سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
به لقمان گفته شد : از حکمت چه گرد آورده ای؟ گفت : برای آنچه کفایت شده ام خود را به زحمت نمی اندازم و آنچه را به من سپرده شده، تباه نمی سازم . [امام باقر علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: متفرقه دینی

 

فلسفه عید قربان,فلسفه قربانی کردن در روز عید قربان

فلسفه قربانی در عید قربان

عید قربان که اضحی یا عید اضحی نیز نامیده میشود از اعیاد بزرگ مسلمانان که مصادف با دهم ذیحجه است. از آداب روز عید قربان، قربانی کردن در راه خدا می‌باشد. در این مقاله فلسفه عید قربان شرح داده شده است.

عید قربان یا عید اضحی چه روزی است؟

عید قربان در زمره اعیاد بزرگ مسلمانان به شمار میرود و آنرا به عید اضحی نام گذاری نموده اند ، به دلیل آن که اضحی جمع ماده ضحی به معنی ارتفاع روز و امتداد نور آفتاب است و زمانی که خورشید بالا می آید( پیش از ظهر)، آن موقع را ضحی گویند. به همین علت حاجیان به موقع بالاامدن افتاب قربانی می کنند، ازاین رو روز دهم ذی الحجه را که قبل از ظهر آن، عمل قربانی انجام می شود عید اضحی یا عید قربان می گویند.

 

داستان آزمودن حضرت ابراهیم:

بر اساس روایات اسلامی، در روز دهم ذی الحجه خداوند برای آزمودن حضرت ابراهیم (علیه السلام) فرمان داد تا فرزند خویش حضرت اسماعیل را قربانی کند.

 

حضرت ابراهیم به یگانه فرزندش فرمود: پسر نازنینم! در خواب به من دستور داده شده تو را در راه خدا قربانی کنم، نظر تو چیست؟!

 

حضرت اسماعیل جواب داد: ای پدر! هرآنچه بدان مأموری انجام بده، ان شاءالله مرا از بندگان صبور و شکیبا خواهی یافت. (سوره صافات، آیه 102)

 

حضرت ابراهیم، اسماعیل را به قربانگاه برد ولی جبرئیل همراه با« قوچی» نازل گردید و ابراهیم آنرا به جای اسماعیل قربانی کرد.

 

فلسفه عید قربان,فلسفه قربانی کردن در روز عید قربان

تاریخچه عید قربان 

 

تاریخچه قربانی کردن:

ذبح قربانی جهت نزدیکی پروردگار از زمان ابو البشر حضرت آدم (ع) آغاز گردید، وقتی که دو فرزندش هابیل قوچی و قابیل قدری گندم را بعنوان قربانی به بارگاه خداوندی تقدیم کردند. به فرمان و روال آن هنگام آتشی از آسمان آمده، قربانی هابیل را سوزاند، که این نشان قبولیت بود و قربانی قابیل به حال خود باقی ماند.

 

فلسفه شهرت عید قربان به عید بندگی چیست؟

در واقع این نام گذاری بیشتر روی آن سابقه تاریخی عید قربان مطرح می شود که حضرت ابراهیم( علیه السلام)، به دستور خداوند فرزندش را به قربان گاه می برد تا در پیشگاه درگاه ربوبیت ذبح کند. لبیک ابراهیم( علیه السلام) لبیک به بندگی حق ‎تعالی بود، یعنی بخاطر پیروی از فرمان پروردگار از عزیزترین خود و هم به نوعی از خود و خواسته اش هم گذشت.

 

 

فلسفه عید قربان,فلسفه قربانی کردن در روز عید قربان

فلسفه عید قربان

 

فلسفه قربانی کردن در روز عید قربان:

عید قربان روز ذبح نفس با تیغ تقوا است. ذبح کردن حیوان، به علامت ذبح جنبه حیوانی انسان است، بدین ترتیب انسان باید برای رسیدن به کمال باید با الهام از ایمان و تقوای حضرت ابراهیم( علیه السلام)، در قربانی کردن نفس و امیال دنیایی و غیر خدایی تلاش کند و در انجام اعمال خالص به درگاه خداوند کوشا باشد.

 

 

قربانی کردن رمز فداکاری، از خود گذشتگی و حد نهایی تسلیم شدن دربرابر خداوند است یعنی همان طور که خون قربانی را در راه خداوند می ریزیم، برای دفاع از حریم دین و اجرای فرامین الهی حاضریم بدون فکر و تامل از جان خویش هم بگذریم.

 

فلسفه اصلی عید قربان این است که انسان برای کسب رضای خداوند، همه آن چیزی که محبوبش است را در راه رضای خدا خرج کند، فی الواقع به نحوی پاگذاشتن بر تمایلات، شهوات و خواسته های نفسانی و فداکردن آن ها در راه رسیدن به محبوب تلقی می شود.

 

عید قربان و قربانی کردن راهی برای بهره‌مندی مستمندان مائده و سفره الهی است.

 

وجه تمایز عید قربان با دیگر اعیاد، ریختن خون و قربانی کردن است. بر اساس آیه قرآن، گوشت و خون ریخته شده در عید قربان به خدا نمی رسد، بلکه تقوایی که از این راه کسب می کنید و حالت بندگی و عبودیت که در شما ایجاد گردید، باارزش است و خداوند آنرا مقبول درگاه خویش قرار می دهد. ( بیشتر بخوانید: احکام قربانی کردن در عید قربان )

 

موارد مصرف قربانی:

قربانى حج تمتّع، داراى شرایط و احکامى است من جمله این که قربانی کننده، گوشت قربانى را سه بخش نماید: بخشى را براى خوردن خود نگه دارد، بخشى را هدیه و بخش سوم را صدقه دهد. البته بعضی از فقها، دادن سهم فقرا را (در صورت امکان) واجب دانسته، ولی دو مورد دیگر را مستحب می دانند.

 

 گردآوری: بخش مذهبی بیتوته 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: ورزشکاران

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

مجتبی عابدینی شورمستی

 

مجتبی عابدینی شورمستی( متولد 20 مرداد ماه 1363 درتهران، اصالتاَ سوادکوه مازندران) عضو تیم ملی شمشیربازی ایران در اسلحه سابر است. 

گزیده ای از بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

نام کامل : مجتبی عابدینی شورمستی

متولد: 11 اوت 1984 ‏( 34 سال)

محل تولد: تهران

سلاح( ها): سابر

دست: راست دست

قد: 1?78 متر( 5 فوت 10 اینچ)

وزن: 80 کیلوگرم( 180 پوند; 13 سنگ)

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

مجتبی عابدینی 

 

مجتبی عابدینی شورمستی فارغ التحصیل رشته مدیریت ورزش در مرحله کارشناسی ارشد است، از سیزده سالگی بطور حرفه ای وارد عرصه شمشیربازی شد و از رده های نوجوانان و جوانان، جزء نخستین های این ورزش بود.

 

در شمشیربازی و در اسلحه سابر،« مجتبی عابدینی» و« علی پاکدامن» برابر حریفانی می ایستند که هر کدام سابقه قهرمانی اروپا را در کارنامه دارند. بنابراین ، مجتبی عابدینی باید برابر« یاگوت کا» از اوکراین قرار بگیرد و علی پاکدامن هم با« زابو» از آلمان رقابت خواهد داد. پاکدامن در صورت برد در دور نخست باید در گام بعدی با« الکسی کومنکو» روس نفر اول دنیا رو به رو شود و عابدینی هم ‘گو وو’ شمشیرباز کره جنوبی را در پیش خواهد داشت. رقابت های شمشیربازی المپیک ریو از روز شنبه شروع بکار میکند .

 

المپیک تابستانه 2012 وی با قهرمانی در مسابقات انتخابی المپیک تابستانه 2012 در کشور ژاپن به المپیک لندن راه یافت. در المپیک، در سابر مردان و اولین بازی در برابر فلورین زالومیر از رومانی با نتیجه 15 بر 7 شکست خورد و در رتبه 36 قرار گرفت. بازی های آسیایی وی در بازی های آسیایی 2010 کره جنوبی، اینچئون توانست بهمراه علی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر بعد از شکست تیم شمشیربازی سابر از کشور چین به دیدار نهایی راه یابد. در رقابت پایانی با شکست برابر تیم کشور میزبان به جایگاه دوم و نشان نقره مسابقات دست پیدا کرد.

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

مجتبی عابدینی شمشیرباز

 

المپیک تابستانه 2012

وی با قهرمانی در مسابقات انتخابی المپیک تابستانه 2012 در کشور ژاپن به المپیک لندن راه یافت. در المپیک، در سابر مردان و نخستین بازی در برابر فلورین زالومیر از رومانی با نتیجه 15 بر 7 شکست خورد و در رتبه 36 قرار گرفت.

