سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
دانش، ره نماید و ارشاد کند و نجات بخشد و نادانی، گمراه کند و بیراهه برد و تباه گرداند . [امام علی علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفته ی بعد, فال و طالع بینی

 فال هفته

 

فال هفته (15 آذر تا 21 آذر 99)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

فال هفته متولدین فروردین

مجردها ممکن است به دنبال کارهای خودشان باشند و ممکن است وقت عاشقی نداشته باشند. افراد متاهل ممکن است از سعادت زناشویی لذت ببرند. وقتی صحبت از خانواده می شود ، اوضاع خوب به نظر می رسد. ممکن است اوقات خوشی را در کنار دوستان خود سپری کنید. از جنبه مالی ، ممکن است سود قابل توجهی کسب کند ، که ممکن است به قدرت مالی شما بیفزاید. در حالی که ممکن است هزینه های شخصی شما افزایش یابد ، در این مرحله ممکن است هزینه عمده ای انجام نشود. شما ممکن است به راحتی هزینه های معمول را مدیریت کنید و بتوانید پس انداز کنید. اواسط هفته ممکن است معامله عمده ای با مشتری گرانقدر برای تجار رقم بخورد. افراد حقوق بگیر ممکن است عملکرد خوبی داشته باشند ، بنابراین چشم انداز رشد آنها افزایش می یابد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی ممکن است هنگام تحصیل متمرکز باشند و بتوانند چیزها را به درستی یاد بگیرند.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

زوج های متاهل ممکن است با شریک زندگی خود با برخی از مسائل روبرو شوند. در جبهه مالی ، ممکن است درآمد خود را افزایش دهید. با این حال ، مراقب باشید و سعی نکنید از راه های غیراخلاقی ثروت خود را افزایش دهید. سعی کنید هزینه های شخصی خود را کاهش دهید. در جبهه تجارت ، کارآفرینان ممکن است با موانعی روبرو شوند. افراد حقوق بگیر ممکن است احساس ناامنی کنند ، بنابراین بر تولید آنها تأثیر می گذارد. در جبهه آموزش ، هر دو دانشجوی تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی ممکن است پیشرفت کنند زیرا ممکن است به درستی تمرکز کنند. وقتی صحبت از سلامتی می شود ، مراقب بیماری های قبلی باشید. سعی کنید صبح با انجام برخی از تمرینات سبک ، تناسب اندام خود را حفظ کنید. انجام روزانه این کار حتی در طولانی مدت به شما کمک خواهد کرد.

 

فال هفته متولدین خرداد

در این مرحله ، زوجین ممکن است با مشکلات روابط روبرو شوند. با این حال ، این مشکلات ممکن است برطرف شود. در جبهه خانواده نیز ممکن است مواردی وجود داشته باشد. وقتی صحبت از پول می شود ، ممکن است فرصتی برای بهره مندی وجود داشته باشد. اگرچه ممکن است هزینه های مربوط به خانواده افزایش یابد ، اما وضعیت مالی شما ممکن است خوب باشد. تجار ممکن است به دلیل تکرار سفارشات یک مشتری ثروتمند هیجان زده شوند. افراد حقوق بگیر ممکن است بخواهند کارایی را افزایش دهند و بازده خود را افزایش دهند. آنها ممکن است بخواهند جایگاه بهتر و افزایش حقوق بگیرند. دانشجویانی که تحصیلات خود را در مقطع تحصیلات تکمیلی و تحصیلات عالیه دنبال می کنند ، می توانند به منظور پیشرفت مناسب ، بر روی دانشگاه خود تمرکز کنند. در جبهه سلامت ، همه چیز خوب به نظر می رسد. بیماران دیابتی بهتر است که از مصرف شیرینی ها دوری کنند.

 

فال هفته متولدین تیر

مجردها ممکن است برای ازدواج تحت فشار قرار بگیرند. افراد متاهل ممکن است به دلیل رفتار همسرشان ناراحت شوند. در جبهه خانواده ، همه چیز ممکن است خوب باشد. وقتی صحبت از پول و امور مالی می شود ، ممکن است لازم باشد برای افزایش درآمد خود تلاش بیشتری انجام دهید. برای درآمدزایی از روش های غیرقانونی استفاده نکنید. تجار ممکن است در فشار فروش با چالش های جدیدی روبرو شوند. آنها ممکن است یک معامله سودآور در اواسط هفته انجام دهند. افراد حقوق بگیر ممکن است برای افزایش عملکرد و بازده خود با فشار مدیران خود مواجه شوند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ممکن است حواسشان پرت شود ، بنابراین در تحصیل آنها مانع ایجاد می شود. دانشجویانی که فارغ التحصیلی را دنبال می کنند ممکن است درگیر چیزی شوند و نتوانند تمرکز خود را بر روی تحصیلات خود بگذارند. در جبهه سلامت ، ممکن است هیچ مورد عمده ای از سلامتی وجود نداشته باشد. با این حال ، مراقب هرگونه آسیب در قسمت بالاتنه خود باشید. سعی کنید  برای حفظ تناسب اندام و حفظ سبک زندگی سالم ورزش کنید. حفظ رژیم غذایی مناسب نیز مفید خواهد بود.

