندید؛ به خاطر اینکه قادر نیستید تا همه متغیرها را تحت کنترل داشته باشید. ممکن است دیگران بیش از آنچه شما فکر می‌کنید آماده بعهده گرفتن مسئولیت باشند.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 100 فروردین 2  3:35 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - دوشنبه 02 فروردین 1400

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: عصبانی شدن به خاطر دلایل واهی فقط تلف کردن انرژی است، اما شما قادر نیستید با پنهان کردن فشارها و سختی‌های زندگی احساسات خود را بروز ندهید. مخفی کردن احساسات منفی شاید عکس العمل‌های بد را به تاخیر بیندازد، اما این تاخیر در دراز مدت تاثیر بدتری خواهد گذاشت. بهترین کار این است که به تحولات درونی خود اعتراف کنید و تاجایی که امکان دارد با نرمش و مهربانی سفره دلتان را باز کنید.<

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: سیاره بخت شما یعنی ونوس در چرخه قهقرایی خود قرار گرفته است و شما در این سال جدید وسوسه شده‌اید که به جای ابراز کردن آرزوهایتان آنها را برای خود درونی سازید. باوجود این امروز وقتی که از سوی یک منبع قدرتمند محدودیت‌هایی برایتان ایجاد می‌گردد، از رسیدن به آرامش درونی ناامید می‌شوید. سرکشی و نافرمانی فقط تلف کردن وقت و انرژی است؛ چراکه شما احتمالا بر فشارهای بیرونی که بهتان تحمیل می‌شود پیروز نخواهید شد. پس عاقلانه جبهه خود را انتخاب کرده و سعی کنید با بدیهیات نجنگید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز وقتی که ماه وارد هفتمین خانه تان یعنی خانه رابطه‌ها می‌شود، ظاهرا اطرافیان شما از انجام دادن کارهای ساده و پیش پاافتاده خسته شده اند! خوشبختانه اکثر آنها خوش بین و مثبت اندیش و حتی گاهی اوقات الهام بخش هستند. شما از ارتباط برقرار کردن با آنها سود خواهید برد؛ چراکه شما را برای رفتن به سوی ایده های بزرگ تشویق می‌کنند و با ایمان و اعتقادشان بهتان انگیزه می‌دهند. ولی یادتان باشد شما هم درعوض می‌توانید با سهیم کردن آنها در افکار مثبتتان نقش موثری در زندگی آنها ایفا کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: شما شاید تا مدت خیلی کوتاهی بتوانید ایمان و اعتقاد کورکورانه داشته باشید، اما اگر یکبار وانمود کنید که همه چیز روبه راه است-وقتی که در واقع اینگونه نیست- از این کار خسته و دلزده خواهید شد. به جای اینکه باسرپوش گذاشتن بر روی همه چیز عدم اطمینان خود را پنهان کنید، سعی کنید صادق بوده و موقعیت خود را برای افراد دیگر به طور دقیق شرح دهید. این استراتژی برای شما زحمت زیادی ندارد. مزیت دیگر این کار این است که اگر آنها صداقت و اعتمادتان را نسبت به خودشان ببینند، بیشتر دوستتان خواهند داشت.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: باوجود اینکه در سال جدید خوشی‌ها و لذت‌های جدید به زندگی تان راه پیدا کرده است، ولی اکنون شما احساس سرخوردگی می‌کنید! شاید شما دوران سخت و پرتنشی را پشت سر گذاشته باشید، اما حالا آسمان نورانی تر شده و افق‌های روشنتری پیش رو دارید! اما مشکلات هم کمین کرده و در راه هستند و اگر کنترل برنامه هایتان از دستتان در برود دلسرد و ناامید خواهید شد. با رد کردن و نادیده گرفتن واقعیات زندگی فقط اتفاقات غیر قابل اجتناب را به تاخیر می‌اندازید. شما می‌توانید با هوشمندی و آگاهی نگرش‌های منفی را در خود شناسایی کرده و آنها را به افکار مثبت تبدیل کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شاید امروز دوست داشته باشید کارت تبریک سال نو برای یکی از دوستان قدیمی‌تان بفرستید، اما این کار مقدماتی می‌خواهد که شما بهش فکر نمی‌کردید! شما نمی‌توانید به راحتی عمیق ترین احساسات خود را به زبان بیاورید، برای اینکه امروز فقط نباید در مورد عشق و علاقه تان صحبت کنید، بلکه باید در عمل هم عشق خود را ثابت کنید. پس از انجام دادن کارهای جدید برای نشان دادن علاقه خود ترس نداشته باشید!! و در سال جدید در رفتارتان تجدید نظر کنید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: شما در سال گذشته انقدر روی نقش خود در جامعه و یا فعالیت‌های کاری خود تمرکز کرده بودید که مسائل خیلی بزرگتر و مهم تر را از دست داده بودید. الان زمان این نیست که به جای فکر کردن به زمان حال به فکر آینده بوده و دیدگاه های خود را تغییر دهید. البته در سال جدید شما باز هم باید با وظایف و مسئولیت‌هایتان روبرو شوید، اما می‌توانید به طور هم زمان با اهمیت دادن به رویاها و آرزوهای قدیمی‌که به خاطر کارتان آنها را کنار گذاشته بودید، این کار را انجام دهید و همچنین به نقش خود در خانه و خانواده نیز بیشتر توجه کنید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: امروز فقط به فکر بازی و تفریح هستید، اما واقعا گیج شده‌اید و نمی‌دانید چگونه به چیزهایی که می‌خواهید برسید. به خاطر تغییرات ایجاد شده در سال جدید سیاره بخت‌تان شما را در مسیر درست قرار می‌دهد، اما حالا ارتباطش با نپتون تیره و تار باعث می‌شود، گاهی هم به مانع بربخورید. برای رسیدن به اهدافتان عجله نکنید. اگر خیلی مشتاقید که همین حالا به جایی که می‌خواهید برسید، ناامیدی و ترس دردسرساز می‌شود. درعوض تصمیم بگیرد که در سال جدید آرام تر حرکت کنید و در طول راه نیز از تجربیات خود لذت ببرید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: این روزها شما شما زیاد دوست ندارید در جمع حاضر شوید! برای اینکه به جای جلب توجه کردن بیشتر به نتیجه اعمالتان اهمیت می‌دهید. با وجود این شاید تا آخر عید کمی تغییر کنید! شما امسال دوست دارید کارهای زیاد و مهمی انجام دهید و برای انجام دادن این کارها توانایی کافی نیز دارید. ولی قبل از اینکه تصمیمی بگیرید در موردش خوب فکر کنید، برای اینکه شما کسی نیستید که به خاطر رضایت دیگران و جلب توجه کردن کاری را انجام دهید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما امروز در خیال و رویا غرق شده‌اید و موقعی به مشکل برمی‌خورید که نتوانید فرق بین رویا و واقعیت را تشخیص دهید. شما می‌توانید با فکر کردن در مورد زندگی‌ای که خودتان برگزیده‌اید از رویاهایتان استفاده بهینه ببرید. جزئیات تصویر ایده آلی که برای سال جدید ترسیم کرده اید را تصور کنید، اما فعلا در موردش با کسی حرفی نزنید. درحالیکه قدم به قدم در کارتان پیشرفت می‌کنید، بر روی مقصد و نتیجه کار تمرکز کنید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز ماه وارد نشانه تان شده است و شما مهربان‌تر و منعطف‌تر شده‌اید! اما حتی اگر احساس دلسوزی و دل رحمی می‌کنید، در حالیکه فاصله بین آروزهای ایده‌آل و موقعیت جدید خود را می‌بینید، این حس همچنین می‌تواند باعث سقوط و تنزل شما شود. امسال شما دو راه پشت سر و دو نگرش پیش روی خود دارید که می‌توانید یکی را برگزینید. گزینه‌های خود را به دقت بررسی کنید، شما در حالیکه نسبت به وقایع روی داده واکنش نشان می‌دهید، آینده خود را نیز انتخاب می‌کنید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: این روزها شما خیلی به سمت و سوی خیال پردازی کشیده می‌شوید، برای اینکه وقت‌هایی که شما زیاد درگیر کار و امور اداری نیستید افکارتان حول و حوش موضوعات خیالی و رویایی دور می‌زند. با این حال دوستان نزدیک و افراد خانواده تان بهتان اجازه نمی‌دهند به طور کامل از واقعیت فرار کنید، اما باز هم نمی‌توانند شما را به لحظه حال برگردانند. شما باید زندگی خیالی خود را با واقعیت‌های دنیای بیرون تطبیق دهید و منطقی تر رفتار کنید.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 100 فروردین 1  8:41 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال ماهیانه فروردین, طالع بینی فروردین ماه, طالع بینی فروردین ماه 1400

