سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
ای علیّ! از ویژگیهای مؤمن آن است که حقیقت را از دشمنش می پذیرد و فرا نمی گیرد جز برای آنکه بداند و نمی داند جز برای آنکه عمل کند . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفته اینده, طالع بینی هفتگی

فال هفته

 

فال هفته (5 مهر تا 11 مهر 99)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین 

معادلات رابطه شما با افراد درون خانواده و کسانی که با آنها نزدیک هستید ، در یک یادداشت زیبا باقی خواهد ماند. شما قادر خواهید بود اوقات بسیار خوبی را در کنار خانواده خود سپری کنید. در طی این هفته فرصتی برای دستیابی به یک معامله مهم مالی خواهید داشت. چندین فرصت برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی پول به شما ارائه می شود. بازرگانان تمایل زیادی به انجام معامله ای بسیار سودآور خواهند داشت. آنها فرصت می یابند که چنین معامله ای را حدود نیمه هفته انجام دهند. مذاکرات برای همان کار موفقیت آمیز خواهد بود. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند در هنر یا تجارت بسیار متمرکز بر تحصیلات خود خواهند بود. آنها قادر خواهند بود آنچه را که لازم است خیلی سریع یاد بگیرند و به خاطر بسپارند. تمام اقدامات ممکن را برای حفظ سلامتی خود انجام دهید. در این مرحله ممکن است مستعد آسیب های جزئی باشید.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت 

به نظر می رسد هفته برای زوج های متاهل خیلی مساعد نیست. آنها به دلیل نگرش بی تفاوتی که شریک زندگی شان نشان می دهد خوشحال نخواهند شد. تأثیرات سیاره ای نشان می دهد که شما برای افزایش ورودی پول بسیار سخت کار خواهید کرد. علاوه بر درآمد منظم ، چندین فرصت برای کسب درآمد به شما ارائه می شود. کارمندان پر از شور و شوق خواهند بود. آنها بهترین عملکرد خود را ارائه می دهند و با موفقیت به همه اهداف می رسند. پشتکار و سخت کوشی آنها مطمئناً مورد توجه و قدردانی مافوق قرار خواهد گرفت! دانشجویانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را برای تحصیلات عالی دارند ممکن است با موانعی روبرو شوند. آنها باید استقامت داشته باشند و به تلاش خود ادامه دهند. 

 

طالع بینی متولدین خرداد

برخی از شما که دارای خانواده با تعداد زیاد هستید ، به دلیل برخی از مشکلات در خانواده ، تحت فشار روانی باقی می مانند. حداقل تاکنون نمی توانید برای حفظ هماهنگی مسئله را حل کنید. قبل از تصمیم گیری مهم مالی ، خوب فکر کنید. این کار را فقط پس از در نظر گرفتن همه جوانب مثبت و منفی مرتبط انجام دهید. هیچ گونه دستاورد عمده مالی پیش بینی نشده است. با وجود سخت کوشی بازرگانان ، ممکن است به همان سرعتی که می خواهند نتایج مطلوبی نگیرند. آنها باید صبور باشند تا جایی که همه چیز به نفع آنها حرکت کند. دانشجویانی که به دنبال فارغ التحصیلی هستند ، تمرکز خود را در حد توانایی خود حفظ می کنند. توجه آنها از مطالعات منحرف نخواهد شد. فرایندهای یادگیری و حفظ آنها چشمگیر خواهد بود. همچنین ممکن است در چشم چپ از مشکل خاصی رنج ببرید. در صورت مشاهده علائم ناراحتی ، به چشم پزشک مراجعه کنید.

 

طالع بینی متولدین تیر

یک حرکت هوشمندانه و به موقع به افزایش قابل توجه ورود مالی شما کمک می کند. شما انگیزه خود را حفظ خواهید کرد تا به تلاش برای دستیابی به سودهای بیشتر ادامه دهید. کسانی که رابطه جدی دارند ، توسط بزرگان اعضای خانواده خود برای ازدواج در اسرع وقت تحت فشار قرار خواهند گرفت. کارمندان در سازمان خود به طور مداوم احساس ناامنی می کنند. آنها قادر نخواهند بود عملکرد موثری داشته و به موقع خروجی های دلخواه را تحویل دهند. "صبر" ، کلمه کلیدی در این هفته خواهد بود. مریخ قوی روی علامت شما تأثیر منفی می گذارد. این امر احتمال آسیب دیدگی غیرمنتظره را افزایش می دهد. شما باید در این زمینه بسیار مراقب باشید.