 

فال هفته متولدین مرداد

در بخش روابط ، ممکن است اوقات خوبی داشته باشید. ممکن است هیچ مسئله مهم خانوادگی وجود نداشته باشد. وقتی صحبت از امور مالی می شود ، ممکن است درآمد شما افزایش یابد و از این طریق سود مالی ببرید. این سود ممکن است روحیه شما را بالا ببرد و شما را نسبت به چشم اندازهای مالی آینده امیدوار کند. شاید لازم باشد مقداری پول برای هزینه های غیر منتظره نگه دارید. با شروع هفته ، تجار ممکن است نگران رقابت سخت باشند. با این حال ، اواسط هفته ممکن است شاهد حرکت هوشمندانه آنها برای فشار بر فروش باشد. افراد حقوق بگیر ممکن است به خوبی روی وظیفه خود متمرکز شوند و تولیدات خود را افزایش دهند. اگر آنها می خواهند تغییر شغل دهند ، اکنون ممکن است زمان مناسب باشد. از نظر سلامتی ، این هفته معتدل خواهد بود.

 

فال هفته متولدین شهریور

مجردها ممکن است برای ازدواج از طرف عزیزانشان تحت فشار قرار بگیرند. با این وجود ، ممکن است به دلیل برخی مسائل کاری ، ازدواج را متوقف کنید. در خانواده ، همه چیز ممکن است عالی باشد. وقتی صحبت از پول و امور مالی می شود ، ممکن است از نظر مالی سود کسب کنید. در همین زمان ، ممکن است هزینه های مربوط به خانواده افزایش یابد. شاید لازم باشد برای یکی از اعضای خانواده پول خرج کنید. پس انداز شما ممکن است رضایت بخش باشد و شما را در یک موقعیت مالی قوی قرار دهد. تجار ممکن است برای پیشبرد فروش ، قلمرو جدیدی را کشف کنند کسانی که در تولید هستند ممکن است با افزایش تقاضا برای کالاهای خود روبرو شوند. افراد حقوق بگیر ممکن است جایگاه بهتر و افزایش حقوق دریافت کنند. در مورد سلامت ، ممکن است هیچ مسئله اساسی وجود نداشته باشد. بیماران دیابتی برای جلوگیری از عوارض بعدی باید به حرف پزشکان گوش دهند.

 

 

فال هفته ی بعد, فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته متولدین مهر

در جبهه روابط ، ممکن است بخوبی صلح و هماهنگی را در خانواده خود حفظ کنید. از جنبه مالی ، ممکن است افزایش درآمد داشته باشد. ممکن است هزینه های عمده ای انجام نشود ، اما ممکن است برای خوشبختی خانواده خود هزینه کنید.برای نیازهای آینده از هزینه های غیر ضروری دور شوید و سعی کنید پس انداز کنید . تجار ممکن است معاملات مناسبی را در اواسط هفته انجام دهند. افراد حقوق بگیر ممکن است استرس داشته باشند و ممکن است نتوانند خروجی هدفمندی ایجاد کنند و به این ترتیب احساس ناامنی کنند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ممکن است در مطالعات خود متمرکز شوند ، بنابراین پیشرفت کافی می کنند. دانشجویانی که فارغ التحصیلی را دنبال می کنند ، ممکن است تحت تأثیر برخی از مسائل قرار بگیرند ، که ممکن است مانع تمرکز آنها بر روی تحصیل شود. در جبهه سلامت ، افراد میانسال ممکن است درد مفصلی را تجربه کنند. آنها ممکن است اقدامات خوبی برای تسکین آن انجام دهند.

 

فال هفته متولدین آبان

در خانواده ممکن است مواردی وجود داشته باشد. حرکات سیاره ای نشان می دهد که شما ممکن است نیاز به تحمل این مسئله داشته باشید. در جبهه روابط ، همه چیز ممکن است به نفع شما باشد. وقتی صحبت از امور مالی می شود ، ممکن است لازم باشد بیشتر کار کنید تا درآمد خود را افزایش دهید. نیمه هفته ممکن است شانس خوبی را برای شما رقم بزند. ممکن است هزینه های عمده ای وجود داشته باشد. تجار ممکن است بخواهند برای پیشبرد فروش ، مجدداً با مشتریان، تماس برقرار کنند. برخی از سفرهای کوتاه مدت ممکن است نتایج خوبی داشته باشد. تجار ممکن است بتوانند یک معامله متوسط ??را بدست آورند. افراد حقوق بگیر ممکن است برای افزایش تولید ، عملکرد بهتری داشته باشند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ممکن است تحت شرایط نامساعد قرار بگیرند و ممکن است نتوانند روی تحصیلات خود تمرکز کنند.