فال ماهیانه فروردین

 

طالع بینی فروردین ماه 1400

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

فال ماهیانه فروردین

این ماه ممکن است شما را ترغیب کند که از سلامتی خود که نادیده گرفته اید مراقبت کنید. برای ورزش وقت بگذارید ، درست بخورید ، به اندازه کافی بخوابید و در هنگام بروز مشکلات پزشکی به دنبال مراقبت های پزشکی باشید. در مورد سلامتی خود محتاط باشید زیرا ممکن است در این ماه با برخی از مسائل بهداشتی روبرو شوید. در این مرحله ممکن است احساس ضعف کنید. همچنین به شما پیشنهاد می شود هنگام برقراری ارتباط با اعضای خانواده و همکاران خود پرخاشگر نباشید. علاوه بر این ، این ماه ممکن است نتایج متوسطی برای عشق و رابطه شما به همراه داشته باشد. اگرچه ، شانس زیادی وجود دارد که روابط دوباره به حالت اول برگردد و باعث مثبت شدن زندگی شما شود. صادق باشید و به تعهداتی که می پذیرید عمل کنید. ممکن است زمان مناسب برای کاوش عمیق و تهیه موجودی از آنچه در این رابطه به شخصی پیشنهاد می دهید باشد. همچنین ، با معشوق خود ارتباط روشنی داشته باشید. اگر مجرد هستید ، پس ممکن است فرد خاصی را ملاقات کنید که بلافاصله با او ارتباط برقرار کنید. سود مالی پیش بینی شده است. علاوه بر این ، احتمال افزایش درآمد شما وجود دارد یا ممکن است پولی را که باید به دوستان یا خانواده خود قرض دهید نیز پس بگیرید. اما در عین حال احتمال هزینه های برنامه ریزی نشده و ناگهانی نیز وجود دارد. احتمال سفرهای خارجی نیز وجود دارد. یک توصیه ، سعی کنید هزینه های غیر ضروری خود را کاهش دهید. اگر درگیر رسانه های دیجیتال مرتبط با شغل هستید ، پس شانس بالایی برای سود مالی وجود دارد. احتمال تغییرات مثبت در محل کار شما وجود دارد و همچنین ممکن است پروژه های جدیدی بدست آورید. شما باید سخت و با عزم راسخ کار کنید. سعی کنید تمام کارهای خود را به موقع انجام دهید ، برنامه های خود را دنبال کنید و بر روی پروژه و وظیفه ای که به شما داده شده تمرکز کنید. 

