سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
آنچه از کشتار برهد دیرتر پاید و بیشتر زاید . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفته آینده ، فال هفتگی جدید

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته (9 اسفند تا 15 اسفند 99)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین

این هفته ممکن است از نظر زندگی شخصی و شغلی همچنان چالش برانگیز باشد. به شما پیشنهاد می شود از قبل برنامه ای داشته باشید تا از کار و روابط بدون دردسر لذت ببرید. در زندگی زناشویی ممکن است به دلیل دیدگاه های گوناگون اختلاف نظر وجود داشته باشد. توصیه می شود به شریک زندگی خود فضا اختصاص دهید تا همسرتان احساس راحتی کند و احساس خود را با شما در میان بگذارد. توصیه می شود از سرمایه گذاری های اساسی در بازار سهام جلوگیری کنید. تأمین اعتبار مالی هنگفت در امور مربوط به املاک را موکول کنید. از نظر سلامتی ، هفته احتمالاً کمتر مطلوب خواهد بود ، بنابراین به شما پیشنهاد می شود که اقدامات احتیاطی مناسبی را انجام دهید. به شما توصیه می شود ورزش روزمره خود را دنبال کنید و مرتباً با آن رفتار کنید تا در این هفته از سلامتی خوبی برخوردار شوید.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت

به طور کلی این هفته ممکن است متوسط ??باقی بماند ، اما شانس شما احتمالاً مورد پسند شما قرار می گیرد. به شما پیشنهاد می شود که با صداقت کار کنید و در هر کاری که انجام دهید مصمم باشید. برای شما بهتر است که در محل کار خود آرام باشید. ارتباط صلح آمیز با شریک تجاری شما توصیه می شود زیرا پرخاشگری ممکن است چالش هایی به همراه داشته باشد و همچنین ممکن است کارها را مختل کند. احتمال به دست آوردن موقعیت تأثیرگذار در محل کار وجود دارد. سفرهای کوتاه مدت مرتبط با کار یا تجارت ممکن است این هفته پیش بیاید. برای مسائل پولی ، ممکن است نتایج امیدوار کننده ای کسب کنید. در صورت پرداخت پول به دیگران ، ممکن است انتظار بهبودی سریع داشته باشید. در جبهه روابط ، ممکن است از نظر عاطفی جذب شده و با شریک زندگی بالقوه خود دلبسته شوید. در بعضی مواقع ، ممکن است شما نیز احساس تنهایی کنید. اگر به طور منظم ورزش کنید ، بدن خود را حفظ خواهید کرد. بهتر است در کار خود زیاده روی نکنید ، استراحت مناسب داشته باشید. این ممکن است به شما در حفظ سلامتی کمک کند.

 

طالع بینی متولدین خرداد

به احتمال زیاد در این هفته با افراد بالقوه خود ملاقات خواهید کرد. بنابراین به تک آهنگ ها پیشنهاد می شود که از آن نهایت استفاده را ببرند زیرا ممکن است موارد خاص را نهایی کنید. والدین و بزرگترهای خانواده ممکن است نسبت به فرزندان خود احساس خوشبختی و افتخار کنند. اوقات شادی ممکن است در خانواده شکل بگیرد و به شهرت برسد. این احتمالاً به ایجاد ارتباطات جدیدی کمک می کند که ممکن است در زندگی حرفه ای شما مفید باشد. شانس ممکن است در این هفته به نفع سرمایه گذاران بازار سهام باشد. دانش آموزان با سخت کوشی و تلاش ممکن است در امتحانات خوب عمل کنند. نتایج مثال زدنی آنها در مطالعات و فعالیت های فوق برنامه ممکن است باعث شهرت آنها شود. ورزشکاران ممکن است در این هفته با سهولت به چالش های پیش روی خود برسند.

 

طالع بینی متولدین تیر

ممکن است در این هفته فرصت های شغلی امیدوار کننده ای کسب کنید ، که ممکن است به پیشرفت در مسیر شغلی شما کمک کند. تجار ممکن است در فعالیت های خود موفقیت کسب کنند زیرا بیشتر موارد ممکن است در جای مناسب قرار گیرند. برخی از استرس های مربوط به امور مالی ممکن است علی رغم جریان خوب درآمد ایجاد شود. پیشنهاد می شود که ابتدا سرمایه گذاری ها یا پروژه های پرمخاطره برای دستیابی به سرعت مورد بررسی قرار گیرند. زندگی عاشقانه شما به احتمال زیاد پرشور و پر از عشق خواهد بود. اما در بعضی مواقع ، ممکن است حساسیت بالایی داشته باشید و معادله رابطه خود را تغییر دهید. به شما توصیه می شود که از برخی افکار واهی آگاه باشید. ممکن است زمان مطلوبی برای جستجوی پاسخ از خود و تمرکز بر تقویت روابط شما باشد. رویکرد اختصاصی و متمرکز شما ممکن است به شما کمک کند تا با مشکلات تحصیل خود کنار بیایید. این هفته ممکن است نوساناتی در سلامتی شما ایجاد کند ، و از این رو ممکن است برخی از مراحل وجود داشته باشد که در آن شما می توانید روحیه کمتری داشته باشید. با این وجود ممکن است بتوانید سلامتی خود را به خوبی حفظ کنید.

 

طالع بینی متولدین مرداد

ممکن است فرصت های زیادی پیش روی شما قرار گیرد ، اما ممکن است آنها را از دست بدهید. این هفته ممکن است برای شما چالش برانگیز باقی بماند ، بنابراین خونسرد باشید تا همه چیز را با درایت مرتب کنید. رقابت سخت ممکن است پیش بینی شود. ممکن است با عزیزانتان اختلاف و درگیری پیش بیاید و از این رو پیشنهاد می شود برای آن آماده باشید و سعی کنید این هفته از مشاجرات جلوگیری کنید. برنامه ریزی کنید که برای حل اختلافات و تردیدهای گذشته ، قبل از آنکه بیش از حد پیچیده شوند ، اوقات با کیفیتی را با عزیزانتان سپری کنید. شما ممکن است مشتاق باشید که یک استراتژی درست و بلند مدت را تزریق کنید تا نتایج مثمر ثمر را در پیش بگیرید. این ممکن است وضعیت مالی شما را تقویت کند. به شما توصیه می شود که بیشتر روی مطالعات متمرکز باشید و پروژه های خود را به طور کارآمد به پایان برسانید. به طور کلی در جبهه سلامت ، شما احتمالاً در این هفته بدن خود را حفظ خواهید کرد.

 

طالع بینی متولدین شهریور

کسانی که به دنبال تغییر شغل هستند ممکن است به نتایج دلخواه برسند. ممکن است پیشرفت خوبی داشته باشید ، اما ممکن است چالش هایی در همه راه وجود داشته باشد. این هفته ممکن است یک هفته پرهیاهو و طاقت فرسا برای شما باشد. با این حال ، موارد درآمد و سرمایه گذاری احتمالاً امیدوار کننده باقی خواهد ماند. ممکن است زمان مناسب برای تصمیم گیری های حیاتی مالی باشد. ممکن است اکنون مشکلات معلق نیز حل و فصل شود. خود را برای یک سواری پر از دست انداز در روابط شخصی آماده کنید. در صورت وجود اصطکاک در زندگی عاشقانه ، توصیه می شود متفکر باشید و سعی کنید از منظر معشوق خود به مسئله نگاه کنید. این ممکن است به شما کمک کند تا شرایط را بهتر درک کنید. دانش آموزان در طول این هفته با مقاومت شدید در تحصیلات خود مواجه خواهند شد. برنامه ریزی منظم مطالعات ممکن است به شما کمک کند تا به نتایج مطلوب برسید. سطح انرژی و استقامت شما ممکن است افزایش یابد و این ممکن است به شما کمک کند تا در این هفته از یک سبک زندگی پایدار و سالم برخوردار شوید.

 

فال هفته آینده ، فال هفتگی جدید

فال هفتگی

 

طالع بینی متولدین مهر

به شما توصیه می شود از ولخرجی خودداری کنید و فقط برای مواردی که از اهمیت بالایی برخوردار هستند هزینه کنید. داشتن شفافیت در اینکه در چه زمینه ای باید وقت بگذارید ، ممکن است تمرکز شما را روی موارد استراحت از بین ببرد. اگر قصد راه اندازی مشاغل دارید یافتن سرمایه گذار ممکن است چالش برانگیز باشد. بنابراین ، از دست دادن جزئیات کوچک در هنگام ارائه برنامه های خود ، قطعاً کار درستی در این دوره حساس نیست. در عوض قبل از ملاقات با سرمایه گذاران بالقوه خود مراقب باشید و در ارائه خود تجدید نظر کنید. 

 

طالع بینی متولدین آبان

هفته در زندگی شخصی شما به توجه بیشتری نیاز دارد. برخی از شما برنامه سفر تفریحی را دارند که بسیار جالب خواهد بود. این امر همچنین باعث احساس غرور در شما خواهد شد زیرا از روشی که زندگی در آن رویدادها را سپری می کند خوشحال خواهید شد. ازدواج برای کسانی است که برای مدت طولانی با یکدیگر قرار می گیرند. برخی از شما قصد سفر کوتاه به مقصد نزدیک را دارند. این دلگرم کننده خواهد بود. اگر در خانواده خود سالخورده ای داشته باشید ، نیاز به مراقبت پزشکی دارد. سعی کنید بهترین حالت را حفظ کنید و در مواقعی که بیشترین نیاز را به شما دارند به آنها کمک کنید. سرمایه گذاری در یک وسیله نقلیه برای برخی از شما دیده می شود. شما مقداری از پس انداز خود را وارد معامله خرید خواهید کرد که باعث می شود احساس غرور بیشتری کنید. برنامه ریزی شما برای سرمایه گذاری در مسیرهای مناسب شما را قادر می سازد از طریق سرمایه گذاری ها سود خوبی بدست آورید.

 

 

طالع بینی متولدین آذر

هفته پر از شگفتی خواهد بود. برخی از شما برای انجام مسئولیت هایی که بر عهده شما است ، خطرات جزئی را برطرف می کنید. در گذشته نمی توان بر این مشکلات فائق آمد. بنابراین ، اعتماد به نفس شما در طول هفته بالا خواهد بود. خوشبختانه برای برخی از شما ، خانواده شما نیز احتمالاً حمایت بهتری از شما خواهند داشت. تفاهم احتمالاً غالب خواهد بود. این به طور خودکار ثروت شما را در حرفه ، درآمد و حتی تحصیلات بهبود می بخشد. فقط سلامتی بعضی از شما لطیف خواهد بود. برای داشتن تناسب اندام ممکن است مجبور شوید یک برنامه منظم تناسب اندام را ادامه دهید. سفر به مکان های خارجی برای برخی از شما دیده می شود. این کار کمی اوقات فراغت و کار حرفه ای را در هم می آمیزد. در عین حال ،زنان ممکن است زیاد از هفته لذت نبرند. بعضی از شما تا حدی خجالتی و رازدار هستید. همچنین ، شما در طول هفته بسیار به حریم خصوصی خود اهمیت می دهید.

 

طالع بینی متولدین دی

کسانی که تنها هستند و به دنبال یک رابطه عاشقانه هستند ، این هفته آنها را پیدا می کنند. عشق در هوا وجود دارد. اما به آنها همچنین توصیه می شود که در حد خود باقی بمانند و خود را فریب ندهند. بچه ها برای خانواده هایشان شهرت می آوردند. آنها می توانند در زمینه های دانشگاهی ، ورزشی یا فعالیت های درسی خوب عمل کنند. این هفته تغییرات مثبت عظیمی از نظر اجتماعی برای شما پیش بینی می شود. ممکن است دلیل بزرگی برای جشن وجود داشته باشد. یک رویکرد جدید ممکن است شغل جدیدی متناسب با سبک کار آنها ایجاد کند. متخصصین حقوقی در این هفته فرصتهای زیادی برای نشان دادن مهارتهای سخنوری خود خواهند داشت. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارند به سمت هدف خود پیش می روند. آنها ممکن است در کالج ها یا موسساتی که درخواست خود را داده اند پذیرش شوند. ورزشکاران در این هفته در ورزش های خود رقابت خوبی خواهند کرد. تلاش های آنها به رسمیت شناخته می شود.

 

طالع بینی متولدین بهمن

مدیتیشن و یوگا به شما کمک می کنند تا از استرس خارج شوید. اگر در یک معضل قرار دارید ، این هفته تجزیه و تحلیل مجدد کار شما است. این به شما یک راه حل می دهد تا از چالش هایی که با آن روبرو هستید بیرون بیایید. سرمایه گذاری های عمده مالی یا برنامه های تجاری جدید باید دوباره برنامه ریزی شود زیرا ستاره ها بازده خوبی را پیش بینی نمی کنند. قبل از سرمایه گذاری در بازار سهام ، پیشنهاد کارشناس را دریافت کنید. در طول این هفته هنگام رانندگی با احتیاط رفتار کنید. باید از سلامت چشم مراقبت کرد. روابط زناشویی در طول این هفته توجه شما را می طلبد. میل جنسی در این هفته افزایش می یابد. ترانزیت مریخ باعث تغییر در فضای داخلی خانه و برقراری ارتباط با مادر می شود. شما باید از راهنمایی های مادر خود پیروی کنید ، این امر به شما کمک می کند تا در حرفه خود به نتیجه دلخواه برسید. پرخاشگری می تواند بر سلامت جسمی شما تأثیر منفی بگذارد. استرس به دلیل حجم زیاد کار وجود دارد بنابراین به شما توصیه می شود که مدیتیشن کنید و رژیم غذایی مناسبی داشته باشید تا متناسب و سالم باشید.

