سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
[ و چون روز نهروان به کشتگان خوارج گذشت فرمود : ] بدا به حال شما ، آن که شما را فریفته گرداند زیانتان رساند . [ او را گفتند اى امیر مؤمنان که آنان را فریفت ؟ فرمود : ] شیطان گمراه کننده و نفس‏هاى به بدى فرمان دهنده ، آنان را فریفته آرزوها ساخت و راه را براى نافرمانى‏شان بپرداخت ، به پیروز کردن‏شان وعده کرد و به آتششان درآورد . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 99 بهمن 30  6:57 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

طالع بینی ماهیانه, طالع بینی ماهانه

فال ماهیانه

 

طالع بینی بهمن ماه 1399

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

فال ماهانه متولدین فروردین

در این ماه شما باید به طور منظم به ورزش روزانه خود بپردازید تا از سلامتی خوبی برخوردار باشید. دانش آموز باید رویکرد مثبتی را اجرا کند. از نظر مالی ، ممکن است فرصت خوبی برای کسب سود مالی پیدا کنید. شما قصد دارید یک سرمایه گذاری عمده در زمین یا املاک انجام دهید اما باید مراقب باشید که پرداخت نهایی با تمام شرایط قانونی واضح باشد و گفتگوی روشنی با طرف مقابل داشته باشید. در این ماه ممکن است یک تغییر ناگهانی در رابطه عشقی و ازدواج خود ایجاد کنید. پیشنهادات زیادی از طرف خانواده و دوست شما برای ازدواج وجود دارد. شما باید برای برقراری رابطه آماده باشید و ستاره ها به نفع شما هستند. احتمال موفقیت در ازدواج عاشقانه بسیار زیاد است. این ماه در محل کار بسیار شلوغ خواهد بود. شما باید برای هر مورد مربوط به دفتر یا تجارت برنامه قبلی داشته باشید. این ماه به شما سود مالی و بازگشت پول خانواده و دوستانتان را می دهد. یک برنامه قبلی برای هزینه داشته باشید ، این می تواند شما را از تنگنای مالی نجات دهد. در این ماه ممکن است از مطالعه خود منحرف شوید. شما باید در برنامه خود جدی باشید و برنامه روزانه خود را که مربوط به مدرسه و مأموریت شما است کاملاً دنبال کنید. این ماه با برخی برنامه ریزی های مربوط به سلامتی شما برای سلامتی متوسط ??خواهد بود. به شما توصیه می شود ورزش روزمره خود را دنبال کنید و با آن منظم باشید. این می تواند از مشکلات ناگهانی سلامتی محافظت کند. 

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

در این ماه ممکن است یک برنامه شلوغ داشته باشید بنابراین باید برنامه ریزی قبلی برای این کار داشته باشید. ممکن است چالش های ناگهانی و فشار کاری وجود داشته باشد که می تواند به شما در این ماه استرس دهد. سعی کنید بر اساس اولویت کار کنید. شما باید آماده پذیرش تغییرات محیط کار باشید. پرخاشگری و برخورد شدید ممکن است شما را در یک وضعیت چالش برانگیز قرار دهد بنابراین سعی کنید از این موارد برای این ماه خودداری کنید. اگر در جستجوی شریک زندگی خود بودید ، ماه خبر خوبی برای شما می دهد. سعی کنید زمین باشید و یک ماه آرام را در زندگی زناشویی خود داشته باشید. ممکن است به راحتی وام دریافت نکنید. همه موارد مربوط به مالیات را پاک کنید تا از امور حقوقی دور نشوید. مالکیت پدرانه با هزینه ناگهانی برنامه ریزی شده به شما سود مالی می دهد. به طور کلی این ماه از نظر شغلی متوسط ??خواهد بود. ممکن است مسئولیت کاری ناگهانی وجود داشته باشد و تغییر مکان یا انتقال باعث ایجاد استرس در شما شود. معاملات تجاری به کمک حقوقی یا پشتیبانی دولت نیاز دارند. به طور کلی در این ماه شما باید از سلامت جسمی و فیزیولوژیک خود مراقبت کنید. پرخاشگری و استرس می توانند سلامتی را به چالش بکشند.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