 

فال ماهیانه اردیبهشت

به احتمال زیاد برای شما یک ماه متوسط ??خواهد بود. احتمال وقوع برخی اخبار یا اتفاقات غیرمنتظره در زندگی شما وجود دارد. ممکن است فرصت خوبی در حرفه خود پیدا کنید. با این حال ، در محل کار شما ، احتمال دارد با مدیران یا رئیس خود بحث کنید. به شما توصیه می شود پرخاشگر نباشید و از بحث های غیرضروری دور شوید. سخت کوشی و عزم راسخ شما ممکن است به شما در رسیدن به هدف شغلی کمک کند. علاوه بر این ، برای دانشجویان ، این ماه تغییرات مثبتی در زندگی شما ایجاد می کند. ممکن است در تحصیلات خود موفقیت مطلوبی کسب کنند. علاوه بر این ، اگر برای ورود به دانشگاه یا دوره آموزش از راه دور درخواست داده اید ، ممکن است در این ماه پاسخ مثبت بگیرید. در این ماه ، ممکن است در روابط خود با فراز و نشیب هایی روبرو شوید. علاوه بر این ، مجردها ممکن است با یک شریک ایده آل ملاقات کنند. احتمال تغییر در محل اقامت وجود دارد. علاوه بر این ، مسئولیت ناگهانی خانواده ممکن است افزایش یابد ، بنابراین برای آن آماده باشید. ممکن است در زندگی زناشویی اختلاف ناگهانی وجود داشته باشد یا رفتار پرخاشگرانه شما یا همسرتان استرس ایجاد کند. با این حال سعی کنید از بحث های غیرضروری خودداری کنید. این ماه ممکن است از نظر پول و امور مالی برای شما بسیار مهم باشد. ممکن است ناگهان سود و زیان مالی وجود داشته باشد. سعی کنید از سرمایه گذاری عمده در بازار سهام خودداری کنید. یک توصیه ، سعی کنید از سرمایه گذاری در زمین یا املاک مربوط به مواردی که در آنها اشتباه مشاهده می کنید خودداری کنید. در این ماه شما باید از سلامتی خود نیز مراقبت کنید. احساس تنهایی ممکن است استرس ذهنی شما را ایجاد کند.

 

فال ماهیانه خرداد

در این ماه ، احتمالاً پیشرفت در توانایی های شما وجود دارد. همه نگاه ها به خود شگفت انگیز شما معطوف است و شما را به عنوان کاندیدای مناسب برای آن شغل رویایی که منتظر آن بوده اید ، قرار می دهد. اگر خود اشتغالی دارید ، این ماه می تواند زمان مناسبی برای گسترش دیدگاه های شما باشد. علاوه بر این ، احتمال بیشتری وجود دارد که ایده های خلاقانه پروژه را بدست آورید و توانایی شما در آزمایش ایده ها به شما کمک می کند بهترین ها را از بین آنها انتخاب کنید. تصمیم و انتخاب شغلی شما هرچه باشد ، با کمک سخت کوشی ، عزم راسخ ، سرسختی و استقامت محض ، احتمالاً به نتایج مطلوبی خواهید رسید و در شغل خود موفق خواهید شد. این ماه برای سود مالی نیز مطلوب است ، احتمال زیادی وجود دارد که فرصت های پاداش زیادی کسب کنید. به احتمال زیاد در این ماه اشتیاق بیشتری به کار و مسئولیت خود خواهید داشت. به دلیل مسئولیت های کاری بیشتر ، شما ممکن است نتوانید زمان کافی را به اعضای خانواده خود اختصاص دهید و گاهی ممکن است از اعضای خانواده خود دور باشید. سعی کنید تعادل بین زندگی و کار را حفظ کنید. به دلیل ماهیت غیر قابل پیش بینی ، مغرضانه و نگران کننده خود ، ممکن است احساس ضعف بیشتری نسبت به قبل داشته باشید. این ممکن است بر مهارت تصمیم گیری شما تأثیر بگذارد. شما شخصی هستید که جذب تازگی ها می شوید و به همین دلیل به پروژه های جدید وابسته می شوید. همچنین ، شما سخت تلاش خواهید کرد تا سود دلخواه خود را بدست آورید ، احتمالاً ستاره های این ماه به نفع شما خواهند بود و ممکن است بدون تأخیر زیاد موفقیت را کسب کنید. در اواسط ماه ، ممکن است با شرایط پیچیده ای روبرو شوید. علاوه بر این ، شما احتمالاً احساس ضعف می کنید و قدرت تجزیه و تحلیل برای رسیدن به یک تصمیم هوشمند را ندارید. اما ، همکار شما در این شرایط به شما کمک می کند و شما را برای تصمیم گیری آگاهانه راهنمایی می کند. این ممکن است شانس موفقیت شما را افزایش داده و به هدف شما برسد. در پایان ماه احتمالاً یک بار دیگر از لحظات شادی لذت خواهید برد و ممکن است راهی جدید برای جستجوی هیجان در زندگی خود پیدا کنید. همچنین ، اوقات با کیفیتی را در کنار دوستان و خانواده خود خواهید گذراند. این ممکن است شانس موفقیت شما را افزایش داده و به هدف شما برسد. 

 

فال ماهیانه تیر

این ماه ممکن است مثبت و خوش بینی در زندگی شما به وجود آورد. در بیشتر قسمت ها ، احتمالاً روحیه خوبی خواهید داشت. با این حال ، ممکن است در زندگی شخصی و شغلی شما نیز به دلیل تأثیر مریخ چالش هایی وجود داشته باشد اما شما قادر خواهید بود مسائل را به طور موثر مدیریت کنید. ممکن است زمان خوبی باشد که خود را سرگرم کنید و احساسات خود را احیا کنید. علاوه بر این ، زحل عبوری نشان می دهد که در این ماه اتفاقات مهمی در زندگی حرفه ای شما رخ خواهد داد. ممکن است مجبور شوید برای رشد شغلی خود چند حرکت مهم انجام دهید. علاوه بر این ، احتمال زیادی وجود دارد که در این ماه فرصت های پاداش و رشد زیادی دریافت کنید. سیاره ها به احتمال زیاد برای شما مطلوب هستند و ممکن است به شما کمک کنند تا در حرفه خود عملکرد خوبی داشته باشید و به طور موثر با چالش ها کنار بیایید. سود مالی نیز پیش بینی شده است. بنابراین ، ممکن است این ماه از نظر اقتصادی برای شما مفید باشد. با این حال ، محتاط باشید و سریع تصمیمات مالی نگیرید ، این ممکن است بر برنامه ریزی مالی شما تأثیر بگذارد. اگرچه شما به اندازه کافی از پشتیبانی سیاره ای برای آسایش مادی برخوردار هستید ، اما ممکن است در این ماه به نظم و انضباط مالی دقیق نیاز داشته باشید تا از مشکلات غیر ضروری جلوگیری کنید. همچنین ، شما به احتمال زیاد دلبستگی و هماهنگی عاطفی عمیقی در روابط خود تجربه خواهید کرد. ممکن است در این ماه مشکلات و مراحل بسیار حساس وجود داشته باشد. از سلامتی خود مراقبت کنید ، زیرا ممکن است در این ماه با برخی از مسائل بهداشتی روبرو شوید. ممکن است سطح انرژی شما نوسان داشته باشد و احساس ضعف کنید. با کمک ورزش منظم و رژیم غذایی سالم ، ممکن است بتوانید مسائل بهداشتی را به طور موثر مدیریت کنید و در این ماه زندگی سالمی داشته باشید. 