 

طالع بینی متولدین اسفند

این هفته می تواند از نظر انتخاب شدن در مصاحبه خبرهای خوبی را ارائه دهد. یادگیری یک مهارت جدید می تواند محل کار را تشخیص دهد. به دلیل ارتباطات سخت یا وعده های تحقق نیافته ، سعی کنید وقت و حضور خود را به شریک زندگی خود بدهید. می توانید اوقات خوبی را در کنار همسرتان بگذراند. زندگی زناشویی به شما فرصتی می دهد تا به شریک زندگی خود نزدیک شوید. کودکان در مطالعه خود از شما کمک خواهند گرفت. یک موضوع حقوقی می تواند به شما موفقیت دهد. این هفته برای دریافت وام نروید. بدهی قبلی می تواند برخی از مسائل مالی را به شما بدهد. در این هفته باید از سلامتی و ایمنی مراقبت شود. رژیم و ورزش مناسبی داشته باشید تا هفته ای سالم داشته باشید. در این هفته سرمایه گذاری عمده ای در زمینه های مربوط به زمین و املاک انجام نمی شود. ممکن است ارتباط نادرست با شریک تجاری وجود داشته باشد.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 99 اسفند 9  5:51 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - شنبه 09 اسفند 1399

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: شما امروز چاشنی یک بمب هستید چرا که ماه در نشان مستبد شما قرار گرفته و ممکن است به طور غیرعمد یک موقعیت ناخوشایند را به یک موقعیت کاملا بدتر تبدیل سازد. خوشبختانه کمی خودآگاهی داشتن اکنون تاثیر زیادی خواهد داشت و شما را قادر خواهد ساخت که به خاطر چیزی که زیاد مهم نیست عصبی نشوید و از این موقعیت ها اجتناب کنید. اگر در موقعیتی قرار گرفتید که باید آنچه را که احساس می کنید بیان کنید حداقل دیگران را به خاطر مشکلات اخیرتان مقصر ندانید و آنها را سرزنش نکنید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: با وجود اینکه شما با شخصی سرو کار دارید که برنامه های بلندمدت اش در تضاد با عقاید شماست امروز قادر هستید مسائل را از منظری نسبتا روشن تر ببینید. به جای اینکه اجازه دهید تا ناامیدی و یاس تبدیل به یک معامله ناخوشایند شود می فهمید که این گرفتاری های اخیر سرانجام خوبه خود حل خواهد شد. طبیعتا شما باید با خودتان رو راست بمانید اما متکی بودن به توانایی های درونی باعث می شود در مقابل ناملایمات زندگی صبور بمانید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: درگیری و ستیز سختی که قبلا برای تان بوجود آمده بود اکنون عواقب خود را نشان خواهد داد. ممکن است احساس کنید که شخصی درست در مقابل شما کارهای مخفیانه ای انجام می دهد با این حال هیچ کس متوجه آن نمی شود و آشکارا چیزی نمی گوید. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که تا می توانید خوش بین باشید حتی اگر احساسات تان مدام در نوسان باشند. شما توانایی ذاتی دارید که از گفتگویی که هیچ نفعی برای تان ندارد و فقط باعث آزار شما می شود فرار کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: بعضی اوقات تمایل ذاتی شما برای اینکه خودتان را کنترل کنید و احساسات ناخوشایند خود را بیان نکنید خیلی سخت است و نشان ندادن افکار منفی همیشه کار مناسبی است. اما بعضی اوقات شما براحتی آن را پس می گیرید و منجر به رفتار انفعالی- پرخاشگرانه می شود. امروز سرکوب کردن احساسات تان باعث قوت گرفتن آنها شده و اگر احساسات خود را نشان ندهید تبدیل به یک انفجار عاطفی خواهد شد.تمرین کنید تا تبدیل به یک مشاهده کننده شوید. تغییرات درونی خود را انکار نکنید. در عوض؛ زمانیکه به چیزی پی بردید آن را با دیگران در میان بگذارید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: از دید شما وضعیت دشوار اخیر ربطی به شما ندارد. به هر حال از دید عوالم کیهانی هر کسی می تواند نقش شما را در این دنیا بازی کند. با وجود اینکه شما خالق این نمایشنامه هستید بازیگران در کار با شما احساس نارضایتی می کنند.اما حتی اگر آنها امروز بدخلق و ناراحت باشند باز هم باعث می شوند تا شما در مرکز توجه قرار بگیرید. برعهده گرفتن مسئولیت باعث می شود تا احساسات ناآرام و دمدمی مزاج خود را تا حدی آرام کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: ممکن است امروز در محل کارتان شخصی زیاد با شما خوب رفتار نکند اما با این حال روز خوبی است و شما انرژی زیادی دارید که کارهایتان را به خوبی انجام دهید. نیازی نیست که یک جاسوس باشید. حقیقت سرانجام آشکارخواهد شد خواه شما در پی آن باشید یا نه! اما اگر تصمیم داشته باشید که بوسیله آشکار کردن رفتار نامناسب شخصی به پیشرفت این جریان کمک کنید این جریان را بهانه ای برای توجیه اشتباهات تان در کارها قرار ندهید. به هر حال کلمات درست موثر و التیام بخش هستند.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر:هر چقدر امروز کسی با شما بهتر رفتار کند احساس ناامیدی و ناامنی شما هم بیشتر خواهد شد. اگر فکر می کنید دیگران در پیشرفت شما دخالت می کنند به غریزه تان اعتماد کنید. اما اکنون با یک با یک دشمن فرضی جنگ نکنید؛ به حریف خیالی مشت زدن سیاست موثری نخواهد بود. قبل از اینکه حرکت بعدی را آغاز کنید صبر کنید تا اطلاعات تان کامل شود.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: کار کردن امروز کاری بس پیچیده است چرا که شما آرزو می کنید کاش از شر کارهای تکراری روزمره خلاص می شدید و به کار دیگری می پرداختید. احساسات قدرتمندی در زیر سطوح ظاهری وجودتان  کمین کرده اند و شما از این می ترسید که آنها روزی حالت انفجار پیدا کنند و به ضمیر هوشیار شما بیایندو دیگران بتوانند آسیب پذیری و بی تجربگی شما را ببینند. دو سیاره حاکم شما یعنی مریخ و پلوتون آماده اند که با آن بجنگند مگر اینکه شما به قدر کافی قوی باشید تا به جای تمرکز روی تاریکی ها به روشنایی ها فکر کنید. در این روزها شما بهتر است که تونلی در این تاریکی ها ایجاد کرده و بعد از آن سختی ها تمام خواهند شد.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: اگر به خاطر شرایط دشوار امروز نبود شما به خوبی از عهده کارهایتان برمی آمدید. کسانی که در دور و بر شما هستند منصفانه رفتار نمی کنند و به نظر می رسد مانند ابرهای تیره در اطراف شما شناورند تا فقط روز تفریح شما را خراب کنند. شما می توانید اجازه دهید ترس بر اعمال تان حکومت کند . از منفی بافی دوری کنید تا تاثیری بر زندگی تان نگذارد. شاید بتوانید مستقیما با مشکل خود روبرو شوید. هر گفتگویی را که می خواهید شروع کنید ابتدا از درستی آن مطمئن شوید چرا که شاید این گفتگو تاثیر بسیار مهمی بر زندگی شما بگذارد.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: امروز پلوتون ظالم و بی رحم در نشان شما با مریخ حساس در جنگ است و روی زندگی شخصی شما تاثیر بسیار عمیقی خواهد گذاشت. ممکن است شما تصمیم استواری داشته باشید که باعث شود حتی به شرایط و دور و بر خودتان هم توجه زیادی نکنید. اما کمبود آگاهی از خودتان اکنون می تواند تاثیر منفی شدیدی روی زندگی تان داشته باشد. به ارزش های خود پایبند باشید تا از نظر روحی سلامت بمانید اما تنها اگر به تفاوتی با دیگران دارید آگاه باشید می توانید موفق باشید. مقابله شاید در این مرحله بدرد بخورد اما توافق کلید کار شماست.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: اکنون نیازی نیست که به سمت کارهای خود هجوم ببرید و بخواهید با عجله کارها را انجام دهید، به خاطراینکه زمان کافی برای انجام آنها خواهید داشت. واگرچه شما چیزهای مفیدی برای یادگیری دارید، وسوسه کننده است که  آسان ترین راه را انتخاب کنید. درباره تصمیماتی که باید بگیرید به مقدار کافی فکر کنید. به خاطر اینکه نتیجه کارهای شما بیشتر از آنچه که شما فکر می کنید روی شما تاثیر خواهد داشت.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: ممکن است این روزها از آشفتگی که به آن دچار شده اید احساس ناراحتی کنید، و به نظرتان هم می رسد که هیچ چیز نمی تواند آشفتگی و تلاطم درونی شما را حل کند. شاید بهتر است که افکار خود را آزاد کنید و به جای اینکه بخواهید مدام شرایط را کنترل کنید اجازه دهید امواج منفی خود به خود بگذرند و شما آرام شوید. وقتی که شما مراقب تعادل شخصیتی خود باشید پریشانی و آشفتگی های روحی تان ناپدید خواهد شد. سعی نکنید همه شرایط را تحت کنترل خود درآورید آنها را رها کنید. رفتار معقول شما به قدر کافی دوام خواهد آورد و دیگران از رهبری شایسته شما نهایت استفاده می کنند.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 99 اسفند 7  8:37 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - پنج شنبه 07 اسفند 1399

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: باوجود اینکه امروز دوست دارید احساسات جدید و لحظه‌ای را کشف کنید، ولی وظایف زیادتان در محل کار جلوی تفریح کردن شما را گرفته است! اما داشتن مسئولیتهای خیلی زیاد لزوما نمی‌تواند شما را از صحبت کردن در مورد آرزوهایتان باز دارد. سهیم کردن دوستانتان یا افراد خاص در رویاهایتان فقط تفریحی است که شما بهش نیاز دارید، اما این کار با تبدیل شدن آنها به عمل خیلی متفاوت است.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: شما امروز اصلا احساس خوب و جالبی ندارید!! چرا که مشکلات غیر قابل تغییری پیش روی خود دارید و باید وقتی را به آنها اختصاص بدهید. حتی اگر اول سعی کنید ظاهر خوب و مثبتی در جلوی دیگران داشته باشید، اما نخواهید توانست دیدگاه جدی و خشن خود را پنهان کنید. البته نگران بودن شما به خاطر همه حوادثی که پیرامونتان رخ داده قابل تحسین است، اما این دلیل نمی‌شود که جلوی دوستانتان خودنمایی و تظاهر کنید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: شما چه بچه داشته باشید چه نداشته باشید امروز مجبورید نقش پدر و مادر را بازی کنید!! توجه کردن به کارهای خانه یا دنبال کردن قولی که به یکی از اعضای خانواده داده بودید شما را از مسئولیتهایتان در محل کار دور می‌کند. بحث در این نیست که برای انجام دادن کارهایتان حتما باید کسی بهتان یادآوری کند. بلکه موضوع این است که شما قادر نیستید به تمام حرفهایی که قبلا زده بودید عمل کنید! وظایف خود را اولویت بندی کنید و آن کاری که بهتر از همه است را انجام دهید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: امروز در حالیکه فکر می‌کنید انرژی و وقتتان ته کشیده است، کارهای جدیدی از راه می‌رسند!! البته این سخن به معنی این نیست که شما عمدا قصد گمراه کردن افراد دیگر را دارید؛ بلکه به این معنی است که شما فکر می‌کردید کارها راحت تر از این پیش برود. پس بهترین استراژی این است که قبل از اینکه در آخرین لحظه و تحت فشار و زور مجبور شوید کارتان را انجام دهید، زودتر از موعد دست به کار شوید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: شما امروز باید با یک مشکل کوچک که تازگی برایتان پیش آمده روبرو شوید. شاید راه حل به سادگی رفتن سریع به بانک باشد!! اما می‌تواند کمی ‌هم پیچیده باشد. حالا راه حل هرطور باشد، این هشداری برای شما است که اگر همین الان این مشکل را حل نکنید بعدها و طی هفته بعد این مشکل قدیمی‌ دوباره آشکار می‌شود. شاید راه حل سریعی به ذهنتان بیاید، اما بهتر است با کند و کاو کردن در مورد مشکل و منشا و اساس آن برای همیشه آن را حل کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما امروز تنها کسی هستید که نقش خیلی سنگینی را به عهده گرفته اید. معنی این حرف این نیست که می‌خواهید خیلی مهم باشید؛ بلکه معنی اش این است که افراد دیگر همگی روی شما حساب باز کرده اند و واقعا لازم است که یک نفر آنها را چک کند. شما خیلی خوب برای کارتان آماده شده اید، چراکه شما دقیقا می‌دانید چه کاری باید انجام دهید. اما رفتار مقتدرانه شما شاید اینجا بهترین روش برای رسیدن به هدفتان نباشد. بهتر است کمی‌ نرم تر بوده و به جای حرف زدن از عقل و منطق بیشتر حرف دلتان را بزنید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: امروز شاید در محل کارتان به خاطر انجام دادن کار درست بجنگید! شما می‌خواهید دیگران درکتان کنند، اما از رفتار دلگرم کننده که ممکن است مخالف سازندگی و فعال بودن شود می‌ترسید. رفتن به عمق این مشکل وکند و کاو کردن در مورد آن برای شما کار سختی است. خوشبختانه نیاز شما برای داشتن یک داور و قضاوت نهایی بیشتر جنبه خیالی و توهم دارد تا واقعیت. با افراد دیگردر مورد این مشکل به بحث و گفتگو بنشینید، اما مسئولیت حل کردن آن را بر عهده نگیرید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: امروز شاید عقیده شما با خواهر و یا برادرهایتان مخالف باشد، اما این دلیل نمی‌شود به راحتی حرف آنها را قبول کنید! شاید دیدگاه شما هوشمندانه تر از ایده‌های آنها باشد، اما هنوز آنقدر خوب نیست که حقایق را برایشان روشن کند. فقط تسلیم نشوید!! اما باور کردن اینکه می‌توانید با منطق و افکار هوشمندانه نظر آنها را عوض کنید کاری غیر عملی و نشدنی است. بگذارید آنها نظرتان را بفهمند و بعد تنهایشان بگذارید. آنها وقتی خودشان آمادگی لازم را پیدا کردند- و نه زودتر از آن!- نظرشان را عوض خواهند کرد.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: امروز "کنترل کردن" مهم ترین مساله مورد توجه برای شما است، بخصوص اگر کارهای خیلی زیادی پیش رو داشته باشید که باید به همه شان هم برسید. رئیستان بهتان دستور می‌دهد و شما چاره دیگری به جز "چشم" گفتن ندارید!! باهمه این احوال فقط "چشم" گفتن و عمل نکردن شما را به جایی نمی‌رساند! همانقدر که جذاب و خوش برخورد هستید! همان قدر هم باید در کارتان جدی بوده و به تمام قولهایی که داده بودید عمل کنید!

