سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
خود پسندی خرد را تباه می کند . [امام علی علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یادداشت ثابت - پنج شنبه 97 مهر 27  10:52 عصر

امروز یک نقطه عطف در تاریخ زندگی من است که تنها راه سعادت و موفقیت من ایجاد یک تحول بزرگ در شخصیت و باورهای من است و تحولی که در طول زمان بتدریج درفرامین من شکل می گیرد و از من یک نخبه توانمند و کارآفرین می سازد. رسالت من در زندگی دعوت انسانها برای خوب بودن و خوب زیستن است.

ما پیام آوران عشق ثروت و معنویتیم.

ما آموزش می بینیم، یاد میگیریم، تربیت میشویم، عمل میکنیم، انسان تربیت میکنیم و آنها را به سمت خلق یک زندگی شگفت انگیز هدایت میکنیم و جامعه بهتری می سازیم.

ما نخبگانی هستیم که با تعالیم مباحث تکنولوژی فکر هر کدام رهبران توانمندی تربیت میشویم که می توانیم انسانها را متحول کنیم و اثری ماندگار از خود بجا بگذاریم.

ما رهبران ونخبگان تحول آفرین هستیم.

تکنولوژی فکر 27 مهر1397


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یادداشت ثابت - جمعه 96 آذر 25  8:6 عصر

 سلام قسمت نویسنده وبلاگم از بین رفته بدون اینکه خودم بخوام پس لطفا از آرشیو وبلاگمم هم دیدن کنید... گل تقدیم شما


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 98 بهمن 2  5:42 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

طالع بینی ماه بهمن,طالع بینی ماه های چینی

فال و طالع بینی ماهانه

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد. 

 

طالع بینی متولدین فروردین:

برای کسانی که به دنبال تغییر شغل خود هستند و یا منتظر ارتقاء آنها هستند ، احتمال بیشتری وجود دارد که فرصت های خوب در هفته اول به دست آورند. این زمان مناسبی برای دنبال کردن آموزش عالی یا دوره جدید نیست. در طول هفته دوم ، از نظر عشق و روابط عالی خواهید بود. قرار گرفتن در یک رابطه سالم و مثبت باعث تقویت اخلاقی خواهد شد. داشتن همسر باعث افزایش آثار مثبت در زندگی شما می شود. با این حال ، همه چیز ممکن است آخر هفته اول دشوار باشد. به شما توصیه می شود که آرام باشید و اجازه دهید آن بگذرد. به شما توصیه می شود هنگام برخورد با موضوعات مورد علاقه خود ، خونسردی خود را حفظ کنید. شما به احتمال زیاد تحت تأثیر خواسته ها و انتظارات شریک زندگی خود قرار خواهید گرفت. از نظر مالی ، این مرحله برای شما مطلوب خواهد بود. در پایان ماه ، فراز و نشیب های زیادی در معادلات شخصی خود خواهید داشت. در کل ، این ماه برای شما مطلوب خواهد بود. از نظر زندگی شخصی شما ، کسانی که به دنبال ازدواج هستند ، احتمالاً چشم اندازهای آینده را برآورده می کنند. از نظر مالی شما ، در این مرحله می توانید برنامه های کاملی برای آینده خود تهیه کنید.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت:

از نظر مالی ، در این ماه جریان نقدی بهتری خواهید داشت. با این وجود ، ممکن است مجبور شوید برگه هزینه خود را نگه دارید. از نظر شغلی که دارید ، این هفته برای شما بسیار جالب خواهد بود. حتی با وجود کار پر زحمت ، وقتی وظایف معوق خود را انجام می دهید ، پرانرژی خواهید بود. این مرحله از نظر زندگی شخصی شما مطلوب خواهد بود. به احتمال زیاد شما وقت زیادی را با محبوب خود می گذرانید. هر دوی شما قادر خواهید بود در یک سطح فکری به هم وصل شوید. در صورت بروز هرگونه اختلاف نظر ، به شما توصیه می شود با مسالمت آمیز با این موضوع برخورد کنید. این مرحله از نظر زندگی شخصی شما خوشایند خواهد بود. شما می توانید در کنار همسر یا شریک زندگی خود اوقات خوبی را سپری کنید. اگر طرز فکر آرام داشته باشید ، اختلافات به راحتی برطرف می شود. درمورد امور مالی ، اگر مایل به سرمایه گذاری در بورس سهام هستید ، قبل از سرمایه گذاری با یک مشاور مالی مشورت کنید. اگر شما مسائل جزئی را حل نکنید ، آنها می توانند به تناسب منفجر شوند.

 

طالع بینی متولدین خرداد:

از نظر عشق و روابط ، این مرحله برای شما مطلوب خواهد بود. شما از لحظات خاص با محبوب خود لذت ببرید. در آخر هفته ، شما حتی می توانید سعی کنید فرد مورد علاقه خود را غافلگیر کنید. از نظر مالی خود ، به احتمال زیاد جوایز مختلفی دریافت خواهید کرد. اما به شما توصیه می شود که هزینه های خود را نیز بررسی کنید. در اواسط ماه ، احتمالاً فراز و نشیب های زیادی خواهید داشت. از نظر زندگی شخصی شما ، همه چیز ممکن است مشکل پیدا کند. متولدین خرداد به احتمال زیاد با مرحله متوسطی روبرو خواهند شد. در بین سوء تفاهم ها و دعوا ها ، ممکن است ذهن شما تحت تأثیر افکار منفی قرار بگیرد. ممکن است با همسر یا شریک زندگی خود دچار اختلافات جزئی شوید. با این حال ، اوضاع بهتر خواهد شد. زوج های عاشق یا متاهل احتمالاً در این مرحله در آرامش خواهند بود. شما یکدیگر را دوست خواهید داشت و گرامی خواهید داشت و از خداوند متعال بخاطر اینکه به شما چنین نعمت هایی داده تشکر می کنید. در مورد امور مالی شما ، بهتر است قبل از سرمایه گذاری قابل توجه ، از مشاوره یک متخصص استفاده کنید.

