سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
سنگ را بدانجا که از آن آمده باز باید گرداند ، که شر را جز با شر نتوان راند . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

 فال هفتگی, طالع بینی هفتگی, فال و طالع بینی

طالع بینی هفته

 

فال هفته (13 آذر تا 19 آذر 1400)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید. به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

فال هفته متولدین فروردین

به طور کلی ممکن است لازم باشد در هفته به کارهای شخصی و حرفه ای خود توجه کنید. اگر با مسائل حقوقی مرتبط با روابط خود سر و کار دارید، ممکن است در مرحله استرس زا قرار بگیرید. زوج ها ممکن است با اضطراب مواجه شوند. با این حال، ممکن است لازم باشد یک رویکرد مثبت برای به دست آوردن نتایج خوب در زندگی زناشویی خود ایجاد کنید. سفر به یک سرزمین خارجی یا برخی از مکان های زیارتی ممکن است در این مرحله نشان داده شود. هفته ممکن است برای تاجران از نظر گفتگو با مشتری شما مهم باشد. سعی کنید از رفتار پرخاشگرانه خودداری کنید و مسائل را با صبر و حوصله حل کنید. از غیبت در محل کار خودداری کنید. یک تصمیم احساسی ممکن است قدرت شما را در جبهه حرفه ای مختل کند. دانش آموزان ممکن است نیاز به کنترل خلق و خوی خود داشته باشند. ممکن است برای حرکت در مسیر درست به انرژی زیادی و مقدار زیادی اشتیاق نیاز داشته باشید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

بومیان جوزا ممکن است نیاز داشته باشند بیشتر با کسانی که با آنها سروکار دارند معاشرت کنند و توصیه های آنها را بپذیرند تا به انگیزه های خود برسند. اکنون همه چیز ممکن است خوشایند به نظر برسد زیرا ممکن است همه چیز به نفع شما باشد. لحظات شادی بار دیگر برای شما فرا رسیده است، زیرا ممکن است راهی جدید برای جستجوی هیجان به روش مورد علاقه خود بیابید. دانش آموزان ممکن است نیاز به صرف زمان بیشتری برای مطالعه داشته باشند زیرا ممکن است برای برتری در مطالعات خود به تلاش زیادی نیاز داشته باشید. افراد بیشتری ممکن است برای راهنمایی به شما مراجعه کنند بدون اینکه شما حتی انتظار آن را داشته باشید. این ممکن است روزها ذهن شما را مشغول کند و در کل شرایط خوشایندی را پشت سر بگذارید. یاد بگیرید که کار و حرفه خود را در این هفته جدی بگیرید.

 

فال هفته متولدین خرداد

هفته ممکن است از نظر علمی موفق باشد. با این حال، یک مشکل ناگهانی سلامتی ممکن است یک استراحت کوچک در مطالعه برای دانش آموزان به همراه داشته باشد. ممکن است نتوانید در طول هفته زمان با کیفیتی را به شریک عشق خود اختصاص دهید. ممکن است تعهدات نقش مهمی در روابط شخصی شما داشته باشد. ممکن است در کنار همسرتان خوشحال بمانید. این دوره ممکن است از نظر پولی و مالی متوسط ??باشد زیرا ممکن است سود همراه با برخی هزینه ها وجود داشته باشد. شما ممکن است برای یک سرمایه گذاری بلند مدت برنامه ریزی کنید. این دوره ممکن است شما را مشغول چند کار کند. سعی کنید برای اولویت های خود برنامه ریزی کنید و روی آن کار کنید تا در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید. ممکن است ارتباط نادرست با یک همکار در این دوره مشخص شود. بیماری های طولانی مدت ممکن است مسائل چالش برانگیزی را در جبهه سلامت ایجاد کند.

 

فال هفته متولدین تیر

ممکن است هفته برای شما مطلوب باقی بماند. برخی سردرگمی ها ممکن است به شما اجازه ندهد آرام شوید. به تدریج، ممکن است موقعیت بهتری پیدا کنید و ممکن است دوره ای از قدرت و اهمیت برای گرفتن برخی از تصمیمات حیاتی شغلی شما باشد. این ممکن است باعث برخی رویدادهای مهم مرتبط با زندگی شخصی و حرفه ای شما شود. در واقع، ممکن است به شما کمک کند تا پویایی رابطه خود را به طور موثر درک کنید و همچنین رابطه بین شما و شریک زندگی خود را تقویت کنید. برخی از دستاوردهای مالی خوب ممکن است روحیه شما را زنده کند. این دوره ممکن است شما را آگاه کند که چگونه از انرژی خود به طور مثبت استفاده کنید. ممکن است با انگیزه بمانید و بهره وری بیشتری داشته باشید. با این حال، درگیر شدن در امور نامربوط ممکن است تأثیر منفی بر روی دانش آموزان بگذارد که ممکن است تأثیر بدی بر تحصیل آنها بگذارد.