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما یک بار دیگر با تناقض و تضادهای بین ایده‌های خوب خود و آنچه پیرامونتان می‌گذرد روبه رو شده اید. شما وقتی که می‌بینید قادر نیستید با کار سخت و زیاد و روشهای تکنیکی به سادگی هر مشکلی را حل کنید به خودتان شک می‌کنید. اما زیاد خوب نیست که با تجزیه و تحلیل کردن عملکرد خود وقت را تلف کنید. فقط از جایتان بلند شوید و هرچه در توانتان است انجام دهید. شما واقعا از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد!!

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز ظاهرا شریک کاریتان و یا دوست صمیمی‌تان در تلاشهای سخت زیاد شما را همراهی نمی‌کند. شاید اولین عکس العمل تان این باشد که سریع مقابله به مثل کرده و یا در برابر این "آتش دوستانه" از خودتان دفاع کنید! اما این کار عاقلانه ترین نوع برخورد نخواهد بود؛ چراکه آنها به شما دقیقا همان پیامی ‌را خواهند گفت که نیاز دارید برای بیشتر موثرتر بودن بشنوید. پس به دقت به حرفهایشان گوش دهید و بعد راه حل جدیدی برای کارهایی که قبلا انجام داده بودید کشف کنید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز شما هر کاری که می‌کنید حتی اگر به نظر خودتان کار درستی هم باشد، مدام به در بسته می‌خورید!! شما می‌توانید به راحتی در مورد خودتان بیشتر از هر چیز دیگر صحبت کنید، اما اعتماد به نفستان به آن اندازه که خودتان باور دارید بر پایه واقعیت استوار نیست. به جای سریع حرکت کردن و سکندری خوردن بهتر است که کمی ‌سرعت خود را کم کنید! حالا ثابت قدم بودن و تامل کردن برای شما سودمند تر از خودستایی کردن و خیالبافی است.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 99 اسفند 5  8:28 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - سه شنبه 05 اسفند 1399

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: شما شاید خیلی دوست نداشته باشید که سرعت خود را کم کنید، ولی همچنان در حال ذخیره کردن انرژی‌تان هستید. اگر بتوانید تمام کارهایی که الان شروع کرده‌اید را به اتمام برسانید دردسری واقعی برای خود درست کرده اید، پس روش عاقلانه تر این است که اول استراحت کنید و بعد کار درست را انجام دهید، چراکه اگر غیر از این کار را بکنید به هدفتان نمی‌رسید و مجبور می‌شوید تمام روز برای غلبه بر ناامیدی تان مبارزه کنید. فراموش نکنید که شما برای چیزهایی که به دنبالشان هستید پایه ریزی می‌کنید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز وقتی که بفهمید برای رسیدن به چیزهایی که دوست داشته اید چه چیزهایی را از دست داده‌اید واقعا ناراحت می‌شوید. به هر حال این تصمیمی‌ بوده که قبلا خودتان گرفته بودید و نمی‌توانید زمان را به عقب برگردانید. البته در این اتفاق حکمتی نهفته است؛ ونوس دوست داشتنی و کیوان رودرروی هم قرار می‌گیرند و این حادثه مانع این می‌شود که شما به رضایت کامل برسید. اما از طرف دیگر ونوس از عطارد انرژی می‌گیرد و بر مقاوت و پایداری شما می‌افزاید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: حالا که تعطیلات آخر هفته تمام شده است، شما دوست دارید از دور هم جمع شدنهای دوستانه لذت ببرید، اما شاید این کار به آن سادگی که به نظر می‌رسد نباشد. شاید می‌خواهید بخشی از کارتان را به خانه آورده و در خانه انجام دهید، یا شاید هم می‌خواهید به مسئولیتهای انجام نشده‌تان رسیدگی کنید. خوشبختانه امروز شما قادر هستید تمام این کارها را انجام دهید. بنابراین وقتی که کارتان را تمام کردید برای خوشگذرانی کردن و بودن با دوستانتان نیز انرژی خواهید داشت.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: الان زمان این رسیده که افسار زندگی‌تان را خودتان به دست گرفته و خودتان امور را کنترل کنید، به خصوص اگر اخیرا تسلیم نظرات یک نفر دیگر شده باشید. حالا اوضاع برگشته و شما می‌توانید نقش یک آدم متنفذ و پرنفوذ را بازی کنید. خوشبختانه شما می‌توانید با دلسوزی این کار را انجام دهید و نیازی به کمک فرد دیگری ندارید. اما خیلی مهم است که از حق خودتان دفاع کنید؛ اگر شما این کار را نکنید هیچ کس دیگری برایتان کاری نمی‌کند!

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: شاید امروز کمی ‌احساس ناراحتی و آشفتگی بکنید، به خصوص اگر به خاطر روابط دوستانه خیلی سخت کار کرده باشید. حتی اگر تازگیها در کارتان پیشرفت هم کرده باشید، ولی از اتفاقات نه چندان جالبی که روی داده نیز آگاه هستید. شما واقعا خسته شده‌اید و وسوسه می‌شوید که به شکستان اعتراف کنید. اما این کار را نکنید!! مدتی است که شما تحت فشارهای سنگینی بودید و حالا بهتر است صبر کرده و ببینید کارهای که قبلا انجام دادید به کجا رسیده است.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: یکی از فصلهای زندگی شما رو به پایان است، البته این کتاب به این زودی‌ها تمام نمی‌شود!! هم اکنون شاید بهترین استفاده از انرژی تان این باشد که یک پروژه سازنده را شروع کنید، حتی اگر فکر کنید نمی‌توانید آن را به اتمام برسانید. در حالیکه به تغییراتی که برای بهتر کردن زندگی تان بدانها نیازمندید فکر می‌کنید، تغییراتی هم که اخیرا در خانه و در محل کارتان ایجاد کرده اید را ارزیابی کنید. الان اصلا نگران مشکلات بزرگتر نباشید؛ فقط روی بخشی از جنبه‌های زندگی تان که به آسانی مدیریت می‌شوند، تمرکز کنید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: این ماه شما با تجربه احساسی بدی که با یکی از دوستان صمیمی‌و یا یکی از افراد خانواده تان داشتید درگیر بودید. وقتی که شما تشخیص داید به نیازهایتان بی توجهی شده است، تا آخرین لحظه همه چیز رو به بهبود و بهتر شدن می‌رود. متاسفانه این اتفاق مثل یک زنجیره کامل و آشنا نخواهد بود. اما به طور کامل نیز تمام نمی‌شود. پس برای ایستادگی کردن در برابر چیزهایی که خیلی برایتان مهم هستند هنوز دیر نشده است.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: امروز صرفا قصد و نیت شما حرف اول را می‌زند. یک بار که آستینهایتان را بالا زده و عزمتان را جزم کنید، خیلی راحت می‌توانید حرفهایتان را عملی کنید. باوجود این شما مورد آزمایش هم قرار می‌گیرید. آیا شما انقدر به خودتان اطمینان دارید که از تصمیمی‌ که جدیدا گرفته اید دفاع کنید؟! خوشبختانه بهرام یعنی سیاره بختتان به نفع شما مبارزه می‌کند. قوی باشید؛ شما به پیروزی نهایی نزدیک شده اید!!

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: شما نباید خیلی انرژی تان را تلف کنید و باید آن را ذخیره کنید، به خصوص اگر هفته واقعا سخت و پرکاری را پیش رو داشته باشید. در نهایت غلبه کردن بر هیجانات تجریبات اخیر امکان پذیر است، اما بهتر است که آگاهانه از حجم و میزان آن بکاهید تا بتوانید تعادل و آرامش خود را بازیابید. به یاد داشته باشید، الان کمتر بهتر از بیشتر است!!

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: امروز فروخوردن خشمتان می‌تواند سبب خوشبختی و موفیقتان شود، اما ناآگاهانه حرف زدن نیز می‌تواند باعث ناراحتی و مشکل شود. با این حال تغییر دادن دیدگاهتان می‌تواند به تبدیل کردن احساسات منفی به مثبت کمکتان کند. بهرام بی باک و ستاره جنگ از کیوان یعنی سیاره بخت شما حمایت می‌کند و شما را قادر می‌سازد که به خاطر موفقیت لذت و خوشی را به تاخیر بیندازید. شما به اهدافتان خواهید رسید، حتی اگر بیشتر از تصور شما طول بکشد. و وقتی این اتفاق افتاد به اندازه کافی برای استراحت کردن و جشن گرفتن زمان دارید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: شما در مراحل آخر آماده سازی به سر می‌برید، اما قبل از اینکه واقعا تشخیص بدهید که چه چیزهایی را آماده کرده اید باید ماه‌ها وقت صرف کنید. احتمالا برای ایجاد کردن برنامه‌های جدید و یا تکمیل کردن کارهایی که قبلا انجام داده‌اید، خیلی دیر شده است. حالا بهترین ریسک برای شما این است که وابستگی‌هایتان به آینده را رها کنید، چرا که کسوف ماه برج دلو در روز دوشنبه قرار است، تغییراتی که شما آنها را متوجه نمی‌شوید تسریع بخشد.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز به جای کار کردن و یا به تنهایی بازی کردن، روش خود را تغییر داده و با افراد دیگر و در جمع باشید. با ملحق شدن به یک گروه اجتماعی می‌توانید از قید و بندها رها شوید، برای اینکه شما نیاز دارید به طور موقت از عمل کردن بر طبق ایده‌های یک یک دوستانتان آزاد شوید. بحث در این نیست که ایده‌های دو نفره که با شور و مشورت حاصل شده برای شما خوب عمل نمی‌کند؛ این روش عالی است! اما حالا شما می‌توانید به جای اینکه خودتان را درگیر روابط خیلی دوستانه کنید، با حل کردن خود در یک گروه سود ببرید.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 99 اسفند 4  4:49 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - دوشنبه 04 اسفند 1399

