سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
کسى را که چهار چیز دادند از چهار چیز محروم نباشد : آن را که دعا دادند از پذیرفته‏شدن محروم نماند ، و آن را که توبه روزى کردند ، از قبول گردیدن ، و آن را که آمرزش خواستن نصیب شد ، از بخشوده گردیدن ، و آن را که سپاس عطا شد از فزوده گشتن . و گواه این جمله کتاب خداست که در باره دعاست « مرا بخوانید تا بپذیرم . » و در آمرزش خواستن گفته است : « آن که کارى زشت کند یا بر خود ستم کند سپس از خدا آمرزش خواهد ، خدا را بخشنده و مهربان مى‏یابد . » و در باره سپاس گفته است : « اگر سپاس گفتید براى شما مى‏افزاییم . » و در توبت گفته است : « بازگشت به خدا براى کسانى است که از نادانى کار زشت مى‏کنند ، سپس زود باز مى‏گردند ، خدا بر اینان مى‏بخشاید و خدا دانا و حکیم است . » [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال و طالع بینی, فال هفته اینده

فال هفته

 

فال هفته (2 اسفند تا 8 اسفند 99)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

فال هفته متولدین فروردین

این هفته باید از نظر رابطه دقت کنید. سعی کنید برای این هفته برنامه قبلی برای هزینه داشته باشید تا خود را از تنگنای مالی نجات دهید. روابط زناشویی بر اساس تعهد و تمایل به سازگاری با شریک زندگی شما کار می کند. ممکن است در یک رابطه عاشقانه یک شکست وجود داشته باشد که می تواند فشار روحی و روانی ایجاد کند. تأثیر ستاره ها می تواند در سرمایه گذاری ضرر داشته باشد. زمان مناسبی برای دستیابی به سود مالی خوب نیست و با گزینه های مختلف سرمایه گذاری اشتباه خواهید گرفت. سعی کنید به افکار مثبت خود پایبند باشید و همچنین در این هفته از بحث و جدال دور شوید. این نگرش به شما کمک می کند تا در محل کار خود به موفقیت برسید. دانش آموزان باید از شرکت اشتباه خودداری کنند. به شما توصیه می شود به جای اینکه با یک مطالعه گروهی درگیر شوید ، خود مطالعه کنید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

سعی کنید رویکردی مثبت و آرام در محل کار داشته باشید. در این هفته شما باید گفتارتان را کنترل کنید تا با همسرتان رابطه صلح آمیز داشته باشید. اختلاف ناگهانی با همسرتان ممکن است باشد. ممکن است شما به شخصی جذب شوید و در یک رابطه عاشقانه موفق شوید. درگیری و مشاجره منفی با اعضای خانواده می توانند منجر به مشکلات روابط شوند. هزینه و پس انداز خود را از قبل برای این هفته برنامه ریزی کنید. چالش های مربوط به سفرهای برنامه ریزی نشده و هزینه های ناخواسته وجود دارد. هزینه های مربوط به هدیه، دفتر و کارکرد خانواده خواهد بود. برنامه ریزی مالی برای این هفته مورد نیاز است. هزینه سفر و مسافرت با دوستان و همکاران می تواند باشد. همه موارد مربوط به مالیات را پاک کنید تا از امور حقوقی دور نشوید. مسافرت های طولانی مدت مرتبط با شغل شما وجود دارد. احتمال استخدام در یک شرکت خارجی در این هفته وجود دارد. شما ممکن است تجارت خود را شروع کنید و همچنین در آن از دوستان خارجی کمک خواهید گرفت.

 

فال هفته متولدین خرداد

امور مالی شما در این هفته ثابت خواهد بود. برخی از مدیریت های تخصصی در این هفته بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. تمام سرمایه گذاری هایی که در گذشته به دست آورده اید در این هفته دوباره سرمایه گذاری می شوند. بنابراین ، شما علاقه مند خواهید بود که از طریق این درآمد بیشترین بهره را ببرید. فقط توصیه این است که به کسی که از کاربرد و ارزش پول دور نیستید ، وام ندهید. مشاغل همچنین روندی صعودی دارند که به شما اطمینان می دهند. اما افرادی که مشغول به کار خود و تجارت هستند ممکن است افزایش درآمد خود را نبینند. این باعث نگرانی برخی از شما خواهد شد. اما در عین حال ، فرصت های شما برای شرکت در گفتگوهای تجاری یا هر کنفرانس فرصتی را به شما می دهد که به شما امکان می دهد دامنه خود را برای بزرگتر شدن در حرفه خود بهبود ببخشید. 