 

بازی های آسیایی

وی در بازی های آسیایی 2014 کره جنوبی، اینچئون توانست بهمراه علی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر بعد از شکست تیم شمشیربازی سابر از کشور چین به دیدار نهایی راه یابد. در مسابقه پایانی با شکست برابر تیم کشور میزبان به جایگاه دوم و نشان نقره مسابقات دست پیدا کرد.

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

زندگینامه مجتبی عابدینی

 

مسابقات 2015 لهستان

مجتبی عابدینی در مسابقات کلاس آ لهستان با غلبه بر نماینده کره جنوبی که عنوان قهرمانی جهان را در اختیار دارد به جمع هشت بازیکن برتر این رقابت ها صعود کند. عابدینی که بعد از صعود مستقیم از مرحله مقدماتی موفق شده بود با غلبه قهرمان المپیک از روسیه یک مرحله دیگر صعود کند، با برتری در برابر رقیب کره ای که به جمع هشت بازیکن برتر مسابقات کلاس آ لهستان صعود کرد.

 

المپیک تابستانه 2016 ریو

مجتبی عابدینی در مسابقات المپیک 2016 با غلبه بر شمشیربازان اوکراین، کره جنوبی و فرانسه، توانست به جمع چهار بازیکن برتر این رقابت ها صعود کند.

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

 

جام جهانی ایتالیا 2017

مجتبی عابدینی در فینال جام جهانی پادووا ایتالیا به مصاف زاتماری از مجارستان رفت و در پایان با شکست 15 بر 12 برابر این شمشیرباز مدال ارزشمند نقره را بدست‌آورد . وی در نیمه نهایی ن یز 15 بر 14 اوه از کره جنوبی را شکست داد. وی ابتدا متئو نری و سپی هر دو از ایتالیا را شکست داده بود و بعد در یک دیدار حساس با نتیجه 15–14 برابر ساندرو بازادزده از گرجستان به برتری رسید.

 

عابدینی برای صعود به نیمه‌نهایی برابر لوکا کوراتولی از ایتالیا را 15–10 از پیش رو برداشت.

 

جام جهانی لهستان 2017

 

مجتبی عابدینی قهرمان شمشیربازی کشورمان، در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ورشو لهستان برنده شد و جز 8 بازیکن برتر دنیا، به مرحله بعد صعود پیدا کرد وی در پایان پنجم شد.

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

عناوین قهرمانی مجتبی عابدینی

 

مسابقه ها جهانی مجارستان 2019

مجتبی عابدینی بعد از کسب مدال برنز در بوداپست، تا رده دهم رنکینگ جهانی صعود کرد." گو" شمشیرباز کره جنوبی پس از عابدینی در رده یازدهم قرار گرفت.

 

عناوین قهرمانیمجتبی عابدینی:

کسب نخستین مدال طلای شمیشیربازی ایران در جوانان آسیا در سال 1383

کسب مدال طلا در بازی های کشورهای اسلامی

کسب مدال طلا در رقابت های بین المللی کیش

کسب مدال طلا در رقابت های قهرمانی آسیا

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

مجتبی عابدینی قهرمان شمشیربازی

 

ازدواج مجتبی عابدینی شورمستی

مجتبی عابدینی ازدواج کرده و صاحب دو دختر به نام های پارمیس و پرنیا میباشد .

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

مجتبی عابدینی ،همسر و دختر بزرگش

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

مجتبی عابدینی و خانواده اش

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

مادر مجتبی عابدینی 

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

 دختران مجتبی عابدینی 

 

مجتبی عابدینی,مجتبی عابدینی شورمستی, بیوگرافی مجتبی عابدینی شورمستی

دختر کوچک مجتبی عابدینی 

 

گردآوری: بخش ورزشی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: تست روانشناسی

 

روحیه شاد, افزایش روحیه, تست روحیه

تست روحیه

 

به شش سوال زیر به دقت فکر کنید و خودتان را واقعاً در موقعیت های گفته شده در نظر بگیرید.

1- خود را در یک کشتی تصوّر کنید که در حال غرق شدن است. شما خود را به آب می‌اندازید و با شناکردن خود را به یک قایق نجات می‌رسانید و از آن بالا می‌روید. چند نفر دیگر را در آن قایق نجات همراه خود می‌بینید؟

 

2- خود را به ساحل می‌رسانید و بیابان وسیعی را در مقابل خود می‌بینید. چند وسیله شخصی و مقداری خوراکی بر می‌دارید و در جستجوی نجات، راه بیابان را در پیش می‌گیرید. چند جفت کفش برمی‌دارید؟

 

3- پس از یک راه‌پیمایی طولانی و سخت، از یک تپه شنی بالا می‌روید و با خوشحالی شهری را در دوردست می‌بینید. همچنین متوجه می‌شوید که در فاصله‌ای نه چندان دور در سمت راست شما کلبه ای  وجود دارد. آیا ابتدا به آنجا می‌روید و برای مدتی کوتاه، یا هر چقدر که می‌خواهید استراحت می‌کنید و یا آن که آن را نادیده گرفته به راهتان به سوی شهر ادامه می‌دهید؟

 

4- پس از ورود به شهر، قصری توجه شما را به خود جلب می‌کند و تصمیم می‌گیرید که وارد آن شوید. پس از عبور از دروازه‌ها، خود را در یک راهروی طولانی می‌یابید که به اتاق پادشاه منتهی می‌شود. وارد اتاق می‌شوید و شاه و ملکه را می‌بینید که در کنار هم به تخت نشسته‌اند. شاه و ملکه چه شکلی هستند؟ و چه ویژگیها و خصوصیاتی را برایتان مجسم می‌کنند؟

 

5- از آن اتاق خارج می‌شوید و از یک پلکان مارپیچی پایین می‌روید. تاریک و سایه‌دار است، با مشعل‌هایی بر روی دیوار که به طور نوبتی روشن و خاموش می‌شوند. همین طور که پائین می‌روید، ناگهان یک زن (اگر شما مرد هستید) و یا یک شوالیه (اگر شما زن هستید) از کنارتان عبور می‌کند. شما فقط برای یک لحظه صورتش را می‌بینید و این تصویر، یک نفر که می‌شناسید را به یادتان می‌آورد. او چه کسی است

 

6- پلّه‌ها شما را به اتاق پذیرایی می‌رساند و شما میز بسیار بزرگی با یک یک لیوان در وسط آن می‌بینید. به لیوان نگاه کنید. چقدر آن پر از مایعات است؟

 

روحیه شاد, افزایش روحیه, تست روحیه

شناخت روحیه افراد

 

تفسیر تست: 

 

1-  تعداد دوستان واقعی که دارید.

 

2-  تعداد رابطه های عاطفی که قبل از ازدواج خواهید داشت .

 

 

3-  اصول اخلاقی شما در کار اگر ادامه دادید وجدان اخلاقی بالایی دارید

 

4-  آنچه تصوّر کرده‌اید آن چیزی است که به نظر شما یک زوج ایده‌آل باید آن گونه باشند.

 

5-  این همان شخصی است که تا پایان عمر، ذهنتان درگیر اوست .

 

6-  میزان پر بودن لیوان ، نشانگر این است که شما در یک رابطه دوستی چقدر از خودتان مایه می‌گذارید.

 

منبع: اتاق من


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

 

ارسال لوکیشن از طریق واتس آپ, مکان را در WhatsApp به اشتراک بگذارید

 ارسال لوکیشن با واتس آپ

 

یکی از ابزارهای مفید در واتس اپ ، امکان به اشتراک گذاشتن مکان خود با مخاطبین است ، بنابراین شما می توانید به راحتی یکدیگر را ملاقات کنید.

با این حال، گزینه اشتراک گذاری موقعیت مکانی شما کمی پنهان است ، بنابراین اگر تازه وارد واتس اپ شده اید یا از ویژگی جالب آن اطلاع ندارید ، ممکن است تصوری در مورد چگونگی انجام این کار نداشته باشید.

 

به همین دلیل ما با استفاده از این راهنمایی مفید و کاربردی برای کمک به شما در نحوه اشتراک گذاری مکان (لوکیشن) خود در WhatsApp در تلفن به شما کمک کرده ایم.

شایان ذکر است که این ویژگی در واتساپ وب کار نمی کند، بنابراین می توانید موقعیت مکانی خود را فقط هنگام استفاده از برنامه در تلفن به اشتراک بگذارید.

 

نحوه به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی در WhatsApp

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که گپ را با شخصی که می خواهید موقعیت مکانی خود را با او به اشتراک بگذارید باز کنید.