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز روز تعطیلی شماست حتی اگر کاری برای انجام دادن داشته باشید اما دنبال راهی هستید که دوستان تان را نیز درگیر کار کنید. خوشبختانه شما این کار را آنقدر خوب انجام می‌دهید که برای دیگران خوشایند به نظر می‌رسد و از رهبری شما استقبال می‌کنند. واقعا مهم نیست که چه کاری انجام می‌دهید؛ این کار یک همدلی تقسیم شده است که امروز را تبدیل  به یک روز به یاد ماندنی می‌کند.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: شما قادرید که در حدود اختیارات خود فرمان دهید و این باعث می‌شود دیگران به شما به عنوان راهنمای راه خود نگاه کنند. به هر حال فقط چون دیگران شما را به چشم یک انسان بلند مرتبه می‌بینند به معنی این نیست که بخواهید مسئولیت‌های بیشماری قبول کنید و به خوبی هم بتوانید از عهده آنها برآیید. شما درباره تصمیماتی که باید بگیرید زیاد مطمئن نیستید اما نگرانی اوضاع را بهتر نمی‌کند. فقط سعی کنید تا آنجا که درتوان دارید و با استفاده از اطلاعاتی که بدست آورده اید بهترین تصمیم را بگیرید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز بسیار راحت می‌توانید برای آینده برنامه ریزی کنید اما اگر بخواهید دیگران را نیز درگیر کنید این کار دیگر زیاد آسان نیست. شاید شما در نظر داشته باشید که دوستان تان را نیز در این قضیه دخالت دهید اما این کار بسیار سخت تر از آن است که فکر می‌کنید. به نظر می‌رسد فقط دیگران را دور هم جمع می‌کنید و به جایی نمی‌رسید. پس عاقلانه ترین کار این است که شخصی را که از این جریان بی اطلاع است را ترک کرده و خود به تنهایی به پیش بروید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: ممکن است شما یک تعارض گرایشی – اجتنابی نسبت به نزدیک ترین دوست یا یکی از شرکای صمیمی‌خود داشته باشید. شما می‌خواهید که یک دوستی و شراکت عمیق تر و نزدیک تر داشته باشید. اما برای‌تان سخت است که شروع کنید و آسیب پذیری تان را نشان دهید. اگر همیشه از ضربه خوردن بترسید هیچ وقت در زندگی تان موفق نخواهید شد. بیان کردن احساسات بدون اینکه بخواهید به نتیجه‌ای برسید باعث می‌شود استرس از وجود تان دور شود و به شما اجازه می‌دهد که به سکوت و سکون باقی مانده در وجودتان غلبه کنید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: شما اکنون به روابط تان امیدوار هستید اما ممکن است هنوز احساسات تان در نوسان باشد چرا که ماه به هفتمین خانه از "شرکا" شما وارد می‌شود. شما احتمالا بیش از حد نسبت به نتایج دل کندن و رها سازی حساس هستید. بنابراین اگر شخصی کاری انجام داد و شما را در آن دخالت نداد موضوع را بیش از حد شخصی نکنید و تصمیم نگیرید که دوستی تان را بهم بزنید. به دوستان تان آزادی دهید  و در عین حال به آنها اعتماد داشته باشید همانطور که دوست دارید آنها نسبت به شما همین رفتار را داشته باشند.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: اگرچه ممکن است در اوایل روز احساس پریشانی و آشفتگی داشته باشید اما متمرکز شدن روی کارهای روزمره می‌تواند برای فراموش کردن استرس و نگرانی مفید باشد و به شما کمک کند تا درطول روز فکرتان مشغول باشد. اما این کار اکنون برای شما آسان نیست چرا که می‌توانید فرصت‌هایی را که در اختیار دارید ببینید و مجبور به پذیرش بعضی از تغییرات غیر قابل اجتناب باشید. افکارتان را به لحظه حال برگردانید چرا که اینجاست که اتفاقات واقعی رخ می‌دهد. آینده به وقت خودش خواهد آمد.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: شما می‌توانید امروز سرزنده و با نشاط باشید و خودجوش بودن به فریبندگی تان می‌افزاید. شما احتمالا اکنون بیش از همیشه اجتماعی هستید و این از اعتماد به نفس بالای شما سرچشمه می‌گیرد. خوشبختانه ونوس بازیگوش و با نشاط در هفتمین خانه از "روابط" شما تمرکز شما را پرداختن به خودتان از بین ببرد و توجه شما را به کسی جلب کند که برای شما نقش آیینه‌ای از تمایلات تان را بازی می‌کند.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: ممکن است امروز به دلیل تجمع تعداد زیادی از سیاره‌هایی در نشان تان برایتان بسیار سخت باشد که به احساسات خود اعتماد کنید. ولی دیگران از این تجمع نجومی‌بیشترین استفاده را می‌کنند و اوقات بهتری دارند. اما شما با صدای سرکش درونی خود که به شما یادآوری می‌کند چگونه زندگی تان را نامتعادل کنید درگیر هستید. شما به خودتان اجازه می‌دهید که عقل تان به قلب تان دستور دهد که چه کار باید بکنید. نادیده گرفتن آرزوهایی که این روزها دارید کار جالبی نیست. پس قبل از اینکه حرکت تان را شروع کنید اول خوب  فکر کنید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: احتمالا امروز دوستان تان به سختی باور می‌کنند که شما واقعا احساس خوبی دارید. آنها فکر می‌کنند در پشت این خنده‌های ظاهری شما چیزی در تاریکی کمین کرده است. خوشبختانه آنها ممکن است اشتباه کنند. با این وجود موضوعات عمیق و درونی به سطح می‌آیند و سرانجام احساس خودارزشی شما را تخمین می‌زند. درباره اینکه دیگری درباره شما چه فکری می‌کند نگران نباشید؛‌ فقط خودتان باشید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: احتمالا شما برای خودتان حد و مرز مالی تعیین کرده‌اید و اکنون کاری انجام نداده اید که باعث درک بیشتر شما از تصویر مالی شود. حتی ساده ترین تصمیم درباره اینکه چیزی بخرید که مورد نیاز شماست باعث بوجود آمدن یک سری اتفاق می‌شود و درک و فهم شما را بالا می‌برد که شما می‌فهمید که یک منبع بی پایان پول ندارید. امروز ایده آشکار ساختن فراوانی اموال خود ممکن است برای تحقق یافتن اسان تر باشد به جای اینکه واقعا آنقدر که می‌خواهید داشته باشید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز برای تان سخت است تاثیری که بر روی اطرافیان تان دارید را ببینید به هر حال بسیار مهم است که قبل از اینکه کاری انجام دهید که بعدا پشیمان شوید به عواقب آن خوب بیندیشید. حتی اگر نیات شما خوب باشد باز هم ممکن است رفتار عجیبی داشته باشید  و آنهایی که از شما حمایت می‌کنند را آزار دهید. اما اگر این طور به نظر می‌رسد که شما خودتان را عقب نگاه داشته‌اید احتمالا شخصی به شما مشکوک می‌شود. بهترین راه حل این است که از قدرت خود آگاه باشید و زمانیکه لازم است از این توانایی خود بهترین بهره را ببرید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: امروز ممکن است آنقدر مجذوب رویاهای خود شوید که فراموش کنید به دنیای زمینی برگردید. مسلما یک روز تعطیل برای سلامت شما خوب است اما فکر نکنید که قادر خواهید بود مسئولیت‌های روزانه خود را نادیده بگیرید. طرح ریزی یک راه فرار موقتی ایده خوبی است. به یاد داشته باشید؛ رییس خودبودن خیلی بهتر از این است که منتظر دیگری شوید تا به عنوان یک قهرمان به کمک تان بیاید.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 99 اسفند 3  5:21 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - یکشنبه 03 اسفند 1399

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز موج خروشانی از انرژی فیزیکی را دریافت می‌کنید که خودتان هم شگفت زده می‌شوید، اما هم اکنون شما در تلاش هستید که یک ایده جدید را متوقف کنید، به خصوص اگر پیش از این احساس عدم امنیت داشتید. چیزی بهتان می‌گوید که باید تغییراتی در برنامه‌های منطقی تان بدهید تا سبب ایجاد حرکتی شوید و این اصلا ریسک بدی به نظر نمی‌آید. امروز به ندای درونتان اطمینان کنید. اگر افکارتان ارزشمند باشد، پس تا چند روز صحیح و معتبر هستند.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز شما کمی ‌ازخودراضی شده اید، برای اینکه شما چیزی را می‌دانید که دیگران سعی در فهمیدن آن دارند. اطرافینتان دور و بر شما می‌چرخند و تلاش می‌کنند که همه چیز را به خوبی و خوشی تمام کنند! اما شما می‌دانید که آنها وقت کافی ندارند. اگر آنها فقط کمی ‌منتظر نگه داشته شوند، ناگهان عطارد ظاهر شده و کار بهتری انجام داده و بهشان کمک می‌کند عاقلانه تر و حتی راحت تر کار کنند. افراد دیگر شخصیت خودشان را به شما نشان نمی‌دهند، اما شما در حین کار می‌توانید آن را ببینید!

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز شما بیشتر از اینکه به فکر شاد بودن باشید بیشتر نگران این هستید که چگونه می‌توانید با کاردانی خود و توانایی‌هایتان دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. لازم است شما چیزهایی که بهشان علاقه دارید را بشناسید، چرا که کارهایتان را به خوبی انجام داده‌اید. اما شما حتی اگر کاملاً توانمند و زیبا باشید و مورد علاقه دیگران هم باشید، باز هم احساس رضایت کامل نمی‌کنید. شما باید فراتر از ظاهر خود و دیگران را ببینید تا بتوانید بفهمید که واقعاً چه اتفاقی افتاده است.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: چیزهایی که موجب ایجاد یک دوستی ساده بین شما و یک نفر دیگر شده است، می‌تواند تبدیل به مجموعه پیچیده ای از احساسات شود. خوشبتانه شما حس می‌کنید از طرف یک دوست صمیمی ‌حمایت می‌شوید. به یاد داشته باشید امروز حرف زدن کلید موفقیتتان است! شما امروز با مجموعه ای از تضادها روبرو هستید، حرفهایی که می‌زنید مهم تر از کاری است که انجام می‌دهید.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: شما امروز فکر می‌کنید که دیگران شما را به سمت مسیری هل می‌دهند که خودتان انتخابش نکرده اید، اما مقاومت کردن در برابر تلاش‌های آنها می‌تواند سبب ایجاد مشکل دیگری شود. باوجود این شما نمی‌توانید به خاطر به حداقل رساندن مشکلات با هر کسی موافقت کنید، حتی اگر خودتان هم مشکلاتی را ایجاد کنید ولی می‌خواهید جایگاه خود را داشته باشید. امروز به جزئیات بی اهمیت هم توجه کنید؛ چسبیدن به مفاهیم کلی شاید به نظر خوب باشد، اما موقعیت شما را تضعیف می‌کند

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما امروز فکر می‌کنید که می‌توانید به سرعت تمام کارهایتان را انجام داده و بعد هم می‌توانید استراحت کنید. ولی متأسفانه شما نمی‌توانید دقیقاً حدس بزنید که انجام دادن تمام کارهایتان چقدر زمان می‌برد. باید مطمئن شوید که به اندازه کافی وقت دارید؛ چرا که اگر کارهایتان را ناتمام رها کنید و بعد بفهمید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اصلاً نمی‌توانید از روزتان لذت ببرید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: امروز پافشاری کردن روی اعتقاداتان، چه در محل کار، خانه و یا اجتماع که باشد باعث بالا رفتن قدرت شما می‌شود. روش خاص شما برای نگاه کردن به جهان می‌تواند برای دیگران هم الهام بخش باشد، بنابراین وقتی در مورد نگرش خود نسبت به آینده صحبت می‌کنید، هیچ حقیقتی را مخفی نکنید. با فکر کردن به نگرانی‌ها و آرزوهای بیهوده و به دردنخور وقتتان را تلف نکنید. در عوض فقط لحظه حال را درک کرده و رهبری تمام کسانی که می‌خواهند از شما پیروی کنند را برعهده بگیرید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: دور و بر شما را دوستان و همکارانی احاطه کرده اند که می‌توانند جوی مطبوع و مناسب را برایتان فراهم آورند. امروز رویاهای شما کاملاً واضح و روشن هستند و شما می‌توانید با افراد هم فکر خود آنها را درمیان بگذارید. یک مهمانی می‌تواند مکان کاملاً مناسبی برای یافتن صمیمیتی که خواهانش هستید باشد، اما شما اکنون می‌توانید به یک شام کوچک بیرون از منزل هم اکتفا کنید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: شما امروز از مطرح کردن نیازها و افشا کردن دردلهایتان با یک دوست و یا همکار خیلی صمیمی‌خجالت نمی‌کشید. شما می‌توانید کاملاً رک حرفهایتان را بزنید و این موضوع اطرافیانتان را شگفت زده خواهد کرد، اما وقتی با لحن صمیمی ‌و خودمانی با آنها صحبت می‌کنید آنها نیز با کمال میل به حرفهای شما گوش می‌دهند. اطلاع پیدا کردن از مرزهایی که دیگران برای خود تعیین کرده اند امروز به راحتی حاصل نمی‌شود، ولی لازم است که حتماً این کار را بکنید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: متوقف کردن برنامه‌های پرمشغله تان هم اکنون ایده ای مناسب است، برای اینکه شاید شما نتوانید به همه آنها برسید. تا موقعی که برنامه‌های جاه طلبانه داشته باشید فقط اعصاب خود را خراب تر خواهید کرد. پس زمانی را در آرامش و سکوت مطلق سپری کنید تا از دست سردردهایتان راحت شوید. با وجود اینکه ماه در سومین خانه شما قرار دارد بهتر است به جای هدر دادن انرژی خود آن را ذخیره کنید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: شما برای تمام کردن یک پروژه که بارها و بارها آن را به تاخیر انداخته بودید، تحت فشار قرار گفته اید. امروز همه بهانه‌هایتان تمام شده است!! ولی این دلیل نمی‌شوید که بپرید و این کار را انجام دهید! گاهی اوقات طفره رفتن از یک کار به خاطر اهداف دیگر صورت می‌گیرد. اما حالا اینگونه نیست؛ شما فقط دلتان می‌خواهد یک بار دیگر این پروژه را از برنامه کاریتان حذف کنید!

