سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
سخن گویید تا شناخته شوید که آدمى زیر زبانش نهان است . [نهج البلاغه]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: فال و طالع بینی

 

طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی

 

فال هفته (06 اسفند تا 12 اسفند 1401)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه نکنید. به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

فال هفته متولدین فروردین

در این هفته، ممکن است سیارات مثبت برکت داشته باشید، که می توانند شما را خوشحال کنند. مشکلات مربوط به سلامتی شما اکنون حل خواهد شد. درآمد شما می تواند افزایش یابد و هزینه ها کمتر می شود، که احتمالاً می تواند موجودی بانک شما را افزایش دهد. ممکن است بتوانید مخالفان و دشمنان پنهان خود را کنترل کنید. ممکن است در هر موضوع حقوقی در موقعیت برنده باشید. رئیس شما از کار سخت شما خوشحال خواهد شد. ممکن است از نظر پاداش ارتقا پیدا کنید. اختلافات با شریک تجاری در حال حاضر حل خواهد شد، که می تواند رشد کمی را در کسب و کار نشان دهد.

 

همچنین ممکن است از لحظات عاشقانه با همسرتان لذت ببرید. این می تواند در زندگی شخصی هماهنگی ایجاد کند. روزهای آخر هفته مطلوب نخواهد بود. ممکن است احساس کسل کننده ای داشته باشید که می تواند باعث حساس شدن و احساساتی شدن شما شود. ممکن است برخی از مشکلات سلامتی نیز داشته باشید. باید سعی کنید از رانندگی عجولانه خودداری کنید. باید از دشمنان و مخالفان پنهان مراقبت کنید، ممکن است قربانی توطئه شوید.

 

شما باید از ایجاد هر گونه استدلال خودداری کنید، این استدلال به دادرسی تبدیل می شود. ممکن است تمرکز کمتری داشته باشید، بنابراین باید از تصمیم گیری های ضروری خودداری کنید. به پرندگان عشق توصیه می شود که صبر و حوصله داشته باشند و از بحث و جدل بی مورد خودداری کنند. آخرین روز هفته، بعد از ظهر در پیش است، همه چیز در حال بررسی است. احتمالاً ممکن است با خانواده به مکانی معنوی بروید و به دنبال آرامش در ذهن باشید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

در این هفته از سیارات مثبت برکت خواهید داشت. وضعیت نابسامان هفته گذشته اکنون تمام خواهد شد. زمان مناسبی برای شروع پروژه های تاخیری شما خواهد بود. سرنوشت شما از نظر دستاوردهای تجاری با شما خواهد بود. احتمالاً برای کار سخت خود پاداش هایی دریافت خواهید کرد. انتظار سفر معنوی را خواهید داشت.

 

شما همچنین برای سفرهای مربوط به کار خواهید رفت. شما تصمیم می گیرید مقداری مبلغ را به هر مکان معنوی یا خیریه بدهید. شما به افراد نیازمند کمک خواهید کرد پروژه های مربوط به املاک می تواند آغاز شود. در چند روز آخر هفته، از سیارات مثبت برکت خواهید داشت. مقداری انرژی مثبت را در اطراف خود متوجه خواهید شد. منابع سود مالی شما افزایش می یابد، که می تواند پس انداز شما را افزایش دهد.

 

شما می توانید برنامه های جدیدی برای رشد کسب و کار ایجاد کنید و آنها را با موفقیت اجرا کنید. اکنون سلامت کودکان می تواند خوب باشد. دانش آموزان می توانند به طور کامل مطالعه کنند. سرمایه گذاران باید سرمایه گذاری های آتی را بر حسب سودهای مثمر ثمر انجام دهند. پرندگان عشق قادر به ایجاد رابطه قابل اعتماد طولانی مدت خواهند بود.

 

فال هفته متولدین خرداد

این هفته مطلوب نخواهد بود متوجه خواهید شد که پروژه های شما به طور خودکار و بدون دلیل متوقف می شوند. احتمالاً در این دوره با ضرر و زیان مواجه خواهید شد. پیشنهاد می شود در تجارت جدید سرمایه گذاری نکنید. سود شما اکنون می تواند به ضرر تبدیل شود. بنابراین شما باید به حدس و گمان در چیزهای ناشایست بسنده کنید. شما باید از درگیر شدن در مجادلات اجتناب کنید. در غیر این صورت شما را منفی می کند.