ویژگی های شما که منبعی برای تمسخر دیگران بودند ، این هفته مزایایی را برای شما به همراه خواهد داشت. در برخی از مهمانی ها یا اجتماعات عمومی خود را شخصیتی اصلی خواهید یافت. عزیزان و نزدیکان به گونه ای رفتار می کنند که خود را با یک آسیب روحی روبرو می کنید. بهتر است آرامش خود را حفظ کنید ، زیرا شما کسی هستید که انتظار می رود فعلا عکس العمل طبیعی نشان دهد. محدودیت هایی را در مصرف زیاد مواد غذایی و الکل برای خود ایجاد کنید که می تواند منجر به بیماری های جسمی برای شما و استرس روحی برای همسر و فرزندانتان شود. شما از شر برخی توهمات که مدتها شما را آزار می دادند خلاص می شوید. با مراقبه های خود پیش بروید تا کاملاً از آن خلاص شوید. شما ماهیت بیش از حد مستقل بودن و آزادیخواه بودن را بیان خواهید کرد. جای تعجب نخواهد بود اگر دیگران ، به ویژه نزدیکان و عزیزان شما ، شما را اشتباه بگیرند. با بخشودگی شخص عزیز خود نسبت به اشتباهی که به طور تصادفی پشت سر گذاشته اید ، بسیار احساس راحتی خواهید کرد. شما آمادگی لازم را برای انجام هر نوع کاری را خواهید داشت زیرا توان روحی و جسمی شما در اوج است. سعی کنید انرژی خود را در یک چیز خوب و هدفمند سرمایه گذاری کنید. شما فرصتی پیدا خواهید کرد تا یک فرد گرم ، ثابت ، مهربان پیدا کنید که بهترین انتخاب برای یک رابطه شاد خواهد بود. دانش آموزان توسط معلم به دلیل برخورد غیرمسئولانه و بی احتیاطی مورد حمله قرار خواهند گرفت.

 

فال ماهانه متولدین تیر

در این ماه ، ترانزیت مشتری ممکن است به شما کمک کند و شما می توانید در محل کار رشد خوبی داشته باشید. احتمالاً فرصت های خوبی برای به نمایش گذاشتن توانایی های خود پیدا خواهید کرد. این حملات سیاره ای فرخنده ممکن است سهولت کار و خوش شانسی عمومی را به همراه داشته باشد. با پیشرفت ماه پیشرفتهای مثبتی در جبهه شغلی شما ایجاد خواهد شد. اما ، همچنین ممکن است در اواسط این ماه با مقاومت شدید و رقابت رقبا مواجه شوید. با این حال ، جنبه کمی دشوار زحل احساس خواهد شد و بنابراین اواخر این ماه احتمالاً موجب تسکین و فرصت های عالی برای دستیابی به موفقیت در حرفه شما خواهد شد. این ماه برای تهیه یک برنامه مالی محکم و اجرای آن به صورت گام به گام خواهد بود. سیارات نشان می دهند در اواسط ماه جاری احتمالاً وضعیت مالی شما را برای این ماه تعیین می کند. در اینجا ممکن است قضاوت های اشتباه یا عجولانه شما منجر به مشکلاتی شود. با وجود گردش درآمد خوب ، ممکن است در اواخر این ماه در مسائل مالی مقداری فشار داشته باشید. ونوس عبوری نشان دهنده پیشرفت عمده ای در زندگی عشقی شما در اواسط این ماه است. در زندگی شما پر از شور و عشق خواهد بود. اما ، اواخر این ماه می تواند حساس باشد و می تواند معادلات روابط شما را به طور ناگهانی تغییر دهد ، بنابراین شما باید با حوصله عمل کنید. به احتمال زیاد از پشتیبانی سیاره ای خوبی برای امور مربوط به تحصیلات خود برخوردار خواهید شد. اما ، ممکن است در اواسط این ماه مشکلاتی وجود داشته باشد زیرا شما انرژی خود را در بسیاری از کارها یا پروژه ها پراکنده خواهید کرد. ولی، قسمت پایان این ماه ممکن است به شما کمک کند تا شرایط را اصلاح کنید و در مطالعات خود پیشرفت منطقی داشته باشید. احساس تنبلی و استرس ممکن است در اواسط ماه جاری تا حدی احساس ناامنی یا کمبود انرژی کنید. در اواخر این ماه نیز ممکن است نوساناتی در سلامتی شما ایجاد کند. برای اینکه سطح انرژی خود را در این ماه حفظ کنید ، ممکن است مجبور باشید مثبت و منظم بمانید ، اما هیچ چیز جدی پیش بینی نشده است.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

