سفارش تبلیغ
صبا
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
برترینِ فریضه ها و واجب ترین آنها برانسان، شناخت پروردگار و اقرار به بندگی اوست [امام صادق علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 97 خرداد 29  5:31 عصر


مجموعه: خواندنیهای دیدنیجملات قصار دکتر شریعتی

علی شریعتی مَزینانی، مشهور به دکتر علی شریعتی(زاده? 2 آذر 1312 در روستای کاهک، سبزوار – درگذشته? 29 خرداد 1356 در ساوت‌همپتون، انگلیس) نویسنده و جامعه شناس، پژوهشگر دینی اهل ایران، از مبارزان و فعالان مذهبی و سیاسی و از نظریه‌پردازان انقلاب اسلامی ایران بود.شریعتی نگرشی نوین به تاریخ و جامعه‌شناسی اسلام عرضه کرد.

من که تمام عمر شاهد پایمال شدن حقیقت‌ به وسیله انسان‌های مصلحت جو بوده‌ام،در مورد مصلحت عقده پیدا کرده‌ام و اعتقاد یافته‌ام که:"هیچ چیز غیر از حقیقت، مصلحت نیستدکتر شریعتی سخنان دکتر علی شریعتی اولین کاری که روشنفکر اصیل (نه این ترجمه های مقلد اطواری) باید بکند، این است که زمان اجتماعی جامعه خویش را تعیین کند. یعنی بفهمد که جامعه او در چه مرحله تاریخی و در چه قرن زندگی می کند؟ دکتر علی شریعتیسخنان دکتر شریعتی لحظه ها را گذراندیم که به خوشبختی برسیم؛ غافل از آنکه لحظه ها همان خوشبختی بودند.دکتر علی شریعتی جملات دکتر شریعتی عشق زیبایی‌های دلخواه رادر "معشوق" می‌آفریندو دوست داشتنزیبایی‌های دلخواه را،در "دوست" می‌بیند،و می‌یابد..!دکتر علی شریعتی سخنان دکتر علی شریعتی انسان مغرور همانند شخصی است که بر قله کوهی ایستاده و همگان را کوچک می پندارد و غافل از اینکه مردم از پایین قله او را کوچک می بینند...دکتر شریعتی  جملات قصار دکتر شریعتی فلسفه زندگی انسان امروزی در این جمله خلاصه میشود : فدا کردن آسایش زندگیبرای ساختنوسایلِ آسایش زندگی! علی شریعتی سخنان زیبای دکتر شریعتی در دنیای امروز :فقر آتشی است که خوبیها را می سوزاند.و ثروت پرده ایست که بدیها را می پوشاند.و چه بی انصافند آنانکهیکی را می پوشانند به احترام داشته هایش.و ""دیگری را می سوزانند به جرم نداشته هایش...دکتر علی شریعتی  جملات زیبا از دکتر شریعتی «قاضی خداست»شخصى در کاباره میمیردو شخصى دیگر در مسجدشاید اولی برای نصیحت داخل رفته بودو دومی برای دزدیدن کفشهاپس انسانها را قضاوت نکنیمدکتر شریعتی اس ام اس دکتر شریعتی آزادی از درون مغز تو آغاز می شودچه بسیار انسان ها که دست و پایشان بسته نیست، اما زندانیهافکار خویشند...دکتر شریعتی سخنان دکتر شریعتیاگـــر میخواهی بدانیثروتت چقدر استپولهایت را نشمار..قطره اشکـےبر روی گونه ات بریزتعداد دستانی کهآنرا پاک میکنند ثروت توستدکتر شریعتی سخنان دکتر علی شریعتی آدم وقتی فقیر میشود خوبیهایش هم حقیر میشوند اما کسی که زر دارد یا زور دارد عیبهایش هم هنر دیده میشوند و چرندیاتش هم حرف حسابی به حساب می آیند!دکتر شریعتی  جملات زیبا از دکتر شریعتی بزرگ شدن آدمهاگاهی به خاطر خطای دید ماست!بعضی ها را خودمان به اشتباه بزرگ میکنیم...دکتر شریعتی سخنان زیبای دکتر شریعتی بی شمارند آنهایی کهنامشان "آدم" استادعایشان"آدمیت"کلامشان «انسانیتدکتر شریعتی جملات قصار دکتر شریعتی اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند ...! اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست ...! اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد ... دکتر علی شریعتی دکتر شریعتی در نهان به آنان دل می بندیم ؛که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی سخنان دکتر علی شریعتیدکتر علی شریعتی در خاطرات خود نوشته است ...به دوستی گفتم: چرا دیگر خروس‌تان نمیخواند؟!گفت: همسایه‌ها شاکی بودند که صبح‌ها ما را از خواب خوش بیدار می‌کند، ما هم سرش را بُریدیم. آنجا بود که فهمیدم هر کس مردم را بیدار کندسرش را خواهند بُرید.در دنیایی که همه از مرغ تعریف میکنند نامی ازخروس نیست، زیرا همه به‌فکر سیر شدن هستند، نه بفکر بیدار شدن...!