 

شما احتمالاً مشکلات سلامتی نیز خواهید داشت. با این حال، برکات بزرگان ممکن است از شما در برابر این سناریوی نامرتب دفاع کند. از بحث و جدل در زندگی خانوادگی و عشقی خودداری کنید. روزهای آخر هفته برای شما خوب خواهد بود. این باعث می شود که در عرصه حرفه ای و شغلی خود مشغول شوید. شما به سمت کارتان هدف قرار خواهید گرفت، که می تواند باعث خستگی ذهنی شما شود، در مناسبت های اجتماعی نمی توانید به موقع به آن برسید.

 

این بر زندگی خانوادگی شما تأثیر می گذارد، با این حال خواهر و برادرتان می توانند از شما حمایت کنند. پرندگان عشق می توانند انتظار داشته باشند که با کمک خانواده تصمیمات لازم را در زمینه عروسی بگیرند. جویندگان کار ممکن است با کمک دوستان خبرهای بسیار خوبی از نظر شغل مناسب بشنوند. در اینجا خبرهای خوبی از نظر تحصیلات کودکان خواهید دید. زوج ها می توانند خبرهای خوبی را در مورد فرزند به عنوان یک عضو جدید خانواده بشنوند.

 

فال هفته متولدین تیر

این هفته شاد خواهید بود، مشغول مسائل خانوادگی و کاری خواهید بود. انتظار آرامش روحی و شادی را در اطراف خود خواهید داشت. شما احساس سلامتی بیشتری خواهید کرد. شما مشغول امور داخلی خواهید بود. اکنون درک شما با همسرتان قوی تر خواهد شد. از نظر تجاری انتظار یک شراکت جدید را خواهید داشت. ظاهراً تصمیمات سریعی در کسب و کار خواهید گرفت که می تواند در آینده نزدیک به شما مزایایی بدهد.

 

سرمایه گذاری در دارایی های مرتبط با دولت ممکن است به شما سود بدهد. شما باید از مشکلات مربوط به کلیه و دستگاه گوارش مراقبت کنید. چند روز آخر هفته، بزرگترها به شما برکت خواهند داد، که شما را خوشحال می کند. شما احتمالاً شبکه خود را از نظر کاری گسترش خواهید داد. سرنوشت شما می تواند به شما کمک کند تا برنامه های جدیدی را برای موفقیت در آینده نزدیک در کار خود پیاده کنید.

 

شما تصمیم می گیرید که از یکی از اقوام نزدیک دیدن کنید یا برای جشنی برنامه ریزی کنید. آخرین روز هفته می تواند باعث شادی در زندگی حرفه ای شود. شما انتظار دارید که سفارش عظیمی را درخواست کنید، که می تواند تجارت شما را افزایش دهد. روابط با رئیس در حال حاضر بهتر خواهد شد. انتظار دارید که در سازمان فعلی به جایگاه بالاتری ارتقا پیدا کنید.

 

فال هفته متولدین مرداد

در این هفته، سیارات مثبت می توانند باعث شوند که شما پرانرژی، سالم و ثروتمند باشید. شما ممکن است از نظر دانش روشنفکرتر باشید. ممکن است به نظر برسد که یکباره پول خرج خانواده و عشق می کنید. ممکن است سرمایه گذاری های جدیدی در دارایی ها انجام دهید. از شما خواسته می شود که خشم خود را تنظیم کنید، این بر روابط شما با اطرافیان تأثیر می گذارد.

 

پرندگان عشق می توانند از لحظات شاد خود لذت ببرند. دانشجویان و جویندگان کار می توانند اخبار بسیار خوبی را بشنوند. روزهای آخر هفته ممکن است مورد برکت بزرگان قرار بگیرید که می تواند شما را خوشحال کند. ممکن است به افراد نیازمند کمک کنید. ممکن است سعی کنید خودتان را تجزیه و تحلیل کنید و به اشتباهات در رابطه با همسرتان پی ببرید. این می تواند اعتماد به نفس را در رابطه با همسرتان افزایش دهد.