 

طالع بینی متولدین مرداد

زوج های متاهل به دلیل اتفاقات مختلف و سوء تفاهم در زندگی زناشویی ، دچار استرس جدی خواهند شد. متأسفانه ، به نظر می رسد هیچ راهی برای برون رفت از آن وجود ندارد ، حداقل در حال حاضر. خانه دوازدهم شما با هزینه ها و ضررها مرتبط است. دو سیاره مهم به شدت در این خانه تأثیر منفی می گذارند. برای مقابله با شرایط اضطراری و غیر منتظره باید بودجه احتمالی کافی داشته باشید. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند همچنان درگیر مقابله با برخی از بحران های ناگوار شخصی خواهند بود. آنها قادر نخواهند بود که زمان لازم را برای مطالعات اختصاص دهند. روند یادگیری آنها به طور قابل ملاحظه ای کند خواهد شد. ممکن است برخی از شما نیاز به مراقبت بیشتر از هرگونه بیماری قدیمی که در گذشته از آن رنج می بردند داشته باشد. این احتمال وجود دارد که آنها بتوانند برگردند.

 

طالع بینی متولدین شهریور

شما باید مراقب خلق و خوی خود باشید. این به شما کمک می کند هماهنگی را در معادلات روابط خود حفظ کنید ، که به طور کلی ، به نظر نمی رسد خیلی امیدوار کننده باشد. یک احتمال مشخص وجود دارد که شما برای خرید وسایل لوکس و سرگرمی شخصی پول زیادی خرج خواهید کرد. با این حال ، ما توصیه می کنیم که در مصرف پول زیاده روی نکنید. کارمندان پر از شور و اشتیاق خواهند بود! آنها با عملکرد عالی خود همه را متحیر می کنند و خروجی با کیفیت بیشتری از آنچه که مافوق خود انتظار داشتند ارائه می دهند. دانشجویانی که به دنبال فارغ التحصیلی هستند باید یاد بگیرند که در این دوره هرگونه حواس پرتی را دفع کنند. آنها در یادگیری مفاهیم مهم و به خاطر سپردن موارد ضروری به طور موثر زمان بیشتری خواهند برد. احتمال گرفتار شدن در معرض نوعی عفونت ویروسی وجود دارد. از خوردن هر نوع غذای بی ارزش خودداری کنید. تمرینات روزانه به تناسب اندام شما کمک می کند.

 

 

فال هفته اینده, طالع بینی هفتگی

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی متولدین مهر

شما قادر خواهید بود در این مدت اوقات بسیار دلپذیر و لذت بخشی را با هرکسی که به شما نزدیک است سپری کنید. به شما توصیه می شود از خواهر و برادر کوچکتر خود به خوبی مراقبت کنید. هزینه های مربوط به خانواده شما در حال افزایش است. با وجود تلاش شما ، ممکن است نتوانید به اندازه دلخواه خود پس انداز کنید. کارمندان شکار فرصت های شغلی جدید را در صورتی که شانس بیشتری برای رشد ، شغلی و همچنین مالی داشته باشد ، آغاز می کنند. با این حال ، تأثیرات سیاره ای فعلی برای تغییر شغل چندان مطلوب نیست. یک آسیب غیرمنتظره در قسمت فوقانی بدن شما یک احتمال مشخص است. افراد میانسال و بالاتر باید مراقب سطح فشار خون باشند. از مصرف زیاد نمک خودداری کنید.

 

طالع بینی متولدین آبان

مجردها برای مدت طولانی می خواهند با شریک زندگی خود متعهد شوند. ما به شما توصیه می کنیم از این هفته حداکثر استفاده را ببرید و تا آنجا که ممکن است با شریک زندگی خود صادق باشید. حدود اواسط هفته ، فرصتی برای دستیابی به موفقیت بزرگ اقتصادی به شما ارائه می شود. این وضعیت مالی شما را قادر می سازد تا به طور قابل توجهی تقویت شود. احتمال متمایز انجام برخی هزینه های جزئی غیرمنتظره وجود دارد. اتخاذ رویکرد روشمند و حفظ کلیه امور تجاری به افزایش فروش کمک می کند. سفرهای کوتاه مدت کاری برای کشف مناطق تجاری جدید بسیار سودمند خواهد بود. دانشجویانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند از اساتید خود نکات و راهنمایی های ارزشمندی دریافت می کنند. آنها انگیزه خواهند داشت که بسیار سخت کار کنند. به محض مشاهده علائم ناراحتی جسمی ، به شما توصیه می شود بلافاصله به پزشک مراجعه کنید.