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 97 خرداد 29  5:29 عصر


مجموعه: اس ام اس های جالب

پیامک شهادت دکتر مصطفی چمرانچمران عزیز با عقیده پاک خالص غیر وابسته به دستجات و گروه های سیاسی و عقیده به هدف بزرگ الهی، جهاد را در راه آن از آغاز زندگی شروع و به آن ختم کرد.(امام خمینی رحمه الله)پیامک شهادت دکتر مصطفی چمراناو (شهید چمران) جنگجویی پرهیزکار و معلمی متعهد بود که کشور اسلامی ما به او و امثال او احتیاج مبرم داشت.(امام خمینی رحمه الله)اس ام اس شهادت دکتر مصطفی چمرانمثل چمران بمیرید(امام خمینی رحمه الله)اس ام اس تسلیت شهادت دکتر چمرانچمران، با عزت و عظمت و با تعهد به اسلام، جان خودش را فدا کرد و در این دنیا شرف را بیمه کرد و در آن دنیا هم رحمت خدا را بیمه کرد.(امام خمینی رحمه الله)شهادت دکتر مصطفی چمراناین تربیت و آموزش های جنگ را مرحوم چمران درست کرد. جاهایی را معین کرد برای تمرین. خود ایشان، انصافا به کارهای چریکی وارد بود. در فضای قبل از انقلاب در فلسطین و مصر تمرین دیده بود.(مقام معظم رهبری)شهید دکتر مصطفی چمران او (شهید چمران) در عین داشتن ابعاد عرفانی، معنوی و ذوقی و لطافت های روحی، یک نظامی کامل بود.(مقام معظم رهبری)متن تسلیت شهادت دکتر مصطفی چمراناز خصوصیات بسیار بارز دیگر او (شهید چمران) شجاعتش در میدان های جنگ بود؛ این را من خودم از نزدیک دیدم.(مقام معظم رهبری)پیامک شهادت دکتر مصطفی چمراناو (شهید چمران) سال ها در سنگر جهاد فی سبیل الله، دل دشمنان خدا را لرزانیده بود.(مقام معظم رهبری)تسلیت شهادت دکتر مصطفی چمرانانتقام خون چمران، جز با سرنگونی رژیم صدام و اعدام او و دستیارانش چیز دیگری نخواهد بود.(هاشمی رفسنجانی)اس ام اس شهادت دکتر مصطفی چمراندکتر چمران، شخصیت عظیم مجاهد و مبارز عارف و متعبد از میان ما رفت و به لقای خداوند بزرگ و معشوق همیشگی اش پیوست.(شهید رجایی)تسلیت شهادت دکتر چمران او فرمانده لایقی بود که با حضور مستمر و مداوم خویش در سنگر و جبهه، به استقبال شهادت می رفت و به هم رزمان خود درس امید و مقاومت می داد.(همسر امام موسی صدر)پیامک شهادت دکتر مصطفی چمرانشهید چمران، معلمی آگاه و مجاهدی با استقامت بود که تنها به ایران شهیدپرور تعلق نداشت؛ بلکه سرتاسر خاک خونین لبنان عرصه فداکاری و جانبازی آن عارف مشتاق شهادت بود.(سید باقر حکیم)شهادت دکتر مصطفی چمرانشهید چمران برای ما عراقی ها الگو و امید بود. او الگوی حرکت و برنامه ریزی انقلابی بود. او امید انقلاب اسلامی عراق بود؛ چون در تمام شرایط متغیر سیاسی حاکم بر روابط بین المللی، همواره از پشتیبانی انقلابی دریغ نمی ورزید. از این رو لذا از دست دادن او نه فقط برای ملت مسلمان ایران که یکی از رهبران خود را از دست داده است، بلکه بر ملت مسلمان عراق و ملت محروم لبنان، سخت گران آمده است؛ چون او امید و الگو بود.(امام خمینی رحمه الله)پیامک شهادت دکتر مصطفی چمرانیاد آن ابرمرد بسیجی بخیر که با مدرک دکترای فیزیک پلاسما قید زندگی راحت مادی را در آمریکا زد و راهی لبنان و ایران شد تا در مبارزه مستضعفان جهان علیه استکبار شرکت کند و عروس شهادت را در آغوش کشد.