 

در کادر متن ، نماد گیره کاغذ را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید. این کار منویی از موارد مختلفی را که می توانید به پیام پیوست کنید ، از جمله ارسال یک تصویر یا پرونده ، ایجاد می کند.

 

یکی از گزینه هایی که مطرح می شود "Location" است. این را انتخاب کنید و به صفحه مکان منتقل می شوید.

 

 

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، باید مجوز WhatsApp را برای استفاده از ویژگی های ردیابی موقعیت مکانی تلفن خود اعطا کنید - اما اولین بار فقط باید این کار را انجام دهید.

 

ارسال لوکیشن از طریق واتس آپ, مکان را در WhatsApp به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی در WhatsApp

 

اکنون لیستی از مکانهایی را که می توانید به اشتراک بگذارید ، از جمله مکان خود (دقیقاً همان جایی که در آن هستید) قرار می گیرید و هنگام حرکت به روز می شوید و نقاط دیدنی در نزدیکی شما.

 

 

یکی از این مکان ها را انتخاب کنید و شما انتخاب خواهید کرد که مدت زمانی که می خواهید این کار را انجام دهید - 15 دقیقه ، یک ساعت یا هشت ساعت و همچنین هر پیامی را که به اشتراک می گذارید با اشتراک مکان .

 

هنگامی که فرد دیگری یا افراد را برای دیدن موقعیت مکانی آماده کرده اید ، علامت "send"  آبی را در گوشه سمت راست پایین صفحه فشار دهید و موقعیت مکانی شما به اشتراک گذاشته می شود.

 

به یاد داشته باشید ، شخص یا افراد دیگر در مکالمه شما می توانند می تواند موقعیت مکانی شما را بدون به اشتراک گذاشتن موارد خاص خود مشاهده کند، بنابراین به یاد داشته باشید که ایمن باشید و فقط مکان خود را با افرادی که می شناسید به اشتراک بگذارید.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

عکس برگزار کورل

برگزار کورل دوران کودکی خود را در اولوس، منطقه‌ای نزدیک بشیکتاش، استانبول گذرانده است. او در رشته تئاتر در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان تحصیل کرده است. در این مقاله با بیوگرافی برگزار کورل بیشتر آشنا خواهید شد.

 

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

تصاویر برگزار کورل

 

چکیده ای از بیوگرافی برگزار کورل:

زمینه فعالیت: بازیگر، مدل

تولد: 27 اوت 1982

استانبول،ترکیه

والدین:تونجا کورل،هولیا دارجان

ملیت:ترک

همسر:خالد ارگنچ 

 

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

 برگزار کورل و همسرش

 

بیوگرافی برگزار کورل:

برگزار کورل (به انگلیسی: Bergüzar Korel) مدل و بازیگر ترک متولد 27 اگوست 1982 می‌باشد. پدر و مادر برگزار کورل، تانجو کرل و هولیا دارجان هر دو بازیگر بودند. او همچنین یک خواهر بزرگ‌تر دارد که سال‌های زیادی است در آمریکا زندگی می‌کند.

 

برگوزار کرل دوران کودکی خود را در اولوس، منطقه‌ای نزدیک بشیکتاش، استانبول گذرانده است. وی پس از اتمام تحصیلاتش در مدرسه و کالج ایلدیز، وارد دانشگاه میمار سینان شده و در رشته تئاتر، تحصیلاتش را ادامه داد. در طول اولین سال های تحصیلاتش در دانشگاه، در چند فیلم و در نقش های کوتاه بازی می کرد .

 

اولین بازی حرفه ای برگزار کورل در سریال زندگی شکسته بود و در سال 2006 با بازی در فیلم هزار و یک شب به شهرت رسید. 

 

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

تصاویر برگزار کورل

 

جوایز و افتخارات برگزار کورل

کورل برای دو سریال هزار و یک شب و به ویژه کارادایی جوایز زیادی را به دست آورده است. اولین جایزه  برگزار کورل جایزه پروانه طلایی بود که برای بازی در نقش شهرزاد در سریال هزار و یک شب دریافت کرد، او در این مراسم کاندید جایزه بهترین بازیگر زن بود.

 

 برگزار کورل در سال 2008 به عنوان موفق ترین بازیگر زن جایزه زودیاک مکس را از آن خود کرد. روزنامه ” Ayakl? Gazete” نیز به عنوان “بهترین بازیگر درام” جایزه ای به وی اهدا کرد. در سال 2013، 2014 و 2015 برای بازی در سریال کارادایی جوایز بیشماری را به خود اختصاص داد، از جمله وی جایزه شیر طلایی، التین ابجکتیو، پروانه طلایی، کوالیتی، بیلکنت و … را به عنوان بهترین بازیگر زن دریافت کرد.

 

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

عکس های اینستاگرام برگزار کورل

 

ازدواج برگزار کورل:

برگزار کورل در سریال هزار و یک شب با خالد ارگنچ ( بازیگر ترکیه ای ) آشنا شد و طولی نکشید که آشنایی این دو بازیگر به عشق منجر شد و در سال  2009 این دو بازیگر با هم ازدواج کردند. ماحصل این ازدواج دو پسر است که فرزند اول در سال  2010 به دنیا آمد است و فرزند دومشان در سال 2020 به دنیا آمد.

 

 

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

 برگزار کورل و همسرش خالد ارگنچ

 

بیوگرافی خالد ارگنچ:

خالد ارگنچ پسر بازیگر ترک، سعید ارگنچ است، تحصیلات متوسطه? خود را در دبیرستان بشیکتاش آتاتورک در سال 1989 به اتمام رساند و سپس وارد دانشگاه فنی استانبول شد؛ اما بعد از یک سال آنجا را ترک کرد و به دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان رفت و به شغل اپراتوری کامپیوتر و فروشندگی پرداخت و سرانجام وارد دنیای بازیگری شد.

 

خالد ارگنچ ابتدا با خانم Gizem Soysald? ازدواج کرد اما این ازدواج تنها یک سال طول کشید و در سال 2008 از یکدیگر جدا شدند. و در سال 2009 با برگزار کورل ازدواج کرد. این بازیگر که شهرتش را در سریال‌های هزار و یک شب و حریم سلطان به دست آورده بود اکنون به عنوان خواننده نیز فعالیت می‌کند و کنسرت‌های متعددی را به صورت رسمی برگزار می‌کند. 

 

 تصاویر برگزار کورل:

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

 برگزار کورل و پسرش

 

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

عکس برگزار کورل در بارداری

 

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

عکس کودکی برگزار کورل

 

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

عکس های جدید از برگزار کورل

 

برگزار کورل,بیوگرافی برگزار کورل,عکس برگزار کورل

  برگزار کورل و مادرش

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته 

 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 99 مرداد 11  7:55 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

فال هفته اینده, طالع بینی هفتگی

فال و طالع بینی هفتگی

 

فال هفته (11 تا 17 مرداد 99):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین : 

ممکن است در طول این هفته با مواردی در حرفه خود روبرو شوید. ممکن است کارمندان دولت منتظر نقل و انتقالات خود در این هفته باشند. اگر می خواهید چیز جدیدی را شروع کنید ، این هفته به نفع شما می باشد. افراد درگیر در زمینه فناوری اطلاعات ممکن است دستاورد چشمگیری کسب کنند. برای اینکه در این هفته بیشتر به مطالعات خود توجه کنید ، افکار منفی را از ذهن خود حذف کنید. ممکن است در طول این هفته دچار تب ، سرماخوردگی یا سایر مشکلات جزئی سلامتی شوید. اگر مبتلا به دیابت هستید ، واقعاً محتاط باشید و از مصرف مواد غذایی حاوی قند زیاد خودداری کنید. شما و عزیزانتان ممکن است در طول این هفته هدایای بیشماری را مبادله کنید. این هفته ممکن است مزایای خوبی برای سرمایه گذاری های شما ایجاد کند. 

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

این هفته ممکن است برای  گسترش تجارت بازرگانان خوب باشد. کارمندان همچنین از شغل خود احساس رضایت خواهند کرد. دانشجویان بیشتر روی دانشگاه خود تمرکز می کنند. ممکن است در مطالعات خود پیشرفت کنید ، به خصوص اگر در جریان علم یا تجارت باشید.  امور مالی خود را از قبل برنامه ریزی کنید. ممکن است در طول این هفته دچار سوء تفاهم با دوست خود شوید. اگرچه ، تا پایان هفته ، مسائل حل می شود و عشق دوباره شکوفا می شود. در طول این هفته هیچ عارضه عمده سلامتی برای شما وجود ندارد. شما باید در مورد عادات غذایی خود محتاط باشید زیرا احتمال بروز مشکلات معده زیاد است.