ماه با یادداشت خوبی آغاز می شود و انرژی های منفی راه را برای پیشرفت باز می کنند. انرژی خود را به سمت چیز مثبت هدایت کنید. تجزیه و تحلیل کنید و به دنبال کاستی هایی باشید که مانع شما در محل کار و زندگی می شود. تأثیر مریخ نشان می دهد که یک فرصت خوب ، در اواسط این ماه ، در خانه شما را می زند. این می تواند زمان مناسبی برای تدوین استراتژی های جدید برای افزایش درآمد شما باشد. ممکن است در اواسط این ماه برخی عدم اطمینان و نارضایتی وجود داشته باشد. عطارد عبوری ممکن است اشکالات و سوء تفاهماتی در ارتباط ایجاد کند. این نیز می گذرد و شما ممکن است در وضعیت مالی خود شاهد یک حرکت رو به بالا باشید. تصمیمات مالی اما باید با محاسبه مناسب اتخاذ شود. در حقیقت، احساسات عشق و عاشقانه قوی تر خواهد بود و از این رو شما باید تلاش خود را برای تحت تأثیر قرار دادن شخصی خاص ادامه دهید. ناهید عبوری موفق خواهد شد یکی از آرزوها را تحت تأثیر قرار دهد. مریخ ممکن است با دوز تازه ای از انرژی ، به شما کمک کند تا آشفتگی را از بین ببرید. با پیشرفت ماه ، خانواده و امور خانه به توجه شما نیاز دارند. لرزش های کیهانی ممکن است به شما در حفظ سلامتی کمک کنند ، اما ممکن است انرژی خود را در پشت بسیاری از فعالیت ها پراکنده کنید و از این رو باید مرتباً سطح انرژی خود را تماشا کنید. هنوز هم می توانید با پیشرفت ماه همه چیز را کاملاً تحت کنترل داشته باشید. ممکن است با شروع ماه در چارچوب آموزشی خود با چالش هایی روبرو شوید اما اگر مثبت و متمرکز بمانید ، هوش و سخت کوشی شما به شما کمک می کند تا با پیشرفت ماه در مطالعات و امتحان نتیجه خوبی بگیرید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

در این ماه فرصتهای زیادی برای رشد وجود خواهد داشت. برای اطمینان از پیشرفت باید هر چند وقت یک بار از منطقه راحتی خود خارج شوید. احساس مثبت بودن در جبهه شغلی حاکم خواهد بود ، اما تأثیر زحل و مشتری ممکن است صبر و توانایی شما را برای مدیریت شرایط فشار آزمایش کند. شما ممکن است به اندازه کافی پشتیبانی سیاره ای داشته باشید تا توانایی مالی خود را افزایش دهید. احتمال رابطه تازه در ابتدای ماه جاری وجود دارد. ایده های جدید و همراهان جدید می توانند شما را به سمت موفقیت در تحصیل رهنمون شوند. عطارد عبوری نشان می دهد که استرس بیش از حد ناشی از کار نیز ممکن است باعث نوساناتی در وضعیت سلامتی شما شود. بنابراین ، شما باید در ابتدا از سلامتی خود مراقبت کنید. مکن است با پیشرفت ماه جریان مالی خوبی داشته باشید. اما ، شما باید یک دید طولانی مدت داشته باشید و پس انداز خود را افزایش دهید. شما می توانید برنامه های خود را در اواسط ماه جاری در پست عملی قرار دهید. شما قادر خواهید بود برخی از برنامه های عمل محور را تنظیم کنید که پیشرفت شغلی شما را بالا می برد. ناهید عبوری بذر یک رابطه طولانی مدت و معنی دار را خواهد کاشت. این نشان می دهد که رابطه را به تنهایی ترک نکنید ، زیرا ممکن است در تمام طول مسیر یک قایقرانی روان وجود نداشته باشد. قسمت پایان برای کسانی که به دنبال گزینه های شغلی برای تغییر هستند مطلوب خواهد بود. زمان خوبی برای تصمیم گیری مهم مالی خواهد بود. 