 

 

فال هفته متولدین آذر

وقتی صحبت از خانواده می شود ، اوضاع ممکن است راحت باشد. در جبهه مالی ، حرکات سیاره نشان دهنده برخی از سودها در آخر هفته است. خونسردی خود را حفظ کنید و از هر فرصتی که پیش روی شما قرار می گیرد پرش کنید. سعی کنید از صرف هزینه های بی مورد خودداری کنید و سعی کنید در هزینه های بعدی صرفه جویی کنید. در جبهه کسب و کار ، اوضاع ممکن است از اواسط هفته به بعد برای کارآفرینان خوب پیش برود. افراد حقوق بگیر ممکن است عملکرد موثری داشته باشند و ممکن است بتوانند بازده خود را افزایش دهند. آنها ممکن است خوشحال باشند ، زیرا چشم انداز رشد آینده آنها دلگرم کننده به نظر می رسد. دانشجویانی که به دنبال فارغ التحصیلی هستند ممکن است بتوانند روی تحصیلات خود تمرکز کنند ، بنابراین پیشرفت می کنند. در قسمت سلامت ، مراقب باشید ، زیرا ممکن است ناهنجاری هایی وجود داشته باشد. مراقب چشم راست خود باشید. برای داشتن تناسب اندام برخی از فعالیت های بدنی را امتحان کنید و انجام دهید. حتی ممکن است برای رسیدن به آرامش روحی ، تمرین یوگا را امتحان کنید.

 

فال هفته متولدین دی

از نظر پول و امور مالی ، ممکن است درآمد خود را افزایش دهید و در یک وضعیت مالی قوی باقی بمانید. با این حال ، ممکن است لازم باشد برای برخی از هزینه های پیش بینی نشده خانوار هزینه کنید. ممکن است در اداره پول باهوش شوید و بتوانید هزینه های معمول را با سهولت مدیریت کنید. تجار ممکن است نگران رقابت باشند. ممکن است لازم باشد تلاش بیشتری برای فشار آوردن به فروش انجام دهند. افراد حقوق بگیر برای دستیابی به بازده هدفمند خود ممکن است نیاز به عملکرد موثر داشته باشند. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند ممکن است نتوانند روی تحصیلات خود تمرکز کنند ، بنابراین پیشرفت آنها را مختل می کند. دانشجویانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند ممکن است بتوانند وقت خود را به تحصیل اختصاص دهند ، بنابراین پیشرفت مناسبی دارند. در جبهه سلامت ، این زمان ممکن است خیلی مطلوب نباشد. ممکن است برخی از مشکلات تنفسی وجود داشته باشد. از مناطق آلوده دور بمانید. صبح ها ورزش کنید و بدن خود را حفظ کنید تا متناسب باشید.

 

فال هفته متولدین بهمن

در جبهه روابط ، افراد مجرد ممکن است در مورد موضوع برنامه ریزی آینده با عزیزانشان متفاوت باشند. مجردها بهتر است که از فشار دادن نقطه نظرات خود جلوگیری کنند. آنها باید دیدگاه عزیزانشان را درک کنند. برخی از مشکلات رابطه یا دیگری ممکن است مدام شما را آزار دهد. ممکن است لازم باشد فعلاً با این وضعیت کنار بیایید. در جبهه امور مالی ، ممکن است لازم باشد پول را با احتیاط خرج کنید. سعی کنید برای سود پول ریسک نکنید. تجار ممکن است مشغول ساماندهی امور باشند و برای پیشرفت از رویکردی متد استفاده کنند. آنها ممکن است اواسط هفته با یک بلیط بزرگ معامله کنند. افراد حقوق بگیر ممکن است برای نشان دادن پیشرفت نیاز به تلاش بیشتری داشته باشند. ممکن است استرس داشته باشند. در مورد سلامتی مراقب بیماری های قدیمی باشید. در صورت احساس ناراحتی به پزشک مراجعه کنید.

 

فال هفته متولدین اسفند

در جبهه رابطه ، مجردها ممکن است برای ازدواج تحت فشار خانوادگی قرار بگیرند. در جبهه خانواده ، برای حفظ آرامش و هماهنگی ، ممکن است لازم باشد خونسرد باشید. وقتی صحبت از امور مالی می شود ، نیمه هفته ممکن است سود پولی به همراه داشته باشد و موقعیت شما را در جبهه مالی تقویت کند. بهتر است که از تصمیم گیری مالی با عجله خودداری کنید. در اینجا ممکن است هزینه های عمده ای انجام نشود و شما بتوانید پس انداز خوبی را برای آینده انجام دهید. در جبهه تجارت ، کارآفرینان ممکن است نیاز به تلاش بیشتری داشته باشند. آخر هفته ممکن است یک معامله سودآور برای آنها به همراه داشته باشد. افراد حقوق بگیر ممکن است تحت فشار روسای اصلی خود قرار بگیرند تا سخت کار کنند. در جبهه سلامتی مراقب باشید و از کوچکترین ناهنجاری های سلامتی غافل نشوید. با اقدامات درمانی آن را درمان کنید.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 
نظرات شما ()
 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
شنبه 99 دی 27
امروز:   913 بازدید
دیروز:   1477  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
خورشید تابنده عشق
سلام
دیار عاشقان
Smile of dream
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
به سوی فردا
سرباز ولایت
نظرمن
لنگه کفش
Different.fdan
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
لحظه های آبی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
عصر پادشاهان
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
● بندیر ●
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com