 

طالع بینی متولدین تیر:

از نظر عشق و روابط ، شما احتمالاً زمان بسیار خوبی را سپری خواهید کرد. با این حال ، اختلافات جزئی را نمی توان رد کرد. همچنین سعی کنید دیدگاه های خود را به همسرتان تحمیل نکنید زیرا این مسئله باعث ایجاد اختلافاتی بین شما و طرفین خواهد شد. اگر می خواهید والدین خود را با محبوب خود آشنا کنید ، این زمان خوبی است زیرا تأیید آنها آسان خواهد بود و اگر کسی را دوست دارید ، ممکن است به آنها نیز نزدیک شوید. در مورد صاحبان مشاغل ، شما استراتژی های جدیدی را برای پیشرفت در شغل خود اعمال خواهید کرد. به دلایل مختلف ، ممکن است احساس کنید که تغییر شغل ایده خوبی است. با این وجود ، ممکن است منتقل شوید و حرف زیادی در این مورد نخواهید داشت. اگر به دنبال شغل هستید ، فرصت ها تا پایان ماه به نتیجه می رسند. از شما خواسته میشود که صبور باشید و با صبر و تحمل با همه مشکلات روبرو شوید. نگه داشتن یک بررسی از خلق و خوی شما برای رفاه روابط شما بسیار مهم است. از نظر مالی ، احتمالاً از فرصتهای پرسود برخوردار خواهید بود. بسیار مراقب باشید زیرا ممکن است خود را در شرایط دشوار در محل کار خود قرار دهید. کارهای خود را تمام کنید و در همه زمان ها آماده باشید. اگر دانشجویی هستید که تحصیلات عالی را دنبال می کند ، فرصت های خوبی به دست می آید. متمرکز و مصمم باشید. سخت تر کار کنید.

 

طالع بینی ماه بهمن,طالع بینی ماه های چینی

فال ماهانه بهمن

 

طالع بینی متولدین مرداد:

از نظر عشق و روابط شما ، این مرحله برای مقابله با آنها مشکل است. به شما توصیه می شود که در صورت لزوم مقداری فضا به شریک زندگی خود اختصاص دهید. همچنین ، باید از بیش از حد مطالبه گر بودن یا چسبیدن خودداری کنید. هنگام برخورد با اعضای بزرگتر خانواده، سعی کنید آرام باشید و روحیه خود را از دست ندهید. به شما توصیه می شود که روحیه خود را حفظ کنید. در مورد افرادی که ازدواج کرده اند ، احتمالاً در این مرحله با همسرتان مشکل دارید. ممکن است انتظار کمی از شریک زندگی خود داشته باشید. در مورد کسانی که ممکن است رابطه جدیدی را آغاز کرده باشند ، شما به احتمال زیاد با کسی که دوستش دارید ، پیوند عمیقی به اشتراک بگذارید. با این حال ، تا پایان ماه ، ممکن است طرف جدیدی برای شریک زندگی خود مشاهده کنید ، که ممکن است با شما مطابقت نداشته باشد. به عنوان یک فرد متاهل ، ممکن است شما مجبور شوید برای حل و فصل مسائل با همسر خود وقت زیادی بگذرانید. کسانی که در روابط جدید هستند ، صبور باشید.

 

طالع بینی متولدین شهریور:

این مرحله احتمالاً برای شما واقعه ساز است. شما و شریک زندگی تان ممکن است اختلاف نظر داشته باشید. با این حال ، به شما توصیه می شود با چنین شرایطی با منطق برخورد کنید و روی سمت روشن تمرکز کنید. شما دو نفر تا پایان این مرحله قادر خواهید بود اختلافات خود را برطرف کنید. درمورد امور مالی ، هزینه های مربوط به کودکان مانند تحصیلات آنها و سایر الزامات نیز وجود خواهد داشت. برای مجرد ، وسط ماه از نظر روابط ایده آل نیست. در مورد ازدواج مرحله بسیار مطلوب خواهد بود. به احتمال زیاد شما روحیه ای سخاوتمندانه خواهید داشت. این یکی از مواقعی خواهد بود که شما اعتقاد دارید بیشتر به دیگران هدیه دهید تا اینکه هدیه دریافت کنید. این کار باعث خوشبختی شما عزیزان می شود. این نگرش سخاوتمندانه شما افراد بسیاری را به سوی دوست داشتن شما جذب می کند. پایان ماه بسیار مثمر ثمر خواهد بود. شما عاشق همسر یا شریک زندگی خود خواهید بود و قادر خواهید بود وقت کافی را در کنار هم بگذرانید. شما قادر خواهید بود تا روابط را به سطح بعدی نیز برسانید. با گذشت زمان ، هر دو شما از یک همبستگی عمیق لذت خواهید برد.