 

در چارچوب مشارکت ها، اختلافات حل می شود. دانش آموزان می توانند در زمینه شغلی خود تصمیمات سریع بگیرند. مجردها می توانند مسابقات خوبی پیدا کنند. آخرین روز هفته می تواند باعث عصبی شدن و غمگین شدن شما شود. به شما پیشنهاد می شود از رانندگی عجولانه و تورهای مسافرتی اجتناب کنید.

 

فال هفته متولدین شهریور

این هفته زمان شما منفی خواهد بود. ممکن است در مسیر حرفه ای خود با موانعی روبرو شوید. باید صبور باشید و سعی کنید از تماس سریع خودداری کنید. شما باید به پدر و مادر خود توجه کنید. شما احتمالاً قبل از ایجاد هر گونه سرمایه گذاری، شهود خود را دنبال کنید. قبل از هر تماس حیاتی باید از بزرگان یا مشاور خود مشاوره بگیرید. همچنین می توانید برای مهاجرت از محل اقامت فعلی خود برنامه ریزی کنید.

 

 

در روزهای آخر هفته، ممکن است در محل کار مشغول باشید. پول نقد شما که گیر کرده بود اکنون بازیابی می شود. ممکن است در موقعیت برنده ای از طرف مخالفان و رقبای تجاری قرار بگیرید. ممکن است مسئولیت جدیدی در کار خود به دست آورید که می تواند در آینده ای نزدیک به شما برتری دهد. روابط شما با سالمندان به ظاهر می تواند بهبود یابد. مشکلات مزمن سلامت ظاهراً اکنون قابل درمان هستند. مشکلات سلامتی در مورد بچه ها اکنون خوب خواهد بود.

 

فال هفته ,  فال هفته آینده , طالع بینی هفته بعد

فال و طالع بینی هفتگی

 

فال هفته متولدین مهر

در این هفته ممکن است نتایج خوبی از تلاش خود بگیرید. ممکن است با اقوام خود اختلافات را حل کنید. ممکن است برای بازدیدهای کوتاه مدت کاری یا کاری بروید که در آینده نزدیک می تواند مفید باشد. زیردستان و خواهر و برادر شما می توانند در تصمیم گیری های سخت به شما کمک کنند. جویندگان کار می توانند شغل مناسبی پیدا کنند. نتایج کودک مطلوب خواهد بود. روزهای آخر هفته خوب خواهد بود. سرمایه گذاری های گذشته شما اکنون به شما پول می دهد. پول نقد شما که گیر کرده بود اکنون بازیابی می شود.

 

مشکلات سلامتی در مورد فرزندان یا اعضای خانواده شما اکنون حل خواهد شد. ممکن است از خرد خود برای حل و فصل اختلافات در زمینه کاری و زندگی اجتماعی استفاده کنید. پیوند با رئیس بهبود می یابد، که می تواند به رشد شغلی کمک کند. پرندگان عشق باید از پنهان کردن چیزی در رابطه خود اجتناب کنند. مشتاقان عروسی نباید قبل از تصمیم گیری در مورد ازدواج، چیزی را در مورد سال های گذشته خود در جلسه زناشویی خود پنهان کنند.

 

فال هفته متولدین آبان

در این هفته ممکن است سیارات مثبت به شما برکت داده شود، ممکن است شاد باشید و بتوانید روی اهداف خود متمرکز شوید که می تواند اعتماد به نفس و اعتبار شما را افزایش دهد. شما ممکن است چندین مشکل را با کمک مهارت های ارتباطی حل کنید. از نظر زندگی شخصی مودب باشید. ممکن است بین پس انداز و مخارج کنترل داشته باشید که می تواند موجودی بانک شما را افزایش دهد.

 

در عادات غذایی باید مراقب باشید. پرندگان عشق می توانند در زمینه عروسی از اقوام خود حمایت کنند. دانش آموزان می توانند انتظار نتایج خوبی داشته باشند. ممکن است با مشکلات تنفسی گلو، گوش، چشم مواجه شوید. در روزهای آخر هفته، ممکن است زیر سیارات مثبت باشید. شما ممکن است برنامه های خود را از نظر حرفه ای مجدداً شروع کنید، احتمالاً ممکن است از حمایت کامل زیردستان خود برخوردار شوید.