 

فال هفته متولدین مرداد

اثرات مثبت تأثیرات سیارات ممکن است در ابتدای هفته تجربه شود. ممکن است احساس سبکی و خوش بینی داشته باشید. ممکن است بخواهید که شانس بی اندازه به شما کمک کند، احتمالا در حال برنامه ریزی برای نفوذ به چیزی هستید که برای قلب شما عزیز است. مراقب باشید، شاید شانس به طور کامل به نفع شما نباشد. احتمالاً از رنگ های واقعی عشق و گرما در زندگی خود لذت خواهید برد. با این حال، کمی به خود فرصت دهید تا اتفاقات گذشته را مرور کنید. با تأثیر سیارات، ممکن است جریان نقدی در طول هفته وجود داشته باشد که ممکن است به بازپرداخت بدهی های شما کمک کند. دانش آموزان ممکن است با تلاش خود برای اثبات استعدادهای خود گام بردارند. ممکن است مجبور شوید این چالش را بپذیرید. قدرت مقاومت و سیستم ایمنی شما ممکن است در این دوره قوی باقی بماند که ممکن است به شما کمک کند سالم بمانید.

 

فال هفته متولدین شهریور

ممکن است در این هفته همه چیز در جبهه شغلی شتاب مثبتی پیدا کند. ممکن است به راحتی در یک نقش یا وظیفه جدید قرار بگیرید. تجار ممکن است افق های جدیدی را برای گسترش تجارت خود کشف کنند. ممکن است فرصت‌های خوبی برای کسب درآمد داشته باشید، اما ممکن است نیاز باشد در این زمان از سرمایه‌گذاری یا وعده‌های جدید در یک مشارکت مالی خودداری کنید. سیارات ممکن است احساسات را برانگیزند و برخی رویدادهای گذشته ممکن است باعث ایجاد اختلالات غیر ضروری در زندگی عاشقانه شما شود. اگرچه ممکن است با پیشرفت هفته، مسائل پیچیده حل شوند. ممکن است زمان آن رسیده باشد که دانش آموزان عملکردهای گذشته خود را مرور کنند و اصلاحات لازم را برای کسب نتایج بهتر در تحصیل انجام دهند. ممکن است از سطح سلامتی و تناسب اندام خود ناراحت شوید. با وجود داشتن نوسانات، ممکن است فعال و سازنده بمانید.

 

فال هفته میلادی, فال هفتگی, طالع بینی هفتگی

فال هفته

 

فال هفته متولدین مهر

شخصیت راهنمایی و کمک شما ممکن است دنیای خوبی برای نزدیکان و عزیزان شما داشته باشد. حمایتی که طبیعت مسلط شما ایجاد می کند نه تنها ممکن است برای آنها مفید باشد بلکه برای شما نیز مثبت باشد. صبر، سرسختی، تعهد و ماهیت هدفمند شما ممکن است رسیدگی به مشکلات خود و دیگران را برای شما آسان تر کند. ممکن است هفته مثبتی برای خانم ها باشد. پیش بینی هفته بسیار خوبی را در پیش رو نشان می دهد. علاوه بر این، مردان ممکن است بیرون بروند و کارهای فوق العاده ای را که مدتی است برنامه ریزی کرده اند انجام دهند! با این حال، افراد مرتبط با شما ممکن است برای مقابله با شما و توهمات شما مشکل داشته باشند.

 

فال هفته متولدین آبان

هفته ممکن است با یک یادداشت خوب شروع شود و همانطور که پیشرفت می کند، ممکن است روی فعالیت های خود متمرکز شوید. ممکن است از دستاوردهای خود سود ببرید. اگر به دنبال سفر برای تعطیلات هستید، ممکن است مجبور شوید برنامه های خود را به تعویق بیندازید. سعی کنید در تمام جنبه های زندگی مراقب باشید. کسانی که مشتاق سرمایه گذاری در سهام و اوراق قرضه هستند ممکن است هفته دلگرم کننده ای داشته باشند. همچنین ممکن است در پروژه های دیگر سرمایه گذاری خوبی انجام دهید. برخی از بومیان ممکن است به سرمایه گذاری هایی که ممکن است شامل تشویق خانواده ها و محافل اجتماعی باشد علاقه مند شوند. زوج های متاهلی که برای باردار شدن برنامه ریزی می کنند ممکن است بتوانند برنامه های خود را پیش ببرند. پرداختن به برخی مسائل گذشته ممکن است بیهوده باشد. در طول هفته از مشاجره با دیگران خودداری کنید.

 


 

فال هفته متولدین آذر

مشکلات جزئی از زندگی هستند، اما نه همیشه. شما ممکن است تفکر فلسفی داشته باشید که ممکن است هنگام تصمیم گیری شخصی شما را راهنمایی کند. ممکن است شما توسط منفی بافی غرق شوید، اما شاید به زودی افکار مثبت آنها را از بین ببرد. شما ممکن است توسط نزدیکان و عزیزان خود هدایت شوید، زیرا ممکن است در استفاده از قدرت استدلال خود و ارائه آن به دیگران به طور موثر و منطقی خوب باشید. آنها ممکن است در مورد مسائل مالی خود با شما صحبت کنند، که ممکن است از نظر آنها نیز بسیار مهم باشد. برخی از شما ممکن است قصد داشته باشید که مشاوره را به عنوان یک شغل پاره وقت انتخاب کنید، با این حال، ممکن است این کار برای شما آسان نباشد. زمانی را به حرفه خود اختصاص دهید و ممکن است به خوبی عمل کنید. درآمد شما نیز ممکن است به تدریج افزایش یابد.  