 

طالع بینی متولدین مهر:

شما در یک ماه پر از فراز و نشیب هستید. از نظر روابط ، شما در تلاش برای خوشحال کردن معشوق خود خواهید دید. درمورد امور مالی ، این مرحله برای شما مثمر ثمر خواهد بود. با این حال ، این عاقلانه خواهد بود که مراقب هزینه خود باشید. به احتمال زیاد با تأخیر در پرداخت مواجه خواهید شد. همچنین ، از وام گرفتن پول در این مرحله خودداری کنید. از نظر شغلی ، ممکن است شما را مجبور به کار زیاد سخت کنید و تمجید مورد نظر را بدست نیاورید. برای کسانی که متاهل یا در روابط متعهد هستند ، ممکن است این همه ایده آل نباشد. ممکن است با محبوب خود دعواهای زیادی داشته باشید. حتی ممکن است به فکر ترک آنها باشید. با این حال ،شما نمی توانید رابطه را دور کنید زیرا فقط با چند مسئله روبرو هستید. اگر به آن زمان و گذشت بدهید ، هر دوی شما قادر خواهید بود اختلافات خود را برطرف کنید. صبور باشید و آرام باشید زیرا در این مرحله موانعی در مسیر شغلی شما وجود دارد. کار سنگین خواهید بود اما برای سهولت مشکلات خود با مدیران خود مشورت کنید. در مورد پیشرفت ، تأخیر پیش بینی می شوند. امیدت رو از دست نده. این زمان شادی برای شما و شریک زندگی تان است.

 

 

طالع بینی متولدین آبان:

این زمان خوبی برای پیشرفت و کشف فرصتهای جدید است. ارتقاء و افزایش حقوق ممکن است ،باشد. به سخت کوشی ادامه دهید و تمام تلاش خود را بکنید. با این حال ، حدود اواسط ماه ، برای مشکلات حرفه ای آماده باشید. صبور باشید و آرام باشید. از وارد شدن به سیاست های اداری خودداری کنید. این یک مرحله چالش برانگیز برای شماست. زمان خوبی برای دانشجویان است. در امتحانات شما نتایج خوبی کسب خواهید کرد. از هرگونه حواس پرتی خودداری کنید ، فعالیت های خارج از برنامه نادیده بگیرید. مصمم باشید روی کار خود متمرکز شوید. شما نتایج خوبی کسب خواهید کرد و این باعث تقویت روحیه شما در کار خواهد شد. از این مرحله بیشترین استفاده را ببرید زیرا شانس شما برای دستیابی به موفقیت تحصیلی بیشتر است.متولدین آبان احتمالاً این ماه از نظر عشق و روابط را بسیار مطلوب خواهند دید. احتمالاً مجردها در این مرحله با شخصی جالب دیدار می کنند. درمورد کسانی که در روابط متعهد هستند ، می توانید مدت زمان زیادی را با عزیزش بگذرانید. شما شناخته خواهید شد و احساس اطمینان بیشتری خواهید کرد. برای متخصصان فروش و بازاریابی مشتری های بزرگی را به ارمغان می آورید. از نظر دانشگاهیان ، به شما توصیه می شود که سخت تر کار کنید.

 

طالع بینی ماه بهمن,طالع بینی ماه های چینی

 طالع بینی ماه های سال

 

طالع بینی متولدین آذر:

این ماه قرار است ارتعاشات و دانش خوبی را به ارمغان آورد. رابطه عاقلانه ، این مرحله برای ازدواج با محبوب شما ایده آل خواهد بود. به شریک زندگی خود احترام بگذارید و به آنها اعتماد کنید. به زوج های متاهل توصیه می شود که به یک سفر بروند. برای متخصصان ، این زمان استرس زا برای شغل شما است. شما باید در رأس امور باشید. این زمان خوبی برای افراد در کار تولید است. از نظر مالی ، مراقب سرمایه گذاری های خود باشید. به کسی قرض ندهید. همچنین ، در حال حاضر روی هیچ دارایی سرمایه گذاری نکنید. در مورد دانشجویان ، به شما توصیه می شود برای راهنمایی های لازم برای دانشگاهیان خود به مدیران و مربیان خود مراجعه کنند. فرصت های بسیاری در این مرحله به دست می آورید. برای بازرگانان ، امکان شروع یک سرمایه گذاری جدید وجود دارد. سرمایه خود را در یک رسانه متفاوت و نه فقط در یک کانال سرمایه گذاری کنید. در این ماه سفرهای مرتبط با کار وجود خواهد داشت ، و شاید شما مجبور شوید در بحث های گروهی شرکت کنید. بنابراین آماده باشید. کسانی که در بازاریابی و فروش هستند فرصتهای خوبی به دست شما می رسد. در مورد امور مالی شما ، این مرحله  بالا و پایین است. سرمایه گذاری های خود را از نزدیک تماشا کنید و یاد بگیرید که پول خود را به خوبی مدیریت کنید.

 

طالع بینی متولدین دی:

در جبهه شغلی می توانید نتایج خوبی را انتظار داشته باشید. اما باید متمرکز شوید و سخت تر کار کنید. هیچ سند جدیدی را بدون مطالعه دقیق آن امضا نکنید. همچنین از اعتماد به نفس کورکورانه خودداری کنید. متمرکز بمانید و در تلاشهای دانشگاهی خود به موفقیت برسید.  برای فراز و نشیب ها آماده باشید. افزایش هزینه ها و درآمد استاتیک وجود خواهد داشت. متخصصان می توانند تمام وظایف خود را به موقع انجام دهند. شما از مدیریت ارشد اعطای مدرک و اعتبار دریافت خواهید کرد. ممکن است مجبور شوید برای کار مسافرت کنید و ممکن است سرمایه گذاری خود را شروع کنید. از نظر تحصیلات ، زمان خوبی برای دانش آموزان است. مراقب حواس پرتی باشید. بنابراین از فرصتهایی که به دست شما می رسد بیشترین استفاده را ببرید و وقت خود را برای سبقت گرفتن تلف نکنید. شما همچنین می توانید به مشاغل خانوادگی خود بپیوندید زیرا زمان مطلوب است. برای دانشجویان ، این زمان خوبی برای شما به عنوان دانش آموز است که می توانید در امتحانات رقابتی یا مطالعات بالاتر شرکت کنید. پایان ماه مطلوب خواهد بود. بنابراین از فرصتهایی که به دست شما می رسد بیشترین استفاده را ببرید.