طالع بینی متولدین آذر

در مورد عصبانیت خود شروع به کار کنید تا از اوقات خوشایند عاشقانه با شریک زندگی خود لذت ببرید. مباحث مربوط به مسائل خرد را مطرح نکنید. هزینه های مربوط به خانواده شما در این دوره به طور قابل توجهی افزایش می یابد. همیشه بودجه احتمالی کافی را برای مقابله با هر شرایط اضطراری در دسترس داشته باشید. در این هفته هیچ هزینه عمده تصادفی پیش بینی نشده است. با وجود سختی ها ، بازرگانان می توانند کار خود را با رضایتمندی اجرا کنند. کارمندان ترفیع یا افزایش حقوق دریافت خواهند کرد. دانش آموزان باید هرگونه اضطراب منفی را از خود دور کنند. اگر آنها با موفقیت یاد بگیرند که از چنین حواس پرتی دور بمانند ، مطمئنا پیشرفت دلگرم کننده ای از خود نشان خواهند داد. به محض اینکه علائم ناراحتی جسمی را تجربه کردید ، ما به شما توصیه می کنیم بلافاصله به پزشک مراجعه کنید. با مصرف داروهای تجویز شده و معاینات دقیق بدن ، مطمئناً به تدریج همه مسائل راحت خواهد شد.

 

طالع بینی متولدین دی

تأثیرات سیاره ای می تواند نظرات زیادی را در مورد برنامه ریزی آینده با شریک زندگی شما ایجاد کند. مجردها از این نظر بسیار آشفته و عصبانی خواهند ماند. ورودی وجوه قابل توجهی برای شما افزایش می یابد. امکان صرف مقداری پول برای بازسازی یا تعمیر محل زندگی شما وجود دارد. هیچ هزینه عمده ای برای شما در نظر گرفته نشده است. بازرگانان پیشنهادهای سازنده زیادی را از شخصی که نزدیک به آنها است دریافت می کنند. آنها باید سعی کنند همه این پیشنهادات را در آن بگنجانند. کارمندان حقوق بگیر با اشتیاق و انگیزه پر خواهند شد. دانشجویانی که تحصیلات خود را دنبال می کنند احساس می کنند که در میانه راه تحصیل را ترک می کنند و به دنبال یک فرصت شغلی مناسب می گردند. آنها می خواهند در اسرع وقت کسب درآمد را شروع کنند. ممکن است بیماری های قدیمی گذشته شما را اذیت کند.

 

طالع بینی متولدین بهمن

مجردها قرار است عاشق شخصی شوند که برای ماندن در مجاورت آمده است. آن شخص از خارج به اینجا آمده و برای همیشه در اینجا ساکن شده است. ریسک های ناروا نکنید. اتخاذ میانبرها و اقدامات غیراخلاقی کسب درآمد سریع ، بعداً فقط به یک فاجعه مالی ختم می شود. همیشه طرف خوب قانون باشید. به نظر نمی رسد تأثیرات سیاره ای برای تجار بسیار مطلوب باشد. آنها قادر به دستیابی به سطح مطلوب پیشرفت نخواهند بود. تاجران به تغییر روش های خود ادامه می دهند و هوشمندانه تجارت خود را برنامه ریزی می کنند. دانشجویانی که دروس مرتبط با علوم یا فناوری اطلاعات را دنبال می کنند ، می توانند زمان کافی را برای مطالعات صمیمانه اختصاص دهند. آنها تمرکز خود را حفظ خواهند کرد حتی در حالی که ساعتها به طور ممتد درس می خوانند!

 

طالع بینی متولدین اسفند

خیرخواهان و بزرگان خانواده شما را تحت فشار قرار می دهند تا هر چه زودتر ازدواج کنید. برای افزایش درآمد مالی شما کار زیادی لازم است. فرصتی عالی برای کسب درآمد در جایی از اواسط هفته به شما ارائه می شود. تأثیرات سیاره ای به حدی است که حتی تلاش متعهدانه بازرگانان ، حداقل از اکنون هیچ نتیجه موفقی نخواهد داشت. از اواسط هفته به بعد همه چیز به نفع شما شروع می شود. دانش آموزانی که فارغ التحصیل می شوند ، تحت فشار دائمی خانواده هایشان قرار خواهند گرفت تا به طور مناسب بر دانشگاهیان خود تمرکز کنند. آنها سعی خواهند کرد آنچه لازم است را بیاموزند و آنچه را که لازم است به خاطر بسپارند. بیماران دیابتی باید کاملاً دستورالعمل های رژیم غذایی را که توسط پزشک به آنها داده شده رعایت کنند تا از بروز هرگونه عارضه بیشتر جلوگیری کنند. همچنین باید مرتباً مراقب فشار خون و سطح قند خود باشید.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
جمعه 99 آبان 9
امروز:   143 بازدید
دیروز:   1158  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
به سوی فردا
خورشید تابنده عشق
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

ن والقلم ومایسطرون
عاشق آسمونی
Smile of dream
هستی همیشگی
Different.fdan
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
نظرمن
لحظه های آبی
آخرالزمان و منتظران ظهور
سرباز ولایت
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
د نـیـــای جـــوانـی
فرزانگان امیدوار
عصر پادشاهان
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
● بندیر ●
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com