منبع:sasansms.ir


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 97 خرداد 28  8:30 عصر


مجموعه: خواندنیهای دیدنی

جملکس های با معنی

 

 جملکس های زیبا و خواندنی

جملکس های زیبا

عکس نوشته های مفهومی

عکس نوشته های عاشقانه جدید

عکس نوشته های غمگین

عکس نوشته های زیبا و مفهومیعکس نوشته های زیبا

جملکس های زیبا و خواندنی

جملکس های با معنی

جملکس های آموزنده

جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 97 خرداد 28  8:29 عصر

مجموعه: داستانهای خواندنی (2)

داستان های شیوانا

برفها آب شده بودند و دیگر خبری از سرمای زمستان نبود. فصل یخبندان تمام شده بود و کم کم اهالی دهکده شیوانا می توانستند از خانه هایشان بیرون بیایند و در مزارع به کشت وزرع بپردازند. همه از گرمای خورشید بهاری حظ می کردند و از سبزی و طراوت گیاهان لذت می بردند ...

در آن روز، شیوانا همراه یکی از شاگردان از مزرعه عبور می کرد. پیرمردی را دید که نوه هایش را دور خود جمع کرده و برای آنها در مورد سرمای شدید زمستان و زندانی بودن در خانه و منتظر آفتاب نشستن صحبت می کند.

شیوانا لختی ایستاد و حرفهای پیرمرد را گوش کرد و سپس او را کنار کشید و گفت:"اکنون که بهار است و این بچه ها در حال لذت بردن از آفتاب ملایم و نسیم دلنواز بهار هستند، بهتر است روایت یخ و سرما را برای آنها نقل نکنی! خاطرات زمستان، خوب یا بد، مال زمستان است. آنها را به بهار نیاور! با این حرف تو بچه ها نه تنها بهار را دوست نخواهند داشت بلکه از زمستان هم بیشتر خواهند ترسید و در نتیجه زمستان سال بعد، قبل از آمدن یخبندان همه این بچه ها از وحشت تسلیم سرما خواهند شد.

