سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
همگان را به شتاب خواهانند و همگان مهلت جویانند ، و همه را وقتى معین نهاده‏اند و آنان درنگ مى‏کنند و از کار باز ایستاده‏اند . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 90 مرداد 29  2:4 صبح

بنام خدا و با توکل براوکه شاکرشم

"تجربه هایم"

این مدت که از قبل از ماه رمضان بود و بعد از دو، سه روز تعطیلی بعثت حضرت محمد و رفتن به تهران بخاطردیدن اقوام به لطف خدا اتفاقاتی واسم افتاد که باعث کسب تجربه شد و باعث شد قبل از ماه رمضان بیشتر به خودم برسم و تا الان هم که ماه رمضان اینکارو دارم ادامه میدم واسه تصمیمی که گرفتم تا بفکر خودم بیشتر باشم تا به اهدافم نزدیکتر شوم و بهشان هروقتی خدا صلاح میداند برسم و اونطور که صلاحدید خدا هست، ولی یه چیزی بگم چون درکودکی زمان جنگ ایران و عراق بود تصمیم گرفتم کاری کنم که بروم به بهشت پیش کسانیکه خیلی دوستانشان دارم و واسم عزیز هستن بخاطر همین خدا وقتی بزرگتر شدم و به سن جوانی موقعیکه درسم تمام شده بود خدا سرراهم این آدمها و این راه و روش زندگی را گذاشت که باعث شد با اتفاقاتی تو زندگی، آشنایی با خیلی ها، دوباره متولد شدم و طوریکه روز به روز خواهید خواند تجربه هایم را تا حدودی که نوشتم کسب کنم و تقریبا به هرچیزی که با تلاش و همت خودم با توکل به خدا ، حمایت کسانی قابل اعتماد و دعاهاشون صلاح بوده برسم، البته یکی از علتهاش نزدیک کردن خودم به خداست که در زندگی کمکم کرده که بهم آرامش و راحتی جدیدا داده و میده که همیشه خواهانش بودم وهستم. در طی این چندسال اخیر با آشنایی این سه نفر؛

ادامه مطلب...

 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

 

  

تجربیات و اموخته های خودم(خودمانی)

22 اسفند 88 - 21:18

 

 

  


تجربیات و اموخته های خودم:
با مطالعات و تجربیاتی که داشتم فهمیدم هدف از خلقت این بوده که خدا چون افریننده است و نمیتونه خلق نکنه ایندفعه به اصطلاح ما دریک شبی انسان را که از خاک خلق میکنه و برای اینکه جاندار بشه از روح خودش بهش میدمه  و او را خلیفه بعد از خود درزمین میکنه و با اینکه فرشته ها را داشته برای پرستیدن او میخواسته کسی را بیافریند که عاشقانه او را بپرستد و به او عقل و ضمیرناخودآگاه میده تا بتونه با افکار و باورهای درست یا نادرست زندگی خود را بچرخاند و با صلاح دید خودش همراه او باشد درصورتی که خود انسان بخواهد و اگر نه شیطان یا همان ابلیس با او خواهد بود و دراین صورت از خصوصیات و صفات خودش در ما هم ایجاد میشه که البته نسبت به خودش کمتر و زندگی یه نعمتی است که به او میده و ما هم امانتی داریم در جسممان که روح اوست و نعمت الهی که داده و در برابرش مسئول هستیم و باید خوب ازش استفاده ببریم تا ثمره ان را ببینیم و سالهای سال در کنار خودش زندگی کنیم و او را بپرستیم و این دنیا فقط سفری است الهی برای کسب تجربه و ایجاد توشه برای زندگی بهتر در دنیایی دیگر و براثر باوری که پیدا کردم مرا دیگر از مرگ نمیترساند چون فهمیدم که این دنیا جایی است برای کسب تجربه و لذت بردن از لحظات زندگی درصورتی که بهشتمان تضمین شده باشه و مدتی در این جا خواهیم بود و بعد خدا روحمان را به طرف خودش میبرد با اعمالمان که اگر خوب باشد راحت زندگیمان ادامه پیدا خواهد کرد و اگر نه برعکس که به نظر من با این باور هیچ ترسی نسبت به ان دنیا رفتن وجود ندارد و به نظرمن از اول باید اینطوری به فرزندانمان از کودکی اموخت نه اینکه از مرگ انها را ترساند چون خودم این تجربه را داشتم میگویم و حالا خوشحالم که خدا خودش از طریق کسی کمکم کرد تا این باور را پیدا کنم و دیگر از رفتن به ان دنیا نترسم و تلاش کنم برای بهتر زیستن به روشی که خودش بهم اموخت و ازش سپاسگذارم و از اینکه هدف از خلقت و زندگی را که همیشه جویای دانستنش بودم را بهم اموخت با اینکه تحصیلات عالی ندارم و امیدوارم به لطف خودش در سالهای بعد بهتر و بیشتر بیاموزم و انسانی کاملتر و بهتر از گذشته شوم و این موقعیت باعث شده که احساس خوشبختی و موفقیت کنم و خوش بین و مثب اندیش باشم به امید روزهای بهتر و رستگاری از طرف خدا و به امید خوشبختی و موفقیت واسه همه و اینکه بتوانم با اندیشه هایم به دیگران هم بیاموزم تا در راه درست حرکت کنند و به امید ان روز که انسانها به دید دوست و برادر باهم باشند و زندگی خوبی را سپری کنند و همه خود را از یکی بدانند ولی با افکار و عقاید متفاوت که این خودش باعث لذت و شیرینی زندگی خواهد بود و به همین دید و باور هم خودم سعی بر کمک به دیگران و دوستی با انها را دارم و هر خوبی را که برای خودم بخواهم واسه دیگران هم میخواهم و امیدوارم تا ابد خدا با من بماند همانطور که من مانده ام و روز به روز به او نزدیکتر شوم و .... الهی آمین و التماس دعا دارم از تمام شما دوستان که متن را میخوانید و کمکیارم بودید و سپاسگذارتون هستم.
یاحق