 

طالع بینی متولدین خرداد :

شما در این هفته می خواهید فرصت های زیادی را در شغل خود بدست آورید. ممکن است شما در محیط کسب و کار خود تغییراتی ایجاد کرده و از مزایای آن استفاده کنید. این هفته برای تجارت شما بسیار پرسود خواهد بود. جریان مالی شما در این مدت عالی خواهد بود. همچنین ممکن است بازده خوبی در سرمایه گذاری های گذشته خود دریافت کنید. هزینه های منظم شما به احتمال زیاد افزایش می یابد ، بنابراین ممکن است لازم باشد که مراقب آن باشید. استقامت شما در این دوره نیز افزایش می یابد. شما واقعاً پرانرژی خواهید بود. در این مدت هیچ عارضه اصلی سلامتی برای شما وجود ندارد. دانش آموزان با هدف آموزش عالی از مربیان خود حمایت خوبی می کنند. اگر می خواهید در هر دوره حرفه ای پذیرش کنید ، به احتمال زیاد در طول این هفته موفق خواهید شد. احتمالاً رابطه عاشقانه شما در طول این هفته شدیدتر می شود.

 

طالع بینی متولدین تیر :

احتمالاً این هفته برای کارمندان مطلوب می باشد. مسائل حقوقی همچنین ممکن است به نفع شما باشد. دانش آموزانی که مایل به تحصیل در خارج از کشور هستند موفق می شوند. این هفته در مسائل مالی خوب می باشد. در گرفتن وام بانکی برای تجارت خود موفق خواهید شد. شما در مورد از اعضای خانواده متحمل هزینه خواهید شد. از روابط خود هیجان زده خواهید شد. شما به احتمال زیاد به محبوب خود نزدیک خواهید شد. در طی این هفته سعی خواهید کرد شریک زندگی خود را درک کنید. به احتمال زیاد شما بسیار پرانرژی و مطمئن هستید. طی دو روز آخر این هفته ، حجم کار بالاتر باعث می شود که احساس خیستگی می کنید.

 

طالع بینی متولدین مرداد :

ممکن است در طول این هفته فرصت های جدیدی شغلی بدست آورید. بازرگانان قادر خواهند بود تجارت خود را گسترش دهند. نمودار شغلی شما به سمت بالا می رود. اگر رابطه جدیدی را شروع کرده اید ، می توانید فرصتی برای گذراندن مدتی با کیفیت با دوستان خود داشته باشید. شما باید با مطالبات خانواده خود بسیار مؤدبانه مقابله کنید. برای حفظ صلح در خانه باید آرام باشید. اگر می خواهید برای تحصیل به خارج از کشور بروید ، احتمالاً موفق خواهید شد. ممکن است این هفته در افزایش منابع درآمد خود موفق شوید. احتمال سود مالی از بورس سهام زیاد است. شما نیاز دارید که در مورد سلامتی و تناسب اندام خود بسیار محتاط باشید.

 

فال هفته اینده, طالع بینی هفتگی

فال هفته

 

 

طالع بینی متولدین شهریور :

به شما توصیه می شود که با فداکاری کار کنید و پاسخ همه سخت کوشی های شما دیر یا زود داده می شود. این هفته ممکن است دانش آموزانی که مایل به تحصیل به خارج از کشور هستند  به نفع آنها باشد. پیشرفت تحصیلی شما شگفت انگیز خواهد بود و معیار را واقعا بالا می برد. اگر دانشجوی پزشکی هستید ، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. به دلیل هزینه های بالاتر ممکن است در طول این هفته با برخی محدودیت های مالی روبرو شوید. توصیه می شود در طول این هفته امید خود را از دست ندهید زیرا به زودی اوضاع تغییر خواهد کرد. زوج های متاهل ممکن است اختلافاتی داشته باشند ، اگرچه به آنها توصیه می شود ذهن خود را از این قبیل افکار دور نگه دارند. شما باید بیشتر در فهمیدن شریک زندگی خود در طول این هفته تمرکز کنید. عادات نوشیدن و خوردن شما ممکن است بر سلامتی شما تأثیر منفی بگذارد. بنابراین ، توصیه می شود رژیم سالم داشته باشید و به طور مرتب یوگا را انجام دهید.

 

طالع بینی متولدین مهر :

تلاشهای مداوم شما نتیجه مثبتی خواهد داشت. چنین نتایج روح و روان شما را شارژ می کند و شما را در پرتو نور جدید معرفی می کند. کار و تلاش سخت شما مافوق و زیردستان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. شما همچنین ممکن است برای آینده فرزند خود سرمایه گذاری کنید. درک عمیق و گذراندن مدتی با کیفیت با دوست خود باعث تقویت روابط شما می شود. ممکن است انتظار داشته باشید که رابطه شما با خواهر و برادران بهتر شود. شما می خواهید سطح انرژی خود را بالا ببرید. این ممکن است به این دلیل باشد که از نظر روحی و جسمی احساس سلامتی می کنید. با این حال ، مسائل جزئی سلامت شما می تواند مانع پیشرفت شما شود. بنابراین شما باید در سلامتی خود مقداری وقت و تلاش کنید ، که پیشرفت پایدار شما را تضمین می کند.

 

 

طالع بینی متولدین آبان :

ممکن است انتظار داشته باشید که تلاشهای شما در حرفه شما پاسخ داده شود.  به عنوان یک پزشک یا مشاور ، ممکن است انتظار داشته باشید که بتوانید تولید مثمر باشید. افرادی که در شرکتهای اداری یا مدیریتی فعالیت می کنند ممکن است انتظار داشته باشند که در محل کار با برخی از چالش ها روبرو شوند. با این حال ، تلاش های مداوم شما به تدریج نتیجه مثبت خواهد گرفت. با این حال ، شما باید صبور باشید و به خودتان فرصت دهید. همچنین صبر باعث مثبت شدن خواهد شد. ممکن است انتظار داشته باشید که منافع پولی این هفته داشته باشید. علاوه بر این ، خانواده شما ممکن است در مدیریت بودجه به شما  کمک کنند. این باعث می شود ارتباط بین شما و خانواده تان تقویت شود. مدیریت مالی به شما در افزایش پس انداز کمک می کند. در این هفته می توانید از خانواده انتظار عشق و مراقبت داشته باشید.

 

طالع بینی متولدین آذر :

به احتمال زیاد این هفته احساسات خود را به محبوب خود اعتراف خواهید کرد. یک دوستی ممکن است به یک رابطه تبدیل شود. مبادله هدایا و کالاهای با ارزش پیش بینی می شود. شما با همسرتان عمیقاً احساسات و پیوند برقرار خواهید کرد. شما همچنین در این هفته مبلغ خوبی کسب خواهید کرد. سود پولی از یک منبع یا منبع دیگر اتفاق خواهد افتاد. سرمایه گذاری های شما شکوفا می شوند. این هفته بدهی های خود را تسویه خواهید کرد. افراد تجاری باید در این هفته از سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ خودداری کنند. این هفته هرگونه مشاغل مرتبط با کشور خارجی یا گسترش مشاغل بین المللی را به تعویق بیندازید. افراد شاغل باید منتظر فرصتهای جدید باشند.

 

طالع بینی متولدین دی :

ممکن است اختلاف نظر در خانواده شما به دلیل رابطه شما ایجاد شود. ممکن است نوسانات دوستی رخ دهد. هنگام کار ، احساس راحتی بیشتری نسبت به افراد کم سن و سال خواهید داشت. پول جاری می شود ، اما هزینه های زیادی نیز خواهد داشت. شما برای خرید هدایا برای دوستان و خانواده خود هزینه زیادی صرف خواهید کرد و ممکن است برای خواسته های ویژه فرزندتان نیز هزینه کنید. افراد متاهل ممکن است حمایت مالی یا یک هدیه عالی از قوانین داخلی خود دریافت کنند. شما از اقتدار و پشتیبانی افراد برتر در کار لذت خواهید برد. برنامه انتقال شما ممکن است تأیید شود. مهارت های عالی و چشم انداز شغلی روشن نیز پیش بینی شده است. خلاقیت و اشتیاق شما برای نوشتن باعث قدردانی شما خواهد شد.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

این هفته شاید برای زندگی شخصی کمی مشکل باشد. زوج های متاهل ممکن است با اختلالاتی روبرو شوند. از دوستان خود در این هفته حمایت کنید. ارتباط شما با زیردستان خود در مقایسه با همکاران و سالمندانتان خوب خواهد بود ، از طرف دیگر باید هنگام گفتگو درباره هر موضوع مهم با اعضای خانواده و عزیزانتان بسیار مودب و مراقب باشید. یک هفته گران قیمت پیش رو دارید. شما می توانید مبلغ بسیار زیادی را برای زیبایی خانه یا محل کار خود  صرف کنید. با این حال ، به شما توصیه می شود پس انداز کنید. هفته خوبی برای فروشندگان املاک و مستغلات نیست زیرا ممکن است سود خوبی دریافت نکنید. یک نگرش مثبت و یک چشم انداز خوش بینانه در محل کار دارید. فرصتها ممکن است جریان داشته باشد. هشیار باشید و سریع تصمیم بگیرید. این هفته مناسب برای تجارت است.