به جای صحبت از بدبختی های ایام سرما، به این بچه ها یاد بده از این زیبایی و طراوتی که هم اکنون اطرافشان است لذت ببرند. بگذار خاطره بهار در خاطر آنها ماندگار شود و برایشان آنقدر شیرین و جذاب بماند که در سردترین زمستان های آینده، امید به بهاری دلنواز، آنها را تسلیم نکند. پیرمرد اعتراض کرد و گفت :"اما زمستان سختی بود"

شیوانا با لبخند گفت:"ولی اکنون بهار است. آن زمستان سخت حق ندارد بهار را از ما بگیرد. تو با کشیدن خاطرات زمستان به بهار، داری بهار را نیز قربانی می کنی! زمستان را در فصل خودش رها کن!


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 ساقی زینتی متولد 1349 در رشت بازیگر – کار آفرین و مشاور است 

ساقی زینتی متولد 1349 در رشت بازیگر – کار آفرین و مشاور است. ساقی زینتی متاهل و دارای یک فرزند دختر به نام سارینا صابری است.
ساقی زینتی متولد 1349 در رشت بازیگر – کار آفرین و مشاور است.

ساقی زینتی چگونه بازیگر شد؟
ساقی زینتی بازیگری را خیلی دوست داشت اما پدرش سرسخت بود و به شدت مخالف. بعد از اینکه در سال 1370 دیپلم اش را گرفت قرار بود فیلم مخمصصه در رشت ساخته شود که از طریق آگهی متوجه جذب نیرو در رشته بازیگری، خیاطی و منشی صحنه میشود او به نیت خیاطی می رود اما کارگردان از او میخواهد تست بازیگری بدهد او قبول میشود و پایش به عرصه بازیگری باز میشود.

ساقی زینتی حضور فعالی در سینما و تلویزیون دارد این بازیگر با مجموعه دنیای شیرین در بین مردم شناخت شد و سپس در سریال پس از باران توانست جایگاه خود بعنوان بازیگر را ثابت نگه دارد. 
تصاویر ساقی زینتی

ساقی زینتیتصاویر ساقی زینتی عکس ساقی زینتی عکس های ساقی زینتی تصاویر ساقی زینتی عکس های اینستاگرامی ساقی زینتی 
 ساقی زینتی 
عکس های جدید ساقی زینتی عکس های جدید از ساقی زینتی 

گردآوری:بخش بازیگران بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: شهر حکایت

حکایت های جالب و خواندنی

درسی از سقراط
روزی سقراط (حکیم معروف یونانی)، مردی را دید که خیلی ناراحت و متاثر است. علت ناراحتیش را پرسید، پاسخ داد: "در راه که می آمدم یکی از آشنایان را دیدم. سلام کردم، جواب نداد و با بی اعتنایی و خودخواهی گذشت و رفت و من از این طرز رفتار او خیلی رنجیدم.”

سقراط گفت: "چرا رنجیدی؟”
مرد با تعجب گفت : "خب معلوم است، چنین رفتاری ناراحت کننده است.”
سقراط پرسید: "اگر در راه کسی را می دیدی که به زمین افتاده و از درد و بیماری به خود می پیچد، آیا از دست او دلخور و رنجیده می شدی؟"

مرد گفت: "مسلم است که هرگز دلخور نمی شدم. آدم که از بیمار بودن کسی دلخور نمی شود."
سقراط پرسید: "به جای دلخوری چه احساسی می یافتی و چه می کردی؟"
مرد جواب داد: "احساس دلسوزی و شفقت؛ و سعی می کردم طبیب یا دارویی به او برسانم."

سقراط گفت: "همه ی این کارها را به خاطر آن می کردی که او را بیمار می دانستی، آیا انسان تنها جسمش بیمار می شود؟ و آیا کسی که رفتارش نادرست است، روانش بیمار نیست؟ اگر کسی فکر و روانش سالم باشد، هرگز رفتار بدی از او دیده نمی شود؟ بیماری فکر و روان نامش “غفلت” است و باید به جای دلخوری و رنجش، نسبت به کسی که بدی می کند و غافل است، دل سوزاند و کمک کرد و به او طبیب روح و داروی جان رساند.