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 90 مرداد 29  1:51 صبح

دعا از ته دل برای خدا (متن خودم)

13 آذر 88 - 15:52

خدایا از این وضعیت راضی هستم ولی می خواهم پیشرفت کنم می خواهم ایده التر بشه
خدایا راههای رسیدن را نشانم بده
خدایا چگونه می تونم  راهم را پیدا کنم
خدایا کمکم کن
خدایا کمکم کن گنجهای پنهان برایم اشکار شود
الهی آمین یا رب العالمین

 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 90 مرداد 29  1:47 صبح

حرف دل- 5 آبان 88 - 22:32

واقعا خدارا شکر میکنم که ادمهای متفاوتی تو زندگیم میاره مخصوصا وقتیکه قبلیها دور میشوند فاصله شان ازم و کم کم هم محو میشن ولی کنار امدن باهاش و تحمل دوری قبلیها کمی زمان میبرد و با اینکارش میفهمم که باهام هست و رهایم نکرده به حال خودم و ازش ممنون هستم و وقتهایی که به کسی احتیاج دارم و اگر دوستان قبلی به دلایلی نیستند کسی دیگر را سرراهم قرار میدهد.
باسپاس از خدا وتشکر از دوستان و برادران خوبم
التماس دعا از هرکسی که این نوشته را میخواند
و ارزوی خوشبختی و سلامتی واسه دوستان و برادرانم و هرکسی اینرا میخواند
پناه برخدا


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 90 مرداد 29  1:42 صبح
 

  

سفر در نوروز 88

 

 

 

یک هفته قبل از عیدنوروز 88 به اتفاق مادر و پدرم به دعوت دانشجوهای پدرم به مدت 15 روز رفتم سوریه و رفتن به حرم زینب مرا یاد خواب یکی از دوستانم انداخت که تعبیر شده بود و کلی دعایش کردم و بعد از حرم زینب به رقیه و بقیه امامزاده ها رفتیم و بعد شهر به شهر سوریه را به مهمان دانشجوها گشتیم و یک روز به اخرهای سفر رفتیم حرم رقیه و روز اخر حرم زینب و بخاطر تورهای ایرانی شلوغ شده بود و سخت میشد در حرم ماند و جلو رفت ولی بالاخره من رفتم جلوی ضریح و دستم را برای روز اخر زدم به ضریح و دعا کردم و بعد که امدم ایران نذر کردم اگر حاجتم را بدهد باز خواهم امد البته با شخصی دیگر حالا کی و چطور نمیدانم دیگر دست خداست و هر چه او صلاح بداند. فقط تعطیلات نوروز خیلی خوش گذشت و امسال نه چهارشنبه سوری داشتیم و نه سال تحویل و نشد حرم هم باشیم چون شهری دیگر بودیم و نه 13 بدر چون همدان 3 ، 4 روز اخر که برگشته بودیم مریض بودیم و برفی و سرد بود. ولی به هرحال تعطیلات خوبی بود و به یاد ماندنی و امیدوارم تا اخر سالش هم پربرکت باشد مثل تعطیلاتش که قسمت شد به تعبیر خواب دوستم رفتیم سوریه.
خداخیرش بدهد با خوابش و الهی امین. 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 90 مرداد 29  1:38 صبح