 

طالع بینی ماهیانه, طالع بینی ماهانه

طالع بینی ماهانه

 

فال ماهانه متولدین مهر

دادن مقداری انرژی اضافی از طریق مراقبه و مراقبت فقط به شما کمک می کند ذهن و بدن خود را احیا کنید که اکنون واقعاً نیاز به مراقبت های اضافی دارند. شما ممکن است فقط افرادی را که با آنها کار می کنید دوست داشته باشید. شما داغ داغ هستید، مراقب تمایل به عجله باشید. سعی کنید در عین حضور خود منطقی تر باشید. شما در مورد چیزهایی که واقعاً لذت می برید کاملاً مبتکر هستید. شما با دوستان سرگرم می شوید. تجزیه و تحلیل دقیق از وضعیت فقط بهترین شما را به دوش می کشد ، خواه برای شروع یک کار جدید یا برای انتخاب شریک زندگی  باشد. این یک ماه پیشرونده برای کسانی است که برای رسیدن به اهداف خود سخت تلاش کرده اند. برخی از شما ممکن است در این ماه قصد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا وسایل نقلیه را داشته باشید. همچنین برای آن تسهیلات اعتباری لازم را دریافت خواهید کرد. اما مطمئن شوید که با نرخ اعتبار مناسب مذاکره می کنید تا به راحتی حرکت کنید. ملاقات با افراد جدید و تأثیرگذار در این ماه احتمالاً باعث بهبود حلقه افراد شما خواهد شد. معاشرت با چنین افراد تأثیرگذاری دانش و حتی منابع موجود را بهبود می بخشد. اما مطمئن شوید که با نرخ اعتبار مناسب مذاکره می کنید تا به راحتی حرکت کنید. ملاقات با افراد جدید و تأثیرگذار در این ماه احتمالاً باعث بهبود حلقه افراد شما خواهد شد. معاشرت با چنین افراد تأثیرگذاری دانش و حتی منابع موجود را بهبود می بخشد. اما مطمئن شوید که با نرخ اعتبار مناسب مذاکره می کنید تا به راحتی حرکت کنید. ملاقات با افراد جدید و تأثیرگذار در این ماه احتمالاً باعث بهبود حلقه افراد شما خواهد شد. معاشرت با چنین افراد تأثیرگذاری دانش و حتی منابع موجود را بهبود می بخشد.

 

فال ماهانه متولدین آبان

هیجان در این ماه همچنان برای بیشتر شما زیاد است. کسانی که شروع ماه را کند می دانند ، اکنون اخبار مثبتی را پیدا می کنند که پیش روی آنها قرار گرفته است. اتحادهای جدید را می توان به راحتی جعل کرد و کسانی که به دنبال اتحاد با کسی برای انجام فعالیت های تجاری بوده اند مطمئناً خوب عمل خواهند کرد. این هم یک ماه برای سرمایه گذاری در ملک است. برخی از شما نقش های جدیدی را در دفتر به عهده می گیرید که سخت و طاقت فرسا خواهد بود. این احتمال وجود دارد که برخی از همکاران شما را به دردسر بیندازند و بدون دلیل سرزنش شوید. سعی کنید خود را از چنین انگیزه های مخفی محافظت کنید. یکی از دوستان قدیمی شما احتمالاً در نیمه اول ماه با شما ملاقات می کند. بسیاری تغییر کرده اند و شما نتوانسته اید تغییر زیادی در زندگی آنها پیدا کنید. در صورت امکان ، وقت با کیفیتی را سپری کنید که به شما کمک می کند در روزهای آینده اوقات راحتی را سپری کنید. احتمالاتی وجود دارد که شما از حفظ سلامتی خوشحال خواهید شد. به دلیل سلامتی مرحله جالبی وجود خواهد داشت. رژیم غذایی خوبی داشته باشید تا متناسب و ایمن بمانید. در صورت امکان از رانندگی در اواخر شب نیز خودداری کنید زیرا این کار خطرناک خواهد بود و از طعم آن لذت نخواهید برد. به دلیل سلامتی مرحله جالبی وجود خواهد داشت. رژیم غذایی خوبی داشته باشید تا متناسب و ایمن بمانید. 