پس از دست هیچ کس دلخور مشو و کینه به دل مگیر و آرامش خود را هرگز از دست مده و بدان که هر وقت کسی بدی می کند، در آن لحظه بیمار است."


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 97 خرداد 28  8:25 عصر

مجموعه: خواندنیهای دیدنی


‌افکار شما به هرجا برود، انرژی نیز به دنبال آن خواهد رفت. وقتی به تکرار به هدفتان می اندیشید و آن را در ذهن نگه می دارید، انرژی شما در مسیر هدفی که برای خود تعیین کرده اید حرکت می کند و شما را به موفقیت می رساند... و به لطف کار پیوسته ضمیر ناخودآگاه، شرایط و سایر اشخاص به شما کمک می کنند تا به شکلی جدید و حیرت انگیز به هدفهایتان برسید.

فکر می‌کنم اصولا آدم باید کتاب‌هایی بخواند که گازش می‌گیرند و نیشش می‌زنند.اگر کتابی که می‌خوانیم مثل یک مُشت نخورد به جمجمه‌مان و بیدارمان نکند، پس چرا می‌خوانیمش؟که حالمان خوش بشود؟بدون کتاب هم که می‌شود خوش حال بود..تازه لازم باشد، خودمان می‌توانیم از این کتاب‌هایی بنویسیم که حالمان را خوش می‌کند.ما اما نیاز به کتاب‌هایی داریم که مثل یک ناخوش حالی ِ سخت دردناک متاثرمان کند،مثل مرگ کسی که از خودمان بیشتر دوستش داشتیم،مثل زمانی که در جنگل‌ها پیش می‌رویم،دور از همه ی آدم‌ها،مثل یک خودکشی.کتاب باید مثل تبری باشد برای دریای یخزده? درونمان…» .

وقتی دائم بگویى گرفتارم؛هیچ وقت آزاد نمیشوى،وقتی دائم بگویى وقت ندارم،هیچوقت زمان پیدا نمی کنی،وقتی دائم بگویى فردا انجامش میدهم، آن فردای تو هیچ وقت نمیاید!وقتی صبحها از خواب بیدار میشویم دو انتخاب داریم:برگردیم بخوابیم و رویا ببینیم،یا بیدار شویم و رویاهایمان را دنبال کنیم.انتخاب با شماست!وقتی در خوشی و شادی هستی عهد و پیمان نبند!وقتی ناراحتی جواب نده!وقتی عصبانی هستی تصمیم نگیر!زندگی، برگ بودن در مسیر باد نیست،امتحان ریشه هاست.

شخصی برای اولین بار یک کلم دید؛اولین برگش را کند، زیر آن به برگ دیگری رسید و زیر آن برگ یه برگ دیگر و...با خودش گفت : حتما یک چیز مهمی اینجاست که به این شکل کادوپیچش کردن...!اما وقتی کم کم داشت به انتها می رسید و برگها تمام می شد متوجه شد که چیزی در داخل آن برگها پنهان نشده؛بلکه کلم مجموعه‌ای از این برگهاست...داستان زندگی همه ما هم مثل همین کلم هست.ما روزهای زندگی رو تند تند ورق می زنیم و فکر می کنیم؛چیزی آن سوی روزها پنهان شده، درحالیکه همین روزها آن چیزیست که باید دریابیم و درکش کنیم...و چقدر دیر می فهمیم که بیشتر غصه‌هایی که خوردیم ، نه خوردنی بود نه پوشیدنی ، فقط دور ریختنی بود..." زندگی؛ همین روزهایی است که منتظر گذشتنش هستیم "