 

طالع بینی متولدین اسفند :

یک هفته فوق العاده برای عشق است. پاسخ مثبت از محبوب شما می توان انتظار داشت. می توان حمایت شدید خانواده را انتظار داشت. مدتی را با دوستان خود خواهید گذراند اما با آنها بسیار صادق و شفاف باشید. فراز و نشیب در زندگی شخصی شما ممکن است رخ دهد. ممکن است پول غیر منتظره دریافت کنید. سود حاصل از املاک و مستغلات را می توان پیش بینی کرد. دانش آموزانی که برای هر امتحان رقابتی شرکت می کنند ممکن است نتایج مطلوب را بدست آورند. مشاوران می توانند انتظار قدردانی را داشته باشند. افراد در تجارت باید صبور باشند و منتظر نتیجه باشند.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 99 مرداد 11  7:53 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - شنبه 11 مرداد 1399

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: شما گاهی اوقات قبل از اینکه مسیر خود را بررسی کنید به طور غریزی در مسیر مستقیم قرار می گیرید. اما دلیل این کار فقط می تواند این باشد که شما به مسیری که برگزیده اید کاملاً ایمان دارید و این لزوماً به این معنا نیست که شما تحت آروزی قلبی خود آن را دنبال می کنید. اکنون زمان آن فرا رسیده که دقیقتر به جهان نگاه کرده تا بتوانید به مفاهیمی ظریف دست پیدا کنید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: به جای اینکه با تصمیمات تزلزل ناپذیر خود نظر دیگران را جلب کنید -- کاری که شما اغلب خوب از عهده اش بر می آیید-- در روش کارتان تغییری ایجاد کنید. شاید این کار برای شما مفید باشد و باعث شود مدتی را با آرامش سپری کنید. اگر شما از این روش جدید ناراضی بودید، آن وقت می توانید روشتان را تغییر دهید. اما اگر شما مسیری را که برگزیده اید دوست داشتید، می توانید شادمانه به راهتان ادامه بدهید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد:امروز احسااست ناراحت کننده شروع به ظاهر شدن کرده اند به طوری که شما ارزو می کنید زمان خوشی که از دست رفته فرا برسد. کج خلفی نکیند، برای اینکه قسمتهای زایدی از زندگی شما در حال گذر از یک مرحله به مرحله دیگر هستند. فقط به این دلیل که این موقعیت های اخیر خواستار توجه و دقت زیاد است، فکر نکیند که دوران خوشی به پایان رسیده است. حتی اگر اکنون احساسات شما جدی تر شده اند، با آنها در زمان حال زندگی کنید. به زودی نتیجه کارهایتان را خواهید دید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: اگرچه ممکن است احساس کنید شخصی که بهتان بسیار نزدیک است در برابر شما مقاومت می کند، اما برایتان سخت است بر روی منشأ این مشکل انگشت بگذارید. دیگران در حالی که در مقابل این درک شما منفی نگر هستند، می توانند نسبت به آن حالت تدافعی نیز بگیرند. به جای اینکه بخواهید از عمق یک مشکل سر در بیاورید، مدتی صبر کنید و بعد ببینید چه اتفاقی می افتد. شما در چند روز آینده به ایده خوبی برای انجام این کار دست پیدا خواهید کرد.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: اگر شما درباره افکارتان صحبت نکنید فرصتهای خوب نیز فرا می رسند، شما باید برای مدتی طولانی افکارتان را فقط پیش خود نگه دارید. این سخن به این معنا نیست که شما از تحریک کردن احساسات نیرومند می ترسید؛ بلکه فقط به این معنا است که شما نمی توانید بفهمید که برای محو کردن زخمهای کهنه و ناراحتیهای اخیر، انجام دادن چه کاری خوب است. اما راهی پیدا کنید که بتوانید به طور مؤثر موفق به شناختن هر نگرش منفی یا ناراحتی هایی که می توانند به نقطه ای بحرانی برسند، بشوید.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: امتحان کردن فرضیه های شما در مورد کار و تفریح امروز می تواند یکی از ارتباطات مهم را روشن کند. اگر شما عضوی از یک گروه اجتماعی هستید، شاید وقت این باشد که بین نیازهای شخصی و اهداف افراد گروه تعادل ایجاد کنید. از بحث کردن با دوستتان در مورد چیزهایی که شما در این مراحل یاد گرفته اید، نهراسید، این کار می تواند شما را به یکدیگر نزدیکتر کند.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: امروز زندگی شما پیچیده تر شده است و وقتی در یک چنین شرایطی دیگران از شما درخواست می کنند شما نمی توانید بهشان جواب منفی بدهید. شاید شما نمی خواهید آنها ناامید شوند. شاید شما فکر می کنید که اگر الان به آنها کمک کنید بعداً خواهید توانست به آنها تکیه کنید. به هر دلیلی که شما به آنها جواب مثبت دادید، درحالیکه بر اساس نیازهای خود، نه نیازهای یک نفر دیگر، تصمیم می گیرید، فرصت رویارویی با ترسهای خودتان را از دست ندهید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان: پلوتو، یعنی سیاره بخت شما، آنقدر که دیگران فکر می کنند ترسناک نیست. امروز هنگامی که خورشید به سمت ظلمات و تیرگی پرتوافشانی می کند، شما شانس دیدن چیزهایی را دارید که معمولاً خارج از دسترس شما بودند. به جای اینکه از چیزهایی که پوشیده باقی مانده اند هراس داشته باشید، اکنون می توانید با یاری آنچه که آموخته اید کارتان را انجام دهید. زمانی که شما می خواهید با توجه به یافته های جدیدتان نقطه نظرات خود را تغییر دهید، قدرت شما افزایش پیدا می کند.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: امروز می تواند برای شما روزی باشد که تغییرات عاطفی ای که سالهای گذشته برایتان رخ داده دوباره یاد آوری شود. حتی اگر در مراحل پیشرفتی تکاملی تغییر قطعی ایجاد شد، مثل زمانی که کرم به پروانه می شود، این دگردیسی هنوز هم کامل نیست. در حالیکه کارهایی را قبلاً متوقف کرده بودید دوباره شروع می کنید، از خاطرات خود بهره بگیرید تا این پیشرفت تدریجی را در زمان حال زنده نگه دارید.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: امروز شما وقتی که دیگران با شما مثل قبل رفتار می کنند احساس می کنید که تحت فشار قرار گرفته اید، گویی که یه این دلیل یک چنین اتفاقی می افتد که آنها با بی رحمی نمی خواهند تغییری در چشم انداز خود بدهند. خیلی متکبر نشوید، شما هنوز هم از این مخمصه رها نشده اید. خوشبختانه شما زمان اضافی دارید که تا قبل از اینکه با تغییراتی که در آینده به وجود می آید روبرو شوید، بتوانید کارهای را که جدیداً شروع کرده اید را تکمیل کنید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: شما دوست ندارید وقتی که احساس هایتان مورد خطر واقع می شوند، مجبور شوید ازشان دفاع کنید، برای اینکه اگر بخواهید به تنهایی برای فهمیدن این خطرها به طور کامل تلاش کنید به حد کافی استرس برایتان به وجود می آید. بی منطقی هرگز در لیست اهداف شما نبوده است. اما شما می دانید که موضوعی هست که حاضرید به خاطرش هر کاری را انجام دهید. به یاد داشته باشید که منطق خشک صرفاً شما را به این موضوع خاص نمی رساند، شما باید به دلتان رجوع کنید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: حتی در این طولانی ترین روز سال، هنگامی که در مورد مفهوم زندگی سئوالهایی به ذهنتان خطور می کند، ممکن است مجبور شوید به اعماق تاریک یک شب نفوذ کنید. خوشبختانه این مسأله غامض نسبت به هستی خیلی پایدار نیست، بنابراین شما به زودی قادر خواهید بود به همان رویه واقع بینی خود در زندیگی تان برگردید. اگر از خودتان یا مسیری که در پیش گرفته اید زیاد مطمئن نیستید، قبل از اینکه تصمیم مهمی بگیرد صبر کنید تا ببینید که چه اتفاقی می افتد.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 99 مرداد 1  6:20 عصر

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

جملات تبریک تولد متولدین مرداد

 

متولدین مرداد ماه تولدتان مبارک

میلادت

ای دوست مبارک باشد

پیوسته

دلت شاد سعادت باشد

هرسبز?