 

فال ماهانه متولدین آذر

این ماه در ابتدا متوسط ??خواهد بود و سپس شاهد ظهور حوادث در زندگی خود خواهید بود. در ابتدا ماه بسیاری از موقعیت های چالش برانگیز را نشان می دهد و به شما اجازه نمی دهد تصمیم عاقلانه ای بگیرید. با این حال ، همانطور که جلوتر می روید ، پیشرفتی آهسته و ثابت در همه جنبه های زندگی وجود خواهد داشت. بعضی از شما در ابتدا درد را درک خواهید کرد و سپس بعداً با تلاشهای خود که اتفاقات را به نفع شما رقم خواهد زد کاملاً خوشحال خواهید شد. برخی از آنها با دوست جدیدی روبرو خواهید شد. آنها باید یک منبع حیاتی برای همه اشکال یادگیری و آمادگی شما باشند. شرایط شادی در خانواده و محافل اجتماعی شما بوجود خواهد آمد. به دلخواه شما با همه همکاری خواهید کرد. شرایط برای توسعه تجاری مالی خصوصاً در نیمه دوم ماه مثبت است. شما ممکن است یک سفر راه دور بروید اما نتایج ممکن است دلگرم کننده نباشد. هزینه ها در چنین سفری زیاد خواهد بود اطلاعات مهم را از یک شخص روحانی یا نجیب دریافت خواهید کرد. از کارهای سنتی اعتبار بیشتری کسب خواهید کرد اما ممکن است برخی شایعات علیه شما منتشر شود. همچنین ، اگر به دنبال نقش جدیدی هستید ، پس از سخت کوشی و ترغیب اولیه ، آن را در سازمان نیز خواهید یافت. تمرکز خود حفظ کنید.

 

فال ماهانه متولدین دی

در ماه جاری ممکن است برخی از کارهای شما سخت به نظر برسد. مهم است که آرام باشید و یک سیر منطقی را دنبال کنید. پرندگان عشق باید احساسات خود را به معشوق خود نشان دهند و در زندگی مستقر شوند. این زمان مناسب برای حل مسائل در حال انجام با دوستان و اقوام خود است. از سرمایه گذاری در زمینه های املاک و مستغلات به دلیل عقب نشینی ونوس که از سرمایه گذاری های عظیم در زمین یا املاک پشتیبانی نمی کند ، خودداری کنید. کسانی که ممکن است به فکر بازسازی خانه خود باشند ممکن است به دلیل جریان نامنظم درآمد ، از هم اکنون این طرح را کنار بگذارند. در این ماه فرصت های خوبی برای کار خواهید داشت اما در هنگام انجام مشاغل و مشارکت های جدید مراقب باشید. این مرحله سخت کوشی و تمرکز شما را طلب می کند. دانش آموزان ممکن است به کلاس های آنلاین بپیوندند و نکات و ترفندهای جدیدی را از آنجا بیاموزند که ثابت می کند برای آنها بسیار مفید است. دانش و قدرت یادگیری شما افزایش می یابد و می توانید از این ماه نهایت استفاده را ببرید. کارمندان حقوق بگیر ممکن است خوب باشند که با همکاران خود در روابط دوستانه باقی بمانند. شما باید بتوانید در این دوره هزینه های معمول را مدیریت کنید و پس انداز کافی برای نیازهای آینده داشته باشید. زمان مناسبی برای برنامه ریزی سفرهای خارجی یا جلسات کاری نیست. بیشتر مراقب باشید ، مبادا ضررهای غیرمنتظره ای رخ دهد. شما باید بتوانید در این دوره هزینه های معمول را مدیریت کنید و پس انداز کافی برای نیازهای آینده داشته باشید. زمان مناسبی برای برنامه ریزی سفرهای خارجی یا جلسات کاری نیست. بیشتر مراقب باشید ، مبادا ضررهای غیرمنتظره ای رخ دهد. 