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 97 خرداد 28  8:24 عصر

مجموعه: مطالب طنز و خنده دارجوکهای طنز و خنده دار خدا?ا نه پول م?د? نه شانس...?هو ب?ا ا?ن خوشگل?و و جذاب?تمونم بگ?رراحتمون کن د?گه طنز نوشته های زیبا خاطرات یک زندانیبه خاطر عدم پرداخت مهریه افتادم زندان..اونجا مجبور بودم هر روز دستشویی بشورم…کلا نظافت اون بند با من بود..اونجا بود که با خودم فکر کردماگر تو خونه همین کارا رو میکردم خب هیچوقت مهرشو نمیذاشت اجرا….نخند پاشو دستشویی رو بشور مرررررددد طنز نوشته های کوتاه یکی از مربیای آموزشگاه رانندگی تعریف میکردبرای خانمی دور دوفرمون رو توضیح دادمخانمه هم با کلی دقت گوش میدادمنم خوشحال شدمگفتمخانم متوجه شدین ؟گفت بله فقط برای دوردو فرمون اون یکی فرمون کجاست ؟بازگشت همه به سوی اوست طنز نوشته های خنده دار تقدیم به خانمهای غرغرو:تحقیقات علمی نشون میدنخانومایی که در موقع اخت?ف با شوهرانشون سکوت اختیار میکنند،چهار برابر خانومای دیگه دچار بیماری های قلبی و سکته میشوندو همیشه اونایی که بیشتر غر میزنند سالم ترند.پس تا میتونید غر بزنید، به خصوص موقع پخش بازی های جام جهانیس?متی شما مهمتره!تا میتونید این پیام مهم رو برای خانومای دیگه ارسال کنید، ثواب داره!! طنز نوشته های جالب و خنده دار وقتی میبینم یک آرایشگر به خاطر آرایش یک عروس،.....پنج میلیون پول میگیره به این نتیجه میرسم که واقعا مرگ بر علم. مرگ بر دانش. مرگ بر انتگرال.  جوکهای طنز و خنده دار رفتم تو لباس فروشی داشتم قیمت‌ها رو میپرسیدم بعد نیم ساعت پرسید شما بازرسی؟گفتم نه اومدم خنک شم . انداختنم بیرون!آقا صداقت هیچ وقت جواب نمی‌ده طنز نوشته های کوتاه جدید ‏زن باید کله صبح آقاشونو به زور از رختخواب بکشه بیرون ، ببره دست و صورتشو بشوره ،بیارتش تو آشپز خونه بعد بهش بگه:عشقم ظرفای دیشب هنوز مونده ،اول اینا رو بشور بعد برو سرکار طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب ‏ما پسرا وقتی تنهاییم و واس خوردن چیزی نباشه الویت اولمون درست کردن تخم مرغهاگر اینم نبود اینقد گرسنه میمونیمتا مامانمون بیاد ی چیزی بذاره جلومون طنز نوشته های جالب و خنده دار رفتم سینما نیم ساعت اول دیوار سیاه نشون میدادبه بغل دستیم گفتم پسر این فقط نیم ساعت از زندگی یه نابیناستگفت نه احمق، برگرد، پرده سینما اینوره طنز نوشته های کوتاه دیشب ماشینمو دزد برده اومدم تو کوچه میزنم تو سرم ... دخترهمسایه اومده میگه نگران نباش من شماره پلاکشو برداشتم , الان فهمیدم چرا کسی نمیاد خواستگاریش!! طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب یکی میگفت: باید از کنار مشکلات باسرعت عبور کنی و بگی: “میگ میگ” اما نمیدونست مشکلات نشستن رومون میگن: “انگوری انگوری”! طنز نوشته های جدید وسعت دید خانمها:دیدن یک تار موی شرابی روی کت شوهر!ندیدن تیر برق موقع رانندگیوسعت و دقت دید اقایونندیدن تغییر رنگ موی خانم هاشون از مشکی پر کلاغی به بلونددیدن خراش یک سانتی روی رنگ ماشین زیر گلگیر سمت راست طنز نوشته های خنده دار به استاد گفتم میشه 9 منو 10 کنی پاس شم؟ گفت من که هنوز امتحان نگرفتم چرا از الان اومدی؟ گفتم برای این‌که بعد امتحان اگه اومدم نگی قبل امتحان کجا بودی طنز نوشته ‏یه بار بابام صدام کرد گفت: میدونی تو با اراده ای که داری میتونی کوهو جا به جا کنی؟گفتم بله پدر مهربانم، مرسی. گفت حالا این آشغالو ببر بزار سر کوچه نکبت. جوکهای طنز و خنده دار 
حاصل ازدواج جم?له و اد?سون م?دون? چ? م?شه ! ؟رقص نور !!!!!!نه خدایی میدونستید؟آخه یک بار شد تشکر کنین واسه اطلاعاتی که بهتون میدم?