سبزرنگ بهارت باشد

چـشـم

شـادی نگارت باشد

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

 جملات تبریک تولد متولدین مرداد

 

روز تولد انسان ها در هیچ تقویمی یافت نمی شود

چرا که فقط در قلب کسانی که به آنها عشق می ورزند

حک شده است....

مردادماهی های عزیز تولدتون مبارک 

اینکه چوب سادگی و ساده بودنتون و میخورید دلیل نمیشه ، به قله نرسید 

.... قله ها پاداش ساده دلیه متولدین مردادِ

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

اس ام اس تبریک تولد متولدین مرداد

 

مرداد ماهی که باشی

میلاد تو طلوع نور

در قلبی مه گرفته بود

نفسی گرم در فضای سرد و غریب….

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

متولدین مرداد

 

مردادی یعنی غرور 

مردادی یعنی آرامش 

مردادی یعنی داشتن یه قلب مهربون اما حساس 

مردادی یعنی:اگه دل بست تا آخرش هست...

مرداد ماهی یعنی ی آدم خاص...

مردادی ها تولدتون مبارک 

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

تبریک تولد متولدین مرداد

 

امروز با شکوه ترین روز هست روزی که آفریدگار تو رابه جهان هدیه داد

و من میترسم به تو تبریکی بگویم که شایسته تو نباشد

به زمین خوش آمدی فرشته ی مهر و زیبایی

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

 جملات تولد متولدین مرداد

 

یه همچین روزی

روزی است که یکی از زیبا ترین فرشتگان خدا گریه ای کرد

که از صدها لبخند شیرین تر بود

ای فرشته ی زیبای خدا امدنت به زمین مبارک باشه

همیشه بخند تا دنیا گلستان شه

تولدت مبارک عشقم

 

  بیشتر بخوانید: کارت پستال تولد

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

متولدین مرداد ماه

 

پس از آنکه

عقربه‌ها نوید آمدنت را به گوش زمان آویختند

شهاب باران چشمانت

در مردادی‌ ترین روز زمین

یک درجه به گرمای زمین افزود

چلچله‌های عاشق

ثانیه‌ها را به لحظه پیوند زدند

دیروز رنگ امروز گرفت و فردا در اینک غرق شد

مردادی جان، آغاز تو پایان این هوای مه گرفته و ابری است

تولدت مبارک

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

 پیام تبریک تولد برای متولدین مرداد

 

 

اون نگاه خوشگلت هلال ماه مرداد

چه کسی عشقو به من نشون داد؟

توی اون شب قشنگ خدا تو رو به من داد

تو شدی ستاره هلال ماه مرداد!

تولدت مبارک مردادی جان

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

 جملات تبریک تولد متولدین مرداد

 

آبی آسمان خانه‌مان با تو مرداد ماهی عزیزم صاف و زیباست. از سال‌ها پیش روز جشن میلادت در آسمان خانه به پرواز درمی‌آمدم و چه وسیع بود شادی من از تولدت. تولدت به اندازه آبی و بی‌کرانگی آسمان مبارک

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

متن های متولدین مرداد

 

مرداد خوشگل و ناز بد قول اما وفادار بی حوصله و یه دنده مهربون و دلسوز احساساتی و رمانتیک . .

 تا یه مردادی رو داری زندگیت جریان داره…..

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد

 

دوباره روز تولدت رسید

روزی که غصه سراغم نمیاد

روزی که دستای تنهایی من

بیشتر از همیشه دستاتو می خواد

تولدت مبارک

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

 تولد متولدین مرداد

 

روزی که تو اومدی روی زمین

یه فرشته کم شد از آسمونا

مثل گل شکفتی بین آدما

گل سر سبد بودی بین اونا

تولدت مبارک عزیزم

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

جملات تبریک تولد متولدین مرداد

 

مردادی که باشی…هیچگاه آرزو و حسرتی نخواهی داشت…چرا که خودت به تنهایی، نهایت آرزو و حسرت برای دیگرانی…

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

اس ام اس تبریک تولد متولدین مرداد

 

چقدر خوب که تو به دنیا آمدی مرداد ماهی عزیزم . چقدر خوب که می‌توانم لبخندهای تو را ببینم. چقدر خوب که می‌توانم بگویم: تولدت مبارک.

 

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 99 مرداد 1  6:16 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

طالع بینی مرداد ماه, طالع بینی ماهانه

فال و طالع بینی ماهانه

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد. 

فال ماهانه متولدین فروردین: 

ممکن است بتوانید چیز جدیدی را شروع کنید. سطح اعتماد به نفس و عزت نفس شما ممکن است به شما در رسیدن به موفقیت کمک کند. شانس شما به احتمال زیاد می تواند زمان شگفت انگیزی را برای شما رقم بزند. احتمالاً کارمندان ارتقاء می یابند. این ماه ممکن است برای حرفه و شغل شما بسیار عالی باشد. به تجار توصیه می شود که در نیمه اول این ماه محتاط باشند. این ماه ممکن است پر از لحظات شادی آور برای روابط شما باشد. شما ممکن است با اعضای خانواده خود یک زمان شگفت انگیز داشته باشید؛ اگرچه تغییر در رفتار همسرتان ممکن است شما را ناامید کند. اگر مشاغل مشارکتی دارید ، باید با شریک تجاری خود محتاط باشید. اگر قبلاً در یک رابطه هستید ، ممکن است با شخص محبوب خود زمان شگفت انگیزی را پشت سر بگذارید. افراد متاهل ممکن است در طول این ماه پیشنهادات جالبی دریافت کنند. اگر می خواهید به محبوب خود پیشنهاد دهید ، ممکن است این ماه نتیجه مثبتی به شما بدهد. ممکن است در طول این ماه با برخی از مشکلات در حرفه خود روبرو شوید. اگر می خواهید چیز جدیدی را شروع کنید ، ممکن است این ماه به نفع شما باشد. افراد درگیر در زمینه فناوری اطلاعات ممکن است دستاورد چشمگیری کسب کنند. برای اینکه در این ماه بیشتر روی مطالعات خود تمرکز کنید ، افکار منفی را از ذهن خود حذف کنید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت: 

تمرکز شما ممکن است در این ماه روی شغل شما باشد و تجربه شما احتمالاً به شما در کسب سود و رسیدن به اهداف خود کمک می کند. اگر به دنبال تغییر شغل خود هستید ، ممکن است در این ماه پیشنهادات پرسود را به شما ارائه دهد. ممکن است فرصت های شگفت انگیزی برای رشد در حرفه و شغل خود داشته باشید. ارادت شما به شغل شما ممکن است مورد توجه مدیران شما باشد. حتی ممکن است موقعیت بالاتری بدست آورید شما ممکن است بسیار با اعتماد به نفس باشید و استعداد خود را به نمایش بگذارید و دیگران را تحت تأثیر قرار دهد. ممکن است بهره وری در کسب و کار شما نیز افزایش یابد. به دانشجویان توصیه می شود که در ابتدای این ماه بیشتر روی مطالعات خود تمرکز کنند و قبل از حضور در هر کنکور رقابتی ، باید از مشاوره یک متخصص استفاده کنند. ممکن است بازرگانان بر گسترش مشاغل خود تمرکز کنند. این ماه ممکن است برای مطالعات شما شگفت انگیز باشد. ممکن است شما روی یادگیری چیزهای جدید تمرکز کنید. دلهره و عملکرد شما در فعالیتهای خارج از برنامه نیز ممکن است زیاد باشد. برای زوجین ، این ماه احتمالاً به نفع شما خواهد بود. شما ممکن است مدتی با کیفیت را در زندگی مشترک خود سپری کنید. این دوره ممکن است برای خرید فلزات گرانبها مانند طلا و نقره خوب باشد. سلامتی شما ممکن است در این دوره از شما حمایت کند. هیچ بیماری عمده پیش بینی نشده است. 