 

فال هفته متولدین دی

برخورد با افراد مهم با شخصیت عالی ممکن است به شما کمک کند تا از شر برخی از ویژگی های منفی که ممکن است برای مدت طولانی درگیر شما بوده اند خلاص شوید. ممکن است دوران بسیار سختی را سپری کنید که مستقیم در روابط شما باشید. هم شما و هم شریک زندگیتان ممکن است برای دستیابی به رضایت بیشتر به روان درمانی فردی و گروه درمانی نیاز داشته باشید. از انتقاد کردن دست بردارید و به این فکر کنید که چگونه یک پدر می تواند با وضعیتی که ممکن است فرزندان شما با آن روبرو هستند کنار بیاید. آنها ممکن است مشتاقانه منتظر حمایت و کمک شما باشند. به عنوان یک مرد با احترام، ممکن است احساس کنید زیر بار توقعات بیش از حد هستید. سعی کنید مشکلات موجود در محدودیت های خود را حل کنید. ممکن است با تعهدات بیش از حد احساس فشار کنید. با این حال، ممکن است استعدادهای شما راهنمایی مناسبی به شما ارائه دهد و از اشتباهاتی که از کودکی در ذهن شما بوده خلاص شوید. این دوره ممکن است پر رونق باشد زیرا هر پروژه ای که در این هفته انجام می دهید ممکن است مثمر ثمر باشد.

 

 

فال هفته متولدین بهمن 

ممکن است بتوانید تمام کارهای معلق خود را پاک کنید. وقت خود را با خانواده خود بگذرانید و به گفتگوی سالم بپردازید. با این حال، برخی از اختلافات ممکن است استرس ایجاد کند. از وارد شدن به بحث های غیر ضروری بپرهیزید. تنهایی یا زندگی در گذشته ممکن است بر سلامتی شما تأثیر منفی بگذارد. ممکن است نشانه هایی از یک رابطه عاشقانه پنهانی وجود داشته باشد. ممکن است از یک دوست برای داشتن یک رابطه متعهدانه پیشنهادی دریافت کنید. ممکن است زمان خوبی برای سرمایه گذاری در ملک یا یک طرح تجاری جدید نباشد. ممکن است همسرتان از نظر مالی به شما کمک کند. برقراری ارتباط و گذراندن زمان با کیفیت با همسرتان ممکن است شما را به رابطه زناشویی خود نزدیکتر کند. از نظر کسب و کار خانوادگی یا دارایی انتظار سود نداشته باشید. ممکن است برای پیوستن به دوره های جدید هزینه هایی وجود داشته باشد. صورتحساب های پزشکی ممکن است در طول هفته ایجاد شود. یک جشن کوچک یا دور هم جمع شدن با خانواده و خانواده ممکن است شادی را افزایش دهد. ممکن است لازم باشد در طول این دوره از سلامت فرزندان خود مراقبت کنید.

 

فال هفته متولدین اسفند

برای دوری از استرس از افکار منفی و افراد دوری کنید. ممکن است این احساس را داشته باشید که همسرتان شخصیتی کودکانه دارد یا توانایی تصمیم گیری ضعیفی دارد. سعی کنید با افکار خود شفاف باشید و در حین گفتگو با شریک زندگی خود صبور باشید. از پرخاشگری خودداری کنید زیرا ممکن است شرایط چالش برانگیزی در زندگی زناشویی شما ایجاد کند. گذر از سیارات پیش بینی می کند که ممکن است از بی خوابی رنج ببرید که ممکن است بر سلامت شما تأثیر منفی بگذارد. دانش آموزان ممکن است در موضوعات مرتبط با تحقیق موفقیت کسب کنند. برخی از بومیان ممکن است به یادگیری موضوعات جدید مرتبط با یک زبان برنامه نویسی تمایل پیدا کنند در حالی که برخی ممکن است به سمت مطالعه علوم غیبی جذب شوند. شکاف ارتباطی بین شما و همسرتان ممکن است باعث اضطراب شود.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
جمعه 100 بهمن 1
امروز:   75 بازدید
دیروز:   1083  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
دیار عاشقان
EMOZIONANTE
رز یخ زده
نظرمن
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
خورشید تابنده عشق
اگه باحالی بیاتو
Smile of dream

عاشق آسمونی
آخرالزمان و منتظران ظهور
***جزین***
لحظه های آبی
عصر پادشاهان
Different.fdan
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
د نـیـــای جـــوانـی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل
اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com