 

فال ماهیانه مرداد

در طی این ماه ، نیروهای پیشرو و مثبت احتمالاً بسیار موثر کار می کنند. موقعیت های سیاره ای برای متخصصین شغلی و به ویژه برای تاجران مطلوب به نظر می رسد. با این حال ، به شما توصیه می شود قبل از امضای یک معامله مهم تجاری ، همه بندها را به طور دقیق بخوانید. با توجه به تأثیر مریخ ، ممکن است دستیابی به معامله مورد نظر برای شما آسان نباشد ، برای این منظور شما باید با تمرکز و عزم کامل کار کنید. آرام و صبور باشید ، سعی کنید کار خود را روان انجام دهید. با پیشرفت ماه شانس بالایی برای دستیابی به یک معامله سودآور وجود دارد. با این وجود ، در ابتدای ماه نیز احتمال عدم اطمینان از نظر مسائل مالی وجود دارد. قدرت خود را داشته باشید و یک نیروی طبیعت باشید زیرا مشتری و زحل در وضعیت مطلوبی قرار دارند و ممکن است یک تغییر اساسی در زندگی شما ایجاد کنند. انرژی ترکیبی مشتری و زحل به شما کمک می کند تا به اهداف مالی خود برسید. در پایان ماه ، به شما توصیه می شود که یک نظم سخت مالی را دنبال کنید و سعی کنید ثبات مالی خود را حفظ کنید ، زیرا حمل و نقل عطارد می تواند در امور مالی شما تأثیر بگذارد. مفید خواهد بود اگر از هزینه های غیرضروری خودداری کنید و سعی کنید پس انداز بیشتری انجام دهید. حمل و نقل زهره احتمالاً زندگی عاشقانه شما را ارتقا می بخشد. این به شما کمک می کند مسائل مربوط به روابط خود را مرتب کنید و پیوند خود را محکم کنید. با این حال ، ممکن است در یک معضل قرار داشته باشید ، بنابراین در هنگام تصمیم گیری مهم مربوط به زندگی عاشقانه خود محتاط باشید. مرحله میانی این ماه ممکن است تغییرات مثبتی در زندگی عشقی شما ایجاد کند. اما ، در قسمت آخر این ماه ، گاهی ممکن است احساس کنید تنها هستید. قوی بمانید و اجازه ندهید که تأثیرات منفی این زمان چالش بر زندگی شخصی شما تأثیر بگذارد. ممکن است زمان خوبی برای شما باشد که با یادگیری مهارت ها و موضوعات جدید ، افق دید خود را افزایش داده و توانایی های خلاقیت خود را ارتقا دهید. همچنین احتمالاً از مربیان خود پشتیبانی و راهنمایی خوبی دریافت خواهید کرد و از این رو ممکن است پیشرفت خوبی در تحصیلات داشته باشید. تأثیرات سیاره ای ممکن است آگاهی شما از سلامتی و تناسب اندام را تا حدود زیادی بالا ببرد. مریخ عبوری نشان می دهد که ممکن است در اواسط ماه جاری چند روز وجود داشته باشد که ممکن است به دلیل سلامتی احساس ناراحتی کنید. اما ، در قسمت دوم ، سیارات به شما کمک می کنند سلامتی خود را حفظ کنید. اگر شما به طور منظم ورزش کنید ، یک رژیم غذایی سالم داشته باشید و مراقبه باشید ، بسیار مفید خواهد بود ، به شما در تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

 

فال ماهیانه شهریور

این ماه چیزهای زیادی برای شما در نظر گرفته شده است ، تقریباً دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید. این ماه ممکن است فرصت های امیدوار کننده ای را در وضعیت شغلی شما ایجاد کند. تأثیرات مطلوب سیاره ای ممکن است در پیشرفت خوب به شما کمک کند و تلاش های متعهدانه شما احتمالاً دستاوردها و ستایش هایی برای شما به همراه خواهد داشت. با شروع ماه ، ممکن است تغییرات مثبتی در حرفه شما ایجاد کند و در میان چالش های سخت به شما کمک کند تا به نتایج دلخواه برسید. پیشرفت مالی نیز پیش بینی شده است. اما در عین حال ، ممکن است هزینه های اجتناب ناپذیری داشته باشید که ممکن است بر برنامه ریزی مالی شما تأثیر بگذارد. سیاره عشق - ونوس ممکن است به شما در ایجاد یک رابطه عاشقانه کمک کند. اما ، ممکن است به دلیل تأثیر زحل نتوانید احساسات خود را به وضوح برای جفت شدن بیان کنید. به شما توصیه می شود با عجله هیچ تصمیمی نگیرید ، محتاط باشید و آرامش خود را حفظ کنید. علاوه بر این ، در سطح تحصیلات ، توانایی شما در یادگیری چیزهای جدید ممکن است به شما در ارتقا مهارت ها و دانش خود کمک کند. زحل ممکن است شما را مجبور کند برخی تغییرات در سبک زندگی را ایجاد کنید تا سطح سلامتی و تناسب اندام شما را بهبود بخشد. تمایل شما به فعالیتهای خلاقانه و تفریحی بیشتر است. در قسمت آخر ماه ، ممکن است به ملاقات چند دوست قدیمی بروید و برای یک شام مجلل برنامه ریزی کنید. اگرچه ، ممکن است در طول ماه در محل کار خود به دلیل تأثیر حرکت مریخ با چالش هایی روبرو شوید. اما به احتمال زیاد با کمک اعتماد به نفس و سخت کوشی تمام موانع شغلی را پشت سر خواهید گذاشت. با پیشرفت ماه ، ممکن است برخی از فرصت های رشد شغلی را دریافت کنید. از این رو ، هوشیار باشید و اجازه ندهید هیچ فرصت با ارزشی از بین برود. به دلیل برخی از مراسم های اجتماعی یا مذهبی احتمال برخی هزینه ها وجود دارد. اما ، شما همین کار را بسیار موثر و بدون زحمت مدیریت خواهید کرد. دانش آموزان برای رسیدن به نتایج مطلوب باید سخت کار کنند. همچنین ممکن است در طول ماه به دلیل رژیم غذایی ناسالم و عادات غذایی نامنظم با برخی از مشکلات سلامتی روبرو شوید. سعی کنید از یک رژیم غذایی سالم پیروی کنید و به طور منظم ورزش کنید ، این امر به شما کمک می کند تا در این ماه سلامتی خود را حفظ کنید. 