 

طالع بینی متولدین بهمن:

از نظر شغلی ، این زمان متوسط ??برای شما است. فرصت ها به نتیجه می رسند ، اما رسیدن به آنها کند خواهد بود. سخت تلاش کنید و از تلاشهای خود نهایت استفاده را ببرید. درمورد آموزش ، دانشجویان مهندسی یا دانشجویان وابسته به سایر جریانهای فنی با تاخیر و مشکلات دیگری روبرو خواهند شد از درگیری با ارشد یا مدیران خود در محل کار خودداری کنید. اگر قصد دارید برای تحصیلات عالی به خارج از کشور بروید ، موفق خواهید شد. در مطالعات گروهی و بحث و گفتگو شرکت کنید. از حواس پرتی خودداری کنید. در پیش مافوق خود به رسمیت شناخته می شوید. در اواسط ماه ، همه چیز می تواند برای شما چالش برانگیز باشد و باید از منطقه راحتی خود خارج شوید. چیزهای جدید را امتحان کنید و در بالای کار خود باشید. کسانی از شما که مایل به شرکت در امتحانات رقابتی هستید ، این زمان خوبی است زیرا شما موفق خواهید شد. پایان ماه فوق العاده مثمر ثمر است. حتی از نظر شغلی ، شاهد پیشرفت خواهید بود. از همکاران و مافوق خود پشتیبانی می کنید. 

 

طالع بینی متولدین اسفند:

از نظر شغلی ، این زمان خوبی برای شغل شماست. سخت تر کار کنید و تلاش بیشتری کنید تا تمام وظایف شما به موقع انجام شود. درمورد آموزش ، متمرکز و مصمم باشید که در دانشگاهیان خود سرآمد باشید. شما در محل کار ممتاز خواهید بود ، اما امور را به خوبی تصور نمی کنید. بیش از حد اعتماد به نفس نداشته باشید. از مربیان مشاوره بگیرید. سخت مطالعه کنید و متمرکز شوید. اگر به دنبال تغییر شغل خود هستید ، این زمان خوبی است.اگر تاجر باشید خوب عمل خواهید کرد. در مورد دانشجویان ، اگر برای امتحانات ورودی دولت برای مشاغل آماده می شوید ، موفق خواهید شد. به عنوان دانشجویی که تحصیلات عالی را در خارج از کشور دنبال می کند ، سخت تر کار کنید. ممکن است ارتقاء و افزایش حقوق دریافت کنید. به شما توصیه می شود از هر نوع حواس پرتی خودداری کنید و متمرکز شوید. اگر می خواهید برای امتحانات رقابتی شرکت کنید ، خوب عمل خواهید کرد. فروتن باشید و سخت تر کار کنید زیرا این یک دوره طلایی برای شما است. 

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 98 دی 30  5:34 عصر

مجموعه: خواندنیهای دیدنی

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

عکس پروفایل متولدین بهمن

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

 پروفایل متولدین بهمن

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

پروفایل بهمن ماه

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

عکس برای متولدین بهمن ماه

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

 ویژگی های متولدین بهمن

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

متولدین بهمن

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

ویژگی های متولدین بهمن

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

عکس پروفایل متولدین بهمن

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

خصوصیات شخصیتی متولدین بهمن

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

عکس برای متولدین بهمن

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

عکس پروفایل متولدین بهمن

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

 پروفایل متولدین بهمن

 

 متولدین بهمن ماه, ویژگی های متولدین بهمن

عکس برای متولدین بهمن

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 98 دی 28  5:39 عصر

مجموعه: دانستنیهای قبل از ازدواج

 

معیارهای انتخاب همسر

ازدواج بزرگ‌ترین و مهمترین فصل کتاب زندگی انسان است

 

ازدواج بزرگ‌ترین و مهمترین فصل کتاب زندگی انسان است. ازدواج موفق، زمینه تکامل مادی و معنوی افراد خانواده را فراهم می‌سازد. شکست در ازدواج موجب ناامیدی، سرخوردگی و دلسردی، اضطراب و پریشانی در زندگی و موجب بسیاری از مشکلات روحی و روانی می‌شود، بنابراین بر هر دختر و پسری لازم است قبل از ازدواج خودشناسی داشته باشند و در مورد ویژگی‌های اخلاقی، شخصیتی، استعدادها، توانمندی‌ها، سلایق، علایق، ضعف‌ها و کاستی‌های خودآگاهی و شناخت کسب کرده و نیز بدانند که اهدافشان از ازدواج چیست و چه انتظاراتی از همسر آینده دارند تا بتوانند فرد مناسب‌شان را با همکاری و مشورت خانواده‌ها، بزرگان فامیل، پرس‌وجو از دوستان، آشنایان، همسایه‌ها، اقوام و فامیل‌های نسبی و سببی و محل تحصیل و کار انتخاب کرده و با شناخت کامل ازدواج کنند.

 

هفت مرحله در انتخاب همسر

1. مرحله اول :خودتان را درست بشناسید و دلیل ازدواج خود را مشخص کنید و این سوالات را از خود بپرسید :آیا به علت وضعیت مالی ، چهره و یا شخصیت طرف مقابلتان می خواهید با اوازدواج کنید؟ و یا صرفا برای اینکه از خانه پدری فرار کنید؟ خودشناسی سبب تعیین هدف و برنامه ریزی برای زندگی می شود .

 

2.مرحله دوم :همسر آینده تان را بر اساس خواسته ها و موقعیت فعلی خود تصور کنید. کسی که خواهان زندگی با یک فرد تحصیل کرده هنردوست است، بهتر است خود نیز تحصیل کرده و هنر دوست باشد.