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: شما امروز فکر می‌کنید که می‌توانید به سرعت تمام کارهایتان را انجام داده و بعد هم می‌توانید استراحت کنید. ولی متأسفانه شما نمی‌توانید دقیقاً حدس بزنید که انجام دادن تمام کارهایتان چقدر زمان می‌برد. باید مطمئن شوید که به اندازه کافی وقت دارید؛ چرا که اگر کارهایتان را ناتمام رها کنید و بعد بفهمید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اصلاً نمی‌توانید از روزتان لذت ببرید.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال و طالع بینی, فال هفته اینده

فال هفته

 

فال هفته (2 اسفند تا 8 اسفند 99)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

فال هفته متولدین فروردین

این هفته باید از نظر رابطه دقت کنید. سعی کنید برای این هفته برنامه قبلی برای هزینه داشته باشید تا خود را از تنگنای مالی نجات دهید. روابط زناشویی بر اساس تعهد و تمایل به سازگاری با شریک زندگی شما کار می کند. ممکن است در یک رابطه عاشقانه یک شکست وجود داشته باشد که می تواند فشار روحی و روانی ایجاد کند. تأثیر ستاره ها می تواند در سرمایه گذاری ضرر داشته باشد. زمان مناسبی برای دستیابی به سود مالی خوب نیست و با گزینه های مختلف سرمایه گذاری اشتباه خواهید گرفت. سعی کنید به افکار مثبت خود پایبند باشید و همچنین در این هفته از بحث و جدال دور شوید. این نگرش به شما کمک می کند تا در محل کار خود به موفقیت برسید. دانش آموزان باید از شرکت اشتباه خودداری کنند. به شما توصیه می شود به جای اینکه با یک مطالعه گروهی درگیر شوید ، خود مطالعه کنید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

سعی کنید رویکردی مثبت و آرام در محل کار داشته باشید. در این هفته شما باید گفتارتان را کنترل کنید تا با همسرتان رابطه صلح آمیز داشته باشید. اختلاف ناگهانی با همسرتان ممکن است باشد. ممکن است شما به شخصی جذب شوید و در یک رابطه عاشقانه موفق شوید. درگیری و مشاجره منفی با اعضای خانواده می توانند منجر به مشکلات روابط شوند. هزینه و پس انداز خود را از قبل برای این هفته برنامه ریزی کنید. چالش های مربوط به سفرهای برنامه ریزی نشده و هزینه های ناخواسته وجود دارد. هزینه های مربوط به هدیه، دفتر و کارکرد خانواده خواهد بود. برنامه ریزی مالی برای این هفته مورد نیاز است. هزینه سفر و مسافرت با دوستان و همکاران می تواند باشد. همه موارد مربوط به مالیات را پاک کنید تا از امور حقوقی دور نشوید. مسافرت های طولانی مدت مرتبط با شغل شما وجود دارد. احتمال استخدام در یک شرکت خارجی در این هفته وجود دارد. شما ممکن است تجارت خود را شروع کنید و همچنین در آن از دوستان خارجی کمک خواهید گرفت.

 

فال هفته متولدین خرداد

امور مالی شما در این هفته ثابت خواهد بود. برخی از مدیریت های تخصصی در این هفته بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. تمام سرمایه گذاری هایی که در گذشته به دست آورده اید در این هفته دوباره سرمایه گذاری می شوند. بنابراین ، شما علاقه مند خواهید بود که از طریق این درآمد بیشترین بهره را ببرید. فقط توصیه این است که به کسی که از کاربرد و ارزش پول دور نیستید ، وام ندهید. مشاغل همچنین روندی صعودی دارند که به شما اطمینان می دهند. اما افرادی که مشغول به کار خود و تجارت هستند ممکن است افزایش درآمد خود را نبینند. این باعث نگرانی برخی از شما خواهد شد. اما در عین حال ، فرصت های شما برای شرکت در گفتگوهای تجاری یا هر کنفرانس فرصتی را به شما می دهد که به شما امکان می دهد دامنه خود را برای بزرگتر شدن در حرفه خود بهبود ببخشید. 

 

فال هفته متولدین تیر

این هفته احتمالاً تا حدود زیادی به شما انگیزه می دهد. این ممکن است فرصت های عالی برای دستیابی به موفقیت در حرفه خود فراهم کند. تأثیر سیارات احتمالاً باعث اعتماد به نفس شما خواهد شد زیرا شغل شما حرکت مثبتی پیدا می کند. همچنین ، این هفته ممکن است فرصت های خوبی برای کسب درآمد داشته باشد. با این حال ، اقدامات بلند پروازانه ممکن است تأثیر زیادی در برنامه ریزی مالی شما داشته باشد و نشانه هایی وجود دارد که ممکن است قضاوت های اشتباه شما منجر به مشکل شود. این هفته ممکن است روابط شما را قویتر کند ، اما در این هفته دوره های خاصی وجود دارد که می تواند هماهنگی روابط شما را به هم بزند. این امر برای آموزش کمی دشوار به نظر می رسد و نتایج شما ممکن است کمتر از انتظار شما باشد. همچنین ، بعضی اوقات ممکن است رویکرد بی پروایانه شما مشکلاتی ایجاد کند. این دوره برای سلامتی شما کمی مالیات خواهد داشت. این پیشرفت تدریجی را به همراه خواهد داشت.

 

فال هفته متولدین مرداد

در این هفته ممکن است برخی از فرصت های امیدوار کننده که رضایت و همچنین درآمد پرسود را به همراه دارد ، فاش شود. نیروهای پیشرو شما را در مسیر درست تحریک می کنند و روحیه شما را زنده می کنند. تأثیرات سیاره ای ممکن است بر روابط سایه بیندازد. با عجله هیچ تصمیم حیاتی نگیرید. منتظر لحظات مناسب تر باشید. با پیشرفت ماه ، موقعیت سیاره همچنان دلگرم کننده است. ممکن است فرصت های بهتری برای کسب درآمد داشته باشید اما ممکن است شما را به صرف هزینه های بی رویه سوق دهد یا شما را وادار به تصمیم گیری عجولانه در مورد برخی از مسائل مالی کند. شما باید در برابر تصمیم گیری های مهم از ولخرجی و احتیاط مراقبت کنید تا پس انداز برای آینده داشته باشید. این هفته ممکن است نقش مهمی در امور مربوط به شغل شما داشته باشد. بنابراین با در نظر گرفتن یک دید طولانی مدت ، انتخاب های خود را روشن کنید. این هفته ممکن است به تلاش های سخت و مداوم نیاز داشته باشد تا طعم موفقیت در مطالعات را بچشید. در این هفته ممکن است نوساناتی در وضعیت سلامتی شما وجود داشته باشد.

 

فال هفته متولدین شهریور

شما قادر خواهید بود برخی از برنامه های عمل محور را تنظیم کنید که پیشرفت شغلی شما را در این هفته بالا ببرد. برای تجار ، حرکت های سیاره ای برای انجام معاملات خوب و سودآور به نظر می رسد. ورود خوب پول ممکن است روحیه شما را در این هفته زنده کند. در مدیریت امور مالی شما مشکلات عمده ای وجود نخواهد داشت. اما ، شما باید در تصمیمات مالی خود در پایان بخش این هفته محتاط باشید. در زندگی عاشقانه شما شادی و خوشبختی وجود خواهد داشت. ممکن است درگیری و سوء تفاهم با عزیز شما کم باشد. شما در مورد کارهایی که باید انجام دهید وضوح دارید و فقط با آن کنار می آیید و این ممکن است به شما کمک کند تا در مطالعات خود به نتایج خوبی برسید. با پیشرفت هفته پاداش برای تلاش مداوم وجود دارد.

 

فال و طالع بینی, فال هفته اینده

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته متولدین مهر

تلاش های دلخواه خود را در این هفته به ارمغان آورید که شما را به رویاهای خود نزدیک می کند این وضعیت شما را بسیار بهتر خواهد کرد. اما آنچه از دست رفته است دقت و تمرکز شماست که در این هفته بالا خواهد بود. برخی از شما یک سفر کاری برنامه ریزی می کنند که به شما امکان می دهد از محاصره گذشته عبور کنید. درآمد ممکن است بهبود یابد ، اما برای کسانی که در خدمت هستند و یا از طریق خود اشتغالی درآمد کسب می کنند ، بسیار زیاد نیست. برای بهبود درآمد خود باید منتظر زمان مناسب باشید. حتی در دانشگاه ، دانشجویان در این هفته عملکرد خوبی خواهند داشت. در آینده نزدیک از آمادگی های خود خوشحال خواهید شد. اگر در هر آزمون رقابتی شرکت کنید ، مطمئناً در تمام تلاش هایی که اکنون می کنید نمره خوبی خواهید یافت.

 

فال هفته متولدین آبان

تمام وقایع خاص زندگی احتمالاً برای برخی از شما اتفاق می افتد. در زندگی پیشرفت خوبی خواهید داشت. این امکان وجود دارد که تعداد کمی از شما مفاهیم جدید را در یادگیری درک کنند. شما بیشتر به این موضوع علاقه مند خواهید شد. این باعث می شود که شما در افکار مثبت باشید و همچنین شما را در مرحله بهتری از زندگی قرار دهد. بعضی از شما این هفته بیمار می شوند. برخی از عفونت ها می توانند مشکلی باشند که نیاز به دارو دارند. اگر به موقع این کار را دنبال کنید ، احتمالاً خوب عمل خواهید کرد. مشاجره با خانواده شما احتمالاً در این هفته اتفاق می افتد. همچنین ، برخی از شما سفری کوتاه به مقصد نزدیک می کنند. این یک تجربه شگفت انگیز در زندگی خواهد بود. 

 

 

فال هفته متولدین آذر

هفته کاملاً حمایت کننده خواهد بود. افرادی که با شما درگیر می شوند ، شما را نسبت به وفاداری قابل اعتماد می دانند و در این هفته پاداش می گیرد. پشتیبانی مداوم شما از آنها چیزی است که شما را قادر به احترام مورد نظر خود کرده است. این کار خوب را ادامه دهید و از داشتن زندگی شگفت انگیز خوشحال خواهید شد. در عین حال ، در طول هفته سلامت شما قوی خواهد بود. به دلیل سلامتی حتی شغل شما نیز ممکن است خوب باشد. درآمد متوسط ??اما پایدار خواهد بود. با برنامه ها و پروژه های خود پیش بروید. شما به موفقیت خواهید رسید. مجردها ممکن است شریک مورد علاقه خود را از دست بدهند ، سعی کنید وقتی زمان اجازه می دهد با آنها صحبت کنید. سلامتی فاقد رژیم غذایی شایسته آن است. 

 

فال هفته متولدین دی

یک هفته ویژه برای مجردها زیرا آنها شریک زندگی خود را پیدا می کنند. این هفته آنها ممکن است تصمیم مهمی را بگیرند. والدین و بزرگترهای خانواده هفته خوبی را سپری می کنند. آنها ممکن است لحظات خوشایندی را با اجتماعات خانوادگی و حضور عزیزانشان تجربه کنند. ممکن است این هفته به یک تور بروید. این به شما در شروع یک پروژه جدید کمک می کند. بسته به صداقت و تعهد خود ممکن است از زندگی اجتماعی پرباری لذت ببرید. متخصصان پزشکی به دلیل خدمات فداکارانه و سهم برجسته خود در جامعه مشهور خواهند شد. آنها این هفته برای همه کارهایشان شناخته می شوند. 

 

فال هفته متولدین بهمن

سود مالی خوبی به دست خواهد آمد. برخی تصمیمات مهم مربوط به خانواده می تواند سود مالی به همراه داشته باشد. به دلیل یک ایده متفاوت ، ممکن است شریک تجاری شما چالش هایی داشته باشد. هزینه ابزارهای الکترونیکی در آنجا خواهد بود. احتمال دریافت هدیه برای شما خواهد بود. خانه توجه شما را به خود جلب می کند و مسئولیت مهمی به شما واگذار می شود. رابطه شما با مادرتان تقویت می شود. پرخاشگری و حجم کار می تواند چالش های مربوط به سلامتی را ایجاد کند.  مشتری و زحل پیشنهاد خوبی برای ازدواج می دهد و برای یک زوج متاهل ، حمل و نقل سیارات می تواند برای گذراندن کیفیت وقت با هم مطلوب باشد و هفته را به یاد ماندنی کند.