 

فال ماهیانه فروردین, طالع بینی فروردین ماه, طالع بینی فروردین ماه 1400

فال ماهانه

 

فال ماهیانه مهر

به ماه جدید خوش آمدید، این ماه ممکن است هدایا و شگفتی های بسیاری در حوزه مالی و تجاری به همراه داشته باشد. در این ماه ممکن است بیشتر روی بهبود خود متمرکز باشید. ممکن است سعی کنید دانش و توانایی های خلاقیت خود را ارتقا دهید. احتمالاً تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد خواهید کرد. در این راه ، ممکن است از دوستان و اعضای خانواده خود پشتیبانی کامل داشته باشید. با این حال ، سعی کنید در هنگام برقراری ارتباط با اقوام خود آرام باشید. ممکن است احساس فشار کنید و در نتیجه بر روابط شما تأثیر بگذارد. سعی کنید تعادل بین زندگی و کار خود را حفظ کنید. همچنین ، اگر برای گذراندن تعطیلاتی کوتاه به کنار خانواده بروید ، مفید خواهد بود. این باعث می شود شما احساس شادابی و انگیزه کنید. به یاد داشته باشید که کسب درآمد تنها مسئولیت شما نیست. همچنین باید برای اعضای خانواده خود وقت بگذارید و مشکلات و سوء تفاهم ها را رفع کنید. شما به عنوان یک مرد قوی ، صادق و قابل اعتماد مورد تحسین قرار می گیرید ، اما ، غرور کاذب شما ممکن است باعث شود شما مانند یک انسان سرسخت و مغرور رفتار کنید. یک توصیه ، سعی کنید مغرور و پرخاشگر نباشید. شما به دنبال عشق ، علاقه و گرمای زیادی هستید و خوشبختانه در این ماه ممکن است شخصی خاص پشت سر شما باشد. علاوه بر این ، این ماه ممکن است چشم اندازهای کاملا جدیدی را به همراه داشته باشد. ممکن است در همه تلاش های خود به موفقیت دلخواه برسید. اعتماد به نفس و عزم راسخ شما به شما کمک می کند تا سطح انرژی خود را افزایش دهید و انگیزه شما را برای انجام کار بهتر فراهم می کند. احتمال بروز برخی اختلافات با خواهر و برادر شما وجود دارد. سعی کنید از چنین اختلافاتی اجتناب کنید و درک بهتری از یکدیگر داشته باشید.

 

فال ماهیانه آبان

این ماه ممکن است یک دوره چالش برانگیز باشد زیرا مرحله درون نگری در زندگی شما آغاز شده است. طی چند ماه گذشته ، شما خیلی تلاش کرده اید که سود و زیان خود را ببینید. اما شما نتوانسته اید دلیل واقعی وضعیت فعلی خود را بفهمید. امیدوارم در این ماه به وضوح شفافیت پیدا کنید که به شما کمک می کند تا از چالش های خود عبور کنید. با این وجود کنار آمدن با شرایط دشوار برای شما آسان نخواهد بود ، اما با عزم راسخ و سخت کوشی می توانید بر آنها غلبه کنید. علاوه بر این ، از احساسات خود نیز مراقبت کنید. یک سفر کوتاه در این ماه پیش بینی شده است. این به شما کمک می کند و به شما آرامش می دهد. همچنین ممکن است مثبت باشد زیرا احساس آرامش می کنید. به احتمال زیاد با افراد جدیدی ملاقات خواهید کرد ، تجربیات جدیدی خواهید داشت و همچنین ممکن است غذاهای مختلف خیابانی را امتحان کنید ، بنابراین به شما توصیه می شود که مراقب سلامتی خود باشید و محتاط باشید. احتمالاتی وجود دارد که ممکن است به دلیل استرس و مسئولیت های کاری بیشتر دچار اختلال خواب شوند. با یک پزشک متخصص مشورت کنید و داروهای تجویز شده توسط وی را مصرف کنید. در این ماه احتمالاً روی خودتان تمرکز کرده و سعی می کنید تغییرات مثبتی در خود ایجاد کنید. شما با عزم بیشتری در جهت رسیدن به هدف خود تلاش خواهید کرد. سطح اعتماد به نفس شما افزایش می یابد و این ممکن است به شما کمک کند تا مسائل خود را به طور موثر حل کنید. در این ماه ، ممکن است برخی از مشکلات سلامتی داشته باشید. همچنین به شما توصیه می شود که از والدین و بزرگترهای خانواده خود مراقبت کنید ، زیرا احتمال اینکه در این ماه برخی از مشکلات سلامتی را داشته باشند وجود دارد. معاینه منظم سلامتی خود را انجام دهید ، این امر به درمان به موقع شما کمک می کند. سعی کنید از تصمیم گیری با عجله جلوگیری کنید. این احتمال وجود دارد که برخی از مسائل قدیمی متشنج شوند ، سعی کنید با صبر و شکیبایی با آنها کنار بیایید. اگر متاهل هستید و قصد دارید خانواده خود را تأمین کنید ، این ماه مناسب می باشد. 