 

اکنون زمان شما از نظر سود حمایت کننده خواهد بود. جویندگان کار می توانند مشاغل خوبی پیدا کنند و دانش آموزان می توانند نتایج خوبی کسب کنند. شما ممکن است از نظر سرمایه گذاری به سرنخ های مثمر ثمری دست پیدا کنید، که می تواند سلامت پولی شما را تقویت کند، ممکن است سرمایه گذار خوبی شوید. مجردها می توانند مسابقات خوبی پیدا کنند. پرندگان عشق می توانند برای عروسی خود برنامه ریزی کنند.

 

فال هفته متولدین آذر

در این هفته ممکن است سیارات مثبتی به شما برکت دهند که می توانند نشاط، سلامتی و انرژی را به شما ارائه دهند. ممکن است از هر لحظه در کار و زندگی خانگی لذت ببرید. ممکن است در جامعه اصرار به پاداش داشته باشید. شما انتظار مشارکت مثبت در تجارت را دارید. انرژی مذهبی شما می تواند به شما کمک کند تا دعوت درستی برای گسترش کار خود داشته باشید. احتمالاً انتظار تغییرات مهمی در شغل فعلی خود دارید، جویندگان کار احتمالاً می توانند شغل جدیدی پیدا کنند.

 

در زندگی خانگی، برای حفظ هماهنگی با همسرتان، به شما پیشنهاد می‌شود که از منیت دوری کنید. همچنین ممکن است مبلغی را برای بازسازی خانه بپردازید. به نظر می رسد روزهای آخر هفته خیلی خوب باشد. با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که در آینده نزدیک از نظر کسب و کار مفید خواهند بود. شبکه شما می تواند به شما کمک کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید. مشکلات مربوط به خواهر و برادر نیز می تواند اکنون حل شود.

 

بازدید از مکان مذهبی نیز با خانواده انتظار می رود که می تواند مسیرهای جدیدی را برای آینده نزدیک به شما ارائه دهد. مقداری به مکان های مذهبی یا جامعه می دهید. ممکن است هماهنگی داخلی را نیز احساس کنید. آخرین روز هفته برای شما خوب نخواهد بود. انتظارات شما بالا خواهد رفت، که می تواند باعث ناراحتی شما شود. اما ممکن است در پایان روز با کمک بزرگتر، از استرس و اضطراب خارج شوید.

 

فال هفته متولدین دی

در این هفته، ممکن است همه چیز برای شما خوب نباشد، احتمالاً ناراحت و ناامید خواهید شد. ممکن است با مشکلات سلامتی خود و والدینتان مواجه شوید. احتمالاً ممکن است پولی که به سختی به دست آورده اید را صرف چیزهای ناشایست کنید. ممکن است صبر خود را از دست بدهید، که می تواند باعث کوتاهی مزاج شما شود، بنابراین توصیه می شود هنگام صحبت با کسی، زبان خود را کنترل کنید.

 

پرندگان عشق باید مراقب باشند، در غیر این صورت یک فروپاشی در رابطه رخ خواهد داد. روزهای آخر هفته ممکن است درگیر امور داخلی و آموزش کودکان باشید. ممکن است انتظار سفرهای کوتاهی را در زمینه تحصیل کودکان داشته باشید. سلامت کودکان می تواند باعث ناراحتی شما شود. با کمک سرنوشت، ممکن است از این سناریوی نامرتب بیرون بیایید.

 

در زندگی شخصی شما اختلالی ایجاد خواهد شد، بنابراین توصیه می شود صراحت و نفس خود را در رابطه تنظیم کنید. در شراکت ها باید از بحث و جدل بر سر موضوعات ناشایست پرهیز کنید، در شراکت ها اختلافاتی پیش خواهد آمد، اما صبر شما به شما کمک می کند تا از این وضعیت خارج شوید و احتمالاً اختلافات را حل کنید.