 20/8/87 آبان ماه

امروز نزدیکهای مغرب بعد از حمام در حال لباس پوشیدن و مو شانه کردن بودم که مادرم یکدفعه با موبایلش امد بالا و گفت سمیرا است؟ و من فهمیدم کی است و چون موبایلم را با مادرم عوض کردم دوستم شمارمو نداشته و بهش هم مسیج داده بودم نگرفته بوده و انقدر خوشحال و شاد شده بودم و کلی با هم گپ زدیم و خیلی وقت است او را ندیدم ولی با تلفن زدنش مرا قافلگیر کرد و خیلی خوشحال شدم و امیدوارم که روزی همدیگر را ببینیم چون واقعا دلم واسش تنگ شده و همینطور او.
خدایا حفظش کن و عاقبتشو بخیر کن و خوشبخت بشه... الهی امین یا رب العالمین


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 90 مرداد 29  1:35 صبح

خاطرات جوانی- 4دی 86 - 23:00

قشنگترین خاطره من درسال85بود در پاییز که با کسی بنام دکتر علیرضا آزمندیان آشنا شدم و باعث شد کلی زندگیم تغییر کند و چون از روز عیدش از خدا خواسته بودم که زندگیم را بهتر کند و من را بنده خوبش بکند من را با چنین کسی و قبلش و بعدش هم با خیلیها اشنا کرد و خیلی تجربه ها کسب کردم بعد از گوش دادن نوارهای ایشان و سخنانش و با اسرار من امسال تابستان 86 با مادر و پدرم رفتیم تهران و پدرم مرا برد در یکی از کلاسهای ایشان و من برخلاف نظر خانوادم کلی عشق کردم واستفاده بردم و وقتی برگشتم به همدان تصمیماتی را گرفتم و در حال انجام دادن انها هستم به لطف خدا و هیچوقت چنین روزهایی را فراموش نخواهم کرد مخصوصا دوستانی را که در محل کارها و ... پیدا کردم و کلی تجربه ها کسب کردم و خاطرات خوبی را گذراندم و حالا هم تمام امیدم به خداست و هیچوقت خوبیهای او را فراموش نخواهم کرد و امیدوارم هیچوقت به خودم مغرور نشوم.
در سال 88 به لطف خدا و قانون جاذبه ای که آزمندیان میگفت با کسی آشنا شدم و بقیه سخنان آزمندیان را گیر آوردم و کلی باز درحال تجربه کسب کردن و بهترزندگی کردن هستم...


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 90 فروردین 31  7:59 عصر

لکه سیاه

* باید یاد بگیریم در هر وضعیتی زیبایی ها را ببینیم!

«زیبایی در چشمان بیننده است.»   ضرب المثل انگلیسی

«... هر بار که می خواستم کار بکنم، یکدفعه سرم می رفت بالا و آن لکه سیاه را می دیدم. اعصابم خراب می شد، قلبم به تپش می افتاد، عصبانی می شدم.»

«آن یک میلی متر مربع سیاه تمام فکر و وجود من را پوشانده بود...»

* بعضی وقتها ما عینک بدبینی، عینک تاریکی به چشممان می زنیم و همه اش بدی ها را می بینیم، همه اش منفی ها را می بینیم.

* کافی است نگاه از لکه های کوچکِ سیاه برداریم تا ببینیم که دنیا چه بزرگ است و چه زیبا...

* این توانایی انسان های بزرگ است که می توانند از هر چیزی ولو زشت ترین، زیبایی هایش را بیرون بکشند.

* اول از همه، با «حسن جویی» از دیگران، ما منفعت می کنیم. چنان چه هنگام عیب جویی قبل از این که دیگران آسیبی ببینند، ما خود رنجور و ناراحت خواهیم شد.

* وقتی ما در انبان روحمان مدام اطلاعات منفی بریزیم، چاره ای نخواهیم داشت جز این که انتقام جو باشیم، خشمگین باشیم.

* وقتی صبح از خواب بیدار می شویم، چشمانمان را که باز می کنیم، بگوییم: «خداراشکر! یک روز دیگر را به من هدیه داده اند!»