 

 

فال ماهیانه آذر

این ماه ممکن است نتایج متوسطی برای شما به همراه داشته باشد. اما با پیشرفت ماه ، ممکن است شاهد تغییرات مثبتی در زندگی خود باشید. در آغاز ، این احتمال وجود دارد که با موقعیت های چالش برانگیزی روبرو شوید و نتوانید تصمیم عاقلانه ای بگیرید. با این حال ، هرچه جلوتر می روید ، احتمالاً پیشرفتی آهسته و ثابت در همه جنبه های زندگی شما وجود دارد. چالش هایی که ممکن است با آنها روبرو شوید ممکن است به شما بفهمانند که دردی که در ابتدا می گیرید با کمک سخت کوشی و عزم راسخ شما اتفاقات خوشی خواهد بود. علاوه بر این ، در این ماه احتمال برقراری ارتباط جدید وجود دارد ، ممکن است با دوست جدیدی روبرو شوید که علاقه مند به ایجاد علاقه شخصی شما باشد. آنها باید یک منبع حیاتی برای همه اشکال یادگیری و آمادگی شما باشند. همچنین ، ممکن است در خانواده و محافل اجتماعی شما شرایط شادی آور ایجاد شود. نیمه دوم ماه برای توسعه اقتصادی تجاری مطلوب است. شانس زیادی وجود دارد که شما می توانید برای یک سفر از راه دور بروید اما نتایج دلگرم کننده نیست. هزینه ها به دلیل سفر شما زیاد است. علاوه بر این ، در این ماه ممکن است آموزه های مهمی را از یک شخص روحانی دریافت کنید. ممکن است شما از کار خوب قدردانی کنید و بخاطر کار خود مورد تحسین بسیاری قرار بگیرید. با این حال ، احتمال گسترش برخی شایعات علیه شما نیز وجود دارد. همچنین ، اگر به دنبال مجموعه ای از نقش های جدید در محل کار خود هستید ، ممکن است این نقش را در سازمان نیز داشته باشید. با عزم و تمرکز سخت کار کنید تا به نتایج دلخواه برسید. 

 

فال ماهیانه دی

این ماه ممکن است ماه خوبی برای خودسازی و تغییرات مثبت در هر جنبه از زندگی شما باشد. اما تنها در صورت توانایی ذهن خود قادر به انجام آن خواهید بود. به شما توصیه می شود که کاملاً به سرنوشت خود وابسته نباشید زیرا تنها شانس به شما کمک نمی کند در زندگی به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید. در این ماه ، ممکن است مسئولیت های زیادی داشته باشید که می تواند برای شما کمی استرس آور باشد. با این حال ، اگر موفق شوید به انتظارات مدیران و رئیسان خود برسید ، مزایایی نیز ممکن است داشته باشد. علاوه بر این ، ممکن است فرصت های زیادی برای ارتقا حرفه خود پیدا کنید. اگر در حوزه سیاست باشید احتمال موفقیت وجود دارد. با این حال ، ممکن است این ماه برای سرمایه گذاری مطلوب نباشد. سعی کنید از سرمایه گذاری هنگفت در تجارت ، به ویژه در زمینه پوشاک و محصولات آرایشی ، خودداری کنید. به دلیل موقعیت نامطلوب سیاره ای ، احتمال دارد برخی از مشاجرات بین شما و مادر شما رخ دهد. از این رو ، هنگام برقراری ارتباط پرخاشگری نکنید و از بحث و جدال بی مورد با مادر خود بپرهیزید. زندگی عاشقانه شما احتمالاً در این ماه افزایش خواهد یافت. ممکن است فرصت های زیادی پیدا کنید که به شما کمک می کند تا به شریک زندگی خود نزدیک شوید و روابط خود را مستحکم کنید. سعی کنید اوقات با کیفیت تری را با شریک زندگی خود سپری کنید و یکدیگر را به روش بهتری درک کنید. با این حال ، ممکن است در این ماه جو خانه خیلی صمیمانه باقی نماند. در این زمان ، باید آرامش خود را حفظ کنید و سعی کنید مسائل را به بهترین روش حل کنید. احتمال سفر به خارج از کشور در اواخر ماه وجود دارد. تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای لذت بردن از سفر انجام دهید.

 

فال ماهیانه بهمن

این ماه احتمالاً نتایج متفاوتی را برای شما به همراه خواهد داشت. سعی کنید تعادل بین زندگی و کار را حفظ کنید. کارهای روزانه خود را پیگیری کنید و سعی کنید کارهای خود را در یک زمان مشخص به پایان برسانید. حمل و نقل سیاره ای ممکن است شما را پشتیبانی کند و موفقیت مطلوبی را در کارتان به دست آورد. به احتمال زیاد از رئیس خود پشتیبانی می گیرید. با این حال ، قبل از تصمیم گیری مهم فکر کنید ، همچنین از والدین خود مشاوره بگیرید. علاوه بر این ، احتمال خرید برخی از ابزارهای الکترونیکی وجود دارد. حمل و نقل زهره ممکن است به نفع شما باشد و زندگی شما را مثبت کند. به احتمال زیاد مدتی با کیفیت را در کنار اعضای خانواده خود خواهید گذراند. همچنین ، ممکن است با پیشرفت ماه ، شانس به نفع شما باشد. با این حال ، از انجام هرگونه تعهد غلط خودداری کنید ، در غیر این صورت ممکن است منجر به ضرر مالی شود. همچنین ممکن است با برخی از موقعیت های استرس زا روبرو شوید اما با رویکرد آرام خود بتوانید بر آنها غلبه کنید. اگر مجرد هستید ، احتمال این وجود دارد که در این ماه با شریک زندگی خود ملاقات کنید. با این حال ، هنگام تصمیم گیری در مورد رابطه خود ، محتاط باشید. فقط برای ورود به رابطه هیچ تصمیم عجله ای نگیرید. اگر متاهل باشید ، حمل و نقل ناهید باعث افزایش زندگی زناشویی شما می شود. احتمالاً فرصت های زیادی برای گذران وقت با شریک زندگی خود و بهبود روابط زناشویی خود پیدا خواهید کرد. با این حال ، ممکن است از هفته سوم ماه ، نتیجه مطلوبی را در تجارت و حرفه خود کسب کنید. ممکن است با مادرتان اوقات خوبی داشته باشید. علاوه بر این ، پیشنهادات وی ممکن است موفقیت و سود مالی به همراه داشته باشد. برخی از خبرهای خوب یا سود حاصل از امور مربوط به املاک ممکن است برسد. همچنین شانس زیادی برای بازده خوب از سرمایه گذاری های گذشته شما وجود دارد. اما مراقب سلامتی خود باشید ، زیرا ممکن است در این ماه با برخی از مشکلات جزئی سلامتی روبرو شوید. سعی کنید از استرس خودداری کرده و برای کسب آرامش خاطر مراقبه کنید. با اعضای خانواده خود درگیر بحث های غیرضروری نشوید. به آنها فرصت دهید عقایدشان را توضیح دهند تا بتوانید با آنها رابطه هماهنگی داشته باشید.