 

3. مرحله سوم: معیارهای اولیه برای همسریابی انتخاب کرده و آنها را آزمایش کنید. رایجترین معیارها (تفاوت سن، تفاوت قد، تفاوت ظاهر، تفاوت تحصیلات، تفاوت طبقاتی، تفاوت قومی، تفاوت زبانی و در نهایت تفاوت دینی) هستند.

 

4. مرحله چهارم :اجتماعی باشید تا تا دایره ی انتخاب های خود را وسیع تر کنید . محیط کار، تحصیل یا تفریح خود را به گونه ای انتخاب کنید که حداکثر احتمال ممکن را برای دیده شدن توسط همسر احتمالی آینده تان به شما بدهد.

 

به عنوان مثال کسی که می خواهد با یک موسیقیدان ازدواج کند، یا در کلاسهای متعدد موسیقی شرکت می کند یا عضو انجمنی می شود که موسیقی دانان معمولا عضو آن می شوند. و یا اینکه خصوصیت اصلی همسر آینده تان را به نزدیکان و دوستان بگویید اگر آنان با چنین کسی در آینده برخورد کردند شما را به او معرفی کنند.

 

5. مرحله پنجم :وقتی با کسی به قصد ازدواج دوست شدید یا از او خواستگاری کردید، فکرتان فقط مشغول ظواهر امر (مانند کافی شاپ رفتن و کادوهای رمانتیک دادن یا نحوه چای آوردن عروس خانم موقع خواستگاری و مراسم عروسی) نباشدو عاقلانه فکر و رفتار کنید.

 

6. مرحله ششم :شناخت بهتر همسر احتمالی تان از طریق برقراری ارتباط کلامی یا غیر کلامی می باشد. شما می توانید با معاشرت در دوران نامزدی و یا پرسش سوالات اساسی در طول جلسات خواستگاری ، صحبت نمودن با طرف مقابل و... شناخت زیادی از او به دست آورید.

 

7.مرحله آخر :جمع بندی وضعیت وگرفتن تصمیم نهایی است. تمام نظرات و تفکرات را کنار هم بچینید و جنبه های مثبت و منفی ازدواج با این فرد را کنار هم مقایسه کنید و سپس با ارزیابی درست آن ها تصمیمتان را به والدینتان اعلام کنید.

 

انتخاب همسر

ازدواج موفق، زمینه تکامل مادی و معنوی افراد خانواده را فراهم می‌سازد

 

10 وضعیت مهم و خطرناک برای انتخاب همسر

1- زیبایی خیره کننده

2- پرستیژ و موقعیت اجتماعی ویژه

3- شیفتگی و عشق بی اندازه

4- احساس تنهایی شدید

5 - عجله

6- سن پایین

7- شناخت ناقص

8- بحران روحی

9- سرخوشی و هیجان

10- چشم و هم چشمی

 

نظر نهایی درباره معیار انتخاب همسر مناسب

اگر واقعاً در جستجوی عشق هستید و در هنگام انتخاب همسر می‌خواهید فردی را پیدا کنید که بتوانید بقیه زندگی خود را با او بگذرانید، به یاد داشته باشید که این شما هستید که سازش و تفاهم را ایجاد می‌کنید. بنابراین هیچ فرمول جادویی یا راز و رمزی برای دستیابی به ازدواج موفق و ایجاد یک رابطه مثبت با همسر آینده وجود ندارد. بله، شما باید شخص دیگری که برایتان جذاب باشد را پیدا کنید و در عین داشتن دیدی مثبت به او، یک حس قوی آشنایی نسبت به او داشته باشید، اما بدانید که این‌ها فقط بخشی کوچک برای دستیابی به ازدواج موفق و پایدار می باشند.

بنابراین اگر شخصی توجه شما را جلب کرد و از سر علاقه و شور و شوق مردمک چشمانتان بزرگ شدند، توجه کنید که آیا او می‌تواند رؤیاهای شما را ببیند یا خیر. اگر می‌توانید علایق و خوشی‌های مشترکی داشته باشید و او می‌تواند شما را آن‌طور که هستید بپذیرد، پس شما در انتخاب همسر مناسب خود درست تصمیم گرفته‌اید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 98 دی 28  5:35 عصر

مجموعه: گیاهان،حیوانات و آکواریوم

 

گیاهان آکواریوم, انواع آکواریوم های گیاهی

آکواریوم های گیاهی پرطرفدارترین نوع آکواریوم در سراسر جهان هستند

آکواریوم های گیاهی پرطرفدارترین نوع آکواریوم در سراسر جهان هستند. آکواریوم های گیاهی نوعی از آکواریوم های آب شیرین هستند که با گونه های مختلف گیاهان طبیعی تزیین شده اند.

انواع آکواریوم های گیاهی

با توجه به پیشرفت های موجود در سالهای اخیر در زمینه راه اندازی آکواریوم های گیاهی همه روزه اطلاعات متنوع در این زمینه در منابع موجود ارائه می شود و بسیاری از این اطلاعات به اندازه کافی قابل اطمینان نیستند، بنابراین امکان معرفی آنها به صورت قانون امکانپذیر نمی باشد.

 

آکواریوم مجموعه ای متشکل از لوازم و متعلقات (مانند شیشه، فیلتر و سایر لوازم) و جانداران آبزی شامل گیاهان، ماهی ها و سایر موجودات (انواع میگو و حلزون) می باشد و مهمترین نکته ایجاد یک تعادل پایدار در این فضای شیشه ای می باشد.