 

فال هفته متولدین تیر

این هفته احتمالاً تا حدود زیادی به شما انگیزه می دهد. این ممکن است فرصت های عالی برای دستیابی به موفقیت در حرفه خود فراهم کند. تأثیر سیارات احتمالاً باعث اعتماد به نفس شما خواهد شد زیرا شغل شما حرکت مثبتی پیدا می کند. همچنین ، این هفته ممکن است فرصت های خوبی برای کسب درآمد داشته باشد. با این حال ، اقدامات بلند پروازانه ممکن است تأثیر زیادی در برنامه ریزی مالی شما داشته باشد و نشانه هایی وجود دارد که ممکن است قضاوت های اشتباه شما منجر به مشکل شود. این هفته ممکن است روابط شما را قویتر کند ، اما در این هفته دوره های خاصی وجود دارد که می تواند هماهنگی روابط شما را به هم بزند. این امر برای آموزش کمی دشوار به نظر می رسد و نتایج شما ممکن است کمتر از انتظار شما باشد. همچنین ، بعضی اوقات ممکن است رویکرد بی پروایانه شما مشکلاتی ایجاد کند. این دوره برای سلامتی شما کمی مالیات خواهد داشت. این پیشرفت تدریجی را به همراه خواهد داشت.

 

فال هفته متولدین مرداد

در این هفته ممکن است برخی از فرصت های امیدوار کننده که رضایت و همچنین درآمد پرسود را به همراه دارد ، فاش شود. نیروهای پیشرو شما را در مسیر درست تحریک می کنند و روحیه شما را زنده می کنند. تأثیرات سیاره ای ممکن است بر روابط سایه بیندازد. با عجله هیچ تصمیم حیاتی نگیرید. منتظر لحظات مناسب تر باشید. با پیشرفت ماه ، موقعیت سیاره همچنان دلگرم کننده است. ممکن است فرصت های بهتری برای کسب درآمد داشته باشید اما ممکن است شما را به صرف هزینه های بی رویه سوق دهد یا شما را وادار به تصمیم گیری عجولانه در مورد برخی از مسائل مالی کند. شما باید در برابر تصمیم گیری های مهم از ولخرجی و احتیاط مراقبت کنید تا پس انداز برای آینده داشته باشید. این هفته ممکن است نقش مهمی در امور مربوط به شغل شما داشته باشد. بنابراین با در نظر گرفتن یک دید طولانی مدت ، انتخاب های خود را روشن کنید. این هفته ممکن است به تلاش های سخت و مداوم نیاز داشته باشد تا طعم موفقیت در مطالعات را بچشید. در این هفته ممکن است نوساناتی در وضعیت سلامتی شما وجود داشته باشد.

 

فال هفته متولدین شهریور

شما قادر خواهید بود برخی از برنامه های عمل محور را تنظیم کنید که پیشرفت شغلی شما را در این هفته بالا ببرد. برای تجار ، حرکت های سیاره ای برای انجام معاملات خوب و سودآور به نظر می رسد. ورود خوب پول ممکن است روحیه شما را در این هفته زنده کند. در مدیریت امور مالی شما مشکلات عمده ای وجود نخواهد داشت. اما ، شما باید در تصمیمات مالی خود در پایان بخش این هفته محتاط باشید. در زندگی عاشقانه شما شادی و خوشبختی وجود خواهد داشت. ممکن است درگیری و سوء تفاهم با عزیز شما کم باشد. شما در مورد کارهایی که باید انجام دهید وضوح دارید و فقط با آن کنار می آیید و این ممکن است به شما کمک کند تا در مطالعات خود به نتایج خوبی برسید. با پیشرفت هفته پاداش برای تلاش مداوم وجود دارد.

 

فال و طالع بینی, فال هفته اینده

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته متولدین مهر

تلاش های دلخواه خود را در این هفته به ارمغان آورید که شما را به رویاهای خود نزدیک می کند این وضعیت شما را بسیار بهتر خواهد کرد. اما آنچه از دست رفته است دقت و تمرکز شماست که در این هفته بالا خواهد بود. برخی از شما یک سفر کاری برنامه ریزی می کنند که به شما امکان می دهد از محاصره گذشته عبور کنید. درآمد ممکن است بهبود یابد ، اما برای کسانی که در خدمت هستند و یا از طریق خود اشتغالی درآمد کسب می کنند ، بسیار زیاد نیست. برای بهبود درآمد خود باید منتظر زمان مناسب باشید. حتی در دانشگاه ، دانشجویان در این هفته عملکرد خوبی خواهند داشت. در آینده نزدیک از آمادگی های خود خوشحال خواهید شد. اگر در هر آزمون رقابتی شرکت کنید ، مطمئناً در تمام تلاش هایی که اکنون می کنید نمره خوبی خواهید یافت.