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 97 خرداد 27  8:27 عصر


مجموعه: خواندنیهای دیدنی


جملات کوتاه دکتر علی شریعتی بهترین مترجم کسی است که:سکوت دیگران را ترجمه کند!شاید سکوتی تلخ گویای دوست داشتنی شیرین باشد…"دکتر شریعتی" جملات کوتاه دکتر علی شریعتی اگر پیاده هم شده است سفر کن ،در ماندن،،،، می پوسی."دکتر شریعتی" ماندگارترین جملات دکتر علی شریعتی انسان معتقد و مسئول , برای دشنام هایش نیز ارج و حرمت قائل است و من هرگز آن را در نثار به کسانی که اساسا وجود ندارند , تباه نمی کنم دکتر علی شریعتی جملات دکتر علی شریعتی آدم وقتی فقیر میشود خوبیهایش هم حقیر میشونداما کسی که زر دارد یا زور دارد عیبهایش هم هنر دیده میشوند و چرندیاتش هم حرف حسابی به حساب می آیند.دکتر علی شریعتی جملات زیبای دکتر علی شریعتی انسان مجبور نیست حقایق را بگوید..ولی باید چیز هایی که میگوید حقیقت داشته باشددکتر شریعتی جمله های دکتر علی شریعتی چه بسیار انسان ها دیدم تنشان لباس نبود و چه بسیار لباس ها دیدم که انسانی درونش نبود . . !دکتر شریعتی جملاتی از دکتر علی شریعتی حکومت با زکات کاخ می سازد و کاخ سازی اش را در مسجد توجیه می کند . سرمایه داران حکومتی , با پول زکات چاق و چاق تر می شوند و در مساجد پیروزی شان را به رخ مردم می کشند .دکتر علی شریعتی جملات کوتاه دکتر علی شریعتی خدایا : خود خواهی را چنان در من بکش، یا چندان برکش، تا خود خواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم دکتر علی شریعتی جملات قصار دکتر علی شریعتی آنها(دشمنان)از فهمیدن تو می ترسند.از گاو که گنده تر نمیشوی می دوشنت و از اسبکه دونده تر نمیشوی سوارت میشوند و از خر که قوی تر نمیشوی بارت میکنند. انها ازفهمیدن تو میترسند."دکتر شریعتی" اشعار دکتر علی شریعتی فقرهمان گرد وخاکی است کهبر کتابهای فروش نرفته یک کتاب فروشی می نشیند،فقر شب را بی غذا سرکردن نیست،فقر روز را بی اندیشه سپری کردن است..."دکتر شریعتی" سخنان دکتر علی شریعتی ترجیح میدهم با کفشهایم در خیابانراه بروم و به خدا فکر کنمتا این که در مسجد بنشینم و بهکفشهایم فکر کنم دکتر علی شریعتی ماندگارترین جملات دکتر علی شریعتی آدم وقتـــے فقیر میشود خوبیهایش هم حقیر میشوند ....امـــاکســے که زر دارد یا زور دارد عیبهایش همهنر دیده میشوند و چرندیاتش هم حرف حسابی بحساب می آیند...دکتر علی_شریعتی جملات دکتر علی شریعتی "سخت است حرفت را نفهمند"سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند،حالا میفهمم، که خدا چه زجری میکشدوقتی این همه آدم حرفش را که نفهمیده اند هیچ،اشتباهی هم فهمیده اند.دکتر علی شریعتی جملات زیبای دکتر علی شریعتی بدتر از توجیه‌های غلط توجیه‌های درست است ، یعنی تکیه کردن بر یک حقیقت تنها برای پایمال کردن حقیقتی دیگر ...!!دکتر علی شریعتیجملات کوتاه دکتر علی شریعتی من علت تمام بدبختی و این روح ذلت پذیری را در دو چیز می بینم :یکی تقیه در برابر حاکم و دیگری , ریا در برابر عوام . دکتر شریعتی