 

فال هفته متولدین بهمن

این هفته ممکن است از سیارات مثبت برکت داشته باشید که می توانند شما را خوشحال کنند. تمرکز شما روی اهدافتان خوب است، ممکن است آماده تصمیم گیری های سریع باشید، که احتمالاً در آینده نزدیک به شما سود مالی می دهد. ممکن است بتوانید مفاهیم جدیدی را در کار و تجارت خود پیاده سازی کنید. احتمالاً ممکن است برای رشد آینده سرمایه بیشتری در کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید.

 

درآمد شما می تواند نقدینگی را در کسب و کار افزایش دهد. از نظر زندگی خانگی، ممکن است برای حل و فصل اختلافات بین اعضای خانواده آماده باشید. همچنین ممکن است منتظر خبرهای عالی در رابطه با عروسی یکی از دوستان باشید. چند روز آخر هفته، ممکن است از سیارات مثبت برکت داشته باشید، ممکن است نشاط و انرژی خوبی داشته باشید. احتمالاً ممکن است برنامه های خوبی داشته باشید و بتوانید آنها را با کارآمدی اجرا کنید، بنابراین به شما پیشنهاد می شود قبل از امضا کردن، اسناد را به دقت اسکن کنید. به دلیل هیجان بیش از حد، احتمالاً ممکن است اشتباهاتی انجام دهید.

 

آخرین روز هفته، اکنون ممکن است بر دشمنان و مخالفان پنهان خود کنترل داشته باشید. از نظر شغلی انتظار مسئولیت های جدیدی را خواهید داشت. رئیس شما اکنون همکاری می کند. از نظر هماهنگی خانوادگی مراقب باشید، سعی کنید در کار خود مشغول شوید تا از بحث و جدل غیر ضروری خودداری کنید. پرندگان عشق باید از بحث در مورد مسائل مربوط به احترام به خود اجتناب کنند، در غیر این صورت ممکن است شما از هم جدا شوید

 

فال هفته متولدین اسفند

در این هفته، موقعیت هایی می تواند باعث شلوغی شما در محل کار شود، ممکن است خود را درگیر اجرای برنامه های خود از نظر رشد در کار و تجارت کنید. شبکه شما می تواند به شما کمک کند تا برنامه های خود را با موفقیت اجرا کنید. خانواده شما می توانند از شما حمایت کنند تا نیاز به تصمیم گیری های حیاتی در مسائل خانوادگی داشته باشید. شما همچنین ممکن است در موقعیت برنده از مخالفان و دشمنان پنهان باشید. مجردها می توانند جفت روح پیدا کنند. پرندگان عشق می توانند با کمک دوستان تصمیمات لازم را در زمینه عروسی بگیرند.

 

روزهای آخر هفته چندان مطلوب نخواهد بود. می توانید احساس بی حوصلگی کنید. احتمالاً مشکلات سلامتی دارید. ممکن است اضطراب و بی قراری داشته باشید که می تواند باعث ناراحتی شما شود. ممکن است وقت گرانبهای خود را با انجام کارهای ناشایست تلف کنید. همچنین ممکن است پول نقدی که به سختی به دست آورده اید را با چیزهای ناشایست بپردازید. ممکن است تصمیم بگیرید که از مکان های معنوی دیدن کنید تا به دنبال آرامش باشید. به نحوی ممکن است برای مدیریت این شرایط سخت، مسیری را با برکت بزرگان ببینید.

 

گردآوری : بخش سرگرمی بیتوته


 
نظرات شما ()
 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
شنبه 102 خرداد 20
امروز:   50 بازدید
دیروز:   550  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
عاشق آسمونی
EMOZIONANTE
خورشید تابنده عشق
آیینه های ناگهان
همنشین
گل رازقی
دیار عاشقان
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
***جزین***
به سوی فردا
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
لحظه های آبی
آخرالزمان و منتظران ظهور
فرزانگان امیدوار
PARSTIN ... MUSIC
اگه باحالی بیاتو
منتظر ظهور
رز یخ زده
نظرمن
Smile of dream

عصر پادشاهان
Different.fdan
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
د نـیـــای جـــوانـی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
بامبو
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل
اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی . آنچه در مورد میگو باید دانست .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com