 

فال ماهانه متولدین بهمن

این ماه برای خودتان وقت ارزشمندی اختصاص دهید. در این ماه کار غیر برنامه ریزی شده ای انجام می شود و مسئولیت آن بر عهده شماست. اگر از انجام آن مطمئن نیستید ، از ارتکاب آن خودداری کنید. از افکار منفی و بحث غیرضروری با دیگران خودداری کنید. شما باید برای این ماه برنامه ریزی مناسبی داشته باشید. درگیری منافع و اختلاف نظر با یک شریک تجاری شما را دچار استرس می کند بنابراین خوب است که چیزها و اطلاعات را با یکدیگر شفاف کنید. مشتری و زحل پیشنهاد خوبی برای ازدواج می دهد و برای یک زوج متاهل ، عبور از سیارات می تواند برای گذراندن وقت با کیفیت، مطلوب باشد و ماه را به یاد ماندنی کند. حمل و نقل ونوس همچنین گرایش به کارهای خلاقانه و خودآرایی دارد. این رابطه نیاز به توجه دارد و سعی می کند فضای کمی به افرادی که با شما در ارتباط هستند اختصاص دهد تا در هنگام کار با شما فضای راحتی خود را بدست آورند. در طول این ماه ارتباطات نقش مهمی خواهد داشت ، بنابراین سعی کنید خلاء را با عضو خانواده و دوستان خود پر کنید. احتمال این وجود دارد که با خواهر و برادرتان درگیر شوید. مریخ باعث تغییر در فضای داخلی خانه و برقراری ارتباط با مادر می شود. شما باید از راهنمایی های مادر خود پیروی کنید ، این امر به شما کمک می کند تا در حرفه خود به نتیجه دلخواه برسید. پرخاشگری می تواند بر سلامت جسمی شما تأثیر منفی بگذارد. استرس به دلیل حجم زیاد کار وجود دارد بنابراین به شما توصیه می شود که مدیتیشن کنید و رژیم غذایی مناسبی داشته باشید تا متناسب و سالم باشید. 

 

 

 

فال ماهانه متولدین اسفند

پیش بینی این است که شما ممکن است به خودتان توجه کنید و شخصیت خود را آرایش کنید. عشق و طبیعت دلسوز می تواند رابطه خوبی با دیگران نیز برقرار کند. شما باید در درک شهودی خود بسیار مراقب باشید زیرا ستاره ها پیش بینی می کنند که به دلیل صدای درونی شما ممکن است سود مالی خوبی کسب کنید. هزینه های برنامه ریزی نشده مربوط به سفر می تواند در این ماه باشد ، سعی کنید برنامه قبلی مربوط به هزینه های این سفر در این ماه را داشته باشید . ممکن است شانس پیوستن به کار در یک کشور خارجی را پیدا کنید. کار به عنوان فریلنسر می تواند سود مالی نیز به همراه داشته باشد. زمان خوبی برای دادن پول به عنوان وام به دوست یا خواهر و برادرتان نیست که ممکن است بازگشت آن طولانی شود. تمایل به یادگیری کتاب مقدس مذهبی یا یادگیری یوگا و مراقبه می تواند در این ماه وجود داشته باشد. شما باید از نظر سلامتی و عادت های خواب بسیار مراقب باشید. حرکت سیارات پیش بینی می کند که ممکن است دچار استرس شوید و به دلیل حجم کار ، خواب شما می تواند مختل شود. سعی کنید در این ماه با مراقبه منظم باشید. حرکت خورشید پیش بینی می کند که در این ماه باید مراقب ایمنی و سلامتی خود باشید. تب و سرما می تواند چالش هایی ایجاد کند. زندگی زناشویی به شما فرصتی می دهد تا به شریک زندگی خود نزدیک شوید و می توانید اوقات خوبی را در کنار همسرتان بگذراند. 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
چهارشنبه 100 فروردین 25
امروز:   673 بازدید
دیروز:   2029  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
اگه باحالی بیاتو
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
Different.fdan
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com