 

فال ماهانه متولدین خرداد: 

شما به احتمال زیاد در این ماه بر دشمنان و رقبا خود پیروز خواهید شد. ممکن است عملکرد و کار شما بی عیب و نقص باشد و احتمالاً حسن نیت شما افزایش می یابد. اگر می خواهید انتقالی دریافت کنید ، ممکن است این ماه برای شما سودمند باشد. ممکن است در طول این ماه فرصت های جدیدی را برای حرفه خود بدست آورید. بازرگانانی که در زمینه واردات یا صادرات هستند ممکن است در این دوره رونق خوبی داشته باشند. اگر مشغول تجارت لوازم جانبی یا پارچه هستید ، این دوره ممکن است زمانهای مطلوبی را به شما بدهد. در این ماه احتیاط کنید و از سلامتی و رژیم خود مراقبت کنید. ممکن است احساس خستگی کنید. احتمال عفونت نیز وجود دارد. ممکن است تجارت خود را گسترش دهید. در طی این ماه هیچ مزایای عمده مالی برای شما وجود ندارد. اگرچه ، سودهای جزئی در طول این ماه ممکن است. این ماه ممکن است برای زوجین مطلوب باشد. با این حال ، احتمال اختلاف نظرها پیش بینی شده است. 

 

فال ماهانه متولدین تیر: 

برای حرفه و شغل ، این ماه ممکن است برای شما بسیار خوب باشد. برای بحث و یا نمایش ایده های نوآورانه خود به مشتریان یا همکاران خود ، این ماه ممکن است به نفع شما باشد. برای گسترش مشاغل خود ، این ماه ممکن است به نفع شما باشد. به احتمال زیاد شما به یک سفر شغلی می روید و با افراد جدیدی در این سفر ملاقات خواهید داشت که می تواند برای تجارت شما مفید باشد مسائل حقوقی همچنین ممکن است به نفع شما باشد. روزهای آغاز و پایان این ماه ممکن است به نفع کارمندان باشد. احتمال دریافت خبرهای خوب برای این ماه بسیار زیاد است. احتمالاً کارمندان در این ماه از حجم کاری بالاتری برخوردار هستند. آنها ممکن است مجبور به تحمل اشتباهات شخص دیگری باشند. ممکن است دانشجویان برای بدست آوردن نتایج مطلوب خود در ابتدای این ماه سخت تر تلاش کنند.  برای زوجین ، این ماه ممکن است مطلوب باشد. همچنین ممکن است مشکلات موجود بین شما و شریک زندگی شما برطرف شود. حتی اگر هیچ بیماری عمده پیش بینی نشده است ، به شما توصیه می شود که از خود مراقبت کافی داشته باشید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد: 

ممکن است در طول این ماه از شغل خود احساس رضایت نداشته باشید ، اما دریافت نقش یا مسئولیت جدید ممکن است شما را مشغول نگه دارد. شغل شما ممکن است در طی این ماه به ارتفاعات جدید موفقیت برسد. شما ممکن است مشکلات موجود خود را نیز برطرف کنید. مدیران شما ممکن است پشتیبانی بسیار خوبی را به شما ارائه دهند. مشاغل مشارکتی شما همچنین ممکن است یک زمان چالش برانگیز را بدست آورد. ممکن است در این مدت به اهداف خود برسید. اگر در این ماه پروژه ای را انجام دهید ، می توانید در تکمیل آن موفق شوید. سرمایه گذاری های شما ممکن است برای شما سودمند باشد و درآمد شما نیز ممکن است افزایش یابد. ممکن است بازرگانان بتوانند تجارت خود را گسترش دهند.  اگر از فشار خون بالا / پایین رنج می برید ، راه رفتن یا ورزش کردن می تواند به نفع شما باشد. به شما توصیه می شود که سلامتی خود را بطور منظم چک کنید. در این مدت احتمال بروز مشکلات مربوط به سرماخوردگی و سرفه وجود دارد. شما باید محتاط باشید. ممکن است فرصتی برای گذراندن زمان با کیفیت با دوست خود داشته باشید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور: 

ممکن است در این ماه حجم کار بیشتری داشته باشید ، که احساس خستگی کنید. به شما توصیه می شود با مدیران خود درگیری نداشته باشید. همکاران یا مدیران شما ممکن است در این مدت از شما پشتیبانی زیادی نکنند. ممکن است اواخر این ماه وضعیت شما بهبود یابد. ممکن است در این ماه بورس تحصیلی دریافت کنید ، که این ممکن است برای کار شما مثمر ثمر باشد. احتمالاً بازرگانان در این مدت به یک سفر تجاری می روند. به شما توصیه می شود که با فداکاری کار کنید ، تمام سخت کوشی های شما دیر یا زود جواب داشته می شود.  چند روز ابتدایی این ماه ممکن است پیشرفت های خوبی در وضعیت مالی شما به همراه داشته باشد. ممکن است مزایایی از بازار سهام دریافت کنید. برای عشق و روابط ، ممکن است در روابط خود با چند فراز و نشیب روبرو شوید. 

 

طالع بینی مرداد ماه, طالع بینی ماهانه

 فال ماهیانه

 

 

فال ماهانه متولدین مهر: 

شاید زمان مناسبی باشد که به فکر گسترش تجارت خود باشید زیرا به نظر می رسد ستاره ها در طول ماه به نفع شما هستند. پیوستن به مشاغل جدید ممکن است در دراز مدت برای شما سودمند باشد. به نظر می رسد خستگی شما باعث اختلال در روال سلامتی شما می شود ، اما باید به خاطر داشته باشید که سلامتی خود را بیش از همه در اولویت قرار دهید. دانش آموزان ممکن است در این دوره نتایج خوبی کسب کنند. چنین نتایج ممکن است روحیه شما را شارژ کند. ایده های جدید ممکن است شما را برای رسیدن به اهداف خود ترغیب کند. دانشجویان در حوزه علمی ممکن است شاهد پیشرفت تحصیلی باشند. سفر کاری شما به نظر راحت و روان است. با این وجود ، لازم است که از هر برنامه ای که ممکن است مانع پیشرفت شما شود ، مراقبت کنید. تلاشهای مداوم شما ممکن است نتایج مثبتی به بار آورد. چنین نتایج ممکن است روحیه شما را شارژ کرده و شما را در پرتو جدیدی قرار دهد. تصویر سخت کوش شما ممکن است مافوق و زیردستان شما را تحت تأثیر قرار دهد. سودهای مالی سریع ممکن است برای هزینه های درمانی و قانونی شما مورد نیاز باشد. همچنین ممکن است چنین دستاوردهایی را برای آینده فرزند خود سرمایه گذاری کنید. به عنوان یک زن و شوهر متاهل ، شما ممکن است تصمیم بگیرید که مدتی با کیفیت را در کنار هم گذر کنید ، خاطرات خود را دوباره یادآوری کنید و اهداف آینده را به یکدیگر بگویید. ممکن است در نتیجه تعهد شریک زندگی تان در رابطه ، رابطه طولانی مدت شما تقویت شود.

 

فال ماهانه متولدین آبان: 

اگر در یک خانواده مشترک زندگی می کنید ، ممکن است این ماه به نفع شما نباشد. این ماه ممکن است از نظر عشق و روابط کاملاً معتدل باشد. احتمالاً سلامت شما در این ماه خوب خواهد بود. هیچ بیماری عمده پیش بینی نشده است. همچنین ممکن است بیشتر روی آمادگی جسمانی و تمرینات خود تمرکز کنید. اگر از فشار خون رنج می برید ، پس باید داروهای مناسب مصرف کنید و همچنین بر روی مزاج خود نظارت داشته باشید. شما باید روابط غیر قابل اعتماد را قطع کنید. ارتباط عمیق بین شما و شریک زندگی تان ممکن است قوی باشد. اگر صاحب شغل هستید ، باید از هرگونه استدلال احتمالی خودداری کنید. سرسختی فایده ای ندارد. تمرکز و اراده ممکن است محیط حرفه ای شما را ارتقا بخشد. ممکن است در این ماه احساس بی حالی داشته باشید. بنابراین ، ممکن است شما نتوانید به اندازه انتظارات خود عمل کنید. با این حال ، ناامید نشوید. 

 

 

فال ماهانه متولدین آذر: 

برای جلوگیری از مشکلات رژیم غذایی یا روده ، درست بخورید. حتما فیبر بیشتری را در غذای خود بگنجانید. ممکن است سطح انرژی شما نیز خوب نباشد. ممکن است شما از نظر ذهنی رضایت داشته باشید ، خوشحال باشید و اعتماد به نفس داشته باشید. صبر و نگرش مثبت داشته باشید تا در مطالعات خود نمره خوبی کسب کنید. در مطالعات گروهی شرکت کنید. ممکن است هنگام مطالعه با برخی موانع روبرو شوید. کسانی که برای امتحان رقابتی آماده می شوند موفقیت کسب می کنند. علاقه مندان به هنر خلاق ممکن است در این ماه از فرصت های عالی برخوردار شوند. یک دوستی ساده ممکن است به یک رابطه تبدیل شود. درآمد شما ممکن است در این ماه خوب باشد. پس انداز پول را برای آینده شروع کنید. ممکن است هزینه های اضافی برای تجملات و چیزهای غیر ضروری وجود داشته باشد. متخصصانی که می خواهند مشخصات شغلی خود را تغییر دهند یا شاید به مکان جدیدی تغییر دهند می توانند در این ماه قدم بردارند.