 

فال هفته متولدین آبان

تمام وقایع خاص زندگی احتمالاً برای برخی از شما اتفاق می افتد. در زندگی پیشرفت خوبی خواهید داشت. این امکان وجود دارد که تعداد کمی از شما مفاهیم جدید را در یادگیری درک کنند. شما بیشتر به این موضوع علاقه مند خواهید شد. این باعث می شود که شما در افکار مثبت باشید و همچنین شما را در مرحله بهتری از زندگی قرار دهد. بعضی از شما این هفته بیمار می شوند. برخی از عفونت ها می توانند مشکلی باشند که نیاز به دارو دارند. اگر به موقع این کار را دنبال کنید ، احتمالاً خوب عمل خواهید کرد. مشاجره با خانواده شما احتمالاً در این هفته اتفاق می افتد. همچنین ، برخی از شما سفری کوتاه به مقصد نزدیک می کنند. این یک تجربه شگفت انگیز در زندگی خواهد بود. 

 

 

فال هفته متولدین آذر

هفته کاملاً حمایت کننده خواهد بود. افرادی که با شما درگیر می شوند ، شما را نسبت به وفاداری قابل اعتماد می دانند و در این هفته پاداش می گیرد. پشتیبانی مداوم شما از آنها چیزی است که شما را قادر به احترام مورد نظر خود کرده است. این کار خوب را ادامه دهید و از داشتن زندگی شگفت انگیز خوشحال خواهید شد. در عین حال ، در طول هفته سلامت شما قوی خواهد بود. به دلیل سلامتی حتی شغل شما نیز ممکن است خوب باشد. درآمد متوسط ??اما پایدار خواهد بود. با برنامه ها و پروژه های خود پیش بروید. شما به موفقیت خواهید رسید. مجردها ممکن است شریک مورد علاقه خود را از دست بدهند ، سعی کنید وقتی زمان اجازه می دهد با آنها صحبت کنید. سلامتی فاقد رژیم غذایی شایسته آن است. 

 

فال هفته متولدین دی

یک هفته ویژه برای مجردها زیرا آنها شریک زندگی خود را پیدا می کنند. این هفته آنها ممکن است تصمیم مهمی را بگیرند. والدین و بزرگترهای خانواده هفته خوبی را سپری می کنند. آنها ممکن است لحظات خوشایندی را با اجتماعات خانوادگی و حضور عزیزانشان تجربه کنند. ممکن است این هفته به یک تور بروید. این به شما در شروع یک پروژه جدید کمک می کند. بسته به صداقت و تعهد خود ممکن است از زندگی اجتماعی پرباری لذت ببرید. متخصصان پزشکی به دلیل خدمات فداکارانه و سهم برجسته خود در جامعه مشهور خواهند شد. آنها این هفته برای همه کارهایشان شناخته می شوند. 

 

فال هفته متولدین بهمن

سود مالی خوبی به دست خواهد آمد. برخی تصمیمات مهم مربوط به خانواده می تواند سود مالی به همراه داشته باشد. به دلیل یک ایده متفاوت ، ممکن است شریک تجاری شما چالش هایی داشته باشد. هزینه ابزارهای الکترونیکی در آنجا خواهد بود. احتمال دریافت هدیه برای شما خواهد بود. خانه توجه شما را به خود جلب می کند و مسئولیت مهمی به شما واگذار می شود. رابطه شما با مادرتان تقویت می شود. پرخاشگری و حجم کار می تواند چالش های مربوط به سلامتی را ایجاد کند.  مشتری و زحل پیشنهاد خوبی برای ازدواج می دهد و برای یک زوج متاهل ، حمل و نقل سیارات می تواند برای گذراندن کیفیت وقت با هم مطلوب باشد و هفته را به یاد ماندنی کند.

 

فال هفته متولدین اسفند

این هفته برای مراقبت از شخصیت خود است. نظافت و پیشرفت در شخصیت می تواند وجود داشته باشد. یادگیری مهارت جدید و رویکرد مثبت نسبت به زندگی می تواند رابطه شما با خانواده و همسر را بهبود بخشد. سعی کنید اوقات با کیفیتی را در کنار فرزندان خود سپری کنید. این می تواند اوقات شیرین و به یاد ماندنی را به شما بدهد. این امر همچنین باعث بهبود رابطه شما با فرزندانتان خواهد شد. شما باید در درک شهودی خود بسیار مراقب باشید زیرا ستاره ها پیش بینی می کنند که به دلیل صدای درونی شما ممکن است سود مالی خوبی کسب کنید. هزینه های برنامه ریزی نشده مربوط به سفر می تواند در این هفته باشد سعی کنید برنامه قبلی مربوط به هزینه های مربوط به این سفر در این هفته داشته باشید . شما باید از نظر مالیات و امور مالی توجه داشته باشید. سفرهای کوچک یا مسافرت با خواهر و برادر می تواند در آنجا باشد. دانش آموزان می توانند به دلیل امتحانات دچار استرس شوند. با سخت کوشی و عزم راسخ مثبت باشید. این به شما موفقیت می بخشد.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
چهارشنبه 100 فروردین 25
امروز:   705 بازدید
دیروز:   2029  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
اگه باحالی بیاتو
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
Different.fdan
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com