 

آکواریوم های گیاهی را می توان در تقسیم بندی های جداگانه ای چه از نظر تجهیزات و چه از نظر نوع طراحی داخلی آن بررسی نمود. در ابتدا و در تقسیم بندی اول، آکواریوم های گیاهی را از نظر تجهیزات و امکانات، به دو دسته تقسیم می کنند:

 

1- آکواریوم های گیاهی با امکانات کم

2- آکواریوم های گیاهی با امکانات حرفه ای

 

همان گونه که از نام آنها پیداست تفاوت بین این دو دسته آکواریوم گیاهی به امکانات و به تبع آن، نوع گیاهانی که می توان در آن پرورش داد، باز می گردد. در آکواریوم های گیاهی با امکانات بالا از سیستم دی اکسید کربن پیوسته (Continues)، نور شدید، کود بستر و کودهای مایع با دوز بالا استفاده می شود که امکان نگهداری از گیاهان متنوع تری را برای علاقمندان ایجاد خواهد کرد.

 

آکواریوم های گیاهی با امکانات کم فاقد سیستم دی اکسید کربن پیوسته و نورهای شدید هستند و در مواردی حتی از کودهای قرص در بستر ماسه سیلیس (که مواد مغذی کمی دارد) استفاده می شود و در صورت استفاده از کودهای مایع دوز آن کم است.

 

مزایای آکواریوم های گیاهی

آکواریوم گیاهی, درباره آکواریوم گیاهی

سرعت رشد طراوت و شادابی گیاهان از مزایای آکواریوم های گیاهی حرفه ای می باشد

 

از مزایای آکواریوم های گیاهی حرفه ای با امکانات بالا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. امکان استفاده از گیاهان متنوع تر.

2. سرعت رشد مناسب، طراوت و شادابی گیاهان

3. زیبایی بیشتر.

 

4. امکان کنترل بیشتر.

5. کمبود مشکلاتی مانند رشد جلبک ها.

6. هزینه راه اندازی کم.

 

هنر طراحی فضای آکواریوم شامل چیدمان گیاهان و همچنین صخره ها، سنگ ها و چوب ها (که به مجموعه آنها، فضای سخت یا هارداسکِیپ می گویند) به شیوه ای زیبا و چشم نواز در یک فضای شیشه ای است که می توان آن را هنر طراحی باغبانی زیر آب نامید.

 

طراحی آکواریوم شامل سبکه ای مجزایی می باشد مانند سبک هلندی که شبیه به باغ های هلندی می باشد و یا سبک ژاپنی که الهام گرفته از طبیعت است و عموماً شامل ماهی ها نیز می باشند.

 

هرچند امکان طراحی اکواریوم هایی بدون ماهی و یا گیاهان نیز وجود دارد. هرچند هدف اولیه از طراحی اکواریوم ایجاد منظره ای هنرمندانه در زیر آب می باشد، جنبه های تکنیکی نگهداری از گیاهان آکواریومی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

 

فاکتورهای متعددی در یک آکواریوم وجود دارند که برای داشتن یک اکواریوم موفق نیاز به ایجاد تعادل بین آنها لازم است. این فاکتورها شامل فیلتراسیون، نگهداری میزان دی اکسید کربن در حجم مناسب برای انجام فتوسنتز در زیر آب، بستر و کودها، نور و کنترل جلبک می یباشند.

 

سبک های آکواریوم گیاهی

سبک های آکواریوم گیاهی از جمله سبک های اکواریومی می توان:

- سبک ژاپنی

- سبک هلندی

- سبک جنگلی  اشاره کرد.

 

- سبک ژاپنی:

عوامل پوسیدگی گیاهان در آکواریوم, تفاوت بین آکواریوم های گیاهی

سبک ژاپنی آکواریوم گیاهی

 

این سبک از سال 1990 با تلاش های آقای تاکاشی آمانو ایجاد شده است. سه جلد کتاب آقای آمانو با نام دنیای آکواریوم های طبیعی موج عظیمی در دنیای آکواریوم های گیاهی ایجاد کرد و استاندارد های جدیدی برای مدیریت آکواریوم ها بوجود آورد.

 

در سبک ژاپنی که توسط آمانو ایجاد شد تلاش در شبیه سازی مناظر طبیعی با چیدمانی متقارن و استفاده از حجم انبوه گیاهانی که دارای شباهت می باشند. در این سبک چوب ها و گیاهان با دقت انتخاب می شوند.

 

هدف در این سبک بیشتر ایجاد یک منظره مینیاتوری می باشد تا اینکه بخواهند یک باغ رنگارنگ را ایجاد نمایند. این مناظر مینیاتوری آکواریومی در عکس ها شما را به اشتباه می اندازد که آنچه می بینید یک منظره در طبیعت واقعی (بخشی از یک جنگل یا کوهستان) است یا اینکه یک آکواریوم گیاهی است.

در این سبک تلاش در ترسیم ایجاد مناظری شبیه به واقعیت یا وابی کوساست که تاکید بر نبودن مرز تمایز بین یک منظره طبیعی و منظره آکواریومی ساخت دست شماست و مینیمالیسم به عنواع منبع زیبایی در آن مطرح است.

 

در این سبک از واژه های ژاپنی استفاده می شود؛ ایواگومی یا قوانینی برای چیدمان سنگ ها در محل های مناسب، اویا ایشی یا سنگ اصلی که مرکزی خالی در تانک ایجاد می کند، سویشی یا مجموعه سنگ ها که در کنار هم قرار دارند، فوکوسکی یا سنگ دوم که تابع سنگ اصلی است.

 

موقعیت کنونی در منظره به صورت عمده توسط جایگاه متقارن اویاایشی تعیین می شود که بررسی آن دارای اهمیت می باشد. گیاهانی با برگهای کوچک مانند همیانتوس، ریکسیا و فِرِن های کوچک و جاوا موس در این سبک مورد تاکید می باشند که دارای محدودیت رنگی هستند.