 

فال هفته متولدین اسفند

این هفته برای مراقبت از شخصیت خود است. نظافت و پیشرفت در شخصیت می تواند وجود داشته باشد. یادگیری مهارت جدید و رویکرد مثبت نسبت به زندگی می تواند رابطه شما با خانواده و همسر را بهبود بخشد. سعی کنید اوقات با کیفیتی را در کنار فرزندان خود سپری کنید. این می تواند اوقات شیرین و به یاد ماندنی را به شما بدهد. این امر همچنین باعث بهبود رابطه شما با فرزندانتان خواهد شد. شما باید در درک شهودی خود بسیار مراقب باشید زیرا ستاره ها پیش بینی می کنند که به دلیل صدای درونی شما ممکن است سود مالی خوبی کسب کنید. هزینه های برنامه ریزی نشده مربوط به سفر می تواند در این هفته باشد سعی کنید برنامه قبلی مربوط به هزینه های مربوط به این سفر در این هفته داشته باشید . شما باید از نظر مالیات و امور مالی توجه داشته باشید. سفرهای کوچک یا مسافرت با خواهر و برادر می تواند در آنجا باشد. دانش آموزان می توانند به دلیل امتحانات دچار استرس شوند. با سخت کوشی و عزم راسخ مثبت باشید. این به شما موفقیت می بخشد.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 99 اسفند 2  5:37 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - شنبه 02 اسفند 1399

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: اگر شما به خاطر اینکه وارد مرحله جدیدی شده‌اید و توانایی‌هایتان دگرگون شده است کمی ‌احساس یأس می‌کنید، زیاد نگرانی به دلتان راه ندهید. به جای اینکه دوران گذشته را بازسازی کنید و یا اینکه با عجله به سوی آینده حرکت کنید، به لحظه حال توجه کنید. اما تا وقتی که خودتان کاملاً آمادگی ندارید لزومی ‌ندارد که احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: شما امروز دوباره می‌خواهید به مشکلات قدیمی توجه کرده و سعی می‌کنید برای تعادل برقرار کردن بین نیازهای خود و نیازهای دوستان و همکارانتان تعادلی متناسب برقرار کنید. اگر شما همراه با دیگران درگیر یک پروژه شده‌اید، در عمل کردن به عنوان عضوی از تیم اگر نخواهید از اثرگذاریتان کمتر کنید با مشکل مواجه خواهید شد. به جای اینکه نگران سازنده بودن خود باشید، سعی کنید کارهایی انجام دهید که با اعضای دیگر گروه هماهنگ باشد.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: امروز شما نمی‌توانید به راحتی از علایق خود در خانه چشم پوشی کنید و حتی وقتی به سر کار می‌روید تا بدان جا هم کشیده می‌شوند. شما مطمئن هستید که تا موقعی که احساساتتان ناگهانی سر ریز نکرده‌اند، قادر هستید آنها را تحت کنترل خود داشته باشید. وقتی که این اتفاق بیفتد برای خود شما هم به اندازه دیگران تعجب‌آور خواهد بود. بنابراین تا دیر نشده عجله کنید؛ هرچه در دلتان دارید در طول روز بیرون بریزید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: حتی اگر شما خودتان دقیقاً بدانید که چه کارهایی باید انجام دهید، ولی قبل از اینکه به هدفتان برسید، رویاهایتان شما را از مسیر اصلیتان خارج می‌کنند. بنابراین به خاطر از دست دادن زمان و انرژیتان خیلی ناراحت خواهید شد، اما شما می‌توانید با قبول کردن این گفته که «در هر اتفاق حکمتی نهفته است» نوع نگاه خود را عوض کنید. شما شاید اکنون نتوانید آنچه را که برایش برنامه‌ریزی کرده بودید را تمام کنید، ولی وقتی این کار را کردید روحیه خیلی بهتری خواهید داشت.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: اگر شما یک شریک شغلی دارید، ممکن است پای شما را به موقعیت آشفته‌ای بکشاند و شما به آسانی نمی‌توانید از کار این فرد سر در بیاورید. سر در آوردن از پیچیدگی‌های احساسی یک نفر دیگر کار سختی است، بخصوص زمانی که موقعیت مالی شما در خطر باشد، سخت‌تر هم خواهد شد. اما فراموش نکنید که تفاوت‌های بین شما و یک نفر دیگر در نهایت شاید ساده‌تر از قبول کردن شکاف عمیق بین عقل و احساستان باشد.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما رابطه دوستانه خاصی با یک نفر برقرار کرده‌اید، و الان فکر می‌کنید که اگر بخواهید به این رابطه پایان دهید باید همه زندگیتان تغییر کند و از این رو به آن رو بشود. بنابراین این موضوع خیلی شما را ناامید و همچنین خسته کرده است. اعتماد بیش از اندازه شما به دیگران باعث شده که خیلی بی‌احتیاط عمل کنید. اما اگر شما بخواهید با تکیه کردن به دیگران درگیر احساسات خود بشوید، امکان دارد یک نفر دیگر به شما خیانت کند. بنابراین سعی کنید که به خاطر منافع یک نفر دیگر کاری انجام ندهید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: اگر شما مدتی زمان زیادی با یک راز زندگی کرده‌اید و تا بحال هم آن را افشا نکرده‌اید، الان وقتش رسیده که تا حدودی از این نگرانی بیرون بیایید. شما توانایی‌های دیگری نیز دارید و درحال حاضر باید بر روی مسائل مادی خود مثل جزئیات پروژه‌تان در محل کار تمرکز کنید. پس فعلاً به دنیای درونی خود توجه نکنید، این موضوع شما را برای مسافرتی که در پیش رو دارید آماده می‌کند.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: اگر امروز یک روز کاری به حساب می‌آید، اصلاً نباید اهمیت داشته باشد؛ برای اینکه ماه در پنجمین خانه شما، یعنی خانه بازی و شادی قرار دارد و به شما می‌گوید از خانه بیرون رفته و اوقات خوشی داشته باشید. اما این بی‌توجهی شما بار مسئولیت‌تان را بر دوش دیگران می‌اندازد و این موضوع اصلاً خوشایند آنان نیست. از بین کار و تفریح یکی را انتخاب کردن اصلاً دست خود شما نیست. سرنوشت شما هر چه که باشد شما نمی‌توانید در برابرش ایستادگی کنید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: یک بار دیگر شما بین وظایف کاریتان و مسئولیت‌های خود در خانه قرار گرفته‌اید. در حال حاضر حتی اگر موقتی باشد، شما باید بتوانید هر نوع مشکلی را حل کنید. خوشبختانه دور و بری‌هایتان به خاطر شما و به طور موازی با شما حرکت می‌کنند و با کمک کردن به شما واقعاً معجزه خواهند کرد. شما آدم نادانی نیستید!! اما بهتر است این رازی را که بهتان گفتیم فعلاً به هیچ کس نگویید!

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما امروز از برنامه‌های خودتان هم سر در نمی‌آورید! شاید شما از خودتان انتظارات زیاده از حد داشته‌اید و یا شاید وقت خودتان را تلف کرده باشید. اما الان هرقدر هم که وقت داشته باشید، باز هم امکان دارد در محل کار و یا قرار ملاقات‌هایتان دیر حاضر بشوید. اما سعی نکنید با دروغ گفتن و یا اغراق کردن در واقعیت به اشتباه خود سرپوش بگذارید. صادق باشید و با اشتباهات خود به درستی برخورد کنید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: امروز شما می‌توانید در یک لحظه خیلی به خودتان مطمئن باشید و در لحظه دیگر از اعتماد به نفس بالای خود رنج می‌برید. سیر کردن در این روند اصلاً جالب نیست، اما شما می‌توانید طی این مراحل چیزهای خیلی مهمی‌درباره خودتان بفهمید و خودتان را بهتر بشناسید. سرزنش کردن و مقصر دانستن دیگران باعث نمی‌شود احساس بهتری پیدا کنید و مطمئناً به آنها هم کمکی نخواهد کرد.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند:رابطه‌های شما منشأ اصلی استرس‌های شما هستند، به خصوص اگر یک نفر از شما خواسته‌ای داشته باشد و شما از پس انجام دادن آن برنیایید. نفس عمیق کشیدن، زمانی را به مدیتیشن و یا دعا خواندن اختصاص دادن باعث می‌شود که در این روز پر مشغله استرس‌های شما کمتر بشوند.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 99 بهمن 30  6:57 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

طالع بینی ماهیانه, طالع بینی ماهانه

فال ماهیانه

 

طالع بینی بهمن ماه 1399

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

فال ماهانه متولدین فروردین

در این ماه شما باید به طور منظم به ورزش روزانه خود بپردازید تا از سلامتی خوبی برخوردار باشید. دانش آموز باید رویکرد مثبتی را اجرا کند. از نظر مالی ، ممکن است فرصت خوبی برای کسب سود مالی پیدا کنید. شما قصد دارید یک سرمایه گذاری عمده در زمین یا املاک انجام دهید اما باید مراقب باشید که پرداخت نهایی با تمام شرایط قانونی واضح باشد و گفتگوی روشنی با طرف مقابل داشته باشید. در این ماه ممکن است یک تغییر ناگهانی در رابطه عشقی و ازدواج خود ایجاد کنید. پیشنهادات زیادی از طرف خانواده و دوست شما برای ازدواج وجود دارد. شما باید برای برقراری رابطه آماده باشید و ستاره ها به نفع شما هستند. احتمال موفقیت در ازدواج عاشقانه بسیار زیاد است. این ماه در محل کار بسیار شلوغ خواهد بود. شما باید برای هر مورد مربوط به دفتر یا تجارت برنامه قبلی داشته باشید. این ماه به شما سود مالی و بازگشت پول خانواده و دوستانتان را می دهد. یک برنامه قبلی برای هزینه داشته باشید ، این می تواند شما را از تنگنای مالی نجات دهد. در این ماه ممکن است از مطالعه خود منحرف شوید. شما باید در برنامه خود جدی باشید و برنامه روزانه خود را که مربوط به مدرسه و مأموریت شما است کاملاً دنبال کنید. این ماه با برخی برنامه ریزی های مربوط به سلامتی شما برای سلامتی متوسط ??خواهد بود. به شما توصیه می شود ورزش روزمره خود را دنبال کنید و با آن منظم باشید. این می تواند از مشکلات ناگهانی سلامتی محافظت کند. 

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

در این ماه ممکن است یک برنامه شلوغ داشته باشید بنابراین باید برنامه ریزی قبلی برای این کار داشته باشید. ممکن است چالش های ناگهانی و فشار کاری وجود داشته باشد که می تواند به شما در این ماه استرس دهد. سعی کنید بر اساس اولویت کار کنید. شما باید آماده پذیرش تغییرات محیط کار باشید. پرخاشگری و برخورد شدید ممکن است شما را در یک وضعیت چالش برانگیز قرار دهد بنابراین سعی کنید از این موارد برای این ماه خودداری کنید. اگر در جستجوی شریک زندگی خود بودید ، ماه خبر خوبی برای شما می دهد. سعی کنید زمین باشید و یک ماه آرام را در زندگی زناشویی خود داشته باشید. ممکن است به راحتی وام دریافت نکنید. همه موارد مربوط به مالیات را پاک کنید تا از امور حقوقی دور نشوید. مالکیت پدرانه با هزینه ناگهانی برنامه ریزی شده به شما سود مالی می دهد. به طور کلی این ماه از نظر شغلی متوسط ??خواهد بود. ممکن است مسئولیت کاری ناگهانی وجود داشته باشد و تغییر مکان یا انتقال باعث ایجاد استرس در شما شود. معاملات تجاری به کمک حقوقی یا پشتیبانی دولت نیاز دارند. به طور کلی در این ماه شما باید از سلامت جسمی و فیزیولوژیک خود مراقبت کنید. پرخاشگری و استرس می توانند سلامتی را به چالش بکشند.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

ویژگی های شما که منبعی برای تمسخر دیگران بودند ، این هفته مزایایی را برای شما به همراه خواهد داشت. در برخی از مهمانی ها یا اجتماعات عمومی خود را شخصیتی اصلی خواهید یافت. عزیزان و نزدیکان به گونه ای رفتار می کنند که خود را با یک آسیب روحی روبرو می کنید. بهتر است آرامش خود را حفظ کنید ، زیرا شما کسی هستید که انتظار می رود فعلا عکس العمل طبیعی نشان دهد. محدودیت هایی را در مصرف زیاد مواد غذایی و الکل برای خود ایجاد کنید که می تواند منجر به بیماری های جسمی برای شما و استرس روحی برای همسر و فرزندانتان شود. شما از شر برخی توهمات که مدتها شما را آزار می دادند خلاص می شوید. با مراقبه های خود پیش بروید تا کاملاً از آن خلاص شوید. شما ماهیت بیش از حد مستقل بودن و آزادیخواه بودن را بیان خواهید کرد. جای تعجب نخواهد بود اگر دیگران ، به ویژه نزدیکان و عزیزان شما ، شما را اشتباه بگیرند. با بخشودگی شخص عزیز خود نسبت به اشتباهی که به طور تصادفی پشت سر گذاشته اید ، بسیار احساس راحتی خواهید کرد. شما آمادگی لازم را برای انجام هر نوع کاری را خواهید داشت زیرا توان روحی و جسمی شما در اوج است. سعی کنید انرژی خود را در یک چیز خوب و هدفمند سرمایه گذاری کنید. شما فرصتی پیدا خواهید کرد تا یک فرد گرم ، ثابت ، مهربان پیدا کنید که بهترین انتخاب برای یک رابطه شاد خواهد بود. دانش آموزان توسط معلم به دلیل برخورد غیرمسئولانه و بی احتیاطی مورد حمله قرار خواهند گرفت.