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 97 خرداد 27  8:26 عصر

مجموعه: معما و تست هوش

تست هوش اعداد

مریم، دختری است عاشق ریاضیات و البته اعداد را هم خیلی دوست دارد. تنها مشکلی که وجود دارد این است که شاید کمی درباره اعداد، خرافاتی است و بعضی اعداد را مشخصاً خیلی دوست دارد و بعضی اعداد را هم بیهوده می داند!به عنوان مثال، عدد 225 را خیلی دوست دارد ولی با 224 میانه خوبی ندارد! 900 را خیلی خاص می داند ولی 800 برایش عددِ با ارزشی محسوب نمی شود. و جالب تر از همه اینکه عنوان می کند عدد رویایی اش 144 است ولی 145 برایش کابوسی بیش نیست!!با این شناختی که از روحیات مریم پیدا کردید، آیا می توانید حدس بزنید بین دو عدد 324 و 325 کدام عدد برایش جذاب تر خواهد بود؟ چرا؟

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

پاسخ تست هوش: خرافات در گزینش اعداد!عدد 324 جذاب تر است.تمام اعدادی که مریم بصورت ویژه دوست دارد، یک خصوصیت مشترک دارند: همگی مربع کامل هستند. (324=18x18)البته تحلیل های دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشد، از جمله مجموع ارقام و بخش پذیری بر 9 (یا 3)


 
<      1   2   3      >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
شنبه 97 تیر 2
امروز:   1484 بازدید
دیروز:   1416  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
مدیر وبلاگ : الهه ناز[5691]
نویسندگان وبلاگ :
سوجوک تراپی
سوجوک تراپی (@)[78]


دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
خورشید تابنده عشق
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
ن والقلم ومایسطرون
ادبیات و فرهنگ
به خوبی فکر کن
آقاشیر
فرزانگان امیدوار
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
دیار عاشقان
.دوازدهمین سوارسرنوشت
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
لحظه های آبی
به سوی فردا
نظرمن
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
لنگه کفش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
سرباز ولایت
EMOZIONANTE
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
اگه باحالی بیاتو
منتظر ظهور
سکوت ابدی
ارتش دلاور
عاشق آسمونی
عصر پاییزی
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
عصر پادشاهان
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
وبلاگ آموزش آرایشگری
محفل آشنایان((IMAN))
ساده دل تنها
آخرالزمان و منتظران ظهور
آوای قلبها...
MATIN 3DA
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
اسیرعشق
کانون فرهنگی شهدا
کربلا
رویش
***جزین***
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
شب و تنهایی عشق
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
شهرستان بجنورد
دانلود آهنگ جدید
د نـیـــای جـــوانـی
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
عاشقان
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
● بندیر ●
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هیس
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
همنشین
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
بلوچستان
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اتاق دلتنگی
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل
مهر بر لب زده

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
دهکده کوچک ما
SIAH POOSH
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
امام زمان (ع)
مطلع مهرورزی ومحبت
به بهترین وبلاگ سرگرمی خوش امدید
عکس
در قلمرو سکوت
عاشق دلباخته
آخرین روز دنیا
به دلتنگی هام دست نزن
زنی به نام شراب
مقالات
جیگر نامه
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com