 

در سبک ژاپنی بر خلاف سبک هلندی، بستر به صورت کامل پوشیده نمی شود. میگوهایی که عموما در تانک استفاده می شوند به منظور کنترل جلبک و نظافت گیاه ها و حفظ مینیمالیسم و محدود بودن گونه های مورد استفاده است.

 

- سبک هلندی:

نگهداری از گیاهان آکواریومی, نگهداری از اکوسیستم تراریوم

سبک هلندی آکواریوم گیاهی

 

این سبک شامل آکواریوم هایی دارای گیاهان متراکم، رنگ های متنوع، سایز و فرم هایی شبیه به باغ های گل می باشد. این سبک در هلند و پس از سال 1930 گسترش یافت، از زمانی که لوازم آکواریوم به صورت تجاری در دسترس قرار گرفت.

 

این سبک تاکید بر چیدمان گیاهان به صورت پلکانی داشته و چوب و سنگ به وفور در آن مورد استفاده قرار می گیرند. چیدمان خطی گیاهان در این سبک شبیه به خیابان های هلند می باشد.

 

اگر چه در این سبک گیاهان متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد اما عموما حجم زیاد گیاهان با استفاده از هرس کردن و استفاده از رنگ های متنوع قابل تمیز دادن می باشند. بیش از 80% آکواریوم با گیاهان پوشیده می شود و سطح بسیار کمی و در بسیاری موارد هیج قسمتی از بستر آکواریوم قابل رویت نیست. گیاهان بلند در قسمت انتهایی آکواریوم قرار می گیرند تا از دیده شدن لوازم جلوگیری کنند.

 

- سبک جنگلی:

انواع آکواریوم های گیاهی, مزایای آکواریوم های گیاهی

سبک جنگلی آکواریوم گیاهی

 

بسیاری از مشتاقان آکواریوم های گیاهی امروزه به سبک جنگلی علاقمند می باشند که نسبت به سبک هلندی و ژاپنی متفاوت است و دارای خصوصیات هر دو آنها می باشد در کنار یکدیگر می باشد.

 

فواید گیاهان در آکواریوم :

 جذب دی اکسید کربن موجود در آب

 تولید و رها سازی اکسیژن

 جذب مواد آلی حاصل از تجزیه فضولات و پسماندهای غذایی

 تزیین و زیبا سازی محیط آکواریوم

 ایجاد مخفی گاه و محیط طبیعی برای ماهی ها و بچه ماهی ها

 

نکاتی که قبل از خرید گیاه باید به آن توجه شود :

 حالت قرارگیری گیاه در آکواریوم (گیاه غوطه ور، شناور در سطح خزنده است ...)

 میزان نور مورد نیاز گیاه

 درجه حرارت و سختی آب مورد نیاز گیاه

 طبیعت گیاه

 نحوه رشد و میزان رشد گیاه

 

ابعاد مناسب آکواریوم

ابعاد مناسب یک تانک شیشه ای بسته به فضایی که شما دارید تعریف می شود. بهتر است که در کل، آکواریوم را تا آنجا که ممکن است بزرگتر بسازید، زیرا محیط های کوچک آکواریومی سریعتر آلوده می شوند و از آنها باید مراقبت بیشتری کرد.

 

ولی به طور کل، طول آکواریوم را بسته به فضایی که دارید، عرض آن را حداقل 40 سانتیمتر و بیشتر و ارتفاع را کمتر از 60 سانتیمتر در نظر بگیرید زیرا عرض کم آکواریوم دست شما را در عمق دادن به طراحی داخل آکواریوم می بندد و ارتفاع بالای 60 سانتیمتر، دسترسی شما به کف آکواریوم را دشوار می سازد و باعث می شود نتوانید به خوبی به آکواریوم تان رسیدگی کنید و زود از آن دل زده شوید.

 

تعدادی از سایزها به عنوان سایزهای استاندارد معرفی شده اند و اصولا کار کردن در این ابعاد راحت تر می باشد ولی بسیاری از افراد حرفه ای با توجه به ایده و طراحی خاص آکواریوم هایی با ابعاد غیر معمول را مورد استفاده قرار می دهند به عنوان مثال افرادی که علاقه مند به سبک تایوانی و یا طبیعی دارند در بعضی موارد آکواریوم هایی را که عرض بیشتری نسبت به ارتفاع دارند مورد استفاده قرار می دهند.

 

مواردی که آگاهی به آن ضروری است عبارتند از :

درباره آکواریوم گیاهی, گیاهان آکواریوم

به دو صورت می توان گیاهان آبزی را در آکواریوم کاشت

 

نحوه کاشت گیاهان آکواریومی :

به دو صورت می توان گیاهان آبزی را در آکواریوم کاشت. می توانید به جای آنکه تمامی کف آکواریوم را بستر دهید، ظروفی مانند تشت، یا گلدان، به اندازه های دلخواه آماده کنید و بستر مربوط به کشت گیاه را در آن تشت ها و گلدان ها آماده کنید.

 

سپس آن را در آکواریوم قرار داده و انتهای ساقه گیاهان را با کمک انگشت در شن یا همان بستر مربوطه فرو کنید.

 

نوع بستر :

برای تهیه بستر لازم نیست راه دوری بروید کافی است به مقدار کافی شن معمولی که برای مصارف ساختمانی به کار می رود در اختیار داشته باشد (فقط دقت کنید شن ها آلوده به مواد خارجی نباشد).

 

همچنین لازم نیست که تمامی شن های مورد نظر را شستشو دهید زیرا املاح موجود در آن برای ریشه گرفتن گیاهان لازم است، اما پس از کف آکواریوم را به قطر سه سانتیمتر از شن ناشسته بستر دادید مجددا با یک لایه دیگر (حدود سه سانتیمتر) از شن کاملا شسته شده گل و لای گرفته روی بستر قبلی را پوشش دهید تا گل ولای موجود در شن، آب آکواریوم را گل آلود نکند.