 

فال ماهانه متولدین تیر

در این ماه ، ترانزیت مشتری ممکن است به شما کمک کند و شما می توانید در محل کار رشد خوبی داشته باشید. احتمالاً فرصت های خوبی برای به نمایش گذاشتن توانایی های خود پیدا خواهید کرد. این حملات سیاره ای فرخنده ممکن است سهولت کار و خوش شانسی عمومی را به همراه داشته باشد. با پیشرفت ماه پیشرفتهای مثبتی در جبهه شغلی شما ایجاد خواهد شد. اما ، همچنین ممکن است در اواسط این ماه با مقاومت شدید و رقابت رقبا مواجه شوید. با این حال ، جنبه کمی دشوار زحل احساس خواهد شد و بنابراین اواخر این ماه احتمالاً موجب تسکین و فرصت های عالی برای دستیابی به موفقیت در حرفه شما خواهد شد. این ماه برای تهیه یک برنامه مالی محکم و اجرای آن به صورت گام به گام خواهد بود. سیارات نشان می دهند در اواسط ماه جاری احتمالاً وضعیت مالی شما را برای این ماه تعیین می کند. در اینجا ممکن است قضاوت های اشتباه یا عجولانه شما منجر به مشکلاتی شود. با وجود گردش درآمد خوب ، ممکن است در اواخر این ماه در مسائل مالی مقداری فشار داشته باشید. ونوس عبوری نشان دهنده پیشرفت عمده ای در زندگی عشقی شما در اواسط این ماه است. در زندگی شما پر از شور و عشق خواهد بود. اما ، اواخر این ماه می تواند حساس باشد و می تواند معادلات روابط شما را به طور ناگهانی تغییر دهد ، بنابراین شما باید با حوصله عمل کنید. به احتمال زیاد از پشتیبانی سیاره ای خوبی برای امور مربوط به تحصیلات خود برخوردار خواهید شد. اما ، ممکن است در اواسط این ماه مشکلاتی وجود داشته باشد زیرا شما انرژی خود را در بسیاری از کارها یا پروژه ها پراکنده خواهید کرد. ولی، قسمت پایان این ماه ممکن است به شما کمک کند تا شرایط را اصلاح کنید و در مطالعات خود پیشرفت منطقی داشته باشید. احساس تنبلی و استرس ممکن است در اواسط ماه جاری تا حدی احساس ناامنی یا کمبود انرژی کنید. در اواخر این ماه نیز ممکن است نوساناتی در سلامتی شما ایجاد کند. برای اینکه سطح انرژی خود را در این ماه حفظ کنید ، ممکن است مجبور باشید مثبت و منظم بمانید ، اما هیچ چیز جدی پیش بینی نشده است.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

ماه با یادداشت خوبی آغاز می شود و انرژی های منفی راه را برای پیشرفت باز می کنند. انرژی خود را به سمت چیز مثبت هدایت کنید. تجزیه و تحلیل کنید و به دنبال کاستی هایی باشید که مانع شما در محل کار و زندگی می شود. تأثیر مریخ نشان می دهد که یک فرصت خوب ، در اواسط این ماه ، در خانه شما را می زند. این می تواند زمان مناسبی برای تدوین استراتژی های جدید برای افزایش درآمد شما باشد. ممکن است در اواسط این ماه برخی عدم اطمینان و نارضایتی وجود داشته باشد. عطارد عبوری ممکن است اشکالات و سوء تفاهماتی در ارتباط ایجاد کند. این نیز می گذرد و شما ممکن است در وضعیت مالی خود شاهد یک حرکت رو به بالا باشید. تصمیمات مالی اما باید با محاسبه مناسب اتخاذ شود. در حقیقت، احساسات عشق و عاشقانه قوی تر خواهد بود و از این رو شما باید تلاش خود را برای تحت تأثیر قرار دادن شخصی خاص ادامه دهید. ناهید عبوری موفق خواهد شد یکی از آرزوها را تحت تأثیر قرار دهد. مریخ ممکن است با دوز تازه ای از انرژی ، به شما کمک کند تا آشفتگی را از بین ببرید. با پیشرفت ماه ، خانواده و امور خانه به توجه شما نیاز دارند. لرزش های کیهانی ممکن است به شما در حفظ سلامتی کمک کنند ، اما ممکن است انرژی خود را در پشت بسیاری از فعالیت ها پراکنده کنید و از این رو باید مرتباً سطح انرژی خود را تماشا کنید. هنوز هم می توانید با پیشرفت ماه همه چیز را کاملاً تحت کنترل داشته باشید. ممکن است با شروع ماه در چارچوب آموزشی خود با چالش هایی روبرو شوید اما اگر مثبت و متمرکز بمانید ، هوش و سخت کوشی شما به شما کمک می کند تا با پیشرفت ماه در مطالعات و امتحان نتیجه خوبی بگیرید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

در این ماه فرصتهای زیادی برای رشد وجود خواهد داشت. برای اطمینان از پیشرفت باید هر چند وقت یک بار از منطقه راحتی خود خارج شوید. احساس مثبت بودن در جبهه شغلی حاکم خواهد بود ، اما تأثیر زحل و مشتری ممکن است صبر و توانایی شما را برای مدیریت شرایط فشار آزمایش کند. شما ممکن است به اندازه کافی پشتیبانی سیاره ای داشته باشید تا توانایی مالی خود را افزایش دهید. احتمال رابطه تازه در ابتدای ماه جاری وجود دارد. ایده های جدید و همراهان جدید می توانند شما را به سمت موفقیت در تحصیل رهنمون شوند. عطارد عبوری نشان می دهد که استرس بیش از حد ناشی از کار نیز ممکن است باعث نوساناتی در وضعیت سلامتی شما شود. بنابراین ، شما باید در ابتدا از سلامتی خود مراقبت کنید. مکن است با پیشرفت ماه جریان مالی خوبی داشته باشید. اما ، شما باید یک دید طولانی مدت داشته باشید و پس انداز خود را افزایش دهید. شما می توانید برنامه های خود را در اواسط ماه جاری در پست عملی قرار دهید. شما قادر خواهید بود برخی از برنامه های عمل محور را تنظیم کنید که پیشرفت شغلی شما را بالا می برد. ناهید عبوری بذر یک رابطه طولانی مدت و معنی دار را خواهد کاشت. این نشان می دهد که رابطه را به تنهایی ترک نکنید ، زیرا ممکن است در تمام طول مسیر یک قایقرانی روان وجود نداشته باشد. قسمت پایان برای کسانی که به دنبال گزینه های شغلی برای تغییر هستند مطلوب خواهد بود. زمان خوبی برای تصمیم گیری مهم مالی خواهد بود. 

 

طالع بینی ماهیانه, طالع بینی ماهانه

طالع بینی ماهانه

 

فال ماهانه متولدین مهر

دادن مقداری انرژی اضافی از طریق مراقبه و مراقبت فقط به شما کمک می کند ذهن و بدن خود را احیا کنید که اکنون واقعاً نیاز به مراقبت های اضافی دارند. شما ممکن است فقط افرادی را که با آنها کار می کنید دوست داشته باشید. شما داغ داغ هستید، مراقب تمایل به عجله باشید. سعی کنید در عین حضور خود منطقی تر باشید. شما در مورد چیزهایی که واقعاً لذت می برید کاملاً مبتکر هستید. شما با دوستان سرگرم می شوید. تجزیه و تحلیل دقیق از وضعیت فقط بهترین شما را به دوش می کشد ، خواه برای شروع یک کار جدید یا برای انتخاب شریک زندگی  باشد. این یک ماه پیشرونده برای کسانی است که برای رسیدن به اهداف خود سخت تلاش کرده اند. برخی از شما ممکن است در این ماه قصد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا وسایل نقلیه را داشته باشید. همچنین برای آن تسهیلات اعتباری لازم را دریافت خواهید کرد. اما مطمئن شوید که با نرخ اعتبار مناسب مذاکره می کنید تا به راحتی حرکت کنید. ملاقات با افراد جدید و تأثیرگذار در این ماه احتمالاً باعث بهبود حلقه افراد شما خواهد شد. معاشرت با چنین افراد تأثیرگذاری دانش و حتی منابع موجود را بهبود می بخشد. اما مطمئن شوید که با نرخ اعتبار مناسب مذاکره می کنید تا به راحتی حرکت کنید. ملاقات با افراد جدید و تأثیرگذار در این ماه احتمالاً باعث بهبود حلقه افراد شما خواهد شد. معاشرت با چنین افراد تأثیرگذاری دانش و حتی منابع موجود را بهبود می بخشد. اما مطمئن شوید که با نرخ اعتبار مناسب مذاکره می کنید تا به راحتی حرکت کنید. ملاقات با افراد جدید و تأثیرگذار در این ماه احتمالاً باعث بهبود حلقه افراد شما خواهد شد. معاشرت با چنین افراد تأثیرگذاری دانش و حتی منابع موجود را بهبود می بخشد.

 

فال ماهانه متولدین آبان

هیجان در این ماه همچنان برای بیشتر شما زیاد است. کسانی که شروع ماه را کند می دانند ، اکنون اخبار مثبتی را پیدا می کنند که پیش روی آنها قرار گرفته است. اتحادهای جدید را می توان به راحتی جعل کرد و کسانی که به دنبال اتحاد با کسی برای انجام فعالیت های تجاری بوده اند مطمئناً خوب عمل خواهند کرد. این هم یک ماه برای سرمایه گذاری در ملک است. برخی از شما نقش های جدیدی را در دفتر به عهده می گیرید که سخت و طاقت فرسا خواهد بود. این احتمال وجود دارد که برخی از همکاران شما را به دردسر بیندازند و بدون دلیل سرزنش شوید. سعی کنید خود را از چنین انگیزه های مخفی محافظت کنید. یکی از دوستان قدیمی شما احتمالاً در نیمه اول ماه با شما ملاقات می کند. بسیاری تغییر کرده اند و شما نتوانسته اید تغییر زیادی در زندگی آنها پیدا کنید. در صورت امکان ، وقت با کیفیتی را سپری کنید که به شما کمک می کند در روزهای آینده اوقات راحتی را سپری کنید. احتمالاتی وجود دارد که شما از حفظ سلامتی خوشحال خواهید شد. به دلیل سلامتی مرحله جالبی وجود خواهد داشت. رژیم غذایی خوبی داشته باشید تا متناسب و ایمن بمانید. در صورت امکان از رانندگی در اواخر شب نیز خودداری کنید زیرا این کار خطرناک خواهد بود و از طعم آن لذت نخواهید برد. به دلیل سلامتی مرحله جالبی وجود خواهد داشت. رژیم غذایی خوبی داشته باشید تا متناسب و ایمن بمانید. 

 

فال ماهانه متولدین آذر

این ماه در ابتدا متوسط ??خواهد بود و سپس شاهد ظهور حوادث در زندگی خود خواهید بود. در ابتدا ماه بسیاری از موقعیت های چالش برانگیز را نشان می دهد و به شما اجازه نمی دهد تصمیم عاقلانه ای بگیرید. با این حال ، همانطور که جلوتر می روید ، پیشرفتی آهسته و ثابت در همه جنبه های زندگی وجود خواهد داشت. بعضی از شما در ابتدا درد را درک خواهید کرد و سپس بعداً با تلاشهای خود که اتفاقات را به نفع شما رقم خواهد زد کاملاً خوشحال خواهید شد. برخی از آنها با دوست جدیدی روبرو خواهید شد. آنها باید یک منبع حیاتی برای همه اشکال یادگیری و آمادگی شما باشند. شرایط شادی در خانواده و محافل اجتماعی شما بوجود خواهد آمد. به دلخواه شما با همه همکاری خواهید کرد. شرایط برای توسعه تجاری مالی خصوصاً در نیمه دوم ماه مثبت است. شما ممکن است یک سفر راه دور بروید اما نتایج ممکن است دلگرم کننده نباشد. هزینه ها در چنین سفری زیاد خواهد بود اطلاعات مهم را از یک شخص روحانی یا نجیب دریافت خواهید کرد. از کارهای سنتی اعتبار بیشتری کسب خواهید کرد اما ممکن است برخی شایعات علیه شما منتشر شود. همچنین ، اگر به دنبال نقش جدیدی هستید ، پس از سخت کوشی و ترغیب اولیه ، آن را در سازمان نیز خواهید یافت. تمرکز خود حفظ کنید.