 

فال ماهیانه اسفند

در این ماه ممکن است چالش هایی در روابط زناشویی شما ایجاد شود. سعی کنید رفتار متواضعانه ای داشته باشید و با شریک زندگی خود مودب باشید. این شانس زیاد است که در این ماه بتوانید با اقوام خود یک مهمانی کوچک ترتیب دهید که می تواند اوقات خوبی را رقم بزند. برخی از هدایا و سود مالی از یک همکار یا همسر شما ممکن است برای شما مناسب باشد. با این حال ، سعی کنید پرخاشگر نباشید زیرا می تواند تأثیر منفی بر روابط شما بگذارد. سعی کنید این ماه درگیر رابطه جدیدی نشوید. احتمال تغییر ناگهانی در محل کار یا تغییر شغل وجود دارد. در هنگام تصمیم گیری های مهم شغلی محتاط باشید. با عجله تصمیمی نگیرید در غیر این صورت بعداً ممکن است پشیمان شوید. برخی از چالش های غیر منتظره در تجارت شما پیش بینی شده است. اگر در مشاغل مرتبط با خارج از کشور یا تجارت واردات و صادرات هستید ، این ماه برای ایجاد تغییرات عمده در برنامه تجاری مطلوب نیست. ممکن است در این ماه از دولت و مقامات ارشد پشتیبانی خوبی دریافت کنید. یک شریک تجاری زن یا یک همکار زن قصد دارد در کارتان به شما کمک کند. زندگی خانوادگی ممکن است چالش هایی داشته باشد و احتمال اختلاف نظر با یکی از اعضای خانواده وجود دارد. این بار هیچ تصمیم اساسی در رابطه با زمین و املاک نگیرید. دانش آموزان باید خود را با شرایط تغییر یافته سازگار کنند. به دلیل تغییر مکان ممکن است شرایط ناراحت کننده ای پیدا کنید.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 100 فروردین 1  8:40 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - یکشنبه 01 فروردین 1400