* می خواهید حالتان بهتر شود؟ راه ساده ای دارد: در خودتان، در دیگران، در طبیعت و در هر چیزی که پیرامونتان است، «زیبایی ها» را ببینید!

* موسیقی ای را گوش کن که به تو روحیه می دهد، به تو امید می دهد، رأفت قلب می دهد.

* ما مثل نوار کاستی هستیم که در آن می توان هر چیزی ضبط کرد: از آوازهای قشنگ و زیبا گرفته تا آهنگ های مغموم و دلخراش.

* فرق است میان انسانیت، عشق، احترام و محبت داشتن با غصه خوری

* بیاییم تصمیم بگیریم لکه های سیاه دنیا و لکه های سیاه زندگی را به اندازه خودشان ببینیم.

ادامه مطلب...

 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 90 فروردین 31  7:57 عصر

سگ ها فرار می کنند...

* حکایت ما ومشکلات، مثل حکایت ما و سگ ها است: تنها در صورتی فرار می کنند که ما آنها را تعقیب کنیم!

«آن که می خواهد زنده بماند باید با دشواری ها درآویزد. دشواری برای زندگان ماسه نومیدی نیست؛ نومید مردگانند.» پرویز خانلری

*مشکلات در زندگی مثل سگ ها هستند: اگر در بِروی و فرار کنی، دنبالت می کنند؛ اگر بایستی، می ایستند؛ و اگر حمله کنی، فرار می کنند!

* هر وقت با مشکلی مواجه شدی، برو خدا را شکر کن و بگو «خدارا شکر، زنده ام!»

ادامه مطلب...

 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 90 فروردین 31  7:56 عصر

زیبای خفته

* زیبای خفته ما در انتظار شاهزاده ای است که بیدارش کند. آن شاهزاده چرا خودمان نباشیم؟

«مرد به سیرت مرد آید، نه به صورت»  عطار

* همه ما حتی در بدترین حالات خود، زیبای خفته ای در درون خود داریم، در درونمان، ولی سرد است، سنگی است، و بخ زده.

* عشق و محبت و احترام، زیبای خفته آدم ها را بیدار می کند.

* هیچ توجه کرده اید که چقدر زیبایید؟ هیچ فکر کرده اید که در موقع خودش چقدر مهربانید؟

* چرا منتظر دیگران هستی؟ چرا خودت بیدارش نمی کنی؟ چرا خودت دست نوازش به سرش نمی کشی؟

* هر وقت زیبای خفته مان بیدار شود، مهربان تر می شویم. «انسان» تر می شویم. آن وقت است که به واقع می توانیم به دیگران عشق بورزیم.

* هر وقت می توانید، کار درست و زیبایی انجام دهید. خسّت نداشته باشید. نگویید: «حالا چه کس می فهمد من این کار را کرده ام؟»

* به خاطر داشته باشید که زیبا وقتی بیدارشد، دیگر نمی خواهد بخوابد و به خواب هم نمی رود.

* اگر زیبای خفته مان را بیدار کرده باشیم، خواهیم توانست پی به مشکلات انسان های اطرافمان ببریم و سپس به آنها توجه و کمک کنیم.

* این همه تغییر ناگهانی که موجب شد زندگی این خانواده از هم نپاشد از یک نقطه کوچک و ساده شروع شد: یکی از طرفین سعی کرد زیبای خفته طرف مقابل را بیدار کند!

* ما چه بخواهیم و چه نخواهیم، تحت تاثیر اجتماعی هستیم که در آن زندگی می کنیم. پس اگر رانندگی می کنی بی مورد بوق نزن!

* وقتی ما می توانیم قربان صدقه همه این بچه ها برویم، چرا همیشه نسبت به بچه ها این رفتار ا نداشته باشیم؟ باور کنیم که با این کار، هم زیبای خفته خودمان را بیدار خواهیم کرد و هم کمک خواهیم کرد تا فرزندان خوشبخت تری تربیت کنیم...

* یک خورده حوصله همدیگر را بکنیم؛ یکی حوصله کند، جوّ آرام می شود.

* با رفتارهای زیبا، کاری کنیم که محیط زندگی مان محیطی بشود که زیبای کسی به خواب نرود تا بعد مجبور شویم بیدارش کنیم.

  ادامه مطلب...

 
<      1   2   3   4      >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
جمعه 100 فروردین 27
امروز:   984 بازدید
دیروز:   1262  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
اگه باحالی بیاتو
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
Different.fdan
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com