 

فال ماهانه متولدین دی: 

دانشجویانی که متقاضی پذیرش هستند یا برای امتحان رقابتی آماده می شوند ممکن است عملکرد خوبی کسب کنند. محققان می توانند اکتشافات قابل توجهی را انتظار داشته باشند. سلامتی شما ممکن است نیاز به توجه بیشتری داشته باشد. کسانی که اسیدیته و فشار خون بالایی دارند باید روی زندگی روزمره و سبک زندگی خود تمرکز کنند. از غذاهای پرادویه خودداری کنید. هیدراته بمانید و مرتباً از ورزش بدنی و مراقبه استفاده کنید تا از سلامت لذت ببرید. رابطه شما با خانواده ممکن است در این ماه خوب و راحت باشد. می توانید از بزرگترهای خانواده خود انتظار عشق و درک داشته باشید که منجر به شادی و آرامش درونی شود. برای جلوگیری از هزینه های غیر ضروری ، بودجه ای را برای این ماه برنامه ریزی کنید. این یک ماه استرس زا در محل کار خواهد بود زیرا ممکن است شما از حمایت همکاران خود محروم شوید ، که ممکن است منجر به استرس شود. یک ماه مناسب برای کسانی که قصد دارند تجارت خود را گسترش دهند. ممکن است هنرمندان و خوانندگان این ماه کارهای خوبی انجام دهند.

 

فال ماهانه متولدین بهمن: 

از نظر بهداشتی ، ماه شاید امیدوار کننده نباشد. برای حفظ سطح انرژی باید از سلامت جسمی و روحی خود مراقبت کنید و از ورزش منظم و یک رژیم غذایی سالم پیروی کنید. این ماه استراحت کنید. برای جلوگیری از بروز دوباره بیماری های قدیمی ، خود را بررسی کنید. سلامت و تناسب اندام کلی ممکن است فوق العاده باشد. برای دانشجویان مهندسی ، این ماه ممکن است یک دوره مهم باشد. دانش آموزان باید از کمک مشاور خود استفاده کنند زیرا این امر می تواند برای آنها مفید باشد. به نظر می رسد این ماه نتایج متفاوتی را برای زوج ها و مجرد ها ارائه دهد. افرادی که به فروش و بازاریابی مشغول هستند ، ممکن است در این ماه انگیزه بسیار خوبی کسب کنند. ممکن است در حال حاضر فرصت های عظیمی برای افزایش پول داشته باشید ، اما مراقب باشید و قدم های بلندپروازانه در این ماه برندارید. از نظر شغلی ، باید در روزهای اول و آخر ماه محتاط تر عمل کنید. حتی ممکن است این روزها با مشکلی در شغل خود مواجه شوید. با این حال ، بقیه ماهها خوش بین به نظر می رسند.

 

فال ماهانه متولدین اسفند: 

گسترش تجارت و بحث و تبادل نظر ممکن است اتفاق بیفتد. افراد مشغول در بازاریابی ممکن است اهداف خود را انجام دهند. ماه خوبی برای پزشکان نیست. شما ممکن است در این ماه وضعیت خوبی در روابط خود نداشته باشید. ازدواج شما ممکن است با اختلالاتی روبرو شود. دوستان شما ممکن است در ماه جاری بهترین حامیان باشند. ارتباط شما با زیردستان در مقایسه با همکاران و مدیرانتان ممکن است خوب باشد. افرادی که به دنبال پذیرش بین المللی هستند ممکن است نتایج مثبتی کسب کنند. دانش آموزانی که برای امتحانات رقابتی آماده می شوند می توانند انتظار نمره بالایی داشته باشند. سلامتی ممکن است نیاز به توجه داشته باشد ، به خصوص اگر مسائل مشترکی دارید. در هنگام ورزش و مصرف دارو مراقب باشید. در صورت بروز مشکل در چشم چپ خود با یک متخصص مشورت کنید. سطح فشار خون را مرتباً بررسی کنید. ممکن است در روزهای آغازین ماه پول غیر منتظره دریافت کنید. شاید مبلغ خوبی را صرف تزئین خانه یا محل کار خود کنید. پس انداز کردن را در اولویت قرار دهید. سود حاصل از املاک و مستغلات ممکن است پیش بینی شود.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 98 بهمن 16  5:45 عصر

مجموعه: مناسبتها در ایران و جهان

 

تحویل سال 1399،تعطیلات رسمی ایران در سال 99

تحویل سال 1399

 

لحظه تحویل سال 1399هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران

لحظه تحویل سال 99 : ساعت 7 و 30 دقیقه و 30 ثانیه

روز تحویل سال 99 : روز جمعه 1 فروردین 1399 هجری شمسی

مطابق 25 رجب 1441 هجری قمری

و 20 مارس 2020 میلادی

Friday, March 20, 2020

سال 1399 کبیسه هست. سال 1399 طبق تقویم میلادی سال موش است.

 

تعطیلات رسمی سال 99 :

 

تحویل سال 1399،تعطیلات رسمی ایران در سال 99

 تعطیلات رسمی ایران در سال 99

 

تعطیلات فرودین 99 :

1 فروردین جشن نوروز/جشن سال نو

2 فروردین عیدنوروز

3 فروردین عیدنوروز 

3 فروردین مبعث رسول اکرم [ 27 رجب ] 

4 فروردین عیدنوروز

12 فروردین روز جمهوری اسلامی

13 فروردین جشن سیزده به در

21 فروردین ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه و جشن نیمه شعبان [ 15 شعبان ]

 

تعطیلات اردیبهشت 99 :

26 اردیبهشت شهادت حضرت علی علیه السلام [ 21 رمضان ]

 

تعطیلات خرداد 99 :

4 خرداد عید سعید فطر [ 1 شوال ]

5 خرداد تعطیل به مناسبت عید سعید فطر [ 2 شوال ]

14 خرداد رحلت حضرت امام خمینی

15 خرداد قیام 15 خرداد

28 خرداد شهادت امام جعفر صادق علیه السلام [ 25 شوال ]

 

تعطیلات تیر 99 :

تیرماه سال 1399 تعطیلات رسمی ندارد.

 

تعطیلات مرداد 99 :

10 مرداد عید سعید قربان [ 10 ذوالحجه ]

18 مرداد عید سعید غدیر خم [ 18 ذوالحجه ]

 

تعطیلات شهریور 99 :

8 شهریور تاسوعای حسینی [ 9 محرم ]

9 شهریور عاشورای حسینی [ 10 محرم ]

 

تعطیلات مهر 99 :

17 مهر اربعین حسینی [ 20 صفر ] 

25 مهر رحلت رسول اکرم؛شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام [ 28 صفر ]

26 مهر شهادت امام رضا علیه السلام [ 29 صفر ]

 

تعطیلات آبان 99 :

4 آبان شهادت امام حسن عسکری علیه السلام [ 8 ربیع الاول ]

13 آبان میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق علیه السلام [ 17 ربیع الاول ]

 

تعطیلات آذر 99 :

آذرماه سال 1399 تعطیلات رسمی ندارد.

 

تعطیلات دی 99 :

28 دی شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها [ 3 جمادی الثانیه ]

 

تعطیلات بهمن 99 :

22 بهمن پیروزی انقلاب اسلامی

 

تعطیلات اسفند 99 :

7  اسفند ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر [ 13 رجب ]

21 اسفند مبعث رسول اکرم [ 27 رجب ]

29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت ایران

30 اسفند آخرین روز سال

 

 

گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته 


 
<      1   2   3   4   5      >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
سه شنبه 99 مرداد 14
امروز:   357 بازدید
دیروز:   1103  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
Different.fdan
سرباز ولایت
به سوی فردا
Smile of dream
نظرمن
EMOZIONANTE
لحظه های آبی
خورشید تابنده عشق
ن والقلم ومایسطرون
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

آخرالزمان و منتظران ظهور
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
د نـیـــای جـــوانـی
منتظر ظهور
فرزانگان امیدوار
عصر پادشاهان
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
● بندیر ●
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
سکوت ابدی
عاشق آسمونی
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
دانلود آهنگ جدید
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
امام زمان (ع)
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com