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: شما دیگر نمی توانید صبر کنید؛ چراکه خویشتن داری و شکیبایی شما تبدیل به بی صبری و عجله شده است. باهمه این احوال مجبور نیستید که قبول کنید زمان بندی و تنظیم زمان خیلی کار ایده آلی است. مشکل اینجاست که نمی توانید باور کنید در روزهای آغازین سال جدید امکان دارد همه چیز تغییر کند. اما از بخت خوب حس و غریزه شما خوب کار می کند! پس اصلا به فکر استفاده کردن از استراتژی های جدید نباشید. از ندای درون خود پیروی کنید و هرچه بهتان گفت را قبول کنید. در این صورت حتی وقتی کاری را شروع کردید باز هم می توانید آن را تغییر دهید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: با وجود اینکه از شما انتظار می رود که یک برنامه برای خودتان طرح کرده و به همان نیز بچسبید، ولی امروز که در لحظه آخر تصمیم می گیرید که فکرتان را عوض کنید. امروز شاید یکی از دوستانتان که معمولا او را از قلم می انداختید به مهمانی دعوتتان کند! اما مثل اینکه امروز با تحویل سال نو خیلی دوست دارید که تجربه های جدید داشته باشید و حتی به جشنها و مهمانی هایی که قبلا در آنجا احساس راحتی نمی کردید هم شرکت کنید. پس از این تغییرات خوب لذت ببرید؛ چون فعلا زمان تصمیم گیری برای امور مهم اجتماعی فرا نرسیده است.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: در آغاز سال جدید شما ناگهان علاقه مند شده اید که بالکل مسیر زندگی تان را تغییر دهید. خواه این تصمیمتان تداوم داشته باشد خواه نداشته باشد، شما از الان آماده آغاز کردن و جمع کردن اطلاعات جدید شده اید. خوشبختانه شما می توانید به سرعت مهارتهای تکنیکی کسب کنید و امروز بهترین زمان برای نشان دادن تیزهوشی تان به افراد دیگر است. اما فقط تیزهوشی کافی نیست؛ باید در مورد ایده های ناب خود خوب فکر کنید و بعد سعی کنید آنها را به واقعیت تبدیل کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: امروز باوجود اینکه سال نو شده و همه مردم خوشحالند، شما هنوز احساس عصبانیت می کنید و نمی توانید به راحتی به افکارتان سر و سامان بدهید. شما افکار خیلی زیادی در سرتان دارید و به خاطر سر وصداهای اضافی قادر نیستید فکرهای بیخودی را فیلتر کنید. در سال جدید به خصوص اگر بخواهید افراد دیگر را با رفتاری جذاب وارد دنیای خودتان کنید، ارتباطات معنوی بهتان کمک خواهد کرد. اما اگر در مورد مسائل نامعلوم و ناشناخته مربوط به آینده هراسان و نگران هستید خیلی به خودتان سخت نگیرید. در حالیکه شما در زمان حال پیشرفت می کنید و به موفقیت می رسید، باید بدانید که این روند می تواند در آینده نیز تداوم داشته باشد.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: امروز اطرافیان شما تصمیم گرفته اند که با خودشان صادق باشند، ولی آنها کمی هم عجیب رفتار می کنند! امروز حتی نزدیک ترین دوستانتان نیز با شما غریبه شده اند و بهتان توجه نمی کنند، چرا که آنها فقط به فکر زندگی و کار خودشان هستند. و شما را تنها و به حال خودتان رها کرده اند. اما شما امروز که روز اول سال هست اصلا دلتان نمی خواهد تنها باشید و حاضرید دست به هرکاری بزنید که آنها بفهمند نباید شما را تنها بگذرانند! اما این روش اصلا رفتار عاقلانه ای نیست؛ شما باید تمام تلاشتان را بکنید که در سال جدید از وابستگیهایتان کم کرده و خودکفا و مستقل باشید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما امروز راههای متفاوت و جدیدی برای انجام دادن همه کارهایتان اتخاذ کرده اید. بعضی از ایده های شما خیلی خوب هستند؛ اما برخی از آنها هم بد عمل می کند. ولی شما تا زمانی که هر یک از آنها را امتحان نکنید این را نمی فهمید. پس شما برای بهتر شدن راندمان کاری و بهتر کردن زندگی تان ناچارید وقت و انرژی زیادی را برای این کار صرف کنید. حتی اگر فعلا تصمیم گرفته اید روشهای دیگری را امتحان کنید با تضادها و عجایب زیادی مواجه خواهد شد.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: شما در سال جدید می خواهید باور کنید که همه چیز زیباست و در هرچیزی می توان نکته مثبتی پیدا کرد. اما هرچه که جلوتر می روید وقتی ناراحتی و حتی موانعی را که در پس هر چیز خوبی وجود دارد را می بینید می گویید این حرف در مورد همه چیز صدق نمی کند. ولی بهتان پیشنهاد می کنیم که کاری به این چیزها نداشته باشید و منتظر تغییرات بمانید. شما نباید از گفتن حرفهایی که در ذهنتان دارید بترسید. دلیلی ندارد که امسال هم کارهایتان را به روشی که پارسال ر پیش گفته بودید انجام دهید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: امسال سال خوب و عالی برای انجام دادن کارهایی است که سال قبل در نظر داشتید انجام دهید. ذهن شما و حس و غریزه تان امسال خیلی خوب کار می کند. اگر شما با سرنوشت خود هماهنگ باشید هیچ اتفاق بدی برایتان نمی افتد. فقط نسبت به هر اتفاق جدید که در زندگی تان می افتد احمقانه رفتار نکنید! مهم نیست که چقدر موقعیت خارق العاده ای باشد؛ دیدگاه های شما هر روز نسبت به روز قبل روشن تر خواهد شد.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: شما امروز تصمیم گرفته اید که در سال جدید روزهای شادی داشته باشید و دیگران هم که امروز حس و حال شما را فهمیده اند دوست دارند با شما همراه باشند. اما هرچه که جلوتر می روید و با مشکلات و سختی های روزمره روبرو می شوید می فهمید که ثابت نگه داشتن این حس و حال خیلی سخت است و مجبور می شوید که به عقب برگشته استراحت و تجدید قوا نمایید. روزهای خوب همیشگی و پایدار نیستند، اما تا وقتی که نگران مشکلات و سختی هایی باشید که هنزو نیامده اند، نمی توانید به خوبی از این لحظه ها لذت ببرید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما می توانید بگویید که رویداد بزرگی در حال وقوع است، اما موقتا به خاطر افکار عجیب و غریبی که در سر دارید و نمی توانید ابرازشان کنید به بن بست خورده اید. شما به راحتی می توانید در حالی که با موجی از ایده های متناقض که به ضمیر ناخودآگاهتان سرازیر شده است بجنگید، با موضوع ملموس و مشخص دیگری خودتان را سرگرم کنید. اما تا موقعی که شما با چیزهای ساده و روزمره خودتان را سرگرم کنید، سرو صداهای درون ذهنتان بلندتر می شود. حتی اگر فکر می کنید آنها خیلی منطقی نیستند، ولی بهتر است که بهشان بها بدهید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن:امروز ایده های نابی به سرعت از ذهن شما تراوش می کند که انقدر سریع این اتفاق می افند که خودتان هم نمی توانید بعضی از آنها را به خاطر بسپارید. همیشه وقتی سیاره بخت شما یعنی اورانوس با عطارد برخورد می کند چنین اتفاقات عجیبی می افتد. شاید امسال نتوانید تمام کارهایی که شروع کرده بودید را به پایان برسانید، اما می توانید انقدر پروژه قبول کنید که تا آخر سال سرتان شلوغ باشد! اگر در طول سال به موضوعات و نکات مبهمی برخوردید استرس نگیرید. چون که هر روز شرایط هموارتر می شود و به راحتی می توانید کارهایتان را پیش ببرید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز ارتباط هوشمندانه عطارد و ونوس در نشانه شما به وقوع می پیوندد، اما این اتفاق به خودی خود باعث ایجاد نبوغ و استعداد در شما نمی شود! وقتی که چنین اتفاقی می افتد شما معمولا از خواب غفلت بیدار شده و به این اتفاق همان گونه نگاه می کنید که همیشه به حقایق جدید زندگی نگاه می کردید. اما وقتی امسال با دید متفاوتی به خودتان نگاه می کنید می بینید که همان کسی نیستید که قبلا بودید. پس انتظار نداشته باشید که افراد دیگر به زودی از ایده های ضد و نقیض شما حمایت کنند؛ چرا که آنها هم به روشها و ایده های خودشان محکم چسبیده اند! بهشان فرصت دهید؛ اگر ایده شما به نظرشان خوب آمد، همه دوستانتان دورتان جمع می شوند تا تحسینتان کنند!


 
نظرات شما ()
 
<      1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
جمعه 100 فروردین 27
امروز:   971 بازدید
دیروز:   1262  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
اگه باحالی بیاتو
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
Different.fdan
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com