 

فال ماهانه متولدین دی

در ماه جاری ممکن است برخی از کارهای شما سخت به نظر برسد. مهم است که آرام باشید و یک سیر منطقی را دنبال کنید. پرندگان عشق باید احساسات خود را به معشوق خود نشان دهند و در زندگی مستقر شوند. این زمان مناسب برای حل مسائل در حال انجام با دوستان و اقوام خود است. از سرمایه گذاری در زمینه های املاک و مستغلات به دلیل عقب نشینی ونوس که از سرمایه گذاری های عظیم در زمین یا املاک پشتیبانی نمی کند ، خودداری کنید. کسانی که ممکن است به فکر بازسازی خانه خود باشند ممکن است به دلیل جریان نامنظم درآمد ، از هم اکنون این طرح را کنار بگذارند. در این ماه فرصت های خوبی برای کار خواهید داشت اما در هنگام انجام مشاغل و مشارکت های جدید مراقب باشید. این مرحله سخت کوشی و تمرکز شما را طلب می کند. دانش آموزان ممکن است به کلاس های آنلاین بپیوندند و نکات و ترفندهای جدیدی را از آنجا بیاموزند که ثابت می کند برای آنها بسیار مفید است. دانش و قدرت یادگیری شما افزایش می یابد و می توانید از این ماه نهایت استفاده را ببرید. کارمندان حقوق بگیر ممکن است خوب باشند که با همکاران خود در روابط دوستانه باقی بمانند. شما باید بتوانید در این دوره هزینه های معمول را مدیریت کنید و پس انداز کافی برای نیازهای آینده داشته باشید. زمان مناسبی برای برنامه ریزی سفرهای خارجی یا جلسات کاری نیست. بیشتر مراقب باشید ، مبادا ضررهای غیرمنتظره ای رخ دهد. شما باید بتوانید در این دوره هزینه های معمول را مدیریت کنید و پس انداز کافی برای نیازهای آینده داشته باشید. زمان مناسبی برای برنامه ریزی سفرهای خارجی یا جلسات کاری نیست. بیشتر مراقب باشید ، مبادا ضررهای غیرمنتظره ای رخ دهد. 

 

فال ماهانه متولدین بهمن

این ماه برای خودتان وقت ارزشمندی اختصاص دهید. در این ماه کار غیر برنامه ریزی شده ای انجام می شود و مسئولیت آن بر عهده شماست. اگر از انجام آن مطمئن نیستید ، از ارتکاب آن خودداری کنید. از افکار منفی و بحث غیرضروری با دیگران خودداری کنید. شما باید برای این ماه برنامه ریزی مناسبی داشته باشید. درگیری منافع و اختلاف نظر با یک شریک تجاری شما را دچار استرس می کند بنابراین خوب است که چیزها و اطلاعات را با یکدیگر شفاف کنید. مشتری و زحل پیشنهاد خوبی برای ازدواج می دهد و برای یک زوج متاهل ، عبور از سیارات می تواند برای گذراندن وقت با کیفیت، مطلوب باشد و ماه را به یاد ماندنی کند. حمل و نقل ونوس همچنین گرایش به کارهای خلاقانه و خودآرایی دارد. این رابطه نیاز به توجه دارد و سعی می کند فضای کمی به افرادی که با شما در ارتباط هستند اختصاص دهد تا در هنگام کار با شما فضای راحتی خود را بدست آورند. در طول این ماه ارتباطات نقش مهمی خواهد داشت ، بنابراین سعی کنید خلاء را با عضو خانواده و دوستان خود پر کنید. احتمال این وجود دارد که با خواهر و برادرتان درگیر شوید. مریخ باعث تغییر در فضای داخلی خانه و برقراری ارتباط با مادر می شود. شما باید از راهنمایی های مادر خود پیروی کنید ، این امر به شما کمک می کند تا در حرفه خود به نتیجه دلخواه برسید. پرخاشگری می تواند بر سلامت جسمی شما تأثیر منفی بگذارد. استرس به دلیل حجم زیاد کار وجود دارد بنابراین به شما توصیه می شود که مدیتیشن کنید و رژیم غذایی مناسبی داشته باشید تا متناسب و سالم باشید. 

 

 

 

فال ماهانه متولدین اسفند

پیش بینی این است که شما ممکن است به خودتان توجه کنید و شخصیت خود را آرایش کنید. عشق و طبیعت دلسوز می تواند رابطه خوبی با دیگران نیز برقرار کند. شما باید در درک شهودی خود بسیار مراقب باشید زیرا ستاره ها پیش بینی می کنند که به دلیل صدای درونی شما ممکن است سود مالی خوبی کسب کنید. هزینه های برنامه ریزی نشده مربوط به سفر می تواند در این ماه باشد ، سعی کنید برنامه قبلی مربوط به هزینه های این سفر در این ماه را داشته باشید . ممکن است شانس پیوستن به کار در یک کشور خارجی را پیدا کنید. کار به عنوان فریلنسر می تواند سود مالی نیز به همراه داشته باشد. زمان خوبی برای دادن پول به عنوان وام به دوست یا خواهر و برادرتان نیست که ممکن است بازگشت آن طولانی شود. تمایل به یادگیری کتاب مقدس مذهبی یا یادگیری یوگا و مراقبه می تواند در این ماه وجود داشته باشد. شما باید از نظر سلامتی و عادت های خواب بسیار مراقب باشید. حرکت سیارات پیش بینی می کند که ممکن است دچار استرس شوید و به دلیل حجم کار ، خواب شما می تواند مختل شود. سعی کنید در این ماه با مراقبه منظم باشید. حرکت خورشید پیش بینی می کند که در این ماه باید مراقب ایمنی و سلامتی خود باشید. تب و سرما می تواند چالش هایی ایجاد کند. زندگی زناشویی به شما فرصتی می دهد تا به شریک زندگی خود نزدیک شوید و می توانید اوقات خوبی را در کنار همسرتان بگذراند. 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 99 بهمن 30  6:55 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - پنج شنبه 30 بهمن 1399

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز ممکن است حقیقت به شدت شما را اذیت کند، اما حقیقت چیزی است که بیشتر از هر چیز دیگری باید تازه و آشکار شود. شما به طور کامل از چیزهایی که ازشان دوری می‌کردید آگاهی دارید. باید خیلی حواستان را جمع کنید! برای اینکه اکنون اگر آنی و بدون فکر تصمیم گیری کنید صدمات جبران ناپذیری می‌بینید. خشم خود را بروز ندهید، برای اینکه قبل از اینکه بفهمید چه قدمی باید بردارید، صحبت کردن در مورد ناراحتی‌ها، فشار و بحران را قبل از موقع آشکار کند.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: شما انقدر روی نقش خود در جامعه و یا فعالیت‌های کاری خود فوکوس کرده‌اید که چشم اندازهای بزرگتری را از دست داده‌اید. الان زمان این نیست که به جای فکر کردن به زمان حال به فکر آینده بوده و دیدگاه‌های خود را تغییر دهید. البته شما هنوز مجبورید که با وظایف و مسئولیت‌هایتان روبرو شوید، اما می‌توانید به طور هم زمان با توجه کردن به رویاها و آرزوهای قدیمی که به خاطر کارتان آنها را کنار گذاشته بودید، این کار را انجام دهید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: شما می‌خواهید روی ابرها معلق بوده و به فک فرار کردن از دنیای مادی افتاده‌اید. شاید نظر شما در مورد مدینه فاضله رفتن به جزایر جنوبی و یا شاید فقط افروختن آتش و خواندن داستان‌های و رمان‌های خوب باشد! شما هنوز در حال برنامه ریزی کردن برای نقشه‌های خود هستید، ولی اتفاقات پیرامونتان بهتان یادآوری می‌کند که مسئولیت‌هایی نیز دارید. نجات و رهایی زمانی حاصل می‌شود که به جای دوری کردن از این مسئولیت‌ها حتما آنها را انجام دهید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: امروز باد تازه‌ای به زندگی تان می‌وزد، که فراتر از هوشایری و آگاهی تان است. الان زمان مناسبی برای اجرا کردن ایده‌هایتان نیست، شما الان باید آنها را به مراحل بالاتر برسانید. اما شاید کمی دلتنگ چیزهای باشید که پشت سر گذاشته‌اید. یادتان باشد اگر بفهمید که احساس کردن آینده چقدر مفیدتر است، دیگر دلتان برای گذشته تنگ نمی‌شود!

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: هم اکنون پیدا کردن راه‌های جدید برای ارتباط برقرار کردن با دیگران- چه از نظر شغلی و چه در زندگی شخصی- برای شما اهمیت ویژه‌ای یافته است. اهیمت این مساله همچنان به قوت خودش باقی است، اما شما کم کم نسبت به نوع ارتباط‌هایتان بی توجه شده‌اید. با توجه به ورود خورشید به هشتمین خانه تان، یعنی خانه صمیمیت، بهتان پیشنهاد می‌کنیم در حالیکه در جستجوی معنای عمیق تری برای تمام کارهایی که قبلا انجام داده‌اید هستید، بر روی کارهایی که قبلا پایه ریزی کرده بودید کار کنید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: شما به خاطر کارهایی که پیش رویتان دارید زیاد خوشبین نیستید، اما این دلیل برای نگرانی بهتان نمی‌دهد. شما خودتان را به دست سرنوشت سپرده و تسلیم شده‌اید! باوجود اینکه تغییراتی که در راهند اموری غیر قابل اجتناب هستند، اما شما بالاخره می‌توانید تغییراتی در آنها بدهید. اگر به جای اینکه تلاش کنید همه کارهایتان را یکباره انجام دهید، در برنامه‌هایتان تغییراتی بدهید خیلی راحت تر خواهید بود.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: امروز مادامی‌که دیدگاه و نگرش خود را از دست نداده باشید روز خوبی برای شما از نظر خانواده و خویشاوندان خواهد بود. شما به تصمیم آخرتان اطمینان دارید، اما باید شور و اشتیاقتان را به نهایت خود برسانید. نسبت به نیازهای خود لجوج و خودسر نباشید، اگر محیطی ایجاد کنید که دیگران هم بتوانند خواسته‌هایشان را بگویند، می‌فهمید که چیزهای بسیار متفاوتی در این دنیا وجود دارد. اگر شما مشتاق باشید که به حرف‌های دوستان‌تان گوش دهید، آنها نیز چیزهای خیلی زیادی راجع به زندگی بهتان می‌آموزند.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: شما امروز اگر احساسات‌تان را با واقعیت تطبیق ندهید، زیاد احساس خوبی نخواهید داشت! شما اغلب فقط تا اندازه‌ای احساسات و علایقتان را مجزا می‌کنید که از ناراحتی و نارضایتی اجتناب کنید. باوجود این امروز آرزوهای برآروده نشده تان سربرآورده‌اند و شما نمی‌توانید آنها را زیر قالیچه پنهان کنید!! حتی اگر حقیقت طوری نیست که شما دلتان بخواهد، ولی آن را از خودتان پنهان نکنید!

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: باوجود اینکه امروز احساسات شما تقریبا در معرض دید هستند، شما نمی‌توانید با راحتی آنها را به عملی قاطعانه تبدیل کنید. حس و حال شما خیلی سریع تغییر می‌کند، هر فکری که در سرتان می‌پرورانید به وجود آورنده حرکت و جنبشی می‌شود که با عمل قبلی شما سراسر متفاوت است. اگرچه شخصی شما را تحت فشار قرار می‌دهد که سریع تر یک تصمیم ثابت بگیرید، اما الان اصلا این کار لازم نیست. دو روز صبر کنید، این بهتان کمک می‌کند که امکان گرفتن عاقلانه ترین تصمیمات را داشته باشید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: این روزها احساسات جدید در وجود شما غلیان می‌کنند و تبدیل به آگاهی می‌شوند، اما شما شاید قادر نباشید احساسات خود را به کسانی که اطراف‌تان هستند بشناسانید. بحث در این نیست که می‌خواهید این مساله مثل راز سرپوشیده باقی بماند، بلکه موضوع فقط این است که شما نمی‌توانید لغات مناسبی برای بیان کردن احساسات‌تان و برای تاثیر گذار بودن پیدا کنید. تا جایی که می‌توانید اصلا هیچ قضاوتی نکنید. هرقدر که به خودتان و دیگران کمتر سخت بگیرید، در هفته‌هایی که پیش رو دارید راحت تر خواهید بود.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: به تنهایی شناور شدن در دریای خروشان احساساتتان امروز کاری با صفا و خوش به نظر می‌رسد، اما هر بار که شما احساس رضایت می‌کنید، یکدفعه افکار غیر قابل پیش بینی از راه می‌رسند و شما را از خیال واهی بیدار می‌کنند. هرچه که روز جلو می‌رود، شما آگاه می‌شوید که حوادث واقعی در زندگی روزانه تان بر خیالات و رویاها ارجحیت دارند. برگشتن به سوی زندگی واقعی برای شما کار راحتی نیست، اما این کاری است که انجام دادنش واقعا لازم است.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین بهمن: به تنهایی شناور شدن در دریای خروشان احساساتتان امروز کاری با صفا و خوش به نظر می‌رسد، اما هر بار که شما احساس رضایت می‌کنید، یکدفعه افکار غیر قابل پیش بینی از راه می‌رسند و شما را از خیال واهی بیدار می‌کنند. هرچه که روز جلو می‌رود، شما آگاه می‌شوید که حوادث واقعی در زندگی روزانه تان بر خیالات و رویاها ارجحیت دارند. برگشتن به سوی زندگی واقعی برای شما کار راحتی نیست، اما این کاری است که انجام دادنش واقعا لازم است.


 
نظرات شما ()
 
<      1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
پنج شنبه 100 فروردین 26
امروز:   555 بازدید
دیروز:   1025  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
اگه باحالی بیاتو
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
Different.fdan
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com