 

شرایط نگهداری :

نگهداری از گیاهان آکواریوم, عوامل پوسیدگی گیاهان در آکواریوم

گیاهان آبزی به همان آب و دمایی احتیاج دارند که ماهیان زینتی آکواریومی احتیاج دارند

 

گیاهان آبزی به همان آب و دمایی احتیاج دارند که ماهیان زینتی آکواریومی احتیاج دارند، منظور ماهیان گرم آبی هستند که در آب شیرین زندگی می کنند. دمای 22 درجه تا 27 درجه و Ph خنثی برای نگهداری مطلوب است.

 

همچنین نور طبیعی مناسب تر از نور مهتابی است، به ویژه آنکه نور طبیعی چرخه منظم خواب و بیداری را برای گیاه و ماهی حفظ می کند و بدیهی است که گیاه زنده در شرایط طبیعی بهتر از هر کس و هر چیز می تواند خودش را ترمیم کند.

 

یکی از مهمترین عوامل پوسیدگی گیاهان در آکواریوم های خانگی استفاده از داروهای گوناگون و به ویژه نمک در آب آکواریوم است که برای درمان یا نگهداری ماهی های بیمار به آب اضافه می کنند. لذا باید ضمن آنکه ماهی را از فروشگاه قابل اطمینان تهیه می کنید.

 

همچنین در صورتی که یکی از ماهی ها گرفتار یکی از بیماری خاصی شد آن را از محل آکواریوم به ظرف دیگری منتقل نمود و پس از درمان کامل و طی دوره قرنطینه مجددا به آکواریوم اصلی باز گردانید.

 

آموزش نگهداری از اکوسیستم تراریوم

1- فقط در صورت لزوم گیاهان تراریوم تان را آبیاری کنید. با سیستم درب بسته، تراریوم نیاز به نگهداری زیادی ندارد. اگر متوجه شدید تراریوم کمی خشک است، درب آن را باز کنید و کمی آب اضافه کنید. در عوض، اگر رطوبت زیادی در داخل وجود داشته باشد، درب را برای یک روز یا 2 روز باز بگذارید تا ظرف کمی خشک شود.

 

2- هر مشکلی مشاهده کردید، آنها را برطرف کنید. ممکن است تخم های حشرات در خاک یا گیاهان شما وجود داشته باشد. اگر متوجه آنها شدید آن را بیرون بیاورید و سپس درب اکوسیستم خود را دوباره باز کنید.

 

3- گیاهان تراریوم را در صورت نیاز هرس یا مرتب کنید. در صورت وجود نور آفتاب و آب مناسب، گیاهان شما رشد خواهند کرد. اگر گیاهان برای تراریوم بیش از حد بزرگ شدند، شما باید آنها را بچینید، و گرنه تراریوم بیش از حد پر می شود. گیاهان را به اندازه دلخواه خود نگه دارید تا آنها همچنان رشد کنند.

 

هر گیاه مرده ای که ممکن است به سمت پایین افتاده یا خم شده باشد، را حذف کنید و بیرون بیاورید.

 

4- جلبک ها و قارچ های تراریوم را بطور مرتب تمیز کنید. اگر جلبک یا قارچ در اطراف شیشه ها رشد کنند، می توانید آن را براحتی تمیز کنید. از یک تکه پارچه نرم یا یک توپ پنبه ای برای پاک کردن شیشه استفاده کنید، تا شفاف شود.

 

گردآوری: بخش علمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

جمعه 98 خرداد 31  1:53 عصر

[Forwarded from سوجوک تراپی]

تصاویر و احساسی که از دیگر موجودات ارسال میشد و گیاهان ان را دریافت می کنند، کلمات بر زبان رانده شده را شامل نمیشد ، این خیلی طبیعی است ، چون گیاهان دوره ی آموزشی فراگیری زبان ما را سپری نکرده اند! و کلماتی مثل آتش و آب و یا جملاتی مثل  دوستت دارم گیاه من، یا الان بهت آب می دهم یا شاخه هات را می کنم  ، را متوجه نمی شوند و به ان  واکنش نشان نمی دهند اما هنگامی که چنین نیتی را به جای راندن بر زبان، در ذهن مجسم کنید ( مثلا" در ذهن مجسم کنید که به محض رسیدن به خانه آب پاش رابر می دارید و گلها رو آب می دهید) ان وقت،  انها مفهوم شادی، لذت، تهدید، غم و ... راحتی از راه دور درک می کنند و واکنش نشان می دهند!  @tsujok

و با ادامه ی تحقیقاتش فهمید که این درباره ی هر سلول اولیه ای صدق می کند نه فقط گیاهان!  ادامه مطلب??

 

http://sujok.blogfa.com/post/3


 
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
شنبه 98 بهمن 5
امروز:   366 بازدید
دیروز:   990  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
Different.fdan
مدرسه ای شاد
EMOZIONANTE
خورشید تابنده عشق
به سوی فردا
عصر پادشاهان
محفل آشنایان((IMAN))
لحظه های آبی
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

ن والقلم ومایسطرون
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
***جزین***
عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
فرزانگان امیدوار
هیس
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
د نـیـــای جـــوانـی
سرباز ولایت
● بندیر ●
نظرمن
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
رز یخ زده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
منتظر ظهور
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
بامبو
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
آخرالزمان و منتظران ظهور
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
سکوت ابدی
عاشق آسمونی
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
دانلود آهنگ جدید
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
بلوچستان
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
SIAH POOSH
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
امام زمان (ع)
مطلع مهرورزی ومحبت
به بهترین وبلاگ سرگرمی خوش امدید
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com